Vampire Diaries część 7 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 11:47   #3031
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez nesskaa Pokaż wiadomość
byłam przekonana, że dziś będzie odcinek, a on dopiero 18 kwietnia w USA idę płakać


i stęskniłam się za Elajżą
to już jakaś zasada, że po świetnym odcinku robią przerwę
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 11:55   #3032
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Vampire Diaries część 7

teraz już aż do finału będzie co tydzień finał 16 maja
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 13:10   #3033
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Ninie strasznie włosy zmizerniały po tych eksperymentach.
też tak myślę, wyglądają na ciensze i jest ich mniej przez to cieniowanie, a wcześniej było ich mega dużo
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 00:07   #3034
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6facc3850454b678274875877967a3a8_original.jpg (41,5 KB, 75 załadowań)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 07:07   #3035
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Vampire Diaries część 7

i wszystko jasne
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 07:57   #3036
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Vampire Diaries część 7

hehe, dobre
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:57   #3037
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Przerwa w serialu, więc przyda się trochę info o nadchodzących odcinkach. W przyszłym tygodniu nie będę miała dostępu do neta, więc wam zazdroszczę, obejrzycie nowy odcinek od razu

Jego oficjalny opis:

4x19 Pictures Of You
Cytat:
NOC BALU MATURALNEGO W MYSTIC FALLS — Po podjęciu decyzji, która doprowadza do szału Klausa (Joseph Morgan), Elijah (Daniel Gillies) proponuje dla Rebekah (Claire Holt) zmieniające życie wyzwanie. Caroline (Caroline Accola) dowiaduje się, że jej plany dotyczące idealnej nocy Balu Maturalnego zostały pokrzyżowane przez Elenę (Nina Dobrev), dlatego zwraca się po pomoc do rozbawionego Klausa. Zdeterminowani by dotrzeć do Eleny, zarówno Damon (Ian Somerhalder) jak i Stefan (Paul Wesley) uczestniczą w balu, ale wieczór, pomimo ich wysiłków, zaczyna wymykać się spod kontroli. Kiedy Elena niespodziewanie atakuje w sposób, którego nikt nie mógł przewidzieć, Matt (Zach Roerig) zwraca się do Rebekah po pomoc. Bonnie (Kat Graham) dokonuje przerażającego odkrycia, a Klaus otrzymuje wiadomość, która może zmienić wszystko.
Każdy każdego o pomoc prosi

Zwiastun 4x19:



Haha, czyli sukienka Eleny, tak naprawdę była sukienką Caroline -> zajumała ją, dobra jest



A na fotkach wszystkie kiece
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_754140379.jpg (34,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_vampire-diaries-prom-damon-caroline-drink.jpg (41,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_vampire-diaries-pictures-of-you-elena-matt-bonnie.jpg (39,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_vampire-diaries-prom-nina-dobrev-elena-gilbert.jpg (39,0 KB, 17 załadowań)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 19:19   #3038
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Elena dała czadu Nic dziwnego że Car ma taką niewyraźną minę
Czekam na ten odcinek z niecierpliwością
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:20
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:24   #3039
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Elena dała czadu Nic dziwnego że Car ma taką niewyraźną minę
Czekam na ten odcinek z niecierpliwością
Na początku nie załapałam, ale zdziwiło mnie, że Elena komplementuje Caroline - coś tu śmierdzi - więc przyjrzałam się sukience i boom
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:29   #3040
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Vampire Diaries część 7

No ładnie, zawinęła Car suknię Elena samo zło
Kurcze ja myślałam, że to już w tym tygodniu będzie odcinek a tu takie rozczarowanie... Zwiastun jest zachęcający, dobry tekst Damona do Eleny - Tylko nie jedz królowej balu
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:41   #3041
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

To teraz następny odcinek, 4x20 The Originals, który jest ponadto pilotażowym odcinkiem spin-off’u o Pierwotnych.

Cytat:
KLAUS WRACA DO PRZESZŁOŚCI W NOWYM ORLEANIE – Działając na podstawie poufnej informacji o knutym przeciwko niemu spisku, Klaus (Joseph Morgan) udaje się do miasta, które wraz z rodziną pomógł zbudować. Problemy Klausa doprowadzają do ponownego spotkania ze swoim byłym protegowanym Marcelem (gościnnie Charles Michael Davis), charyzmatycznym wampirem, który posiada całkowitą kontrolę nad ludźmi i nadnaturalnymi mieszkańcami Nowego Orleanu. Elijah (Daniel Gillies), zdeterminowany by by pomóc swemu bratu znaleźć odkupienie, jedzie za Klausem i wkrótce dowiaduje się, że Hayley (gościnnie Phoebe Tonkin) także przybyła do Francukiej Dzielnicy w poszukiwaniu wskazówek dotyczących historii jej rodziny i wpadła w ręce potężnej czarownicy Sophie (gościnnie Daniella Pineda). W międzyczasie w Mystic Falls Damon (Ian Somerhalder) i Stefan (Paul Wesley) działają według swojego plan wobec Eleny (Nina Dobrev), podczas gdy Katherine (Nina Dobrev) ujawnia zaskakującą bezbronność wobec Rebeki (Claire Holt) i prosi ją o dostarczenie wiadomości.
I garść ogólnych spoilerów:

Ukończenie szkoły:

Cytat:
„Elena jest bez rodziny” – mówi producentka wykonawcza Julie Plec. „Jest taki moment w [przedostatnim] odcinku, kiedy Elena wypełnia zaproszenia dyplomowe i mówi: ‚Komu mam wysłać swoje?’”

Ważniejszym pytaniem jest, który z seniorów – Elena, Stefan, Caroline, Matt, Bonnie i Rebekah – zrobi z tego wielkie wydarzenie, które zostanie wyemitowane 16 maja?

„Na pewno nie każdy z naszych krnąbrnych studentów będzie obecny, kiedy nadejdzie czas rozdania dyplomów”, mówi Plec. „Nie mówię, że nie będą żyć – po prostu nie będą w stanie wyplątać się ze środka kluczowego, nadprzyrodzonego momentu, który wypadnie na czas ukończenia szkoły.”

Odpowiednio, czapki i togi są krwistoczerwone. A prezentem na szczycie listy życzeń jest długo wyczekiwane lekarstwo na wampiryzm, „które zażyje któreś z wampirów” potwierdza Plec.

„To będzie jeden z ostatnich momentów w finałowym odcinku.”

W następnym sezonie, The Vampire Diaries wyrwie stronę z podręcznika serialu 90210, gdyż niektórzy studenci zapiszą się na najbliższy uniwersytet, Whitmore College. Reszta, Plec podpowiada, „może wybierze ucieczkę do Europy, Nowego Orleanu bądź innych, nieznanych części świata.”
Umarł, ale wraca:

Cytat:
Jak informuje portal TV Line, przed końcem 4 sezonu ponownie zobaczymy Jeremy’ego (Steven R. McQueen). Pozostaje nam tylko zastanawiać się, w jaki sposób producenci i scenarzyści przywrócą młodego Gilberta do serialu?

Jak się okazuje, opcji jest kilka. Pierwszą są retrospekcje. Kolejny sposób, to Silas przyjmujący postać Jeremy’ego. A ostatni to zniszczenie przez Bonnie (Kat Graham) drugiej strony i sprowadzenie z powrotem wszystkich tam obecnych. Ponadto, powołując się na swoje źródło, TV Line twierdzi, że kilka znajomych twarzy pojawi się przed finałowym odcinkiem.
I najlepsze jak dla mnie:

Pozew za kopię nieprawdopodobnych wydarzeń?

Cytat:
Stefanie Meyer prawdopodobnie wkrótce pozwie CW, które do jednego ze swoich seriali pożycza wątek z „Breaking Dawn”. I to dosłownie. Jedna z wampirzyc spodziewa się dziecka! A ojcem może być więcej niż jeden facet z serialu.
I focie z 4x20:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-ITV-03.jpg (42,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-ITV-02.jpg (41,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-ITV-01.jpg (27,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-10.jpg (25,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-09.jpg (37,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-06.jpg (30,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-05.jpg (43,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-04.jpg (29,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-03.jpg (22,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_The-Vampire-Diaries-The-Originals-EW-Exclusive-02.jpg (25,2 KB, 16 załadowań)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 19:54   #3042
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Vampire Diaries część 7

Jak oni kończą te szkole jak w ogole do niej nie chodza, ani sie nie ucza
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:58   #3043
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

O matko, wątek zapożyczony o Stephenie Meyer jest jakiś kompletnie abstrakcyjny Teraz gorączkowo zastanawiam się o kogo może chodzić
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:47   #3044
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O matko, wątek zapożyczony o Stephenie Meyer jest jakiś kompletnie abstrakcyjny Teraz gorączkowo zastanawiam się o kogo może chodzić
To akurat był żart z okazji 1 kwietnia
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:44   #3045
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
To akurat był żart z okazji 1 kwietnia
Taa? Artykuł miał inną datę, a nie dali żadnego sprostowania, to tego nie połączyłam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:14   #3046
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Taa? Artykuł miał inną datę, a nie dali żadnego sprostowania, to tego nie połączyłam
W obecnym sezonie Vampire Diaries nie ma już dużego pola do rozwinięcia nowych wątków, ale w kolejnym – kto wie? Podczas gdy nam zostaje tylko rozważanie ewentualnego toku wydarzeń, portal E!online ma pewne informacje na ten temat.
Saymour Butts: Powiedz mi coś na temat The Vampire Diaries lub zabij mnie!
Stefanie Meyer prawdopodobnie wkrótce pozwie CW, które do jednego ze swoich seriali pożycza wątek z „Breaking Dawn”. I to dosłownie. Jedna z wampirzyc spodziewa się dziecka! A ojcem może być więcej niż jeden facet z serialu.
Jak sądzicie, kto?
PRIMA APRILIS! Uwierzyliście w ten spoiler?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:18   #3047
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
W obecnym sezonie Vampire Diaries nie ma już dużego pola do rozwinięcia nowych wątków, ale w kolejnym – kto wie? Podczas gdy nam zostaje tylko rozważanie ewentualnego toku wydarzeń, portal E!online ma pewne informacje na ten temat.
Saymour Butts: Powiedz mi coś na temat The Vampire Diaries lub zabij mnie!
Stefanie Meyer prawdopodobnie wkrótce pozwie CW, które do jednego ze swoich seriali pożycza wątek z „Breaking Dawn”. I to dosłownie. Jedna z wampirzyc spodziewa się dziecka! A ojcem może być więcej niż jeden facet z serialu.
Jak sądzicie, kto?
PRIMA APRILIS! Uwierzyliście w ten spoiler?
Kopiowałam to z czegoś innego, tam nie było tego "wstępu"
Ja prędzej pomyślałam, że nie chodzi o TVD Bo tak samo w necie jarają się, że znają finał sezonu jakiegoś serialu - tylko nie wiedzą którego i dopasowują go na siłę do jakichkolwiek seriali.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:48   #3048
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Vampire Diaries część 7

Wytłumaczcie zbłąkanej owieczce, czym jest ten "spinn off" ?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 19:32   #3049
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Vampire Diaries część 7

laski! oglądałyście nowy odcinek!? jak dla mnie świetny!

-Elena już mnie mega wkurza. dobrze, że są u niej już jakieś prześwity człowieczeństwa, bo stałaby się totalnie nudna.
-bardzo nie lubię Rebecah, ale dzisiaj mi się podobała, wiadomo było, że sprawa tak się potoczy, że będą nici z lekarstwa, ale jej postać była zdecydowana i...ludzka; dobrze, że mimo wszystko zdecydowała się pomóc tej dziewczynie;
-Silas-doprowadza mnie do szału, szczególnie jak już nie łapię czy ten ktoś to Silas czy prawdziwy bohater. Stefan/Silas akurat był świetny, ale za to Jeremy/Silas to taka dupa wołowa.
-Damon-coś mi nie pasuje w tej postaci już, zero sarkazmu, zero żarcików w jego stylu, coś jest nie tak
nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i rozwoju akcji "powrót człowieczeństwa Eleny"
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 21:34   #3050
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja też już po odcinku. Nawet mi się podobał, chociaż pewne sytuacje mnie irytowały, ale o tym za chwilę.

- Elena - moim zdaniem już przeginają w drugą stronę. Mam wrażenie, że twórcy wiedzieli, że fani są zirytowani flegmowatą Eleną, więc dali nam taką, żebyśmy za poprzednią zatęsknili Z dzisiejszych akcji podobało mi się zakoszenie sukienki Caroline i walnięcie głową April o stół Natomiast nie podobały mi się jej teksty do Bonnie i Matta
- Rebekah - ta jej gonitwa za byciem człowiekiem jest już trochę irytująca. Klaus i Elijah słusznie zauważyli - to może być tylko jej kolejny kaprys, a gdy się znudzi, będzie błagać innego wampira o przemienienie jej. Szkoda mi jej było, że siedziała sama na balu i ładnie wyglądała z Mattem. Ta dwójka mogłaby się zaprzyjaźnić
- Caroline - scena, gdy zrobiła hiperultrawielki problem z faktu, że Elena zabrała jej sukienkę i poleciała po nową do Klausa była wręcz kuriozalna Ale całkiem mi się podobała i uśmiechnęłam się na myśl, że ona i Klaus mogliby zostać normalnymi przyjaciółmi, bez żadnych podtekstów. Coś dzisiaj mam fazę na friend zone
- Stefan/Damon - fajne sceny w lesie i w domu. Niefajne wszystkie inne. Jakoś brak było dzisiaj między nimi chemii.
- Damon - ogromnie ubolewam nad tym, co zrobili z jego postaci. Ciekawy ironiczny charakter przemielili przez maszynkę, dodali trochę miłości, Eleny i wiecznie zranionych uczuć i mamy taki bezsmakowy pasztet, którego nie mam ochoty położyć na kanapkę W dzisiejszym odcinku był, ale zupełnie jakby go nie było.
- Bonnie - gwiazda dzisiejszego odcinka. Powiem Wam, że jeszcze nigdy tak mi się nie podobała jak dzisiaj Świetne sceny ekspresji, bardzo dynamiczne. Wreszcie nie jest popychadłem, tylko tak na dobrą sprawę dysponuje największą siłą spośród wszystkich postaci, nawet Silas idzie do niej po pomoc Ale w pierwszej scenie przyznaję - uroniłam łezkę Jakoś jeszcze nie pogodziłam się ze śmiercią Jeremy'ego i długo miałam nadzieję, że go odratują. A sceny gdy tańczyli z Jeremym w lesie - Szkoda, że to był Silas, a nie choćby duch Jera
- Silas - nie spodziewałam się, że taki z niego szpetny troll Ale dzisiaj ładnie pojechał - wcielił się w Stefa, Damona, Reb i nie wiem kogo jeszcze, ale dał czadu W końcu już każdego podejrzewałam że jest Silasem No a na końcu przechytrzył Elijah - to było coś. Myślałam, że kto jak kto, ale Elijah nie da się nabrać i rozpozna, że to nie jego ukochana siostrzyczka.
- Elijah - jego test na człowieczeństwo Reb był debilny. Ta scena wyszła jakoś sztucznie.
- Tyler i Caroline - jestem na nie Ten paring kręcił mnie tylko na samym początku, jak jeszcze była chemia, emocje, a nie kołkowaty ryj samca alfy Mam nadzieję, że teraz Tyler już zniknął na dobre.
- wiadomość od Katherine - byłabym zaintrygowana, gdyby nie to, że odnosi się to w zasadzie tylko do spin offu. Gdyby było częścią VD prawdopodobnie mogłoby rozruszać akcję, ale to tylko subtelne wprowadzanie widza do The Originals. Tak czy siak chyba jednak skuszę się na ten spin off Chyba że będzie za dużo Hayley, której nie trawię
- pokazanie zdjęć z poprzednich lat - cudowne Fajnie było sobie tak delikatnie przypomnieć o poprzednich sezonach i fajnych momentach, kiedy Stelena to była big crazy love
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 08:26   #3051
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Vampire Diaries część 7

haha jaki ja miałam sen, śniło mi się, że chcieli zabić Katherine i ją zabili, a okazało się, że to Elena była a Katherine się pod nią podszyła xD
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:48   #3052
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Vampire Diaries część 7

cześć dziewczyny
czy któraś wie co to za piosenka leci w 19 odcinku 4 sezonu jak Caroline tańcze z Tylerem?
ok 27:15 minuty
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:04   #3053
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Vampire Diaries część 7

Spoilery z finału dla ciekawskich
1. In 4x23 (season finale) the second shocking death of a main will be shown.
2. A female character will be diagnosed with cancer.
3. A vampire will be human again.
4. There is a chance Stefan ingests the cure.
5. Silas's real face will be shown.
6. Elena's humanity will be back on.
8. Season 5 is Delena.
9. 4x20 we will see only 15% of Mystic Falls, the other 85% will be exclusive about the Originals and their new show.
10. Season 5 will air probably in October.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:11   #3054
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Spoilery z finału dla ciekawskich
1. In 4x23 (season finale) the second shocking death of a main will be shown.
2. A female character will be diagnosed with cancer.
3. A vampire will be human again.
4. There is a chance Stefan ingests the cure.
5. Silas's real face will be shown.
6. Elena's humanity will be back on.
8. Season 5 is Delena.
9. 4x20 we will see only 15% of Mystic Falls, the other 85% will be exclusive about the Originals and their new show.
10. Season 5 will air probably in October.
No no, najbardziej to mnie zaciekawił punkt 2. WTF?
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:36   #3055
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
No no, najbardziej to mnie zaciekawił punkt 2. WTF?
Mnie też Ciekawe kto ma mieć raka skoro tam są same wampiry

Edytowane przez softgrey
Czas edycji: 2013-04-24 o 09:36 Powód: spoiler - na bialo :D
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:39   #3056
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Mnie też Ciekawe kto ma mieć raka skoro tam są same wampiry
Moze ten szczęśliwiec, który stanie się człowiekiem?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:51   #3057
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja myślę, że to może być szeryf Forbes, bo szczerzę mówiąc żadnej innej ludzkiej kobiety, która występowałaby na tyle często, żeby miało to jakieś znaczenie Nikt inny nie przychodzi mi do głowy, chyba że Bonnie, ale ona z drugiej strony jest czarownicą, więc sama nie wiem
Jakoś mocno obawiam się punktu pierwszego, bo obstawiam że będą wybierać między Caroline, Tylerem i Mattem, ale jednak wolałabym żeby Caroline i Matt zostali przy życiu, jakoś darzę ich sympatią Macie jakieś pomysły?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 09:52   #3058
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Vampire Diaries część 7

mi się podoba najbardziej punkt 5
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 10:19   #3059
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moze ten szczęśliwiec, który stanie się człowiekiem?
To by było... Może Rebekah? Będzie się cieszyć z powrotu człowieczeństwa, a tu bum, sorry, masz raka, umrzesz za miesiąc
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:40   #3060
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
To by było... Może Rebekah? Będzie się cieszyć z powrotu człowieczeństwa, a tu bum, sorry, masz raka, umrzesz za miesiąc
hahaha dobre, padłam <3
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.