Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 18:16   #1351
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

R ,z prosba o ocene.

Sn; 2kromki pelnoziarnistego chleba z cienko z maslem,serkiem homo nat.2plasterki wedliny z kurczaka.pomidor,bazylia, salata lodowa,150gtruskwek
2sn; maslanka naturalna200g,jablko
O; mala piers z indyka ugotowana na wodzie,przyprawy chili,papryka ostra,duszone warzywa--cebula,papryka,brokuly,12 0gfasolki czerwonej,pieczarki
P: 3plastry wedzonego lososia,papryka cala
K: serek wiejski,pomidor,listek bazylii
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:22   #1352
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Anarchia Pokaż wiadomość
znowu ja i moje U z nadzieja na R (na zredukowanie licze bo sie ruszam wiecej troche i mniej zrem w drugiej polowie dnia, ale poranki zawsze dzialaja na rzecz U bo wciagam jak odkurzacz) (pewnie dlatego ze glodnieje od wieczora ;P) (eh niereformowalna!)

1. owsianka (czubata owsianych, dwie musli, otreby, otreby gran i otrebusie)z kawalkiem jablka i 2 suszonymi sliwkami do tego dwie lyzki homo, jakies 90g jogurtu i lyzeczka drzemu, potem jablko ok,ładne śniadanie
2. bulka skandynawska z odrobina pasztetu sojowego i spora iloscia serka wiejskiego, troche nasionek i kuupaa warzyw, pol jogobelli light z kefirem ok
3. tofucznica 150g tofu, garsc granulatu sojowego, marchewka i troche leczo hortexu, przyprawy, do tego dwa pomidorki koktajlowe i salata california z lyzeczka vinegrette'a ładnie
teraz ide na aerobik i zostawilam jakas 1/3 na pozniej ale wlasnie zjada ja kolezanka ;p
4. takze pewnie serek homo lub wiesniak z nasionkami i reszta tej salaty z jakimis warzywami dodatkowymi również dobrze

a jem 4 posilki bo tak wychodzi, spioch jestem ;d

prosze o ocenke pliiiis
jest na luzie, ale zdrowo, nnkt są, duże śniadanie, białko jest, więc podoba mi się, choć trochę chaotycznie
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:23   #1353
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

u:
I. dwie kromki chleba razowego z masłem i szynką; pół pomidora
II. kroma chleba razowego jw
III. kurczak po chińsku z ryżem ( b. dużo)
IV. surówka z selera, brzoskwini i kukurydzy
V. wieśniak z dużą ilością młodej cebulki i pomidora


mogę prosić o ocenę?
__________________
keeps getting better


gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:26   #1354
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dzisiejsze.U.

Isn; platki owsiane z miodem na to twarog z platkami chocapic, duza kromka chleba z poledwica sopocka i keczupem kawa z mlekiem.

IIsn; Bulka pszenna/ pol z twarogiem i miodem, pol z pasztetem pomidorowym i serem zoltym gruby plaster szynki konserwowej, 500ml kakao na mleku.

Ob; Kotlet panierowany z mortadeli, ryz brazowy & kalafior z bulka tarta, + kefir.
d; 5? (nie pamietam) placuszkow owsianych z miodem, posypane cukrem pudrem, cappucino czekoladowe mokate.


P; Miseczka lodow orzechowych z orzechami,ajerkoniakiem i sosem czekoladowym, 5wafelkow smietankowych.

K; bedzie makrela wedzona, bulka wieloziarnista z twarogiem i poledwica sopocka.
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:32   #1355
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze.U.

Isn; platki owsiane z miodem na to twarog z platkami chocapic, duza kromka chleba z poledwica sopocka i keczupem kawa z mlekiem.

IIsn; Bulka pszenna/ pol z twarogiem i miodem, pol z pasztetem pomidorowym i serem zoltym gruby plaster szynki konserwowej, 500ml kakao na mleku.

Ob; Kotlet panierowany z mortadeli, ryz brazowy & kalafior z bulka tarta, + kefir.
d; 5? (nie pamietam) placuszkow owsianych z miodem, posypane cukrem pudrem, cappucino czekoladowe mokate.

P; Miseczka lodow orzechowych z orzechami,ajerkoniakiem i sosem czekoladowym, 5wafelkow smietankowych.

K; bedzie makrela wedzona, bulka wieloziarnista z twarogiem i poledwica sopocka.

Super jak zawsze

Moje U:

Ś: kinder maxi king ( i jestem zła. Myślałam, że będzie dobry, a taki słodki omgg nie dałam rady go zjeść całego na raz)+ szklanka mleka koziego+ owsiane+ twaróg+ truskawki+ otręby+ amarantus

IIŚ: kromka razowca+ dużo dorsza wędzonego+ pomidor+ szczypior

O: filet z indyka gotowany ok.160g+ soja w sosie curry (miseczka)+ kasza gryczana+ dużo surówki z czerwonej kapusty

P: kilka łyżek wieśniaka z migdałami, orzechami i wiórkami

K: omlet z jednego jajka, mąki, mleka, cebulki, indyka gotowanego + miseczka wiesniaka+ pomidor+ rzodkiewka+ przyprawy

Proszę o ocenkę ładnie, bo jakiś taki smutny dzień u mnie
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:34   #1356
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Witam znów...
Postanowiłam się pojawić ponownie, wiele sie pozmieniało u mnie, zapisałam się na terapię do psycho .. ale to nie do tego wątek, postanowiłam, że wkleję mój jadłospis...

moje pierwsze, ciężkie PpPpPpPp :
I ; 3 grzanki z chleba tostowego pełnoziarnistego [kazda po 25g, tak pisalo.]
1; z almette i rzodkiewką
2; z lychą wiesniaka i pomidorem
3; z maslem orzechowym

II ; kanapka z 2 kromek chleba orkiszowego z nieduza iloscia masla(nadal mam opory), salata i poledwica sopocka

III ; BIG jablko (ze 300 g :O ) 5paluszków z sezamem - koleżanka częstowała :P

IV; miska gęstego krupniku z warzywami i kaszą

V; coś ala omlet - 2 jajka, lyzka mleka z pieczarkami, pomidorami, rzodkiewka i ketchupem
po; 2-3 garscie mieszanki mexykanskiej z felixa (pistacje, orzechy ziemne, chrupki sezamowe)

bardzo proszę o ocenę, szczerą! dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że będzie lepiej.
Choć wiem, że przytyć muszę, to boję się..
ja się przypomnę tylko, żeby mój post nie zniknął na poprzedniej stronie :P
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:38   #1357
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze.U.

Isn; platki owsiane z miodem na to twarog z platkami chocapic, duza kromka chleba z poledwica sopocka i keczupem kawa z mlekiem.

IIsn; Bulka pszenna/ pol z twarogiem i miodem, pol z pasztetem pomidorowym i serem zoltym gruby plaster szynki konserwowej, 500ml kakao na mleku.

Ob; Kotlet panierowany z mortadeli, ryz brazowy & kalafior z bulka tarta, + kefir.
d; 5? (nie pamietam) placuszkow owsianych z miodem, posypane cukrem pudrem, cappucino czekoladowe mokate.

P; Miseczka lodow orzechowych z orzechami,ajerkoniakiem i sosem czekoladowym, 5wafelkow smietankowych.

K; bedzie makrela wedzona, bulka wieloziarnista z twarogiem i poledwica sopocka.
Ślicznie Kamilkozaitrygował mnie ten twaróg z płatkami chocapica dobre?:P
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 19:03   #1358
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze.U.

Isn; platki owsiane z miodem na to twarog z platkami chocapic, duza kromka chleba z poledwica sopocka i keczupem kawa z mlekiem.

IIsn; Bulka pszenna/ pol z twarogiem i miodem, pol z pasztetem pomidorowym i serem zoltym gruby plaster szynki konserwowej, 500ml kakao na mleku.

Ob; Kotlet panierowany z mortadeli, ryz brazowy & kalafior z bulka tarta, + kefir.
d; 5? (nie pamietam) placuszkow owsianych z miodem, posypane cukrem pudrem, cappucino czekoladowe mokate.


P; Miseczka lodow orzechowych z orzechami,ajerkoniakiem i sosem czekoladowym, 5wafelkow smietankowych.

K; bedzie makrela wedzona, bulka wieloziarnista z twarogiem i poledwica sopocka.
ślicznie!

mła:

1. owsianka z bananem, cztery ciastka owsiane (wiatraczki) z masłem orzechowym

2. grahamka z wiejskim, pomidorem i wędliną, miseczka (czyli ponad 150g) twarogu z dżemem brzoskwiniowym i ..ekhhhm masłem orzechowym,

truskawki ok 0,5kg

3. zupka grzybowa z pęczakiem, ziemniaczki, schab w sosie jakimś, mizeria z koperkiem
d: kawka, dwa lub trzy wiatraczki z masłem orzechowym

4. 3 gałki lodów , serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie

5. grahamka z wędliną i pomidorkiem i keczupem, koktajl - wieśniak 200g zmiksowany chyba z 0,5kg truskawek (bo ciągle wydawal mi się być zbyt słony...)

a teraz podjadam masło orzechowe

proszę o ocenę
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:07   #1359
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Witam znów...
Postanowiłam się pojawić ponownie, wiele sie pozmieniało u mnie, zapisałam się na terapię do psycho .. ale to nie do tego wątek, postanowiłam, że wkleję mój jadłospis...

moje pierwsze, ciężkie PpPpPpPp :
I ; 3 grzanki z chleba tostowego pełnoziarnistego [kazda po 25g, tak pisalo.]
1; z almette i rzodkiewką
2; z lychą wiesniaka i pomidorem
3; z maslem orzechowym
jakies owoce do tego? soczek? cos slodkiego?
II ; kanapka z 2 kromek chleba orkiszowego z nieduza iloscia masla(nadal mam opory), salata i poledwica sopocka
ok ale tutaj tez owoc/sok/jogurt? dodatkowo.
III ; BIG jablko (ze 300 g :O ) 5paluszków z sezamem - koleżanka częstowała :P dobrze,ze czestowała

IV; miska gęstego krupniku z warzywami i kaszą a jakies miesko w tym bylo?
yyy gdzie deserek i podwieczoreK?
V; coś ala omlet - 2 jajka, lyzka mleka z pieczarkami, pomidorami, rzodkiewka i ketchupem jak sie doda maki wychodzi bardziej puuszysty
po; 2-3 garscie mieszanki mexykanskiej z felixa (pistacje, orzechy ziemne, chrupki sezamowe) zdroowe!

bardzo proszę o ocenę, szczerą! dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że będzie lepiej.
Choć wiem, że przytyć muszę, to boję się..
Wiem,ze to poczatek i jest Ci ciezko. Wazne zebys codziennie dodawala cos, przelamiesz sie i bedzie git, ale pamietaj,ze musisz tego chciec

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ślicznie!

mła:

1. owsianka z bananem, cztery ciastka owsiane (wiatraczki) z masłem orzechowym oo zapomniałam kupić masła i ciasteczka tez sobie kuupie takie

2. grahamka z wiejskim, pomidorem i wędliną, miseczka (czyli ponad 150g) twarogu z dżemem brzoskwiniowym i ..ekhhhm masłem orzechowym, jesz wiesniaka i na to wedline czy kazda polowka z czyms innym?:P

truskawki ok 0,5kgjedz poki są!

3. zupka grzybowa z pęczakiem, ziemniaczki, schab w sosie jakimś, mizeria z koperkiem zawsze masz fajne obiady, ladnie;d
d: kawka, dwa lub trzy wiatraczki z masłem orzechowym mm

4. 3 gałki lodów , serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie dogadzamy sobie? hehe;p jakie lody?

5. grahamka z wędliną i pomidorkiem i keczupem, koktajl - wieśniak 200g zmiksowany chyba z 0,5kg truskawek (bo ciągle wydawal mi się być zbyt słony...) pamietam jak kiedys czytalam Twoje jadlooo na P i ciagle tam byly grahamki

a teraz podjadam masło orzechowe na zdrowie

proszę o ocenę
Moja droga orzechowa PanienKo bardzo łaDnie


Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze.U.

Isn; platki owsiane z miodem na to twarog z platkami chocapic, duza kromka chleba z poledwica sopocka i keczupem kawa z mlekiem. pysznosci)

IIsn; Bulka pszenna/ pol z twarogiem i miodem, pol z pasztetem pomidorowym i serem zoltym gruby plaster szynki konserwowej, 500ml kakao na mleku. kaakałkoo jest pysznotka

Ob; Kotlet panierowany z mortadelijaadłaam takie cuś kiedyyŚ, z ketchupem;p, ryz brazowy & kalafior z bulka tarta, + kefir.
d; 5? (nie pamietam) placuszkow owsianych z miodem, posypane cukrem pudrem, zrrrrrrrób mi te placochYyyy (prosi)cappucino czekoladowe mokate.

P; Miseczka lodow orzechowych z orzechami,ajerkoniakiem i sosem czekoladowym, 5wafelkow smietankowych. lubić wafelkiii

K; bedzie makrela wedzona, bulka wieloziarnista z twarogiem i poledwica sopocka. smacznie;p
śliCznie Kamilkoooo
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.

Edytowane przez airwaves
Czas edycji: 2009-06-09 o 19:20
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:15   #1360
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Wiem,ze to poczatek i jest Ci ciezko. Wazne zebys codziennie dodawala cos, przelamiesz sie i bedzie git, ale pamietaj,ze musisz tego chciec

dzięki za ocene, mam nadzieje, ze jutro będzie jeszcze lepiej
co do krupniku, to mieska nie bylo bo tato zjadl i zostaly same kostki

i jeszcze takie pytanko, czy orientujesz się mniej więcej ile to jest kcal ?
tak pi razy oko :P
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:18   #1361
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
Super jak zawsze

Moje U:

Ś: kinder maxi king ( i jestem zła. Myślałam, że będzie dobry, a taki słodki omgg nie dałam rady go zjeść całego na raz) A ja myslalam ze on jest wiekszy :P a on taki maluusi+ szklanka mleka koziego+ owsiane+ twaróg+ truskawki+ otręby+ amarantus

IIŚ: kromka razowca+ dużo dorsza wędzonego+ pomidor+ szczypior

O: filet z indyka gotowany ok.160g+ soja w sosie curry (miseczka)+ kasza gryczana+ dużo surówki z czerwonej kapusty mmm

P: kilka łyżek wieśniaka z migdałami, orzechami i wiórkami malutko cos

K: omlet z jednego jajka, mąki, mleka, cebulki, indyka gotowanego + miseczka wiesniaka+ pomidor+ rzodkiewka+ przyprawy co to jest 1 jajo?

Proszę o ocenkę ładnie, bo jakiś taki smutny dzień u mnie
Dziekuje za ocenke ; ** , a u Ciebie jw, w tym p & k cos malutko i zycze Ci zeby jutrzejszy dzien byl o 10000x lepszy

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Ślicznie Kamilkozaitrygował mnie ten twaróg z płatkami chocapica dobre?:P
Dziekuje za ocenke ja jako wielka fanka platkow chocapic moglabym jesc je nawet w zupie pomidorowej zartujeee dobre wyszlo polecam,sproboj..jak Ci nie bedzie smakowac to zawsze mozesz nakrzyczec na mnie

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ślicznie!
Izuuus, dziekuje
mła:

1. owsianka z bananem, cztery ciastka owsiane (wiatraczki) z masłem orzechowym nie jadlam jeszcze tych ciasteczek, szkoda ze u mnie ich nie ma ;(

2. grahamka z wiejskim, pomidorem i wędliną, miseczka (czyli ponad 150g) twarogu z dżemem brzoskwiniowym i ..ekhhhm masłem orzechowym, znowu maselkooo

truskawki ok 0,5kg witaminki,witaminki

3. zupka grzybowa nie jadlam chyba nigdy z pęczakiem, ziemniaczki, schab w sosie jakimś, mizeria z koperkiem
d: kawka, dwa lub trzy wiatraczki z masłem orzechowym

4. 3 gałki lodów , serek homo waniliowy z orzeszkami w miodzie uwielbiam orzeszki w miodzie najlepsze!

5. grahamka z wędliną i pomidorkiem i keczupem, koktajl - wieśniak 200g zmiksowany chyba z 0,5kg truskawek (bo ciągle wydawal mi się być zbyt słony...)

a teraz podjadam masło orzechowe

proszę o ocenę
Nie podoba mi sie
brak nnkt
zartuje, zartujeee
pięknie, smacznie i odlotowo
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 19:21   #1362
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Rano trochę zawaliłam (jakoś tak straciłam nadzieję i w pewnym momencie stwierdziłam, że mam gdzieś to P) ale już poszłam po rozum do głowy i ładnie nadrabiam.
Więc moje dzisiejsze P:

Ś: jajecznica z 2 jaj na maśle z kiełbasą podwawelską, pomidorem i szczypiorem, 2 kromki chleba z ziarnami z masłem, jabłko, cappuccino
lód Bambino
Ś: lód Bambino, banan, garść orzechów włoskich
O:zupa fasolowa, gulasz z serduszek drobiowych, ziemniaki, papryka konserwowa
D: cappuccino, lód Bambino
grahamka 100g z masłem, serem żółtym, pomidorem, szczypiorkiem i gorący kubek serowy
princessa orzechowa XXL
5 herbatników z cukrem, 3 ciastka kokosowe, kawa z mlekiem
P:cała makrela wędzona, 2 kromki chleba z ziarnami, keczup
miska czereśni, Kubuś
paczuszka słonecznika z przyprawami
K(zaraz będzie):kiełbasa śląska na gorąco z sosem słodko-kwaśnym, grahamka z masłem ziołowy
I pewnie jeszcze coś wpadnie.

Mam nadzieję, że tym wieczorem trochę nadgoniłam niezbyt udany poranek
__________________
Kocham

Edytowane przez Kawwaa
Czas edycji: 2009-06-09 o 19:24
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:23   #1363
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Iza, Gumii, Gwiazdka, Jorelia ,- super U dziewczyny ~! (przepraszam jeżeli kogoś pominęłam)

to może moje z nadzieją, że jest lepiej niż wczoraj:

śniadanie: grahamka z masłem : jedna połówka z sałatą, polędwicą i pomidorem, druga z serem sałatą i pomidorem,truskawki, kubas kawy z mlekiem

II: podwójna razowa kanapka z masłem orzechowym, smoothie mango-marakuja

trochę słonecznika w skorupkach

obiad: łosoś pieczony w przyprawach, kasza gryczana, brokuły z oliwą z oliwek i czosnkiem
kubas kawy z mlekiem, kilka truskawek

podwieczorek: budyń krówkowy z kilkoma orzechami włoskimi, ( miała być kawa jeszcze ale coś się stało dziwnego-nie miałam ochoty)

kolacja: jajecznica z dwóch jajek na maśle z pieczarkami, papryka i fasolą czerwoną, kromka razowca z szynką, herbata zielona będzie

__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:24   #1364
Abigal
Raczkowanie
 
Avatar Abigal
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 441
GG do Abigal
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Wczorajsze Utrzymanie:
Śn: owsianka z 4 łyżek płatków, kilku truskawek, pół dużego banana, trochę pestek dyni, kilka rodzynek, figa, daktyl, śliwka, troszkę miodu, szklanka mleka 2%, duży kubek inki świątecznej z mleczkiem
gimnastyka ok.20min

II Śn: duża grahamka z masłem, sałatą, jajem na twardo, majonezem, szczypiorem, rzodkiewką, ogórkiem zielonym

O: duży zawijany z wołowiny, 2 duże ziemniaczki z koperkiem, sporo buraczków i surówki z młodej kapusty, marchwi z oliwą

P: budyń toffi ze szklanki mleka 2% z łyżką płatków migdałowych, gruszka
1h orbiterka

K: duża kromka żytniego z masełkiem, sałatka z tuńczyka, szczypioru, kukurydzy, zielonego groszku, rzodkiewka, ogórek, jaogurt, łyżeczka majonezu
Abigal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:29   #1365
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
Iza, Gumii, Gwiazdka, Jorelia ,- super U dziewczyny ~! (przepraszam jeżeli kogoś pominęłam)

to może moje z nadzieją, że jest lepiej niż wczoraj:

śniadanie: grahamka z masłem : jedna połówka z sałatą, polędwicą i pomidorem, druga z serem sałatą i pomidorem,truskawki, kubas kawy z mlekiem

II: podwójna razowa kanapka z masłem orzechowym, smoothie mango-marakuja

trochę słonecznika w skorupkach

obiad: łosoś pieczony w przyprawach, kasza gryczana, brokuły z oliwą z oliwek i czosnkiem
kubas kawy z mlekiem, kilka truskawek

podwieczorek: budyń krówkowy z kilkoma orzechami włoskimi, ( miała być kawa jeszcze ale coś się stało dziwnego-nie miałam ochoty)

kolacja: jajecznica z dwóch jajek na maśle z pieczarkami, papryka i fasolą czerwoną, kromka razowca z szynką, herbata zielona będzie
lepiej smacznie i pięknie dobry ten budyń krówkowy? <: chyba się jutro zaopatrze
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:29   #1366
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Rano trochę zawaliłam (jakoś tak straciłam nadzieję i w pewnym momencie stwierdziłam, że mam gdzieś to P) ale już poszłam po rozum do głowy i ładnie nadrabiam.
Więc moje dzisiejsze P:

Ś: jajecznica z 2 jaj na maśle z kiełbasą podwawelską, pomidorem i szczypiorem, 2 kromki chleba z ziarnami z masłem, jabłko, cappuccino
lód Bambino
Ś: lód Bambino, banan, garść orzechów włoskich
O:zupa fasolowa, gulasz z serduszek drobiowych, ziemniaki, papryka konserwowa
D: cappuccino, lód Bambino
grahamka 100g z masłem, serem żółtym, pomidorem, szczypiorkiem i gorący kubek serowy
princessa orzechowa XXL
5 herbatników z cukrem, 3 ciastka kokosowe, kawa z mlekiem
P:cała makrela wędzona, 2 kromki chleba z ziarnami, keczup
miska czereśni, Kubuś
paczuszka słonecznika z przyprawami
K(zaraz będzie):kiełbasa śląska na gorąco z sosem słodko-kwaśnym, grahamka z masłem ziołowy
I pewnie jeszcze coś wpadnie.

Mam nadzieję, że tym wieczorem trochę nadgoniłam niezbyt udany poranek
Kamilka gwiazdeczko dobrze, ze sie ogarnelas w pore! i prosze za zdrowko Patryyyni zjesc cos jeszcze i bedzie cacy oki? i bezz chwil zwatpienia wiecej
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:30   #1367
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
śliCznie Kamilkoooo
Dziekowac, dziekowac i wrzucac swoje P a placuszki , gdybym miala tylko mozliwosc to bym Ci mogla robic codziennie nawet

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Rano trochę zawaliłam (jakoś tak straciłam nadzieję i w pewnym momencie stwierdziłam, że mam gdzieś to P) ale już poszłam po rozum do głowy i ładnie nadrabiam.
Więc moje dzisiejsze P:

Ś: jajecznica z 2 jaj na maśle z kiełbasą podwawelską, pomidorem i szczypiorem, 2 kromki chleba z ziarnami z masłem, jabłko, cappuccino
lód Bambino
Ś: lód Bambino, banan, garść orzechów włoskich
O:zupa fasolowa, gulasz z serduszek drobiowych, ziemniaki, papryka konserwowa
D: cappuccino, lód Bambino
grahamka 100g z masłem, serem żółtym, pomidorem, szczypiorkiem i gorący kubek serowy
princessa orzechowa XXL
5 herbatników z cukrem, 3 ciastka kokosowe, kawa z mlekiem
P:cała makrela wędzona, 2 kromki chleba z ziarnami, keczup
miska czereśni, Kubuś
paczuszka słonecznika z przyprawami
K(zaraz będzie):kiełbasa śląska na gorąco z sosem słodko-kwaśnym, grahamka z masłem ziołowy
I pewnie jeszcze coś wpadnie.

Mam nadzieję, że tym wieczorem trochę nadgoniłam niezbyt udany poranek
Kawus, bardzo ladnie. Mysle ze nadrobilas Nosek do gory

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
Iza, Gumii, Gwiazdka, Jorelia ,- super U dziewczyny ~! (przepraszam jeżeli kogoś pominęłam) ;***

to może moje z nadzieją, że jest lepiej niż wczoraj:

śniadanie: grahamka z masłem : jedna połówka z sałatą, polędwicą i pomidorem, druga z serem sałatą i pomidorem,truskawki, kubas kawy z mlekiem

II: podwójna razowa kanapka z masłem orzechowym HAHA , smoothie mango-marakuja

trochę słonecznika w skorupkach

obiad: łosoś pieczony w przyprawach, kasza gryczana, brokuły z oliwą z oliwek i czosnkiem
kubas kawy z mlekiem, kilka truskawek

podwieczorek: budyń krówkowy z kilkoma orzechami włoskimi, ( miała być kawa jeszcze ale coś się stało dziwnego-nie miałam ochoty)

kolacja: jajecznica z dwóch jajek na maśle z pieczarkami, papryka i fasolą czerwoną, kromka razowca z szynką, herbata zielona będzie
pięknie
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:31   #1368
Abigal
Raczkowanie
 
Avatar Abigal
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 441
GG do Abigal
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

[QUOTE=GummyKammy;12687234]Dzisiejsze.U.

Isn; platki owsiane z miodem na to twarog z platkami chocapic<- dobre to?, duza kromka chleba z poledwica sopocka i keczupem kawa z mlekiem. super śniadanko

IIsn; Bulka pszenna/ pol z twarogiem i miodem uwielbiam twaróg z miodem, pol z pasztetem pomidorowym i serem zoltym gruby plaster szynki konserwowej, 500ml kakao na mleku.

Ob; Kotlet panierowany z mortadeli, ryz brazowy & kalafior z bulka tarta, + kefir.
d; 5? (nie pamietam) placuszkow owsianych z miodem, posypane cukrem pudrem, cappucino czekoladowe mokate.

P; Miseczka lodow orzechowych z orzechami,ajerkoniakiem i sosem czekoladowym, 5wafelkow smietankowych nie przepadam za wafelkami, ale lody super.

K; bedzie makrela wedzona, bulka wieloziarnista z twarogiem i poledwica sopocka.kocham makrelę wędzoną[/QUOTE]

Super jadłospisik taki zupełnie na luzie i są i nnkt. Może trochę mało owoców, ale to się nadrobi.
Abigal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:34   #1369
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość


Moja droga orzechowa PanienKo bardzo łaDnie



śliCznie Kamilkoooo
dzięęęęękuję!

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość

Nie podoba mi sie
brak nnkt
zartuje, zartujeee
pięknie, smacznie i odlotowo


thank U

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Rano trochę zawaliłam (jakoś tak straciłam nadzieję i w pewnym momencie stwierdziłam, że mam gdzieś to P) ale już poszłam po rozum do głowy i ładnie nadrabiam.
Więc moje dzisiejsze P:

Ś: jajecznica z 2 jaj na maśle z kiełbasą podwawelską, pomidorem i szczypiorem, 2 kromki chleba z ziarnami z masłem, jabłko, cappuccino
lód Bambino
Ś: lód Bambino, banan, garść orzechów włoskich
O:zupa fasolowa, gulasz z serduszek drobiowych, ziemniaki, papryka konserwowa
D: cappuccino, lód Bambino
grahamka 100g z masłem, serem żółtym, pomidorem, szczypiorkiem i gorący kubek serowy
princessa orzechowa XXL
5 herbatników z cukrem, 3 ciastka kokosowe, kawa z mlekiem
P:cała makrela wędzona, 2 kromki chleba z ziarnami, keczup
miska czereśni, Kubuś
paczuszka słonecznika z przyprawami
K(zaraz będzie):kiełbasa śląska na gorąco z sosem słodko-kwaśnym, grahamka z masłem ziołowy
I pewnie jeszcze coś wpadnie.

Mam nadzieję, że tym wieczorem trochę nadgoniłam niezbyt udany poranek
nadgoniłaś a co, Kamiś, nie tyjesz wciąż?

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
Iza, Gumii, Gwiazdka, Jorelia ,- super U dziewczyny ~! (przepraszam jeżeli kogoś pominęłam)

to może moje z nadzieją, że jest lepiej niż wczoraj:

śniadanie: grahamka z masłem : jedna połówka z sałatą, polędwicą i pomidorem, druga z serem sałatą i pomidorem,truskawki, kubas kawy z mlekiem

II: podwójna razowa kanapka z masłem orzechowym, smoothie mango-marakuja

trochę słonecznika w skorupkach

obiad: łosoś pieczony w przyprawach, kasza gryczana, brokuły z oliwą z oliwek i czosnkiem
kubas kawy z mlekiem, kilka truskawek

podwieczorek: budyń krówkowy z kilkoma orzechami włoskimi, ( miała być kawa jeszcze ale coś się stało dziwnego-nie miałam ochoty) hahahahahha

kolacja: jajecznica z dwóch jajek na maśle z pieczarkami, papryka i fasolą czerwoną, kromka razowca z szynką, herbata zielona będzie

lepiej. wciąż niedużo, ale lepiej.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 19:40   #1370
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dziewczyny piękne i smakowite P i U! aż chce się je czytac

Gorzkakawa- moim skromnym zdaniem bardzo ładnie, dużo lepiej niż wczoraj
Kawwuś bardzo się cieszę, że rozsądek zwyciężył ślicznie

moje U:

Iśn- bigggg rogal z sezamem przekrojone na pół-połowa z maselkiem i miodem, połowa z masełkiem i konfiturą truskawkową, 2 racuchy z jabłkami posmarowane nutellą, kubas kakao, banan

praca:
tradycyjnie kawałek ciasta, pączek z budyniem polany czekoladą, kawka z mleczkiem, kupna "kanapka podróżna"-bułka ciabatta, masełko, pieczarki, jakaś wędlinka, chyba majonezik i warzywka paluszki solone

w drodze do domu lody w gałce-2(tiramisu i zabajone)

O-zupka buraczana tzn z botwinki, ogrom buraczków, ziemniaczki z klopsikami w sosie śmietanowo-koperkowym, mizeria, kompocik

pawełek amaretto, orzeszki solone

P- owsianka na mleku z truskawkami i bananem oraz kiwi(zimna) z...lodami, truskaweczki z lodami

kilka wafelków w czekoladzie

K- 3 parówki drobiowe gotowane z sosem czosnkowym, grahamka z masełkiem, serem, warzywkami

teraz wiejski z truskawkami i biszkoptami
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:40   #1371
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
u:
I. dwie kromki chleba razowego z masłem i szynką; pół pomidora
II. kroma chleba razowego jw
III. kurczak po chińsku z ryżem ( b. dużo)
IV. surówka z selera, brzoskwini i kukurydzy
V. wieśniak z dużą ilością młodej cebulki i pomidora


mogę prosić o ocenę?
?
__________________
keeps getting better


gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:42   #1372
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Ależ proszę Kamilko,
Pppp;
Przed śn; dwie garscie podusiaków toffi,dużo truskawek & czereśni
Śn:
-owsianka (4 łychy owsianych, 2 łychy otrębów, rodzynki, jabłooo, cynamon)
-Krooomka razowca z twarogiem &dżemem
-Princessa kokosowa
-arbuuuzz
-BIIIG kawa z mlekiem
po; graść migdałów i orzeszków ziemnych
2śn;
-3 kromki chleba staropolskiego (wycztałam,że jedna ma tylko 50 kcal dlatego 3;p), jedna z szyyynką z indyka & warzywami, jedna z Turkiem & warzywami i jedna z serem żółtym i dżemem (Kawuś to dla Ciebie:P)
-Bounty,Małe Prince Polo
-nektaryna
-herbata z mleekiem
Ob;
Pierś z indyka w sosie musztardowym, kasza gryczana, marchewka gotowana
po; truskawki, duuuża kaawka zbożowa z mlekiem
Podwieczorko-kolacja (na randce:P)
Pizza z kurczakiem wędzonym i kukurydzą z sosem pomidorowym i czosNkowymmm
Piwko

Nie wiem czy wszystko zapamiętałam

Ooo ocenki proszę
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.

Edytowane przez airwaves
Czas edycji: 2009-06-09 o 19:44
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:45   #1373
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne i smakowite P i U! aż chce się je czytac

Gorzkakawa- moim skromnym zdaniem bardzo ładnie, dużo lepiej niż wczoraj
Kawwuś bardzo się cieszę, że rozsądek zwyciężył ślicznie

moje U:

Iśn- bigggg rogal z sezamem przekrojone na pół-połowa z maselkiem i miodem, połowa z masełkiem i konfiturą truskawkową, 2 racuchy z jabłkami posmarowane nutellą, kubas kakao, banan

praca:
tradycyjnie kawałek ciasta, pączek z budyniem polany czekoladą, kawka z mleczkiem, kupna "kanapka podróżna"-bułka ciabatta, masełko, pieczarki, jakaś wędlinka, chyba majonezik i warzywka paluszki solone

w drodze do domu lody w gałce-2(tiramisu i zabajone)

O-zupka buraczana tzn z botwinki, ogrom buraczków, ziemniaczki z klopsikami w sosie śmietanowo-koperkowym, mizeria, kompocik

pawełek amaretto, orzeszki solone

P- owsianka na mleku z truskawkami i bananem oraz kiwi(zimna) z...lodami, truskaweczki z lodami

kilka wafelków w czekoladzie

K- 3 parówki drobiowe gotowane z sosem czosnkowym, grahamka z masełkiem, serem, warzywkami

teraz wiejski z truskawkami i biszkoptami
cudnie

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Ależ proszę Kamilko,
Pppp;
Przed śn; dwie garscie podusiaków toffi,dużo truskawek & czereśni
Śn:
-owsianka (4 łychy owsianych, 2 łychy otrębów, rodzynki, jabłooo, cynamon)
-Krooomka razowca z twarogiem &dżemem
-Princessa kokosowa
-arbuuuzz
-BIIIG kawa z mlekiem
po; graść migdałów i orzeszków ziemnych
2śn;
-3 kromki chleba staropolskiego (wycztałam,że jedna ma tylko 50 kcal dlatego 3;p), jedna z szyyynką z indyka & warzywami, jedna z Turkiem & warzywami i jedna z serem żółtym i dżemem (Kawuś to dla Ciebie:P)
-Bounty,Małe Prince Polo
-nektaryna
-herbata z mleekiem
Ob;
Pierś z indyka w sosie musztardowym, kasza gryczana, marchewka gotowana
po; truskawki, duuuża kaawka zbożowa z mlekiem
Podwieczorko-kolacja (na randce:P)
Pizza z kurczakiem wędzonym i kukurydzą z sosem pomidorowym i czosNkowymmm
Piwko

Nie wiem czy wszystko zapamiętałam

Ooo ocenki proszę
ooooo.... randka! udała się? bardzo fajne p!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:50   #1374
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dzięki dziewczyny
Kawus- ślicznie
Kika-biedulka, tyle godzin pracy, mam nadzieję, ze chociaż towarzystwo masz dobre
Pati- jak randka?
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:59   #1375
zilka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne i smakowite P i U! aż chce się je czytac

Gorzkakawa- moim skromnym zdaniem bardzo ładnie, dużo lepiej niż wczoraj
Kawwuś bardzo się cieszę, że rozsądek zwyciężył ślicznie

moje U:

Iśn- bigggg rogal z sezamem przekrojone na pół-połowa z maselkiem i miodem, połowa z masełkiem i konfiturą truskawkową, 2 racuchy z jabłkami posmarowane nutellą, kubas kakao, banan

praca:
tradycyjnie kawałek ciasta, pączek z budyniem polany czekoladą, kawka z mleczkiem, kupna "kanapka podróżna"-bułka ciabatta, masełko, pieczarki, jakaś wędlinka, chyba majonezik i warzywka paluszki solone

w drodze do domu lody w gałce-2(tiramisu i zabajone)

O-zupka buraczana tzn z botwinki, ogrom buraczków, ziemniaczki z klopsikami w sosie śmietanowo-koperkowym, mizeria, kompocik

pawełek amaretto, orzeszki solone

P- owsianka na mleku z truskawkami i bananem oraz kiwi(zimna) z...lodami, truskaweczki z lodami

kilka wafelków w czekoladzie

K- 3 parówki drobiowe gotowane z sosem czosnkowym, grahamka z masełkiem, serem, warzywkami

teraz wiejski z truskawkami i biszkoptami
Kika prześlicznieSerio na tym nie tyjesz?
Dostałaś moje PW?
zilka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:07   #1376
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Abigal- Dziekuje za ocenke

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Ależ proszę Kamilko,Alez dziekuje
Pppp;atrysiuu
Przed śn; dwie garscie podusiaków toffi chce je! ,dużo truskawek & czereśni
Śn:
-owsianka (4 łychy owsianych, 2 łychy otrębów, rodzynki, jabłooo, cynamon)
-Krooomka razowca z twarogiem &dżemem
-Princessa kokosowa
-arbuuuzz
-BIIIG kawa z mlekiem
po; graść migdałów i orzeszków ziemnych
2śn;
-3 kromki chleba staropolskiego (wycztałam,że jedna ma tylko 50 kcal dlatego 3;p), jedna z szyyynką z indyka & warzywami, jedna z Turkiem to jakis maly ten Turek ze sie na chlebie zmiescil & warzywami i jedna z serem żółtym i dżemem (Kawuś to dla Ciebie:P)
-Bounty,Małe Prince Polo
-nektaryna
-herbata z mleekiem englishowo
Ob;
Pierś z indyka w sosie musztardowym moj ulubiony sos , kasza gryczana, marchewka gotowana
po; truskawki, duuuża kaawka zbożowa z mlekiem
Podwieczorko-kolacja (na randce:P) uuuuuu Patuuus
Pizza z kurczakiem wędzonym i kukurydzą z sosem pomidorowym i czosNkowymmm
Piwko

Nie wiem czy wszystko zapamiętałam

Ooo ocenki proszę
Greaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat.
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:07   #1377
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ś-> placki owsiane(4łyżki płatków owsianych, jabłko, jajko, otręby pszenne, kilka kropel aromatu migdałowego)
II Ś-> kanapka z dwóch kromek żytniego (taka złożona) z 2 plastrami wędliny i pastą twarogową(twaróg, jogo.nat.dla konsystencji, szczypior, rzodkiewki, przyprawa FIT UP)
Krótka przejażdżka rowerem
Ob-> szklanka makaronu pełne ziarno z sosem twarogowym (twaróg, homo.nat.,kapka mleka, ogórek kiszony, dużo przypraw) - wiem, brak warzyw, ale w domu wieje pustką...muszę się wybrać na większe zakupy i zrobić zapasy
P-> garść słonecznika - więcej w siebie nie wepcham...
Koszenie trawnika
K-> kawałek zapiekanki chlebowo-twarogowo-jabłkowo-truskawkowej (skład j.w.+2 jajka i kilka kropel aromatu migdałowego / chleba tylko kromeczka na spodzie) - wiem, to tak średnio na kolację, ale taki kawałek na 3 godz.przed snem mnie nie zabije. Poza tym w większej częsci jest to twaróg, jabłuszka tam niedużo wyjdzie, tym bardziej już truskawek.
Brzuszki

Wiem, szaleję z twarogiem...ale cóż, w sklepie nie było żadnych serków homo.nat. a wieśniaka nie przełknę. Taki dzień mam po prostu...
Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego ja nie chudnę na tym moim redukcyjnym jadłospisie? Za każdym razem kiedy je tutaj zamieszczam jestem chwalona itd.itp.a rezultatów żadnych nie ma
Nieśmiało podbijam...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:22   #1378
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze, jednak wyszło trochę inaczej, wychodzenie z ED:

Śniadanie: Wielka drożdżówka z kruszonką cynamonowo-orzechową, kubasek kakao (ledwie wmieściłam po wczorajszej xDD)

II Śniadanie: 2 brzoskwinki, garść włoskich orzechów, 3 śliwki suszone, kanapka z bagietki z trójkącikiem-serkiem topionym śmietankowym i jajkiem na twardo (boskie połączenie)

Po powrocie do domu, lekcje tylko do 12 dzisiaj : 1/3 słodkiej bułeczki z rodzynkami (made by me), ze szklanką mleka, miseczka lodów czekoladowych i śmietankowych z orzeszkami macadamia i sosem toffi, 4 cukierki ala krówki (kawowy, truflowy, sezamkowy i orzechowy)

Obiad: Miska kapuśniaku z ziemniaczkami i marchewką

Kolacja: Miseczka kaszki mannej, z łyżeczką kakao i rządkiem rozpuszczonej czekolady i ciutką sosu wiśniowego....


I jak po zmianach?? Proszę o ocenkę..
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:26   #1379
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ś-> placki owsiane(4łyżki płatków owsianych, jabłko, jajko, otręby pszenne, kilka kropel aromatu migdałowego) OK
II Ś-> kanapka z dwóch kromek żytniego (taka złożona) z 2 plastrami wędliny i pastą twarogową(twaróg, jogo.nat.dla konsystencji, szczypior, rzodkiewki, przyprawa FIT UP)ok
Krótka przejażdżka rowerem
Ob-> szklanka makaronu pełne ziarno z sosem twarogowym (twaróg, homo.nat.,kapka mleka, ogórek kiszony, dużo przypraw) - wiem, brak warzyw, ale w domu wieje pustką...muszę się wybrać na większe znow twarog? zakupy i zrobić zapasy
P-> garść słonecznika - więcej w siebie nie wepcham... ok
Koszenie trawnika
K-> kawałek zapiekanki chlebowo-twarogowo-jabłkowo-truskawkowej (skład j.w.+2 jajka i kilka kropel aromatu migdałowego / chleba tylko kromeczka na spodzie) - wiem, to tak średnio na kolację, ale taki kawałek na 3 godz.przed snem mnie nie zabije. Poza tym w większej częsci jest to twaróg, jabłuszka tam niedużo wyjdzie, tym bardziej już truskawek. oczywiscie, ze nie zabije
Brzuszki

Wiem, szaleję z twarogiem...ale cóż, w sklepie nie było żadnych serków homo.nat. a wieśniaka nie przełknę. Taki dzień mam po prostu...
Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego ja nie chudnę na tym moim redukcyjnym jadłospisie? Za każdym razem kiedy je tutaj zamieszczam jestem chwalona itd.itp.a rezultatów żadnych nie ma
hmmm a wymiary się zmieniły? niewiele nnkt

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze, jednak wyszło trochę inaczej, wychodzenie z ED:

Śniadanie: Wielka drożdżówka z kruszonką cynamonowo-orzechową, kubasek kakao (ledwie wmieściłam po wczorajszej xDD) hmm. jezeli naprawde wielka to ok

II Śniadanie: 2 brzoskwinki, garść włoskich orzechów, 3 śliwki suszone, kanapka z bagietki z trójkącikiem-serkiem topionym śmietankowym i jajkiem na twardo (boskie połączenie) tu mogloby byc wiecej

Po powrocie do domu, lekcje tylko do 12 dzisiaj : 1/3 słodkiej bułeczki z rodzynkami (made by meczemu 1/3?), ze szklanką mleka, miseczka lodów czekoladowych i śmietankowych z orzeszkami macadamia i sosem toffi, 4 cukierki ala krówki (kawowy, truflowy, sezamkowy i orzechowy) ok

Obiad: Miska kapuśniaku z ziemniaczkami i marchewką MALUTKO

Kolacja: Miseczka kaszki mannej, z łyżeczką kakao i rządkiem rozpuszczonej czekolady i ciutką sosu wiśniowego.... za malo.


I jak po zmianach?? Proszę o ocenkę..
mam nadzieje, ze na tym przytyjesz...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:28   #1380
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
jest na luzie, ale zdrowo, nnkt są, duże śniadanie, białko jest, więc podoba mi się, choć trochę chaotycznie


dziekuje za ocene, fajnie ze nie zostalam przeoczona a ze chaotycznie to chyba standard w moim przypadku heheh ale i tak w porownaniu z innymi dniami to bardzo uporzadkowanie i bez alkoholu ;p (nie idzcie na studia )
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.