Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 11:55   #2101
degustatorkax3
Przyczajenie
 
Avatar degustatorkax3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kowary
Wiadomości: 11
GG do degustatorkax3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TatteredAndTorn Pokaż wiadomość
ooo nie! kosmetyczki omijaj szerokim łukiem! do dziś żałuje że u niej przebiłam uszy... A może gdzieś w pobliżu twojego miasta jest jakiś salon piercingu? Albo popytaj znajomych gdzie przekłuwali, może coś znajdziesz
Przebijałam uszy u kosmetyczki i wszytko jest ok.
Dowiedziałam się,że w Kamiennej Górze niedaleko mojego miasta jest studio,planowałam się tam wybrać,ale jeden wielki kłopot to rodzice.
Nie jestem jeszcze pełnoletnia więc nie wiem jak to będzie. Najbardziej irytuje ich to że w szkole będą się czepiali. Czy 2 tyg wystarczą na wygojenie miejsca przekłucia bym w szkole mogła wyjmować kolczyk.?
degustatorkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 11:59   #2102
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Nie wystarczą. A ile masz lat?
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:02   #2103
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oluniaaa172 Pokaż wiadomość
Witam!! Bardzo chce sobie zrobić klczyka pod dolną wargą... chciałam zapytać ile mniej więcej to kosztuje...? i czy boli, jak długo się goi??
KILKA STRON WCZEŚNIEJ BYŁO PISANE WSZYSTKO!
cholera, no ! ;O


degustatorkax3, na wymianę/wyciągnięcie kolca radziłabym poczekać ok. 2 miesięcy nawet.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!

Edytowane przez myCocaine
Czas edycji: 2009-01-17 o 12:05
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:08   #2104
TatteredAndTorn
Zadomowienie
 
Avatar TatteredAndTorn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Las Vegas!
Wiadomości: 1 179
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oluniaaa172 Pokaż wiadomość
Witam!! Bardzo chce sobie zrobić klczyka pod dolną wargą... chciałam zapytać ile mniej więcej to kosztuje...? i czy boli, jak długo się goi??
Matko z ojcem no to jacy ludzie są leniwi to już ludzkie pojęcie przechodzi! Jest taka opcja SZUKAJ... Dziewczyno, ten wątek ma 71 stron i myślisz, że tu sie gada o pierdołach? Wszystko jest w tym wątku...
Zaraz wyjde z siebie i stanę obok... Nie moge już patrzeć na coś takiego...
__________________
Kto się psztyka, ten sie bzyka!
TatteredAndTorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:18   #2105
degustatorkax3
Przyczajenie
 
Avatar degustatorkax3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kowary
Wiadomości: 11
GG do degustatorkax3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
Nie wystarczą. A ile masz lat?
15 skończę w maju -.-'
degustatorkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:27   #2106
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

I po co ta emotka? Jesteś chyba w 2kl gim, o ile się nie mylę. Musisz mieć zgodę rodzica, inaczej w studiu żadnym Ci nie zrobią. Jeśli się zgodzą i jesteś pewna - idź z rodzicami przekłuć. A co do szkoły - w statucie jest zabronione posiadanie kolczyków?
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:34   #2107
degustatorkax3
Przyczajenie
 
Avatar degustatorkax3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kowary
Wiadomości: 11
GG do degustatorkax3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Kolega polecił mi studio gdzie nie trzeba mieć zgody rodzica. W sumie to on chyba sam nie jest dokońca pewien bo on przebijał sobie ucho.
Tzn. nie jest zabronione w statucie szkoły,ale jest napisane,że wygląd ucznia powinien być skromny,czy coś takiego.
degustatorkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 14:23   #2108
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

To spytaj pedagoga w szkole/dyrektorki/wychowawczyni, czy możesz. Poza tym warga a ucho to znaczna różnica
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:14   #2109
degustatorkax3
Przyczajenie
 
Avatar degustatorkax3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kowary
Wiadomości: 11
GG do degustatorkax3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Punkt na temat wyglądu brzmi :

Wygląd i ubiór ucznia/słuchacza powinien być staranny i schludny, nieekstrawagancki, stonowany w kolorystyce, pozbawiony symboliki rasistowskiej, nazistowskiej, komunistycznej, propagującej jakiekolwiek używki, antypaństwowej i antynarodowej; ani fryzura, ani makijaż czy strój nie mogą w jakikolwiek sposób naruszać poczucia dobrego smaku i powinny licować z powagą miejsca jakim jest szkoła.

Tzn że mogę się pożegnać z kolczykiem .?


degustatorkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:08   #2110
ewusiiaa
Raczkowanie
 
Avatar ewusiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 71!
Wiadomości: 257
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Zależy jakie to gimnazjum ;D ..jakie ciało pedagogiczne ;D hahah ;D
__________________
"Sto tysięcy dni albo sto tysięcy sekund przede mną.."
E. <3

'..g-funk'iem poprawiamy humor' ;D
ewusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 02:47   #2111
Neviril
Przyczajenie
 
Avatar Neviril
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Zapiździejewo ^^
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Gdyby to było w moim przypadku (na szczęście mam okres "szkolny" już za sobą,na studiach zabronić tego nie mogą xD),szczerze mówiąc olałabym system i kolczyk sobie zrobiła,jeżeli kolczyk nie byłby bardzo rzucający się w oczy to czemu nie? Jednakże nie każdy ma taki stosunek do zasad i biorąc pod uwagę restrykcje narzucone przez ten punkt regu warto by było się dowiedzieć u władz szkoły,tudzież wypatrzeć jak to wygląda u innych uczniów,czy kadra się czepia czy raczej nie zwraca na to uwagi No...chyba,że jest to katolickie gimnazjum czy coś tego pokroju to z kolczykiem się wstrzymaj do liceum
Neviril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 09:24   #2112
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Możesz, jak już Neviril wspomniała, podpatrzeć innych uczniów. Może ktoś ma kolczyk w wardze, to warto spytać o reakcję nauczycieli
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:02   #2113
dodadarling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja też mam 15 lat i także chce kolczyka w wardze tak jak to wspominałem wcześniej z tym że szkoła ;/ Na początku miałem intencje że zrobie go po gimie po u mnie w szkole jest masakra ;. Tzn. czepiaja sie o wszystko włosy ubiór itp. wiec gdybym zrobił kolca to już wogóla była by masakra ! Stwierdziłem wiec ze zrobie go w wakacje i przez te 2 miechy się chyba wygoi ! Wtedy bede mógł go wyjmować do szkoły a po szkolę znów go wsadzać !
dodadarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:21   #2114
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dodadarling Pokaż wiadomość
Ja też mam 15 lat i także chce kolczyka w wardze tak jak to wspominałem wcześniej z tym że szkoła ;/ Na początku miałem intencje że zrobie go po gimie po u mnie w szkole jest masakra ;. Tzn. czepiaja sie o wszystko włosy ubiór itp. wiec gdybym zrobił kolca to już wogóla była by masakra ! Stwierdziłem wiec ze zrobie go w wakacje i przez te 2 miechy się chyba wygoi ! Wtedy bede mógł go wyjmować do szkoły a po szkolę znów go wsadzać !
wyjmowanie kolca przed szkołą i wkładanie z powrotem to masakra.. tylko kanał podrażniasz. Lepiej przeczekać, albo w szkole zaklejać kolczyka plasterkiem... bo przecież nikt Ci się czepnąć nie może, że wygląda to nieestetycznie - bo nie widać.

a swoją drogą zauważyłyście jaka się moda zrobiła na kolczyki w wardze?
Kiedyś było tak na pępor, i na język jeszcze... mam wrażenie że teraz każdy sobie robi kolczyka tylko i wyłącznie dla lansu...
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:37   #2115
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
a swoją drogą zauważyłyście jaka się moda zrobiła na kolczyki w wardze?
Kiedyś było tak na pępor, i na język jeszcze... mam wrażenie że teraz każdy sobie robi kolczyka tylko i wyłącznie dla lansu...
No owszem
Wczesniej byla "moda" na jezyki i pepki, teraz-warga...
I 14-15 latki zastanawiajace sie czy moga zrobic i chcace po 2 tygodniach wyjmowac kolczyk na czas szkoly... Litosci, litosci...........
Chyba ten regulamin szkolny chocby nie jest bez powodu-ale wlasnie po to, zeby mlodziez w tym wieku zachowywala sie STOSOWNIE do niego. Nawet by mi przez mysl nie przeszlo zeby sie kluc w wieku 15 lat. Ech. I jeszcze te rozwazania "czy moge sobie przebic sama-kolezance sie udalo". Masakra...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:55   #2116
ewusiiaa
Raczkowanie
 
Avatar ewusiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 71!
Wiadomości: 257
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

W 100% właśnie zgadzam się z czarna_maciejką! Jak to czytam wszystko,to aż się śmieje..bez kitu.. Jak dla mnie to konkretny żal i tyle..bo chyba szkoda słów by dogłębniej to określać! ;]
__________________
"Sto tysięcy dni albo sto tysięcy sekund przede mną.."
E. <3

'..g-funk'iem poprawiamy humor' ;D
ewusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:03   #2117
degustatorkax3
Przyczajenie
 
Avatar degustatorkax3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kowary
Wiadomości: 11
GG do degustatorkax3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Wiem jak to wygląda i dla niektórych z Was jest to nienormalne kłuć się w wieku 14-15 lat ;o
Niektórzy robią to dla lansu,niektórzy kopiują koleżanki,a inni chcą przypominać swojego idola.
Ja chcę kolczyka ponieważ uważam,że jest to rzecz fajna i pasuje do mojego stylu.
Nie podoba mi się on od zeszłego tygodnia kiedy zobaczyłam go u koleżanki,tylko od jakiegoś czasu i mam za sobą,rożne próby przymocowania czegokolwiek do wargi co przypomina kolczyk.
Były to najczęściej cekiny,wiem że to bardzo dziecinne pomysły,ale w ten sposób mogłam zobaczyć czy będzie mi pasował autentyczny kolczyk
Jeśli chodzi o szkołę to mamy tylko jedną babkę, która się czepia takich rzeczy-od matematyki.
Doradziły mi dziewczyny,abym zrobiła kolczyk i gdy przyjdzie czas na matmę,odkręciła kuleczkę,aby został sam pręt i nie będzie on za bardzo widoczny.
Czy to aby dobra rada.?

Edytowane przez degustatorkax3
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:04
degustatorkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:39   #2118
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

nie, bawienie się kolczykiem wydłuża proces gojenia.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:01   #2119
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez degustatorkax3 Pokaż wiadomość
Wiem jak to wygląda i dla niektórych z Was jest to nienormalne kłuć się w wieku 14-15 lat ;o
Niektórzy robią to dla lansu,niektórzy kopiują koleżanki,a inni chcą przypominać swojego idola.
Ja chcę kolczyka ponieważ uważam,że jest to rzecz fajna i pasuje do mojego stylu.
Nie podoba mi się on od zeszłego tygodnia kiedy zobaczyłam go u koleżanki,tylko od jakiegoś czasu i mam za sobą,rożne próby przymocowania czegokolwiek do wargi co przypomina kolczyk.
Były to najczęściej cekiny,wiem że to bardzo dziecinne pomysły,ale w ten sposób mogłam zobaczyć czy będzie mi pasował autentyczny kolczyk
Wybacz, ale moim zdaniem 15-latki z kolczykiem nie wygladaja dobrze. Po prostu i juz. Uwierz, ja rowniez mialam chec na kolczyk w twoim wieku praktycznie juz. Ale zrobilam go dopiero w wieku 21 lat. Moze gdybym miala kase wczesniej to bylo by wczesniej, ale na pewno po 18 Takie jest moje zdanie. Co na to twoi rodzice tak w ogole? Wiedza, czy jestes kolejna osoba ktora ma zamiar postawic ich przed faktem dokonanym lub ukrywac kolczyk wyciagajac go?
Cytat:
Napisane przez degustatorkax3 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o szkołę to mamy tylko jedną babkę, która się czepia takich rzeczy-od matematyki.
Doradziły mi dziewczyny,abym zrobiła kolczyk i gdy przyjdzie czas na matmę,odkręciła kuleczkę,aby został sam pręt i nie będzie on za bardzo widoczny.
Czy to aby dobra rada.?
Jak ty to sobie wyobrazasz? Czy twoim zdaniem sam pret utrzyma ci sie w dziurce? Chocby dlatego ze bedziesz musiala majstrowac przy tym kolczyku zeby go ukrywac to nie powinnas go robic.
Ale to twoja sprawa, chociaz zdecyduj sie na profesjonalne studio.
Jesli koniecznie chcesz ukrywac-poszukaj przezroczystych zatyczek do dziurki, dostepne na all, zamiast kombinowac.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 19:49   #2120
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Albo wybierz kulkę w odcieniu jak najbardziej zbliżonym do Twojego koloru skóry.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:23   #2121
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

omatkoboska!

jak Ci się podoba teraz to poczekasz jeszcze te dwa, trzy lata.
Ja miałam taki chory pomysł przebicia wargi w 6 klasie podstawówki... ale myślę sobie, że żałowałabym strasznie. Teraz oglądam te poprzekłuwane laseczki w mojej szkole ze spuchniętą brwią, wargą, ale z wygojoną tylko że z za długim prętem, który zwisa ohydnie jakieś pół centymetra...

Ja w wieku 15 odważyłam się na industriala - a po trzech miesiącach tragusa.
Ale to są tylko i wyłącznie uszy... a twarz? kiedyś, coś na pewno ale jeśli już po osiemnastce...

ale te wargi kłute dla lansiwa! żaden szanujący sie piercer nie przekłuje wargi 15stce czy 14stce... więc chodzą takie kosmetyczek... znam juz kilka takich przypadków. X przekłuła wargę u kosmetyczki mówiąc jej przy tym, że ma uczulenie na nikiel, kosmetyczka powiedziała jej, że te kolczyki są srebrne (o zgrozo!). teraz pannie X ciurkiem leje się ropa, ma jednego wielkiego strupa w tym miejscu - ale jej to nie obchodzi... jest z siebie dumna i cały czas wymienia nakrętki... (ale że u nas w szkole nie wolno mieć kolczyków to zamalowuje go fluidem...)
panna Y przekłuła język u kosmetyczki oczywiscie - teraz męczy się z gronkowcem. Potem u tej samej kosmetyczki (ale głupota...) przekłuła brew w dwóch miejscach.. jedno kłucie od drugiego w odstepie 2 tygodni... bo oczywiście kosmetyczka utrzymywała, że się zagoiło. Kolczyki jej teraz migrują i płacze, że musi wyciągnąć... śmieszne.

jeśli się nie ma pieniędzy na piercera, czy też chce się na tym oszczędzic... lepiej sobie krzywdy nie robić. ale wy wszyscy i tak zrobicie po swojemu.. macie gdzieś dobre rady innych...
także idźcie sie przemywać spirytusem i kłujcie u kosmetyczek... życzę powodzenia
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:36   #2122
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
omatkoboska!
Ja w wieku 15 odważyłam się na industriala - a po trzech miesiącach tragusa.
Ale to są tylko i wyłącznie uszy... a twarz? kiedyś, coś na pewno ale jeśli już po osiemnastce...
O, wlasnie. Uszy to co innego-mozna przykryc wlosami no i w ogole podejrzewam ze nauczycieli taki kolczyk by nie draznil. Wiec moze uszy, a nie od razu warga?
Brawo dla kolezanki za rozsadek

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
...ale te wargi kłute dla lansiwa! żaden szanujący sie piercer nie przekłuje wargi 15stce czy 14stce... więc chodzą takie kosmetyczek... znam juz kilka takich przypadków. X przekłuła wargę u kosmetyczki mówiąc jej przy tym, że ma uczulenie na nikiel, kosmetyczka powiedziała jej, że te kolczyki są srebrne (o zgrozo!). teraz pannie X ciurkiem leje się ropa, ma jednego wielkiego strupa w tym miejscu - ale jej to nie obchodzi... jest z siebie dumna i cały czas wymienia nakrętki...
Juz ktos kiedys wspominal, ze kosmetyczki maja teraz na tym szalony zarobek... Mimo wszystko-nawet one powinny chciec zgody rodzica albo wrecz przyjscia z nim w razie niepelnoletnosci.
I jak mozna nosic kolczyk z ktorego leci ropa i wokol ktorego jest strup? Straszne. Ja sie z takim czyms takim nie spotkalam i nie jestem pewna czy bym chciala...

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
(ale że u nas w szkole nie wolno mieć kolczyków to zamalowuje go fluidem...)
Ze...... ze co robia...!?! Jak to musi wygladac... Z tym tez sie jeszcze nie spotkalam... Matko i corko...


Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
jeśli się nie ma pieniędzy na piercera, czy też chce się na tym oszczędzic... lepiej sobie krzywdy nie robić. ale wy wszyscy i tak zrobicie po swojemu.. macie gdzieś dobre rady innych...
także idźcie sie przemywać spirytusem i kłujcie u kosmetyczek... życzę powodzenia
Dokladnie.
Jednej na dziesiec sie zagoi, innym bedzie sie lala ropa i bedzie puchlo, a kolejna zrobi sobie krzywde na cale zycie...
W zasadzie ludzie powinni uczyc sie na bledach, ale w tym wypadku chyba nie warto.

Ach, i tylko czekam az ktos powie ze robimy masowa nagonke znowu
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:06   #2123
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Nie warto pomagać i tłumaczyć tutaj tym wszystkim napalonym na piercing 14stką/tudzież 15stką. Pisałam wcześniej jednej takiej, podenerwowałam się a i tak mam wrażenie, że oleju w tej paliczce nie przybyło ani troche.

One i tak zrobią po swojemu (igłą do szycia najlepiej). Potem będą płakac, że nie posłuchały rad innych.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:10   #2124
dodadarling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Jeżeli mam robić to napewno nie u kosmetyczki ! Raz zrobiłem ten błąd ale wtedy nie wiedziałem o tym że kosmetyczka jest niedorozwinięta w tych sprawach ! I tak musiałem go wyjąć i tak no ale trudno ! Nawet to i lepiej że go wyjąłem ! Nad kol w wadze jednak się jeszcze zastanawiam ! Teraz to już nie wiem cy robić czy nie ! Z jedenj strony chcę ale jak pomyślę że jak skończą się wakacje i szkoła i mam go wyjmować codzienie to wkońcu stanie się nudne i pewnie wyjmę go całego !
dodadarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:38   #2125
klaudia60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Niedawno miałam kolczyk w wardze po lewej stronie. Przebijałam sama, prawie w ogóle nie bolało. Zagoiło się gdzieś po tygodniu, nawet nie było spuchnięte. Ponosiłam go z 2 tyg. i ściągnęłam, bo miałam przypał w szkole.. Dziurka po ściągnięciu kolczyka zarosła po jakimś czasie i nawet jej już nie widać.
Trzeba jednak pamiętać o pielęgnacji, tak z 2-3 razy dziennie płukać melisą. Kolczyka nie zmieniać, ani wyciągać najlepiej przez 10 dni.
Brakuje mi go troche. ;D I chyba po skończeniu gim. znowu sobie zrobię.
klaudia60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:03   #2126
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudia60 Pokaż wiadomość
Niedawno miałam kolczyk w wardze po lewej stronie. Przebijałam sama, prawie w ogóle nie bolało. Zagoiło się gdzieś po tygodniu, nawet nie było spuchnięte. Ponosiłam go z 2 tyg. i ściągnęłam, bo miałam przypał w szkole.. Dziurka po ściągnięciu kolczyka zarosła po jakimś czasie i nawet jej już nie widać.
Trzeba jednak pamiętać o pielęgnacji, tak z 2-3 razy dziennie płukać melisą. Kolczyka nie zmieniać, ani wyciągać najlepiej przez 10 dni.
Brakuje mi go troche. ;D I chyba po skończeniu gim. znowu sobie zrobię.
dziewczyno,z tego co napisałaś nie jesteś tutaj żadnym autorytetem żeby 'dobrych' rad udzielać... sama? zagoiło się po tygodniu? goi się nawet do 3 miesięcy. przez 10 dni nie wyciągać kolczyka? dobre sobie. nie wyciągamy do całkowitego zagojenia,no chyba że zmiana na krótszy bo przeszkadza,ale to też nie wcześniej niż po 3 tygodniach... brawo.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:25   #2127
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Podziwiam was, dziewczyny, ze macie jeszcze cierpliwosc odpowiadac na takie wiadomosci.
Zeby chociaz te dziewczyny skorzystaly z tego co piszecie...
Przyznaje, ze zanim przeklulam warge tez nie mialam pojecia o piercingu, poszlam do kosmetyczki, ale gdy tylko z nia porozmawialam, to od razu ucieklam :/ Nawet taki laik jak ja wtedy zorientowal sie ze cos jest nie tak-nie miala kolczykow z tytanu i bioplastu, tylko stal, z laski pozwolila mi przyniesc wlasny tytanowy, powiedziala, ze po 3 tygodniach mozna zmienic... masakra.
Umowilam sie na przeklucie dla swietego spokoju, ale wiecej tam nie wrocilam, tylko znalazlam profesjonalnego piercera-wolalam dolozyc ta kase na bilet do Lublina, niz zalowac.
Dzieki forum dowiedzialam sie ze pod zadnym pozorem nie nalezy przemywac przeklucia woda utleniona i spirytusem, smarowac masciami gdy nic sie nie dzieje...
Teraz po pol roku mam ladnie zagojony kolczyk.
Dzieki wam po czesci
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:53   #2128
cyziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ja miałam robionego kolczyka w studiu piercingu, i jak mi zakladali kolczyka to bylo wszystko ok, a teraz zrobila mi sie taka kulka naokoło, i jakbym miała za krótkiego kolczyka, bo mi tak pulsuje i ściska wargę, i chyba nie mogę go wyjąć bo 3 dni temu miałąm robione... A nie chcę jakiegoś choróbska dostać ;/! Mam tytan kolczyka
cyziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:10   #2129
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

jeśli masz za krótki kolczyk to jedź tam, gdzie ci kłuli warge żeby wymienili na dłuższy
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:49   #2130
cyziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

No właśnie to był najdłuższy u nich! mam dosc grube wargi i jeszcze spuchniete... 10 mm!
cyziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.