Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-16, 16:55   #61
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Również Chanel Już nawet nie testuję
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:44   #62
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez eiri
Ja tam lubię wszystkie marki
Ja również Owszem są zapachy za którymi delikatnie mówiąc nie przepadam, ale nie jest tak, że nie lubię całościowo linii zapachowej danego projektanta
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:46   #63
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Owszem są zapachy za którymi delikatnie mówiąc nie przepadam, ale nie jest tak, że nie lubię całościowo linii zapachowej danego projektanta
Ja mam tak samo - niektórych nie trawię, ale chyba nie ma tak że hurtem i wszystkich.
No może ewentualnie Thierry Muglier... (tak to się pisze? czy coś namieszałam?)
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:48   #64
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Nie mam uprzedzeń. W każdym razie do firm "górnopółkowych"

Każda firma ma w swojej wieloletniej ofercie zapachy bardzo rożne i róznych twórców tzw."nosów".
Można w niej znalezć zarówno koszmarki jak i perełki. Odrzucanie z góry czy z zasady "bo uważam ,że jest be" , jakiejś firmy to dziecinada
Mozna przegapić perłę
Nie ma natomiast takiej firmy , której zapachy podobałyby mi się generalnie.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:13   #65
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Nie mam uprzedzeń. W każdym razie do firm "górnopółkowych"

Każda firma ma w swojej wieloletniej ofercie zapachy bardzo rożne i róznych twórców tzw."nosów".
Można w niej znalezć zarówno koszmarki jak i perełki. Odrzucanie z góry czy z zasady "bo uważam ,że jest be" , jakiejś firmy to dziecinada
Mozna przegapić perłę
Nie ma natomiast takiej firmy , której zapachy podobałyby mi się generalnie.
Ja również nigdy niczego nie przekreślam z góry. Jednak jakoś tak się składa, że co CK to... mina... a raczej niewypał.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:17   #66
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

a ja wlasnie kocham CK a szczegolnie najnowsze summer day chyba mmmmm cudne
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:35   #67
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez (:Weroniczka:)
a ja wlasnie kocham CK a szczegolnie najnowsze summer day chyba mmmmm cudne
Weroniczko Tobie chyba chodzi o Cindy Crawford a CK to skrót od Calvina Kleina.Swoją drogą Summer Day od Cindy rzeczywiście bardzo przyjemne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 21:37   #68
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez (:Weroniczka:)
a ja wlasnie kocham CK a szczegolnie najnowsze summer day chyba mmmmm cudne
Ojej ...cudnie
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:51   #69
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Nie mam uprzedzeń. W każdym razie do firm "górnopółkowych"

Każda firma ma w swojej wieloletniej ofercie zapachy bardzo rożne i róznych twórców tzw."nosów".
Można w niej znalezć zarówno koszmarki jak i perełki. Odrzucanie z góry czy z zasady "bo uważam ,że jest be" , jakiejś firmy to dziecinada
Mozna przegapić perłę
Nie ma natomiast takiej firmy , której zapachy podobałyby mi się generalnie.
W 100% zgadzam się z Roz-ter-ką w przeszłości zdarzyło mi się popełnić kilka (niewybaczalnych) błędów - skraśliłam Escadę i Fendi, jak się okazało przegapiłabym Margarethę Ley i Theoremę... oraz Gucci Rush -ostatnio pokochałam tę szyprową podściółkę...mhmm
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:17   #70
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Ja wprost nie znoszę i omijam z daleka zapachy Diora (choć Miss Dior Cherie kocham ) i Chanela (oprócz Chance, które też bardzo lubię ) Poza tym nie przepadam za Cacharelem.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:57   #71
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Połączyłam wątki .

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Nie mam uprzedzeń. W każdym razie do firm "górnopółkowych"

Każda firma ma w swojej wieloletniej ofercie zapachy bardzo rożne i róznych twórców tzw."nosów".
Można w niej znalezć zarówno koszmarki jak i perełki. Odrzucanie z góry czy z zasady "bo uważam ,że jest be" , jakiejś firmy to dziecinada
Mozna przegapić perłę
Nie ma natomiast takiej firmy , której zapachy podobałyby mi się generalnie.
Całkowicie zgadzam się z Rozterką .

W zasadzie każda firma ma w swojej ofercie jakiś mniej lub bardziej interesujący zapach i tak np. z Davidoff, za którym generalnie nie przepadam, niezły jest Goodlife (męski i damski), z Cacharel uwielbiam Glorię, Eau d'Eden też jest całkiem, całkiem, z Elizabeth Arden lubię 5-th Avenue.

Muszę jednak przyznać, że nie znam (i zupełnie mnie nie interesują) zapachów Lacoste, Marina de Bourbon i "gwiazdorskich" typu: P.Hilton, J.Lopez, N.Campbell, C.Crawford.
Z Hugo Bossa znam jedynie i lubię (choć swego czasu był piekielnie popularny) szarego Bossa i wycofane już jakiś czas temu Boss Elements Aqua - oba męskie, raczej sportowe, rozpoznawalne, idealne dla młodych, dynamicznych chłopaków.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 14:30   #72
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

W moim przypadku marki, które mnie zupelnie nie interesują to:
- YSL
- Gucci
- Carolina Herrera
- Givenchy
- Escada
- zapachy gwiazd typu Britney Spears czy Christina Aguilera - z dwoma wyjątkami: Naomi Campbell i Isabella Rosselini, ich zapachy bardzo mi się podobają.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:08   #73
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Producenci przy ktorych wiem ze sama od siebie bym nie podeszla do połki w perfumerii i powąchała to:

- J. Del Pozo, ktory na zawsze bedzie mi sie kojarzyl z halloween
- Cacharel ..poznalam 3 zapachy i na reszte nie mam ochoty..
- Hugo Boss, Calvin Klein ze wzgledu na etykiete..
- Armani, nie znam i nie chce poznac (poza prive, ktore chetnie, lecz boje sie ze mi sie spodobaja )
- Escada
- Adidasy,Pumy - wydaje mi się ze wszystkie pachną podobnie, wykreowane dla okreslonych odbiorcow - powielane nuty zapachowe...
- Givenchy - wyjątek organza, reszta mnie nie interesuje..
- Davidoff - nie chce poznac..
- Arden - nie lubie (2 strzaly w ciemno mi wystarczaja)
- Chanel - unikam juz zapachow i kolorowki
- Bruno B
- zapachy gwiazd .. ze wzgledu na etykiete

...ale jesli trafia się okazja to chetnie powacham, z samej ciekawosci
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:16   #74
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Nie lubię LB D&G za te "wonności" niemytej p... , ale małą próbeczkę mam. OI przerost formy nad trescią,od czasu do czasu otwieram miniaturkę i wwąchuję się w ten zapach,no ładny jest , ale żeby go nosić,nigdy . Zbyt monotonny i denerwujący po pewnym czasie, taki ulepek, dworcowy zapaszek . Generalnie to ja wszystko wącham, dosłownie i w przenośni i nie patrzę na markę. Nie mam uprzedzeń,ładny nieładny,z wyższej półki, z niższej,nie ma to znaczenia,liczy się sam zapach (wyjątek - Youth Dew w slicznej buteleczce ze złota kokardką ,i jeszcze gustowna i wytworna flaszka 24, Faubourg )
Co się stało z zielonym adidasem?????? Był taki czarujacy,czy go w ogóle można jeszcze gdzieś kupić?
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:23   #75
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Nie znam i nigdy nie próbowałam H. Boss. Nawet nie wiem dlaczego.

Za to próbowałam pojedyncze egzemplarze Issey Miyake, Bvlgari, Lancome i więcej znać nie potrzebuję. Jakoś mnie zniechęciły i na tym co znam poprzestanę.
W ilości większej niż 1 poznałam Thierry Muglera i nic mnie nie obchodzi co jeszcze wyduma i kto się tym zachwyci, nie chcę o tym nawet słyszeć.

Zapachy "gwiazdowe" jakoś mnie nie ciągną, ale też nie mam do nich awersji, bo choć sygnowane nazwiskiem owych gwiazd to zapewne przy ich tworzeniu owe gwiazdy uczestniczyły o tyle o ile - tzn. w większości przypadków powąchały efekt końcowy.

OT - a którym Adidasem tu się tak zachycamy? Zielonym damskim czyli dawnym Adidas Woman, czy zielony męskim czyli Adidas Adventure?
Na marginesie informuję uprzejmie i z żalem, że oba nie są już produkowane, a damskiego nie widuję nawet na allegro.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 00:40   #76
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Staram się nie wykluczać zapachów ze względu na firmę, są jednak takie marki, które wogóle do mnie nie przemawiają: Armani, Burberry, D&G, Escada, Cacharel, Lancome (z wyjątkiem 2000 et une rose), Davidoff, Hugo Boss, E. Arden, Fendi, Gucci - hmm..trochę tego jest, co nie oznacza, że jeśli któraś z tych firm wypuści na rynek coś cudnego, to nie kupię.

Zapachy gwiazdowe też jakoś do mnie nie przemawiają: mam tu na myśli Britneje i Parisy.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 09:24   #77
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Uświadomiłam sobie, ze nie podoba mi się nic a nic Lancome. Wszystkie dotychczas poznane zapachy tej marki to dla mnie szczyt nijakości i banalności, z wyjątkiem Poeme, który jest dla mnie po prostu brzydki
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:01   #78
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

tyle wizażanek zachwyca się Angelem i jego ogrodami a ja nie mam najmniejszej ochoty ich poznać .

może będę żałować? ale nie ciągnie mnie do Angela
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:56   #79
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Nie znam perfum gwiazd... do Armaniego nic mnie nie pociąga, od Bossów odpycha- tym sposobem też ich nie znam i nic nie moge powiedzieć. Davidoffa też mnie znam.
Wokół Angela chodzę po obrzeżach- czasami testując "ogródki", sam w sobie klasyczny mnie nie pociąga. Lubię wąchać za to Aliena.
Nie pociąga mnie też Kenzo, zwłaszcza Słoń.
Chanel nie za bardzo, lubię tylko wybrane- Cristalle, 19.
A resztę znam lub poznam. Zresztą na wyżej wymienione też pewnie przyjdzie czas.
Niszowców nie znam- i na razie też mnie do nich nie ciągnie, ale wybiorę się pewnie niedługo do stolicy, może się zapoznam.
Ogólnie rzeczywiście nie warto się uprzedzać. Każda firma cóś tam ciekawego ma w swojej ofercie
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 14:50   #80
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

OT - a którym Adidasem tu się tak zachycamy? Zielonym damskim czyli dawnym Adidas Woman, czy zielony męskim czyli Adidas Adventure?
Na marginesie informuję uprzejmie i z żalem, że oba nie są już produkowane, a damskiego nie widuję nawet na allegro.

Oj,zielonym damskim,klasycznym Adidas Woman z 1988r,reklamujacym sie jako "świeżość w akcji" .Widziałam reklamę tych perfum w "Twoim Stylu" dawno temu,z baletnicą po "balowaniu" Miałam i stosowałam wtedy namietnie Czyżby juz nie produkowali tego pachnidła
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 17:53   #81
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Ze względu na kreatorów nie spróbuję raczej nigdy, a na pewno nie kupię:
- Valentino
- Cindy Crawford
- Escada (spróbowałam tylko Sentiment i nigdy więcej)
- Estee Lauder (uraz psychiczny po Beyond Paradise pozostanie na zawsze)
- Giorgio Armani
- Kenzo (absolutnie nie i żaden słoń, czy inna tygrysica mnie nie skusi)
- Lacosta (jakoś ten krokodylek nie przemawia do mnie)
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:16   #82
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Zupełnie nie przemawia do mnie marka Gucci. Nawet próbowałam sobie zanaleźć tam coś sensownego - ale się nie udało ;p

Kolejną marką jest Escada. Czytałam wiele (tu,na forum), że Escada wypuściła na rynek oprócz obleśnych sezonówek (które kojarzą mi się ze słodką lalką barbie) kilka zacnych perełek ale jakoś nie miałam okazji (i ochoty) by je poznać.

Nienawidzę Też wszelkich Adidasów i nawet żeby pachniały niewiadomo jak cudownie, nie sięgnełabym po nie. A te butelki - szkaradne! Aż włos się jerzy na głowie...

I ostatnia grupa to wszystkie inne w stylu - Britney Spears, Jennifer L., Paris Hilton itp. Niecierpię tych kobiet, nie podobają mi się (i mam do tego prawo), nie lubię ich stylu, image, więc na pewno nie dam zarobić!!!!!!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 09:09   #83
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Angry Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Escada!
Cukierkowe sezonówki...

Gucci - oba Rush drażniące, nie rozumiem zachwytów nad Envy (zapach siana) i Eau The Parfum 2 (cukierki)...

Celine Dion, Jennifer Lopez, Gabriela Sabatini - te zapachy wydają mi się tak pospolite - w przeciwieństwie np. do Curious Britney Spears czy Naomi Naomi Campbell które uwielbiam...

Salvador Dali - przerost formy nad treścią

Avon - mam prawie wszystkie wynalazki tej firmy - szczyt pospolitości i do tego cholernie nietrwałe...

Oriflame - ulatniają się ze skóry po paru minutach

Armani - z wyjątkiem Acqua di Gio która jest prześliczna...

Bvlgari - zapachy dziwadła, na czele z Omnią...

Arden - ohyda (szczególnie Iced Green Tea którą męczę od roku albo 5 Alejka czyli dusiciel korytarzowy w mojej firmie)

Clinique - takie nie wiadomo co, zwłaszcza Simply (zapach gumy)...

A najgorsza Donna Karan - za lodowato-odrzucające DKNY, wymiociniowe Delicious a zwłaszcza potwora imieniem Black Cashmere
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 10:22   #84
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Kreator perfum, którego nie lubicie "hurtem".

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Nie mam uprzedzeń. W każdym razie do firm "górnopółkowych"

Każda firma ma w swojej wieloletniej ofercie zapachy bardzo rożne i róznych twórców tzw."nosów".
Można w niej znalezć zarówno koszmarki jak i perełki. Odrzucanie z góry czy z zasady "bo uważam ,że jest be" , jakiejś firmy to dziecinada
Mozna przegapić perłę
Nie ma natomiast takiej firmy , której zapachy podobałyby mi się generalnie.
Będę kolejną osobą, która mogłaby podpisać się pod wypowiedzią Rozterki Nie skreślam zapachu ze względu na markę, cała otoczka (firma sygnująca perfumy, flakon, reklama) ma dla mnie małe znaczenie.
Oczywiście przy poznawaniu pachnideł w perfumerii muszę prowadzić selekcję - najczęściej testuję te, które na podstawie nut, opisów, opinii na forach i stronach internetowych wydają mi się interesujące (w ten oto sposób nie poznałam znakomitej części nowości ).
Większości firm zdarza się wypuścić na rynek całkiem sensowne zapachy - przykładowo pierwsze Lacoste pour femme uważam za całkiem udane, podobnie jak białe Emporio Armaniego, Mystery Naomi Campbell, Still J.Lo, Red Cap i Sicily D&G, Piątą Aleję E.Arden.

Tym niemniej muszę się przyznać, że nie znam żadnej kreacji Salvadora Dali, właściwie nie wiem dlaczego - może już czas nadrobić te braki.

"Hurtem" natomiast nie podobają mi się zapachy CK, Clinique, Bossa, Avonu (m. in. przez trwałość), Escady (tu muszę zaznaczyć, że Collection nie znam).
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 16:46   #85
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

W moim przypadku będą to:
1. Balenciaga (dostałam kiedyś w prezencie taki biało-czarny dezodorant, chyba z kapeluszem na opakowaniu-paaaaaskudztwo...)
2. Paco Rabanne (sama nie wiem dlaczego, muszę to zmienić)
3. Versace (podobnie jak w przypadku Rabanne)
4. E. Arden (to chyba efekt uboczny moich zapatrywań na Słoneczniki)
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:08   #86
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

a ja mam dwie marki do których totalnie jestem uprzedzona - zdaję sobie sprawę z tego, że być może pozbywam się przez to wielu ciekawych doświadczeń ale jakoś nie mogę ich "oswoić". To tak jak w temacie - nie chcę po prostu
Chanelki - nie tak dawno spodobał mi się na kimś Sensuelle ale trwało to dokładnie 2 dni - do zdobycia próbki
Kezno - nie poprostu nie... znam flower, słonia, liścia (poznane na kimś, bo sama bym po nie nie sięgnęła) i dziękuję....
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 18:12   #87
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Jako, ze wchodza teraz nowe perfumy Diamonds naszla mnie taka refleksja na temat perfum marki Armani. I dochodze do wniosku, ze nie lubie zadnego zapachu tej marki.

Aqua di Gio - na przekor slodyczy i swiezosci ten zapach wywoluje u mnie mdlosci Co za rym... ale tak jest. Bol glowy, mdlosci, kojarzy mi sie z choroba lokomocyjna.
Gio - stare perfumy, niezle, ale jak one mi sie koajrza.. uzywala ich moja siostra - mloda osoba, a one pachna jak starsza pani wfutrze, ktora przesadzila z iloscia pudru sypkiego i czerwona szminka
Mania - starej nie pamietam, ale wiem, ze mnie denerwowala, a nowa jest owocowa i taka bez wyrazu, ze trudno ja zapamietac. Kojarzy mi sie z rozwodniona Dalissima.
Sensi - zapach mojej baci, tak go nie znosilam, ze marzylam o tym, zeby sie jej wreszcie skonczyl. Pachnie migdalami, przypalona wanilia i strasznie meczy otoczenie.
Emporio:
She - rowniez zapach mojej siostry, ktory odziedziczyla po niezadowolonej ciotce - to byl dla mnie zapach-szok te 10 lat temu, mocny, straszny, lekko meski. A dzis czuje w nim wylacznie mydlo i proszek do prania, bardzo nietrwaly.
White - znosny, ale kolejny bez wyrazu, tak moze pachniec zel pod prysznic, ale nie perfumy dla prawdziwej kobiety.
Night - owocowa landryneczka, czerwien opakowania mocno na wyrost.
City glam - ujdzie, ujdzie, ale trwalosc koszmarna, jak u wszystkich Emporio, w dodatku pachna troszke staromodnie.
Remix - a co to w ogole jest? Ja w ogole nie czuje tego zapachu, mimo kilkukrotnych testow
Code - najbardziej zadziorny, ale schrzaniony przez konska dawke jasminu. Moze zabic. Swietna bron dla mojego wroga-kobiety.

Po tym co napisalam zatsanawiam sie czy Diamonds ma szanse zyskac u mnie choc troche... Zaczynam watpic, choc pocieszajace jest to, ze meskie zapachy Armaniego sa boskie.

Nie wiem czy juz pisalam w tym watku, ale nie znosze Lacoste - wszystkie pachna tak samo w ostatniej fazie, sa nietrwale i drazniace. Maja sporo wspolnego z Bossem -dentyczna strategia w kreowaniu perfum, skierowana glownie do mlodych snobow lubiacych sport.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:38   #88
diament74
Raczkowanie
 
Avatar diament74
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 59
Dot.: Marka, której nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Nie znoszę Rush
__________________


Edytowane przez diament74
Czas edycji: 2007-10-07 o 14:58
diament74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:57   #89
diament74
Raczkowanie
 
Avatar diament74
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 59
Dot.: Marka, której nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Nie znosze Bossa Bossa w ogole nie biore pod uwage,gdy kupuje perfumy, choc znam jego zapachy. Poza tym sa strasznie popularne wsrod... "pewnych osob"

Kolejna antypatia jest Gucci ze wzgledu na Rush i Rush2.

Nie uzywam tez Choparda. Raz jeden wachalam Wish oraz Infiniment i jakos nigdy nie podchdoze do nich w perfumerii, choc nic do nich nie mam. Po prostu jakos do mnie nie przemawia ta marka.

Ignoruje calkowicie CK. Kojarzy mi sie wylacznie z przeladowanymi, metalicznymi zapachami.

Lacoste - nie trawie, zwlaszcza meskich

Hmm...ja używam Boss-Femme
__________________

diament74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 14:57   #90
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Marka, której nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Zupełnie nie ciągnie mnie do poznania propozycji Bossa i CK.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.