Pomadkomaniaczki - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-12, 11:51   #2671
201606291621
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 343
Dot.: Pomadkomaniaczki

Witam pomadkomaniaczki Ostatnio kupiłam szminkę z GR, o tę - http://img.szafa.pl/ubrania/1/016534...-128-coral.jpg Kolor cudny, idealnie mi pasuje, tylko słaba jakość, no koszmarna Czy któraś kojarzy jakiś zamiennik z wyższej półki? Kupiłam z Maca Vegas Volt, ale to wciąż nie to... Ogólnie kolor tej szminki z GR jest taki jak na zdjęciu, dość intensywny, ciepły, taki pomarańczowy koral.
201606291621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:46   #2672
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez sialala3 Pokaż wiadomość
Witam pomadkomaniaczki Ostatnio kupiłam szminkę z GR, o tę - http://img.szafa.pl/ubrania/1/016534...-128-coral.jpg Kolor cudny, idealnie mi pasuje, tylko słaba jakość, no koszmarna Czy któraś kojarzy jakiś zamiennik z wyższej półki? Kupiłam z Maca Vegas Volt, ale to wciąż nie to... Ogólnie kolor tej szminki z GR jest taki jak na zdjęciu, dość intensywny, ciepły, taki pomarańczowy koral.
moze Chanel allure velvet 43 ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:49   #2673
201606291621
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 343
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
moze Chanel allure velvet 43 ?
Ooo, na swatchach wygląda bardzo podobnie. Dziękuję za pomoc!
201606291621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:23   #2674
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Pomadkomaniaczki

Jakościowo są super moje ulubione pomadki, tylko nie wiem czy ten odcień to nie limitka była musisz sobie to sprawdzić - ja swoją już jakieś 2 lata mam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:28   #2675
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Pomadkomaniaczki

O, watek dla mnie.
Moje noworoczne postanowienie to ograniczyc kupowanie szminek w zwiazku z tym chce 5x przemyslec zanim wydan kase. Kusza mnie pomadki Toma Forda i te nowe w plynie z MAC, ktos probowal?
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 16:07   #2676
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: Pomadkomaniaczki

dziewczyny, o co chodzi z tymi pomadkami Rimmel by Kate? one wszędzie są wykupione, np. ten kolor. Nie widziałam ich chyba nigdzie stacjonarnie. Warto?
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:53   #2677
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Pomadkomaniaczki

Są całkiem niezle: ja mam 2 czerwienie oraz 1 brudny róż mat. Chociaż z tych czerwieni zadowolona nie jestem, nie mój odcień ostatecznie, za mocne jednak na codzień. Róż fajny, ktoś mnie kiedyś nawet zapytał o szminkę która miałam na ustach.

Mi się marzy 142 od Chanel <3 zakochałam się w tym odcieniu!
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 07:55   #2678
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Wiem i chcę wszystkie.
Obczaję w Douglasie. A w necie gdzieś taniej? Ale na polskiej stronie? W Douglasach mają wszystkie kolory?
Taniej nie wiem czy jest, ale Mintishop i Ezebra wprowadziły NYX do siebie.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 12:16   #2679
Zuzzannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pomadkomaniaczki

Używał ktoś tych toma forda? Jak z jakością?
Zuzzannax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:14   #2680
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Pomadkomaniaczki

POmadki Maca kocham od zawsze ale ta matowa pLynna wersja jest straszna tworzy na ustach suchą skorupę ,więc odradzam .....TF no cóż hmm ....mam dwie matową pussycat i jest ok ale szalu nie ma, macowe porownywalne jak nie lepsze .....
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:34   #2681
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
POmadki Maca kocham od zawsze ale ta matowa pLynna wersja jest straszna tworzy na ustach suchą skorupę ,więc odradzam .....TF no cóż hmm ....mam dwie matową pussycat i jest ok ale szalu nie ma, macowe porownywalne jak nie lepsze .....
A ja się właśnie czaję na matową TF. Mat z MACa mam tylko jeden (Instigator) i mi tyłka nie urwał nierówno się nakłada, są prześwity, przesuwa się, nie wiem o co chodzi może ten TF będzie właśnie bardziej w moje gusta uderzał Możesz napisać coś więcej?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 15:13   #2682
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Pomadkomaniaczki

Z plynnych mam 2 pomadki ABH i sa spoko, ale jednak zasychaja na skorupe, zastanawialam sie czy te od Mac beda inne pod tym wzgledem. Widze ze jednak nie, eh. Maty od Mac bardzo lubie, mam chyba z 10. Kazda zachowuje sie mniej wiecej tak samo, lubie lubie lubie. Ale choruje na TF teraz
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:08   #2683
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A ja się właśnie czaję na matową TF. Mat z MACa mam tylko jeden (Instigator) i mi tyłka nie urwał nierówno się nakłada, są prześwity, przesuwa się, nie wiem o co chodzi może ten TF będzie właśnie bardziej w moje gusta uderzał Możesz napisać coś więcej?


Nie testowałam nigdy Instigator, ale tak to czasem jest - jedne maty są dobre, a inne niekoniecznie Spróbuj z innymi kolorami. Tylko nie z nową VG Ariana, bo jest kiepska :/

W ogóle to czerwienie i róże zwykle są lepsze jakościowo niż ciemne kolory, tak zauważyłam ostatnio...



Jeśli skusisz się na szminkę Tomka, daj znać co o niej myślisz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 18:14   #2684
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
POmadki Maca kocham od zawsze ale ta matowa pLynna wersja jest straszna tworzy na ustach suchą skorupę ,więc odradzam .....TF no cóż hmm ....mam dwie matową pussycat i jest ok ale szalu nie ma, macowe porownywalne jak nie lepsze .....
Dzięki, bo myślałam o ich zakupie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 18:53   #2685
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Question Kolor szminki

Witam, a wy jakiego koloru używacie szminek ?różowe a może czerwone, nude a może pastelowe?z jakiej firmy ? jak można, napiszcie mi do jakiej karnacji, oczu, włosów i czy wam pasuje czy poprostu dobrze się w tym kolorze czujecie
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:07   #2686
Ovathena
Rozeznanie
 
Avatar Ovathena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 880
Dot.: Kolor szminki

Cytat:
Napisane przez Kurami Pokaż wiadomość
Witam, a wy jakiego koloru używacie szminek ?różowe a może czerwone, nude a może pastelowe?z jakiej firmy ? jak można, napiszcie mi do jakiej karnacji, oczu, włosów i czy wam pasuje czy poprostu dobrze się w tym kolorze czujecie
To chyba nie ten dział - tu jest galeria makijażowi.
Ale odpowiem, że osobiście nie wierzę, że tylko konkretne kolory pasują konkretnej cerze lub kolorowi włosów. Jestem za eksperymentowaniem, uważam że każda kobieta może wyglądać dobrze w każdym kolorze szminki - przy odpowiednim makijażu.
Obecnie prowadzę testy nt. trwałych szminek, myślę że niedługo założę wątek z moimi doświadczeniami.
Ovathena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 08:59   #2687
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Wasze ulubione szminki

Dziewczyny a ja mam pytanie tak trochę z innej beczki :P Jeśli to nie tu to aproszę o przeniesienie
Czy pomadki te wybielają zęby czy właśnie je pożółcają ?
Pierwsza to kolor fuksji z naturi nr 12 a druga Wibo Glossy Temptation nr 4 Proszę o odpwoiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence-szminka-12-blush-my-lips.jpg (8,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB226583.JPG (269,8 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez kinga10204
Czas edycji: 2016-02-23 o 09:06
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 09:22   #2688
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Wasze ulubione szminki

Pierwsza wybieli, druga raczej bez zmian, bo ani to szczególnie ciepły ani zimny kolor. Generalnie zasada jest taka że te zimne wybielają(czyli z różowymi, fioletowymi tonami), a ciepłe np. pomarańczowe czerwienie mogą dawać wrażenie żółtych zębów.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 09:35   #2689
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Wasze ulubione szminki

Bardzo dziękuje za odpowiedz To teraz już wiem jak to działa
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 17:26   #2690
AgAwA00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Wasze ulubione szminki

Ja lubie pomadki inglota
AgAwA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 08:25   #2691
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wasze ulubione szminki

Hej!

Kiedyś skusiłam się w Rossmannie na pomadkę Rimmel z serii Kate Moss, ale zdecydowanie nie była dla mnie odpowiednia, nie wyglądała zbyt dobrze i strasznie ciężko się nakładała!

Teraz zdecydowanie wolę pomadki EMANI, które ładnie nawilżają mi usta i mają super kremowa konsystencję!
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 10:36   #2692
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Zuzzannax Pokaż wiadomość
Używał ktoś tych toma forda? Jak z jakością?
Też jestem ciekawa tych pomadek, żadnej jeszcze TF nie miałam. Jakiś czas temu kupiłam pomadkę Rimmel Kate Moss i powiem szczerze, że jestem bardzo niezadowolona. Nakłada się strasznie!!! Jesienią byłam natomiast na Kongresie LNE w Krakowie i odkryłam nową markę, kupiłam od nich pomadkę i korektor i jestem mega zadowolona!!! Marka wegańska emani, zupełnie nie wysusza mi ust i super się nakłada
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 14:34   #2693
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziewczyny, pomóżcie

Poszukuję dwóch produktów:
1) pomadki w odcieniu liliowym, najlepiej zamiennika Maybelline 210, dostępnego u nas. Chodzi mi o taki wiosenny kolor, mokre wykończenie. Próbowałam nawilżającej pomadki p2, ale to jednak nie ten kolor.
2) jakiegoś produktu do ust, którego nie określam z góry jako pomadka/błyszczyk/lakier etc, bo nie do końca wiem, jaki produkt będzie posiadał wymagane przeze mnie cechy Otóż, chodzi mi o produkt, który będzie długo się na ustach utrzymywał (niestraszne jedzenie czy picie, choć jakby się minimalnie wycierał, to bez problemu sobie poprawię, płakać nie będę). Był mocno nawilżający (ciągłe kuracje przeciwtrądzikowe doprowadziły moje usta do tragedii). Wykończenie "śliskie", lekko błyszczące, satynowe, absolutnie nie mat. Barwy nie podaję, bo jeśli byłybyście w stanie podać mi markę i rodzaj, kolor sobie dobiorę Jestem świadoma, że podane przeze mnie wymagania niekoniecznie mogą wskazać konkretny produkt, ale mimo to proszę o pomoc
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 17:20   #2694
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Poszukuję dwóch produktów:
1) pomadki w odcieniu liliowym, najlepiej zamiennika Maybelline 210, dostępnego u nas. Chodzi mi o taki wiosenny kolor, mokre wykończenie. Próbowałam nawilżającej pomadki p2, ale to jednak nie ten kolor.
2) jakiegoś produktu do ust, którego nie określam z góry jako pomadka/błyszczyk/lakier etc, bo nie do końca wiem, jaki produkt będzie posiadał wymagane przeze mnie cechy Otóż, chodzi mi o produkt, który będzie długo się na ustach utrzymywał (niestraszne jedzenie czy picie, choć jakby się minimalnie wycierał, to bez problemu sobie poprawię, płakać nie będę). Był mocno nawilżający (ciągłe kuracje przeciwtrądzikowe doprowadziły moje usta do tragedii). Wykończenie "śliskie", lekko błyszczące, satynowe, absolutnie nie mat. Barwy nie podaję, bo jeśli byłybyście w stanie podać mi markę i rodzaj, kolor sobie dobiorę Jestem świadoma, że podane przeze mnie wymagania niekoniecznie mogą wskazać konkretny produkt, ale mimo to proszę o pomoc
Co do punktu drugiego -może Golden Rose Matte Crayon? Wbrew nazwie to nie jest całkowity mat, tylko taka delikatna satyna. Moje usta często się przesuszałają, a ten produkt nie pogarszał ich stanu; nosiłam nawet w mrozy. Do głowy przychodzi mi też wycofany L'oreal Shine Caresse (wciąż do kupienia w sklepach internetowych, ale kolory w gamie są dość soczyste), jednak nie wiem, czy ten błysk nie byłby dla Ciebie zbyt mocny.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 17:59   #2695
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Co do punktu drugiego -może Golden Rose Matte Crayon? Wbrew nazwie to nie jest całkowity mat, tylko taka delikatna satyna. Moje usta często się przesuszałają, a ten produkt nie pogarszał ich stanu; nosiłam nawet w mrozy. Do głowy przychodzi mi też wycofany L'oreal Shine Caresse (wciąż do kupienia w sklepach internetowych, ale kolory w gamie są dość soczyste), jednak nie wiem, czy ten błysk nie byłby dla Ciebie zbyt mocny.
Mam jeden egzemplarz L'oreala w domu, nie przeszkadza mi ten błysk. Faktycznie byłby to dla mnie produkt idealny, gdyby tylko trochę dłużej się trzymał

Jaki masz kolor z GR? Bo słyszałam, że te kredki lubią różnie zachowywać się na ustach, w niektórych przypadkach nawet warzyć. Jak jest z tym u Ciebie?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 18:10   #2696
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Mam jeden egzemplarz L'oreala w domu, nie przeszkadza mi ten błysk. Faktycznie byłby to dla mnie produkt idealny, gdyby tylko trochę dłużej się trzymał

Jaki masz kolor z GR? Bo słyszałam, że te kredki lubią różnie zachowywać się na ustach, w niektórych przypadkach nawet warzyć. Jak jest z tym u Ciebie?
Mam 4, 5, 8, 10 i 11 . Nie zaobserwowałam jakichś dodatkowych atrakcji, kredka zachowuje się bez zarzutu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 18:20   #2697
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mam 4, 5, 8, 10 i 11 . Nie zaobserwowałam jakichś dodatkowych atrakcji, kredka zachowuje się bez zarzutu.

Okej, dziękuję Ci za opinię, przyjrzę się temu bliżej
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 08:03   #2698
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Pomadkomaniaczki

U mnie ważyła się kredka w odcieniu nude (abstrahując od tego, że wyglądałam w niej jak trup, ale to akurat moja wina z doborem ).

Miałam też chyba 12, odcień dusty rose, wysuszała bardziej niż jakiś mocny mat, a czasami schodziła po godzinie.

Co ciekawe, nie mam problemu z matami, niekoniecznie stawiam na nawilżenie, oczywiście czasami wybiorę błyszczyk czy inne wykończenie niż matowe z MAC, ale nie jest to mój priorytet w wyborze, więc dziwnie u mnie ta kredka się zachowała.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 08:43   #2699
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pomadkomaniaczki

Hej a ja szukam jakiś tintow takich które wiecie zasychają na ustach znacie coś?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 08:54   #2700
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie

Poszukuję dwóch produktów:
1) pomadki w odcieniu liliowym, najlepiej zamiennika Maybelline 210, dostępnego u nas. Chodzi mi o taki wiosenny kolor, mokre wykończenie. Próbowałam nawilżającej pomadki p2, ale to jednak nie ten kolor.
Teraz mnie olśniło. Pomadki Debby, chyba nr 30-32, to odcienie podobne, mokre i nawilżające. Nie wiem czy kolor identyczny, ale są chyba 2-3 w kolorze fioletowym, różne odcienie. One są dostępne w niektórych SuperPharm.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.