Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 05:56   #1171
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

VisionAM, zdrowiej!

Asiula1306, fajny pomysł z kamperem ale jak byście chcieli wynająć, to się śpieszcie, bo niedaleko Poznania jest jedną z takich wypożyczalni i zimą stoi ich mnóstwo, ale jak tylko czerwiec się kończy to ani jeden nie zostaje więc podejrzewam że to chodliwy towar

My kupiliśmy wakacje 2017
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:01   #1172
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Karis, gdzie lecicie i kiedy?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:18   #1173
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Klub założony: PM wrzesień 2017.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:21   #1174
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz, nam też często rozjeżdżają się zmiany na szczęście grafik układam sobie sama i czasem udaje się mieć wolne w tym samym czasie

Dobry mąż

My dziś mieliśmy oboje wolne i chciałam zrobić dobry obiad, ale coś mi ryba nie wyszła tak fajnie jak chciałam Teraz oglądamy mecz.
Kupiłam dziś nowego Harrego Pottera, czy któraś z Was już czytała?
Ja jeszcze nie kupiłam, przekartkowałam w Empiku i nie przekonała mnie ta forma sztuki teatralnej. Ale później słyszałam, że jednak fajny jest, więc chyba w końcu kupię. Ponoć w Biedrze jest za 25 zł zamiast 39 zł w księgarniach.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:25   #1175
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Karis, gdzie lecicie i kiedy?
3-13.09. Kreta a mieliśmy jechać do Chorwacji... Ale jakoś wyszło, że w interesującym nas terminie nie było ciekawych ofert i padło na Grecję.
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:33   #1176
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Klub założony: PM wrzesień 2017.
__________________
21.11.2013
16.07.2016
9.09.2017
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:37   #1177
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupiłam, przekartkowałam w Empiku i nie przekonała mnie ta forma sztuki teatralnej. Ale później słyszałam, że jednak fajny jest, więc chyba w końcu kupię. Ponoć w Biedrze jest za 25 zł zamiast 39 zł w księgarniach.
A czytałaś wcześniej cokolwiek z HP?
Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
3-13.09. Kreta a mieliśmy jechać do Chorwacji... Ale jakoś wyszło, że w interesującym nas terminie nie było ciekawych ofert i padło na Grecję.
Super, gdzie dokładnie na Krecie będziecie? Ja tam na pewno kiedyś wrócę
Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Klub założony: PM wrzesień 2017.
Jak ma być z tym klubem? Tylko 2017 się tam udzielają czy jak?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 07:45   #1178
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A czytałaś wcześniej cokolwiek z HP?
Wychowałam się na HP! <3 Czytałam wszystkie części po kilka razy i boję się, że się rozczaruję tą nową.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:48   #1179
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak ma być z tym klubem? Tylko 2017 się tam udzielają czy jak?
Ja nie mam nic przeciwko, żeby 2016 też się udzielały z pomocną radą
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:49   #1180
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja mogę jak najbardziej coś o sobie napisać czy wrzucić kilka zdjęć, rady też jakieś tam w głowie mam
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:55   #1181
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

dajcie znać koniecznie jak ten HP! ja generalnie zawsze byłam wielką fanką i czytałam wszystkie części milion razy ale do tej nowej nie jestem jakoś przekonana
__________________
21.11.2013
16.07.2016
9.09.2017
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 08:24   #1182
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Lecę do klubu oglądać!

A mąż kupił mi alla emu, o których dzisiaj pisałam. W końcu się pojawiły i od razu wziął, są świetne i takie ciepłe, że omg W ogole mnie nie rusza, że to najbrzydsze buty na świecie

Idę jutro z rana do lekarza, bo nie jestem w stanie pracować, z nosa mi się leje, mam gorączkę, gardło mnie boli. Nie ma mowy żebym w takim stanie siedziała w biurze, wolę wyleżeć to w domu, mimo że wygląda jak jakiś wirus.
hehehe no dla mnie one też są paskudne, ale jak ma być Ci ciepło, to jasne że noś ja bym się czuła w nich jak eskimos hehhe
Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz, nam też często rozjeżdżają się zmiany na szczęście grafik układam sobie sama i czasem udaje się mieć wolne w tym samym czasie

Dobry mąż

My dziś mieliśmy oboje wolne i chciałam zrobić dobry obiad, ale coś mi ryba nie wyszła tak fajnie jak chciałam Teraz oglądamy mecz.
Kupiłam dziś nowego Harrego Pottera, czy któraś z Was już czytała?
ja nie wiedziałam że jest jakaś część nowa ! hmmm ciekawe jaka jest, będę musiała przeczytać, bo w domku wszystkie części HP mam, ale jakoś po takim czasie od napisania kolejnej nie jestem przekonana że to będzie coś fajnego.. no ale sprawdzę to na moim Kindlu
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja jakaś tam fanka nie jestem ale chętnie przeczytam. Wczoraj jak byłam w galerii handlowej to jakiś szał byl- wszędzie nastolatki poprzebierane za HP :P

Ehh byliśmy u rodziców, mąż z moim bratem i tata oczywiście przyssali się do whisky- omawialismy kupno samochodu a doszło do tego ze chłopaki chcą kupić kampera (w przyszłe wakacje chcemy wynająć i zrobić trip po Europie). Co ten alkohol robi z ludźmi :P
Super pomysł z tym kamperem, tez bym chętnie chciala ale odkąd byliśmy w tym roku z tżtem na Węgrzech motorem to on mi planuje wakacje jak to pojedziemy do Chorwacji, do Świnoujścia, na Białoruś bo mają znieść/albo znieśli wizy żeby zwiedzać, i on wszystko planuje motorem... a jak mu mówię że jak pojedziemy na dłużej to chcę mieć dużo ciuchów krótkich na zmianę, że zapocę się na tym motorze np. w Chorwacji bo tam przecież w lecie to ciągle gorąco, to mi mówi że znajdzie miejsce na moje ubrania, że nie będzie tak upalnie, normalnie masakra ;p heheheh planuję zarezerwować wycieczkę w marcu/kwietniu na podróż poślubną samolotem to mówi że nie bo on pojedzie motorem ;p mam nadzieję, że mnie nei wrobi, bo zamierzam ją wykupić bez jego pozwolenia i postawić go przed faktem hehehhe
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:06   #1183
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

My ogólnie organizujemy sobie sami wakacje- loty, noclegi i atrakcje tylko podróż poślubną wzięliśmy zorganizowana bo nie mieliśmy czasu na zaplanowanie wyjazdu
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:20   #1184
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
My ogólnie organizujemy sobie sami wakacje- loty, noclegi i atrakcje tylko podróż poślubną wzięliśmy zorganizowana bo nie mieliśmy czasu na zaplanowanie wyjazdu
My tak samo, ale na miejscu już i tak sami ogsrnialiśmy gdzie jechać i co zobaczyć

No i L4 do środy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:22   #1185
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Klub założony: PM wrzesień 2017.
superto zapraszaj dziewczyny to cos dzis juz naskrobiemy

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko, żeby 2016 też się udzielały z pomocną radą
pewnie ze tak

nie padai piekna pogoda za oknem mam wole do 05.11
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:37   #1186
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupiłam, przekartkowałam w Empiku i nie przekonała mnie ta forma sztuki teatralnej. Ale później słyszałam, że jednak fajny jest, więc chyba w końcu kupię. Ponoć w Biedrze jest za 25 zł zamiast 39 zł w księgarniach.
Ja mam kartę z Empiku, więc kupiłam za 29 No właśnie ta forma mnie też nie do końca przekonuje, ale zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
Wychowałam się na HP! <3 Czytałam wszystkie części po kilka razy i boję się, że się rozczaruję tą nową.
Ja też! Ale nowej części nie skreślam, chcę przeczytać, żeby móc ocenić rzetelnie
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
superto zapraszaj dziewczyny to cos dzis juz naskrobiemy


pewnie ze tak

nie padai piekna pogoda za oknem mam wole do 05.11
U mnie też dziś całkiem ładnie, ale właśnie wychodzę do pracy
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:44   #1187
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Witam się

Co do HP czytałam wszystkie części, ostatnio czytaliśmy z mężem (jednocześnie) od nowa. Nową część czytaliśmy po premierze brytyjskiej i szkoda, że nie jest to forma powieści, ale wspomnienia odżywają mimo wszystko. Dla fanów HP to konieczność :P Mnie na kolana nie powaliło, ale każdy może mieć inaczej

Co do wakacji - podziwiam, że już macie plany :P My planujemy podróż poślubną w styczniu, a jeszcze nie wiemy gdzie, co i jak... oby ciepło (i ferie w szkołach nie zgrywają mi się z feriami na studiach... = jak nie pracujemy, to prowadzę zajęcia na uczelni, a jak uczelnia ma wolne, to trzeba wrócić do pracy)...

I jeszcze wracając do TK Maxxa. Sama nie lubiłam tego sklepu, ale w poprzedniej pracy dostawaliśmy bony do TK za dobre wyniki sprzedażowe i udało mi się upolować parę rzeczy. Ale no... widzę czadową kurtkę - cena 750 zł, znalazłam super okulary słoneczne - 450 zł (dla mnie cena zaporowa...)
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:08   #1188
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Moim zdaniem ten nowy hp jest spoko, ale koło zwykłego hp bym go nie stawiała, bo mało w nim magii. Bardziej pokazane są ludzkie relacje. Ogólnie treść jest furtką do stworzenia kolejnych setek wersji, jak kogoś poniesie wyobraźnia.

A kamperem nie wiem, czy byśmy dali radę jechać, bo jesteśmy nerwowi i lubimy szybko jeździć
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 16:15   #1189
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
nie padai piekna pogoda za oknem mam wole do 05.11
Zazdroszczę. Ja mam wolne tylko 31 października i tylko dlatego że poza tym i tak mam mnóstwo wolnego i za chwilę (o ile z robotą ogarniemy, bo na razie mamy tyły) może też pójdę na tydzień wolnego... Dlaczego masz wolne? Rodzice biorą gdzieś małego?

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Co do wakacji - podziwiam, że już macie plany My planujemy podróż poślubną w styczniu, a jeszcze nie wiemy gdzie, co i jak... oby ciepło (i ferie w szkołach nie zgrywają mi się z feriami na studiach... = jak nie pracujemy, to prowadzę zajęcia na uczelni, a jak uczelnia ma wolne, to trzeba wrócić do pracy)...
My kupujemy zawsze w opcji first minute + i tak trzeba było wcześniej wykupić, bo w przyszłym roku lecimy z rodzicami i trzeba zgrać urlopy sześciu osób. więc trzymajcie kciuki, bo muszę być w ciąży (co najmniej 3 miesiąc), musimy mieć kredyt na dom i wtedy polecimy ze spokojem

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A czytałaś wcześniej cokolwiek z HP?
Wiem, że to pytanie nie do mnie, ale a propos HP: uwielbiam film, książkę pierwszą próbowałam przeczytać, ale nie mogłam przebrnąć przez obszerne opisy. Tzn wiem, że jest co opisać - cały Hogward nie może być opisany zdaniem "stary kompleks zamkowy niedaleko magicznego lasu"... ogólnie uwielbiam książki ale chyba nie mam wyobraźni do czytania opisów i się zanudzam na tym, więc spasowałam. Pewnie gdybym przebrnęła tych kilkanaście pierwszych stron, to resztę bym czytała jednym tchem. No cóż, lenistwo. wolę jakieś fantasy albo kryminały, w których nie ma aż tyle opisu

Cytat:
Super, gdzie dokładnie na Krecie będziecie? Ja tam na pewno kiedyś wrócę
Wpisz hotel "Minos Mare". Nie wiem jaka to dokładnie miejscowość. Widziałam że byliście A jak sobie sami organizowaliście czas? Tzn że wypożyczyliście auto?

Cytat:
Jak ma być z tym klubem? Tylko 2017 się tam udzielają czy jak?
Podbijam
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 16:30   #1190
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Karis, akurat to były nasze pierwsze wakacje bez samochodu, bo komunikacja miejska i między miastami jest tam tak ogarnięta, że za 2E za osobę można jechać do miejsca oddalonego o 50km, autokary są duże, wygodne i z klimatyzacją. Pstrzyliśmy na Trip Advisorze co zwiedzić, mąż znalazł też jakiegoś bloga z relacją z podróży na Kretę i na nim się opieraliśmy. W miejskim biurze podróży wykupiliśmy dwie wycieczki - rejs na Balos i autokarową wycieczkę na Elafonisi i obydwie okazały się bardzo udane

Byliśmy bardzo blisko waszej miejscowości - to fajne, spokojne okolice, blisko do Chani, która jest świetnym miejscem. I blisko do plaż w Apostolis, które mnie zauroczyło.

My jesteśmy zwolennikami last minute, bo ciężko nam zaplanować tydzień do przodu, a co dopiero prawie rok. Za dużo rzeczy się dzieje, za mało stabilizacji, więc boimy się kupować takie wycieczki, chociaż cenowo są atrakcyjne.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 16:51   #1191
tomyskaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 389
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Co do HP przeczytałam pierwsze 4 części. Podobały mi się ale jakoś bardzo mnie nie porwały do tego stopnia że ledwo pamiętam imiona głównych bohaterów :p

U mnie w mieście otworzyli kilka dni temu TK Maxxa wcześniej o tym sklepie nawet nie słyszałam :p w dniu otwarcia był istny szał, sama też poszłam zobaczyć co można tam kupić ale praktycznie nic mi się tam nie podoba. Mam wrazenie ze jest to wielki lumpeks a ubrania totalnie nie są w moim stylu. Kosmetyki były powywalane, wyglądały na używane, całkowicie mnie to zniechęcilo do zakupów. Jedyne co to podobają mi się buty, kozaki są świetne ale ceny odstraszają. Sądziłam ze jest to tani sklep w którym w końcu będę mogła kupić coś dla siebie ale raczej nie
tomyskaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:03   #1192
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

U mnie w tkmaxxie chyba wcale nie jest tak tanio Albo to ze mnie taka sknera
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:05   #1193
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja juz połowę urlopu mam zaplanowana na przyszły rok :P w styczniu biorę 6 dni, w maju na długi weekend chce smignac na Podlasie i może Mazury i gdzieś w sezonie wakacyjnym wybierzemy się na Hel. A po wakacjach trip kamperem. Chyba ze wcześniej będę w ciąży to trochę zweryfikujemy plany. Chociaż ciążę chcemy po tripie- nie wiem jak będę się czuła to raz a dwa ze u nas wakacje to pijaństwo
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:07   #1194
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja już pisałam, że zawsze coś tanio znajduję, ze wspomnianych okularów to mam Carrery za 170zl, identyczne chodzą po 500zl. Więc jak się chce i lubi szperać to można coś znaleźć, chociaż też nie zawsze, zależy od dnia, dostawy itd.

Co do książek to właśnie czytam książki Bondy, byłam sceptycznie nastawiona, bo jakoś nie przepadam za polskimi pisarzami (oprócz Sapkowskiego, którego kocham), ale muszę przyznać, że historie są wciągające. Tylko dialogi kiepskie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:13   #1195
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Vision, na pewno masz dużo racji, że to kwestia szperania i szukania, ja tego nie lubię, więc ciężko się dziwić, że nic nie znajduję. W dodatku najbliższy tkmaxx mam w centrum, a nie lubię tam jeździć

A teraz trochę żałuję, że nigdzie jednak nie pojechaliśmy, bo jakiś lipny ten październik.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:14   #1196
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja mam wolne tylko 31 października i tylko dlatego że poza tym i tak mam mnóstwo wolnego i za chwilę (o ile z robotą ogarniemy, bo na razie mamy tyły) może też pójdę na tydzień wolnego... Dlaczego masz wolne? Rodzice biorą gdzieś małego?
tak mama małego zabrala do Taty bo na jakies kursy pojechala do Wawy a w trakcie tych 2 tyg jest swieto zmarlych wiec zostaje do 05,11

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
U mnie w tkmaxxie chyba wcale nie jest tak tanio Albo to ze mnie taka sknera
u nas tez sa ceny nieraz są mega drogie ale np. na przecenie kuilam sliczne Tshiry albo budelka na bibeloty czy przybory kuchenne

bylam u lekarza wyczyscilam nasze Auto
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:19   #1197
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Vision, na pewno masz dużo racji, że to kwestia szperania i szukania, ja tego nie lubię, więc ciężko się dziwić, że nic nie znajduję. W dodatku najbliższy tkmaxx mam w centrum, a nie lubię tam jeździć

A teraz trochę żałuję, że nigdzie jednak nie pojechaliśmy, bo jakiś lipny ten październik.
Mi się znów marzy wyjazd w góry

Co do buszowania w sklepach to juz dawno mi się odechcialo, wole zamówić cos przez internet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:19   #1198
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Nie uważam żeby HP miał długie opisy. Mam wrażenie że książka jest napisana aż nazbyt prosto- w końcu to raczej powieść dla młodzieży chociaż uniwersalna.
Karis, jak chcesz zobaczyć długi opis to weź Władce Pierscieni albo Silimarillion Tolkiena. Pierwszy z nich kocham, moge czytac w koło ale jak opisują Ci genealogię wstecz pięć pokoleń to aua:p
Przez druga z tych ksiazek to ciezko przebrnac nawet wytrwanym wyjadaczom fantasy.
Ja lubie i ciezkie tomiszcza i lekkie historie- zalezy od nastroju
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:33   #1199
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Co do książek to właśnie czytam książki Bondy, byłam sceptycznie nastawiona, bo jakoś nie przepadam za polskimi pisarzami (oprócz Sapkowskiego, którego kocham), ale muszę przyznać, że historie są wciągające. Tylko dialogi kiepskie.
Ooo ja też ją czytam ostatnio co przeczytałaś/czytasz?

Mi się podobają jej książki
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:36   #1200
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nie uważam żeby HP miał długie opisy. Mam wrażenie że książka jest napisana aż nazbyt prosto- w końcu to raczej powieść dla młodzieży chociaż uniwersalna.
Karis, jak chcesz zobaczyć długi opis to weź Władce Pierscieni albo Silimarillion Tolkiena. Pierwszy z nich kocham, moge czytac w koło ale jak opisują Ci genealogię wstecz pięć pokoleń to aua:p
Przez druga z tych ksiazek to ciezko przebrnac nawet wytrwanym wyjadaczom fantasy.
Ja lubie i ciezkie tomiszcza i lekkie historie- zalezy od nastroju
Zgadzam się Jedyny długi opis w hp to początek 6. częsci. Chociaż długi wydawał mi się, gdy czytałam go zaraz po premierze, mając z 15 lat. Później jakoś się skrócił A długie opisy są w Nad Niemnem podobno czy jak to tam
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.