Omg! Czy to jest normalne :(?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 19:54   #31
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Katelicious - jak juz pisalam wczesniej, najwazniejsze, ze jestes swiadoma problemu i zaczynasz kuracje nawilzajaca.
candycotton na pewno probowala doradzic. jesli nie zauwazysz efektow po stosowaniu tego kremu z eveline, to mozesz sprobowac czegos z wyzszej polki.
swoja droga sama oliwka moze wiele zdzialac, o ile bedziesz jej regularnie uzywac.
Co do tej diety bez slodyczy i napojow gazowanych, to nie popadaj w skrajnosci. Jesli nie masz problemow z nadwaga (albo wahaniami wagi), to jak najbardziej ogranicz ilosci w/w smakolykow , ale nie mozesz sobie odmawiac przyjemnosci zycia! na pewno nie w tym wieku!
Z pewnoscia zdrowe odzywianie i aktywny tryb zycia przydaje sie kazdemu i ma wspaniale efekty dla ogolnego zdrowia. Mniej tlustego, smazonego jedzenia (ktore niestety w Polsce jest tradycja), wiecej surowych warzyw, gotowanego miesa i ograniczone ilosci slodyczy.
Wiadomo, ze kazdy od czasu do czasu wybierze sie na pizze, napije coli i zje batona. Przechodzenie na diete oznacza, ze kiedys z niej zejdziesz - a to sie zazwyczaj rowna z powroceniem do wagi wyjsciowej. Lepiej wprowadzic zmiany na stale i ich sie trzymac. Tak wiec - wiecej ruchu, regularne zdrowe posilki i bez popadania w skrajnosci
Jestes naprawde mlodziutka dziewczyna i powinnas sie cieszyc z zycia, a nie liczyc kalorie i rozstepy na pupie
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:01   #32
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Katelicious - jak juz pisalam wczesniej, najwazniejsze, ze jestes swiadoma problemu i zaczynasz kuracje nawilzajaca.
candycotton na pewno probowala doradzic. jesli nie zauwazysz efektow po stosowaniu tego kremu z eveline, to mozesz sprobowac czegos z wyzszej polki.
swoja droga sama oliwka moze wiele zdzialac, o ile bedziesz jej regularnie uzywac.
Co do tej diety bez slodyczy i napojow gazowanych, to nie popadaj w skrajnosci. Jesli nie masz problemow z nadwaga (albo wahaniami wagi), to jak najbardziej ogranicz ilosci w/w smakolykow , ale nie mozesz sobie odmawiac przyjemnosci zycia! na pewno nie w tym wieku!
Z pewnoscia zdrowe odzywianie i aktywny tryb zycia przydaje sie kazdemu i ma wspaniale efekty dla ogolnego zdrowia. Mniej tlustego, smazonego jedzenia (ktore niestety w Polsce jest tradycja), wiecej surowych warzyw, gotowanego miesa i ograniczone ilosci slodyczy.
Wiadomo, ze kazdy od czasu do czasu wybierze sie na pizze, napije coli i zje batona. Przechodzenie na diete oznacza, ze kiedys z niej zejdziesz - a to sie zazwyczaj rowna z powroceniem do wagi wyjsciowej. Lepiej wprowadzic zmiany na stale i ich sie trzymac. Tak wiec - wiecej ruchu, regularne zdrowe posilki i bez popadania w skrajnosci
Jestes naprawde mlodziutka dziewczyna i powinnas sie cieszyc z zycia, a nie liczyc kalorie i rozstepy na pupie
Wiem, wiem . Własnie tak zamierzam zrobić. Więcej ruchu, więcej owoców i warzyw, a mniej tłustego jedzenia i słodyczy. Raz na 2 tygodni pozwole jednak sobie zagrzeszyć i zjem coś niezdrowego - pizze, cole, batona, czekolade . Dzisiaj zrobiłam sobie peeling antycellulitowy i nałożyłam krem Eveline i niedługo znowu nałoże kremik i oliwke . Mam nadzieję, że będzie dobrze... rozstępy na pośladkach i na piersiach przeżyję jakoś (gdyby mi nie zeszły) no bo przecież nie będę paradować na plaży na golasa . Ale na udzie już gorzej... Ale i tak jestem dobrej myśli
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:12   #33
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

wiesz... ja mam rozstepy na udach pod posladkami, na posladkach, na gornej czesci lydek i na bokach... sa na szczescie biale i srednio widoczne.
oczywiscie wolalabym ich nie miec i cieszyc pieknym gladkim cialem, ale... wiekszosc kobiet niestety na to cierpi. ostatecznie sa w zyciu wieksze problemy
najwazniejsze to byc zadbana kobieta, nad pewnymi rzeczami sie nie zapanuje
i nikt nie bedzie na Ciebie patrzyl z lupa. dla nas, posiadaczek rozstepow, sa one duzo bardziej widoczne niz dla innych (na szczescie)
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:33   #34
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze ten peeling z lirene i serum z eveline dzialaja raczej antycellulitowo/wyszczuplajaco... oliwka jak najbardziej nadaje sie na rozstepy wiec masowac, masowac
Wszystko na pewno sie przyda, ale szkoda, ze nie kupilas zadnego balsamu/nawilzacza o dzialania typowo zmniejszajacym rozstepy... czyzby takich nie bylo?
ona wybrala bardzo dobrze to, ze na opakowaniu bedzie napisane BALSAM NA ROZSTEPY nie znaczy ze on na nie bedzie dzialal... dziewczyna kupila oliwke - tak jak polecaly wizazanki, i bardzo dobrze, bo producent tez ja poleca na rozstepy - peeling tez jest ok, bo rewelacyjnie wygladza skore a serum z Eveline na samym poczatku skladu ma wyciag z Centella Asiatica, co poprawia elastycznosc skory, ujedrnia i zapobiega rozstepom
Tak wiec Katelicious: dobry wybor!! tylko teraz stosuj to wszystko systematycznie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:36   #35
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
wiesz... ja mam rozstepy na udach pod posladkami, na posladkach, na gornej czesci lydek i na bokach... sa na szczescie biale i srednio widoczne.
oczywiscie wolalabym ich nie miec i cieszyc pieknym gladkim cialem, ale... wiekszosc kobiet niestety na to cierpi. ostatecznie sa w zyciu wieksze problemy
najwazniejsze to byc zadbana kobieta, nad pewnymi rzeczami sie nie zapanuje
i nikt nie bedzie na Ciebie patrzyl z lupa. dla nas, posiadaczek rozstepow, sa one duzo bardziej widoczne niz dla innych (na szczescie)
Ja uważam się za zadbaną . Racja, nie trzeba być idealnym .
Ja poprawię swój tryb życia, aby cieszyć się jędrną skórą, bez pryszczy na twarzy i bez cellulitu na pośladkach itd...
Zawsze tak jest, że dla kogoś kto ma właśnie rozstępy albo np. tradzik zwraca na to o wiele większą uwagę niż inni. Na przykład mam trądzik ('dziedziczny' :|) i moja przyjaciółka i wszyscy mówią, że w ogóle na to nie zwracają uwagi. Dopiero to 'widza' kiedy zacznę gadać o mojej buzi .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:55   #36
Nefya Ameth
Raczkowanie
 
Avatar Nefya Ameth
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 157
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie dobrze... rozstępy na pośladkach i na piersiach przeżyję jakoś (gdyby mi nie zeszły) no bo przecież nie będę paradować na plaży na golasa . Ale na udzie już gorzej... Ale i tak jestem dobrej myśli
Wiesz, może w tym wieku nie przewidujesz pokazywania piersi czy pośladków, ale kiedyś będzie ci na tych częściach bardzo zależeć, więc ich przypadkiem NIE ZANIEDBUJ .
Powodzenia z dietą zdrowotną (nie zapomnij, że tłuszcze są niezbędne do wchłaniania witamin ADEK, a AiE są bardzo ważne dla ładnej skóry, więc oliwa z oliwek, łosoś i te sprawy)
Trzymam kciuki za kurację
Nefya Ameth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 22:19   #37
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Nefya Ameth Pokaż wiadomość
Wiesz, może w tym wieku nie przewidujesz pokazywania piersi czy pośladków, ale kiedyś będzie ci na tych częściach bardzo zależeć, więc ich przypadkiem NIE ZANIEDBUJ .
Powodzenia z dietą zdrowotną (nie zapomnij, że tłuszcze są niezbędne do wchłaniania witamin ADEK, a AiE są bardzo ważne dla ładnej skóry, więc oliwa z oliwek, łosoś i te sprawy)
Trzymam kciuki za kurację
No kiedyś na pewno . Wiem, że łosoś jest super podobno na wszystko itd. i zamierzam go często jeść (w ogóle postaram się jeść więcej rybek).
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 21:57   #38
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Już widzę u siebie pierwsze efekty . Skórę mam miłą i gładką jak pupcia niemowlaka i zauważyłam że mam jędrniejsze ciało. Nie wiem czego dokładnie to zasługa, ale ważne że coś działa . Nawet siostra moja uważa, że mam gładsze itd. nogi .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:34   #39
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

A... wiem co by Ci sie jeszcze przydalo. Jak kiedys bedziesz miala chwile to rozejrzyj sie za taka szorstka gabka 'syrena'. Mozesz sobie poczytac na KWC - swietna sprawa. Nie do stosowania codziennie, ale pieknie zluszcza i wygladza skore.
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 08:17   #40
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
A... wiem co by Ci sie jeszcze przydalo. Jak kiedys bedziesz miala chwile to rozejrzyj sie za taka szorstka gabka 'syrena'. Mozesz sobie poczytac na KWC - swietna sprawa. Nie do stosowania codziennie, ale pieknie zluszcza i wygladza skore.
Widziałam ją na KWC , tylko nie myślałam, że może dać jakieś efekty . A gdzie można ją kupić ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 08:56   #41
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Ja kupilam w realu jakis miesiac temu, podobno jest tez w rossmanie. Naprawde warto, kosztuje tylko 3zl... a mozna sie fajnie podrapac
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 12:37   #42
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
Ja kupilam w realu jakis miesiac temu, podobno jest tez w rossmanie. Naprawde warto, kosztuje tylko 3zl... a mozna sie fajnie podrapac
No to jutro zawędruję do rossmanna (jest parę kroków od mojego domu ).
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:06   #43
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Thumbs up Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

taaaa, zauwazylam u siebie rowniez, jakies tam rozstepy, i chyba swierze nawet (chociaz to pewnie sa odciski na skorze od spodni :P ) Pola ma racje, nikt nie jest idealny... psujemy sobie tym glowe, bo sa wazniejsze rzeczy niz rozstepy kazdy dba o siebie jak moze i patrzy rowniez przeciez na kieszen... zadko kogo stac na wszystko co reklamuja...

jakbysmy mieli kupowac to wszystko to by nam dnia nie starczylo na nakladanie tego wszystkiego na siebie haha udanego dnia zycze

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-05-17 o 16:07
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:31   #44
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Racja ...
Kurde .... Wydaje mi się, że rozstępy są większe ... To możliwe ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 13:11   #45
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Up Up
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 16:14   #46
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Omg! Czy to jest normalne :(?!

Nadal myslisz, ze rozstepy sie powiekszaja? Robia sie juz biale czy nadal fioletowe?
Niestety to calkiem mozliwe, ze moga sie powiekszyc, ale na pewno w niewielkim stopniu... no chyba ze rosniesz (wzdluz lub wszerz) super szybko.
Zakladam, ze stosujesz kremy i masaz... widzisz jakies efekty? W koncu minelo juz troche czasu od rozpoczecia Twojej walki
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.