Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 16:28   #2821
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dają lusterko jako gratis za zakupy od 400 zł np w Ekokaracie.

A to pewnie o to chodziło tylko ja nie miałam nic takiego wystawionego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 16:35   #2822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez obsesja1987 Pokaż wiadomość
A to pewnie o to chodziło tylko ja nie miałam nic takiego wystawionego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mnie lusterko dali, jak kupiłam kilka charmsów, wiec pewno od jakiejs kwoty w Pando tez albo od widzi mi sie babek

A wiesz jacy są ludzie dziwni, mnie już nic nie zdziwi chyba ze strony kupujących
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 18:10   #2823
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dostałam dzisiaj maila, że karkosik nie sprzedaje już pandory tylko inne marki np Swarovskiego i z tej okazji 20 % rabatu i do tego jakaś dziwna reklama strony sprzedającej Pandorę. Dziwny mail, strona sprzedająca Pandorę którą reklamują nazywa się tylkooryginalne. Mają branso moments za 217 zlotych jakoś o sporo produktów na promocji, ale sama idea reklamowania nowego sklepu przez karkosika wydaje się dziwną rzeczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 06:09   #2824
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No mnie lusterko dali, jak kupiłam kilka charmsów, wiec pewno od jakiejs kwoty w Pando tez albo od widzi mi sie babek



A wiesz jacy są ludzie dziwni, mnie już nic nie zdziwi chyba ze strony kupujących

Strasznie dziwni czasem negocjują cenę więcej niż o polowe coraz mniej juz sprzedaje ,często poprostu komuś oddaje ze znajomych bo szkoda nerwów.
Ja ogarnęłam trochę Pandorę tzn zrobiłam selekcje i zwroty zostawiłam z tej wiosennej wyprzedaży : karuzele , ażurowy bukiet , serce ze strzala , pierścionek xoxo , wycinane klipsy , ptaka , pave w niebieskie paski oraz miętowa skórkę i bransoletkę na jeden klips . Idą do mnie jeszcze klipsy z rozgwiazdami do muszelki i kraba oraz taki łańcuszek co lata po bransoletce z nowej kolekcji skusiła sie na zawieszkę zawsze razem i krąg miłości( na który czekam ) IMG_1491455308.254273.jpg IMG_1491455337.471310.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 10:25   #2825
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez obsesja1987 Pokaż wiadomość
Strasznie dziwni czasem negocjują cenę więcej niż o polowe coraz mniej juz sprzedaje ,często poprostu komuś oddaje ze znajomych bo szkoda nerwów.
Ja ogarnęłam trochę Pandorę tzn zrobiłam selekcje i zwroty zostawiłam z tej wiosennej wyprzedaży : karuzele , ażurowy bukiet , serce ze strzala , pierścionek xoxo , wycinane klipsy , ptaka , pave w niebieskie paski oraz miętowa skórkę i bransoletkę na jeden klips . Idą do mnie jeszcze klipsy z rozgwiazdami do muszelki i kraba oraz taki łańcuszek co lata po bransoletce z nowej kolekcji skusiła sie na zawieszkę zawsze razem i krąg miłości( na który czekam ) Załącznik 7006926 Załącznik 7006931


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, niejedno już czytałam ze strony kupuijacych
Najlepiej by chyba chcieli za darmo i jeszcze za dopłata

Piekne branso
Masz dwie z tych co ma moja teściówka - azurowy bukiet - kupowąła teraz na weekendzie zniżek i zawieszkę kłodki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 10:58   #2826
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To prawda, niejedno już czytałam ze strony kupuijacych

Najlepiej by chyba chcieli za darmo i jeszcze za dopłata



Piekne branso

Masz dwie z tych co ma moja teściówka - azurowy bukiet - kupowąła teraz na weekendzie zniżek i zawieszkę kłodki

Zawieszkę kupiłam na ekokaracie bo było -30 a bukiet to mam z eSTORE teraz z tej wiosennej akcji był za 105 zł wiec tańszy więcej niż polowe )

Proponują np . 1/3 ceny za która mam dana rzecz wystawiona i jak bd darmowa wysyłka to ewentualnie mogą sie zastanowić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:35   #2827
basiab70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 159
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny, czy któraś z Was ma tę skórkę?

http://www.trollbeads.com/en/shop/cr...celets#start=2
Jak ją się nosi? Czy jest pewna, czy ten węzełek ucieka przez tę dziurkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2017-04-09 (godz. 19.30.10).png (80,1 KB, 65 załadowań)
basiab70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 08:02   #2828
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Jak dobrze dopasujesz do ręki, to nie ucieknie. Tylko ani za ciasno, ani za luźno!
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 17:00   #2829
basiab70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 159
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Polecam Wam trollową limitkę z Dnia Matki. Na żywo jest przepiękna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170412_173502_resized.jpg (57,0 KB, 109 załadowań)
basiab70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:24   #2830
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Moj Nowy zakup
IMG_1492284248.664514.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 21:00   #2831
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Moje nowe wstążeczki IMG_1492286401.777129.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 21:00   #2832
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Moj Nowy zakup
Załącznik 7022246


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ładna masz już wizję?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 07:56   #2833
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Chce przełożyć trochę charmsow z mojej całej zapełnionej pandorki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 11:47   #2834
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Kurczę, jakie ładne nowe Luccicare. Szkoda, że Christa Keizer nie projektuje już dla Trollbeads:
https://www.etsy.com/shop/Luccicare?...er_title_items

A ostatani, ta pseudo Plaża...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (57,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (50,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (60,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (49,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (35,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (42,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (45,4 KB, 51 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:44   #2835
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cuciola, bardzo ładnie wygląda ta bangla
Tamtaglista, pokaż zawieszki na wstążeczkach Ja ostatnio nie mam szczęścia do Lilou, w marcu robili mi branso z kilku sznureczków ze złotym zapięciem i schrzanili to tak, że w domu poprawiałam sama...
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:50   #2836
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Diedra Pokaż wiadomość
Cuciola, bardzo ładnie wygląda ta bangla

Tamtaglista, pokaż zawieszki na wstążeczkach Ja ostatnio nie mam szczęścia do Lilou, w marcu robili mi branso z kilku sznureczków ze złotym zapięciem i schrzanili to tak, że w domu poprawiałam sama...

Mówisz i masz mam nadzieję, że widać https://instagram.com/p/BBfdjnqqJjJ/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 17:51   #2837
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

witam
poszukuję zawieszki murano do pandory ze starej kolekcji - może się komuś znudziła, albo ma inną wizję a ten zalega w szafie? szukałam już na różnych portalach sprzedażowych i nie mogę go nigdzie znaleźć - chętnie odkupię lub wymienię na inny (mam trochę koralików ze starych kolekcji, prawie nienoszonych, więc chętnie się zamienię )
a może macie jakieś przecieki co do najbliższych promocji w pandorze? upatrzyłam sobie bransoletkę a trochę szkoda mi kupić jeśli się okaże, że gdybym się chwilę wstrzymała mogłabym sobie coś do niej dobrać
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 19:28   #2838
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Kupiłam online zestaw Moja pierwsza bransoletka Pandory. Mój obwód nadgarstka to 16,1 cm, kupiłam rozmiar 18 cm (zgodnie z instrukcją na stronie Pandory) i okazała się być tak ciasna, że ledwo ją dopinam (jest na niej już łańcuszek zabezpieczający i 2 klipsy pełnia szczęścia), już ją odesłałam, ale nie napisałam jeszcze maila na jaki rozmiar ją wymienić, nie zmierzyłam jej bez dodatków, może wtedy byłaby odpowiednia ale będę ją przecież nosić razem z nimi. Mam do Was pytanie, czy powinnam ją zamienić na 19 cm, czy raczej na 20 cm? Podobno bransoletki się w krótkim czasie rozciągają. Ja nie planuję nosić dużej ilości charmsów, ale podobno Pandora uzależnia
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 12:37   #2839
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
Kupiłam online zestaw Moja pierwsza bransoletka Pandory. Mój obwód nadgarstka to 16,1 cm, kupiłam rozmiar 18 cm (zgodnie z instrukcją na stronie Pandory) i okazała się być tak ciasna, że ledwo ją dopinam (jest na niej już łańcuszek zabezpieczający i 2 klipsy pełnia szczęścia), już ją odesłałam, ale nie napisałam jeszcze maila na jaki rozmiar ją wymienić, nie zmierzyłam jej bez dodatków, może wtedy byłaby odpowiednia ale będę ją przecież nosić razem z nimi. Mam do Was pytanie, czy powinnam ją zamienić na 19 cm, czy raczej na 20 cm? Podobno bransoletki się w krótkim czasie rozciągają. Ja nie planuję nosić dużej ilości charmsów, ale podobno Pandora uzależnia
Według mnie pospieszyłaś się z odesłaniem. One mają to do siebie,że początkowo są sztywne, moja też taka była i myślałam,że nie dopnę jej nawet bez niczego, a o całkowitym zapełnieniu nie ma mowy. Minęło trochę czasu, nie rozciągnęła się nawet o milimetr, ale zrobiła się bardziej elastyczna i teraz noszę całą zapełnioną , tyle że ja nie lubię luźnych bransoletek, tylko przylegające do ręki. Nadgarstek 14,6 rozmiar 17. Jeśli jednak na pewno chcesz większą to na pewno wzięłabym 19. Bo 20 będzie już bardzo odstawać od ręki. Niektórzy tak lubią, więc musisz przemyśleć, jak Ty wolisz nosić.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-04-20 o 12:45
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 17:33   #2840
bileterka
Raczkowanie
 
Avatar bileterka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 326
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Również chciałam podpytać o za małą bransoletkę Pandory. Bratowa ma od roku; namówiona przez sprzedającą kupiła zbyt krótką. Zniechęcona przestała nosić. Dzięki ostatniej promocji powiększyła kolekcję charmsów ale jest bardzo źle. Bransoletka nie jest też elastyczna ze względu na to, że była rzadko noszona. Mam trochę drobniejsze ręce, dlatego też zapełniłam bransoletkę maksymalnie i nosze ją cały czas (ściągam tylko pod prysznic czy też w przypadku prac związanych z wodą). Nie da się ukryć, jest niewygodnie ale staram się ją rozciągnąć. Czy jest szansa, że to coś da? Na razie efektów nie ma, ale to dopiero trzeci dzień.

Co do promocji w Pandorze to podejrzewam, że dopiero na jesień, zazwyczaj akcje z TS i Grazią są dwa razy w roku. Przynajmniej zawsze tak było. Tylko pytanie czy będzie trzy za dwa czy też pięć za cztery... Ewentualnie może jakaś letnia wyprzedaż... Ale to tylko moje przypuszczenia.
bileterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 18:59   #2841
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

na fb było, że teraz chyba jest jakaś promocja w pandorze w klifie, więc raczej tylko dla warszawianek (3 za 2 chyba)
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 05:33   #2842
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bileterka Pokaż wiadomość
Również chciałam podpytać o za małą bransoletkę Pandory. Bratowa ma od roku; namówiona przez sprzedającą kupiła zbyt krótką. Zniechęcona przestała nosić. Dzięki ostatniej promocji powiększyła kolekcję charmsów ale jest bardzo źle. Bransoletka nie jest też elastyczna ze względu na to, że była rzadko noszona. Mam trochę drobniejsze ręce, dlatego też zapełniłam bransoletkę maksymalnie i nosze ją cały czas (ściągam tylko pod prysznic czy też w przypadku prac związanych z wodą). Nie da się ukryć, jest niewygodnie ale staram się ją rozciągnąć. Czy jest szansa, że to coś da? Na razie efektów nie ma, ale to dopiero trzeci dzień.

Co do promocji w Pandorze to podejrzewam, że dopiero na jesień, zazwyczaj akcje z TS i Grazią są dwa razy w roku. Przynajmniej zawsze tak było. Tylko pytanie czy będzie trzy za dwa czy też pięć za cztery... Ewentualnie może jakaś letnia wyprzedaż... Ale to tylko moje przypuszczenia.
Trzy dni to zdecydowanie zbyt mało, by bransoletka mogła stać się bardziej elastyczna. Moja nie rozciągnęła się ani trochę, a noszę ją prawie codziennie od października 2016. Słyszałam jednak opinie, że szybciej (o ile w ogóle) rozciąga się bransoletka na której jest mało charmsów, ale ile w tym prawdy, nie jestem w stanie powiedzieć. Ja w ogóle się dziwię, bo moja stała się bardziej elastyczna, ale trzyma kształt , a niektóre bransoletki dziewczyn wyglądają na strasznie zmęczone życiem.
Wczoraj zetknęłam się z informacją, że będzie promocja na dzień matki- za zakupy za 299 (chyba, nie jestem pewna) rzecz do 119 złotych gratis.
Ale to na razie tylko przypuszczenia. Póki co w Fugart jest -20proc z okazji dnia matki właśnie no i Jubiler Monika-25proc od 2000 złotych. chyba wracają powoli do akcji 3 za 2, bo są już informacje, jakoby kolejna jakaś promka tego typu była w Kielcach lada moment.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:56   #2843
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Trzy dni to zdecydowanie zbyt mało, by bransoletka mogła stać się bardziej elastyczna. Moja nie rozciągnęła się ani trochę, a noszę ją prawie codziennie od października 2016. Słyszałam jednak opinie, że szybciej (o ile w ogóle) rozciąga się bransoletka na której jest mało charmsów, ale ile w tym prawdy, nie jestem w stanie powiedzieć. Ja w ogóle się dziwię, bo moja stała się bardziej elastyczna, ale trzyma kształt , a niektóre bransoletki dziewczyn wyglądają na strasznie zmęczone życiem.
Wczoraj zetknęłam się z informacją, że będzie promocja na dzień matki- za zakupy za 299 (chyba, nie jestem pewna) rzecz do 119 złotych gratis.
Ale to na razie tylko przypuszczenia. Póki co w Fugart jest -20proc z okazji dnia matki właśnie no i Jubiler Monika-25proc od 2000 złotych. chyba wracają powoli do akcji 3 za 2, bo są już informacje, jakoby kolejna jakaś promka tego typu była w Kielcach lada moment.
a gdzie jest info o tych 20% w fugart bo chyba ślepa jestem
ciekawe czy obejmuje całą kolekcję i jest bez progu zakupowego?
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 10:14   #2844
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
na fb było, że teraz chyba jest jakaś promocja w pandorze w klifie, więc raczej tylko dla warszawianek (3 za 2 chyba)
na stronie Klifu jest: kup za 399 a dostaniesz prezent
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 10:29   #2845
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na stronie Klifu jest: kup za 399 a dostaniesz prezent
W dniu 20 kwietnia skorzystaj z promocji, w której kupując 2 dowolne produkty trzeci dostaniesz w prezencie. Natomiast w dniach 21-23 kwietnia, przy zakupie za 399zł otrzymasz miękką szkatułkę idealną do przechowywanie biżuterii. Więcej szczegółów w salonie, którego dotyczy oferta.
te 3 za 2 to tylko wczoraj było, niestety
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:37   #2846
bileterka
Raczkowanie
 
Avatar bileterka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 326
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Trzy dni to zdecydowanie zbyt mało, by bransoletka mogła stać się bardziej elastyczna. Moja nie rozciągnęła się ani trochę, a noszę ją prawie codziennie od października 2016. Słyszałam jednak opinie, że szybciej (o ile w ogóle) rozciąga się bransoletka na której jest mało charmsów, ale ile w tym prawdy, nie jestem w stanie powiedzieć. Ja w ogóle się dziwię, bo moja stała się bardziej elastyczna, ale trzyma kształt , a niektóre bransoletki dziewczyn wyglądają na strasznie zmęczone życiem.
Dziękuję za podpowiedź, wypróbuję pomysł - będę zmieniała ilości charmsów
bileterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 16:58   #2847
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

macie jakieś przecieki jeśli chodzi o ewentualne promocje w pandorze na dzień matki?
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 05:33   #2848
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
macie jakieś przecieki jeśli chodzi o ewentualne promocje w pandorze na dzień matki?
Tak jak pisałam wyżej- zrób zakupy za 299 a rzecz do 119 złotych dostaniesz w prezencie. To promocja na dzień matki.
Kod w Fugart był do niedzieli.Nie zaglądam tu każdego dnia, szkoda,że się nie załapałaś. Progu cenowego na pewno nie było, wydaje mi się też, że rabat obowiązywał na całość kolekcji.
Teraz ma być Noc Zakupów w Rzeszowie (chyba ten piątek?) oraz w połowie maja promocja 3 za 2 w Warszawie. Pewnie byłby Ci ktoś w stanie pomóc z zakupem, gdybyś była na facebookowej grupie.
A ja kupiłam wymarzoną chabrową skórkę w rozmiarze d 2, z nadzieją,że skrócę ją bez problemu, bo na mnie nawet d1 jest za duża i niestety chodzę od Annasza do Kajfasza, byłam u pięciu jubilerów, nikt nie chce się podjąć, jeden mówi:" niech sobie pani wiąże supeł" inny "jak obetnę to się rozplecie" jeszcze inny:" odpadanie pani zapięcie" jeden jedyny chciał się podjąć i mówił coś o kleju na 48h, ale mówił to tak niepewnie,że skapitulowałam i chyba muszę sprzedać

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-04-25 o 05:36
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 07:59   #2849
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wyżej- zrób zakupy za 299 a rzecz do 119 złotych dostaniesz w prezencie. To promocja na dzień matki.
Kod w Fugart był do niedzieli.Nie zaglądam tu każdego dnia, szkoda,że się nie załapałaś. Progu cenowego na pewno nie było, wydaje mi się też, że rabat obowiązywał na całość kolekcji.
Teraz ma być Noc Zakupów w Rzeszowie (chyba ten piątek?) oraz w połowie maja promocja 3 za 2 w Warszawie. Pewnie byłby Ci ktoś w stanie pomóc z zakupem, gdybyś była na facebookowej grupie.
A ja kupiłam wymarzoną chabrową skórkę w rozmiarze d 2, z nadzieją,że skrócę ją bez problemu, bo na mnie nawet d1 jest za duża i niestety chodzę od Annasza do Kajfasza, byłam u pięciu jubilerów, nikt nie chce się podjąć, jeden mówi:" niech sobie pani wiąże supeł" inny "jak obetnę to się rozplecie" jeszcze inny:" odpadanie pani zapięcie" jeden jedyny chciał się podjąć i mówił coś o kleju na 48h, ale mówił to tak niepewnie,że skapitulowałam i chyba muszę sprzedać
dzięki za info dot. promocji - liczyłam, że dadzą coś bardziej spektakularnego
no szkoda z tym rabatem, choć myślałam, że on jest aż do dnia matki, bo ja się czaję na bransoletkę skórzana ale taka, która wchodzi dopiero w maju
ale dziękuję ci za info - nie jestem w grupie pandorowej, choć lubię ich bransoletki, ale pewnie nie byłabym zbyt aktywnym członkiem
mi pewnie najbardziej pasowałaby ta promocja 3 za 2 - jakbyś coś więcej wiedziała to daj jakiś znak
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:46   #2850
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
A ja kupiłam wymarzoną chabrową skórkę w rozmiarze d 2, z nadzieją,że skrócę ją bez problemu, bo na mnie nawet d1 jest za duża i niestety chodzę od Annasza do Kajfasza, byłam u pięciu jubilerów, nikt nie chce się podjąć, jeden mówi:" niech sobie pani wiąże supeł" inny "jak obetnę to się rozplecie" jeszcze inny:" odpadanie pani zapięcie" jeden jedyny chciał się podjąć i mówił coś o kleju na 48h, ale mówił to tak niepewnie,że skapitulowałam i chyba muszę sprzedać
Nie dziwię się, że nie chcą, bo skrócić, to żaden problem - sama skróciłam sobie takiego plecionego, skórzanego no-nama - ale zachować przy tym zdatne do ponownego użycia zapięcie, tak żeby dało się tam z powrotem wkleić bransoletkę już się raczej nie uda.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.