dieta która zamieni tłuszczyk w mięśnie (przy treningu ;)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 17:13   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

dieta która zamieni tłuszczyk w mięśnie (przy treningu ;))


Wiecie moze jak powinnam sie odżywiać aby zamienić tłuszczyk w mięśnie (oczywiście bez chudnięcia ) i aby pozbyć sie cellulitu ? Przy treningu po 1-1,5 h mniej wiecej 3-4 razy w tygodniu (cwiczenia z hantlami , brzuszki , cwiczenia na nogi) + basen raz w tygodniu... czy wogole jest to mozliwe? bo pewnie aby osiagnac taki efekt musiala bym codziennie ćwiczyc...
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 03:03   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: dieta która zamieni tłuszczyk w mięśnie (przy treningu ;))

tłuszcz i mięśnie to zupełnie dwie różne tkanki i nie da się jednej zamienić w drugą, to tak jakbyś chciała z włosów zrobić paznokcie

3-4 razy w tygodniu wystarczy o ile trening jest przemyślany
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:33   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: dieta która zamieni tłuszczyk w mięśnie (przy treningu ;))

Chodzi mi dokładnie o to , że trenuje i mam mięśnie ,które chce nadal rozwijać ,ale niestety jeżeli chodzi o brzuch i nogi to sa one caly czas troche przysloniete przez tłuszcz. I chcialabym pozbyć się odrobiny tłuszczu ,ale nie chce chudnąć ,więc chciałabym ,żeby zasmiast tego pojawiły sie w tym miejscu ładnie wyrzeźbione mięśnie. Nie chodzilo mi o to ,żeby przekształcić pod wpływem ćwiczen tłuszcz w mięśnie ,bo tłuszcz sie spala i ewentualnie potem się odkrywają mięśnie ,ale napisałam "zamienić" ,bo tak było szybciej... myslalam ,ze kazdy bedzie wiedzial o co chodzi. No a jezeli chodzi o diete to slyszalam ,ze trzeba troszke inaczej sie odżywiać jeżeli chce sie ładnie wyrzeźbić mięśnie np. wzbogacic diete o duże ilosci białka itd.... własnie o to mi chodziło w tym pytaniu ,bo nie wiem co powinnam zmienic w swoim odzywianiu. Nie wiem czego unikac ,a czego np. spozywac wiecej.
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.