eskimoski - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-30, 13:05   #601
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez Oleczka
Ja od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Mukluksów...nieoryginalny ch oczywiście. Kupiłam je w Deichamannie za 129zł są brązowe...taki średni brąz i mają dwa wielkie pompony cudne są
te z reklamy?
a sa ogrzewane ?? tzn takie na zime typowo ?
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 13:18   #602
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez martina@
te z reklamy?
a sa ogrzewane ?? tzn takie na zime typowo ?
Nie mają żadnego oceplenia, oprócz tego futerka na wierzchu, ale jak założysz ciepłe skarpetki to powinno być ok. Ja też mam te z Deichmann i już we wrześniu w nich pomykałam
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 13:24   #603
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: eskimoski

ja z ciekawości dziś wyciagne mojego faceta do deichmanna
zeby mnie tylko nie podkusiło....
ciagle się zastanawiam czy brać ze soba karte



wkońcu eskimoski z deichmanna i ja na lajf
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 13:39   #604
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: eskimoski

W środku mają takie milutkie krótkie futerko są cieplutkie narazie ale nie wiem jak to będzie w grudniu czy styczniu
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 14:51   #605
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: eskimoski

Ja też je mam, podobne bo te takie z allegro
Kurrcze tylko mi się obsuwają Wam też? nie wiem czy to zaduży rozmiar czy jak? ale nie są dopasowane tylko w stopie ok a w łydce to mi odchodzą na dół chociaż jak się podciągnie to są wyżej ale i tak na dół się ściągają
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 15:04   #606
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
Ja też je mam, podobne bo te takie z allegro
Kurrcze tylko mi się obsuwają Wam też? nie wiem czy to zaduży rozmiar czy jak? ale nie są dopasowane tylko w stopie ok a w łydce to mi odchodzą na dół chociaż jak się podciągnie to są wyżej ale i tak na dół się ściągają
A nie masz sznureczków, żeby je związać? Nie jest to za duży rozmiar, tylko te buty są po prostu trochę szersze, żeby każdy bez problemu mógł w nie spodnie wcisnąć.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 15:22   #607
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
Ja też je mam, podobne bo te takie z allegro
Kurrcze tylko mi się obsuwają Wam też? nie wiem czy to zaduży rozmiar czy jak? ale nie są dopasowane tylko w stopie ok a w łydce to mi odchodzą na dół chociaż jak się podciągnie to są wyżej ale i tak na dół się ściągają
ja tez mam luz w łydce To po to by móc włozyc spodnie do środka
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 17:15   #608
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: eskimoski

To pewnie macie racje
ten luzik jest właśnie na spodnie a butki poprostu tak się układają i nie muszą być dopasowane i się przyzwyczaje
A sznureczki mam ale zabardzo ścisnąć się nimi nie da.
pozdrawiam
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 18:13   #609
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: eskimoski

a pokaż swoje butki Angelku
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 12:47   #610
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: eskimoski

A ja sobie wreszcie kupiłam te buciki dockersa i strasznie się cieszę, strasznie mi podobają Mają dwa duże pompony ale ja sobie je związałam, super wyglądają z włożonymi do nich do środka spodniami i do spódniczki też by super wyglądały...
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 13:50   #611
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez różowiutka
a pokaż swoje butki Angelku
ja bym chętnie tu fotek nazrzucała ale nie mam cyfrówki

ps. te bimbałki normalnie człowiekowi humor poprawiaja, idę i się cieszę sama do siebie bo żadko kiedy idac ludzie tak zwracają uwagę na moje stopy/nogi
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 14:26   #612
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez *O*L*A*
Dziewczyny jestescie smieszne. Moda na te buty weszla 3 lata temu! Juz poprzedniej zimy byly srednio modne, a teraz to juz w ogole przezytek. Piszecie o tym, ze zakladacie te buty, a ludzie na ulicy sie na was dziwnie patrza (cytat:"Oni sa sto lat za murzynami") sorry, ale jak dla mnie to wy jestescie4 "sto lat za murzynami", bo te buty sa juz niemodne! modne nie jest to co wlasnie pojawia sie w polskich zacofanych sklepach, ale to co nosi sie na wybiegach lub przynajmniej w swiatowych stolicach mody. 2 lata temu zalozylam na innym forum o modzie watek o UGGsach i wszyscy go wysmiali. Teraz te same ososby szaleja na punkcie UGG, bo z 3-rocznym opoznieniem doszly do Polski. Mozecie je nosic, bo sa wygodne, ale nie myslcie, ze jestescie modne i oryginalne, bo nie jestescie stylowe, tylko "takie jak wszyscy". Wklejacie zdjecia gwiazd w UGG, ale zwrocicie tez uwage kiedy te zdjecia byly zrobione (ja znam te zdjecia i wiem, ze sa sprzed 2 lat). Skoro spogladacie na ubiory gwiazd (ktore faktycznie ubieraja sie modnie, bo maja stylistow, ktorzy sie na tym znaja), to sciagnijcie ich aktualne zdjecia i zobaczcie, jakie buty nosi sie tej zimy. Pewnie za rok zaczniecie nosic kowbojki, a za dwa lata spodoba sie wam to co jest modne w tym roku.
Przypuszczam, ze was nie przekonam, wiec tylko dam was jedna rade- jesli juz kupujecie te buty, to kupujcie oryginalne UGG lub EMU, bo kupowanie podrob mija sie z celem - zadne podroby nie dorownuja oryginalnym ani wygladem ani jakoscia.
Zarejestrowalas sie na to forum tylko po, to zeby to powiedziec?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:42   #613
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez *O*L*A*
Dziewczyny jestescie smieszne. Moda na te buty weszla 3 lata temu! Juz poprzedniej zimy byly srednio modne, a teraz to juz w ogole przezytek. Piszecie o tym, ze zakladacie te buty, a ludzie na ulicy sie na was dziwnie patrza (cytat:"Oni sa sto lat za murzynami") sorry, ale jak dla mnie to wy jestescie4 "sto lat za murzynami", bo te buty sa juz niemodne! modne nie jest to co wlasnie pojawia sie w polskich zacofanych sklepach, ale to co nosi sie na wybiegach lub przynajmniej w swiatowych stolicach mody. 2 lata temu zalozylam na innym forum o modzie watek o UGGsach i wszyscy go wysmiali. Teraz te same ososby szaleja na punkcie UGG, bo z 3-rocznym opoznieniem doszly do Polski. Mozecie je nosic, bo sa wygodne, ale nie myslcie, ze jestescie modne i oryginalne, bo nie jestescie stylowe, tylko "takie jak wszyscy". Wklejacie zdjecia gwiazd w UGG, ale zwrocicie tez uwage kiedy te zdjecia byly zrobione (ja znam te zdjecia i wiem, ze sa sprzed 2 lat). Skoro spogladacie na ubiory gwiazd (ktore faktycznie ubieraja sie modnie, bo maja stylistow, ktorzy sie na tym znaja), to sciagnijcie ich aktualne zdjecia i zobaczcie, jakie buty nosi sie tej zimy. Pewnie za rok zaczniecie nosic kowbojki, a za dwa lata spodoba sie wam to co jest modne w tym roku.
Przypuszczam, ze was nie przekonam, wiec tylko dam was jedna rade- jesli juz kupujecie te buty, to kupujcie oryginalne UGG lub EMU, bo kupowanie podrob mija sie z celem - zadne podroby nie dorownuja oryginalnym ani wygladem ani jakoscia.
http://www.townshoes.com/womens_shoes_furshow.html i kto tu jest niemodny
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:30   #614
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: eskimoski

hmmm...rozwazalam kupno podobnych butow,ale jak pomyslalam,ze juz (a co dopiero pozniej ) chodzi w nich 1/4 mieszkanek stolicy, odszedl mi zapal
po co mam slepo podazac za moda,mam 1skorzane oficerki (chyba w sumie naleza do tej kategorii...sa orydinalne kupilam je w zeszlym roku za b.rozsadna cene i co najwazniejsze - nie widzialam takich butow u zadnej innej dziewczyny ) a na dni gdy nie pada mam rowniez zeszloroczne (ale za to w jakze modnym kolorze - śliwkowym ) zamszowe kozaczki, w ktore idealnie mozna wpuscic dzinsy obie pary butow sa b.kobiece mojemu Tż baardzo sie podobaja (a ona ma naprawde dobry gust), co tam, za nic nie kupie sobie kozakow typu mukluks, to nie dla mnie (moze gdybym znow miala te 16-18lat ),za bardzo "folkrolowe" sa po prostu. no i tylko czekac a bedzie je nosilo pol miasta
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:03   #615
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: eskimoski

Ja kupilam moje eskimoski w zeszlym roku, w CCC, sa cale wlochate, kolor roz. W zeszlym roku robilam z nimi furore bo malo kto wogole widzial wtedy takie buty a w tym...jak sobie pomysle ze tyle lasek bedzie smigalo w takich butkach to... slabo mi sie robi
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 17:16   #616
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: eskimoski

A nosicie te buty do spódniczek? Bo zastanawiałam się żeby je ubrać do krótkiej, jeansowej. Co o tym myślicie?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 17:27   #617
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: eskimoski

jasne, do spodniczki wygladaja rownie ladnie
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:23   #618
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez bellissa
A nosicie te buty do spódniczek? Bo zastanawiałam się żeby je ubrać do krótkiej, jeansowej. Co o tym myślicie?
Nie ma co się zastanawiac:
Ja np. tak byłam w szkole kilka razy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anja.jpg (92,5 KB, 202 załadowań)
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:39   #619
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Nie ma co się zastanawiac:
Ja np. tak byłam w szkole kilka razy:
super No to też tak pójdę, muszę tylko sobie kupić jakieś rajtki, zastanawiam się czy cienkie czy lepiej grubsze, kryjące np. brązowe?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 18:43   #620
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez bellissa
super No to też tak pójdę, muszę tylko sobie kupić jakieś rajtki, zastanawiam się czy cienkie czy lepiej grubsze, kryjące np. brązowe?
Myślę że chyba lepiej grubsze bo to już zima prawie za oknem Brązowe jak najbardziej
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:45   #621
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez Smerfi
Ja kupilam moje eskimoski w zeszlym roku, w CCC, sa cale wlochate, kolor roz. W zeszlym roku robilam z nimi furore bo malo kto wogole widzial wtedy takie buty a w tym...jak sobie pomysle ze tyle lasek bedzie smigalo w takich butkach to... slabo mi sie robi
Dokładnie
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:48   #622
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
hmmm...rozwazalam kupno podobnych butow,ale jak pomyslalam,ze juz (a co dopiero pozniej ) chodzi w nich 1/4 mieszkanek stolicy, odszedl mi zapal
po co mam slepo podazac za moda,mam 1skorzane oficerki (chyba w sumie naleza do tej kategorii...sa orydinalne kupilam je w zeszlym roku za b.rozsadna cene i co najwazniejsze - nie widzialam takich butow u zadnej innej dziewczyny ) a na dni gdy nie pada mam rowniez zeszloroczne (ale za to w jakze modnym kolorze - śliwkowym ) zamszowe kozaczki, w ktore idealnie mozna wpuscic dzinsy obie pary butow sa b.kobiece mojemu Tż baardzo sie podobaja (a ona ma naprawde dobry gust), co tam, za nic nie kupie sobie kozakow typu mukluks, to nie dla mnie (moze gdybym znow miala te 16-18lat ),za bardzo "folkrolowe" sa po prostu. no i tylko czekac a bedzie je nosilo pol miasta

A ja tyle szukałam szukałam sliwkowych zamszowych kozaczkow...
Mozna wiedziec gdzie i za ile kupilas ?
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 19:12   #623
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: eskimoski

Napisane przez *O*L*A*
Dziewczyny jestescie smieszne. Moda na te buty weszla 3 lata temu! Juz poprzedniej zimy byly srednio modne, a teraz to juz w ogole przezytek. Piszecie o tym, ze zakladacie te buty, a ludzie na ulicy sie na was dziwnie patrza (cytat:"Oni sa sto lat za murzynami") sorry, ale jak dla mnie to wy jestescie4 "sto lat za murzynami", bo te buty sa juz niemodne! modne nie jest to co wlasnie pojawia sie w polskich zacofanych sklepach, ale to co nosi sie na wybiegach lub przynajmniej w swiatowych stolicach mody. 2 lata temu zalozylam na innym forum o modzie watek o UGGsach i wszyscy go wysmiali. Teraz te same ososby szaleja na punkcie UGG, bo z 3-rocznym opoznieniem doszly do Polski. Mozecie je nosic, bo sa wygodne, ale nie myslcie, ze jestescie modne i oryginalne, bo nie jestescie stylowe, tylko "takie jak wszyscy". Wklejacie zdjecia gwiazd w UGG, ale zwrocicie tez uwage kiedy te zdjecia byly zrobione (ja znam te zdjecia i wiem, ze sa sprzed 2 lat). Skoro spogladacie na ubiory gwiazd (ktore faktycznie ubieraja sie modnie, bo maja stylistow, ktorzy sie na tym znaja), to sciagnijcie ich aktualne zdjecia i zobaczcie, jakie buty nosi sie tej zimy. Pewnie za rok zaczniecie nosic kowbojki, a za dwa lata spodoba sie wam to co jest modne w tym roku.
Przypuszczam, ze was nie przekonam, wiec tylko dam was jedna rade- jesli juz kupujecie te buty, to kupujcie oryginalne UGG lub EMU, bo kupowanie podrob mija sie z celem - zadne podroby nie dorownuja oryginalnym ani wygladem ani jakoscia.



hmmmm...mniejsza z tym czy sa modne czy nie, wazne jest to ze dobrze sie w nich czujemy i ze nam sie podobaja...a ze tobie nie to mi aqrat wisi, i dlatego ze ty tak mowisz nie przestane ich nosic...
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:26   #624
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: eskimoski

A mi dziś odpadł pompon on jest przyklejony a nie doszyty!!!!!!! GRRRR teraz bede musiałam go przyszyć!!
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 08:21   #625
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez Olunia90
A ja tyle szukałam szukałam sliwkowych zamszowych kozaczkow...
Mozna wiedziec gdzie i za ile kupilas ?
Oluniu, swoje kozaczki kupilam w zeszlym roku w Deichmannie za 80zl. byly jeszcze turkusowe. nie maja co prawda zaokraglonych noskow, troche w szpic,ale nie sa to "czuby" (ktorych nie znosze ). na to pore roku nadaja sie jak najbardziej na zime mam skorzane oficerki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 09:40   #626
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: eskimoski

Ja już też je sobie odpuściłam jak zobaczyłam, że chodzi w nich pół miasta Kupiłam sobie długie skórzane oficerki i jestem zadowolona
Tylko cieszyłabym się, jakbym znalazła gdzieś UGGsy
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 10:40   #627
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: eskimoski

UGGsy są w Venezii w Galerii Mokotów, jak byłam w zeszłym tygodniu w niedzielę to był nawet spory wybór, jeśli chodzi o kolor, bo nie wiem jak z rozmiarami, były też niskie... Więc Mamba śmigaj do Warszawy na zakupy
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:04   #628
Kartonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: eskimoski

wlasnie troszke sie obsuwaja... mam wlasnie te z allegro bielutenkie (bo mam biala kurteczke z futrem na kapturze), podobne do deichmannowskich i niestety dopiero jak przyszla paczka zczailam sie ze sznureczki z pomponikami sa tylko dla picu i nie daje sie nimi scisnac bucika ale to nic ja sie w tych butach zakochalam!!! na poczatku wachalam sie z kupieniem ale teraz nie zaluje!!! w moim miescie nikt nie ma takich jak juz to tylko brazowe ale jak pojechalam na pielgrzymke do czestochowy to ludzie sie za mna ogladali...dziwnie ogladali...:/ hmmm ja tam sie ciesze buciki sa rewelacyjne poza tym kupilam jeszcze druga puchata pare rozowiutkich i tamte akurat daja sie zwiazywac pozdrawiam szczesliwe posiadaczki futrzakow
Kartonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:19   #629
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez allicjaa
UGGsy są w Venezii w Galerii Mokotów, jak byłam w zeszłym tygodniu w niedzielę to był nawet spory wybór, jeśli chodzi o kolor, bo nie wiem jak z rozmiarami, były też niskie... Więc Mamba śmigaj do Warszawy na zakupy
kiedy Allicjaa, kiedy? Ale dzięki za cynk
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:45   #630
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: eskimoski

a mnie nie podobaja sie takie 'futrzaki'. Wygladaja co najmniej zabawnie... jak komus sie podobaja, to ok. Ale ja bym ich nie zalozyla.
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.