Dziwne zgrubienie na szyjce macicy - co to może być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 09:04   #1
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Question

Dziwne zgrubienie na szyjce macicy - co to może być?


Cześć dziewczyny
Sprawa wygląda tak że wczoraj miałam dostać miesiączkę. Biorę tabletki Angiletta od pół roku, zawsze dwa/trzy dni po odstawieniu występuje krwawienie. Jestem przyzwyczajona, że miesiączka zaczyna się brązowym lub jasno - czerwonym plamieniem, tym razem zaczęła się brązowym. Zawsze potem się "rozkręca" zwykle przez dalszą część dnia (jeśli dostałam rano) lub przez noc (gdy wieczorem). Tymczasem tego "właściwego" krwawienia ani widu, ani słychu natomiast brązowe plamienie się nasiliło i dodatkowo badając się wyczułam z lewej strony szyjki macicy twarde i odstajace zgrubienie. Reszta szyjki jest miękka i normalna, nie wyczułam w innych częściach nic niepokojącego. Czy któraś z Was miała już taki incydent i może coś na ten temat powiedzieć?
Myślę, że i tak nie obejdzie się bez wizyty u ginekologa, jednak nie chcę się niepokoić przez całe święta
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 17:53   #2
Martarob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dziwne zgrubienie na szyjce macicy - co to może być?

Wyczułam właśnie u siebie coś podobnego i troche zaczelam panikowac... w internetach przerazajace rzeczy pisza. Do lekarza trzeba tak czy siak jednak z tymi terminami jest ttragedia. Wiesz juz co bylo przyczyna?
Martarob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-15 18:53:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.