Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 10:52   #2761
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ufff, dobrze, że jest lepiej. Mam nadzieję, że to jednorazowy incydent
Wydaje mi się, że tak, bo woda faktycznie była gorąca

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
To co lubię
Chyba powinnam zmierzyć się sama ze sobą i obfocić własną kolekcję któregoś dnia. W ciągu mniej więcej roku przybyło mi jakieś 100 lakierów .
To samo obfocenie zajęłoby Ci kilka dobrych godzin
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:52   #2762
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Nagrałam wczoraj filmik, całą noc się zgrywał na youtube, a ja teraz się zaczęłam zastanawiać czy w ogóle go publikować.
Bo w sumie nic sensownego w nim nie mówię. Chciałam nagrać coś na przełamanie lodów. Pokazuję pędzle, których jeszcze nawet nie używałam i mówię trochę chaotycznie, bo po prostu usiadłam i nagrałam filmik bez głębszego zastanawiania się nad tym.
Bez sensu.
poka poka
poklikamy kciuki w górę
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:53   #2763
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Drozja a kiedy masz wgl te warsztaty w plenerze?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:54   #2764
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

[/COLOR]Bajdełej: http://bebzol.com/pl/Zywa-lalka-gale...jec.71635.html, żeby mieć taką talię to musiała sobie wyciąć z 3-4 żebra No i zastanawiam się, czy już jej na zęby nie starczyło, że się nie uśmiecha, czy po prostu jest taka emo-barbie
przerażająca jest... ta twarz bez wyrazu... brrr!
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:59   #2765
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Drozja a kiedy masz wgl te warsztaty w plenerze?
Dziś o 19 wyjeżdzam, jutro od rana pracuję. A ty?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:59   #2766
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dziś o 19 wyjeżdzam, jutro od rana pracuję. A ty?
Ja w sobote i w niedziele
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:02   #2767
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Mam 399 obserwatorów jeszcze jedna osoba i będzie 400 przy zakładaniu bloga w życiu bym nie pomyślała że będę miec tylu obserwatorów ale jestem szczęśliwa to takie miłe
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 11:07   #2768
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Będę miała dzisiaj niespodziankę dla Cathie (Gray) na blogu

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Mam 399 obserwatorów jeszcze jedna osoba i będzie 400 przy zakładaniu bloga w życiu bym nie pomyślała że będę miec tylu obserwatorów ale jestem szczęśliwa to takie miłe
Owszem, niesamowite jest, jak każdy obserwator potrafi ucieszyć, bo to znaczy, że komuś blog się przydaje i chce mu się czytać nasze wypociny
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:08   #2769
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cześć
Gratuluję tylu obserwatorów
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:10   #2770
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Gratulejszyny
Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość

Dziękuję dziewczyny.. Strasznie się cieszę bo materiał był dla mnie koszmarny do przyswojenia i bałam się, że poszło fatalnie..

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Mam 399 obserwatorów jeszcze jedna osoba i będzie 400 przy zakładaniu bloga w życiu bym nie pomyślała że będę miec tylu obserwatorów ale jestem szczęśliwa to takie miłe
Gratuluję
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:10   #2771
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Ja póki co zbliżam się do liczby 200 ale jest miło tak czy tak.

Dobra ja ide na szybko w miasto kupić coś... a raczej coś sprawdzić :P
I wracam z notką
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 11:11   #2772
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo. Tym dziewczynom które mają talię jak osa, żebra kończą się jakieś 5cm wyżej niż mi, a ja jak usiądę, albo się wygnę, to mogę sobie żebrami zahaczyć o biodra, nie wiem czy to normalne.
Myślę, że to raczej kwestia tego jak żebra są szerokie, nie tylko tego jak długi ma się tułów i gdzie względem niego są owe żebra Faceci też potrafią mieć szeroką bądź wąską klatę tak, gdzie mają żebra.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:14   #2773
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

Owszem, niesamowite jest, jak każdy obserwator potrafi ucieszyć, bo to znaczy, że komuś blog się przydaje i chce mu się czytać nasze wypociny
W niektórych przypadkach to oznacza jedynie tyle że są fajne nagrody w rozdaniach.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Myślę, że to raczej kwestia tego jak żebra są szerokie, nie tylko tego jak długi ma się tułów i gdzie względem niego są owe żebra Faceci też potrafią mieć szeroką bądź wąską klatę tak, gdzie mają żebra.
Dokładnie to miałam na myśli, nigdzie nie napisałam że to kwestia długości tułowia. Ja mam szerokie żebra, kończą się nisko nad miednicą, dziewczynom które mają węższe żebra siłą rzeczy te żebra kończą się wyżej i mają węższą talię.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:18   #2774
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny.. Strasznie się cieszę bo materiał był dla mnie koszmarny do przyswojenia i bałam się, że poszło fatalnie..
Tym bardziej gratulacje
Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Ja póki co zbliżam się do liczby 200 ale jest miło tak czy tak.
Ja też
Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
W niektórych przypadkach to oznacza jedynie tyle że są fajne nagrody w rozdaniach.
A moi obserwatorzy są dla mnie, bo ja rozdania w zasadzie jeszcze nie robiłam a to cieszy tym bardziej! W tym tygodniu dołączyły do mnie już dwie osoby
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:28   #2775
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
W niektórych przypadkach to oznacza jedynie tyle że są fajne nagrody w rozdaniach. [COLOR="Silver"]
Haha, prawda Ja do tej pory miałam tylko jedno rozdanie na 100 obserwatorów i teraz konkurs makijażowy, wystarczy
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:29   #2776
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
W niektórych przypadkach to oznacza jedynie tyle że są fajne nagrody w rozdaniach.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



Dokładnie to miałam na myśli, nigdzie nie napisałam że to kwestia długości tułowia. Ja mam szerokie żebra, kończą się nisko nad miednicą, dziewczynom które mają węższe żebra siłą rzeczy te żebra kończą się wyżej i mają węższą talię.
Pozwolę sobie Ciebie zacytować:

"Mam dokładnie tak samo. Tym dziewczynom które mają talię jak osa, żebra kończą się jakieś 5cm wyżej niż mi, a ja jak usiądę, albo się wygnę, to mogę sobie żebrami zahaczyć o biodra, nie wiem czy to normalne."

Moja wypowiedź:
"Myślę, że to raczej kwestia tego jak żebra są szerokie, nie tylko tego jak długi ma się tułów i gdzie względem niego są owe żebra Faceci też potrafią mieć szeroką bądź wąską klatę tak, gdzie mają żebra."

Na co Ty odpowiadasz:
"Dokładnie to miałam na myśli, nigdzie nie napisałam że to kwestia długości tułowia. Ja mam szerokie żebra, kończą się nisko nad miednicą, dziewczynom które mają węższe żebra siłą rzeczy te żebra kończą się wyżej i mają węższą talię."

To, jak wysoko kończą się żebra jest zależne od długości tułowia, nie tylko od tego jakie są szerokie. Logika.
Nie napisałaś wprost, bo do głowy CI nie wpadło, że to o czym piszesz ma powiązanie z proporcjami budowy tułowia - jego długością tak samo jak i szerokością. Logika.

Ktoś moze mieć żebra tak samo szerokie jak Ty, ale dłuższy tułów, "skończą się wcześniej" i da to zupełnie inny efekt niż niewielkie wcięcie w talii.
A, powinnam dodać na końcu - logika. Wystarczy myśleć logicznie.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-04-19 o 11:32
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:30   #2777
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Mam 399 obserwatorów jeszcze jedna osoba i będzie 400 przy zakładaniu bloga w życiu bym nie pomyślała że będę miec tylu obserwatorów ale jestem szczęśliwa to takie miłe
Zerknęłam właśnie i już są 4 setki
Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Ja póki co zbliżam się do liczby 200 ale jest miło tak czy tak.
Heh, ja nie mam nawet stówki , ale whatever, nie ma ciśnienia - wszystko przyjdzie z czasem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:39   #2778
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie Ciebie zacytować:

"Mam dokładnie tak samo. Tym dziewczynom które mają talię jak osa, żebra kończą się jakieś 5cm wyżej niż mi, a ja jak usiądę, albo się wygnę, to mogę sobie żebrami zahaczyć o biodra, nie wiem czy to normalne."

Moja wypowiedź:
"Myślę, że to raczej kwestia tego jak żebra są szerokie, nie tylko tego jak długi ma się tułów i gdzie względem niego są owe żebra Faceci też potrafią mieć szeroką bądź wąską klatę tak, gdzie mają żebra."

Na co Ty odpowiadasz:
"Dokładnie to miałam na myśli, nigdzie nie napisałam że to kwestia długości tułowia. Ja mam szerokie żebra, kończą się nisko nad miednicą, dziewczynom które mają węższe żebra siłą rzeczy te żebra kończą się wyżej i mają węższą talię."

To, jak wysoko kończą się żebra jest zależne od długości tułowia, nie tylko od tego jakie są szerokie. Logika.
Nie napisałaś wprost, bo do głowy CI nie wpadło, że to o czym piszesz ma powiązanie z proporcjami budowy tułowia - jego długością tak samo jak i szerokością. Logika.

Ktoś moze mieć żebra tak samo szerokie jak Ty, ale dłuższy tułów, "skończą się wcześniej" i da to zupełnie inny efekt niż niewielkie wcięcie w talii.
A, powinnam dodać na końcu - logika. Wystarczy myśleć logicznie.
W poście zacytowałam Trustmyself i do jej posta się moja odpowiedź odnosiła, w całości jest w pełni logiczna, w przeciwieństwie do twojego poprzedniego posta bo ja go zrozumiałam zupełnie inaczej niż piszesz teraz.
Źle mnie zrozumiałaś.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:42   #2779
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Jeżeli go zrozumiałaś inaczej,t o naucz się czytać ze zrozumieniem Bo napisałaś ewidentnie o długości tułowia, chyba że po prostu mają mniej żeber i dlatego kończą im się wyżej, ale nie sądze, by usuwanie żeber było aż tak powszechne
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 11:46   #2780
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

U mnie recenzja korektora mineralnego Powiedzcie mi prosze czy wielkosc zdj na waszych monitorach jest okej?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:48   #2781
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Jeżeli go zrozumiałaś inaczej,t o naucz się czytać ze zrozumieniem Bo napisałaś ewidentnie o długości tułowia, chyba że po prostu mają mniej żeber i dlatego kończą im się wyżej, ale nie sądze, by usuwanie żeber było aż tak powszechne
Napisałam ewidentnie o szerokości żeber, bo tego dotyczył post Trustmysefl, a ja jej odpisałam "Mam tak samo". Logika.

Ale twoja racja jest najtwojsza, a moja najmojsza, wiec proponuję skończyć bezsensowną dyskusję. Już zdążyłam zauważyć że coś do mnie masz, więc możesz przestać się czepiać każdego słówka w moich postach. Z resztą chyba nie tylko mnie się to tyczy.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
U mnie recenzja korektora mineralnego Powiedzcie mi prosze czy wielkosc zdj na waszych monitorach jest okej?
U mnie jest ok, tylko ceny nad pierwszym zdjęciem chyba ci się trochę rozjechały, powinny być na środku?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:50   #2782
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość

U mnie jest ok, tylko ceny nad pierwszym zdjęciem chyba ci się trochę rozjechały, powinny być na środku?
Powinny byc z boku
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:55   #2783
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Drozja, nie pierwszy raz musze na części rozkłądać to, co sama napisałąś, byś to zrozumiała. Dwie osoby o takiej samej długości tułowia mają taką samą "długość" żeber, więc nie mogę się kończyć wyżej u jednej osoby - pisałaś dokłądnie o tym, że komuś kończą się wyżej (że Tobie kończą się nisko nad miednicą, a komuś tam nie), a stąd wynika, że ta osoba musi być wyższa/mieć dłuższy tułów, szerokość tu nie ma aż takiego znaczenia. I nie ucz mnie logiki, lepiej siebie czytania własnych wypowiedzi.

Wypowiedź trust:
Ja jestem szeroka z przodu, a z boku bardzo wąska, więc jak stoję bokiem to prawie mnie nie ma, ale przodem nie widać aż tak bardzo talii (zwłaszcza, że mam 87 w biodrach), w dodatku mam krótki stan i dosyć małe wcięcie w talii - pewnie gdybym miała 55 to byłoby bardziej widoczne, ale u mnie to jest fizycznie niemożliwe do osiągnięcia
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-04-19 o 11:57
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:55   #2784
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Heh, ja nie mam nawet stówki , ale whatever, nie ma ciśnienia - wszystko przyjdzie z czasem
Wierze, że konkurs w którym biore u Orlicy przyniesie mi sławe i pieniądze
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:58   #2785
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Drozja, nie pierwszy raz musze na części rozkłądać to, co sama napisałąś, byś to zrozumiała. Dwie osoby o takiej samej długości tułowia mają taką samą "długość" żeber, więc nie mogę się kończyć wyżej u jednej osoby - pisałaś dokłądnie o tym, że komuś kończą się wyżej (że Tobie kończą się nisko nad miednicą, a komuś tam nie), a stąd wynika, że ta osoba musi być wyższa/mieć dłuższy tułów, szerokość tu nie ma znaczenia, jest tylko dodatkowym czynnikiem. I nie ucz mnie logiki, lepiej siebie czytania własnych wypowiedzi.

Wypowiedź trust:
Ja jestem szeroka z przodu, a z boku bardzo wąska, więc jak stoję bokiem to prawie mnie nie ma, ale przodem nie widać aż tak bardzo talii (zwłaszcza, że mam 87 w biodrach), w dodatku mam krótki stan i dosyć małe wcięcie w talii - pewnie gdybym miała 55 to byłoby bardziej widoczne, ale u mnie to jest fizycznie niemożliwe do osiągnięcia
Myślę że wszyscy oprócz ciebie zrozumieli o co chodzi. Co więcej, uważam że ty też byś zrozumiała, ale wolisz się poczepiać. Nie musisz rozkładać moich wypowiedzi na części, dziękuję.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:06   #2786
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Bayje Ty spamiaro!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:10   #2787
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Bayje Ty spamiaro!
znowu w spamie leżałam ?
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:12   #2788
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Myślę że wszyscy oprócz ciebie zrozumieli o co chodzi. Co więcej, uważam że ty też byś zrozumiała, ale wolisz się poczepiać. Nie musisz rozkładać moich wypowiedzi na części, dziękuję.
Źle myślisz, bo ja też nie zrozumiałam.

Cytat:
Napisane przez trustmyself
Ja jestem szeroka z przodu, a z boku bardzo wąska, więc jak stoję bokiem to prawie mnie nie ma, ale przodem nie widać aż tak bardzo talii (zwłaszcza, że mam 87 w biodrach), w dodatku mam krótki stan i dosyć małe wcięcie w talii - pewnie gdybym miała 55 to byłoby bardziej widoczne, ale u mnie to jest fizycznie niemożliwe do osiągnięcia
czyli: jestem szeroka z przodu, ale bardzo wąska z boku, więc moja talia ma mało cm, ale de facto jest dość szeroka - więc jej nie widać szczególnie
do tego mam krótki tłów, więc różnica między żebrami, talią a biodrami w ogóle zanika

Ty odpisałaś:

Cytat:
Napisane przez Drozja
Mam dokładnie tak samo. Tym dziewczynom które mają talię jak osa, żebra kończą się jakieś 5cm wyżej niż mi, a ja jak usiądę, albo się wygnę, to mogę sobie żebrami zahaczyć o biodra, nie wiem czy to normalne.
czyli: moje żebra kończą się niżej, dlatego mojej talii nie widać - jestem zbudowana inaczej niż dziewczyny z długim tułowiem, których żebra kończą się 5cm wyżej. U nich talia jest bardziej widoczna.

Odpowiedź nicRu:

Cytat:
Napisane przez nicRu
Myślę, że to raczej kwestia tego jak żebra są szerokie, nie tylko tego jak długi ma się tułów i gdzie względem niego są owe żebra Faceci też potrafią mieć szeroką bądź wąską klatę tak, gdzie mają żebra.
Twoja odpowiedź:
Cytat:
Napisane przez Drozja
(...) Ja mam szerokie żebra, kończą się nisko nad miednicą, dziewczynom które mają węższe żebra siłą rzeczy te żebra kończą się wyżej i mają węższą talię.
Tu zapytam - jakim cudem węższe żebra kończą się wyżej? One są węższe, nie krótsze.
Jeśli mamy dwie dziewczyny z taką smą długością tułowia i jedna ma węższe żebra od drugiej, to ona będzie po prostu węższa w klatce piersiowej, a nie będą jej się żebra kończyć wyżej.

Chciałabym zwrócić uwagę na to, że nikt się nie czepiał - nicRu Ci zwyczajnie i miło odpisała, na co Ty postanowiłaś ją wyprowadzić z błędu pisząc coś zupełnie nielogicznego. No to zaczęła się dyskusja, czy to jet dziwne?
Szczerze mówiąc na żadnym innym forum jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby wymiana zdań tego typu była uznawana za czepialstwo i złośliwość.
Poza tym czym innym jest bezpodstawne czepialstwo, a czym innym jest podjęcie dyskusji, kiedy ktoś próbuje Ci wmówić, że jesteś w błędzie, kiedy uważasz, że masz rację i potrafisz to poprzeć argumentami.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:20   #2789
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Źle myślisz, bo ja też nie zrozumiałam.



czyli: jestem szeroka z przodu, ale bardzo wąska z boku, więc moja talia ma mało cm, ale de facto jest dość szeroka - więc jej nie widać szczególnie
do tego mam krótki tłów, więc różnica między żebrami, talią a biodrami w ogóle zanika

Ty odpisałaś:



czyli: moje żebra kończą się niżej, dlatego mojej talii nie widać - jestem zbudowana inaczej niż dziewczyny z długim tułowiem, których żebra kończą się 5cm wyżej. U nich talia jest bardziej widoczna.

Odpowiedź nicRu:



Twoja odpowiedź:


Tu zapytam - jakim cudem węższe żebra kończą się wyżej? One są węższe, nie krótsze.
Jeśli mamy dwie dziewczyny z taką smą długością tułowia i jedna ma węższe żebra od drugiej, to ona będzie po prostu węższa w klatce piersiowej, a nie będą jej się żebra kończyć wyżej.

Chciałabym zwrócić uwagę na to, że nikt się nie czepiał - nicRu Ci zwyczajnie i miło odpisała, na co Ty postanowiłaś ją wyprowadzić z błędu pisząc coś zupełnie nielogicznego. No to zaczęła się dyskusja, czy to jet dziwne?
Szczerze mówiąc na żadnym innym forum jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby wymiana zdań tego typu była uznawana za czepialstwo i złośliwość.
Poza tym czym innym jest bezpodstawne czepialstwo, a czym innym jest podjęcie dyskusji, kiedy ktoś próbuje Ci wmówić, że jesteś w błędzie, kiedy uważasz, że masz rację i potrafisz to poprzeć argumentami.

Tak myślałam że się zaraz odezwiesz. Myślę, że nie będę ciągnąć tego tematu dalej, bo kwasy na wątku są niepotrzebne.
Dla mnie dyskusja kończy się w tym miejscu.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:28   #2790
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VI

Drozja, masz rację - lepiej zakończyć to teraz, bo dyskusja z Tobą najczęściej przywodzi na myśl pewną wypowiedź, której autorstwo przypisywane jest M. Twainowi. A nawet kilka z nich, które świetnie opisują Twój styl wypowiedzi...

Już mam, jeden przypisuje się Twainowi czasem, ale nie znam na 100% autora, a drugi jest Twaina
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-04-19 o 12:32
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.