Makijaz slubny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 10:29   #1
ewka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1

Makijaz slubny :)


Witam,

23 grudnia 2011 wychodze za maz, mam problem jaki powinnam miec makijaz. Mam jasna karnacje i zielone oczy. Do slubu chcialabym zrobic sobie balejaz takze bede mial jasny kolor wlosow, moja suknia ma kolor Ivory i bede miala czerwone roze.

Prosze pomozcie mi co mam ze soba zrobic
ewka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 12:08   #2
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Makijaz slubny :)

Moja kolezanka maluje do slubów moze na jej stornce znajdziesz jakas inspiracje dla siebie, bo ma tam troche zdjec http://blueeye-makeup.net/
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 22:01   #3
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Makijaz slubny :)

Makijaż na taką okazję zależy od tego jak się malujesz na co dzień, jak lubisz, co Ci się podoba... Makijaż ślubny musi też być makijażem fotograficznym!

Kilka propozycji:
http://www.ogloszeniaslubne.com.pl/o...156makijaz.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr149/129ad022001ef95749f6d1c2
http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...ck13600741.jpg
http://images01.olx.pl/ui/2/12/71/19061171_2.jpg
http://www.cosmetologia.pl/wp-conten.../2011/03/8.jpg

Przemyśl, pokombinuj .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 12:27   #4
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Makijaz slubny :)

gratulacje
a może coś we fiolecie i malinowe usta do tego? hm...?
powodzenia
__________________
Moja sleekomania
chaos, sunset, safari, OSS, monaco, paraguaya, curacao, AN, Berry Collection
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 14:53   #5
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Makijaz slubny :)

Czy fotograficzność makijażu musi się równać intensywności?
Na moim pierwszym próbnym babeczka mnie wymalowała jak lalkę, (mimo że wtedy na co dzień się w ogóle nie malowałam i bardzo mi zależało na czymś niewidocznym), właśnie dlatego, że słabszego nie będzie widać na zdjęciach.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:22   #6
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Makijaz slubny :)

A wstaw swoje zdjęcie. Dobry makijaz wymaga analizy kolorystycznej, wspolgrac z Twoja uroda i charakterem. Nie wiemy, jak wygladasz, a z opisu ciezko cokolwiek poradzic.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:47   #7
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Czy fotograficzność makijażu musi się równać intensywności?
Na moim pierwszym próbnym babeczka mnie wymalowała jak lalkę, (mimo że wtedy na co dzień się w ogóle nie malowałam i bardzo mi zależało na czymś niewidocznym), właśnie dlatego, że słabszego nie będzie widać na zdjęciach.
Aparat zjada ok. 60% intensywności... dlatego też osobom, które sie nie maluja na codzień cieżko przekonać do makijażu, który powinien łączyć w sobie zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy oraz fotograficzny...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 13:38   #8
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Makijaz slubny :)

No OK, ale czy w dniu ślubu nie chodzi o to, żeby czuć się dobrze?
Ja po pierwszym próbnym nawet z psami do parku się wstydziłam wyjść, zanim wszystkiego nie zmyłam. Zdjęcia nie są najważniejszą rzeczą w tym dniu.
Drugą babeczkę od makijażu też musiałam długo przekonywać, żeby mi nie robiła marchewkowych policzków, bo ja się tak światu nie pokażę. Na szczęście się udało osiągnąć kompromis.
A ja się przekonałam do makijażu i zaczęłam malować na co dzień (dziś, czyli pół roku po ślubie, już nawet całkiem kolorowo i odważnie ).
Ale przykro mi, że musiałam tak walczyć o swój wygląd w najważniejszym podobno dniu i że musiałam płacić kolejnej osobie, bo pierwsza nie była w stanie zaakceptować tego, że moje samopoczucie jest ważniejsze od fotek (na plener po ślubie /innego dnia/ poszłam całkiem nieumalowana i świat się nie zawalił).
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 13:59   #9
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
No OK, ale czy w dniu ślubu nie chodzi o to, żeby czuć się dobrze?
Ja po pierwszym próbnym nawet z psami do parku się wstydziłam wyjść, zanim wszystkiego nie zmyłam. Zdjęcia nie są najważniejszą rzeczą w tym dniu.
Drugą babeczkę od makijażu też musiałam długo przekonywać, żeby mi nie robiła marchewkowych policzków, bo ja się tak światu nie pokażę. Na szczęście się udało osiągnąć kompromis.
A ja się przekonałam do makijażu i zaczęłam malować na co dzień (dziś, czyli pół roku po ślubie, już nawet całkiem kolorowo i odważnie ).
Ale przykro mi, że musiałam tak walczyć o swój wygląd w najważniejszym podobno dniu i że musiałam płacić kolejnej osobie, bo pierwsza nie była w stanie zaakceptować tego, że moje samopoczucie jest ważniejsze od fotek (na plener po ślubie /innego dnia/ poszłam całkiem nieumalowana i świat się nie zawalił).
Zdjęcia nie są najważniejsze w tym dniu? Zauważ, że to jest jedyna wśród wszystkich innych rzeczy (pięknej sukni, samochodu, sali, orkiestry - to są elementy jednorazowe), które pozostaja Ci jako pamiatka na całe życie, a często o tym nie myślimy, nie zdajemy sobie sprawy... jesli na zdjęciach wyjdziesz źle, całe życie (za 5, 10 czy 15lat) będziesz czuła się źle... będziesz się wstydziła albumu, swojego wizerunku... z niechęcią będziesz sięgała po latach do albumu itd...

nikt nie mówi, by malować Cię jak lalkę, ale delikatnie podkręslić Twój typ urody byłby wskazany. A zapewniam, że jesli sie nie malujesz na codzień, nie będziesz z tego zadowolona...
postaraj sie zaufać tym co mówią obok... i wizażystce, którą wybierzesz...
nie lubisz różu, nie godź się na niego, wystarczy brązer, ale daj sobie delikatnie podkręslić oczy linerem i tuszem do rzęs...
bardzo dobre propozycja posłała Ci Queen

bardzo podobnie jest gdy zmieniamy kolor włosów na głowie... czasami potrzebujemy kilka dni, by przywyknąć do nowego wizerunku
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!




Edytowane przez capriart
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:06
capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 15:12   #10
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Czy fotograficzność makijażu musi się równać intensywności?
Na moim pierwszym próbnym babeczka mnie wymalowała jak lalkę, (mimo że wtedy na co dzień się w ogóle nie malowałam i bardzo mi zależało na czymś niewidocznym), właśnie dlatego, że słabszego nie będzie widać na zdjęciach.
Aparat fotograficzny zjada do 60% koloru.

Capri - sorry, widzę, że się Cię powtórzyłam

A swoją drogą Rukmini trafiłaś na kiepską wizażystkę, bo tak naprawdę to co jej do tego, że Twój makijaż będzie słabo widoczny na zdjęciach - jej zadaniem było umalować Cię tak, byś była zachwycona. W końcu klient nasz pan Ja jak maluję klientkę zawsze na wszelki wypadek pytam, czy makijaż który mam na sobie jest wg niej mocny, czy nie ;-) I na tej podstawie dobieram moc koloru do oczekiwań

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2011-11-18 o 15:17
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 15:45   #11
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Aparat fotograficzny zjada do 60% koloru.

Capri - sorry, widzę, że się Cię powtórzyłam

A swoją drogą Rukmini trafiłaś na kiepską wizażystkę, bo tak naprawdę to co jej do tego, że Twój makijaż będzie słabo widoczny na zdjęciach - jej zadaniem było umalować Cię tak, byś była zachwycona. W końcu klient nasz pan Ja jak maluję klientkę zawsze na wszelki wypadek pytam, czy makijaż który mam na sobie jest wg niej mocny, czy nie ;-) I na tej podstawie dobieram moc koloru do oczekiwań
też dobry sposób,
ja zaś stopniuję intensywnośc makijażu, najpierw delikatniej, pozwalam sie klientce przyjrzeć i ew pytam czy chce mocniej...
jesli nie, to delikatnie podkreślam oko linerem, tuszuję...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 20:34   #12
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Makijaz slubny :)

Aby panna młoda była zadowolona z efektu - wizażystka zanim cokolwiek zacznie robić powinna przeprowadzić wywiad (tak robię ja Oczywiście wielokrotnie jak patrzę na kogoś, mam już w głowie wizję makijażu i całości. Ale to przecież nie najważniejsze, bo muszę poznać gust i preferencje osoby, którą mam umalować. Zawsze uwzględniam całą stylizację, typ urody, kolor tęczówki. Do zielonych oczu może sprawdzić się fiolet bądź granat (ale w niezbyt dużej ilości), lub bardziej neutralna kolorystyka - ciepłe brązy z odrobiną złota.
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 23:24   #13
Vid_sa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
GG do Vid_sa
Dot.: Makijaz slubny :)

Nie wiecie jak malują w Sephorze w Kielcach? Mam ślub w sierpniu i kusi mnie, żeby tam się udać na makijaż. Ceny mają dobre - w cenie 99zł mają już makijaż próbny i ten właściwy. Co o tym sądzicie? Miałyście okazję mieć tam makijaż?
Vid_sa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 09:48   #14
natalia1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 39
Dot.: Makijaz slubny :)

piękne zdjęcia z czerwonymi ustami do ślubu http://inspirowanewesele.pl/czerwone-usta-do-slubu/ zachwycą was
natalia1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 21:27   #15
Calineczka987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaz slubny :)

Mnie u mnie w domu malowała Pani Ania i byłam bardzo zadowolona http://metamorfozastudio.pl/
Calineczka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 10:43   #16
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez natalia1212 Pokaż wiadomość
piękne zdjęcia z czerwonymi ustami do ślubu http://inspirowanewesele.pl/czerwone-usta-do-slubu/ zachwycą was
piękne klasyka sama takie chciałam ale nie lubię się w szminkach
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:49   #17
Ola_O _Krakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaz slubny :)

Polecam Black Pearl w Krakowie. Makijażystka ma świetny gust, zrobiła mi bardzo stylowy makijaż, który wytrzymał cała noc
Ola_O _Krakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 14:36   #18
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez Calineczka987 Pokaż wiadomość
Mnie u mnie w domu malowała Pani Ania i byłam bardzo zadowolona http://metamorfozastudio.pl/
o matko zostawię makijaże bez komentarza.... pełen profesjonalizm zwłaszcza te nie ostre zdjęcia
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 15:28   #19
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
o matko zostawię makijaże bez komentarza.... pełen profesjonalizm zwłaszcza te nie ostre zdjęcia
Makijaż fotograficzny mnie rozwalił
Ale jak to mówią są gusta i gusta.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 14:32   #20
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Makijaz slubny :)

A co sądzicie o makijażu próbnym? Ile to może kosztować?

Z mojego wstępnego researchu to stawki koło 50-100 zł [reklama]

Biorę ślub w lipcu, dlatego pytam. W ogóle warto zrobić ten próbny czy to zwykłe naciągactwo?

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2016-04-22 o 15:18 Powód: reklama
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:51   #21
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Makijaz slubny :)

oczywiście, że warto zrobić próbny! wszystkie moje koleżanki, które malowały się u tej makijażystki, która mnie będzie malować do ślubu miały próbny i trwał on ok 3h... miały robione w tym czasie kilka makijaży oka, później z tego mogły wybrać ten najkorzystniejszy dla nich, poza tym widzisz ten makijaż i wiesz co chcesz w nim zmienić, czy czegoś dać więcej, czy coś zrobić lżej, widzisz całokształt i wiesz czego się spodziewać w dniu ślubu, poza tym dla makijażystki to też jest ułatwienie i skraca jej czas pracy w dniu ślubu, bo dokładnie już wie co ma robić i jak cię wymalować. Moja jeszcze sprawdza na próbnym stan cery i sugeruje jakieś zabiegi albo kremy, które mogą przez ten czas poprawić choć trochę stan cery i wchłanialność kosmetyków... jak dla mnie próbna fryzura i make up to podstawa tak samo ważna jak przymiarka sukni
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 08:46   #22
Aniacholewa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaz slubny :)

Ja ostatnio szukałam ciekawej makijażystki, jako, że szłam na wesele siostry, potrzebowałam czegoś wystrzałowego. Ktoś w końcu polecił mi tą stronkę http://mekam.pl/artykul/47-makijaz-slask i mogę ją wam w 100% polecić. Makijaż wyszedł pierwsza klasa.
Aniacholewa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:33   #23
Angella14
Przyczajenie
 
Avatar Angella14
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 15
Dot.: Makijaz slubny :)

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o makijażu próbnym? Ile to może kosztować?

Z mojego wstępnego researchu to stawki koło 50-100 zł [reklama]

Biorę ślub w lipcu, dlatego pytam. W ogóle warto zrobić ten próbny czy to zwykłe naciągactwo?
Na pewno uporałaś się już z tematem, ale założę się, że więcej dziewczyn zadaje sobie takie pytania.

Wydaje mi się, że makijaż próbny jest bardzo ważny, przynajmniej potem nie ma stresu, że coś będzie nie po naszej myśli.

Jak byłam niedawno na makijażu w bydgoskim studiu LV Style, to wizażystka wspominała, że próbny makijaż kosztuje tyle co wieczorowy. Generalnie nie wykonuje make-upu ślubnego bez próby, ale fajne jest to, że jeśli klientki na niego nie stać może zostać pomalowana za darmo, jeśli zgodzi się na publikację zdjęcia w portfolio i na stronie internetowej

Według mnie dobry układ.

Edytowane przez Angella14
Czas edycji: 2017-08-24 o 10:29
Angella14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-23 12:33:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.