Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-14, 22:42   #3151
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
i ja nie widze roznicy

Morgan super Ci ta farba chwycila! i wiesz co niedobra Ty teraz mnie kusi zeby tez ja walnac na glowe. W drogerii na bank ja dostane od reki wiec nie bede musiala czekac na przesylke
i szukam juz jakiejs farbki z poziomu 6...
hahaha nie zastanawiaj siê tylko rób efekt jest bardzo delikatny i ZERO zniszczeñ
A farbê kupi³am w biedronce za 8,5zl

MCROMANCE ja nadal nie kumam o co chodzi mo¿e ju¿ pó¼no i kontakt mam s³aby z rzeczywisto¶ci± ...

Z suplementów w³a¶nie przed chwil± zamówi³am vitapil, nie bra³am nigdy wiêc przetestuje a w³osy mi trochê ostatnio wypadaj±, pewnie to jesieñ po prostu bo diety nie zmieni³am, pielêgnacji te¿.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 22:45
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:49   #3152
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar

Morgan to dla uscislenia to byl garnier 110 tak?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:59   #3153
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar

Morgan to dla uscislenia to byl garnier 110 tak?
Tak stwierdzi³am ¿e jednak zawsze bezpieczniej k³a¶æ naturê (110 ni¿ popiel (111)
Po jakich suplementach widzisz najwiêksze efekty?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 23:10   #3154
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Tak stwierdzi³am ¿e jednak zawsze bezpieczniej k³a¶æ naturê (110 ni¿ popiel (111)
Po jakich suplementach widzisz najwiêksze efekty?
szczerze to po zadnych... porost mi przyspieszyl mega mix: kwas pantotenowy+biotyna+drozd ze+skrzyp. W maksymalnych dawkach. Ale miesieczny koszt takiej konskiej dawki jest obecnie za wysoki i szkoda mi watroby na 18tabletek na dobe + antykoncepcyjne + na tarczyce
Z wypadaniem poradzily sobie ampulki Radical i tonik do wlosow wypadajacych z apteczki Agafii.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-10-14 o 23:27
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 23:16   #3155
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
MCROMANCE ja nadal nie kumam o co chodzi mo¿e ju¿ pó¼no i kontakt mam s³aby z rzeczywisto¶ci± ...

Z suplementów w³a¶nie przed chwil± zamówi³am vitapil, nie bra³am nigdy wiêc przetestuje a w³osy mi trochê ostatnio wypadaj±, pewnie to jesieñ po prostu bo diety nie zmieni³am, pielêgnacji te¿.
Albo ja nie potrafiê wyt³umaczyæ o co mi chodzi

To mo¿e tak:
najdalszy koniec paznokcia przy opuszku mam pofalowany, za³amany i bardzo zgrubia³y, bo nierówno narasta³. W ¶rodku jest czê¶æ jak ju¿ zaczê³am braæ Biotebal miesi±c temu i paznokieæ zacz±³ siê wyrównywaæ powoli (dlatego jest tak masakrycznie pofalowany tam), a najbli¿ej czê¶ci przy skórkach jest ju¿ znowu ³adny i g³adki, bo Biotebal chyba wyrówna³ niedobory tego, co brakowa³o i paznokieæ ro¶nie normalnie. Przynajmniej na razie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar
Odno¶nie suplementów, bra³am Vitapil i pomóg³ mi na paznokcie, ale na w³osy nic - jak lecia³y tak lecia³y. Mia³am te¿ skrzyp w tablektach ze Skrzypovity, nic mi nie zrobi³ ani z paznokciami, ani z w³osami. To samo z Beliss± na paznokcie i w³osy.
Dopiero Silica u mnie zadzia³a³a i na paznokcie i na w³osy, ale na to ostatnie wypadanie i problem z kciukami nie da³a rady.
Dlatego dermatolog zaleci³a mi ten najsilniejszy Biotebal (5 mg). Jak na razie zadzia³a³ na paznokcie, a na w³osy jeszcze nie bardzo.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 23:40   #3156
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

laski no nie mowcie, ze spicie

a co myslicie jakbym zmieszala 5 z 7/81 (perlowo-popielaty) ze soba? Ciagle mnie kusi zeby jednak nie robic nic po dlugosci z klakami tylko stopniowo schodzic do jasniejszego od odrostow. Strasznie boje sie, ze znow spale ponad 20cm wlosow... to wole juz moje ciemne dlugie niz jasniejsze krotkie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 06:14   #3157
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski no nie mowcie, ze spicie

a co myslicie jakbym zmieszala 5 z 7/81 (perlowo-popielaty) ze soba? Ciagle mnie kusi zeby jednak nie robic nic po dlugosci z klakami tylko stopniowo schodzic do jasniejszego od odrostow. Strasznie boje sie, ze znow spale ponad 20cm wlosow... to wole juz moje ciemne dlugie niz jasniejsze krotkie
No ja juz spa³am
My¶lê (tzn jestem niemal pewna ) ¿e takie mieszanie Ci nic nie da... u mnie pi±tka na dole w³osów trzyma³a siê od roku mimo ¿e tam nie farbowalam... a góra robiona 6 jednak siê odznaczala...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 07:18   #3158
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dzieñ dobry, Dziewczyny.

Ale rozkrêci³y¶cie w±tek wczoraj wieczorem. Ledwo ogarnê³am zaleg³o¶ci

Wy³amiê siê, ja nic nie chcê rozja¶niaæ Za to sklep internetowy wyra¼nie nie chce, ¿ebym robi³a eksperymenty z niebieskim mixtonem. Najpierw nie mo¿na by³o dodaæ oxy do koszyka. Teraz od tygodnia moje zamówienie jest "w trakcie realizacji"
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:33   #3159
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
No ja juz spa³am
My¶lê (tzn jestem niemal pewna ) ¿e takie mieszanie Ci nic nie da... u mnie pi±tka na dole w³osów trzyma³a siê od roku mimo ¿e tam nie farbowalam... a góra robiona 6 jednak siê odznaczala...
to czekam na Twoje fotki za dnia zeby zobaczyc jak Garnier Cie potraktowal i mysle co dalej...

ale ogolnie zmieszanie 5 z 7/81 byloby spoko jako kolor docelowy? Kachula hmm? LD
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:35   #3160
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski no nie mowcie, ze spicie

a co myslicie jakbym zmieszala 5 z 7/81 (perlowo-popielaty) ze soba? Ciagle mnie kusi zeby jednak nie robic nic po dlugosci z klakami tylko stopniowo schodzic do jasniejszego od odrostow. Strasznie boje sie, ze znow spale ponad 20cm wlosow... to wole juz moje ciemne dlugie niz jasniejsze krotkie
Kwestia gustu, mi siê nie podoba efekt "ja¶niejszych odrostów". Kilka kobiet z mojego otoczenia w³a¶nie tak rozja¶nia³o w³osy. Dó³ wcale im siê nie rozja¶nia³ (mia³y "w¿arte we w³osy" 5.X i 4.X), odrost by³ ja¶niejszy. One mówi³y, ¿e maj± "takie fajne domowe ombre", a moim zdaniem wygl±da³o to nie³adnie. Zw³aszcza jak odrost mia³ ju¿ kilkana¶cie cm.

Chyba, ¿e pokombinujesz tak, aby te dwa kolory "na ³±czeniu" wygl±da³y jak prawdziwe ombre a nie "domowe"
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:53   #3161
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Kwestia gustu, mi siê nie podoba efekt "ja¶niejszych odrostów". Kilka kobiet z mojego otoczenia w³a¶nie tak rozja¶nia³o w³osy. Dó³ wcale im siê nie rozja¶nia³ (mia³y "w¿arte we w³osy" 5.X i 4.X), odrost by³ ja¶niejszy. One mówi³y, ¿e maj± "takie fajne domowe ombre", a moim zdaniem wygl±da³o to nie³adnie. Zw³aszcza jak odrost mia³ ju¿ kilkana¶cie cm.

Chyba, ¿e pokombinujesz tak, aby te dwa kolory "na ³±czeniu" wygl±da³y jak prawdziwe ombre a nie "domowe"
boje sie, ze nawet jak rozjasnie to dlugo nie uzyskam jednolitego koloru na calosci wlosow
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 07:54   #3162
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Heej, dawno mnie nie bylo. O 10 ide do fryzjera sie farbnac Inebra 5.00 3majcie kciuki!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:58   #3163
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Heej, dawno mnie nie bylo. O 10 ide do fryzjera sie farbnac Inebra 5.00 3majcie kciuki!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
trzymamy i czekamy na fotki!
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:01   #3164
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Heej, dawno mnie nie bylo. O 10 ide do fryzjera sie farbnac Inebra 5.00 3majcie kciuki!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czekamy na zdjêcia

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
boje sie, ze nawet jak rozjasnie to dlugo nie uzyskam jednolitego koloru na calosci wlosow
Dasz radê
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:27   #3165
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar

Morgan to dla uscislenia to byl garnier 110 tak?
A nadal mieszkasz w TEJ okolicy? Czy ju¿ gdzie¶ uciek³a¶?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Odno¶nie suplementów, bra³am Vitapil i pomóg³ mi na paznokcie, ale na w³osy nic - jak lecia³y tak lecia³y. Mia³am te¿ skrzyp w tablektach ze Skrzypovity, nic mi nie zrobi³ ani z paznokciami, ani z w³osami. To samo z Beliss± na paznokcie i w³osy.
Dopiero Silica u mnie zadzia³a³a i na paznokcie i na w³osy, ale na to ostatnie wypadanie i problem z kciukami nie da³a rady.
Dlatego dermatolog zaleci³a mi ten najsilniejszy Biotebal (5 mg). Jak na razie zadzia³a³ na paznokcie, a na w³osy jeszcze nie bardzo.
A patrzy³a¶ co¶ na wcieranie w paznokcie? Sam suplement to jedno a mo¿e jakie¶ serum da³oby radê wzmocniæ dzia³anie pigu³ek?

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to czekam na Twoje fotki za dnia zeby zobaczyc jak Garnier Cie potraktowal i mysle co dalej...

ale ogolnie zmieszanie 5 z 7/81 byloby spoko jako kolor docelowy? Kachula hmm? LD
Tym sposobem chyba by¶ uzyska³a co¶ z poziomu 6. Nigdy tak nie miesza³am wiêc nie wiem...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-15 o 08:36
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:30   #3166
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to czekam na Twoje fotki za dnia zeby zobaczyc jak Garnier Cie potraktowal i mysle co dalej...

ale ogolnie zmieszanie 5 z 7/81 byloby spoko jako kolor docelowy? Kachula hmm? LD
Mam problem ¿eby zrobiæ zdjêcie które choæ trochê przypomina to co mam na glowie chyba najbardziej realistyczne by³o to wczorajsze ³azienkowe... najlepiej mi zlapalo koñcówki, ¶rodek jest troszkê ciemniejszy ale on wcze¶niej taki by³. Ogólnie zlapalo w miarê po ca³o¶ci pó³ tonu. Czekam z dwa tyg bo mi siê nie pali jako¶ strasznie, zreszt± chcê zobaczyæ czy siê co¶ jeszcze wyp³uka. Farbê ju¿ mam, by³am dzi¶ w biedronce


Rumpletaezer - my¶lê dok³adnie to samo, u mnie by³o tak jak piszesz, roczny przyrost na górze farbowany 6, a dó³ ze star± ciemn± pi±tka. .. dlatego chce siê tego wreszcie pozbyæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:36   #3167
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny nowe farby na rynku od Alfaparf! http://altamodacosmetics.pl/produkty.htm
Dostêpne w Drogeriach Polskich: http://drogeriepolskie.pl/drogerie.html Sprawd¼cie czy macie ko³o siebie.
Ja mam nawet ko³o rodziców Farba ma 150g koloru! Starczy na d³ugie w³osy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:40   #3168
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula wywialo nas pod Poznañ a o mieszaniu mysle bo mam jeszcze cala nienaczeta tubke Illuminy w kolorze 5.

Morgan to w Biedrze teraz maja tego garniera? po 8zl z hakiem? chyba ubieram syna i lece
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 08:52   #3169
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wywialo nas pod Poznañ a o mieszaniu mysle bo mam jeszcze cala nienaczeta tubke Illuminy w kolorze 5.
O! To daleko teraz No ale jak trzeba by³o to trzeba. Dobrze, ¿e na wiza¿u kilometry nie maj± wp³ywu na pisanie z nami
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 09:03   #3170
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O! To daleko teraz No ale jak trzeba by³o to trzeba. Dobrze, ¿e na wiza¿u kilometry nie maj± wp³ywu na pisanie z nami
od dawna marzylismy, zeby wrocic do rodzinnego miasteczka ale i tak jeszcze na studia do Wawy musze przez ten rok dojezdzac. I Mame nadal mam pod Wawa
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:08   #3171
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
od dawna marzylismy, zeby wrocic do rodzinnego miasteczka ale i tak jeszcze na studia do Wawy musze przez ten rok dojezdzac. I Mame nadal mam pod Wawa
Praca Was ¶ci±gnê³a czy jednak sama chêæ powrotu? Przepraszam, ¿e dopytuje. Po prostu ja sobie nie wyobra¿am takiej przeprowadzki Je¿eli ju¿ to pod miasto, bo miasta ostatnio mam dosyæ jak nigdy...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:12   #3172
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A patrzy³a¶ co¶ na wcieranie w paznokcie? Sam suplement to jedno a mo¿e jakie¶ serum da³oby radê wzmocniæ dzia³anie pigu³ek?
Jakby mi co¶ mia³o jeszcze wzmocniæ paznokcie to chyba bym nie da³a rady ich wcale obci±æ
Ju¿ teraz mam je twarde i jak przywalê w ¶cianê to boli mnie ca³a p³ytka, ale rzadko co¶ siê od³amie. Obcinanie to mordêga i mogê to robiæ tylko na mokro, bo na sucho to idzie obcinacz po³amaæ

Ale to i tak nie zmienia faktu, ¿e zastanawiam siê nad czym¶ do smarowania, bo od dawna ¿adnej od¿ywki nie mia³am. Tylko nie wiem, co kupiæ, bo te od Eveline u mnie powodowa³y ³uszczenie paznokcia, Sally Hansen ma tak beznadziejnie gêste wszystkie od¿ywki, ¿e g³owa ma³a. My¶la³am nad jakim¶ Nail Tekiem lub innym cudem tylko za du¿y wybór jest i ja siê gubiê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:12   #3173
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wywialo nas pod Poznañ a o mieszaniu mysle bo mam jeszcze cala nienaczeta tubke Illuminy w kolorze 5.

Morgan to w Biedrze teraz maja tego garniera? po 8zl z hakiem? chyba ubieram syna i lece
Dok³adnie tak

Dziewczyny ktoras z Was pyta³a tu jak zrobiæ grzywnê na bok? Mcromance? Zainspirowalam siê normalnie mam "betonowy" przedzialek na srodku lekko w skos... przypielam sobie wlosy tak na bok ¿e wygladaja jak grzywka. No i normalnie wygladam z 10 lat mlodziej tak dziewczeco i wogole az mi sie ¶cinac wlosy odechcialo!!!
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:14   #3174
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam ponownie!

Powrót do mojego naturalnego koloru okazuje siê trudniejszy ni¿ my¶la³am wiêc postanowi³am i¶æ w stronê ciemnego br±zu. Potrzebujê waszej rady bo trochê obawiam siê czy to dobry pomys³.

Na pierwszym zdjêciu blond który mia³am latem (wybaczcie b³yszcz±c± buziê ale zdjêcie by³o robione w zabijaj±cym upale ) na drugim zdjêciu kolor zbli¿ony do mojego naturalnego. Oczy mam zielone, oprawê oczu ¶rednio-ciemn±, skórê jasn± ale z bardzo mocno ¿ó³tym pigmentem (zdjêcia tego nie oddaj±).

I jak my¶licie? Ch³odny poziom 5 lub 4 nie zrobi ze mnie truposza?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fotka obraz 1773458797.jpg (123,4 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie4.jpg (57,4 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2013-10-15 o 09:16
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:16   #3175
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski no nie mowcie, ze spicie

a co myslicie jakbym zmieszala 5 z 7/81 (perlowo-popielaty) ze soba? Ciagle mnie kusi zeby jednak nie robic nic po dlugosci z klakami tylko stopniowo schodzic do jasniejszego od odrostow. Strasznie boje sie, ze znow spale ponad 20cm wlosow... to wole juz moje ciemne dlugie niz jasniejsze krotkie
Ja te¿ spa³am ju¿

A z mieszaniem tych dwóch to nie wiem, jak mo¿e byæ. Czyta³am zawsze, ¿e mo¿na mieszaæ 2 poziomy w jednym odcieniu.
Ale znowu fryzjerzy mieszaj± ró¿ne odcienie na ró¿nych poziomach i ¼le nie jest (przewa¿nie ).

Musia³aby¶ zrobiæ sobie próbê pasemkow±, co by z tego wysz³o. Innej rady nie ma chyba.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:17   #3176
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby mi co¶ mia³o jeszcze wzmocniæ paznokcie to chyba bym nie da³a rady ich wcale obci±æ
Ju¿ teraz mam je twarde i jak przywalê w ¶cianê to boli mnie ca³a p³ytka, ale rzadko co¶ siê od³amie. Obcinanie to mordêga i mogê to robiæ tylko na mokro, bo na sucho to idzie obcinacz po³amaæ

Ale to i tak nie zmienia faktu, ¿e zastanawiam siê nad czym¶ do smarowania, bo od dawna ¿adnej od¿ywki nie mia³am. Tylko nie wiem, co kupiæ, bo te od Eveline u mnie powodowa³y ³uszczenie paznokcia, Sally Hansen ma tak beznadziejnie gêste wszystkie od¿ywki, ¿e g³owa ma³a. My¶la³am nad jakim¶ Nail Tekiem lub innym cudem tylko za du¿y wybór jest i ja siê gubiê.
Mo¿e zamiast jaki¶ lakierów od¿ywek tylko co¶ do wcierania?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:20   #3177
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie tak

Dziewczyny ktoras z Was pyta³a tu jak zrobiæ grzywnê na bok? Mcromance? Zainspirowalam siê normalnie mam "betonowy" przedzialek na srodku lekko w skos... przypielam sobie wlosy tak na bok ¿e wygladaja jak grzywka. No i normalnie wygladam z 10 lat mlodziej tak dziewczeco i wogole az mi sie ¶cinac wlosy odechcialo!!!
Muahahahhahahahaha !!!!
Tak to ja pyta³am o grzywkê, tylko nadal szukam prostszego sposobu na jej od¶wie¿enie, bo nie chce mi siê z tym za mocno bawiæ.
Ale ja muszê moj± tylko od¶wie¿yæ, a ty by¶ robi³a od zera, wiêc zabawa w trójk±cik na ³ebku murowana

Jak znajdê co¶ w miarê prostego i zrozumia³ego to mogê podrzuciæ. Tylko, ¿e ja szukam po angielsku - wiêcej wyników
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:21   #3178
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Praca Was ¶ci±gnê³a czy jednak sama chêæ powrotu? Przepraszam, ¿e dopytuje. Po prostu ja sobie nie wyobra¿am takiej przeprowadzki Je¿eli ju¿ to pod miasto, bo miasta ostatnio mam dosyæ jak nigdy...
spoko my wlasnie ucieklismy bo dla nas miasteczko S. bylo zbyt meczace, teraz mamy lasy i jeziora i jednoczesnie Biedronke, lidla, netto, rossmanna i tesco w okolicy wiec tragedii nie ma wiecej napisalam Ci na pw
nienawidze wielkich miast, Warszawa mnie meczyla szczegolnie odkad mamy dziecko. Sama wychowalam sie w otoczeniu natury i zwierzat.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:22   #3179
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie tak

Dziewczyny ktoras z Was pyta³a tu jak zrobiæ grzywnê na bok? Mcromance? Zainspirowalam siê normalnie mam "betonowy" przedzialek na srodku lekko w skos... przypielam sobie wlosy tak na bok ¿e wygladaja jak grzywka. No i normalnie wygladam z 10 lat mlodziej tak dziewczeco i wogole az mi sie ¶cinac wlosy odechcialo!!!
Do grzywki chcia³abym to: http://www.youtube.com/watch?v=HFNDuUFL7j4


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie!

Powrót do mojego naturalnego koloru okazuje siê trudniejszy ni¿ my¶la³am wiêc postanowi³am i¶æ w stronê ciemnego br±zu. Potrzebujê waszej rady bo trochê obawiam siê czy to dobry pomys³.

Na pierwszym zdjêciu blond który mia³am latem (wybaczcie b³yszcz±c± buziê ale zdjêcie by³o robione w zabijaj±cym upale ) na drugim zdjêciu kolor zbli¿ony do mojego naturalnego. Oczy mam zielone, oprawê oczu ¶rednio-ciemn±, skórê jasn± ale z bardzo mocno ¿ó³tym pigmentem (zdjêcia tego nie oddaj±).

I jak my¶licie? Ch³odny poziom 5 lub 4 nie zrobi ze mnie truposza?
Jak dla mnie poziom 6 by Ci wystarczy³. To ju¿ i tak ciemno wygl±daj±ce w³osy Np zobacz moje poziom 6 (u¿ywa³am odcieni popielatych opalizuj±cych):
11 czerwiec 2013.jpg

2.jpg

5 to ju¿ smo³a. Na drugiej fotce kolor bardzo ci pasuje. I to chyba by³a jaka¶ 6 albo co¶?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:22   #3180
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Talking Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie!

Powrót do mojego naturalnego koloru okazuje siê trudniejszy ni¿ my¶la³am wiêc postanowi³am i¶æ w stronê ciemnego br±zu. Potrzebujê waszej rady bo trochê obawiam siê czy to dobry pomys³.

Na pierwszym zdjêciu blond który mia³am latem (wybaczcie b³yszcz±c± buziê ale zdjêcie by³o robione w zabijaj±cym upale ) na drugim zdjêciu kolor zbli¿ony do mojego naturalnego. Oczy mam zielone, oprawê oczu ¶rednio-ciemn±, skórê jasn± ale z bardzo mocno ¿ó³tym pigmentem (zdjêcia tego nie oddaj±).

I jak my¶licie? Ch³odny poziom 5 lub 4 nie zrobi ze mnie truposza?
Mysle ze nie zrobi ale moim zdaniem Cie trochê "przyt³oczy". Masz sliczn± buziê na pierwszym zdjêciu kolor w³osów bj mi siê podoba


Grzywki póki co nie bêdê robiæ bo taki sam efekt mam jak podepne w³osy na bok a przynajmniej na twarz nie lec±

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-15 o 09:24
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.