IV Faza diety dukana - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 21:44   #4231
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam,wpadłam na chwilę,bo u mnie szykowania gniazda na remont ciąg dalszy,póki mam luźniejsze dni.

No i miałam nadzieję,że Beatka po lekarzu się odezwiesz.
No miło,że lekarka troskliwie pokierowała na rezonans,bo w dzisiejszej dobie postępu medycyny,to badanie szybkie i bezbolesne ,ułatwia postawienie diagnozy.Tylko niektórzy nie mogą poradzić sobie z szumem,jakie badaniu towarzyszy ,i ogarnia ich paniczny lęk,przed zamknięciem w tunelu.A Kochana,problemów z ostrością wzroku ostatnimi czasy nie miałaś,bo gruczolaki blisko nerwu wzrokowego w przysadce się tworzą,i mogą dawać ucisk.Z tego co wiem,żeby je operować też muszą mieć określoną wielkość.Jak to to.....trzeba wyjaśnić.

Ja dzisiaj zajadałam się kaszą jaglaną z owocami....mało piłam...
A teraz to już powieki mi same opadają,to tylko mam siłę powiedzieć dobranoc........do jutra.
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:52   #4232
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam
właśnie drugie śniadanie zaliczone, czy u Was też tak bywa że macie ochotę wyrzucić wagę za okno, bo ja tak dziś mam gdy na wadze zobaczyłam 75,1 to myślałam że zaraz padnę, a wszystko moja wina bo niestety nie potrafiłam sobie wczoraj odmówić slodkiego soku, drożdżówce no i oczywiście lody czyli magnum, MASAKRA i nawet to że wczoraj zaliczyłam prawie półtora godziny na basenie nic w tej sytuacji nie pomogło. Wstyd tak się zapuścić a tym samym do wagi do celowej brakuje 2,4 kg czyli dużo za dużo, niby nic nie widać, ciuchy pasują normalnie ale ta świadomość jest okropna, dziś znów przyjechałam rowerem do pracy i to nawet dłuższą drogą mam nadzieje że choć to coś pomoże (bo wczoraj poza basenem nic ruchu nie miałam). No niestety mówi się trudno trzeba ruszyć dupsko i wziąść się w garść

Cytat:
Napisane przez kukolmukol Pokaż wiadomość
Sprawdzam ponownie czy moj post sie pokaze hop hop!

Basia_ww: pieknie

Lyra: jak wizyta u lekarza?

Partysina: juz masz plany dokoad pojedziesz na urlop?


Wysylam!
Urlop nad Bałtykiem ale jak tak dalej pójdzie to wstyd będzie założyć strój kąpielowy kolejny powód do tego by wziąść się w garść

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Basia i Lyra - Gratuluje protein i wytrwałości. Ja jutro proteinowy czwartek, jeśli efekt nie będzie zadowalający to przedłużam o następne dni już w wariancie PW bez chleba i owoców by się trochę otrząsnąć

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Lyra trzymam kciuki by rezonans był w porządku.

Pozdrawiam
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:23   #4233
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam w ten upalny dzień
U mnie mija trzeci dzień na zmodyfikowanej trójeczce i na wadze jak do tej pory 0.4kg mniej. Wiem, że juz nie poleci jak leciało na drugiej fazie, ale nie marzy mi się na prawdę wiele
Lyra Bea Swojego czasu też wyszła mi podwyższona prolaktyna, ale u mnie hormony szalały po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych. Teraz znowu je biore więc hormony się wyregulowały (sztucznie). Różnica jest taka że ja chcę kiedyś założyć rodzinę i urodzić dzieci, a takie wahania hormonalne, zwłaszcza wysoka prolaktyna mogą mi to utrudnić Ty to wszystko już masz
patrysina Nie ma na co czekać lepiej zbić 2,5kg niż 6kg
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:05   #4234
kukolmukol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 68
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam

Patrysina: dobrze, ze sie ruszasz; basen, rower

Barbra: mam nadzieje, ze lubisz remonty i bedziesz zadowolona z efektow! Nam jakis czas temu pekla rura i zalalo dosyc duza powierzchnie, wiec trzeba bylo zrobic malowanie, ah, jak przyjemnie bylo popatrzec na swieze sciany- hi hi, juz bylam ostrozniejsza z wbijaniem nowych gwozdzi

Milennka: realizujesz przelozony z wczoraj plan? Daj znac!

Basia_ww: juz prawie urlop masz

Sreberko: pigulki antykoncepcyjne to swinstwo niestety, ale jak przestaniesz brac i odczekasz zanim zajdziesz w ciaze, to na szczescie nic nie przejdzie na dziecko!

Lyra: czekamy na wyniki!

Pokaze sie post czy nie pokaze? Oto jest pytanie
kukolmukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:50   #4235
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam,u mnie dzisiaj mało jedzenia,mało picia.....za to wyniosłam na śmietnikowe rozgrabienie kilka dużych toreb,tego co było u mnie zbyteczne.Fotel,który zajmował sporo miejsca,a słuzył głównie do wieszania ubrań,został zgarnięty zanim wróciłam z kolejną partią.
Półki,które lezakowały w piwnicy (jeszcze z hltelowych czasów na szpitalnym poddaszu),też zostały zabrane migusiem.
I tym sposobem pozyskałam sporo przestrzeni w piwnicy i w mieszkanku.......i obiecuję sobie,że ta przestrzeń ma pozostać.

No i co najważniejsze,to obiecuję sobie,że po remoncie.....żadnego przesadnego wbijania gwoździ nie będzie.....,bo to mój mały nałóg...
Mam nadzieję,ze malarz za głowe się nie chwyci,jak zobaczy co mu zafundowałam,nie mówiąc już o kolorach,które na ścianie po zdjęciu wszystkiego przebijają (czego to kobiety nie potrafią ).
Dlatego w końcu zdecydowałam się na fachowca....

W jedzonku dzisiaj jogurty i brokuł gotowany przeważały,jutro powinnam zrobić proto,bo wypuściłam ostatnio.No i koniecznie wodyyyy muszę dużo.......do miłego.....dobrej nocy.
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 07:18   #4236
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

Ahoj przy kawusi....
Chyba zrobię jednak proto,chociaż wczoraj mnie męczyło przełykowe białkowanie (czyli to uczucie ,które niezbyt miło kojarzyło się z dietą),chociaż było to raczej wynikiem małej ilości płynów niż przyjmowanego białka,bo w ostatnich dniach owoce dominowały....

No i zabieram się dzisiaj za porządkowanie piwnicy ,bo mam tam do rozkręcenia stary regał,który stoi bezużytecznie,no i sporo pajęczyn się tam natworzyło.Aż się sama sobie dziwię,że mnie taka wena na porządki przed urlopem wzięła,ale to zasługa chyba tego malowania,która wniesie nowy akcent do mojego gniazdka....
Zastanawiam się jaki kolor salonu zrobić,w kontraście "alpejskiej łąki",który mam w kuchni.....co myślicie?....beże,brązy,f iolety....to moje koncepcje


.....no nic kawka dopita,zmykam popracować,bo ukropek sie robi....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:42   #4237
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

No i 3 godzinki w piwnicy zeszło,pożegnałam się ostatecznie z "Franią"półautomatową ,a regał wykorzystałam na klunkry malarskie.
No i chyba nikt nie ma tam teraz takiego porządku co ja.....
Boziu chyba kilka lat tam nic nie robiłam,odkąd byłam zmuszona "bezdomnego wyprowadzić"......bo nie utrzymywał porządku....

W nagrodę wieśniak i pół literka coli zerowej,a zaraz biorę długą kąpiel i już pasuję z tymi porządkami,reszta po malarzu.....

A tak poza tym,bez większych zmian,waga trzyma się na 6-stce ,niedługo urlop,acha Lyrcia zaraz Ci na priv napiszę więcej szczegółów .....do miłego.....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 11:48   #4238
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam w protoczwartek.
Jakoś mi się dzisiaj chce tego proto. Może dlatego, że ostatnio spodobało mi się, że waga delikatnie spada, a dzisiaj przez to, że wczoraj nie poruszałam się, 20deko w górę i chcę metabolizm zmusić do dalszych spadeczków. Lepiej będę się czuła widząc piąteczkę z przodu wagi.
Na śniadanko zaliczyłam porcję otrąb i białka w placuszkach z tatarem. jak się rozwinie dzień, jeszcze nie wiem. Chciałabym zaliczyć porcję ruchu extra, bo widzę jak potem mi się waga odwdzięcza, ale zobaczę co z tego wyjdzie, bo tyłek ciężki jakiś...
Chyba pójdę po kolejne wiadro kawy
...) )
...( (
("'"'"'')o
"""""""
Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
A tak poza tym,bez większych zmian,waga trzyma się na 6-stce ,niedługo urlop,acha Lyrcia zaraz Ci na priv napiszę więcej szczegółów .....do miłego.....
Nio to jesteśmy umówione

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2012-07-12 o 16:25
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:52   #4239
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam
Wiecie co tak się zastanawiałam co się dzieje z tą moją wagą bo dziś kolejny wzrost mimo że wczoraj jadłam wszystko tak w miarę dietetycznie no i na rowerku też wczoraj wyszło mi końcowo ok 30 km no i dziś mnie oświeciło że zbliża mi się @ i że to ona może być winna, choć od jakiegoś czasu nie zauważyłam przy @ wahań większych niż ok 1 kg, no nie wiem zobaczymy już będę po. Dziś proteiny i w celach przygotowawczych już wczoraj upiekłam sobie chlebek na otrębach w zastępstwie tego zwykłego, mam już upieczone w piekarniku udko z kurczaka a poza tym już się rozmraża drobiowa wątróbka (po której zawsze mam fajne spadki), no nic nie ma co gdybać zobaczy się.
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:55   #4240
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
Witam
właśnie drugie śniadanie zaliczone, czy u Was też tak bywa że macie ochotę wyrzucić wagę za okno, bo ja tak dziś mam gdy na wadze zobaczyłam 75,1 to myślałam że zaraz padnę, a wszystko moja wina bo niestety nie potrafiłam sobie wczoraj odmówić slodkiego soku, drożdżówce no i oczywiście lody czyli magnum, MASAKRA i nawet to że wczoraj zaliczyłam prawie półtora godziny na basenie nic w tej sytuacji nie pomogło. Wstyd tak się zapuścić a tym samym do wagi do celowej brakuje 2,4 kg czyli dużo za dużo, niby nic nie widać, ciuchy pasują normalnie ale ta świadomość jest okropna, dziś znów przyjechałam rowerem do pracy i to nawet dłuższą drogą mam nadzieje że choć to coś pomoże (bo wczoraj poza basenem nic ruchu nie miałam). No niestety mówi się trudno trzeba ruszyć dupsko i wziąść się w garść



Urlop nad Bałtykiem ale jak tak dalej pójdzie to wstyd będzie założyć strój kąpielowy kolejny powód do tego by wziąść się w garść

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Basia i Lyra - Gratuluje protein i wytrwałości. Ja jutro proteinowy czwartek, jeśli efekt nie będzie zadowalający to przedłużam o następne dni już w wariancie PW bez chleba i owoców by się trochę otrząsnąć

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Lyra trzymam kciuki by rezonans był w porządku.

Pozdrawiam
A gdzie patrysinko nad Bałtykiem?



Troszkę się boję, że mi coś tam pokaże, ale co tam. Lekarka stawia na mikrogruczolaki a te się rozpędza odpowiednimi lekami.

Pozdrawiam cieplutko znad morza
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam w ten upalny dzień
U mnie mija trzeci dzień na zmodyfikowanej trójeczce i na wadze jak do tej pory 0.4kg mniej. Wiem, że juz nie poleci jak leciało na drugiej fazie, ale nie marzy mi się na prawdę wiele
Lyra Bea Swojego czasu też wyszła mi podwyższona prolaktyna, ale u mnie hormony szalały po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych. Teraz znowu je biore więc hormony się wyregulowały (sztucznie). Różnica jest taka że ja chcę kiedyś założyć rodzinę i urodzić dzieci, a takie wahania hormonalne, zwłaszcza wysoka prolaktyna mogą mi to utrudnić Ty to wszystko już masz
patrysina Nie ma na co czekać lepiej zbić 2,5kg niż 6kg
No właśnie.. Miesiąc temu odstawiłam hormony. Brałam niemal bez przerwy z 14 lat...Może to też być przyczyna moich wszelkich dolegliwości... Eyych te hormony, co one z nami, kobietami robią

Cytat:
Napisane przez kukolmukol Pokaż wiadomość
Witam

Patrysina: dobrze, ze sie ruszasz; basen, rower

Barbra: mam nadzieje, ze lubisz remonty i bedziesz zadowolona z efektow! Nam jakis czas temu pekla rura i zalalo dosyc duza powierzchnie, wiec trzeba bylo zrobic malowanie, ah, jak przyjemnie bylo popatrzec na swieze sciany- hi hi, juz bylam ostrozniejsza z wbijaniem nowych gwozdzi

Milennka: realizujesz przelozony z wczoraj plan? Daj znac!

Basia_ww: juz prawie urlop masz

Sreberko: pigulki antykoncepcyjne to swinstwo niestety, ale jak przestaniesz brac i odczekasz zanim zajdziesz w ciaze, to na szczescie nic nie przejdzie na dziecko!

Lyra: czekamy na wyniki!

Pokaze sie post czy nie pokaze? Oto jest pytanie
Dzięki
Pokazał się w całej okazałości

Miłego dnia Dziewczyny
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:05   #4241
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Witam,u mnie dzisiaj mało jedzenia,mało picia.....za to wyniosłam na śmietnikowe rozgrabienie kilka dużych toreb,tego co było u mnie zbyteczne.Fotel,który zajmował sporo miejsca,a słuzył głównie do wieszania ubrań,został zgarnięty zanim wróciłam z kolejną partią.
Półki,które lezakowały w piwnicy (jeszcze z hltelowych czasów na szpitalnym poddaszu),też zostały zabrane migusiem.
I tym sposobem pozyskałam sporo przestrzeni w piwnicy i w mieszkanku.......i obiecuję sobie,że ta przestrzeń ma pozostać.

No i co najważniejsze,to obiecuję sobie,że po remoncie.....żadnego przesadnego wbijania gwoździ nie będzie.....,bo to mój mały nałóg...
Mam nadzieję,ze malarz za głowe się nie chwyci,jak zobaczy co mu zafundowałam,nie mówiąc już o kolorach,które na ścianie po zdjęciu wszystkiego przebijają (czego to kobiety nie potrafią ).
Dlatego w końcu zdecydowałam się na fachowca....

W jedzonku dzisiaj jogurty i brokuł gotowany przeważały,jutro powinnam zrobić proto,bo wypuściłam ostatnio.No i koniecznie wodyyyy muszę dużo.......do miłego.....dobrej nocy.
najważniejsze że pozbywasz się rzeczy zbędnych, nie wiem jak inni ale ja mam jeszcze do tego skłonność do chomikowania i wiesz co pisząc o tym remoncie przypomniałaś mi że ja też bym musiała o takowym pomyśleć u siebie ale najgorszy jest ten bałagan przy malowaniu, tak tego nie lubie

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Lyra - do Ustki
a u mnie teraz burza i leje deszcz a ja wciągam serek granii light
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 15:50   #4242
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość

No właśnie.. Miesiąc temu odstawiłam hormony. Brałam niemal bez przerwy z 14 lat...Może to też być przyczyna moich wszelkich dolegliwości... Eyych te hormony, co one z nami, kobietami robią
No to myślę, że to od tego, chociaż u mnie zaburzenia pojawiły sie dopiero po pół roku od odstawienia, ale jak wiesz każdy jest inny Ja wtedy przez 2 miesiace nie miałam okresu, wywołała mi go dopiero luteina

Co do dietki to odpukac idzie całkiem nieźle, nie ciagnie mnie do niczego zakazanego, dzisiaj spadeczek 0,3kg i już jest ponizej 60kg (59,9kg dokładnie)
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 16:05   #4243
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: IV Faza diety dukana

czes dziewczyny !!!!!!!!!!!!!! jestem mega zadowolona dietuję przykładnie od poniedziałku i dzisiaj na wadze 57,3 ;]]]]]]]]]]]]]


to prawda hormony z nami robią co chcą ja np mam bardzo duże wahania wagi przed @ i owu, ale także przed straszną ochotę na słodkie i bardzo czdesto jej ulegam w tym czasie ale zawsze póxniej powiem STOP i tak się kręci raz w górę a raz w dół;]]]]]]]]]]]]]]

dziewczyny wczoraj zaliczyłam spontaniczny wyjazd nad morze do trójmiasta szwagier jechał naprawić instalację a my na zaczepkę ;]]]

do południa zaliczyłyśmy opalanie pogoda super dopisała
od razu inna opalenizna taka brązowa kocham to ;]]]]]]]]]]]]]]]]]

później pojechaliśmy do ikea a na koniec do galerii bałtyckiej Lyra szkod że nie miałam twojego przyrządu do mierzenia jestem ciekawa ile kroków zrobiliśmy hahhaha

było bardzo fajnie.....;]

kurcze a u nas wczoraj znowu burze połamane drzewa dzisiaj gradobicie (((((((((
taki nie spokojny ten rok aż strach by było zostawić dom na dłużej ;/
współczuć tym co się utrzymują z rolnictwa na pewno spore straty

Lyra to dobrze, że Cię lekarze gruntownie sprawdzili
i dobrze, ze tylko to****

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
No i 3 godzinki w piwnicy zeszło,pożegnałam się ostatecznie z "Franią"półautomatową ,a regał wykorzystałam na klunkry malarskie.
No i chyba nikt nie ma tam teraz takiego porządku co ja.....
Boziu chyba kilka lat tam nic nie robiłam,odkąd byłam zmuszona "bezdomnego wyprowadzić"......bo nie utrzymywał porządku....

W nagrodę wieśniak i pół literka coli zerowej,a zaraz biorę długą kąpiel i już pasuję z tymi porządkami,reszta po malarzu.....

A tak poza tym,bez większych zmian,waga trzyma się na 6-stce ,niedługo urlop,acha Lyrcia zaraz Ci na priv napiszę więcej szczegółów .....do miłego.....
zaraziłaś mnie robieniem porządków zaraz znosze ze strychu olbrzmi karton z papierami i co nie potrzebne do kosza;]]]]]]]]]]]]]
miałam to zrobić na urlopie, ale zajmę się już dzisiaj

jeżeli chodzi o kolory stawiam na beżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżzz kocham ten kolor na ścianach i jest ładnie estetycznie pomieszczenia wydają się większe ;]
ja na początku miałam tam gdzie wisi tv jedną śnianę w kolorze wina
a teraz wszystko w beżu i jest dużo ładniej;]]]]]]]]]]]]]]]

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
No to myślę, że to od tego, chociaż u mnie zaburzenia pojawiły sie dopiero po pół roku od odstawienia, ale jak wiesz każdy jest inny Ja wtedy przez 2 miesiace nie miałam okresu, wywołała mi go dopiero luteina

Co do dietki to odpukac idzie całkiem nieźle, nie ciagnie mnie do niczego zakazanego, dzisiaj spadeczek 0,3kg i już jest ponizej 60kg (59,9kg dokładnie)
brawooooooo
wiesz pamiętam te liczby u siebie !! 5 z przodu to duża mobilizacja żeby ją utrzymać i nie wracać do 6;]
a jak miałaś problemy z prolaktyną to rzeczywiście może być problem przy zajściu ....
nie wiem czy jesteś w stałym związku i kiedy planujesz dzieciaczki,ale lepiej wcześniej o tym pomysleć w takim wypadku
bo nie da się ukryc że problemy z niepłodnością na tą chwile to już problem globalny tylko kiedy nasz rząd to zaakceptuje i będzie zdawał sobie z tego sprawę

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

dobra idę piec gofry dukanowe ))))))))) co będzie siła na kartony )))))

Edytowane przez ROZALKA4
Czas edycji: 2012-07-12 o 16:06
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 19:14   #4244
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

"Frania"już też znalazła nowego właściciela,a już pomału sie bałam,czy mnie dozorca z podwórka nie pogoni,bo ful tego przy śmietniku wystawiłam.....Aż czuję powiew świeżości w pomieszczeniach....
Jeszcze się zastanawiam nad tym,czy nie zrezygnować z firan,na rzecz ładnych rolet do kuchni i żaluzji drewnianych do salonu,bo kwiaty mi się łądnie rozrosły i miałyby więcej światła i swobody na parapecie....
Dzieki Rozalka za podpowiedź,może w weekend Castoramę odwiedzę,to się przyjrzę kolorkom,ja jednak chciałabym ścianę jedną zrobić w innym kolorze,tą między kuchnią a salonem (szeroko powiedziane ).

A w menu dzisiaj ful białkowo,tylko wieczorkiem skubnęłam muffinki marmurkowej,bo byłam ciekawa jej smaku...,ale ostatnimi czasy,ze słodkiego najbardziej owocki mi smakują.No i dzisiaj wreszcie bilans płynny przyzwoity,bo już się organizm sam domagał.

Tymczasem do miłego.....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 19:30   #4245
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
czes dziewczyny !!!!!!!!!!!!!! jestem mega zadowolona dietuję przykładnie od poniedziałku i dzisiaj na wadze 57,3 ;]]]]]]]]]]]]]


brawooooooo
wiesz pamiętam te liczby u siebie !! 5 z przodu to duża mobilizacja żeby ją utrzymać i nie wracać do 6;]
a jak miałaś problemy z prolaktyną to rzeczywiście może być problem przy zajściu ....
nie wiem czy jesteś w stałym związku i kiedy planujesz dzieciaczki,ale lepiej wcześniej o tym pomysleć w takim wypadku
bo nie da się ukryc że problemy z niepłodnością na tą chwile to już problem globalny tylko kiedy nasz rząd to zaakceptuje i będzie zdawał sobie z tego sprawę
Dla ciebie również
Jestem w stałym związku, ale nie w pewnej sytuacji finansowej POLSKA musze odczekać przynajmniej 2 lata jeszcze i modlic sie o to by się udało...

do jakiej wagi dążysz?
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 19:42   #4246
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: IV Faza diety dukana

tzn ja już na IV
WIĘC JEJ PO PROSTU PILNUJE NAJLEPIEJ CZUJE SIĘ W 56,5 - 57
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 22:55   #4247
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: IV Faza diety dukana

No i ja dzisiaj wzorowe białko przeprowadziłam. Cała dumna jestem z siebie.
Trochę za dużo coli zero, ale do tego ponad 3 litry wody, litr herbaty czerwonej i 3 kawy z mlekiem, więc nie colą zero się nawilżałam a jedynie słodkiego mi się chciało.
Co prawda na słodkie i nieczekoladowe chcicę mam owocowe cukierki ksylitolki (nie wiem, czy miałyście do czynienia). Są to pudrowe cukiereczki na bazie xylitolu. Dla mnie pyszności! Polecam! ale i coli zero czasem mi się chce więcej niż szklaneczkę.
A tak w menu:
Śniadanko - 4 placuszki otrębowe z tatarem
II śniadanie - wieśniak
Obiad - 125 g łososia wędzonego na gorąco (uwielbiam, to produkt z Biedronki, są zwykłe, z pieprzem i z koperkiem)
Podwieczorek - kolejny wieśniak + jedno jajko przepiórcze
Kolacja - kotlety kombinowane z resztek tatara, ugotowanego jaja, 3 ubitych białek i przypraw (pyszne mi wyszły! Zjadłam 2)
I tyle....
A do tego przebiegłam 2,2 km na nogach. Świetnie się po takim biegu czuję. Na początku zmęczona, potem jakby nowe siły witalne we mnie wstępują. Dotleniam się, zmuszam serducho do pracy i w ten sposób ćwiczę i mięsień sercowy i siebie
Teraz siedzę przy drinku bezalkoholowym z coli zero, kapki napoju energetyzującego light i lodu. Niezdrowe, ale jakie smaczne

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Dla ciebie również
Jestem w stałym związku, ale nie w pewnej sytuacji finansowej POLSKA musze odczekać przynajmniej 2 lata jeszcze i modlic sie o to by się udało...

do jakiej wagi dążysz?
Rozważna, przemyślana dziewczyna z Ciebie. Trzymam kciuki, żeby plany i marzenia spełniły się po Twojej myśli....
Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
tzn ja już na IV
WIĘC JEJ PO PROSTU PILNUJE NAJLEPIEJ CZUJE SIĘ W 56,5 - 57
Nioooo fajna waga... Pamiętam jeszcze

Dobranoc Dziewczyny

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2012-07-12 o 23:02
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:01   #4248
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: IV Faza diety dukana

[QUOTE=sreberko4;35260914]Dla ciebie również
Jestem w stałym związku, ale nie w pewnej sytuacji finansowej POLSKA musze odczekać przynajmniej 2 lata jeszcze i modlic sie o to by się udało...

na pewno się uda też 3 mam kciuki
tylko nie czekaj zbyt długo) bo jak tak patrzeć na sytuacje finansową to pewnie nigdy nie będzie dobry moment....
ale wiadomo jakaś stabilizacja musi być! także powodzenia w dążeniu do celu

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

tak Beatka przykładne menu no,no,no.. ale się zawzięłaś a za bieganie olbrzymie brawa ja codziennie sobie obiecuję, że zacznę biegać, ale jakoś tego nie lubię, ale myślę, że na urlopie mi się uda dziewczyny od poniedziałku cztery tygodnie leniuchowania ;]]]]]]]]]]]]]]]

wczoraj porobiłam porządki w dwóch olbrzymich kartonach z papierami, gwarancjami, dokumentami z budowy domu uffff. dzisiaj jeszcze daw kartony co nie potrzebne do wyrzucenia trochę się tego nazbierało

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Milennka03 jak tam brwi po permanentnym zagoiły się??
ja mam zrobione usta z wypełnieniem i kreskę, ale kreska bardzo delikatna nie taka jak chciałam musiałabym iść na korektę:/
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:54   #4249
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
tzn ja już na IV
WIĘC JEJ PO PROSTU PILNUJE NAJLEPIEJ CZUJE SIĘ W 56,5 - 57
Ja też juz rok temu zakończyłam dukana, niestety ja się wogóle nie pilnowałam, wiec teraz za radą Lyra Bei stosuję taką podrabianą trójeczke, i marzy mi sie 56kg, ale 57 tez będzie oki

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Rozważna, przemyślana dziewczyna z Ciebie. Trzymam kciuki, żeby plany i marzenia spełniły się po Twojej myśli....
bardzo miło mi to słyszeć kochana Realne szanse na umowe na stałe są, i to właśnie w okresie 2lat sie powinno rozwiazac a wtedy hulaj dusza
Tak na marginesie to podziwiam cie, ja nienawidze biegac, dostaje dosłownie zadyszki jakbym miała płuca pogubic zreszta ja leń jestem jeśli chodzi o cwiczenia
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 15:32   #4250
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
No to myślę, że to od tego, chociaż u mnie zaburzenia pojawiły sie dopiero po pół roku od odstawienia, ale jak wiesz każdy jest inny Ja wtedy przez 2 miesiace nie miałam okresu, wywołała mi go dopiero luteina

Co do dietki to odpukac idzie całkiem nieźle, nie ciagnie mnie do niczego zakazanego, dzisiaj spadeczek 0,3kg i już jest ponizej 60kg (59,9kg dokładnie)
Gratuluje spadku! u mnie po wczorajszych proteinach też spadek tyle że -600 gram ale jeszcze ma co spadać

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Rozalka to miałaś niezły maraton w Trójmieście

Barbra - oj coś mi się widzi że Twój optymizm przy porządkach jest zaraźliwy. ale to dobrze bo dzięki temu może uda nam odgruzować trochę nasze gniazdka z niepotrzebnych rzeczy

Lyra - widzę że bieganie zaczęło cię wciągać na całego, polecam lekturę Runners (mam nadzieje że poprawnie napisałam) to jest taka gazeta o bieganiu zawsze jak ją czytać to dostaje taką motywację coby tylko założyć adidasy i biegać. O nie wiedziałam o tych cukierkach, muszę ich koniecznie poszukać byłaby to jakaś alternatywa dla normalnych słodyczy

Sreberko - niestety mimo ukończenia diety wszystkie musimy się pilnować, co jest bardzo bardzo trudne ale razem damy rade by osiągnąć nasze wagowe cele

Do zobaczenia po weekendzie, niestety w weekend raczej nie uda mi się zajrzeć, w planach jest spływ kajakowy w niedziele już się nie mogę doczekać pozdrawiam
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 17:13   #4251
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana

Dzień dobry dziewczyny
Kurcze, ja to chyba jakaś nawiedzona jestem bo jak czytam niektóre posty na głównym to mnie krew zalewa i chyba stamtąd na dobre zwieję bo to nie na moje nerwy...
Eh sama nie byłam grzeczna ostatnio- ostatnio na kolacji z przyjacielem , zjadłam trochę leczo mimo ze to moje P były ,wybierałam co prawda samego kuraka ale ze 3 kawałki papryki wpadły.. trudno.. No i drink wpadł, co prawda gin z tonikiem na bazie słodziku tak że bez cukru ale jednak to drink. Po tygodniowym ważeniu równiutko tyle samo co było więc się i tak cieszę że nie zwyżka.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość


no o 08:58 ----------

Milennka03 jak tam brwi po permanentnym zagoiły się??
ja mam zrobione usta z wypełnieniem i kreskę, ale kreska bardzo delikatna nie taka jak chciałam musiałabym iść na korektę:/
Brwi- już się wyłuszczyły i barwnik częściowo wchłonął , 27lipca idę na korektę, bardzo naturalnie wyglądają i nikt nie poznał że to domalowane niektóre włoski. Ja też mam kreskę ,bardzo delikatną ,prawie nie do zobaczenia że tam jest, taką na linii rzęs ,jakby ich zagęszczenie ale dokładnie taką chciałam.

Dziewczyny ale zaszalałyście z tymi porządkami..Barbra - zaczęłaś pierwsza z tymi porządkami i faktycznie to zaraźliwe I kurcze sama planuję jutro i w niedzielę zrobić małe wietrzenie magazynu ,powyrzucać trochę ciuchów w których już nie będę łazić i zrobić porządek w papierach. Ja we wrześniu zmieniam miejsce z Krk na Opole więc aktualnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś konkretnego lokum do wynajęcia a to dość ciężki temat bo nie tak fajnie o coś sensownego

a poza tym dziś PW-pochłonęłam wielką ilość fasolki szparagowej, do tego mizeria , jajko sadzone i szklanka mleka...eh ,czuję że będą perturbacje żołądkowe potem
Dostałam od mamy dużo cukinii i rozważam co z nich uczynić. Jutro sobie zrobię nadziewane i zapiekane ... dawno nie robiłam a uwielbiam.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość

Obiad - 125 g łososia wędzonego na gorąco (uwielbiam, to produkt z Biedronki, są zwykłe, z pieprzem i z koperkiem)


Teraz siedzę przy drinku bezalkoholowym z coli zero, kapki napoju energetyzującego light i lodu. Niezdrowe, ale jakie smaczne


oj tak tak- ten łosoś jest pyszny ,dziś byłam w Biedrze i też go zakupiłam
a co do coli light ,to właśnie sączę, zakupiłam też 2 napoje energetyzujące light, staram się ich nie pijać częściej niż 1-2 na tydzień ale czasem czuję że potrzebuję czegoś innego niż kawa.

ps. oto obrazek który dziś idealnie obrazuje rozpoczęty weekend
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto_8763fd3bf02910a4a3407f57e8c47c01.jpg (25,7 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-13 o 17:46
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 18:11   #4252
kukolmukol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 68
Dot.: IV Faza diety dukana

Hop hop to ja

Milennka: hi hi, swietne to zdjecie!
Najwazniejsze czy warto bylo czekac na to, zeby sie spotkac z przyjacielem?
Jakis konkretny powod, ze sie przeprowadzasz do Opola? Z Krakowa masz blizej do domu, bo pisalas, ze cisze Waszego ogrodka zakloca Zakopianka.

Lyra: slicznie Ci idzie! Jak lubisz napoje energetyczne i sie obawiasz za duzej ilosci kofeiny, to moze podejdzie Ci kawa bezkofeinowa. Na to, ze one sa niezdrowe, to niestety rady nie mam, a sama tez je lubie

Ja wprawdzie porzadkow w domku nie robie, ale umylam swoj samochodzikbo wydaje mi sie, ze mnie o to prosil hi hi!

Ciekawe czy moj post sie pokaze tym razem!
kukolmukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 19:37   #4253
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez kukolmukol Pokaż wiadomość

Milennka: hi hi, swietne to zdjecie!
Najwazniejsze czy warto bylo czekac na to, zeby sie spotkac z przyjacielem?
Jakis konkretny powod, ze sie przeprowadzasz do Opola? Z Krakowa masz blizej do domu, bo pisalas, ze cisze Waszego ogrodka zakloca Zakopianka.

Ciekawe czy moj post sie pokaze tym razem!
pokazał się,pokazał, już raczej bez problemu będzie z tymi postami bo przeszłaś przez maglowanie przez moderatorów i już oki
zdjęcie mnie powaliło ,jak je zobaczyłam to od razu banan na twarzy
Ano warto było czekać, warto na tą kolację
Co do przeprowadzki to niestety ,czasy są takie że czasem trzeba jechać za pracą nieco dalej a nie na odwrót- likwidują naszą filię i w Opolu będzie centrum , tam mam pracę zapewnioną więc jadę... No dość daleko będę mieć , teraz mam od Krk 30 km z groszami a potem to już prawie 200km będzie..

a ja niedawno wstałam... jakoś tak chwilę po 19-stej mnie zmogło i myślałam że z 15 minut się zdrzemnę a jak się okazuję było to prawie 1,5h... Przez pogodę chyba, co prawda cieszę się że upały zelżały, niemniej o deszczu jakoś nie marzyłam a pada cały dzień u mnie ...

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-13 o 19:39
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 19:43   #4254
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

Witam.........jeszc ze jutro praca,a niedziela luzzzzzzzzzzz
Cytat:
Barbra - oj coś mi się widzi że Twój optymizm przy porządkach jest zaraźliwy. ale to dobrze bo dzięki temu może uda nam odgruzować trochę nasze gniazdka z niepotrzebnych rzeczy
Kochane,ale co posprzątacie,to już błogi pokój serca.....a co Wam niepotrzebne,może posłużyć innym,moje niby klamoty zostały wyniesione migusiem z podwórka.....niech służą wytrwale........a nawet jak ktoś odda na złomowisko,to jemu chwała,że mnie wyręczył dla paru groszy...
Już nie mogę się doczekać malarza ,by znowu coś po remoncie zmienić,przestawić....

Cytat:
Ja we wrześniu zmieniam miejsce z Krk na Opole
Mój Boziu,co to za przyczyna,by taką zamianę robić
Swojego czasu,jeździłam często do Krakowa,na szkolenia hospicyjne i zawsze byłam pod wielkim urokiem tego miasta,mówiłam znajomym,że gdybym mogła,wybrałabym to miasto z potrzeby serca......
A dzisiaj okazuje się,że często dom tam gdzie praca.....

a w menu u mnie dzisiaj stabilnie.........d o miłego......

Cytat:
Ciekawe czy moj post sie pokaze tym razem!
Polecam kopiowanie,przed wysłaniem treści,bo to zdarza się niespodziewanie,bez względu na staż na forum,że czasem idzie post w siną dal....i po ptakach,aż żal ściska serce,a tak ponownie wklejamy i czekamy z nadzieją....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:04   #4255
kukolmukol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 68
Dot.: IV Faza diety dukana

Oj jaka to radosc jak cos wysylam i sie od razu pokazuje!

Masz racje Basiu, ze trzeba kopiowac przed wyslaniem, bo po raz drugi sie nie da odtworzyc tych samych slow!

Uwazaj z wbijaniem nowych gwodzi. Ja tez mialam taka manie i porobilam tyle dziur w scianach, ze nie dalo sie ich ukryc. Po malowaniu zastanawiam sie kilka razy, zanim chwyce mlotek!


Milennka, z Twojej relacji wynika, ze szykuje sie zwiazek na odleglosc, chyba, ze przyjaciel tez bedzie sklonny sie przeprowadzic do Opola! Mam nadzieje, ze to miasto (mimo iz dalej od Twojego rodzinnego domu) wniesie do Twojego zycia same pozytywne zmiany

Zdjecie jest naprawde super! Ja najpierw zobaczylam tylko link, dopiero po zalogowaniu tez zaczelam sie smiac! Gdzie takie cudo znalazlas?

Ulala, za namowa Basi kopiuje i wysylam
kukolmukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:14   #4256
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Kurcze, ja to chyba jakaś nawiedzona jestem bo jak czytam niektóre posty na głównym to mnie krew zalewa i chyba stamtąd na dobre zwieję bo to nie na moje nerwy...
Ja osobiście 100 % wierna diecie dukanowej nie byłam,a i tak udało mi się zgubić 6 kilosików.I z czasem powiem tak:nie chodzi ,by migusiem zgubić,ale by na długo ten ubytek utrzymać.Nie ma mocnych,kto ma tendencje do tycia,to będzie walczył latami z pokusami żywieniowymi,zatem trzeba być stabilnym.To co mnie na ogólnym swojego czasu męczyło,to takie przepychanki i katowanie słabszych,a przecież nie każdy ma do zrzucenia 20 kilogramów,by musiał być lińczowany za małe pokusy.Albo gnębienie tych,co chcą zrzucić kilka kilogramów,że to nie dla nich forum.Wiedźmy chciały mieć swoje grono,i też niezbyt to wypaliło.Po co na starcie robić taki zamęt,przecież i tak każdy zostanie tam,gdzie się będzie czuł dobrze....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:43   #4257
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość

Kochane,ale co posprzątacie,to już błogi pokój serca.....a co Wam niepotrzebne,może posłużyć innym,moje niby klamoty zostały wyniesione migusiem z podwórka.....niech służą wytrwale........a nawet jak ktoś odda na złomowisko,to jemu chwała,że mnie wyręczył dla paru groszy...
Już nie mogę się doczekać malarza ,by znowu coś po remoncie zmienić,przestawić....


Mój Boziu,co to za przyczyna,by taką zamianę robić

Swojego czasu,jeździłam często do Krakowa,na szkolenia hospicyjne i zawsze byłam pod wielkim urokiem tego miasta,mówiłam znajomym,że gdybym mogła,wybrałabym to miasto z potrzeby serca......
A dzisiaj okazuje się,że często dom tam gdzie praca.....
no ja za dużo rzeczy do wyniesienia nie mam z racji że to nie moje meble, ale ciuchy zawsze daję koło śmietnika ,bo niektóre w całkiem niezłym stanie i często od razu znikają jak zauważyłam...
ano przyczyna taka że to wymysł pewnie prezesa firmy co by zlikwidować jednostki a centrum do Opola... Ja Kraków kocham ale nie idę tam sama,bo trochę znajomych też, więc tyle dobrze.. A ponoć Opole też ładne... Jakieś plusy trzeba upatrywać w tym wszystkim

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kukolmukol Pokaż wiadomość


Milennka, z Twojej relacji wynika, ze szykuje sie zwiazek na odleglosc, chyba, ze przyjaciel tez bedzie sklonny sie przeprowadzic do Opola! Mam nadzieje, ze to miasto (mimo iz dalej od Twojego rodzinnego domu) wniesie do Twojego zycia same pozytywne zmiany

Zdjecie jest naprawde super! Ja najpierw zobaczylam tylko link, dopiero po zalogowaniu tez zaczelam sie smiac! Gdzie takie cudo znalazlas?
związek to za dużo powiedziane, nie nazywam tego związkiem bo z nich jestem póki co wyleczona, to po prostu zaawansowana przyjaźń A i tak dzieli nas ponad tysiąc km bo "przyjaciel" nie mieszka w Polsce. Więc różnica w zasadzie żadna jak dla mnie i niego...

a obrazek na Interii-na głównej stronie był, jak go zobaczyłam to mnie bardzo rozweselił toteż chciałam się z Wami nim podzielić

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Ja osobiście 100 % wierna diecie dukanowej nie byłam,a i tak udało mi się zgubić 6 kilosików.I z czasem powiem tak:nie chodzi ,by migusiem zgubić,ale by na długo ten ubytek utrzymać.Nie ma mocnych,kto ma tendencje do tycia,to będzie walczył latami z pokusami żywieniowymi,zatem trzeba być stabilnym.To co mnie na ogólnym swojego czasu męczyło,to takie przepychanki i katowanie słabszych,a przecież nie każdy ma do zrzucenia 20 kilogramów,by musiał być lińczowany za małe pokusy.Albo gnębienie tych,co chcą zrzucić kilka kilogramów,że to nie dla nich forum.Wiedźmy chciały mieć swoje grono,i też niezbyt to wypaliło.Po co na starcie robić taki zamęt,przecież i tak każdy zostanie tam,gdzie się będzie czuł dobrze....
Ja też nie jestem w 100% bezgrzeszna ale jeśli się zdecydowałam iść tą drogą to przynajmniej się staram itp... i biorę sobie do serca rady mądrzejszych w tym temacie-porady są bardzo cenne zwłaszcza dla początkujących, a krew mnie zalewa jednak jak zadawane są wiecznie te same pytania na które przed dwoma postami była odpowiedź... Nie wiem ,jakoś mnie to drażni, ale może fakt że @ się zbliża powoduje że jestem rozdrażniona... Wymiękam tylko przy tekstach że jest dana osoba na Dukanie np na 2 miesiące i dość bo chce schudnąć do jakiegoś wydarzenia a potem je normalnie... Masz rację - najważniejsze utrzymać wagę potem a tego się bardzo boję...

ps.no ja co prawda nie IV fazowiczka ale tu mi dobrze a póki mnie nie wyrzucacie to jeszcze tu posiedzę

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-13 o 20:46
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:46   #4258
kukolmukol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 68
Dot.: IV Faza diety dukana

Milennka, no i bardzo Ci dziekujemy! Ja naprawde zaczelam sie smiac jak to zobaczylam! Ludzie maja pomysly, zeby cos takiego wymyslic!

Aha, czyli przyjazn juz i tak jest na odleglosc. Ale ale...ja z moim mezem tez sie przyjaznilam na odleglosc!

kukolmukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:48   #4259
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Napisane przez kukolmukol Pokaż wiadomość
Milennka, no i bardzo Ci dziekujemy! Ja naprawde zaczelam sie smiac jak to zobaczylam! Ludzie maja pomysly, zeby cos takiego wymyslic!

Aha, czyli przyjazn juz i tak jest na odleglosc. Ale ale...ja z moim mezem tez sie przyjaznilam na odleglosc!

finału mej przyjaźni przed ołtarzem nie będzie ,to pewne ale jest teraz dobrze.

Kurcze, wyspałam się i teraz jestem pobudzona, nie wiem co by tu robić, w sumie chętnie zabrałabym się za .... pieczenie sernika i chyba to zrobię...

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-13 o 20:50
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:53   #4260
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana

Cytat:
Uwazaj z wbijaniem nowych gwodzi. Ja tez mialam taka manie i porobilam tyle dziur w scianach, ze nie dalo sie ich ukryc. Po malowaniu zastanawiam sie kilka razy, zanim chwyce mlotek!
No pewnie fachowiec,po skasowaniu za robociznę uczuli mnie na młotek....
Ale jak wyjdą ładne kolory,to też będzie żal je przysłać,a swoje niedociągnięcia przykrywałam sprytnie obrazkami....he,he
Ale ja to taki zodiakalny strzelec jestem,co to musi coś polować nieustannie (och,właśnie miałam wcześniej odpowiedzieć,bo byłam o to zapytana....sorki skleroza ).
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.