Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-01, 15:14   #181
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
jakie długie już! Wyglądają jakby zapomniały już o przygodzie z rozjaśnianiem Szybko sobie z tym poradziłaś, jak nie będziesz kombinowała w 2016 to nas powalisz na koniec roku

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


Zakochałam się, witaj i nie odchodź
No mam nadzieje ze zapomniały o rozjasnianiu ! Myślę że to jest mój maks długości włosów teraz je podetne o będą mogły dalej rosnąć

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
a i pytanko na ruszenie.

co uważacie za Wasze największe "odkrycie" 2015r. do włosów, a co za największy niewypał?
Niewypał rozjasnianie dokładnie rok temu bo to było w styczniu...
HIT serum z Garniera i Loreala olejek odżywczy. Jak są spuszone po koczku albo warkoczu to je ujarzmia w sekundę
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 15:15   #182
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Moje hity: maska drożdżowa Agafii, maska lniana Sylveco, maska Kallos Multivitamina, szampony i ampułki Vichy, olej z pestek winogron i kokosowy, kolagen i kwas hialuronowy

Niewypały: małe Biovaxy, Revalid, maska głęboko nawilżająca Natura Siberica, maska regenerująca GoCranverry, oliwa z oliwek, HB Castor Oil

Plany: zapuszczanie (z boba ), ograniczenie kosmetyków do minimum, dalsze nie farbowanie
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 15:43   #183
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No więc jesteś przykładem na to, że nie trzeba robić z włosami cudów i mieć miliardy produktów żeby mieć piękne włosy
Ja też zapuszczam z boba - koszmar... Ale mam nadzieje, że w tym roku osiągną już chociaż zadawalającą mnie długość
Ja też z cieniowanego boba schodziłam, masakra, NIGDY WIĘCEJ!!!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
U mnie najwiekszym hitem wlosowym okazal sie izotek, bo myje wlosy raz na tydzien A tak serio, to sie juz konca doczekac nie moge, glownie przez bole stawow.
Nadal ci się utrzymują bóle?

Cytat:
Napisane przez Ankara28 Pokaż wiadomość
A jakiej długości masz teraz włosy?

Jeśli chodzi o moje produkty to dobry okazał się olej kokosowy (nie tylko do włosów ale przede wszystkim do nawilżenia twarzy i do demakijażu ❤) a największy niewypał to chyba olej z pestek winogron- nic nie robił a mam wrażenie, że wręcz po jego użyciu włosy były niemiłe w dotyku i tak jakby suche

Wysłane z mojego SM-G800H
Moje włosy też bardzo polubiły olej kokosowy i okolice oczu także Na twarz nie nakładam bo łatwo mi zapchać twarz, a olej kokosowy jest bardzo ciężki
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 15:53   #184
korra1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

może mi ktoś coś poradzi, bo ja już nie mam siły. Wiem, że może mój problem może jest błahy w porównaniu do problemów życiowych takich jak choroba, brak środków do życia i innych trudnych spraw, ale spowodował on to, że ja się po prostu źle czuję i nie mogę na siebie patrzeć. Całe życie miałam piękne równe długie włosy, chociaż cienkie. Rok temu ścięłam je do ramion w tzw boba dłuższego z przodu, trochę krótszego z tyłu. Poszłam do renomowanego zakładu w maju by wyrównać tył z przodem. Fryzjerka zrobiła to źle, w efekcie strzyżenia pozostał po bobie nadmiar włosów z tyłu głowy.Nie informując mnie co pani miała zamiar zrobić, nie pytając o zgodę pani fryzjerka wydegażowała mi całe włosy od nasady po końce (przy nasadzie zostawiła może 5-7 cm) to znaczy wyrzedziła mi moje cienkie, proste włosy. Efekt: całe pasma włosów mają kilkanaście długości jak po degażowaniu. Oczywiście ułożyła fryzurę by zatuszować to co zrobiła. Nie widziałam co robi bo zajęła się tyłem głowy. Gdy umyłam włosy po wizycie wszystkie włosy uniosły się w górę (bo są bardzo cienkie). Nie do ułożenia, nie do modelowania,nie do zakręcenia, są do niczego. Od maja chodzę codziennie w kitce, która jest cała wystrzępiona. Nie mogę rozpuścić włosów. Poszłam po poradę do innych fryzjerów, którzy mi uświadomili co mi zrobiono. Jestem załamana. Źle się czuję gdy się widzę w lustrze. Fryzura jest jednak ważna. I jak tu się czuć elegancko w pracy, na imprezy już nie chodzę, omijam spotkania towarzyskie bo się czuję tak jakbym chodziła z blizną na czole. Może tego nikt nie widzi ale ja to wiem. Muszę zapuszczać całe włosy jeszcze przez ok 20 miesięcy chodzić w kitce albo ściąć na krótko.Czuję się źle, często płaczę, zapuszczam jednak ile mi sił wystarczy ale jak przetrwać? gdy patrzę na inne kobiety albo na swoje stare zdjęcia, to wyję, że ja nie mogę rozpuścić włosów, że jestem nieatrakcyjna dla siebie samej. Że mi to przeszkadza i siedzi w głowie.
korra1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 15:57   #185
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość

co uważacie za Wasze największe "odkrycie" 2015r. do włosów, a co za największy niewypał?
Najlepszy "odżywka" Redken, nie rozstaję się nigdy.
Najgorszy niewypał szampon L'oreal Cellulare, włosy mi się nie przetłuszczają nadmiernie, myję co 3 dni a z tym szamponem jest katastrofa. 2 dni to max ale każde kolejne użycie tak obciąża włosy, że są przylizane, mam wrażenie, że nie domywa tego co sam nadbuduje
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 15:59   #186
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Najlepszy "odżywka" Redken, nie rozstaję się nigdy.
Najgorszy niewypał szampon L'oreal Cellulare, włosy mi się nie przetłuszczają nadmiernie, myję co 3 dni a z tym szamponem jest katastrofa. 2 dni to max ale każde kolejne użycie tak obciąża włosy, że są przylizane, mam wrażenie, że nie domywa tego co sam nadbuduje
Dla mnie najgorszy szampon to fructis żółty z garniera. Do teraz mam problem z lupiezem przez niego
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:02   #187
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Psyt, w klubie trzeba podsumowac postanowienia na 2015!
no tak!
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 16:03   #188
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorszy szampon to fructis żółty z garniera. Do teraz mam problem z lupiezem przez niego
Ja miałam różowy i reakcja identyczna.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:13   #189
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Zamówiłam sobie prezent suszarkę i wagę
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:14   #190
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie prezent suszarkę i wagę
Ja dostalam suszarke od tz w sumie dobrze bo czasami sie mega przydaje.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:16   #191
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez korra1122 Pokaż wiadomość
może mi ktoś coś poradzi, bo ja już nie mam siły. Wiem, że może mój problem może jest błahy w porównaniu do problemów życiowych takich jak choroba, brak środków do życia i innych trudnych spraw, ale spowodował on to, że ja się po prostu źle czuję i nie mogę na siebie patrzeć. Całe życie miałam piękne równe długie włosy, chociaż cienkie. Rok temu ścięłam je do ramion w tzw boba dłuższego z przodu, trochę krótszego z tyłu. Poszłam do renomowanego zakładu w maju by wyrównać tył z przodem. Fryzjerka zrobiła to źle, w efekcie strzyżenia pozostał po bobie nadmiar włosów z tyłu głowy.Nie informując mnie co pani miała zamiar zrobić, nie pytając o zgodę pani fryzjerka wydegażowała mi całe włosy od nasady po końce (przy nasadzie zostawiła może 5-7 cm) to znaczy wyrzedziła mi moje cienkie, proste włosy. Efekt: całe pasma włosów mają kilkanaście długości jak po degażowaniu. Oczywiście ułożyła fryzurę by zatuszować to co zrobiła. Nie widziałam co robi bo zajęła się tyłem głowy. Gdy umyłam włosy po wizycie wszystkie włosy uniosły się w górę (bo są bardzo cienkie). Nie do ułożenia, nie do modelowania,nie do zakręcenia, są do niczego. Od maja chodzę codziennie w kitce, która jest cała wystrzępiona. Nie mogę rozpuścić włosów. Poszłam po poradę do innych fryzjerów, którzy mi uświadomili co mi zrobiono. Jestem załamana. Źle się czuję gdy się widzę w lustrze. Fryzura jest jednak ważna. I jak tu się czuć elegancko w pracy, na imprezy już nie chodzę, omijam spotkania towarzyskie bo się czuję tak jakbym chodziła z blizną na czole. Może tego nikt nie widzi ale ja to wiem. Muszę zapuszczać całe włosy jeszcze przez ok 20 miesięcy chodzić w kitce albo ściąć na krótko.Czuję się źle, często płaczę, zapuszczam jednak ile mi sił wystarczy ale jak przetrwać? gdy patrzę na inne kobiety albo na swoje stare zdjęcia, to wyję, że ja nie mogę rozpuścić włosów, że jestem nieatrakcyjna dla siebie samej. Że mi to przeszkadza i siedzi w głowie.
Wierzyć się nie chce, że takie durne baby znajdują pracę w salonie fryzjerskim
Nie mam pojęcia co Ci poradzić? Najważniejsze to odpuścić i przeczekać. Od maja chyba już sporo odrosły co? Na pewno są już gęstsze a z każdym miesiącem będzie lepiej. Dlaczego odpuścić? Wiem po sobie, jak się napaliłam na szybkie zapuszczanie strasznie mnie to wkurzało. Patrzyłam, mierzyłam, cackałam się z nimi, błędne koło. Dopiero jak przestało mnie to zajmować zaczęłam cieszyć się efektami. Fakt że prawie cały czas chodzę w koku, może mało wyjściowa fryzura ale lubię ją i jest wygodna. Musisz pokombinować z fryzurą, może kup grzebień do tapirowania żeby trochę dodać objętości i poradzić sobie z odrastającymi włosami? Sama nie wiem ale musi być jakaś spięta fryzura w które będziesz się dobrze czuła. Głowa do góry
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 16:17   #192
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja dostalam suszarke od tz w sumie dobrze bo czasami sie mega przydaje.
No mi się przydaje bo rano włosy myję teraz korzystam z pożyczonej a moja... hm na wyjazd na raz" się nada tam może z 800 mocy jest męczyłabym się, o ile by wytrzymała moje suszenie co 2-3 dni TŻ chciał mi kupić, ale on się nie zna, wolałam sama sobie kupić
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:20   #193
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja też z cieniowanego boba schodziłam, masakra, NIGDY WIĘCEJ!!!

Boby są sexy Uwielbiam, jak kiedyś obetnę to na bobka.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorszy szampon to fructis żółty z garniera. Do teraz mam problem z lupiezem przez niego
Łupież, jeszcze lepiej Ja już nie kombinuję z szamponami. Zużywam, a potem kupię rypacza z Joanny i jakiś łagodny Nivea i basta. Szamponowe wynalazki tylko mi szkodzą.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie prezent suszarkę i wagę
Jaka suszarka? Pochwal się
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:24   #194
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jaka suszarka? Pochwal się

REMINGTON D5215 Pro-Air Shine
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:39   #195
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ja mam AC9096 i jestem zadowolona. A suszę włosy co mycie

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2016-01-02 o 00:37
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:39   #196
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Boby są sexy Uwielbiam, jak kiedyś obetnę to na bobka.
Ja nie mówię, że boby są brzydkie, bo mi się straszliwie podobają tylko, że ja uwielbiam włosy splecione w różne warkocze i uwielbiałam swojego warkocza do talii, więc z powrotem do niego dążę

A co do suszarki to ja też zaraz zamawiam sobie suszarkę, Remington pearl, moja siostra ma od roku, używałam kilka razy jak byłam u niej i włosy są takie cudowne po tej suszarce Takie lekkie, sypie i się nie elektryzują, no i ma silnik AC i jest niedroga, nic tylko brać
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:43   #197
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ankara, coz za piekne wlosy

Moj hit to olejek absolutny syossa, kallos color i aloes z pola henny, a niewypal to jedwab green pharmacy.
A jakies postanowienia na 2016?
Dziękuję
A postanowienia to głównie zejście z grzywki, wyrównanie całych włosów. Ale raczej nie uda mi się w tym roku.

Wysłane z mojego SM-G800H
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:45   #198
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
spoko tutaj. nowa osobe na watku prosimy o dodanie zdjecia wlosow i opisu ich pielegnacji, co stosujesz/stosowalas itd lubimy poczytac

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

a i pytanko na ruszenie.

co uważacie za Wasze największe "odkrycie" 2015r. do włosów, a co za największy niewypał?
Odkrycie Isana oil care Niewypał - odżywka Nivea Intense Repair.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:46   #199
korra1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

dziękuję, podrosły, na pewno ok 8 cm. podcięłam końce 3 cm, w ub tygodniu. no nic, zapuszczam. teraz może jak urosną do wiosny też zacznę z jakimś kokiem, tylko ja mam śliskie włosy, takie na których żadne spinki się nie trzymają:-( tonę lakieru pewnie będzie trzeba zużyć. muszę przetrwać 20 miesięcy.do sierpnia 2017. to może wtedy będą do końca szyi równe...
korra1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 16:49   #200
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Ankara28 Pokaż wiadomość
Dziękuję
A postanowienia to głównie zejście z grzywki, wyrównanie całych włosów. Ale raczej nie uda mi się w tym roku.
Wysłane z mojego SM-G800H
ja próbuję i już próbuję coś z nią wykombinować

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że boby są brzydkie, bo mi się straszliwie podobają tylko, że ja uwielbiam włosy splecione w różne warkocze i uwielbiałam swojego warkocza do talii, więc z powrotem do niego dążę

A co do suszarki to ja też zaraz zamawiam sobie suszarkę, Remington pearl, moja siostra ma od roku, używałam kilka razy jak byłam u niej i włosy są takie cudowne po tej suszarce Takie lekkie, sypie i się nie elektryzują, no i ma silnik AC i jest niedroga, nic tylko brać
Dobrze że tak mówicie o tych suszarkach a się zastanawiałam jak nad kredytem na mieszkanie, dobre kilka dni a teraz mnie moi goście wyśmiali że tak się zastanawiam która włsoy suszy bardziej


warkocz do talii, zasypuj Nas zdjeciami koniecznie

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;53967925]Odkrycie Isana oil care Niewypał - odżywka Nivea Intense Repair.[/QUOTE]

używałąm do golenia nóg dla mnie niewypał
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:49   #201
korra1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wierzyć się nie chce, że takie durne baby znajdują pracę w salonie fryzjerskim
Nie mam pojęcia co Ci poradzić? Najważniejsze to odpuścić i przeczekać. Od maja chyba już sporo odrosły co? Na pewno są już gęstsze a z każdym miesiącem będzie lepiej. Dlaczego odpuścić? Wiem po sobie, jak się napaliłam na szybkie zapuszczanie strasznie mnie to wkurzało. Patrzyłam, mierzyłam, cackałam się z nimi, błędne koło. Dopiero jak przestało mnie to zajmować zaczęłam cieszyć się efektami. Fakt że prawie cały czas chodzę w koku, może mało wyjściowa fryzura ale lubię ją i jest wygodna. Musisz pokombinować z fryzurą, może kup grzebień do tapirowania żeby trochę dodać objętości i poradzić sobie z odrastającymi włosami? Sama nie wiem ale musi być jakaś spięta fryzura w które będziesz się dobrze czuła. Głowa do góry
dziękuję, podrosły, na pewno ok 8 cm. podcięłam końce 3 cm, w ub tygodniu. no nic, zapuszczam. teraz może jak urosną do wiosny też zacznę z jakimś kokiem, tylko ja mam śliskie włosy, takie na których żadne spinki się nie trzymają:-( tonę lakieru pewnie będzie trzeba zużyć. muszę przetrwać 20 miesięcy.do sierpnia 2017. to może wtedy będą do końca szyi równe...
korra1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 16:56   #202
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Dobrze że tak mówicie o tych suszarkach a się zastanawiałam jak nad kredytem na mieszkanie, dobre kilka dni a teraz mnie moi goście wyśmiali że tak się zastanawiam która włsoy suszy bardziej


warkocz do talii, zasypuj Nas zdjeciami koniecznie
Ja też szukałam suszarki i szukałam i czytałam, która najlepsza, ale stwierdziłam, że skoro siostra ma fajną i sobie chwali to też taką wezmę bo mi podpasowała

Z tamtego okresu nie mam niestety zdjęć, ale jak teraz tego warkocza wyhoduję to na pewno będą zdjęcia Na razie jest tylko do zapięcia stanika
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:04   #203
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
ja próbuję i już próbuję coś z nią wykombinować
Ja mam przeważnie za uchem, bo inaczej wyglądam jak totalny przylizus
A ty jak sobie radzisz ze swoją grzywką?

Wysłane z mojego SM-G800H
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:08   #204
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Ankara28 Pokaż wiadomość
Ja mam przeważnie za uchem, bo inaczej wyglądam jak totalny przylizus
A ty jak sobie radzisz ze swoją grzywką?

Wysłane z mojego SM-G800H
W 80% to moja grzywka jest upięta jak w załączniku (sama grzywka).
Kolejne 15% to zwykłe upięcie a'la garb wielbłąda a 5% to rozpuszczona

zpuszczona
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:12   #205
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
W 80% to moja grzywka jest upięta jak w załączniku (sama grzywka).
Kolejne 15% to zwykłe upięcie a'la garb wielbłąda a 5% to rozpuszczona

zpuszczona
Dziękuję za procentowe podanie upięć grzywki
A jeśli chodzi o ten obrazek to, to jest tylko taki zawijas, nie warkoczyk prawda?
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:19   #206
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

ja chcce sie tak nauczyc robic z grzywka
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:21   #207
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja chcce sie tak nauczyc robic z grzywka
Ja też dlatego pytam
Ale ja ledwie krzywego warkocza zrobię, także ten...będzie ciężko
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:28   #208
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ankara, na Twoich włosach pięknie by się prezentował warkocz holenderski. Już go widzę oczami wyobraźni
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:28   #209
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

haha dziewczyny, co na włosomania robi z ludźmi

wróciłam do domu po 4 rano, padnięta. ciuchy na ziemię, makijaż nie zmyty (jak wstałam o 16:30, to jeszcze na szklance zostawiłam krwisty odcisk szminki). ale! koczek jest. bo by się włosy powycierały
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 17:31   #210
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

ta fryzura to tylko przeplatanie dwóch pasm grzywki i dobieranie z jednej strony (od czoła) i tyle

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
haha dziewczyny, co na włosomania robi z ludźmi

wróciłam do domu po 4 rano, padnięta. ciuchy na ziemię, makijaż nie zmyty (jak wstałam o 16:30, to jeszcze na szklance zostawiłam krwisty odcisk szminki). ale! koczek jest. bo by się włosy powycierały
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 09:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.