Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 20:42   #3841
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Biedna
Na szczęście można wykupić sobie łóżko obok, albo być cały czas przy dziecku. Jak byłam mała i musiałam być w szpitalu, najwcześniej mając trzy lata, to beczałam na cały oddział, ale wtedy nie było możliwości, by rodzic mógł przebywać przy dziecku, a odwiedziny kończyły się o 20.

Super
Jakoś udało się ją zostawić Dzieli pokój z trzema chłopcami, mają laptopa, więc już się jej podoba Jak ja leżałam w szpitalu na nerki (w gimnazjum) to czułam się jak na koloniach Pierwsze dni były dość ciężkie, bo jeszcze mnie bolało, a później już luzik

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ooo, moja koleżanka wychodzi za mąż w tym samym terminie, o tej samej porze. Pewnie parę razy o Was pomyślę jak będę na tamtym ślubie
O jak fajnie

Tak w temacie znasz jakieś wizażystki godne polecenia? Chciałabym Martę Banach, pisałam już do niej i ma wolną godzinę 14, ale nie wiem czy się wyrobimy Pewnie przed 15 musiałabym być gotowa.

Cytat:
Napisane przez sophie87 Pokaż wiadomość

Miki ze stanikami to ostrożnie, to dopiero początek Ja z A przed ciażą doszłam do D lub E po urodzeniu dziecka
Ojej Ja mam póki co takie nabrzmiałe i bolące jak na @. Fajne takie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:57   #3842
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jakoś udało się ją zostawić Dzieli pokój z trzema chłopcami, mają laptopa, więc już się jej podoba Jak ja leżałam w szpitalu na nerki (w gimnazjum) to czułam się jak na koloniach Pierwsze dni były dość ciężkie, bo jeszcze mnie bolało, a później już luzik

[/COLOR]
Jak byłam w gimnazjum w szpitalu to urządziłam z dziewczynami z sali dyskotekę w rytmie disco na oddziale i też wspominam to jako wakacje, zwłaszcza, że miałam wole od szkoły wtedy.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:59   #3843
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Szotta rozumiem 5okm ale 5000? co to za zakład?

Mam dylemat. Właśnie dziś nadszedł ten dzień gdy poczułam wewnętrzną potrzebę wyspowiadania się Z tym, że ostatnio byłam z dobre dwa lata temu i nie sypiałam jeszcze z Tż, mam cykora Jeśli pójdę i powiem, że sypiamy ze sobą- to skłamię tj ani nie żałuję ani nie obiecam poprawy przecież A gdy przemilczę to będę się z tym źle czuła bo wiem, że dla kościoła to grzech.. Po prostu nie czuję żebym robiła coś złego i tyle..Choć wiem, że to grzech- takie to wszystko pogmatwane
Nie wiem czy ktoś to rozumie ale takie dylematy mnie dziś ogarniają
Ja tam od spowiedzi stronię, ale wiem jedno. Po co masz iść skoro chcesz zatajać fakty? To zdecydowanie gorsze niż nie iść wcale. Ja nie chodzę konsekwentnie, z resztą do kościoła też nie chodzę, ale jak będę miała spowiadać się przed ślubem- powiem całą prawdę. Bo co innego nie chodzić, a co innego iść żeby oszukiwać? To po co iść?

A jak pójdziesz i powiesz że sypiasz z TŻ i wcale nie czujesz się z tego powodu źle to są dwie możliwości: ksiądz przymknie na to oko i nic się nie stanie, a druga- ksiądz zjedzie Cię jak burą sukę i wyrzuci z konfesjonału bez rozgrzeszenia. Istnieje jeszcze wersja pośrednia, ale zdarza się rzadziej. Drugą kiedyś przeżyłam. Niezła zabawa. Przed ślubem pewnie zaliczę z 5 spowiedzi aż dostane rozgrzeszenie

W ogóle, mam dylemat, po świętach mamy rozmowę z księdzem przedślubną i nie wiem czy mam łgać jak pies czy mówić prawdę. Obawiam się że jak powiem prawdę to w życiu do tego ślubu nie dojdzie. Tam są pytania o antykoncepcje, stanowisko wobec aborcji, wspólne mieszkanie, współżycie, chęć posiadania dziecka. No cóż, jestem skupiskiem zła według kościoła. Maturę zdałam, licencjat zdałam, sprawdzian z kościoła obleje.

No, nie śmiejcie się, u nas w parafii są bardzo konserwatywni księża, potrafią odmówić ślubu jak ktoś im nie pasuje ale teraz mają przez to tak mało ślubów że jak to się mówi, pecunia non olet i do przodu.

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Biały:
http://image.ceneo.pl/data/products/...9er-2-2012.jpg
Ale najczęściej jest biało- błotny

Nie przepadam za taką jazdą Wolę teren, podjazdy, piachy
Ble, brzydki, ble pewnie za to wygodny i porządny

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jakoś udało się ją zostawić Dzieli pokój z trzema chłopcami, mają laptopa, więc już się jej podoba Jak ja leżałam w szpitalu na nerki (w gimnazjum) to czułam się jak na koloniach Pierwsze dni były dość ciężkie, bo jeszcze mnie bolało, a później już luzik

[/COLOR]
Biedna chrześnica
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-03-26 o 21:06
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:12   #3844
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Jak byłam w gimnazjum w szpitalu to urządziłam z dziewczynami z sali dyskotekę w rytmie disco na oddziale i też wspominam to jako wakacje, zwłaszcza, że miałam wole od szkoły wtedy.


Ja pamiętam, że koleżanki przynosiły mi maszynki i czekały przed drzwiami do łazienki aż się ogolę, bo tam zamknięć nie było Najgorzej wspominam lewatywę

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

W ogóle, mam dylemat, po świętach mamy rozmowę z księdzem przedślubną i nie wiem czy mam łgać jak pies czy mówić prawdę. Obawiam się że jak powiem prawdę to w życiu do tego ślubu nie dojdzie. Tam są pytania o antykoncepcje, stanowisko wobec aborcji, wspólne mieszkanie, współżycie, chęć posiadania dziecka. No cóż, jestem skupiskiem zła według kościoła. Maturę zdałam, licencjat zdałam, sprawdzian z kościoła obleje.
Jejku mnie lada chwila to czeka Na naukach coś trzeba się udzielać, czy można siedzieć i przysypiać?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:17   #3845
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Czytałam książki i grałam na komórce. Nie wiem jak u was, ale my poszliśmy do zakonu dominikanów którzy słyną z tego że się płaci, jest spokój, i jest szybko. U nas było 140 osób i wszyscy się sobą zajmowali, pełna anonimowość, fajnie. Po prostu trzeba odsiedzieć i już.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:19   #3846
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Fajny kiedy ja będę miałą rower Już z 6lat nie mam

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

sylvi, powoli powoli i pykniesz całe 63 dni !
a co ile to robisz?

o jak fajnie, same panny młode tu są, zazdraszczam, też bym chciała już wybierać suknię itp itd
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:20   #3847
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Czytałam książki i grałam na komórce. Nie wiem jak u was, ale my poszliśmy do zakonu dominikanów którzy słyną z tego że się płaci, jest spokój, i jest szybko. U nas było 140 osób i wszyscy się sobą zajmowali, pełna anonimowość, fajnie. Po prostu trzeba odsiedzieć i już.
Oj to tu na pewno jest mniejsze grono, bo te nauki w takiej małej salce prowadzone. Siedzi się w półokręgu
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 21:26   #3848
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

To dramat. Właśnie tego chciałam uniknąć, więc poszłam tam gdzie robią hurtem
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:32   #3849
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Sylwi, program się robi codziennie. A te treningi to mogłabym codziennie, ale staram się powstzrymywać teraz na razie i co dwa dni :
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:32   #3850
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jakoś udało się ją zostawić Dzieli pokój z trzema chłopcami, mają laptopa, więc już się jej podoba Jak ja leżałam w szpitalu na nerki (w gimnazjum) to czułam się jak na koloniach Pierwsze dni były dość ciężkie, bo jeszcze mnie bolało, a później już luzik
Ja lezałam jak miałąm 5 lat. I tak naprawdę tez wspominam to jak pierwsze kolonie Było fajnie. Miałam dużo koleżanek. Może nie wszystko wspominam cudownie (cierpienie innych dzieci, pamiętam do dziś), ale ogólnie było spoko.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Oj to tu na pewno jest mniejsze grono, bo te nauki w takiej małej salce prowadzone. Siedzi się w półokręgu
Jak AA
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 07:10   #3851
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja tam od spowiedzi stronię, ale wiem jedno. Po co masz iść skoro chcesz zatajać fakty? To zdecydowanie gorsze niż nie iść wcale. Ja nie chodzę konsekwentnie, z resztą do kościoła też nie chodzę, ale jak będę miała spowiadać się przed ślubem- powiem całą prawdę. Bo co innego nie chodzić, a co innego iść żeby oszukiwać? To po co iść?

A jak pójdziesz i powiesz że sypiasz z TŻ i wcale nie czujesz się z tego powodu źle to są dwie możliwości: ksiądz przymknie na to oko i nic się nie stanie, a druga- ksiądz zjedzie Cię jak burą sukę i wyrzuci z konfesjonału bez rozgrzeszenia. Istnieje jeszcze wersja pośrednia, ale zdarza się rzadziej. Drugą kiedyś przeżyłam. Niezła zabawa. Przed ślubem pewnie zaliczę z 5 spowiedzi aż dostane rozgrzeszenie

W ogóle, mam dylemat, po świętach mamy rozmowę z księdzem przedślubną i nie wiem czy mam łgać jak pies czy mówić prawdę. Obawiam się że jak powiem prawdę to w życiu do tego ślubu nie dojdzie. Tam są pytania o antykoncepcje, stanowisko wobec aborcji, wspólne mieszkanie, współżycie, chęć posiadania dziecka. No cóż, jestem skupiskiem zła według kościoła. Maturę zdałam, licencjat zdałam, sprawdzian z kościoła obleje.

No, nie śmiejcie się, u nas w parafii są bardzo konserwatywni księża, potrafią odmówić ślubu jak ktoś im nie pasuje ale teraz mają przez to tak mało ślubów że jak to się mówi, pecunia non olet i do przodu.



Ble, brzydki, ble pewnie za to wygodny i porządny



Biedna chrześnica
Więc o tym mówię, nie chcę niczego zataić bo sama z sobą czułabym się z tym źle i nie o to chodziA do spowiedzi iść chcę, nie byłam daaaawno i po prostu nagle poczułam potrzebę . A opcja numer dwa również mi się nie podoba, coś czuję, że mogłabym bardzo źle znieść wyrzucanie z konfesjonału Pójdę do księdza który ma trójkę dzieci ponoć

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja lezałam jak miałąm 5 lat. I tak naprawdę tez wspominam to jak pierwsze kolonie Było fajnie. Miałam dużo koleżanek. Może nie wszystko wspominam cudownie (cierpienie innych dzieci, pamiętam do dziś), ale ogólnie było spoko.

Jak AA
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 07:27   #3852
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Ja pamiętam, że koleżanki przynosiły mi maszynki i czekały przed drzwiami do łazienki aż się ogolę, bo tam zamknięć nie było Najgorzej wspominam lewatywę

A u nas był taki balkonik i musiałam stać na czatach, bo znajomi - niewiele w sumie starsi ode mnie: 16,17 lat, ja miałam jakieś 12/13, palili fajki a to był dziecięcy szpital.
Mi na szczęście nic gorszego nie robili, ale mieli w planach operację. W sumie ZAWSZE mają
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:54   #3853
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Więc o tym mówię, nie chcę niczego zataić bo sama z sobą czułabym się z tym źle i nie o to chodziA do spowiedzi iść chcę, nie byłam daaaawno i po prostu nagle poczułam potrzebę . A opcja numer dwa również mi się nie podoba, coś czuję, że mogłabym bardzo źle znieść wyrzucanie z konfesjonału Pójdę do księdza który ma trójkę dzieci ponoć


tacy są najgorsi hipokryzja na maxa
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 12:22   #3854
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Krasko, moim zdaniem powinien dać Ci rozgrzeszenie. Powiedz, że popełniłaś grzech nieczystości i tyle. Jedyne, co Ci grozi, to czyściec (o ile w to wierzysz, rzecz jasna, ale pewnie idąc tam, tak), na pewno żaden nie powinien Cię wyrzucić z konfesjonału, poza tym nie Ty jesteś pierwszą osobą, która kochała się przed ślubem.


Kupiłam sobie sandałki i spódniczkę
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 12:31   #3855
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Raz już serio myślałam, że ksiądz mnie z konfesjonału wyrzuci z hukiem właśnie z powodu takiego grzeszku. Normalnie tak się spienił jakbym była jakąś kryminalistką
Nie pamiętam kiedy byłam ostatnio. Ale póki co nie wybieram się.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 12:50   #3856
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Krasko, moim zdaniem powinien dać Ci rozgrzeszenie. Powiedz, że popełniłaś grzech nieczystości i tyle. Jedyne, co Ci grozi, to czyściec (o ile w to wierzysz, rzecz jasna, ale pewnie idąc tam, tak), na pewno żaden nie powinien Cię wyrzucić z konfesjonału, poza tym nie Ty jesteś pierwszą osobą, która kochała się przed ślubem.


Kupiłam sobie sandałki i spódniczkę
Dobra, dzięki za odpowiedzi, sama w sumie jeszcze nie zdecydowałam co z tym wszystkim zrobić

Pokaż, pokaż!
Ja chodziłam godzinę po targu i mieście i nie kupiłam nic

Robiłyście kiedyś naleśniki z nutellą i bananami?
Brzmi nieźle
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 16:10   #3857
daria_z
Raczkowanie
 
Avatar daria_z
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wiadomości: 224
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Dobra, dzięki za odpowiedzi, sama w sumie jeszcze nie zdecydowałam co z tym wszystkim zrobić

Pokaż, pokaż!
Ja chodziłam godzinę po targu i mieście i nie kupiłam nic

Robiłyście kiedyś naleśniki z nutellą i bananami?
Brzmi nieźle
Próbowałam je robić, tylko że zostało mi samo ciasto, bo banany z nutellą zniknely w tajemniczy sposób
__________________
Plotkara - It's all over, but Blair &Chuck forever
PLL
Pamiętniki Wampirów <3 Delena
The Lying Game
Lindsey Stirling
daria_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 16:19   #3858
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
To dramat. Właśnie tego chciałam uniknąć, więc poszłam tam gdzie robią hurtem
U nas niestety nigdzie hurtem nie robią, może jakoś uda się przeżyć

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja lezałam jak miałąm 5 lat. I tak naprawdę tez wspominam to jak pierwsze kolonie Było fajnie. Miałam dużo koleżanek. Może nie wszystko wspominam cudownie (cierpienie innych dzieci, pamiętam do dziś), ale ogólnie było spoko.

Jak AA
To o rok młodsza od chrześnicy. Jej też już się podoba, wygania rodziców i mówi że sobie poradzi. Podobno już znana na cały oddział, bo chodzi po wszystkich pokojach i zaczepia dzieci Poszłabym ją odwiedzić, ale boję się że może mnie coś złapać

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
A u nas był taki balkonik i musiałam stać na czatach, bo znajomi - niewiele w sumie starsi ode mnie: 16,17 lat, ja miałam jakieś 12/13, palili fajki a to był dziecięcy szpital.
Mi na szczęście nic gorszego nie robili, ale mieli w planach operację. W sumie ZAWSZE mają
Nieźle Chociaż ja w Twoim wieku już paliłam

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość

Kupiłam sobie sandałki i spódniczkę
Pokaż


Zmierzyłam dzisiaj stanik, który kupiłam kiedyś w lumpie http://3.bp.blogspot.com/-GO4iwpN0y3...kopia_fhdr.jpg Wcześniej był za duży, teraz leży idealnie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 18:55   #3859
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Nieźle Chociaż ja w Twoim wieku już paliłam



Pokaż


Zmierzyłam dzisiaj stanik, który kupiłam kiedyś w lumpie http://3.bp.blogspot.com/-GO4iwpN0y3...kopia_fhdr.jpg Wcześniej był za duży, teraz leży idealnie
Mnie to minęło, fajek nie tknęłam, chociaż raz pociągnęłam, będąc już na studiach

Zrobię fotki, ale nie wiem, czy dzisiaj zdążę.

Ależ ładny

Umieram na ból brzucha, miałam włosy hennować, ale dzisiaj już padam na twarz
A jutro jadę do babci, znów jakieś nieszczęścia tam się dzieją, a może to starość...?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 07:33   #3860
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez daria_z Pokaż wiadomość
Próbowałam je robić, tylko że zostało mi samo ciasto, bo banany z nutellą zniknely w tajemniczy sposób
Ja w końcu zrezygnowałam i zrobiłam pizzę Stwierdziłam, że skoro robię dla rodziny i Tż to zrobię z podwójnej porcji.. i przesadziłam, wyszły dwie okrągłe blaszki i jedna normalna
Zawsze gdy robi się coś pysznego, coś znika w tajemniczy sposób

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Zmierzyłam dzisiaj stanik, który kupiłam kiedyś w lumpie http://3.bp.blogspot.com/-GO4iwpN0y3...kopia_fhdr.jpg Wcześniej był za duży, teraz leży idealnie
Ale świetny
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:53   #3861
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

jadę dziś na badania, mam problemy z jelitami, już prawie nic jeść nie mogę bo mnie potem skręca z bólu ;/ mam nadzieję, że to nic poważnego
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 10:32   #3862
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
jadę dziś na badania, mam problemy z jelitami, już prawie nic jeść nie mogę bo mnie potem skręca z bólu ;/ mam nadzieję, że to nic poważnego
brzmi poważnie, oby wyszło wszystko OK
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 11:22   #3863
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Mnie to minęło, fajek nie tknęłam, chociaż raz pociągnęłam, będąc już na studiach

Zrobię fotki, ale nie wiem, czy dzisiaj zdążę.

Ależ ładny

Umieram na ból brzucha, miałam włosy hennować, ale dzisiaj już padam na twarz
A jutro jadę do babci, znów jakieś nieszczęścia tam się dzieją, a może to starość...?
I dobrze, niezłe świństwo

Muszę się wybrać do ciucha, czasami można znaleźć piękne staniki

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Ja w końcu zrezygnowałam i zrobiłam pizzę Stwierdziłam, że skoro robię dla rodziny i Tż to zrobię z podwójnej porcji.. i przesadziłam, wyszły dwie okrągłe blaszki i jedna normalna
Zawsze gdy robi się coś pysznego, coś znika w tajemniczy sposób


Ale świetny
Pizza Chodzi za mną od jakiegoś czasu

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
jadę dziś na badania, mam problemy z jelitami, już prawie nic jeść nie mogę bo mnie potem skręca z bólu ;/ mam nadzieję, że to nic poważnego
Też mam taką nadzieję


Ja dzisiaj czuję się fatalnie, kręci mi się w głowie od rana i strasznie mdli Miałam wziąć się za sprzątanie, ale kompletnie nie mam do tego siły
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:44   #3864
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4002246 9]brzmi poważnie, oby wyszło wszystko OK [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Ja dzisiaj czuję się fatalnie, kręci mi się w głowie od rana i strasznie mdli Miałam wziąć się za sprzątanie, ale kompletnie nie mam do tego siły
mam badanie na 16, więc wieczorem wam dam znać poza tym, przez 24h nic nie jem tylko pije płyny i biorę środki na przeczyszczenie, masakra, a już taka głodna jestem
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 18:13   #3865
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Kupiłam sobie taką parasolkę
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 18:18   #3866
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

wypasiona



wróciłam z badań, niby mam zdrowe jelita, po prostu mam nadwrażliwe, chyyba na gastroskopie też się przejde
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 18:37   #3867
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie taką parasolkę
piękna
Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
wróciłam z badań, niby mam zdrowe jelita, po prostu mam nadwrażliwe, chyyba na gastroskopie też się przejde
przynajmniej tyle
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 20:31   #3868
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć

Upiekłam dzisiaj 5 placków
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 20:33   #3869
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc



Ja nie miałam internetu w ciągu ostatnich dni . Idą święta, a ja mam depresyjny humor .

Miki szkoda mi siostrzenicy. Ale pewnie jakoś da sobie radę .

Krasko co do księdza to myślę, że nie trzeba bać się spowiedzi. Każdy z nas ma coś na sumieniu. Na Twoim miejscu poszłabym do kościoła i wyznała wszystkie grzechy. Wiem, że to trudne, ale cóż... Przynajmniej będziesz miała czyste sumienie. Może trafi Ci się ksiądz, który da Ci rozgrzeszenie? .

Ja już długo nie byłam w kościele. Nie czuję takiej potrzeby. Poza tym moja wiara w Boga jest coraz mniejsza. I coraz bardziej wątpię w to co jest nad nami. Niby człowiek ma własną wolę. Niby walczymy z losem, który często daje nam więcej złych chwil niż dobrych. Ale nie potrafię wytłumaczyć ,np. cierpienia dzieci? Gdzie w tym wszystkim jest Bóg skoro małe dzieci cierpią? Przykładów jest mnóstwo... Czym bardziej się zagłębiam tym bardziej wątpię...

Kocurzyco parasolka jest śliczna .

Sylvi zrób wszystkie potrzebne badania. Mój TŻ też miał problemy z jelitami swego czasu. Nawet podejrzewano u niego uczulenie na gluten, ale na szczęście wszystko jest w porządku .



Jak wam idą przygotowania do świąt? Ja z roku na rok coraz mniej odczuwam świąteczny klimat. Nie wiem czemu. Może sam fakt, że moi rodzice nie odczuwają tak bardzo świąt oddala mnie od świątecznej atmosfery? . Miałam się dzisiaj spotkać z TŻ, ale się nie udało. Za późno padł pomysł spotkania. . Po raz kolejny przekonałam się, że życie na wsi nie jest dla mnie.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:02   #3870
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Dlaczego Dominwka? Ja tam uwielbiam życie na wsi, ale przyznam, że jest męczące. Chociaż w mieście też nie jest lekko.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.