Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-24, 13:06   #1351
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt, grzecznych i odkładalnych dzieciaków, radości z macierzyństwa, a tym zapakowanym szybkiego i bezbolesnego rozpakowania

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 13:20   #1352
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Ja też życzę wam wszystkiego najlepszego! Żeby dzieciaki rosły zdrowe a te co czekają na poród, miały go jak najlepszego.



U mnie cisza, niby łapią mnie skurczę ale nieregularne. Także chyba czop mi odpada, bo dużo jest śluzu i jest on podbarwiony krwią. W środę idę na kontrolę i zobaczymy co wtedy.





Paulinunia, trzymam kciuki i mam nadzieje, że jak co to rozkręci się po wigilii.
Mi narazie brzuch bardzo twardnieje. No i ten śluz bez zmian. Widzę że jeszcze nastawiasz się na wizytę ja mam 28 ale chyba nie dotrwam. Oby dzisiejszy dzień i wieczór wytrwać

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Paulina u mnie czop odszedł w sumie dzień przed porodem. Rano kawałek podbarwiony, wieczorem reszta odchodzila podbarwiona krwią, a o 2 w nocy odeszły mi wody także miej się na baczności!


Ja również Wam życzę Wesołych Świąt! Zdrowka dla maluszkow, cierpliwości dla mam, a dla tych w dwupaku szczesliwych rozwiązań

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Jestem w gotowości Jeju takiej Wigilii to nigdy nie miałam

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 13:26   #1353
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Razem z Marcelkiem dołączamy się do życzeń Christmas Photo Frames1545657477700.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 14:30   #1354
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja mam wyjątkowa Wigilie bo dziś w końcu WYCHODZIMY ze szpitala
Tak się cieszę, bo jutro mój Straszak ma urodziny i po cichu na to liczyłam


Dziewczyny, również życzę Wam zdrowych, spokojnych i Wesołych Świat Bożego Narodzenia
A tym które mają jeszcze nierozpakowane prezenty - szczęśliwych rozwiązań


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 16:04   #1355
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Mi narazie brzuch bardzo twardnieje. No i ten śluz bez zmian. Widzę że jeszcze nastawiasz się na wizytę ja mam 28 ale chyba nie dotrwam. Oby dzisiejszy dzień i wieczór wytrwać

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Jestem w gotowości Jeju takiej Wigilii to nigdy nie miałam

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Jakoś łatwiej jest mi nastawić się na wizytę niż na poród. Mam wrażenie, że on będzie siedział w brzuchu długi czas. Trochę liczę na to, że jednak wyjdzie za niedługo. To takie moje życzenie świąteczne.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 17:47   #1356
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Jakoś łatwiej jest mi nastawić się na wizytę niż na poród. Mam wrażenie, że on będzie siedział w brzuchu długi czas. Trochę liczę na to, że jednak wyjdzie za niedługo. To takie moje życzenie świąteczne.
W takim razie oby się spełniło . Moje takie samo . Mnie dziś boli brzuch coraz bardziej i wyleciał mi czop, ale nie był niczym podbarwiony, taka meduza po prostu, bleee . Może coś wreszcie się rozkręci, ale się nie nastawiam.


Wesołych Świąt wszystkim !
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 17:57   #1357
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Jakoś łatwiej jest mi nastawić się na wizytę niż na poród. Mam wrażenie, że on będzie siedział w brzuchu długi czas. Trochę liczę na to, że jednak wyjdzie za niedługo. To takie moje życzenie świąteczne.


Kochana, ja miałam takie samo wrażenie i to samo powtarzałam
A jednak Żabka zlitowała się nad mamą i zechciała wyjść dzień przed terminem
Życzę Tobie by i Twoja dzidzia zdecydowała się na szybsze wyjście

Nie sądziłam że można tak mocno kochać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-24, 21:30   #1358
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dołączamy się do życzeń razem z Adasiem



Coś czuję że znowu sypna się grupowe porody
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 07:04   #1359
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kochane, wszystkiego najlepszego na te święta. Niech pozostałe maluchy wychodzą z brzuszków abyście mogły się nimi szybko cieszyć. A dla tych, co już je tulą- życzę aby były zdrowe i sprawiały taką radość jak w chwili gdyby Wam je pokazano po porodzie.
U nas synuś na cycu, mleko już jest ale zdarza się dokarmienie mm. Z mężem chodzimy naprawdę na rzęsach bo w końcu dopiero od sobotniego popołudnia jesteśmy w domu, a w niedzielę zaliczyliśmy już gościa, wczoraj teściów, dziś moje rodzeństwo z rodzinami, jutro też goście. Także hardcore, nikt nie słucha że chcielibyśmy sami pobyć. Co prawda wizyty nie są długie i to oni nam prowiant świąteczny dowożą, ale wysiłek i tak robi swoje.
Dziś mija mam tydzień od porodu i chciałam zapytać jak u Was z tymi no odchodami, bo u mnie się bardzo nasiliły i krocze ciągnie, także zastanawiam się czy ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Paulinunia- u mnie czop w ogóle nie odszedł, chyba że było to pół piąstki śluzu jakieś 3 tygodnie przed porodem, ale wątpię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 08:51   #1360
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry
Dzisiaj mija nam tydzień. Ale strzelił ten czas Mała właśnie śniadanie sobie ciumka, jak skończy to ja uciekam na swoje śniadanie
Co do wycieków to u mnie na szczęście coraz mniej tego. Ale dalej boli mnie ten krok - właśnie tak jak piszesz - ciągnie - ale myślę ze jak wyjmie mi położna te szwy to będzie lepiej bo to one mnie drażnią raczej. No i obolały pośladek dalej boli więc z siadania nici, raczej leżenie na jednym boku wchodzi w grę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 09:28   #1361
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cześć dziewczyny! Brzuszki napchane świątecznym sernikiem?
Za nami nieprzespana noc... Marcel chyba mocno odreagował Wigilię, prawie w ogóle nie spał, do tego męczą go kolki... Teraz zasnął u mnie na rękach a ja mam oczy na zapałki, jestem głodna i marzę o spokojnej wizycie w toalecie i prysznicu
W ogóle mam wrażenie, że on się nie najada moim mlekiem... Niby ciamka cyca średnio 15 minut ale jakoś tak intuicja mi podpowiada, że to dla niego za mało... Nie wiem czy nie będzie lepiej jak się poddam i będę chociaż raz dziennie dokarmiać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 09:40   #1362
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Razem z Marcelkiem dołączamy się do życzeń Załącznik 7654507

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jakie cudo
I od nas dla was najlepsze życzenia! Spokojnych pełnych radości świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Kochane, wszystkiego najlepszego na te święta. Niech pozostałe maluchy wychodzą z brzuszków abyście mogły się nimi szybko cieszyć. A dla tych, co już je tulą- życzę aby były zdrowe i sprawiały taką radość jak w chwili gdyby Wam je pokazano po porodzie.
U nas synuś na cycu, mleko już jest ale zdarza się dokarmienie mm. Z mężem chodzimy naprawdę na rzęsach bo w końcu dopiero od sobotniego popołudnia jesteśmy w domu, a w niedzielę zaliczyliśmy już gościa, wczoraj teściów, dziś moje rodzeństwo z rodzinami, jutro też goście. Także hardcore, nikt nie słucha że chcielibyśmy sami pobyć. Co prawda wizyty nie są długie i to oni nam prowiant świąteczny dowożą, ale wysiłek i tak robi swoje.
Dziś mija mam tydzień od porodu i chciałam zapytać jak u Was z tymi no odchodami, bo u mnie się bardzo nasiliły i krocze ciągnie, także zastanawiam się czy ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Paulinunia- u mnie czop w ogóle nie odszedł, chyba że było to pół piąstki śluzu jakieś 3 tygodnie przed porodem, ale wątpię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te odchody to tak kilka tygodni. Raz leci dużo a raz nic. Nie martw się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Brzuszki napchane świątecznym sernikiem?
Za nami nieprzespana noc... Marcel chyba mocno odreagował Wigilię, prawie w ogóle nie spał, do tego męczą go kolki... Teraz zasnął u mnie na rękach a ja mam oczy na zapałki, jestem głodna i marzę o spokojnej wizycie w toalecie i prysznicu
W ogóle mam wrażenie, że on się nie najada moim mlekiem... Niby ciamka cyca średnio 15 minut ale jakoś tak intuicja mi podpowiada, że to dla niego za mało... Nie wiem czy nie będzie lepiej jak się poddam i będę chociaż raz dziennie dokarmiać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale on sprawia wrażenie godnego? Nie śpi? Płacze? Ssie piąstki? Szuka piersi?

Może zwyczajnie nie umie się wyciszyć. Miloszek tak ma a najada się jak Bąk. On sam już się złości jak przystawiam go do cyca a on nie jest głodny. Próbuję owijac, podawać smoczek, glaszcze go po buzi, puszczam szumisia, czasem trzeba troszkę pokolysac czy ponosić. Zawsze coś zadziała i w końcu zasypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 09:43   #1363
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
O jakie cudo
I od nas dla was najlepsze życzenia! Spokojnych pełnych radości świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Te odchody to tak kilka tygodni. Raz leci dużo a raz nic. Nie martw się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Ale on sprawia wrażenie godnego? Nie śpi? Płacze? Ssie piąstki? Szuka piersi?

Może zwyczajnie nie umie się wyciszyć. Miloszek tak ma a najada się jak Bąk. On sam już się złości jak przystawiam go do cyca a on nie jest głodny. Próbuję owijac, podawać smoczek, glaszcze go po buzi, puszczam szumisia, czasem trzeba troszkę pokolysac czy ponosić. Zawsze coś zadziała i w końcu zasypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpi, ale potrafi się budzić co godzinę na jedzenie. A jak odciągam laktatorem, to z jednego cyca mam ok 100ml po 5 minutach. Więc jak on je 15minut, to wydaje mi się że zjada dużo i powinien wytrzymać jednak trochę dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:54   #1364
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziś mija mam tydzień od porodu i chciałam zapytać jak u Was z tymi no odchodami, bo u mnie się bardzo nasiliły i krocze ciągnie, także zastanawiam się czy ok.
Ja mam raz więcej raz mniej. Raz to wręcz plamienie jest.


Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Brzuszki napchane świątecznym sernikiem?
Za nami nieprzespana noc... Marcel chyba mocno odreagował Wigilię, prawie w ogóle nie spał, do tego męczą go kolki... Teraz zasnął u mnie na rękach a ja mam oczy na zapałki, jestem głodna i marzę o spokojnej wizycie w toalecie i prysznicu
W ogóle mam wrażenie, że on się nie najada moim mlekiem... Niby ciamka cyca średnio 15 minut ale jakoś tak intuicja mi podpowiada, że to dla niego za mało... Nie wiem czy nie będzie lepiej jak się poddam i będę chociaż raz dziennie dokarmiać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co piszesz to masz bardzo dużo mleka wiec maluch się pewnie najada. Jeśli nie szuka cyca, nie wkłada rąk do buzki i robi kupki, siusiu to powinno być wszystko ok. Moja mała tez czasem jest niespokojna, wczoraj nie spala od 20 do wpol do 1. Chyba odreagowala wigilię i nadmiar wrażeń

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 13:03   #1365
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Brzuszki napchane świątecznym sernikiem?
Za nami nieprzespana noc... Marcel chyba mocno odreagował Wigilię, prawie w ogóle nie spał, do tego męczą go kolki... Teraz zasnął u mnie na rękach a ja mam oczy na zapałki, jestem głodna i marzę o spokojnej wizycie w toalecie i prysznicu
W ogóle mam wrażenie, że on się nie najada moim mlekiem... Niby ciamka cyca średnio 15 minut ale jakoś tak intuicja mi podpowiada, że to dla niego za mało... Nie wiem czy nie będzie lepiej jak się poddam i będę chociaż raz dziennie dokarmiać mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas na cycu schodzi średnio około 45 minut lub godzina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Śpi, ale potrafi się budzić co godzinę na jedzenie. A jak odciągam laktatorem, to z jednego cyca mam ok 100ml po 5 minutach. Więc jak on je 15minut, to wydaje mi się że zjada dużo i powinien wytrzymać jednak trochę dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mega dużo 100ml !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 13:04   #1366
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
Ja mam wyjątkowa Wigilie bo dziś w końcu WYCHODZIMY ze szpitala
Tak się cieszę, bo jutro mój Straszak ma urodziny i po cichu na to liczyłam


Dziewczyny, również życzę Wam zdrowych, spokojnych i Wesołych Świat Bożego Narodzenia
A tym które mają jeszcze nierozpakowane prezenty - szczęśliwych rozwiązań


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masz dwóch grudniowych ale fajnie
Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Jakoś łatwiej jest mi nastawić się na wizytę niż na poród. Mam wrażenie, że on będzie siedział w brzuchu długi czas. Trochę liczę na to, że jednak wyjdzie za niedługo. To takie moje życzenie świąteczne.
Ja za to swiruje bo oprócz tego pobarwionego śluzu żadnych innych znaków

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 13:06   #1367
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
U nas na cycu schodzi średnio około 45 minut lub godzina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

To mega dużo 100ml !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem właśnie, moje cycki żyją własnym życiem ciągle z nich cieknie i to ciurkiem, muszę cała poobkładana chodzić a i tak mam plamy na bluzkach
Teraz zjadł z dwóch cycków, dopił 50ml z tego co miałam odciagnięte i dalej był głodny... Dociumkał jeszcze cyca i dopiero zasnął... Albo jest studnią bez dna, albo moje mleko po prostu jest słabej jakości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 13:43   #1368
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Masz dwóch grudniowych ale fajnie Ja za to swiruje bo oprócz tego pobarwionego śluzu żadnych innych znaków

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
No ja też mam taki śluz z krwią od wczoraj. Brzuch mnie dzisiaj boli ale nie wiem czy to są skurcze czy przepowiadacze. Czuję się dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 14:09   #1369
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny i od nas nieco spóźnione ale szczere życzenia cuuudownych swiat w powiekszonym gronie badz w oczekiwaniu na swoje cuda...
My wyszlismy ze szpitala w niedzielę. Wszystko u nas ok. Starszak cudownie sie angażuje do pomocy ale mimo wszystko tez myślę ze przezywa na swój sposób to wszystko.
Wyjątkowość tych świąt burzy fakt że ze szpitala wrocilam przeziębiona a teraz to juz chora z kaszlem na sto dwa
Maz byl chory tydzien temu a mnie dopadło dopiero po porodzie jak moj organizm byl osłabiony i niewyspany. Albo to nieszczelne okno szpitalne koło mojego łóżka (jak wiało to az gwizdalo i wietrzyla sie cala sala )
Modle się zeby malenstwo uchronily przeciwciała w mleku i zeby starszak jakims cudem tego uniknął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Ja nawet nie umialabym rozpoznac ze z malenstwem cos sie dzieje. Nie wiem na co zwrócić uwagę, co ewentualnie mogloby się zmienic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 14:14   #1370
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mieliśmy dziś ciężka noc. Młody nie spał od 3 do 6. A oprócz tego jeszcze 3 czy 4 pobudki na jedzenie. Jestem wykończona.



Psychox mój też je co godzinę. Wczoraj wyszłam z domu na 20 - 30 minut a Adaś już zdarzył się cały spocic od płaczu za piersia. Niby jest mm ale nie chce go póki co otwierać. Wolę żeby był tylko na kp.



Paulinunia podbarwiony śluz oznacza że już niedługo się zacznie



Z dobrych wiadomości odpadł nam dzisiaj pępek: )
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 14:25   #1371
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny, wcześniej nie mialam sposobnosci - życzę Wam wszystkim dużo spokoju i radości w te święta! Cudownie wypędzonych świat w rodzinnym gronie, grzecznym maluchami, a oczekującym szybkiego spełnienia marzeń o maluszkach. Wesołych świąt!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

My od kilku dni walczymy z bolacym brzuszkiem, dałam małej na własne ryzyko espumisan bo jeszcze malutka jest i początkowo jej super pomógł ale teraz już nie bardzo. Wczoraj po wigilii chyba z nadmiaru bodźców była nie do wytrzymania, od 18 do 1 nie spala i się darla. Ciągle by tylko wisiała na cycku i nawet jak się już naje i wypluje i zasypia przy cycku to każda próba odlozenia kończy się wrzaskiem i ponownym szukaniem cycka i zabawa od początku. W nocy byłam tak wykończona że nie słyszałam jak mała się budzi i płacze, mąż cała noc ja lulal i budził mnie tylko na karmienia. Dzisiaj od 10 powtórka z rozrywki, jak zasypia to max na godzinę i tylko na cycku. Głowę mi rozsadza a maz o 17.30 jedzie a nockę do pracy i już się boję jak ja przeżyje tą noc sama z mala.
Co do odchodów to ja po 4-5 dniach od porodu miałam znaczne nasilenie krwawienia, wręcz taka świeża krwią i bardzo duża ilością skrzepow, niepokpilo mnie to bardzo, bo właściwie do wczoraj krwawilam tak bardzo obficie, ale dzisiaj dla odmiany widzę znaczną poprawe i mam nadzieję że aż tak obficie już nie bedzie, bo chyba wpadłam w anemie, jestem prawie przezroczysta, slaba i w głowie mi się kręci, zaraz po świętach robię badania i obstawiam że będę musiała znów brać żelazo w wysokich dawkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 15:06   #1372
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
No ja też mam taki śluz z krwią od wczoraj. Brzuch mnie dzisiaj boli ale nie wiem czy to są skurcze czy przepowiadacze. Czuję się dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samopoczucie też mam dziwne. Brzuch czasem tylko trochę boli. Ciekawe kiedy te nasze dzieciaki przyjdą
Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Mieliśmy dziś ciężka noc. Młody nie spał od 3 do 6. A oprócz tego jeszcze 3 czy 4 pobudki na jedzenie. Jestem wykończona.



Psychox mój też je co godzinę. Wczoraj wyszłam z domu na 20 - 30 minut a Adaś już zdarzył się cały spocic od płaczu za piersia. Niby jest mm ale nie chce go póki co otwierać. Wolę żeby był tylko na kp.



Paulinunia podbarwiony śluz oznacza że już niedługo się zacznie



Z dobrych wiadomości odpadł nam dzisiaj pępek: )
Oby bo wykorkuje od tego myślenia

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 15:55   #1373
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Samopoczucie też mam dziwne. Brzuch czasem tylko trochę boli. Ciekawe kiedy te nasze dzieciaki przyjdą Oby bo wykorkuje od tego myślenia

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Zobaczymy. Jutro jest termin. Śluz jest coraz bardziej podbarwiony. Cały dzień coś w brzuchu łapie coś jakiś czas. Jednak nie są to skurcze regularne.

Mam nadzieję, że u nas obu dzieciaki pojawia się już za chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 16:45   #1374
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja tez mam na jutro termin, ale nic sie nie dzieje. Jedyne co Maly sie tak wierci, ze mam wrazenie, ze zaraz raczke zobcze miedzy nogami i strasznie to boli. Skurczy nie mam wcale.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 16:49   #1375
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Zobaczymy. Jutro jest termin. Śluz jest coraz bardziej podbarwiony. Cały dzień coś w brzuchu łapie coś jakiś czas. Jednak nie są to skurcze regularne.

Mam nadzieję, że u nas obu dzieciaki pojawia się już za chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
Ja tez mam na jutro termin, ale nic sie nie dzieje. Jedyne co Maly sie tak wierci, ze mam wrazenie, ze zaraz raczke zobcze miedzy nogami i strasznie to boli. Skurczy nie mam wcale.
Obstawiam że jak już nas te skurcze złapia to będzie wesoło teraz cisza przed burzą

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 16:57   #1376
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dajecie probiotyk swoim maluszkom? Zastanawiam sie czy nie zaczac dawac, bo sie zrobil z niego taki jeczybula ze szok. Je chetnie, kupki, pierdzioszki wszystko jest, ale odklei sie od cyca i jak sie zorientuje ze odeszlam to ryk. W ciagu dnia spi sporadycznie po 20, 30 min, czasem zdarza sie godzina, na szczescie noce przesypia (odpukac) i wrecz trzeba go wybudzac na karmienie. Mysle skwd taki problem, moze od brzuszka, juz nie mam pojecia...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 17:42   #1377
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mojej daje tylko witaminie D. Nasza chyba tez dzisiaj w nocy odreagowała wigilie (chociaż większość przespała) bo budziła się na cyca co 2h ale zasypiała od razu na szczęście. Tak to ciagle sen, cyc, sen, cyc. Dzisiaj całą trójką spaliśmy pół dnia na kanapie xD tak nas odcięło ze szok. O 18 kąpaliśmy Malutką, zjadła i teraz sobie śpi. a rodzice rozwaleni na kanapie dalej oglądają świąteczne filmy
Co do poporodowych odchodów to u mnie spokój dzisiaj. Wcześniej tez miałam jeden dzień takiego wzmożonego krwawienia ale dzisiaj czysto. Tydzień mija od porodu i dyskomfort i ból krocza mija! Ufff oby tak dalej
Miłego wieczorku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 18:26   #1378
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Dajecie probiotyk swoim maluszkom? Zastanawiam sie czy nie zaczac dawac, bo sie zrobil z niego taki jeczybula ze szok. Je chetnie, kupki, pierdzioszki wszystko jest, ale odklei sie od cyca i jak sie zorientuje ze odeszlam to ryk. W ciagu dnia spi sporadycznie po 20, 30 min, czasem zdarza sie godzina, na szczescie noce przesypia (odpukac) i wrecz trzeba go wybudzac na karmienie. Mysle skwd taki problem, moze od brzuszka, juz nie mam pojecia...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Nie daję probiotykow jak na razie. Nie zauważyłam problemów z brzuszkiem i mam nadzieję że tak zostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 18:35   #1379
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A o szczepieniach już myślałyście? Decydujecie sie na skojarzone, nfz, zalecane?

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 18:40   #1380
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja probiotykow nie daje na razie, ale się zastanawiam bo nasze problemy to ewidentny kłopot brzuszkowy, jeśli nie minie za kilka dni to będę włączać. Co do szczepień to ja mam zamiar szczwpic skojarzonymi + płatne pneumo + meningo i może ospa. Właściwie tylko rota nie planuje szczepic na

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.