Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 14:03   #2071
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
U mnie największa różnica miedzy rodzeństwem to 13 lat. Świetnie sie dogaduja, najmlodsze zawsze bylo oczkiem w glowie najstarszego. Ale wiadomo, nie ma reguły. Mam koleżankę ktora w wieku 20 lat dowiedziała sie, ze będzie miała rodzeństwo jeszcze. Oczywiście dla koleżanki to szok... I niechęć do tego dziecka. Co człowiek to inna reakcja
To chyba juz za duza roznica wieku. Pewnie gdyby moja siostra urodzila sie gdy bylam na studiach nie bylabym az tak z nia zwiazana.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 14:11   #2072
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Niech dzieciak wisi na piersi do oporu- bo potrzebuje.
Ok., a co jak jest drugie dziecko i nie można się rozdwoić?.
piersi są dwie, będą wisieć oboje

a tak serio to schemat najczęściej jest taki, że to drugie idzie w odstawkę.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:35   #2073
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja mam młodszego o 13 lat brata, jakoś tak od samego początku jest dosyć mocno ze mną związany. Za to moja mama ma o 17 lat starszą siostrę (mama jest najmłodsza) i ze swoją siostrzenicą wychowywały się jak siostry i do dziś są dosyć blisko ze sobą.
Ja mam starszą o 13 lat siostrę, układa się między nami bardzo, bardzo słabo.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:44   #2074
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ja mam starszą o 13 lat siostrę, układa się między nami bardzo, bardzo słabo.
Ja ma starszego sporo brata. Też jakoś słabo. Praktycznie ograniczony kontakt i tak naprawdę uczuciowo nie jesteśmy za bardzo związani bo nie zdążyliśmy takiej więzi emocjonalnej nawiązać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:50   #2075
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Ja mam mlodsza o dwa lata siostre i sie w ogole nie lubimy i nie utrzymujemy kontaktu (tylko tyle co razem u rodzicow).
Takze generalnie to wg mnie zalezy wiele od konkretnego przypadku, a nie wieku rodzenstwa.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:42   #2076
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Ja mam 5 lat starsza i zawsze było słabo, ale od pół roku nie mamy żadnego kontaktu
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:00   #2077
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;64018211]Ja mam mlodsza o dwa lata siostre i sie w ogole nie lubimy i nie utrzymujemy kontaktu (tylko tyle co razem u rodzicow).
Takze generalnie to wg mnie zalezy wiele od konkretnego przypadku, a nie wieku rodzenstwa.[/QUOTE]

W moim przypadku naprawdę chodzi o różnicę wieku, bo jej syn jest ode mnie zaledwie kilka lat młodszy (urodziła w wieku 18 lat). Traktowała mnie i traktuje protekcjonalnie, lekceważąco. Ogólnie sporo by gadać. Obecnie mamy nikły kontakt, za to jej syn jest wręcz moim przyjacielem, nie tylko siostrzeńcem.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 20:36   #2078
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;6400848 1]piersi są dwie, będą wisieć oboje

a tak serio to schemat najczęściej jest taki, że to drugie idzie w odstawkę.[/QUOTE]
Oj niekoniecznie. Matki RB czesto karmią "w tandemie", aż się starsze samo odstawi, gdzieś chyba obila mi się o oczy matka, która karmiła trójkę...
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:40   #2079
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

A dziecko samo nie będzie odrzucać piersi? Nie jestem najlepiej obeznana w temacie, pytam z ciekawości. Od mamy wiem, że zarówno ja, jak i mój brat ssaliśmy pierś tylko na początku, potem bardzo szybko odrzucaliśmy.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:56   #2080
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
A dziecko samo nie będzie odrzucać piersi? Nie jestem najlepiej obeznana w temacie, pytam z ciekawości. Od mamy wiem, że zarówno ja, jak i mój brat ssaliśmy pierś tylko na początku, potem bardzo szybko odrzucaliśmy.
Będzie albo nie będzie, różnie to bywa. Zwykle odrzuca, ale nie zawsze.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:21   #2081
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Dziewczyny, może to głupie pytanie, wybaczcie ale nie znam się.
Rzeczywiście można po wyglądzie piersi stwierdzić, czy jest pokarm czy nie?
W podlinkowanym artykule był cytat, że pokarmu na pewno nie ma, "karmi" dla orgazmu. Na jednej z fotek ze starszym już Samikiem, rzeczywiście ta pierś jakaś taka "sucha" :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:29   #2082
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Imo nie można.

Sent from my HTC One using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:43   #2083
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Oczywiście, że nie można. Po pewnym czasie laktacja się stabilizuje i piersi wracają do normalnego wyglądu. (Dlatego śmieszą mnie też te oburzone teksty w kontekście kp publicznego o cyt nabrzmiałych cyckach, bo takie to one są może w pierwszym miesiącu karmienia).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:56   #2084
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to głupie pytanie, wybaczcie ale nie znam się.
Rzeczywiście można po wyglądzie piersi stwierdzić, czy jest pokarm czy nie?
W podlinkowanym artykule był cytat, że pokarmu na pewno nie ma, "karmi" dla orgazmu. Na jednej z fotek ze starszym już Samikiem, rzeczywiście ta pierś jakaś taka "sucha" :P
Raczej nie można. No, poza pierwszymi tygodniami/miesiącami.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 22:04   #2085
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to głupie pytanie, wybaczcie ale nie znam się.
Rzeczywiście można po wyglądzie piersi stwierdzić, czy jest pokarm czy nie?
W podlinkowanym artykule był cytat, że pokarmu na pewno nie ma, "karmi" dla orgazmu. Na jednej z fotek ze starszym już Samikiem, rzeczywiście ta pierś jakaś taka "sucha" :P
Wydaje mi się, że tutaj ludzie przeciwni sposobowi wychowania (czyli zdecydowana większość) trochę dopisują i naciągają temat (jakby jeszcze było trzeba go naciągać).
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 23:21   #2086
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
A dziecko samo nie będzie odrzucać piersi? Nie jestem najlepiej obeznana w temacie, pytam z ciekawości. Od mamy wiem, że zarówno ja, jak i mój brat ssaliśmy pierś tylko na początku, potem bardzo szybko odrzucaliśmy.
Na tym polega samoodstawienie z tym, że niektóre dzieci się same odstawiaja np. w wieku 3, 4 czy 6 lat.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 08:51   #2087
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;64028546]Będzie albo nie będzie, różnie to bywa. Zwykle odrzuca, ale nie zawsze.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Na tym polega samoodstawienie z tym, że niektóre dzieci się same odstawiaja np. w wieku 3, 4 czy 6 lat.
W takim razie jestem ciekawa co zrobi mama Samika, kiedy młody nie będzie chciał już ssać piersi.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:06   #2088
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

nie wiem czy już było
http://www.edziecko.pl/rodzice/7,793...ie-byli-u.html
Dla swoich dzieci chcą tylko tego, co naturalne, żadnych instytucji. Przeciwnicy szczepień i medycyny konwencjonalnej. W wywiadach i programach telewizyjnych, w których chętnie występują, opowiadają, że z żadnym ze swoich dzieci nie byli u lekarza. Adele Allen i jej mąż Matt to Anglicy z Brighton, rodzice 5-letniego Ulyssesa i rocznej Ostary. Adele dzieci urodziła lotosowo. Dla niewtajemniczonych: po porodzie lotosowym nie odcina się pępowiny, czeka się aż sama odpadnie wraz z łożyskiem.

- Jak u szympansów – tłumaczy Adele na swoim blogu The Unconventional Parent.

Adele po porodzie czekała cierpliwie, aż pępowina uschnie w naturalny sposób. Przy każdym dziecku proces ten trwał 6 dni. Aby uniknąć zapachu rozkładającego się łożyska, matka posypywała je solą i płatkami róży. Czy trudno opiekować się noworodkiem wciąż połączonym pępowiną z łożyskiem? Według Adele - nie. Jak przyznała na łamach ''Metra'', po prostu nie wychodziła w tych dniach z dziećmi z domu.

Więcej o porodzie lotosowy: Tylko nie odcinajcie pępowiny>>>

Pięcioletni Ulysses nadal pije mleko z piersi mamy. Tak on, jak i jego siostra, nigdy nie przyjął żadnych leków. Rodzice nie stosują też kremów z filtrami UV. Uważają, że tego typu kosmetyki wcale nie chronią przed czerniakiem.

Naturalna medycyna jest dla nich alternatywą dla tej konwencjonalnej. Adele i Matt wierzą, że zioła zastąpią lekarstwa. Zapalenie spojówek u dzieci leczą okładami z kobiecego mleka, a sok z cytryny to najlepsze lekarstwo na przeziębienie. Adele na łamach brytyjskiego ''The Mirror'' mówiła, że nawet meningokokowe zapalenie opon mózgowych można wyleczyć, poszcząc.

Dzieci państwa Allen chodzą spać wtedy, kiedy mają na to ochotę, nie obowiązują ich żadne reguły wychowawcze. Ulysses nie chodzi do szkoły, rodzice uczą go w domu.


Adele na swoim profilu facebookowym tłumaczy, że wybór rodzicielstwa samowystarczalnego (ang.off grid) przyszedł im naturalnie, po prostu podążają za naturą, intuicją. Chcą być niezależni i samowystarczalni. Aby zrealizować swoje marzenie o ostatecznej samowystarczalności, założyli w internecie profil, na którym proszą o datki pieniężne. Cel: 100 tysięcy dolarów.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:31   #2089
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
nie wiem czy już było
http://www.edziecko.pl/rodzice/7,793...ie-byli-u.html
Dla swoich dzieci chcą tylko tego, co naturalne, żadnych instytucji. Przeciwnicy szczepień i medycyny konwencjonalnej. W wywiadach i programach telewizyjnych, w których chętnie występują, opowiadają, że z żadnym ze swoich dzieci nie byli u lekarza. Adele Allen i jej mąż Matt to Anglicy z Brighton, rodzice 5-letniego Ulyssesa i rocznej Ostary. Adele dzieci urodziła lotosowo. Dla niewtajemniczonych: po porodzie lotosowym nie odcina się pępowiny, czeka się aż sama odpadnie wraz z łożyskiem.

- Jak u szympansów – tłumaczy Adele na swoim blogu The Unconventional Parent.

Adele po porodzie czekała cierpliwie, aż pępowina uschnie w naturalny sposób. Przy każdym dziecku proces ten trwał 6 dni. Aby uniknąć zapachu rozkładającego się łożyska, matka posypywała je solą i płatkami róży. Czy trudno opiekować się noworodkiem wciąż połączonym pępowiną z łożyskiem? Według Adele - nie. Jak przyznała na łamach ''Metra'', po prostu nie wychodziła w tych dniach z dziećmi z domu.

Więcej o porodzie lotosowy: Tylko nie odcinajcie pępowiny>>>

Pięcioletni Ulysses nadal pije mleko z piersi mamy. Tak on, jak i jego siostra, nigdy nie przyjął żadnych leków. Rodzice nie stosują też kremów z filtrami UV. Uważają, że tego typu kosmetyki wcale nie chronią przed czerniakiem.

Naturalna medycyna jest dla nich alternatywą dla tej konwencjonalnej. Adele i Matt wierzą, że zioła zastąpią lekarstwa. Zapalenie spojówek u dzieci leczą okładami z kobiecego mleka, a sok z cytryny to najlepsze lekarstwo na przeziębienie. Adele na łamach brytyjskiego ''The Mirror'' mówiła, że nawet meningokokowe zapalenie opon mózgowych można wyleczyć, poszcząc.

Dzieci państwa Allen chodzą spać wtedy, kiedy mają na to ochotę, nie obowiązują ich żadne reguły wychowawcze. Ulysses nie chodzi do szkoły, rodzice uczą go w domu.


Adele na swoim profilu facebookowym tłumaczy, że wybór rodzicielstwa samowystarczalnego (ang.off grid) przyszedł im naturalnie, po prostu podążają za naturą, intuicją. Chcą być niezależni i samowystarczalni. Aby zrealizować swoje marzenie o ostatecznej samowystarczalności, założyli w internecie profil, na którym proszą o datki pieniężne. Cel: 100 tysięcy dolarów.
Aha .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:35   #2090
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Myślałam, że zwierzęta przegryzają pępowinę.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:36   #2091
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
[...]

Dzieci państwa Allen chodzą spać wtedy, kiedy mają na to ochotę, nie obowiązują ich żadne reguły wychowawcze. Ulysses nie chodzi do szkoły, rodzice uczą go w domu.
Ciekawe co będzie jak syn stwierdzi że jednak chce chodzić do tradycyjnej szkoły albo zaszczepić się np. na żółtaczkę. Czy rodzice sprzeciwią się dziecku i wprowadza swoją regułę wychowawczą czy pozwolą dziecku zrezygnować z ich stylu życia, choćby w jakimś aspekcie.
I bardzo jestem ciekawa co mama Ulyssesa robi w sytuacji kiedy jej dziecko np. rzuca kamieniami w ludzi czy samochody, skoro nie ma żadnych reguł.
Tak, wiem, idealny Ulysses nie wpadłby na taki pomysł z kamieniami.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:43   #2092
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

rozwaliła mnie ta prośba o datki xDDD
z tego co widzę są zdrowi i młodzi, więc DO ROBOTY
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:45   #2093
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Masakra. Już mam dość "naturalsów". Jak nie poród w strumieniu to antyszczepionkowcy. Ja nie oni to rezygnacja ze szkoły.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 13:55   #2094
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Masakra. Już mam dość "naturalsów". Jak nie poród w strumieniu to antyszczepionkowcy. Ja nie oni to rezygnacja ze szkoły.
ej, rezygnacja ze szkoly ma swoje plusy.
oczywiście jak ktoś ma kasę, czas, ochote i umiejętności zeby samemu dzieci uczyć.
i jeśli chodzi o argument najczęściej podnoszony, czyli brak kontaktu z rówieśnikami, to są już takie grupy, gdzie rodzice - zwolennicy domowego nauczania spotykają się czy wręcz wynajmują dom (widziałam ostatnio ogloszenie) w tym celu w okolicy, sami tworzą pomoce naukowe i sami uczą swoje dzieci.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 14:05   #2095
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
ej, rezygnacja ze szkoly ma swoje plusy.
oczywiście jak ktoś ma kasę, czas, ochote i umiejętności zeby samemu dzieci uczyć.
i jeśli chodzi o argument najczęściej podnoszony, czyli brak kontaktu z rówieśnikami, to są już takie grupy, gdzie rodzice - zwolennicy domowego nauczania spotykają się czy wręcz wynajmują dom (widziałam ostatnio ogloszenie) w tym celu w okolicy, sami tworzą pomoce naukowe i sami uczą swoje dzieci.
Może i ma swoje plusy, ale totalnie mnie nie przekonują.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 14:12   #2096
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
ej, rezygnacja ze szkoly ma swoje plusy.
oczywiście jak ktoś ma kasę, czas, ochote i umiejętności zeby samemu dzieci uczyć.
i jeśli chodzi o argument najczęściej podnoszony, czyli brak kontaktu z rówieśnikami, to są już takie grupy, gdzie rodzice - zwolennicy domowego nauczania spotykają się czy wręcz wynajmują dom (widziałam ostatnio ogloszenie) w tym celu w okolicy, sami tworzą pomoce naukowe i sami uczą swoje dzieci.
Zgadzam się.
W UK istnieje siec zrzeszająca rodziców w domu, więc aspekt kontaktów społecznych i rowiesniczych nie jest pominięty. Dodatkowo rodzice mogą udzielać sobie wzajemnie wsparcia.
Nie ma co się oszukiwać: szkoła jako instytucja nie zawsze się sprawdza.

Niektórzy wybierają edukację domową bo nie stać ich na szkoły prywatne, a publiczne nie pasują im poziomem.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:50   #2097
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
rozwaliła mnie ta prośba o datki xDDD
z tego co widzę są zdrowi i młodzi, więc DO ROBOTY
Chcą być samowystarczalni i proszą o datki? Hm....bardzo dziwnie ale niemniej wygodnie. Tylko kłóci się z samowystarczalnością
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:57   #2098
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Chcą być samowystarczalni i proszą o datki? Hm....bardzo dziwnie ale niemniej wygodnie. Tylko kłóci się z samowystarczalnością
Jakby mi kto dał $100k to byłabym bardzo, bardzo samowystarczalna
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 16:55   #2099
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;64060326]Jakby mi kto dał $100k to byłabym bardzo, bardzo samowystarczalna [/QUOTE]

Zapewniam, że większość z nas też by była
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 19:30   #2100
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. IV

Wlasnie widzialam matke przelewajaca dzecku ok. 3 lat Cole z burgerkinga do butelki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-02 15:47:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.