"Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 10:49   #4711
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
a czemu to cie kliniki nie przekonują? ja tam mam swojego lekarza prowadzacego, wczoraj na badaniu mi mowil, ze podobno odnowili kilka sal poporodowych i ze maja poczekalnie, bo na dyrekcyjnej wygonili mojego meza



no wiadomo, co kobieta to inna opinia. JA tam przezylam traumę i za nic w swiecie nie chce tam trafi ponownie, Syf, kiła i mogiła jak to mawia moja mama

ja mialam hemoglobinę 13,6 i ginek zadowolony. Za to glukoza bez sensu bo przed obciązeniem mialam wiecej niz po. Przezd 83 a po 81. ale dr powiedzial ze to dopuszczalne. Poza tymi zatorami w nerkach to jest wsyztsko ok, wyniki rewelacja, zażartowal nawet czy ja mu na pewno swoje wyniki przynoszę

sluchajcie, wczoraj chcialam kupic FEMINATAL DHA i zfreygonowalam bo kosztowal 58 zł!!!!!!! przegiecie. Bierzecie na ten ostatni trymestr witaminy z DHA? albo jakies inne? mi sie zwykly feminatal skonczyl i nie kupilam jeszcze nic, a w 1 ciazy bralam prenetal DHA.

ile waaza wasze kryuszynki? moj Kuba ponad 0.8 kg a mam 26 tydz (prawie 27)

Cytat:
Napisane przez szizuho Pokaż wiadomość
A nie masz obawy (oczywiście ja Tobie i dzidzi życzę jak najlepiej) przed Trzebnicą, ostatni tam się zdecydowanie pogorszyło. A co najgorsze to że brakowało od początku oddziału ratującego-leczącego maleństwa. Jeśli coś się z dzidzią dzieje to maleństwo jedzie do Wrocławia a Ty zostajesz w Trzebnicy. Moja znajoma tak właśnie miała.

gosiu ja miałam szwagierke która tam rodziła ( lat 40) i miała swoją znajomą położną, wiec w razie czego jestem "zabezpieczona" powiedzmy...

choć ja sie generalnie nie nastawiam...tyle Wam powiem, pójde, urodzę i wrócę do domu i po krzyku

ps. ja jem ryby, kupiłam sobie witaminy z DHA i dostałam po nich uczulenia takiego, że wyglądałam jakbym różyczkę conajmniej miała, odstawiłam i jem ryby pod każdą postacią

Edytowane przez Supernovaja
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:51
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:54   #4712
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
a czemu to cie kliniki nie przekonują? ja tam mam swojego lekarza prowadzacego, wczoraj na badaniu mi mowil, ze podobno odnowili kilka sal poporodowych i ze maja poczekalnie, bo na dyrekcyjnej wygonili mojego meza



no wiadomo, co kobieta to inna opinia. JA tam przezylam traumę i za nic w swiecie nie chce tam trafi ponownie, Syf, kiła i mogiła jak to mawia moja mama

ja mialam hemoglobinę 13,6 i ginek zadowolony. Za to glukoza bez sensu bo przed obciązeniem mialam wiecej niz po. Przezd 83 a po 81. ale dr powiedzial ze to dopuszczalne. Poza tymi zatorami w nerkach to jest wsyztsko ok, wyniki rewelacja, zażartowal nawet czy ja mu na pewno swoje wyniki przynoszę

sluchajcie, wczoraj chcialam kupic FEMINATAL DHA i zfreygonowalam bo kosztowal 58 zł!!!!!!! przegiecie. Bierzecie na ten ostatni trymestr witaminy z DHA? albo jakies inne? mi sie zwykly feminatal skonczyl i nie kupilam jeszcze nic, a w 1 ciazy bralam prenetal DHA.

ile waaza wasze kryuszynki? moj Kuba ponad 0.8 kg a mam 26 tydz (prawie 27)
wygonili Twojego męża, kiedy rodziłaś? jakas masakra. A do klinik jestem zrażona po porodzie mojej bratowej oraz koleżanki. Dlatego zdecydowałam się na Kamieńskiego.

Co do tych tabletek z DHA, pytałam o nie mojego lekarza, powiedział, że to jest tylko chwyt marketngowy i zbijanie kasy i jak się bierze normalne witaminy dla kobiet w ciąży, to w zupełności wystarczy.

Nie wiem, ile waży nasz synek teraz ostatnio na badaniu ważył 400 gram i miał 20 cm ale jest młodszy o jakieś 3 tygodnie od Waszego
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png




Edytowane przez hawea
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:59
hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:14   #4713
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
..tyle Wam powiem, pójde, urodzę i wrócę do domu i po krzyku

ps. ja jem ryby, kupiłam sobie witaminy z DHA i dostałam po nich uczulenia takiego, że wyglądałam jakbym różyczkę conajmniej miała, odstawiłam i jem ryby pod każdą postacią
nie lubię ryb wiec odpada i nie ma sily, nie zmuszę się.


Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
wygonili Twojego męża, kiedy rodziłaś? jakas masakra. A do klinik jestem zrażona po porodzie mojej bratowej oraz koleżanki. Dlatego zdecydowałam się na Kamieńskiego.

Co do tych tabletek z DHA, pytałam o nie mojego lekarza, powiedział, że to jest tylko chwyt marketngowy i zbijanie kasy i jak się bierze normalne witaminy dla kobiet w ciąży, to w zupełności wystarczy.

Nie wiem, ile waży nasz synek teraz ostatnio na badaniu ważył 400 gram i miał 20 cm ale jest młodszy o jakieś 3 tygodnie od Waszego
wygonili, ja mialam CC. tam nie ma poczejkalni wiec polozna czy pielegniara nie wiem juz, kazala mu isc do domu. W ogole to byla niezla polewka z tego mojego porodu bo ptrzyjechala z nami cala impreza (akurat kolega mial urodziny i maz tam byl a mi odeszly wody , bylam u tesciow) i jak nam babka drzwi otworzyla to sie lekko zdziwila na widok 8 osob i jednej ciezarnej

Cytat:
Napisane przez szizuho Pokaż wiadomość
Nie wiem co robi prócz masowania na skurcze ich jeszcze nie mam i nadal nic mi nie puchnie chyba że tak kaloryfery ustawie że małe piekiełko jest w domu. A nie wiem czy macie zamiar to robic ale mi przy pierwsze ciąży bardzo pomogło, mianowicie czy pocieracie sutki szorstka myjką, gąbką to ponoc pomaga by później nie było zatorów w piersiach, by kanaliki były drożne i by karmic maluszka bez problemów. Ja stosowałam i mi pomogło. Czy słyszałyście o tym??
ja nie slyszlam o tym i nie bede tak robic. mam baaardzo wrazliwe sutki, nie lubie nwet jak maz dotyka i chyba z tego wzgledu karmilam pierwsze dziecko tylko 4 m-ce. Bolalo jak cholera i karmilam przez oslonki.... teraz sprobuje bez ale w razie czego kupię ze 3 komplety oslonek.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:20   #4714
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

ja biorę feminatal 400 z metafolin+DHA juz od 12 tygodnia bo się źle odżywiam (prawie same słodycze) więc jakos dobroczynność dla organizmu muszę nadrobić i chyba dzieki temu na razie wszystkie wyniki są przyzwoite..
poza tym wierze lekarzom a oboje mi to polecili jak powiedzialam o swoim trybie życia..
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:30   #4715
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Byłam dzisiaj na wizycie, wszystko ok.
Kochane, czy ja się chwaliłam, że to moja trzecia ciąża . Mam juz prawie 5 letnią córeczke - Lilianke i prawie 3 letniego synka - Michała. Teraz też bedzie synek - myśle na Julianem, bardzo mi się to imię podoba.
Miałam 2 cesarki i teraz też oczywiście będzie cesarka.
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata

Edytowane przez humbak
Czas edycji: 2010-10-21 o 11:31
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:35   #4716
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Czesć Dziewuszki

7 stron do nadrobienia od wczoraj szook !....dwie godz.czytania...

Ale afera z molala ... kiedyś podczytywałam inne fora dla starajacych sie i dla mamuś stycz.-luty...i ona też tam pisała...o zdradzie Jej tż z innego forum się dowiedziałam....ale tyle ników i tylw wątków..........

żyrafo-Witamy

Justine-Ja też miewam skurcze i dretwienie rąk ,przeważnie w nocy,gin przepisal mi asmag ...biorę i o niebo lepiej

szizuho-co do snów Ja w tej ciaży to mogłabym pisac scenariusze do filmów sensacyjnych i thilerów..
-a o tym pocieraniu sutków pierwsze słysze ,ale to chyba trochę ryzykowne bo pocieranie sutków wytwarza oksytocyne( a co za tym idzie skurcze macicy o ile dobrze pamiętam)

Ja dzisiaj byłam z rana na badankach morfo,mocz i obciążenie glukoza ochyda ....jak ja nie lubie słodkich napoji...jutro odbieram wyniki i zobaczymy czy wszystko ok ...bo jak nie to co z moimi kochanymi słodyczami ,... za tydz w środe wizyta u ginka ciekawe ile przypakowałam ..pewnie ze 2 kolejne hahaa...

Edytowane przez 2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Czas edycji: 2010-10-21 o 11:37
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:42   #4717
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez humbak Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie, wszystko ok.
Kochane, czy ja się chwaliłam, że to moja trzecia ciąża . Mam juz prawie 5 letnią córeczke - Lilianke i prawie 3 letniego synka - Michała. Teraz też bedzie synek - myśle na Julianem, bardzo mi się to imię podoba.
Miałam 2 cesarki i teraz też oczywiście będzie cesarka.
Super, że wszystko ok. W fajnym wieku bedziesz miala dzieci..fajny odstep miedzy nimi tez zawsze chcialam po 2 /3 lata odstpu miedzy dziecmi. I tez zawsze chcialam trojke...ale teraz patrzac na sytuacje finansowa i na nasze mieszkanie..2 to max.I to drugie najszybciej z a3 lata.

Ale Was nadrabialam chyba ze 3 godziny.Lenia mam dzisiaj nic mi sie nie chce siedze i wczuwam sie w kopniaczki bo ostatnie dwa dni byly jakies bardzo spokojne i sie strasznie stesknilam za ruchami malenstwa.
Miłego dnia życze...
i jak reszta dziewczyn czekam na wyjasnienia od molali..jej osobiste wyjasnienia!!!
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 11:42   #4718
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

aha justine co do tej wagi mojej... no bo ja sie okropnie obżeralam, bardzo duzo slodyczy jadlam i sie prawie nie ruszalam... tyle co na jakies zakupy, weekend na uczeloni a i potem juz nie moglam jezdzic, spalam do 12-13 w poudnie. Teraz co innego bo musze sie corcią zajac, latam jak popapraniec przy niej, ale i sie obżeram tez (znow te *** slodycze...) i stad az 8 kg. podejrzewam, ze gdybym sie odzywaiala odpowiednio to byloby to pewnie z polowe mniej.
po tej ciazy ostro chce sie za siebie wziac bo nie przezyje kolejnych 10 kg na plusie (bo po tej ciazy, w ktorej przytylam 28 kg to 18 zgubilam, zostalo wstretne 10... teraz bym etgo nie chciala i musze dobic do 60 kg- wiadomo ze z czasem ale to moje marzenie...)

loubutinka a pamietasz ile ten twoj feminatal kosztowal?? bo 60 zł za witaminy...troche drogo.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:44   #4719
szizuho
Raczkowanie
 
Avatar szizuho
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 407
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;22794129]Czesć Dziewuszki


szizuho-co do snów Ja w tej ciaży to mogłabym pisac scenariusze do filmów sensacyjnych i thilerów..
-a o tym pocieraniu sutków pierwsze słysze ,ale to chyba trochę ryzykowne bo pocieranie sutków wytwarza oksytocyne( a co za tym idzie skurcze macicy o ile dobrze pamiętam)

[/QUOTE]
To taki babciny sposób, nie mówię o tarciu strasznie mocnym ale takim przy myciu. U mnie wszystko było dobrze, ale ile kobiet tyle różnych reakcji.

A te sny to przekleństwo, już nie oglądam filmów o jakies strasznej treści, nawet jak jest coś w tv o mordach, porwaniach to też nie patrzę. Sama nie wiem co zrocic, budzę się z krzykiem, później jakies glupawe pytania do męża, każe sprawdzac zamki, to jakiś obłęd. A powiem Ci że nawet to się zdarza w ciągu dnia jak przysnę.
szizuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:49   #4720
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Aha no i oczywiście popieram kandydturę MARIKI ...może wkońcu bedziemy miały uzupełnioną liste bo mnie dalej nie ma na liście jak i wielu innych dziewczyn

popieram popieram


szizuho- u mnie w śnie najgorsze jest to że ja wogóle nie mogę krzyczeć o pomoc !...krzywda sie dzieje moim dzieciom a ja nie mogę.... to jest chore ,a wstaje taka zmęczona ze szok..

ok narazie zmykam po mała do szkoły wpadne pózniej buziaki

Edytowane przez 2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Czas edycji: 2010-10-21 o 11:56
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:59   #4721
szizuho
Raczkowanie
 
Avatar szizuho
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 407
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;22794426]Aha no i oczywiście popieram kandydturę MARIKI ...może wkońcu bedziemy miały uzupełnioną liste bo mnie dalej nie ma na liście jak i wielu innych dziewczyn

popieram popieram


szizuho- u mnie w śnie najgorsze jest to że ja wogóle nie mogę krzyczeć o pomoc !...krzywda sie dzieje moim dzieciom a ja nie mogę.... to jest chore ,a wstaje taka zmęczona ze szok..[/QUOTE]


Co do kandydatury MARIKI ja tez się przyłączam, jeśli moje skromnie zdanie ma jakieś znaczenie.

A co do snów to np. tej nocy śniło mi się że wychodziłam ze szkolnego basenu z córką obładowana zakupami i spotkałam koleżankę siadłyśmy na ławce, dzieci się bawiły na placu zabaw a za kilka minut podjechała policja bo okazało się że jakis facet co obok nas siedział zadźgał nożem kilkanaście osób, dzieci. Siedział i się śmiał. Widziałam jak te ciała wynosili za takiej jakby czarnej zasłony.... te osoby znałam, twarze w śnie znajomy.
szizuho jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 12:17   #4722
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

to kiedy nowy wątek?



kurczątko...mam dylemat od tygodnia nad wyrkiem turystycznym
większy problem mi sprawia wybranie go - niż wybór przy zwykłym

moje odnalezione:
1. http://allegro.pl/caretero-medio-loz...275958833.html
2. http://allegro.pl/kojec-lozeczko-tur...281757626.html
3. http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...281910092.html
4. http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...263657196.html
5. http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...283456686.html
6. http://allegro.pl/turystyczne-lozecz...278131417.html
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:25   #4723
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Hej Dziewczyny!!

Od samego rana mam problemy z netem i nawet nie mogę Was do końca podczytać

Wszystkie Mamusie, których nie ma jeszcze na liście proszę o wiadomość na PRIV. Uzupełnię braki.
Rozumiem, że zakładamy nowy wątek?
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:44   #4724
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
aha justine co do tej wagi mojej... no bo ja sie okropnie obżeralam, bardzo duzo slodyczy jadlam i sie prawie nie ruszalam... tyle co na jakies zakupy, weekend na uczeloni a i potem juz nie moglam jezdzic, spalam do 12-13 w poudnie. Teraz co innego bo musze sie corcią zajac, latam jak popapraniec przy niej, ale i sie obżeram tez (znow te *** slodycze...) i stad az 8 kg. podejrzewam, ze gdybym sie odzywaiala odpowiednio to byloby to pewnie z polowe mniej.
po tej ciazy ostro chce sie za siebie wziac bo nie przezyje kolejnych 10 kg na plusie (bo po tej ciazy, w ktorej przytylam 28 kg to 18 zgubilam, zostalo wstretne 10... teraz bym etgo nie chciala i musze dobic do 60 kg- wiadomo ze z czasem ale to moje marzenie...)

loubutinka a pamietasz ile ten twoj feminatal kosztowal?? bo 60 zł za witaminy...troche drogo.
szczerze to nie pamietam ile kosztują bo mąz je kupuje ale w wakacje pamietam ze placilam ze nie chyba 58 w aptece w Helu ale nie wiem czy czasem miejscowości turystyczne zawyzaja ceny..
wychodze z zalozenia ze czasem warto dac kilka zloty wiecej aby bylo dobrze... a te witaminki mają bardzo dobrą opinię.. teraz ma się zmienić ich nazwa (na femibion) i opakowania wiec jest szansa ze moze jakies apteki będą wyprzedawać.. albo trzeba sprawdzic na internecie moze tam jest taniej i jak sie wiecej kupi to sie oplaci.. bo je stosuje sie takze po porodzie..w okresie karmienia..

co do kilogramow to ja wiem ze duzo moge przytyc bo mam tryb teraz siedzacy..a tymbardziej ze ciagle cos mnie boli i jeszcze zatoki mi padly wiec strach wyjsc na zimno.. no i o diecie slodyczowej to nie wspomne.. bardzo mi pomaga tyc
ale mam nadzieje ze wszystko pozniej zgubię..oby
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:45   #4725
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Ello wszystkim

Co do pytan o dretwienie rak-nam polozna na szkole rodzenia polecila takie proste cwiczenie: na stojaco rece do gory i "wkrecanie zaroweczek"

Zas na skurcze - to wiem, zeby lykac wit. B12 i wciagac produkty bogate w potas [np. pomidorki-ja zapobieram w postaci soku]. Co do magnezu w ciazy-tez pytalam- i oczywiscie mozna brac bez problemu. Mi lekarz zalecil - bo pije kawe[jedna dziennie].

Co do kandydatury Mariki-jestem bardzo na TAK.

Marika - jak mozesz dopisz do listy imie naszego synka: Filipek

Co do Molalali-ja ja znam z innego watku jako Motylicaje[20letnia dziewczyne, nianke, szukajaca chlopaka]-pisalam z nia prawie 2 lata...i do tej pory nie wierze, ze miala tyle profili. Wiem jednak, ze pisala na PRW juz 2 osobom, ze przeprasza i nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:48   #4726
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!

Od samego rana mam problemy z netem i nawet nie mogę Was do końca podczytać

Wszystkie Mamusie, których nie ma jeszcze na liście proszę o wiadomość na PRIV. Uzupełnię braki.
Rozumiem, że zakładamy nowy wątek?

Ojoj,
dostałam potwierdzenie na to spotkanie "mama rozmawia"
jest na 15.30 - więc teraz mnie ciekawi jak długo potrwa, bo jeśli max 3h to zdążę na pociąg

ok już wiem że 3h i można wyjść chwilę wcześniej, hmm... tylko dobrze by było potem wiedzieć jak trafić na dworzec, no i z dworca tam
Jestem jakaś podekscytowana
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png

Edytowane przez JeSuisUnPapillon
Czas edycji: 2010-10-21 o 12:53
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:28   #4727
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

A mnie zaczął właśnie boleć brzuch - podbrzusze, ale z lewej strony. Nie wiem czy to mały coś mi ugniata, ale dość mocno boli. próbuje się ruszać ale jakoś nie przestaje boleć...
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:30   #4728
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

byłam u lekarza:-(


Chciał mnie zostawić w szpitalu na parę dni, bo mnie podleczą;-( Ale się nie dałam, bo leżeć w szpitalu i brac to samo w domu-nie. Wiem, ze znowu tam leżąć bym znowu tylko ryczała, chodzę non stop do kibelka a na samej ginekologii warunki są straszne.
tak więc dostałam Monural na 4 dni, a jedna saszetka 36 zeta:-( Ale wolę wydać 160 zł niż za darmo być w szpitalu.

Humor do pupy. Za tydzien z nowymi wynikami do kontroli i wtedy USG bo z tego wszytskiego dziś nie było niestety
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:31   #4729
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

ZAMYKAMY TEN WĄTEK !!!

ZAPRASZAM NA NOWY

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post22796473
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 13:32   #4730
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
byłam u lekarza:-(


Chciał mnie zostawić w szpitalu na parę dni, bo mnie podleczą;-( Ale się nie dałam, bo leżeć w szpitalu i brac to samo w domu-nie. Wiem, ze znowu tam leżąć bym znowu tylko ryczała, chodzę non stop do kibelka a na samej ginekologii warunki są straszne.
tak więc dostałam Monural na 4 dni, a jedna saszetka 36 zeta:-( Ale wolę wydać 160 zł niż za darmo być w szpitalu.

Humor do pupy. Za tydzien z nowymi wynikami do kontroli i wtedy USG bo z tego wszytskiego dziś nie było niestety
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:39   #4731
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
haha, prosze mnie za to zbiczować
ps. ja przytyłam 8 kg



JeSuis ja zawsze miałam niski poziom żelaza, od początku ciąży brałam tardyferon fol i żelazo mi sie podniosło ładnie, wiec mozesz spróbować tego, to polecam naprawde, sprawdziłam na sobie tylko dość drogie, jak na żelazo, tzn. ja płaciłam ok 20zł za 30 tabletek chyba, a zwykłe żelazo kupisz za połowe tej ceny, lek jest na recepte, ale internista bez problemu ci wypisze



bo tardyferon jest o długotrwałym uwalnianiu Dlatego droższy, ja płacę 14,65zł, mamy taką aptekę, wszędzie po ok 21 zł
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:11   #4732
izus123
Raczkowanie
 
Avatar izus123
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 316
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
[/COLOR]
witam w klubie Ja kupiłam poście od tego sprzedawcy wzór nr 1 do tego biedronki wieszaczki, zamawiam Woowi) jeszcze biedronki samoprzylepne na ścianę


Acha-tam na pościeli masz napisane PRAĆ NA SUCHO-olej to już prałam normalnie ( tzn w 30 st) i wszystko jak najbardziej ok
A czy poduszeczka w tym komplecie nie jest zbyt gruba, dzidziuś raczej powinien spać na płasko, prawda? Ten sprzedawca jest z Kielc, więc jak tylko bedzie miał w sprzedaży pozostałe dwa wzory (bo na tą chwile tylko niebieskie krówki), to chyba się przejadę obejrzec to w realu, o ile bedzie taka możliwość.
A powiedz, gdzie znalazłaś takie śliczne wieszaczki?
izus123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:48   #4733
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
aha justine co do tej wagi mojej... no bo ja sie okropnie obżeralam, bardzo duzo slodyczy jadlam i sie prawie nie ruszalam... tyle co na jakies zakupy, weekend na uczeloni a i potem juz nie moglam jezdzic, spalam do 12-13 w poudnie. Teraz co innego bo musze sie corcią zajac, latam jak popapraniec przy niej, ale i sie obżeram tez (znow te *** slodycze...) i stad az 8 kg. podejrzewam, ze gdybym sie odzywaiala odpowiednio to byloby to pewnie z polowe mniej.
po tej ciazy ostro chce sie za siebie wziac bo nie przezyje kolejnych 10 kg na plusie (bo po tej ciazy, w ktorej przytylam 28 kg to 18 zgubilam, zostalo wstretne 10... teraz bym etgo nie chciala i musze dobic do 60 kg- wiadomo ze z czasem ale to moje marzenie...)

loubutinka a pamietasz ile ten twoj feminatal kosztowal?? bo 60 zł za witaminy...troche drogo.
Nie martw sie. Ja juz przytyłam 11 kg było do ostatniej wizyty, która byla 3 tygodnie temy, az sie boje ile bedzie teraz w poniedzialek...ale juz nie chce rozpaczac mam dosc...poprostu po porodzie bedziemy sie razem tu na forum motywowaly by schudnac...i kazda bedzie ie chwalila swoimi osiagnieciamijeszcze bede szprycha

W ogóle to witam sie serdecznie.
Wiecie co robie?????Ucze sie kołysanki dla mojego malenstwa...siostrzyczce śpiewałam na dobranoc piosenki "Perfektu"...ale chce teraz umiec cos ładnego na dobranoc....znajde cos na you tube , naucze sie słow i już zaczne maleństwu śpiewac
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png

Edytowane przez Justine1988
Czas edycji: 2010-10-22 o 08:50
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 11:18   #4734
marlena31
Raczkowanie
 
Avatar marlena31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tewkesbury
Wiadomości: 38
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Witam.
Po CC w szpitalu ja lezalam 5 dni.Z rana to jest tak ze na poczatku nie boli bo dziala znieczulenie.Ja sie zastanawiala jak oni mi ten plaster zciagna przeciez bedzie mnie to strasznie bolalo.Lekarz na pierwszym obchodzie zerwal go szybko tak ze nawet nie wiedzialam kiedy .



kurczątko...mam dylemat od tygodnia nad wyrkiem turystycznym
większy problem mi sprawia wybranie go - niż wybór przy zwykłym

moje odnalezione:
1. http://allegro.pl/caretero-medio-loz...275958833.html
2. http://allegro.pl/kojec-lozeczko-tur...281757626.html
3. http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...281910092.html
4. http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...263657196.html
5. http://allegro.pl/lozeczko-turystycz...283456686.html
6. http://allegro.pl/turystyczne-lozecz...278131417.html[/QUOTE]


My kupilismy takie:
http://allegro.pl/graco-elephant-koj...277500896.html i jestem bardzo zadowolona.
Teraz szukamy jakiegos fajnego lekkiego wozka
marlena31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 13:58   #4735
niezapominajek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 20
Smile Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cześć babeczki

Ciekawe, czy mnie jeszcze ktoś pamięta?? Bo na liście do rozpakowania mnie już nie ma, przynajmniej w cz. II
Ale nie zdziwiła bym się, jeśli nie-bo ostatnio tu byłam w 12 tygodniu ciąży? Czy coś koło tego

Mamy obecnie 36 tydzień, ja jeszcze chodzę na uczelnie i właśnie mam sesję

Tak poza tym to z dzidzinkiem wszytsko super.Będziemy mieć dziewczynkę: Marta Alicja (o ile siusiak nie urósł )

Dużo dużo miałabym do napisania, ale nie będę was zamęczać.
Ehh, chcę się już rozpakować i cieszyć dzidzią, ale jeszcze przynajmniej 2-3 tygodnie trzeba wytrzymać
__________________
Żonka od ponad 3 lat
niezapominajek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:33   #4736
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez niezapominajek22 Pokaż wiadomość
Cześć babeczki

Ciekawe, czy mnie jeszcze ktoś pamięta?? Bo na liście do rozpakowania mnie już nie ma, przynajmniej w cz. II
Ale nie zdziwiła bym się, jeśli nie-bo ostatnio tu byłam w 12 tygodniu ciąży? Czy coś koło tego

Mamy obecnie 36 tydzień, ja jeszcze chodzę na uczelnie i właśnie mam sesję

Tak poza tym to z dzidzinkiem wszytsko super.Będziemy mieć dziewczynkę: Marta Alicja (o ile siusiak nie urósł )

Dużo dużo miałabym do napisania, ale nie będę was zamęczać.
Ehh, chcę się już rozpakować i cieszyć dzidzią, ale jeszcze przynajmniej 2-3 tygodnie trzeba wytrzymać
Może zajrzysz do najświeższej części wątku i się przypomnisz?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post23745698
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.