Technik usług kosmetycznych a studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 11:49   #1
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Question

Technik usług kosmetycznych a studia


Znalazłam ostatnio policealną szkołę dwuletnią, w której można zdobyć wykształcenie : TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH i moje pytanie brzmi: jaki jest zakres obowiązków takiej osoby? Czy różni się on od osób które nie są 'technikami' ?
Chciałabym za rok podążyć w tym kierunku , więc chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć. Jak na razie studiuję pielęgniarstwo, ale zawsze chciałam otworzyć jakiś mały kosmetyczny biznes
MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:35   #2
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Technik usług kosmetycznych a studia

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Znalazłam ostatnio policealną szkołę dwuletnią, w której można zdobyć wykształcenie : TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH i moje pytanie brzmi: jaki jest zakres obowiązków takiej osoby? Czy różni się on od osób które nie są 'technikami' ?
Chciałabym za rok podążyć w tym kierunku , więc chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć. Jak na razie studiuję pielęgniarstwo, ale zawsze chciałam otworzyć jakiś mały kosmetyczny biznes
Po ukończeniu takiej szkoły masz uprawnienia do wykonywania zawodu kosmetyczki, a więc technik usług kosmetycznych to po prostu kosmetyczka Nauczysz się wykonywania zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, manicure, pedicure, henna, depilacja itd. na bardziej zaawansowane zabiegi nalezy udac się na dodatkowe kursy, oczywiscie płatne.
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:43   #3
kurczaczki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Technik usług kosmetycznych a studia

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Znalazłam ostatnio policealną szkołę dwuletnią, w której można zdobyć wykształcenie : TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH i moje pytanie brzmi: jaki jest zakres obowiązków takiej osoby? Czy różni się on od osób które nie są 'technikami' ?
Chciałabym za rok podążyć w tym kierunku , więc chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć. Jak na razie studiuję pielęgniarstwo, ale zawsze chciałam otworzyć jakiś mały kosmetyczny biznes
wiesz ja osobiście polecam choć mam 13 lat że lepiej wygląda to liceum w łodi sama się na nie wybieram wiem że jeszcze za wcześnie ale pójdę do lo na biol chem a później tam
kurczaczki1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 20:00   #4
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Technik usług kosmetycznych a studia

Cytat:
Napisane przez kurczaczki1312 Pokaż wiadomość
wiesz ja osobiście polecam choć mam 13 lat że lepiej wygląda to liceum w łodi sama się na nie wybieram wiem że jeszcze za wcześnie ale pójdę do lo na biol chem a później tam
odpowiedz chyba troszke nie na temat
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:50   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Technik usług kosmetycznych a studia

Nie są technikami- to znaczy są po kursie kosmetycznym i pracują w salonie czy sa po licencjacie z kosmetologii?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 18:27   #6
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Technik usług kosmetycznych a studia

Czy pomoże mi ktoś z wyborem studium>?Myślę nad:
Studium Beaty Mydłowskiej(Warszawa)
Studium Barbary Jaroszewskiej(warszawa)
centrum Kształcenia Maestra(Gdynia)
Plan mam taki żeby po studium szukać pracy w zawodzie i robić zaocznie studia kosmetologi ponieważ chciałabym założyć za pare lat własny salon.
Z góry dzięki za rady po którym studium byłoby najlepiej Jeśli ktoś z was chodził lub może koleżanki wasze.
Ponieważ za rok muszę coś wybrać i zastanawiam się jeszcze czy studia czy studiam.Zależy jak wypadne jeszcze na maturze
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.