Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 18:33   #4171
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nie lubie takich, za duzo p*****dółek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 20:14   #4172
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

Irsin, piękna kuchnia - też myślałam o rustykalnym stylu ale on ladnie (dla mnie) wygląda z wyspą ta u mnie nie wygladalaby dobrze

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
juhuuu!


tak ja jestem na tak
dla mnie moze byc troche za cięzko, bo nie lubię zbyt wielu ciemnych mebli (lubię, gdy lączą się z białymi np.), ale ta kuchnia zdecydowanie bardziej będzie Ci pasować do staroci

wiem , takie baterie ładnie wyglądają w połączeniu z ciemnymi meblami

Peonies, a jaki kolor podłogi? Jasna będzie? Czym rozświetlisz wnętrze? Czy lubisz takie ciemne?
Będą jasne drewniane "postarzane" panele, ściany dulux cafe ole plus wielkie kafle w strefie między szafkami w starym matowym złocie. w oknie drewniane żaluzje (grubsze "blaszki") w ciemnym brązie plus austriacka roleta (jeszcze nie wiem w jakim odcieniu - na pewno jasnym). na resztę pomysły dopiero się rodzą

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------
te mi się podobają, śliczne z klasą[/QUOTE]

Norbit, mnie też bardziej przypadły do gustu


uwielbiam takie domy - u mnie będzie troszkę trudniej bo mebluję mieszkanie ale myślę, ze będzie ok (choć ciut zbliżone):tym bardziej, że obecne "ciasne ale własne" też jest utrzymane w takim klimacie. Miłochę do wnętrz z" klimatem" odziedziczyłam po Babci (mojej najlepszej Przyjaciółce) i sporo też cennych mebelków i bibelotow
Szkoda tylko, że nie potrafię tym zarazić mojego małża
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2011-05-01 o 20:16
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:17   #4173
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Będą jasne drewniane "postarzane" panele, ściany dulux cafe ole plus wielkie kafle w strefie między szafkami w starym matowym złocie. w oknie drewniane żaluzje (grubsze "blaszki") w ciemnym brązie plus austriacka roleta (jeszcze nie wiem w jakim odcieniu - na pewno jasnym). na resztę pomysły dopiero się rodzą


uwielbiam takie domy - u mnie będzie troszkę trudniej bo mebluję mieszkanie ale myślę, ze będzie ok (choć ciut zbliżone):tym bardziej, że obecne "ciasne ale własne" też jest utrzymane w takim klimacie. Miłochę do wnętrz z" klimatem" odziedziczyłam po Babci (mojej najlepszej Przyjaciółce) i sporo też cennych mebelków i bibelotow
Szkoda tylko, że nie potrafię tym zarazić mojego małża
Będzie pięknie, świetnie to sobie wymyśliłaś Peonies
lubisz ciepłe kolory, dobrze się czujesz w ciemniejszych, przytulnych/klimatycznych wnętrzach, ale nie stronisz od nowoczesności. Będzie do Ciebie pasować i będzie pięknie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
pewnie lepiej zdenkować, ale kiedy ja coś ostatnio zdenkowałam
no wiem - gdybym miała wybierać spośród tych trzech, to zdecydowanie wybrałabym Skin Fooda
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:18   #4174
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=peonies;26637304]
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?
widzę przed nimi ladę i kelnerki na wrotkach
dla mnie za dużo szczęścia na raz
raz się skusiłam na taki szał i wystarczy mi na całe życie (w wieku lat 8 wybrałam do mego pokoju "przepiękną" tapetę w rozmaite miśki i inne myszki - wszystkie miały wielkie czerwone nosy - na początku było fajnie, potem zaczęłam kredkami te nosy unieszkodliwiać )
jak duża będzie Twoja kuchnia? takie obłe kształty marnują mnóstwo miejsca

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mi sie sam pomysl podoba Ale wymaga odwagi, bo są tu trzy wyraziste elementy: kolor (konkretny), kształt (obły, nie prosty), błysk (też jest ozdobą) + uchwyty (ozdoba). Jak dla mnie trochę za dużo dobrego
Ja bym jednak polecala prostsza forme (nie taką obłą).
Będziesz zamawiać coś konkretnego w sklepie czy na zamówienie u stolarza? Jesli u stolarza polecam MDF - mozna go przepięknie kształtować, frezować (np zrobić szafki bez rączek) i malować na dowolny kolor. Może być matowy i błyszczący.
Bez uchwytow - tak jak na zdjeciu (z takimi wycięciami) - tylko moze byc dowolny kolor i mat lub połysk.
Ale to tylko moja propozycja
świetna kuchnia
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja jak robilam remont to myslalam, ze zdecyduje sie na limonkowy kolor mebli lub chociaz blatu, ale potem zrezygnowalam. Wystraszylam sie
ja pragnęłam szarych błyszczących frontów, ale wytłumaczyłam, sama sobie, że w wielkiej kuchni składającej się z trzech szafek szaleństwa sensu nie mają

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
moj mała zaczyna zabkować

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
byłam przed chwilką w mieszkaniu i raz jeszcze przemyślałam te meble. raczej trudno bedzie mi je połączyć z np. salonem (kuchnia otwarta) gdzie bedą stały starocie np. wielka dębowa biblioteka, poza tym łazienkę też starałam sie dopasować do tego typu wnętrza więc i szafka jest dębowa i baterie w starym satynowym złocie (wiem jak brzmi ale za to jak pięknie wygląda). chyba jednak zakupię takie jak w załączonym linku:
http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../59/1585395914
co wy na to?
dla mnie strasznie ciemna -> nie będzie efektu lochu?
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
świetna byłaby w domku z ogrodem
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:31   #4175
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=milka-pilka;26650712]Będzie pięknie, świetnie to sobie wymyśliłaś Peonies
lubisz ciepłe kolory, dobrze się czujesz w ciemniejszych, przytulnych/klimatycznych wnętrzach, ale nie stronisz od nowoczesności. Będzie do Ciebie pasować i będzie pięknie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


mam nadzieję, że uda się tak jak piszesz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

dla mnie strasznie ciemna -> nie będzie efektu lochu?


Arrachnee, "cala reszta" będzie w dużo jasniejszych barwach więc myślę, że zamierzony efekt będzie odwrotny od wspomianego przez Ciebie
Choć nie ukrywam, ciągle myślę o kolorach... tyle, ze podejrzewam - niestety nie dam rady w kuchni z takimi meblami dlużej niż rok...
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2011-05-01 o 21:33
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:02   #4176
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[QUOTE=peonies;26651431]
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Będzie pięknie, świetnie to sobie wymyśliłaś Peonies
lubisz ciepłe kolory, dobrze się czujesz w ciemniejszych, przytulnych/klimatycznych wnętrzach, ale nie stronisz od nowoczesności. Będzie do Ciebie pasować i będzie pięknie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


mam nadzieję, że uda się tak jak piszesz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

dla mnie strasznie ciemna -> nie będzie efektu lochu?


Arrachnee, "cala reszta" będzie w dużo jasniejszych barwach więc myślę, że zamierzony efekt będzie odwrotny od wspomianego przez Ciebie
Choć nie ukrywam, ciągle myślę o kolorach... tyle, ze podejrzewam - niestety nie dam rady w kuchni z takimi meblami dlużej niż rok...
jeśli pragniesz koloru, to kup meble, w których możesz wymienić fronty
świetnie też może wyglądać mieszanie -> całość neutralna + kilka frontów kolorowych
albo inna góra, inny dół
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:40   #4177
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
juhuuu!


tak ja jestem na tak
dla mnie moze byc troche za cięzko, bo nie lubię zbyt wielu ciemnych mebli (lubię, gdy lączą się z białymi np.), ale ta kuchnia zdecydowanie bardziej będzie Ci pasować do staroci

wiem , takie baterie ładnie wyglądają w połączeniu z ciemnymi meblami

Peonies, a jaki kolor podłogi? Jasna będzie? Czym rozświetlisz wnętrze? Czy lubisz takie ciemne?

milko, to nie powod do radosci - chcoiaz w sumie moze z 1 strony tak, ona dopiero mi zasnela , a tak to ciagle placze, a ja prawie z nia

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
pewnie lepiej zdenkować, ale kiedy ja coś ostatnio zdenkowałam

super to czekam, oby szybko przyszedł



te mi się podobają, śliczne z klasą

dobra reakcja

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
w stylu prowansalskim, tez fajna
tylko mi się kojarzy raczej z domkiem, niż z mieszkaniem

z domkiem, domkiem
ja juz sobie zwizualizowalam swoj domek na wsi

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

[QUOTE=arrachnee;26651135]
Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
widzę przed nimi ladę i kelnerki na wrotkach
dla mnie za dużo szczęścia na raz
raz się skusiłam na taki szał i wystarczy mi na całe życie (w wieku lat 8 wybrałam do mego pokoju "przepiękną" tapetę w rozmaite miśki i inne myszki - wszystkie miały wielkie czerwone nosy - na początku było fajnie, potem zaczęłam kredkami te nosy unieszkodliwiać )
jak duża będzie Twoja kuchnia? takie obłe kształty marnują mnóstwo miejsca


świetna kuchnia

ja pragnęłam szarych błyszczących frontów, ale wytłumaczyłam, sama sobie, że w wielkiej kuchni składającej się z trzech szafek szaleństwa sensu nie mają




dla mnie strasznie ciemna -> nie będzie efektu lochu?

świetna byłaby w domku z ogrodem
zapraszam ponosic mala na rekach
a tak na marginesie, odkad zostalam z nia sama - chudne bez diety - bo nie mam czasu na jedzenie i gotowanie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 05:54   #4178
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Irsin sprobuj dac Camilia - to homeopatia ale bardzo chwalona przez Mamy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:35   #4179
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Irsin sprobuj dac Camilia - to homeopatia ale bardzo chwalona przez Mamy

dziekuje ranko, dzisiaj podejde do apteki
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:47   #4180
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no wiem - gdybym miała wybierać spośród tych trzech, to zdecydowanie wybrałabym Skin Fooda
ooo aż tak, to chyba sobie kliknę, ale poczekam jeszcze na opinię Dimiti bo też sobie go zamówiła
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dobra reakcja
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:01   #4181
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
milko, to nie powod do radosci - chcoiaz w sumie moze z 1 strony tak, ona dopiero mi zasnela , a tak to ciagle placze, a ja prawie z nia
o to przepraszam ja sie nie znam i myslałam, że to taka dumna sprawa, nie skojarzyłam, że wiażą się z tym ciągłę płacze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
z domkiem, domkiem
ja juz sobie zwizualizowalam swoj domek na wsi
aaa, wszystko rozumiem

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
zapraszam ponosic mala na rekach
a tak na marginesie, odkad zostalam z nia sama - chudne bez diety - bo nie mam czasu na jedzenie i gotowanie
czyli i plus, może dla zdrowia nie koniecznie, ale dla ciała i duszy dobry

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ooo aż tak, to chyba sobie kliknę, ale poczekam jeszcze na opinię Dimiti bo też sobie go zamówiła

pewnie, też jestem ciekawa co Dimiti powie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 13:01   #4182
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

właśnie gdzie Dimiti mam nadzieję, że u niej wszytsko ok
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:26   #4183
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Przyłącze sie do pozytywnych opinii korektora Skin food, mam go dzięki uprzejmosci jednej z Wizażanek i jestem bardzo zadowolona, mam kolor nr 1, piekny morelowy kolor i własnie dzieki temu rewelacyjnie maskuje cienie pod oczami, nakładam palcem i dalej używam beautyblendera, jest niewidoczny, trwałość - 8 godzin u mnie i nie wiedze zeby ise specjalnie zbieral w moich zmarszczkach mimicznych. reasumując naprawde fajny produkt, polecam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:10   #4184
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Przyłącze sie do pozytywnych opinii korektora Skin food, mam go dzięki uprzejmosci jednej z Wizażanek i jestem bardzo zadowolona, mam kolor nr 1, piekny morelowy kolor i własnie dzieki temu rewelacyjnie maskuje cienie pod oczami, nakładam palcem i dalej używam beautyblendera, jest niewidoczny, trwałość - 8 godzin u mnie i nie wiedze zeby ise specjalnie zbieral w moich zmarszczkach mimicznych. reasumując naprawde fajny produkt, polecam
Hola ola, wiem że piszesz o korektorze, ale wspomniałaś też o beautyblenderze, który ostatnio bardzo pożądam
Czy też jesteś nim tak zachwycona jak wiele osób w necie? Gdzie go kupiłaś? Najtaniej chyba wychodzi na eBay?
Ja zgłębiam temat i doczytałam dziś, że jeden starcza tylko na ok. 3 mesiace no i pielęgnować można go tylko specjalnym płynem

A może któraś też go ma i mogłaby opisać swoje wrażenia?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:36   #4185
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hola ola, wiem że piszesz o korektorze, ale wspomniałaś też o beautyblenderze, który ostatnio bardzo pożądam
Czy też jesteś nim tak zachwycona jak wiele osób w necie? Gdzie go kupiłaś? Najtaniej chyba wychodzi na eBay?
Ja zgłębiam temat i doczytałam dziś, że jeden starcza tylko na ok. 3 mesiace no i pielęgnować można go tylko specjalnym płynem

A może któraś też go ma i mogłaby opisać swoje wrażenia?
Beautyblender kupilam newyoucosmetics.pl i powiem tylko HIT, dzis dla porówniania uzylam innej gąbeczki i to nie to beautyblender daje naturalne wykończenia, wtapia podklad, deokaldnie go rozprowadza, i mam wraznie ze podkąld dlużej sie utrzymuje na twarzy, do tego suoer rozprowadza korektor pod oczami i ogolne wrazenie jest

na blogu Desti jest rowniez opinia jajka

co do trwalaści to sie nie wypowiem bo mam go 3 tyg, ale tu dziewczyna mowi ze ma 3 m-ce i dalej uzywa
http://www.youtube.com/watch?v=HTUNTKY_2cU

a piore go w szamponie johnson mojej corci nie kupowalam tego ichnijszego plynu, skoro Joy mowi ze nie ma rożnicy w czyszczeniu jajka

ogolnie to gadzet ale rewelacyjny nie zebym namawiala
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:48   #4186
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a myslicie,ze na lato dla dosyc ciemnje karnacji ten skinfood 2 bedzie odpowiedni?
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:10   #4187
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Beautyblender
a piore go w szamponie johnson mojej corci nie kupowalam tego ichnijszego plynu, skoro Joy mowi ze nie ma rożnicy w czyszczeniu jajka

ogolnie to gadzet ale rewelacyjny nie zebym namawiala
Potwierdzam, BB jest super (ten naturalny efekt!), pędzle do podkładu poszły u mnie w odstawkę. Wreszcie coś, co nie gubi włosków i nie zostawia smug! Ja piorę go albo w szamponie, albo w płynie Maca do czyszczenia albo w tym od BB - płyny są o tyle lepsze, że szybciej tę gąbkę odtłuszczają (pewnie to kwestia zawartości alkoholu, ale przyznam, że nie czytałam składu płynów). W sumie wszystko jedno, jesli się go porządnie wypłucze. Używam ok. 2 tyg., zobaczymy, na ile starczy. Na razie nie widzę śladów zużycia.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:40   #4188
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

aaaa i znowu wróciło, ja też chcę jajo
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:23   #4189
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Beautyblender kupilam newyoucosmetics.pl i powiem tylko HIT, dzis dla porówniania uzylam innej gąbeczki i to nie to beautyblender daje naturalne wykończenia, wtapia podklad, deokaldnie go rozprowadza, i mam wraznie ze podkąld dlużej sie utrzymuje na twarzy, do tego suoer rozprowadza korektor pod oczami i ogolne wrazenie jest

na blogu Desti jest rowniez opinia jajka

co do trwalaści to sie nie wypowiem bo mam go 3 tyg, ale tu dziewczyna mowi ze ma 3 m-ce i dalej uzywa
http://www.youtube.com/watch?v=HTUNTKY_2cU

a piore go w szamponie johnson mojej corci nie kupowalam tego ichnijszego plynu, skoro Joy mowi ze nie ma rożnicy w czyszczeniu jajka

ogolnie to gadzet ale rewelacyjny nie zebym namawiala

no tak, jak poprzednio o nim pisalas to probowalam sobie wmowic, ze jajo nie jest mi potrzebne, ale ten film na YT obejrzalam kilka razy
no a teraz to kusisz okropnie

Hola Ola a jaki Ty masz odcien tego podkladu Guerlain (to Parure Extreme jest teraz Twoim ulubiencem dobrze pamietam?)

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
a myslicie,ze na lato dla dosyc ciemnje karnacji ten skinfood 2 bedzie odpowiedni?
nie wiem , ja mam srednia karnacje i nr 1 jest ok
(lubie tonacje zolte, w DW Light pasowal mi ton 0.2, Mat Lumiere kompakt Chanle #40 Sable, w MACu NC25, Clarins Everlasting Honey 110). Jutro sprobuje zrobic fote tej jedynki w swietle dziennym. Moze jakos Ci pomoze...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 08:54   #4190
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Beautyblender kupilam newyoucosmetics.pl i powiem tylko HIT, dzis dla porówniania uzylam innej gąbeczki i to nie to beautyblender daje naturalne wykończenia, wtapia podklad, deokaldnie go rozprowadza, i mam wraznie ze podkąld dlużej sie utrzymuje na twarzy, do tego suoer rozprowadza korektor pod oczami i ogolne wrazenie jest

na blogu Desti jest rowniez opinia jajka

co do trwalaści to sie nie wypowiem bo mam go 3 tyg, ale tu dziewczyna mowi ze ma 3 m-ce i dalej uzywa
http://www.youtube.com/watch?v=HTUNTKY_2cU

a piore go w szamponie johnson mojej corci nie kupowalam tego ichnijszego plynu, skoro Joy mowi ze nie ma rożnicy w czyszczeniu jajka

ogolnie to gadzet ale rewelacyjny nie zebym namawiala
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Potwierdzam, BB jest super (ten naturalny efekt!), pędzle do podkładu poszły u mnie w odstawkę. Wreszcie coś, co nie gubi włosków i nie zostawia smug! Ja piorę go albo w szamponie, albo w płynie Maca do czyszczenia albo w tym od BB - płyny są o tyle lepsze, że szybciej tę gąbkę odtłuszczają (pewnie to kwestia zawartości alkoholu, ale przyznam, że nie czytałam składu płynów). W sumie wszystko jedno, jesli się go porządnie wypłucze. Używam ok. 2 tyg., zobaczymy, na ile starczy. Na razie nie widzę śladów zużycia.
Dzieki dziewczyny, zrozumiałam, że blender jest mi niezbędny bardzo łatwo mnie skusić czymś na Wizażu
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:15   #4191
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Hej dziewczyny
zamówienie na truskcawce robiłam 30 od razu zaplaciłam
kurczę zaraz mi Philip odpisał ze przyjeli do realizacji
sprawdzam od wczoraj dalej jest w realizacji
a to 3/4 rzeczy nie dla mnie
a spore zamówienie bylo na przeszło 3 stówki
pisać już co jest czy czekac jeszcze - no tak to jeszcze nie miałam SS zaraz było

idę pooglądać ten hit beauty blendera co zacz to nie wiem - ale chyba okazuje się ze rzecz niezbędna
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:05   #4192
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

cicho badzcie !!!!!!!!!!!! ja nic nie chce, nawet nie patrze na ta gabke, bo uznam, ze mi potrzebna

a tak z innej beczki zamowilam sobie straplessowy stanik wonderbra, naczytalam sie o nim na roznych blogach itp i stwierdzilam, ze musze go miec i czekam az przyleci z asosa taki http://www.ultimatestrapless.co.uk/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:09   #4193
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
cicho badzcie !!!!!!!!!!!! ja nic nie chce, nawet nie patrze na ta gabke, bo uznam, ze mi potrzebna

a tak z innej beczki zamowilam sobie straplessowy stanik wonderbra, naczytalam sie o nim na roznych blogach itp i stwierdzilam, ze musze go miec i czekam az przyleci z asosa taki http://www.ultimatestrapless.co.uk/
taaa o gąbce nie chce słyszeć, ale przyszła nas kusić wanderbra
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:34   #4194
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

aaale kuszenie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, zrozumiałam, że blender jest mi niezbędny bardzo łatwo mnie skusić czymś na Wizażu


Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
zamówienie na truskcawce robiłam 30 od razu zaplaciłam
kurczę zaraz mi Philip odpisał ze przyjeli do realizacji
sprawdzam od wczoraj dalej jest w realizacji
a to 3/4 rzeczy nie dla mnie
a spore zamówienie bylo na przeszło 3 stówki
pisać już co jest czy czekac jeszcze - no tak to jeszcze nie miałam SS zaraz było

idę pooglądać ten hit beauty blendera co zacz to nie wiem - ale chyba okazuje się ze rzecz niezbędna
napisz, może coś się wyjaśni

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
cicho badzcie !!!!!!!!!!!! ja nic nie chce, nawet nie patrze na ta gabke, bo uznam, ze mi potrzebna

a tak z innej beczki zamowilam sobie straplessowy stanik wonderbra, naczytalam sie o nim na roznych blogach itp i stwierdzilam, ze musze go miec i czekam az przyleci z asosa taki http://www.ultimatestrapless.co.uk/
wow niezły, a co on dokładnie robi, jakie jest jego główne zadanie? a no i jak sobie dobrałaś rozmiar?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:52   #4195
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dziewczyny, a jak te majowe specialsy- zamawiała któraś- świeże czy skamieliny? Zastanawiam się nad podkładem Biothermy, błyszczykiem EL i teraz tak jeszcze te touch blushe mi wpadły w oko...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 07:00   #4196
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
taaa o gąbce nie chce słyszeć, ale przyszła nas kusić wanderbra
tzn na razie jeszcze nim nie kusze, jak dostane i sie okaze, ze jest taki super to wtedy dopiero bede
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
aaale kuszenie





napisz, może coś się wyjaśni


wow niezły, a co on dokładnie robi, jakie jest jego główne zadanie? a no i jak sobie dobrałaś rozmiar?
rozmiar dobralam wg ich strony. i zobaczymy
[na ich stronie jest takie cos ze wpisujesz obwod pod biustem i w biuscie i oblicza ]
jego glowne zadanie jest takie, ze jak masz letnie sukienki na cienkich ramiaczkach albo bez to niekoniecznie chcesz eksponowac ramiaczka od stanika problem w tym, ze wiekszosc straplessow daje efekt porownywalny z tym, jakbys sobie obwiazala biust bandazem albo np sie nie trzyma, zjezdza zgodnie z grawitacja w kierunku pasa wymagajac poprawienia go co okolo 5 min, chyba, ze robisz cos innego niz siedzenie, wtedy co ok 30 sekund ogolnie rzecz biorac strasznie mnie to zawsze wnerwialo i przez to niechetnie nosilam ciuchy w tym stylu
no az sie natknelam w necie na strone o tym czyms, wyglada kosmicznie, troche jak uszy myszki mickey ale przynajmniej w teorii powinien dawac sobie rade calkiem niezle... no wiec skuszona darmowa przesylka na asosie i niskim kursem walut postanowilam zaryzykowac z tym cudem
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:41   #4197
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

o ile nadrabiania
Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość

Dziewczęta ja offtopowo zapytać o coś chcę , jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i po łazience przyszła kolej na kuchnię. Myślałam o klasycznych meblach ale dopadła mnie myśl użycia nieco śmielszych kolorow. Poniżej zdjęcie mebli. Co wy na to?
nie kłocić się!!


Peonies, ja bym postawiła na klasykę jednak. Jeśli zamierzasz w tych meblach parę lat żyć, to się mocno zastanów Szaleństwo jest fajne, a potem się zaczyna mocno nudzić i niestety, denerwować. Całość determinuje dodatki, jest zobowiązująca i po jakimś czasie zaczynają się problemy. Człowiek chce coś odświeżyć i .. nie ma jak
Ja se szczeliłam kuchnię delikatnie śmietankową i teraz mam kłopot z dobraniem farby do pomieszczenia, strasznie żałuję ze odpuściłam zwykłą biel.

Także meble polecam absolutnie klasyczne i ponadczasowe i szaloną "ekspozycję".
Tak czy inaczej zawsze można zmienić fronty - więc przynajmniej korpusy weź uniwersalne



się nawysilałam, a tu już wszystko o kuchniach napisałyście!


matko, znowu coś kupujecie? Nieeeee Mój małżonek był w weekend był łaskaw zgubić wszystkie dokumenty i karty, także ja nie kupuję nic, bo już przygotowuje się do spłat kredytów w prowidencie i chwilówce, które zaraz zapewne zaciągnie na te papiery szczęsliwy znalazca
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2011-05-04 o 09:49
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:43   #4198
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
matko, znowu coś kupujecie? Nieeeee Mój małżonek był w weekend był łaskaw zgubić wszystkie dokumenty i karty, także ja nie kupuję nic, bo już przygotowuje się do spłat kredytów w prowidencie i chwilówce, które zaraz zapewne zaciągnie na te papiery szczęsliwy znalazca
oj mam nadzieję, że znalazca nie był na tyle sprytny i nie zdążył pozaciągać długów
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 11:48   #4199
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Iliosku i wszystkie Moniki wszystkiego naj naj lepszego
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:08   #4200
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

dziekuje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.