Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 13:27   #1981
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy któraś z Was próbowała stosować tabletki Radical?
Kupiłam wszystko z tej serii, oprócz suplementu diety i się zastanawiam, czy jest dobry czy nie.
Na razie biorę Omegę 369 z Walmarku i piję skrzyp.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 15:46   #1982
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym.
I moim zdaniem milusiaaaa8686 możesz mieć podrażniony skalp. Jeśli tak - denat pogorszy podrażnienie przez dodatkowe wysuszanie skóry, poza tym jeśli używasz ampułek od niedawna - może coś w składzie ci nie podchodzi? Odstawienie nowych kosmetyków na kilka dni może pomóc znaleźć przyczynę

Nie zawsze denat tak działa. U mnie seboradin zmniejszał swędzawkę i łupież. Podsuszał ale to akurat mi bardzo pomagało na skalpie. Owszem przy aplikacji piekło, ale następnego dnia czułam ulgę.Nie polecam go tylko na długość.
Potem okazało się że swędzawka, łupież, wypadanie i sączące się ranki były spowodowane silikonami i PQ. Po odstawieniu po 2 tyg. wszystko przeszło jak ręką odjął.
Ja mam natomiast pytanie dot. żelaza. Ponoć poprawia stan włosów, skóry i samopoczucia. Czy ktoś tego próbował?

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:51
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:09   #1983
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja mam natomiast pytanie dot. żelaza. Ponoć poprawia stan włosów, skóry i samopoczucia. Czy ktoś tego próbował?
Z tego co słyszałam, to żelazo w tabletkach może powodować czernienie zębów Właściwie to odpowiednia dieta bogata we wszystkie pierwiastki powinna wystarczyć. Ja bym Ci poleciła preparat złożony z żelazem, ale nie samo żelazo. Vitapil ma w swoim składzie żelazo chociażby. Albo jedz wątróbkę
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:49   #1984
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Od siebie moge polecic z czystym sumieniem Ha-Pantoten optimum
Ma bardzo dobry sklad, mi udalo sie go kupic w promocyjnej cenie 9,99 za 30 tabletek (normalna cena to ponad 30zl za 30 tabl.). Zakupilam 90 tabletek na kuracje 3mies. Jestem juz po 2mies i widze efekty, wlosy rosna mi duzo szybciej, mam mnostwo baby hair, poza tym wlosy sa zdrowsze, nie lamia sie, mniej wypadaja, poprawila mi sie rowniez cera, o paznkociach nawet nie wspomne . Jestem bardzo zadowolona
Po skonczonej kuracji zastanawiam sie nad przezuceniem na merz special, czytalam mnostwo rowniez swietnych opinii a jezeli nie to zostane juz chyba przy ha-pantotenie
Pozdrawiam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:38   #1985
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczyny chce zamowic te kapsulki plus ampulki tej firmy ,czy ktos mi powie czy warto???,czy sa mdlosci po stosowaniu tych ampulek?

Quinoral - Klorane


bardzo ale to bardzo prosze o opinie
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:50   #1986
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam, to żelazo w tabletkach może powodować czernienie zębów Właściwie to odpowiednia dieta bogata we wszystkie pierwiastki powinna wystarczyć. Ja bym Ci poleciła preparat złożony z żelazem, ale nie samo żelazo. Vitapil ma w swoim składzie żelazo chociażby. Albo jedz wątróbkę
Nienawidzę gotować.
Jeśli chodzi o czernienie to właśnie słyszałam,że obecnie produkowane tabletki z żelazem tego nie powodują dlatego chciałabym spróbować.
Inne suplementy różnego kalibru już biore. Ale nie takie kompleksowe, tylko każdy oddzielnie, czyli łykam całą armię.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 21:41   #1987
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

W Rossmanie jest promocja na Herbaty ziołowe Receptury Natury Sposób na piękne włosy, skórę i paznokcie.
4,99zł
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 21:12   #1988
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Suplement diety Radical w Carrefourze kosztuje ok 9 zł a w Superpharmie 30zł.....
Hmmm....
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:43   #1989
flagella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dobra dziewczyny zadam teraz glupie pytanie, czy jezeli te tabletki wplywaja na porost wlosow to powoduja ich wzrost tylko na glowie, bo zauwazylam ze u kolezanki ktora bierze belisse pojawil sie wiekszy wasik..:P i zastanawiam sie czy te tabletki moga miec na to wplyw?
flagella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:46   #1990
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez flagella Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny zadam teraz glupie pytanie, czy jezeli te tabletki wplywaja na porost wlosow to powoduja ich wzrost tylko na glowie, bo zauwazylam ze u kolezanki ktora bierze belisse pojawil sie wiekszy wasik..:P i zastanawiam sie czy te tabletki moga miec na to wplyw?
Jak wszystkie to wszystkie
Ale jeśli ktoś nie ma problemu z hormonami, to nic takiego nie powinno się dziać.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:37   #1991
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Moje włosy są cienkie, ale z reguły nie wypadały. Dopiero teraz na jesień zauwazylam, że trochę zaczeły się sypać. Mysle, ze to dieta - ostatnio masakrycznie sie odzywialam. Kupilam sobie preparat Skrzyp Complex Chelatowy, gdzie dawka skrzypu i pokrzywy jest wyższa niż w innych preparatach. Zaiwera też drożdże i krzem.Do tego są witaminy: B1, B2, B6, E, B12, kwas foliowy, PP, H i C, ale w niewielkich dawkach - czyli jako uzupełnienie diety, nie jako zastapienie :P Jestem dietetykiem i skład mi się bardzo spodobał. Muszę przyznac, ze po kilku tygodniach stosowania znów włosy są na swoim miejsc, do tego polepszyły mi się paznokcie. Biorę tylko po jednej tabletce dziennie.

Co do tempa porostu włosów to mi rosną szybko, odkad pije pokrzywe. Pokrzywe odstawilam, kiedy kupilam ten preparat, bo zawiera on pokrzywe (a co za duzo, to niezdrowo) i szybkie tempo się utrzymuje. Po miesiacu od wizyty u fryzjera, odrost juz jest ponad centymetrowy... Ale nie narzekam
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2010-12-12 o 18:43
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 12:58   #1992
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To moze i ja
Naszlo mnie na witaminki i zaczelam lykac:
Biotyne
magnez z wapniem
olej z wiesiolka
olej z czosnku,
tran,
rutyne (to raczej na naczynka)
Wlosy nie zaczely rosnac szybciej, moze ciut mniej wypadaja, ale wierze ze rosna zdrowsze.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 18:26   #1993
cynthia89
Raczkowanie
 
Avatar cynthia89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
To moze i ja
Naszlo mnie na witaminki i zaczelam lykac:
Biotyne
magnez z wapniem
olej z wiesiolka
olej z czosnku,
tran,
rutyne (to raczej na naczynka)
Wlosy nie zaczely rosnac szybciej, moze ciut mniej wypadaja, ale wierze ze rosna zdrowsze.
jaka dawke biotyny bierzesz?
cynthia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 00:59   #1994
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cynthia89 Pokaż wiadomość
jaka dawke biotyny bierzesz?
2 x 1000 czyli 2000
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 09:57   #1995
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cynthia89 Pokaż wiadomość
jaka dawke biotyny bierzesz?
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
2 x 1000 czyli 2000
Przepraszam, że się wtrącę. Ja biorę 1 x 5000 - niech was nie przeraża, to dopuszczlna dawka. Btw kocurzyca widzisz jakieś efekty? Bo ja w swoim przypadku mam wątpliwości...
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 10:31   #1996
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę. Ja biorę 1 x 5000 - niech was nie przeraża, to dopuszczlna dawka. Btw kocurzyca widzisz jakieś efekty? Bo ja w swoim przypadku mam wątpliwości...
Bo ja wiem
Tak jak napisalam. Wlosy nie rosna szybciej, ale widac takie moje geny. Od calego tego zestawu mniej wypadaja i wierze, ze rosna zdrowsze.
Szprycuje sie dopiero ok 3-4 miesiecy wiec jeszcze zbyt wiele tych wlosow mi nie uroslo.
Naturalnie mam wlosy geste i grubsze raczej.
Jesli chodzi o biotyne to nie mam zamiaru przestawac.Moze jakichs cudow sie nie doczekalam jeszcze ale wiem ze jak nie pomoze to tez nie zaszkodzi. To samo jesli chodzi o tran, czosnek i wiesiolek.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:17   #1997
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Bo ja wiem
Tak jak napisalam. Wlosy nie rosna szybciej, ale widac takie moje geny. Od calego tego zestawu mniej wypadaja i wierze, ze rosna zdrowsze.
Szprycuje sie dopiero ok 3-4 miesiecy wiec jeszcze zbyt wiele tych wlosow mi nie uroslo.
Naturalnie mam wlosy geste i grubsze raczej.
Jesli chodzi o biotyne to nie mam zamiaru przestawac.Moze jakichs cudow sie nie doczekalam jeszcze ale wiem ze jak nie pomoze to tez nie zaszkodzi. To samo jesli chodzi o tran, czosnek i wiesiolek.
Ja właśnie zaczęłam brać z nadzieją na szybszy porost, ale efektu nie ma Może za krótko jeszcze biorę. Jeżeli chodzi o wypadanie, to owszem nie wypadają, ale ja zwykle nie mam z tym problemów. Ostatnio miałam w okresie w którym brałam tran, więc stwierdzam, że w tej kwestii nie pomaga. No ale może to też indywidualne predyspozycje.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:21   #1998
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

x

Edytowane przez non so
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:26
non so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:33   #1999
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
a jakiego specyfiku z biotyna w dawce 5000 lub 2x1000 uzywacie?
bo ja lykam merz special i tam jest dawko 0,01mg x 2 to malutko!
Wcześniej brałam Biotebal w dawce 2,5mg (jest też dostępny 5mg). Teraz biorę biotynę firmy Swanson (kupiłam na Allegro).
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 11:44   #2000
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja właśnie zaczęłam brać z nadzieją na szybszy porost, ale efektu nie ma Może za krótko jeszcze biorę. Jeżeli chodzi o wypadanie, to owszem nie wypadają, ale ja zwykle nie mam z tym problemów. Ostatnio miałam w okresie w którym brałam tran, więc stwierdzam, że w tej kwestii nie pomaga. No ale może to też indywidualne predyspozycje.
Jak zaczynalam brac to terz mialam nadzieje na szybszy porost ale potem dowiedzialam ze ona na porost nie zadziala. Zadziala natomiast na poprawienie stanu paznokci i wlosow. Napaznokci nie moge narzekac wiec chyba dziala.
Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
a jakiego specyfiku z biotyna w dawce 5000 lub 2x1000 uzywacie?
bo ja lykam merz special i tam jest dawko 0,01mg x 2 to malutko!
Ja mam po prostu Biotyme 1000mikrogram i biore po 2 tabletki.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:37   #2001
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jak zaczynalam brac to terz mialam nadzieje na szybszy porost ale potem dowiedzialam ze ona na porost nie zadziala. Zadziala natomiast na poprawienie stanu paznokci i wlosow. Napaznokci nie moge narzekac wiec chyba dziala.
Na Biotebalu było właśnie napisane, że wpływa na porost.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:58   #2002
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A nie lepiej zdrowiej sie odżywiać i używać odżywki lub ampułek na skórę głowy przeciw wypadaniu włosów? Zdrowszy sposob Bo tabletki nie są aż takie zdrowe więc nei polecam.
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 14:46   #2003
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
A nie lepiej zdrowiej sie odżywiać i używać odżywki lub ampułek na skórę głowy przeciw wypadaniu włosów? Zdrowszy sposob Bo tabletki nie są aż takie zdrowe więc nei polecam.
A myślisz, że tego nie robimy? Sądzisz, że na śniadanie łykamy biotynę, na obiad tran, a na kolację pijemy tylko pokrzywę?
Wyobraź sobie, że tabletki są dla nas wyłącznie uzupełnieniem racjonalnej diety i wcierek, bo jakbyś się nie starała, to nie jesteś w stanie zaspokoić w pełni dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy, mikroelementy i aminokwasy wyłącznie z pożywienia.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2010-12-15 o 14:52
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:04   #2004
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A myślisz, że tego nie robimy? Sądzisz, że na śniadanie łykamy biotynę, na obiad tran, a na kolację pijemy tylko pokrzywę?
Wyobraź sobie, że tabletki są dla nas wyłącznie uzupełnieniem racjonalnej diety i wcierek, bo jakbyś się nie starała, to nie jesteś w stanie zaspokoić w pełni dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy, mikroelementy i aminokwasy wyłącznie z pożywienia.
ehhh, niestety to prawda. Trzeba byłoby mieszkać najlepiej w cieplejszym kraju, nad morzem i nic nie robić tylko spożywać cały dzień masę owoców, warzyw, ryb i mięsa - tylko nie jakichś tam wyrobów z hipermarketów, ale z prosto z upraw.
Może wtedy nie trzeba byłoby łykać tabsów.
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 22:45   #2005
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja mam natomiast pytanie dot. żelaza. Ponoć poprawia stan włosów, skóry i samopoczucia. Czy ktoś tego próbował?
Ja łykałam żelazo. Nie wiem jednak, czy samo żelazo tak znacząco poprawia stan włosów itd. bo łykałam wtedy również cynk i magnez. Do tego stosowałam szampon i odżywkę Wax i olej kokosowy. Włosy rosły mi wówczas błyskawicznie i wyglądały rewelacyjnie. Cera też była bardzo ok.
Potem jakiś czas łykałam samą biotynę. Teraz po dłuższej przerwie chyba się znowu w nią zaopatrzę.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 00:08   #2006
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
A nie lepiej zdrowiej sie odżywiać i używać odżywki lub ampułek na skórę głowy przeciw wypadaniu włosów? Zdrowszy sposob Bo tabletki nie są aż takie zdrowe więc nei polecam.

kobietko masz rację, zdrowe odżywianie, mięsko i "ziółka roślinki cuda" zastąpią te tabsy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:01   #2007
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

sylvia_doll Pozwolę się z tym nie zgodzić, ale nie będę się spierać

Btw Negadir sama napisała w innych wątkach, że dodatkowo "przyjmuje witaminy", więc jak to jest?

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2010-12-18 o 10:08
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:14   #2008
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
A nie lepiej zdrowiej sie odżywiać i używać odżywki lub ampułek na skórę głowy przeciw wypadaniu włosów? Zdrowszy sposob Bo tabletki nie są aż takie zdrowe więc nei polecam.
Zgadzam sie z toba w 100%.
Jest tylko jeden maly problem. Zywnosc obecnie dostepna w sklepach jest bezwartosciowa a niestety nie kazdy ma dostep do wlasnego ogrodka i wlasnych warzyw i owocow.
Dla porownania na przykladzie pomaranczy. Zeby organizm dostal tyle samo wartosci odzywczych co z 1 pomaranczy 20 lat temu, dzis trzeba tych pomaranczy zjesc 6.
Zywnosc jest modyfikowana, sztucznie zmuszana do wzrostu i dojrzewania przez co niemal nierealne jest zjedzenie ilosci takich zeby zapewnic organizmowi wszystkich niezbednych mikroelementow.

Nie wolno z witaminami przesadzic, bo mozna wyrzadzc sobie powazna krzywde. Ale drobne wspomaganie nie zaszkodzi. Obecnie 100% spoleczenstwa ma braki.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 22:10   #2009
xcbvr
Przyczajenie
 
Avatar xcbvr
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja polecę tani lek z mikroelementami. wcześniej wypadały mi włosy garściami bo sie odchudzałam i byłam wrakiem że tak to ujmę , teraz dalej ciągnę na dietach ale dzięki temu że biorę codziennie po jednej kapsułce nie mam problemu z włosami, są pięknem grube i w ogole rewelacja, ogólnie miałam cienkie i łamały się niemiłosiernie,a biorę Belisse. tania i skuteczna, po 3 miesiącach , no może dwóch widać efekty.
__________________
"Czego najbardziej nienawidzę w życiu, to ludzie, którzy
nie są już pierwszej młodości, ale próbują wszystkim na
siłę udowodnić, że jest inaczej(...)"
  • Karl LagerfeldThe Guardian, 2007
xcbvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 22:46   #2010
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja też w takim razie się wypowiem. Moje włosy w okresie jesienno-zimowym wypadają garściami. Łykałam już tyle różnych tabletek, że mogłabym aptekę założyć ale jakieś 2-3 tyg temu kupiłam Zincas. Biorę go 3 razy dziennie i już teraz widzę poprawę. Włosy są mocniejsze i o wiele mniej ich wypada. Co do tempa wzrostu to nie wiem, mi zawsze włosy rosły jakieś 1,5 - 2cm na miesiąc więc nie nawiążę do tego. Mam zamiar zaopatrzyć się jeszcze w olej kokosowy i w naftę z wit. A i E. Ale jak narazie jestem bardzo zadowolona
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2010-12-18 o 22:51
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.