.Odzież termoaktywna. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 15:36   #1
MigdUla
Raczkowanie
 
Avatar MigdUla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
Exclamation

.Odzież termoaktywna.


Mam do was prosbę.
Mam zamiar kupic sobie koszulke termoaktywną. Wiadomo że strony, które sprzedają je zachwalaja cód pieknie. ale chcem poznac wasze zdanie o nich. nic nie dowiedziałam sie o tym czy na takiej np, bokserce TA zostaja mokre plamy. trenuje dośc aktywnie ale potem wstydze sie właśnie mokrych plam na plecach.


PS (1) Szukalam w wyszukiwarce i raczej jeszcze takiego tematu nie było. Jesli jednak cos przeoczyłam to przepraszam.

PS (2) Zależy mi na szybkij odpowiedzi.
MigdUla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 21:25   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: .Odzież termoaktywna.

A są w ogóle bokserki termoaktywne? Ja widzę wszędzie tylko taką odzież bardziej jesienno-zimowego użytku, najczęściej z długimi rękawami albo z krótkimi ale zabudowaną, typu T-shirt...
Na moich kilku sztukach plamy od potu się nie robią, ale różni producenci używają różnych włókien, więc nie wiem, czy to zawsze tak jest. A zresztą co za różnica, jak się trenuje, to wiadomo, że się człowiek poci
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 08:25   #3
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: .Odzież termoaktywna.

A mniej wlasnie interesuje taki szeroki pas na brzuch i takie spodenki, ktore niby podczas cwiczen przyspieszaja spalanie tluszczu itp bo wywoluje wieksze rozgrzanie i termoefekt. Czy to na prawde cos daje? Wklejam tu przykladowe zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7_SW_PL.jpg (55,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 54_eDietaCambridge.jpeg (9,0 KB, 7 załadowań)
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 10:54   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: .Odzież termoaktywna.

No daje rozgrzanie właśnie A ze spalaniem tłuszczu to nie ma nic wspólnego, to chyba oczywiste.

Ja zrozumiałam, że MigdUla pyta o odzież sportową ze specjalnych materiałów, której używa się przy chłodnej pogodzie do uprawiania sportu, z tzw. wkłókien "oddychających", membran, tkanin odprowadzających wodę itp.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:28   #5
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: .Odzież termoaktywna.

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
No daje rozgrzanie właśnie A ze spalaniem tłuszczu to nie ma nic wspólnego, to chyba oczywiste.
no wlasnie myslalam ze to cos daje no bo czesto nawet srodki antycellulitowe i wyszczuplajace daja miedzy innymi efekt rozgrzania np termoaktywne serum Eveline.... czy to przypadkowo?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:32   #6
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: .Odzież termoaktywna.

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
no wlasnie myslalam ze to cos daje no bo czesto nawet srodki antycellulitowe i wyszczuplajace daja miedzy innymi efekt rozgrzania np termoaktywne serum Eveline.... czy to przypadkowo?
Podbijam
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 09:02   #7
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: .Odzież termoaktywna.

Nie, nie przypadkowo - prowadzone od wielu lat badaia marketingowe wykazują, że jak środek grzeje lub ziębi, to klientki więcej go kupują, bo wierzą, że to coś da
W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej największe znaczenie ma sposób odżywiania, a w drugiej kolejności regularny trening. W przypadku redukcji cellulitu - sposób odżywiania, skłonności wrodzone i masaż. Rozgrzewanie ma tylko o tyle znaczenie, że w rozgrzany i nawilżony naskórek łatwiej wnikają niektóre substancje aktywne z kosmetyków, ale przecież nie było jeszcze chyba przypadku, żeby ktoś zlikwidował nadwagę albo cellulit za pomocą kremu czy rogrzewających spodenek
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 12:58   #8
MigdUla
Raczkowanie
 
Avatar MigdUla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
Dot.: .Odzież termoaktywna.

Dziekuję za odpowiedzi. ;* Są bokserki termoaktywne. Nie wiem czy tu mogę podac ale widziałam takie na allegro. ( nie chodzi mi oczywiście o takie majtki =] tylko o taką koszulke sprotową). Wystarczy wpisac frazę i wyskoczą chyba dwa rodzaję o różnych rozmiarach.
MigdUla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.