wypadajace rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 10:15   #1
wiola22196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5

wypadajace rzęsy


Kiedys miałam długie i naprawdę gęste rzęsy, ale problem zaczął się od kiedy zaczęłam nakładać na nie olejek rycynowy... Stąd moje pytanie, czy olejek rycynowy faktycznie mógł spowodowac wypadanie rzęs i co polecacie aby poprawić ich stan, bo w lewym oku niedługo w ogóle ich zabraknie. Dodam, że mam 16 lat i maluję rzęsy tuszem codziennie do szkoły czasami używam też kredki. Dużo rzęś tracę tez podczas demakijażu, ale juz zmieniłam płyn. Nie wiem co robić aby przywrócic moim rzęsom dobry stan. Pomóżcie....
wiola22196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 11:16   #2
ewcia2924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: wypadajace rzęsy

witaj polecam Ci Serum do rzęs Hyper Stretch firmy oriflame
dodatkowo Tusz do rzęs Hyper Stretch dzięki stymulującemu kompleksowi Pro-Long™, który przyspiesza naturalny cykl wzrostu rzęs twoje rzęsy będą silniejsze, dłuższe i nie będą wypadać. Cena serum jest śmieszna 14,90 a bedziesz zadowolona

www.ewa-panasiuk.blogspot.com
ewcia2924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 19:52   #3
malychomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: wypadajace rzęsy

olejek rycynowy może być zbyt ciężki i może obciążać twoje rzęsy, należy go nakładać niewiele i niekoniecznie codziennie.
rzęsy mogą też wypadać (tak samo jak włosy) z niedoboru mikroelementów i witamin.
warto jest też rozważyć obecność pasożyta tzw. nużeńca który siedzi w mieszkach wlosowych brwi i rzęs i jest odpowiedzialny za ich wypadanie.

świetną "odżywką" są krople na jaskrę dostępne tylko na receptę. tutaj jednak warto rozważyć za i przeciw bo to jest jednak lek który obniża ciśnienie w gałce ocznej.

pozdrawiam
malychomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 21:53   #4
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: wypadajace rzęsy

Cytat:
Napisane przez malychomik Pokaż wiadomość
olejek rycynowy może być zbyt ciężki i może obciążać twoje rzęsy, należy go nakładać niewiele i niekoniecznie codziennie.
rzęsy mogą też wypadać (tak samo jak włosy) z niedoboru mikroelementów i witamin.
warto jest też rozważyć obecność pasożyta tzw. nużeńca który siedzi w mieszkach wlosowych brwi i rzęs i jest odpowiedzialny za ich wypadanie.

świetną "odżywką" są krople na jaskrę dostępne tylko na receptę. tutaj jednak warto rozważyć za i przeciw bo to jest jednak lek który obniża ciśnienie w gałce ocznej.

pozdrawiam
Swietna rada z tymi kroplami!!! W zadnymwypadku nie stosuj kropli.
Jest preparat naturalny pt Xlash, bez tego składnika w kroplach do oczu na jaskrę, ok 199 zł, poczytaj na wizażu.
Osobiscie odradzam revitalash, zawiera ten składnik.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.