Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 16:26   #691
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja akurat do insta mam luźne podejście, co innego jakby wrzucała takie zdjęcia na bloga, fb czy wstawiała do filmu
Dla mnie instagram do taka forma "pamiętnika/dziennika" gdzie sensem jest zapisywanie momentów a jeżeli przy okazji jest ładna kompozycja i jakość przez co wychodzi ładne zdjęcie to super
Zgadzam się. Nikt nie zmusza nikogo do oglądania tych zdjęć, jeśli Madzik chce wrzucać takie, to jej prawo. Ważne że filmiki ma wyraźne, instagram to dla mnie jedynie dodatek. Lepsze takie niż zmodyfikowane zdjęcia CMB na których jasnoróżowa pomadka wygląda na ciemny fiolet.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:29   #692
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
przecież kwasy to określenie substancji, a nie peelingu chemicznego. I właśnie wtym rzecz, że to kwestia formy i stężenie. "Kwasy" to nie tylko peeling kwasami (ogólnie nakładanie jakiegokolwiek peelingu pod oczy to przecież nieporozumienie)
Akurat na kwasach sie znam, wiec nie musisz mnie uswiadamiac. Jak widac ze sie nie dogadamy. Mi chodzilo o nakladanie samych kwasow pod oczy, a nie kosmetykow z nimi.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:31   #693
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Obejrzałam właśnie filmik Hani XS. Bardzo pozytywna zmiana - w wyglądzie, jeśli chodzi o tło, kadrowanie, sposób mówienia, oby tak zostało
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:32   #694
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Akurat na kwasach sie znam, wiec nie musisz mnie uswiadamiac. Jak widac ze sie nie dogadamy. Mi chodzilo o nakladanie samych kwasow pod oczy, a nie kosmetykow z nimi.
no to trzeba było to zaznaczyć, a nie się obruszać, bo nikt tutaj nie czyta Ci w ,myślach, a czystych kwasów nie zaleca i Kasia D

dla mnie czy piszesz kwasy, czy przeciwutleniacze czy cokolwiek brzmi tak samo - czy można stosować te substancje na dany obszar, a niekoniecznie solo.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:33   #695
KotkaMruczurotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 188
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obejrzałam właśnie filmik Hani XS. Bardzo pozytywna zmiana - w wyglądzie, jeśli chodzi o tło, kadrowanie, sposób mówienia, oby tak zostało
Witam! A czy można prosić link do filmiku?
KotkaMruczurotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:35   #696
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
skąd takie informacje?
a konkretniej
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:35   #697
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Wasz HAUL ubraniowy?! Czyli wyprzedaż szafy!: http://youtu.be/ZaiZV5KReSs
AnnaMagdalena
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 16:37   #698
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Mnie zalatwila dermo tak ze nie powiedziala mi o tym ze musze uzywac filtrow. Zapisala mi leki ktore wyszuszaly i bardzo sciagaly skore, a zapisala mi je pod koniec czerwca Cale wakacje tak przechodzilam i skutki takie ze prawie cala twarz byla nie tylko w plamach pozapalnych ale i w zaczerwieniach. Nie bylo ich tylko wokół ust, na powiekach i pod oczami, czyli tam gdzie nie uzywalam masci
mi jak dermatolog kazał używać filtrów żeby nie mieć większych przebarwień niż miałam to latałam z spf 50 jak szalona

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
Oczywiście wielu dermów ma na rękach krew skór ich pacjenetek ich wątroby, niepotrzebnie branych tetracyklin.
jakbym czytała o sobie
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:38   #699
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
a konkretniej
że przy Crohnie nie ma konkretnej diety
albo skąd informacje, że praktycznie surowa, niskobiałkowa dieta nie rujnuje jelit przy Crohnie rujnuje.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:43   #700
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
no to trzeba było to zaznaczyć, a nie się obruszać, bo nikt tutaj nie czyta Ci w ,myślach, a czystych kwasów nie zaleca i Kasia D

dla mnie czy piszesz kwasy, czy przeciwutleniacze czy cokolwiek brzmi tak samo - czy można stosować te substancje na dany obszar, a niekoniecznie solo.
A ja sie obruszam? Po prostu sie pytam

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
mi jak dermatolog kazał używać filtrów żeby nie mieć większych przebarwień niż miałam to latałam z spf 50 jak szalona
Mi wcale o filtrach nie wspomniala, a przeciez to podstawa. Nie dosc ze zapobiegaja nowym przebarwiena, to jeszcze plamy potradzikowe szybciej zanikaja. Ale czlowiek mlody byl, i wydawalo sie ze jak idzie sie do lekarza to lekarz wie lepiej. Jeszcze mi powiedziala ze "usunieciem niedoskonalosci po tradziku zajmiemy sie pozniej".
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:47   #701
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

roseplum pisz na szaro jeśli prawisz swoje filozofie. Piszesz baaaaardzo dlugie posty które średnio trafiają w tematykę yt. Czasem zaczynasz komentować czyjąś dietę albo chorobę a później wystrzeliwujesz na czarno specyfikę jakiejś chroby czy analizę diet.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 16:52   #702
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
roseplum pisz na szaro jeśli prawisz swoje filozofie. Piszesz baaaaardzo dlugie posty które średnio trafiają w tematykę yt. Czasem zaczynasz komentować czyjąś dietę albo chorobę a później wystrzeliwujesz na czarno specyfikę jakiejś chroby czy analizę diet.
była mowa o tym, że można wcisnąć "ignoruj" i będziesz wolna od moich postów.

Julia prowadzi kanał o walce Crohnem i diecie przy Crohnie, Kasia D o pasji dermatologii i kwasach. Pytanie dotyczyło tego co powiedziała Kasia D.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:53   #703
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
że przy Crohnie nie ma konkretnej diety
albo skąd informacje, że praktycznie surowa, niskobiałkowa dieta nie rujnuje jelit przy Crohnie rujnuje.
Cytat:
Przy chorobie Crohna nie ma jednej konkretnej diety, którą należy ściśle przestrzegać. Zaleca się zdrowe odżywianie i unikanie produktów, które wywołują zaostrzenie objawów.
A zaglądałaś jej do jelit, że wiesz co jej rujnuje jelita i co jej szkodzi.
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:54   #704
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez KotkaMruczurotka Pokaż wiadomość
Witam! A czy można prosić link do filmiku?
Był już z samego rana, cofnij się o parę stron

Zainspirowana Bogusią zrobiła swoje #fit pieczone pączki No, może nie takie #fit, jako, że nawaliłam do środka Nutelli, ale liczą się chęci, nie
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:56   #705
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
A zaglądałaś jej do jelit, że wiesz co jej rujnuje jelita i co jej szkodzi.
Nie, ale ufam swojej wiedzy zdobytej na studiach i w bibliotece w publikacjach, które niekoniecznie wiszą w internecie, a jesli można je spiracić wyłapanie sensu zajmuje więcej czasu niż wklepanie tego w google .


Pisałam już kiedyś, że gdyby Julia odżywiała się standardowo, jak większość juciuba, które zdrowo się odżywia nie podnosiłabym larum, że powinna mieć specjalną dietęi robi sobie krzywdę. po prostu ewentualnie krytykowałabym dietę. Tyle, że surowa (nawet jesli surowa w 90%) i niskobiałkowa dieta to nie jest żaden standard zdrowego odżywiania.

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-02-21 o 17:01
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:58   #706
KotkaMruczurotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 188
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;50355079]Był już z samego rana, cofnij się o parę stron

Zainspirowana Bogusią zrobiła swoje #fit pieczone pączki No, może nie takie #fit, jako, że nawaliłam do środka Nutelli, ale liczą się chęci, nie[/QUOTE]
Czy to chodzi o Hanię z DigitalGirl?
KotkaMruczurotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:01   #707
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez KotkaMruczurotka Pokaż wiadomość
Czy to chodzi o Hanię z DigitalGirl?
Zgadza się
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:04   #708
KotkaMruczurotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 188
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;50355149]Zgadza się [/QUOTE]
Bo myślałam, że Hania XS, to ktoś inny. A TA Hania, to moja guru i bezkrytycznie ją wielbię. I był to mój pierwszy sub na you tubie. Filmik oglądałam z cofaniem, żeby na dłużej starczyło.
Dziękuję za odpowiedzi.
KotkaMruczurotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:07   #709
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
była mowa o tym, że można wcisnąć "ignoruj" i będziesz wolna od moich postów.
Teraz przy każdym zwróceniu uwagi na szare posty będzie odpowiedź -nie chcesz, nie czytaj, możesz wcisnąć 'ignoruj'? bez przesady - to raczej nie jest rozwiązanie. Idąc tą drogą, niech każdy pisze jak chce, bo przecież można sobie wcisnąć ignoruj i po problemie
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 17:11   #710
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez KotkaMruczurotka Pokaż wiadomość
Bo myślałam, że Hania XS, to ktoś inny. A TA Hania, to moja guru i bezkrytycznie ją wielbię. I był to mój pierwszy sub na you tubie. Filmik oglądałam z cofaniem, żeby na dłużej starczyło.
Dziękuję za odpowiedzi.

A dlugo juz czytasz wątek? :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:11   #711
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

https://www.youtube.com/watch?v=GBxEOJS0MtE hybryda u Oleski

https://www.youtube.com/watch?v=s88rC7-3ERU vlog u Szusz
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:12   #712
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Teraz przy każdym zwróceniu uwagi na szare posty będzie odpowiedź -nie chcesz, nie czytaj, możesz wcisnąć 'ignoruj'? bez przesady - to raczej nie jest rozwiązanie. Idąc tą drogą, niech każdy pisze jak chce, bo przecież można sobie wcisnąć ignoruj i po problemie

__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:15   #713
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Teraz przy każdym zwróceniu uwagi na szare posty będzie odpowiedź -nie chcesz, nie czytaj, możesz wcisnąć 'ignoruj'? bez przesady - to raczej nie jest rozwiązanie. Idąc tą drogą, niech każdy pisze jak chce, bo przecież można sobie wcisnąć ignoruj i po problemie
ogólnie to się zgadzam, ale nadal nie rozumiem czemu jeśli Julia prowadzi cały kanał o odżywianiu i suplementach przy Crohnie i sama się tym dzieli, tak jak Boogie cięgle mówi we vlogach o odchudzaniu to ich schorzenia czy dieta nie są tematyką poruszaną na yt. więc napisałam to głównie dlatego, że padło o "filozofiach", jakbym się zgadzała z tym, że nie na temat przyjęłabym uwagę i pisała na szaro
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:15   #714
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

jak czasami czytam te analizy białkowo-proteinowo-węglowo itp diet.....boję się zaglądać do lodówki. Co prawda jak tyję, to wiem od czego, więc odpukać, nie trawi mnie żadne choróbsko, ale na co dzień jem normalnie, dużo warzyw, ryby, musli, nabiał, szynka...trochę za dużo rzeczy typu pasta-pizza, ale kurczę....
...i to nie jest jakaś ironia, po prostu zastanawiam się czy rzeczywiście, aby zdrowo jeść, należy być tak bardzo świadomy wszelkich proporcji 30-20-50, procent tego do tamtego, owoc na kolację-śmierć itp, czy raczej jest to polecane dla osób z jakimś problemem żywieniowo-zdrowotnym.
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:16   #715
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Teraz przy każdym zwróceniu uwagi na szare posty będzie odpowiedź -nie chcesz, nie czytaj, możesz wcisnąć 'ignoruj'? bez przesady - to raczej nie jest rozwiązanie. Idąc tą drogą, niech każdy pisze jak chce, bo przecież można sobie wcisnąć ignoruj i po problemie
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:17   #716
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Teraz przy każdym zwróceniu uwagi na szare posty będzie odpowiedź -nie chcesz, nie czytaj, możesz wcisnąć 'ignoruj'? bez przesady - to raczej nie jest rozwiązanie. Idąc tą drogą, niech każdy pisze jak chce, bo przecież można sobie wcisnąć ignoruj i po problemie
:thumbup::thumbup::thumbu p:
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:17   #717
KotkaMruczurotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 188
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
A dlugo juz czytasz wątek? :"D
Od wczoraj. Podziwiam prędkość z jaką się rozwija. Ja mimo L4 i nic nie robienia, tylko siedzenia przed kompem, ledwo nadążam. Przeglądam też poprzedni wątek. Wciąga i chyba zostanę na dłużej, choć większości dziewczyn, o których piszecie, nie oglądam i mam chyba z 8 subów tylko. Ale może dzięki wątkowi wrócę na kanały, z których zrezygnowałam i poznam jakieś nowe.
KotkaMruczurotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:21   #718
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
jak czasami czytam te analizy białkowo-proteinowo-węglowo itp diet.....boję się zaglądać do lodówki. Co prawda jak tyję, to wiem od czego, więc odpukać, nie trawi mnie żadne choróbsko, ale na co dzień jem normalnie, dużo warzyw, ryby, musli, nabiał, szynka...trochę za dużo rzeczy typu pasta-pizza, ale kurczę....
...i to nie jest jakaś ironia, po prostu zastanawiam się czy rzeczywiście, aby zdrowo jeść, należy być tak bardzo świadomy wszelkich proporcji 30-20-50, procent tego do tamtego, owoc na kolację-śmierć itp, czy raczej jest to polecane dla osób z jakimś problemem żywieniowo-zdrowotnym.
zdecydowanie w większości przypadków wystarczy po prostu zdrowy rozsądek.
więcej szkód robi czasami kombinowanie, przechodzenie na diety, stres towarzyszący jedzeniu, niezdrowy stosunek. Jeśli ktoś jest młody, zdrowy, bez chorób, zaburzeń metabolicznych, nie był nigdy otyły, je dużo owoców, warzyw, nie ogranicza kalorii, nie ma żadnych diet eliminacyjnych to spokojnie może wbijać do Munki i robić sobie makarony z dodatkami i pulpety z sosem i ziemniakami.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:21   #719
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez KotkaMruczurotka Pokaż wiadomość
Od wczoraj. Podziwiam prędkość z jaką się rozwija. Ja mimo L4 i nic nie robienia, tylko siedzenia przed kompem, ledwo nadążam. Przeglądam też poprzedni wątek. Wciąga i chyba zostanę na dłużej, choć większości dziewczyn, o których piszecie, nie oglądam i mam chyba z 8 subów tylko. Ale może dzięki wątkowi wrócę na kanały, z których zrezygnowałam i poznam jakieś nowe.


Tak myślałam :p bo kilka części wątku temu nie wiem czy wielbiłabyś ja aż tak bezkrytycznie :"D

Dzisiaj odpalilam najnowszy film i naprawde swietnie mi sie jej sluchalo (po raz pierwszy od dawna). nawet wbiłam nowy level w Bingo przy niej ^^
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:25   #720
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
ogólnie to się zgadzam, ale nadal nie rozumiem czemu jeśli Julia prowadzi cały kanał o odżywianiu i suplementach przy Crohnie i sama się tym dzieli, tak jak Boogie cięgle mówi we vlogach o odchudzaniu to ich schorzenia czy dieta nie są tematyką poruszaną na yt. więc napisałam to głównie dlatego, że padło o "filozofiach", jakbym się zgadzała z tym, że nie na temat przyjęłabym uwagę i pisała na szaro
Rozumiem Twoje posty są wartościowe i w pewnym stopniu związane z tematem, ale te bardzo obszerne mogłyby być szare, tak myślę. To tak, jakbym ja teraz na 5 tysięcy znaków napisała tutaj analizę języka danej vlogerki, w danym filmie - okej, pewnie byłoby to wartościowe i dla kilku osób ciekawe, jednak mimo powiązania z tematem, zdecydowałabym się na szary kolor - Ty oczywiście nie musisz tego robić, to po prostu pewna propozycja
A tak, to zarzucę tylko czasem ze dwa zdania o totalnej ignorancji językowej ANIOŁKA na czorno, bo to krótkie i myślę, że widzi to każdy, a nie tylko magister filologii ze specjalnością z językoznawstwa

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-02-21 o 17:27 Powód: zjadło mi 3 literki :(
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-15 14:24:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.