Czym dziś pachniesz Wizażanko? :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 17:52   #151
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A dzis Ode a l`amour YR - mój ulubiony
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 17:56   #152
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Naprawdę, mogłabyś?... Byłabym dozgonnie wdzięczna! Bo rzeczywiście w ciemno strzelam, nie wąchałam nigdzie.
Na ewentualną wymianę mam niewiele, ale jest parę mniej popularnych zapachów, np. "Youth Dew", "Beautiful Sheer", "Chloe Narcisse", "Sun Moon Stars", "Un Jardin En Meditarranee", "Le Feu" (tak!), ale też muszą poczekać na fioleczki, bo w cholernej Sephorze chyba nabrali podejrzeń, jak tak ciągle chodziłam prosić i już nie chcą ostatnio dawać.
Pewnie, że bym mogła Czytam to, co masz na "ewentualną wymianę" (grzech nie skorzystać! ) i aż mi się oczy świecą O le Feu marzę namiętnie, i gdybyś choc jeden psiczek mogła wysłać, żebym choć fiolkę niuchać mogła, byłabym Ci dozgonnie wdzięczna Bardzo chetnie powąchałabym też Sun Moon Stars, bo poboba mi się ten zapach z opisu, ale jeszcze nigdzie nie wąchałam. Pixie, to ja Ci jeszcze na priv podrzucę listę, co mam na stanie, żebyś Ty stratna nie była I chyba ruszę zad i pomknę do Sephory, albo jakiejś innej Galerii Centrum wyłudzać fioleczki


Cytat:
O widzisz, to mnie trochę zaniepokoiłaś, bo ja sandałowca lubię, ale czasem bywa mdły.. Hm. No zobaczymy. La Praire chyba dla porządku tak wysoko wycenili swój zapach, bo nie godzi się za dwie stówy sprzedawać przy kremiszczach za tysiąc. Nigdy nie uwierzę, że autentycznie jest to wszystko tyle warte.
też mi się wydaje, że ta cena tylko pro forma choć ostatnio świecą mi się oczy do Micaleff'a, który ceni się mniej więcej podobnie

zaraz piszę PW!
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 18:03   #153
chiński kotek
Przyczajenie
 
Avatar chiński kotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A ja dzisiaj pachnę "chanel coco mademoiselle", ale... nieszczególnie mi pasuje ten zapach...
chiński kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 11:49   #154
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Ja dziś postawiłam na SUN Jil Sander Moja dawna miłość, już chyba wycofany i trudno dostępny... Ale ja to uznaję za plus
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 12:06   #155
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

dzisiaj JPG Classique Summer plus Wish Chopard'a na dekolt.
a za niedlugi czas szykuje sie eksperyment z Agentem
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 12:13   #156
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

JPG Summer 2005 + Sensations na ocieplenie klimatu za oknem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 12:26   #157
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

"A tuch of pink" Lacoste
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 12:39   #158
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

'Pure poison' Christian Dior muuuaaa uwielbiam ten zapach
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 14:27   #159
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Dziś pachnę Kenzo Summer
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 14:56   #160
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Dziś ze względu na upały postawiłam na Wish Pink Diamond, ale się pieron wyjątkowo nietrwały okazał (niestety, to tylko edt )
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 18:01   #161
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Wczoraj w ramach testów nosiłam Pradę z próbki od zaprzyjaźnionej forumowiczki dziś zasadzałam się na najnowsze Obsession Night, którego próbkę dostałam przy ostatnich zakupach ale że u nas jakoś gorąco, pomyślałam że użyję czegoś odświeżającego i ożywczego, bo niedługo zima i nie będzie okazji do noszenia wielu lekkich zapachów. Wybór padł na In Love Again, zeszłoroczną edycję
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 18:07   #162
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

U mnie testów ciąg dalszy Dziś "Amarige d'Amour" Givenchy i "Carolina" EDT Caroliny Herrery. Mieszane uczucia w obu przypadkach, jeden strasznie kwiatowy, przyjemny, ale banalny jakiś taki, a drugi szokująco podobny do "Coco Mademoiselle", choć pod koniec bardzo przyjemny, jabłkowo-miodowy z lekka.
Mnie się już chyba każdy zapach podoba, obsesja normalna
Wieczorem może jeszcze czegoś popróbuję!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 18:26   #163
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A ja dziś Chopard Infiniment


pixie7- a jak sprawa z Hiris Hermesa, wyjaśniłaś ? Bo w P-aniu nadal stoja dwie butle
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 18:49   #164
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
U mnie testów ciąg dalszy Dziś "Amarige d'Amour" Givenchy i "Carolina" EDT Caroliny Herrery. Mieszane uczucia w obu przypadkach, jeden strasznie kwiatowy, przyjemny, ale banalny jakiś taki, a drugi szokująco podobny do "Coco Mademoiselle", choć pod koniec bardzo przyjemny, jabłkowo-miodowy z lekka.
Mnie się już chyba każdy zapach podoba, obsesja normalna
Wieczorem może jeszcze czegoś popróbuję!
Lubię bardzo oba! Amarige d'amour nosiłam ino z próbek ale kiedyś go sobie kupię, z całej amarigowej rodziny pasuje do mnie najbardziej - a tym, że banalny nie przejmuję się wcale a Carolinę nosiłam dużo i chętnie i bardzo lubię! Wiem że wszyscy twierdzą że pachnie jak kopia Coco M. ale proszę mi uwierzyć że nie na mnie na mnie pachnie wcale fajnie, używałam długo aż mi się w końcu znudziła ale polecam wszystkim
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:27   #165
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Miss Dior Cherie - moje nowe odkrycie
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 22:35   #166
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wczoraj w ramach testów nosiłam Pradę z próbki od zaprzyjaźnionej forumowiczki dziś zasadzałam się na najnowsze Obsession Night, którego próbkę dostałam przy ostatnich zakupach ale że u nas jakoś gorąco, pomyślałam że użyję czegoś odświeżającego i ożywczego, bo niedługo zima i nie będzie okazji do noszenia wielu lekkich zapachów. Wybór padł na In Love Again, zeszłoroczną edycję
ja testowalam dzis Obsession Night - dla mnie to zaden on Night myslalam , ze bedzie to cos bardziej wieczorowego,..a tutaj zapaszek dosc nieszkodliwy, chociaz z lekka podszyty wonia drewna zlamany nutka pudrowa! niestety.. Aha testowanie skonczylo sie obdarowaniem mnie 100ml tego cuda po niefortunnym wyrazeniu )(chwilowego) zachwytu nad nim mojemu przyjacielowi...Na razie klade sie spac z nadgarskiem spryskanym tym (trwalym!) zapaszkiem.
Jutro rano zapewne spryskam sie nim do pracy- zbadam reakcje otoczenia...
Troszke rozbawila mnie reklama uskuteczniania przez Pania w Douglasie..ze taki piekny, boski... w sumie..nie powalil mnie na kolana..ale ma w sobie "meska"nutke co lubie w zapachach
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 01:00   #167
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Lubię bardzo oba! Amarige d'amour nosiłam ino z próbek ale kiedyś go sobie kupię, z całej amarigowej rodziny pasuje do mnie najbardziej - a tym, że banalny nie przejmuję się wcale a Carolinę nosiłam dużo i chętnie i bardzo lubię! Wiem że wszyscy twierdzą że pachnie jak kopia Coco M. ale proszę mi uwierzyć że nie na mnie na mnie pachnie wcale fajnie, używałam długo aż mi się w końcu znudziła ale polecam wszystkim
No widzisz Smoku , mnie jednak żaden nie oczarował, "Carolina" subtelniejsza nieco od "Coco M." (choć na mnie ogrromnie podobne, specjalnie dodałam obok, w ramach testu), doceniam ją, ale nie widzę jej jakoś na sobie. "Amarige d'Amour" za słodki na moje upodobania, ale rzeczywiście czuć w nim coś z pierwowzoru, nie jest tak, że to kompletnie obcy zapach!

Jeszcze wypróbowałam sobie dziś "La Chasse Aux Pappillons" L'Artisan Parfumeur, od Madlaine ( ), niesamowicie mi coś przypomina, tylko oczywiście nie wiem co. Bardzo miodowy, taki lipowo-wiciokrzewowy i to pomarańczowe kwiecie... No gaik istny wiosenny. Ale mnie nie tylko radośnie się kojarzy, coś ma w sobie niepokojącego, nie potrafię tego na razie zlokalizować (a może to tylko w mojej głowie). Marketing też marny - pakować hiper-kwiatowe pefumy w czarne kartony... no ja nie wiem...

Przypomniało mi się przy okazji o "Intrusion" O. de la Renty (Madlaine ), nic mi nie przestał się podobać, muszę jednak w koncu położyć łapkę na całym flakonie, tylko już zgłupiałam czy EDT, czy EDP. No ale problem jest na razie czysto teoretyczny.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 01:34   #168
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez geonia
pixie7- a jak sprawa z Hiris Hermesa, wyjaśniłaś ? Bo w P-aniu nadal stoja dwie butle
Geoniu, dziewczyna zgodziła się na zwrot (ale dopiero za tydzień). Kręciła nosem, że pewnie mi się zapach nie spodobał, że to z renomowanej perfumerii, że na niej bardzo trwały... Zwątpiłam, przyznaję. Dziś wypróbowałam jeszcze raz, czułam troszkę dłużej niż kilka minut (powiedzmy do pół godziny), ale może bardzo chciałam go czuć. Ja się tylko martwię, czy to aby nie jest taka cecha osobnicza Hiris'a i może z tą czy inną butelką będzie ten sam problem?...
Na razie miałam trochę innych wydatków, więc z zakupami perfumowymi finito na jakiś czas, ale dziękuję za wskazówki. W podobnych cenach jest z resztą Hiris na Truskawce, cały czas (kontroluję, bo wciąż liczę na jakąś promocję ).

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 03:39   #169
JOY_601
Raczkowanie
 
Avatar JOY_601
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraina deszczowców
Wiadomości: 56
Wink Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Issey Miyake
__________________
31/03/2007
12/09/2009
1/08/2012
JOY_601 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 08:03   #170
Alvi
Raczkowanie
 
Avatar Alvi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 99
GG do Alvi
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Fioletowa Gabrielka Sabatini ... mmm
Alvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 08:21   #171
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Geoniu, dziewczyna zgodziła się na zwrot (ale dopiero za tydzień). Kręciła nosem, że pewnie mi się zapach nie spodobał, że to z renomowanej perfumerii, że na niej bardzo trwały... Zwątpiłam, przyznaję. Dziś wypróbowałam jeszcze raz, czułam troszkę dłużej niż kilka minut (powiedzmy do pół godziny), ale może bardzo chciałam go czuć. Ja się tylko martwię, czy to aby nie jest taka cecha osobnicza Hiris'a i może z tą czy inną butelką będzie ten sam problem?...
Na razie miałam trochę innych wydatków, więc z zakupami perfumowymi finito na jakiś czas, ale dziękuję za wskazówki. W podobnych cenach jest z resztą Hiris na Truskawce, cały czas (kontroluję, bo wciąż liczę na jakąś promocję ).

Wzięłam próbeczkę Hiris'a do domu i muszę stwierdzić, że jest on bardzo delikatny, nie oszałamia intensywnością, więc być może , tak jak piszesz , to jego cecha.
Aczkolwiek zapach mi sie podoba i myslę o zakupie. O ile drugi test przejdzie pozytywnie, bo fiolka jeszcze pełna
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:30   #172
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez geonia
Wzięłam próbeczkę Hiris'a do domu i muszę stwierdzić, że jest on bardzo delikatny, nie oszałamia intensywnością, więc być może , tak jak piszesz , to jego cecha.
Aczkolwiek zapach mi sie podoba i myslę o zakupie. O ile drugi test przejdzie pozytywnie, bo fiolka jeszcze pełna
No tak, ale też wydaje Ci się, że zanika zupełnie zaledwie po pół godzinie? Bo jeśli trwa nadal, choćby delikatnie, to mój jednak zwietrzały...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:35   #173
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
No tak, ale też wydaje Ci się, że zanika zupełnie zaledwie po pół godzinie? Bo jeśli trwa nadal, choćby delikatnie, to mój jednak zwietrzały...
Zaraz biorę prysznic i lecę do miasta. "Ubiorę" się w Hiris'a , dam Ci znać jak długo go czułam
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:37   #174
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A ja dziś pachnę dość krytykowanym ale niezbyt popularnym zapachem Feraud
Zakochałam się od pierwszego powąchania i póki co miłość wciąż trwa
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:38   #175
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
No tak, ale też wydaje Ci się, że zanika zupełnie zaledwie po pół godzinie? Bo jeśli trwa nadal, choćby delikatnie, to mój jednak zwietrzały...

Pixie ja miałam swego czasu robiona próbke Hiris, zapach zupełnie nie mój, ale nie był jakos strasznie nietrwały, nosiłam go ok. 2-3 godzin po czym zmyłam, bo juz mnie męczył, ale myślę, że przetrwałby jeszcze trochę czasu.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:43   #176
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Pixie ja miałam swego czasu robiona próbke Hiris, zapach zupełnie nie mój, ale nie był jakos strasznie nietrwały, nosiłam go ok. 2-3 godzin po czym zmyłam, bo juz mnie męczył, ale myślę, że przetrwałby jeszcze trochę czasu.
Dzięki Madlaine! Czyli klamka zapadła, oddaję. Następny kupię na Truskawce, może doczekam się promocji.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:45   #177
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Dzięki Madlaine! Czyli klamka zapadła, oddaję. Następny kupię na Truskawce, może doczekam się promocji.

pixie zapytaj jeszcze na gazetowym forum, tam wiele osób ma Hiris, może cos więcej podpowiedza, na mnie niewiele zapachów jest nietrwąłych, ale np. Sur le Nil Hermesa zniknął prawie cąłkiem po 1,5 godzinie, więc może cos z nimi jest na rzeczy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 11:54   #178
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Ja dzisiaj jak na razie pachne Niveą w kulce
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 12:02   #179
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine
pixie zapytaj jeszcze na gazetowym forum, tam wiele osób ma Hiris, może cos więcej podpowiedza, na mnie niewiele zapachów jest nietrwąłych, ale np. Sur le Nil Hermesa zniknął prawie cąłkiem po 1,5 godzinie, więc może cos z nimi jest na rzeczy
Napiszę, choć trochę się ich boję, tych gazetowych forumowiczów..

Mam kilka Hermesów i na mnie wszystkie są bardzo trwałe, nawet Eau d'Orange Verte, który jest wodą kolońską, wypada lepiej niż ten nieszczęsny "Hiris"! "sur le Nil" znam tylko z testów, ale też trzymał się ładnych kilka godzin. Właściwie piezrwszy raz spotykam się z czymś tak skrajnie nietrwałym i jeśli okaże się, że "Hiris" po prostu tak ma, to będzie dla mnie cios w samo serce, bo jedno z moich perfumiarskich marzeń rozsypie się w drobny mak.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 12:40   #180
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Clarins Par Amour
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.