Odstawienie tabletek, a okres i dziwne bóle podbrzusza... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 14:17   #1
justys_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 81

Odstawienie tabletek, a okres i dziwne bóle podbrzusza...


Witam,
2miesiace temu odstawilam tabletki, pierwszy okres po tabletkach był prawidlowo tak jak wówczas gdy bralam tabletki, natomiast ten drugi spóźnia mi sie juz 4 dni.. w ciazy raczej nie powinnam byc... czy to moze byc konsekwencja odstawienia tabletek? bolały mnie też jajniki i mialam wysoka temperature przez 3 dni -39 stopni.. w zwiazku z czym lekarz przepisal mi antybiotyk Forcid 1000...
Wizyte u ginekologa mam dopiero za tydzen (lekarz na urlopie) i chcialam sie kogos zapytac czy po odstawiniu tabletek mial podobne objawy.
__________________
Do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragne! tylko do mej Miłości!!!
justys_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:51   #2
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: Odstawienie tabletek, a okres i dziwne bóle podbrzusza...

hej! ja miałam identyczne objawy(pisałam juz o tym chyba z 5 razy na Wizażu). odstawiłam tablety w czerwcu, w lipcu miałam normalny okres, a w sierpniu powinnam dostac 13 i nic. aż do tej pory nie mam okresu i pobolewają mnie jajniki. podobno to normalne po odstawieniu tabsów. jak konsultujesz to z lekarzem to raczej nie masz się czego obawiac.ja do gina idę za tydzień.pozdrawiam
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:10   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Odstawienie tabletek, a okres i dziwne bóle podbrzusza...

Cytat:
Napisane przez justys_555 Pokaż wiadomość
Witam,
2miesiace temu odstawilam tabletki, pierwszy okres po tabletkach był prawidlowo tak jak wówczas gdy bralam tabletki, natomiast ten drugi spóźnia mi sie juz 4 dni.. w ciazy raczej nie powinnam byc... czy to moze byc konsekwencja odstawienia tabletek? bolały mnie też jajniki i mialam wysoka temperature przez 3 dni -39 stopni.. w zwiazku z czym lekarz przepisal mi antybiotyk Forcid 1000...
Wizyte u ginekologa mam dopiero za tydzen (lekarz na urlopie) i chcialam sie kogos zapytac czy po odstawiniu tabletek mial podobne objawy.
Jest cały wątek o odstawieniu, może by tam pytac?

To całkowicie normalne po odstawieniu tabletek, nie masz się czym martwic.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.