Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 06:01   #3481
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć.
Szczerze mówiąc jestem mega szczęśliwa, że nie mam żadnej torebki SP, bo gdybym wydała ok 1000 PLN i po 2 tygodniach torebka wyglądałaby jak chociażby u Magdy, to mocno bym się wkurzyła.
A teraz jeszcze biedna musi znosić te upokorzenia i tłumaczyć się, że nie jest jeleniem ... Dla mnie to żenujące, że słynna projektantka nie potrafi przyznać się do błędów i wyjść z twarzą z sytuacji zwracając kasę za wadliwy produkt, tylko jeszcze kombinuje z rzeczoznawcą czy kwestią paragonu ... Przecież to jest śmieszne. Tym bardziej, że wcześniej były takie sytuacje i reklamację SP uznała oddając kasę lub wymieniając torebki na inne. Jako klient na miejsu Magdy czułabym się upokorzona i z pewnością nie zachęciłoby mnie to do jakichkolwiek dalszych zakupów.
Magda współczuję Ci tej sytuacji i bardzo dobrze, że zdecydowałaś się opisać sprawę na forum.
Podpisuję się pod tym dwiema rękami. Najbardziej współczuję Madzi całej tej sytuacji, tego co teraz przeżywa, bo to nie jest miłe, została postawiona w bardzo niekorzystnym świetle tylko dlatego, że napisała prawdę. Za to wielki szacunek....
Przykre jest to, że kiedy kupujemy torebkę za te tysiąc zł wszystko jest cudowne i wraz z torebką, czekoladkami i całą tą "światową, marketingową otoczką" na koniec niemalże otrzymujemy cmoknięcie w rękę - super.... klient wychodzi szczęśliwy, uśmiechnięty potraktowany został wyjątkowo... i za to brawa... jednak jeśli już coś zaczyna się dziać i dochodzi do reklamacji musi być narażony na TAKIE potraktowanie, postawiony w takim świetle. To jest słowo zwykłej Klientki przeciwko znanemu projektantowi!!!! W tym przypadku dowodem są zdjęcia nie tylko Madzi, ale i kilku innych Klientek. Osobiście murem stoję za Magdą i to Jej wierzę i chylę czoła przed Jej odwagą... jest na pewno wiele dziewczyn, których nie byłoby na to stać...Madziu dziękuję, w zasadzie mogę napisać dziękujemy - otworzyłaś nam oczy, przestrzegłaś...
Zachowanie Pani SP sprawia, że absolutnie NIGDY PRZENIGDY nie kupię nic z tym logo mężowi także stanowczo tego zabronię bo On po przeczytaniu tych kilku postów myślę, że przestanie namawiać mnie na "wspieranie polskich projektantów" chociaż po odwiedzinach w showroomie SP Jego zapał zdecydowanie osłabł...
Zostały przedstawione konkretne zarzuty do towaru moim zdaniem dla projektanta to cenna uwaga, którą powinien wziąć do serca na zasadzie, że to trzeba w produkcie poprawić, aby Klientki były usatysfakcjonowane... życie już takie jest, że nie zawsze jest pięknie i kolorowo, ale trzeba potrafić przyznać się do błędu - myślę, że taka postawa przemówiła by do nas wszystkich, każdy ma prawo do błędu, każdy ma prawo się mylić takie są początki biznesu, ale trzeba umieć z nauczki wyciągnąć lekcje...
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 06:01   #3482
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Owszem, zdjęcie pod którym pytałam o wadliwe torebki - podkreślam, że grzecznie i kulturalnie, nie dla siania afery, tylko dlatego, ze chcę kupić torbę a boje się wtopić pieniądze - zostało usunięte. Pewnie dlatego, że napisałam po odpowiedzi SP drugi komentarz, że z moimi torebkami jest ok, ale widziałam kilkanaście zdjęć przetartych skór i boje się kupować. Niemiła sytuacja, poczułam się chamsko potraktowana. Tak ciężko odpowiedzieć czy torebki uszyte z tych wadliwych skór zostały wycofane ze sprzedaży? Jakbym miała pewność, że na stanie są tylko te z nowych dostaw o których piszę SP to może skusiłabym się na modene.
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 07:09   #3483
ShineAttract
Raczkowanie
 
Avatar ShineAttract
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 50
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Torebka jest przepiękna i w moim stylu . Jeśli stać Cie na nią, to kupuj. Ja osobiście nie wydałabym tyle na torebkę. Mam bardzo podobną firmy David Jones, tylko tyle, że lakierowaną.
ShineAttract jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 07:14   #3484
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Madzia, współczuję sytuacji w jakiej się znalazłaś - właśnie poczytałam sobie wczorajsze posty. Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie reklamacji twojej modeny - mam nadzieję, że Pani SP stanie na wysokości zadania i uwzględni reklamację, która według mnie jest ewidentna i oczywista.

Przypuszczam, że od Twojej reklamacji teraz będzie wiele zależało, o czym mam nadzieję wie Pani SP - bo jeśli reklamacja będzie załatwiona negatywnie, straci wiele wizażowych klientek.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 08:35   #3485
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Czyli proces reklamacyjny nie zostanie rozpoczęty póki Pani SP nie otrzyma paragonu? Paragon nie jest podstawą reklamacji, równie dobrze podstawę moze stanowić potwierdzenie przelewu czy wyciąg z karty kredytowej.
Jeżeli torebka dotarła do SP przed 1.06 to reklamacja powinna być rozpatrywana na "starych zasadach".
Myśle jednak, że niezależny rzeczoznawca oceni sprawę na korzyść klienta.
Nie jest tak, że wizażanki piszą o tym wszystkim robiąc aferę, wystarczy przejrzeć wątek. Przed wyjściem nowych partii skór na forum były praktycznie same zachwyty.
Ja osobiście też jestem zadowolona z tych produktów.

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2013-06-07 o 08:37
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:04   #3486
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
Ja tutaj kompletnie nie rozumiem Twojego myślenia - jeśli z jedną z torebek z tej skóry dzieją się takie rzeczy, to prawdopodobnie z większością może dziać się podobnie - bo problem ewidentnie tutaj tkwi w materiale.

Przykro mi, że osoba najbardziej zainteresowana odpowiedziała nam o certyfikatach i próbkach, które możemy obejrzeć jadąc do Warszawy bez żadnego słowa, które mogłoby wskazywać, że dokonano błędu przy produkcji tych skór. Ja rozumiem próbki, ale jak się to ma do sprawdzenia wytrzymałości? I ile mam tą próbkę sprawdzać czy faktycznie jest z 'dobrej' partii.

O usuwaniu fotek i atakowaniu klienta nie chcę się rozwodzić. Wystarczyło napisać oficjalnie to co powiedziała Pani przez telefon czy jakieś słowo wyjaśnienia w kwestii skór i na pewno nikt by się teraz tak nie poczuł..
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:17   #3487
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

roszczeniowa postawa wobec klienta- strzał w kolano...
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 10:49   #3488
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
Nikt nie robi afery.
Na początku nie chciałam nic pisać na forum, załatwić sprawę na spokojnie. I jak zaczęło się coś dziać napisałam do samej Pani Sabriny.
Jednak w poniedziałek gdy do mnie zadzwoniła,że potrzebuje paragon+certyfikat,bo chcę oddać torebkę do rzeczoznawcy - chciałam pokazać zdjęcia,bo zaczęłam mieć wątpliwości czy mam racje.
Okazały się zasadne.
Co do tego czy to jedna Creme Brulee nie ma znaczenia. Dużo osób czyta wątek i nic nie pisze. Dużo osób kupujących torebki, może nie wiedzieć o Wizażu. Możliwe,że tylko moja jedna jest wadliwa - nie wiem, ja nie oceniam. Opisuje jakie są fakty i póki co trzymam się faktów.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pani Sabrino.
Wiem, że nie chce Pani wdawać się z nami w dyskusje, ale nie mogę się nie zapytać.Jeszcze dzisiaj obserwowała Pani ten wątek jako użytkownik Sabrina Pilewicz. Teraz Pani się zalogowala inaczej. Poprzedniego już nie znajduje w wyszukiwarce użytkowników. Czy Pani klonuje konta? Jeśli tak to w jakim celu?
że co? Ale jesteś spostrzegawcza

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć.
Szczerze mówiąc jestem mega szczęśliwa, że nie mam żadnej torebki SP, bo gdybym wydała ok 1000 PLN i po 2 tygodniach torebka wyglądałaby jak chociażby u Magdy, to mocno bym się wkurzyła.
A teraz jeszcze biedna musi znosić te upokorzenia i tłumaczyć się, że nie jest jeleniem ... Dla mnie to żenujące, że słynna projektantka nie potrafi przyznać się do błędów i wyjść z twarzą z sytuacji zwracając kasę za wadliwy produkt, tylko jeszcze kombinuje z rzeczoznawcą czy kwestią paragonu ... Przecież to jest śmieszne. Tym bardziej, że wcześniej były takie sytuacje i reklamację SP uznała oddając kasę lub wymieniając torebki na inne. Jako klient na miejsu Magdy czułabym się upokorzona i z pewnością nie zachęciłoby mnie to do jakichkolwiek dalszych zakupów.
Magda współczuję Ci tej sytuacji i bardzo dobrze, że zdecydowałaś się opisać sprawę na forum.
Czasem się nie ma wyjścia jeśli chce się być fair wobec kolejnych kupujących. Poza tym już nie jedna wizażanka była proszona, by nie pisać na wątku jak się dzieje coś ze skórami, tylko bezpośrednio do SP USZANOWAŁAM to, bo uważałam, że nie będzie problemu z reklamacją. Poza tym ja sama wielokrotnie zachwycałam się torebkami nawet jak dziewczyny pisały o reklamacjach sugerowałam swoimi wypowiedziami,że nie ma ryzyka kupowania,bo jak się coś dzieje Pani Sabrina nie robi problemów. I wszystko co pozytywnego pisałam obróciło się przeciwko mnie. Z pewnością mam nauczkę nikomu nie ufać

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Owszem, zdjęcie pod którym pytałam o wadliwe torebki - podkreślam, że grzecznie i kulturalnie, nie dla siania afery, tylko dlatego, ze chcę kupić torbę a boje się wtopić pieniądze - zostało usunięte. Pewnie dlatego, że napisałam po odpowiedzi SP drugi komentarz, że z moimi torebkami jest ok, ale widziałam kilkanaście zdjęć przetartych skór i boje się kupować. Niemiła sytuacja, poczułam się chamsko potraktowana. Tak ciężko odpowiedzieć czy torebki uszyte z tych wadliwych skór zostały wycofane ze sprzedaży? Jakbym miała pewność, że na stanie są tylko te z nowych dostaw o których piszę SP to może skusiłabym się na modene.
Przykro mi na Wizażu nie ma możliwości usuwania komentarzy.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;41198982]Madzia, współczuję sytuacji w jakiej się znalazłaś - właśnie poczytałam sobie wczorajsze posty. Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie reklamacji twojej modeny - mam nadzieję, że Pani SP stanie na wysokości zadania i uwzględni reklamację, która według mnie jest ewidentna i oczywista.

Przypuszczam, że od Twojej reklamacji teraz będzie wiele zależało, o czym mam nadzieję wie Pani SP - bo jeśli reklamacja będzie załatwiona negatywnie, straci wiele wizażowych klientek.[/QUOTE]

Dziękuję

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
roszczeniowa postawa wobec klienta- strzał w kolano...


---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ja tutaj kompletnie nie rozumiem Twojego myślenia - jeśli z jedną z torebek z tej skóry dzieją się takie rzeczy, to prawdopodobnie z większością może dziać się podobnie - bo problem ewidentnie tutaj tkwi w materiale.

Przykro mi, że osoba najbardziej zainteresowana odpowiedziała nam o certyfikatach i próbkach, które możemy obejrzeć jadąc do Warszawy bez żadnego słowa, które mogłoby wskazywać, że dokonano błędu przy produkcji tych skór. Ja rozumiem próbki, ale jak się to ma do sprawdzenia wytrzymałości? I ile mam tą próbkę sprawdzać czy faktycznie jest z 'dobrej' partii.

O usuwaniu fotek i atakowaniu klienta nie chcę się rozwodzić. Wystarczyło napisać oficjalnie to co powiedziała Pani przez telefon czy jakieś słowo wyjaśnienia w kwestii skór i na pewno nikt by się teraz tak nie poczuł..

OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 10:55   #3489
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Czasem się nie ma wyjścia jeśli chce się być fair wobec kolejnych kupujących. Poza tym już nie jedna wizażanka była proszona, by nie pisać na wątku jak się dzieje coś ze skórami, tylko bezpośrednio do SP USZANOWAŁAM to, bo uważałam, że nie będzie problemu z reklamacją. Poza tym ja sama wielokrotnie zachwycałam się torebkami nawet jak dziewczyny pisały o reklamacjach sugerowałam swoimi wypowiedziami,że nie ma ryzyka kupowania,bo jak się coś dzieje Pani Sabrina nie robi problemów. I wszystko co pozytywnego pisałam obróciło się przeciwko mnie. Z pewnością mam nauczkę nikomu nie ufać
Jasne, nie pisać na wątku,że coś złego dzieje się z Twoją torebką(może sprawa przycichnie) a Pani Sabrina będzie robić Ci pod górkę i zachęcać do zakupu kolejnych torebek
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 10:59   #3490
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Jasne, nie pisać na wątku,że coś złego dzieje się z Twoją torebką(może sprawa przycichnie) a Pani Sabrina będzie robić Ci pod górkę i zachęcać do zakupu kolejnych torebek
Tak jest jak się kobiecie "zachciało" markowej torebki
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:03   #3491
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Tak jest jak się kobiecie "zachciało" markowej torebki
I jeszcze nie wie co z czym nosić

Wniosek nasuwa się jeden: nie wspierajmy polskich projektantów

Madziu,mogłaś sobie kupić torebkę w H&M, tam przynajmniej nie robią problemów z reklamacją a na metkach jest odpowiednia adnotacja odnośnie farbowania

Edytowane przez Lena1209
Czas edycji: 2013-06-07 o 11:05
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 11:10   #3492
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Przykro mi, że mój przypadek wielu osobom wstrzymał decyzje o zakupie. bardzo mi przykro
Ale najbardziej jest mi przykro z powodu tego, że szuka się winy w kliencie. dlatego w najbliższym czasie nic nie kupuje.
Adrenalina w cenie torebki

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
I jeszcze nie wie co z czym nosić

Wniosek nasuwa się jeden: nie wspierajmy polskich projektantów

Madziu,mogłaś sobie kupić torebkę w H&M, tam przynajmniej nie robią problemów z reklamacją a na metkach jest odpowiednia adnotacja odnośnie farbowania
Lena nie pamietam kiedy kupiłam torebke w H&M, ale moze spróbuje tak czy owak myślałam, ze jestem świadomym klientem i nieupierdliwym klientem.
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:21   #3493
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Przykro mi, że mój przypadek wielu osobom wstrzymał decyzje o zakupie. bardzo mi przykro
Ale najbardziej jest mi przykro z powodu tego, że szuka się winy w kliencie. dlatego w najbliższym czasie nic nie kupuje.
Adrenalina w cenie torebki

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



Lena nie pamietam kiedy kupiłam torebke w H&M, ale moze spróbuje tak czy owak myślałam, ze jestem świadomym klientem i nieupierdliwym klientem.
Ja chyba nigdy nie kupiłam torebki w H&M ale tam przynajmniej reklamacja nie odbywa się w tak nerwowej atmosferze
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:51   #3494
indrid
Raczkowanie
 
Avatar indrid
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

woooooooo co tu się dzieje ! :/ chyba nigdy w życiu jeszcze nie widziałam takiej konwersacji %->
Madzia bardzo Ci współczuję, choć dalej nie rozumiem po co ta cała szopka , skoro jeszcze nie masz odpowiedzi na reklamację na piśmie???
Zgodnie z literą prawa jest procedura reklamowania towaru + regulamin i rzeczoznawca jest integralną osobą tej procedury, kilka lat temu przeszłam gehennę z reklamacją rozklejających się butów i wiem jaki to ból

Przykre jest to, że wystraszyłaś nas wszystkie, szczególnie dziewczyny, które już zakupiły jasne torby, a ja prawie nakręciłam męża na wanilię:/
Napisałam dziś do SP w obawie o swoją torbę i najprzykrzejsze jest to, że chyba nas oszukałaś mówić, że SP zasugerowała, że jasnych toreb nie nosi się do ciemnych ubrań, że niby Włosi ją uświadomili - czy to działanie konkurencji??? boshee gdyby to była prawda to bym zwątpiła w nasz naród

PS. zachowałaś kopię paragonu i certyfikatu?
Kiedy w ogóle dokładnie kupiłaś torbę? minęło 10 dni?
indrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:02   #3495
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
woooooooo co tu się dzieje ! :/ chyba nigdy w życiu jeszcze nie widziałam takiej konwersacji %->
Madzia bardzo Ci współczuję, choć dalej nie rozumiem po co ta cała szopka , skoro jeszcze nie masz odpowiedzi na reklamację na piśmie???
Zgodnie z literą prawa jest procedura reklamowania towaru + regulamin i rzeczoznawca jest integralną osobą tej procedury, kilka lat temu przeszłam gehennę z reklamacją rozklejających się butów i wiem jaki to ból

Przykre jest to, że wystraszyłaś nas wszystkie, szczególnie dziewczyny, które już zakupiły jasne torby, a ja prawie nakręciłam męża na wanilię:/
Napisałam dziś do SP w obawie o swoją torbę i najprzykrzejsze jest to, że chyba nas oszukałaś mówić, że SP zasugerowała, że jasnych toreb nie nosi się do ciemnych ubrań, że niby Włosi ją uświadomili - czy to działanie konkurencji??? boshee gdyby to była prawda to bym zwątpiła w nasz naród

PS. zachowałaś kopię paragonu i certyfikatu?
Kiedy w ogóle dokładnie kupiłaś torbę? minęło 10 dni?
Pisanie mi,że kogokolwiek oszukałam jest poniżej pewnego poziomu dyskusji. z całym szacunkiem... ale brak mi nawet słów. Mówienie klientowi "jasne torebki nosi się raczej do jasnych rzeczy, bo one lubią przyjmować kolor, skór, jeansów" ... to nic innego jak sugerowanie, że niewłaściwie towar użytkowałam. Włosi uświadamiali apropo barwienia takich skór i preparatów, które przed tym chronią.

Resztę pytań pozostawiam bez komentarza.
Życzę powodzenia w zakupach.

PS. Nie prowadzę działalności związanej z jakimkolwiek HANDLEM.

Edytowane przez OnaZakupoholik
Czas edycji: 2013-06-07 o 12:03
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:08   #3496
indrid
Raczkowanie
 
Avatar indrid
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

poziom dyskusji na tym forum już chyba niżej nie spadnie ...i tu pozostaje kwestia wyimaginowanego przekazu oraz interpretacji ...chyba się spakuję i opuszczę ten kraj, a mówi się tylko o kryzysie finansowym
Ps. chyba zainwestuje w foliowe eko torebki! jedyna 0,20zł/szt!
indrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:11   #3497
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
woooooooo co tu się dzieje ! :/ chyba nigdy w życiu jeszcze nie widziałam takiej konwersacji %->
Madzia bardzo Ci współczuję, choć dalej nie rozumiem po co ta cała szopka , skoro jeszcze nie masz odpowiedzi na reklamację na piśmie???
Zgodnie z literą prawa jest procedura reklamowania towaru + regulamin i rzeczoznawca jest integralną osobą tej procedury, kilka lat temu przeszłam gehennę z reklamacją rozklejających się butów i wiem jaki to ból

Przykre jest to, że wystraszyłaś nas wszystkie, szczególnie dziewczyny, które już zakupiły jasne torby, a ja prawie nakręciłam męża na wanilię:/
Napisałam dziś do SP w obawie o swoją torbę i najprzykrzejsze jest to, że chyba nas oszukałaś mówić, że SP zasugerowała, że jasnych toreb nie nosi się do ciemnych ubrań, że niby Włosi ją uświadomili - czy to działanie konkurencji??? boshee gdyby to była prawda to bym zwątpiła w nasz naród

PS. zachowałaś kopię paragonu i certyfikatu?
Kiedy w ogóle dokładnie kupiłaś torbę? minęło 10 dni?
Dziwne że większość dziewczyn rozumie po co ta "szopka" a Ty kolejny raz nie...
I jakie wystraszenie??? Ja tu widzę tylko opis sytuacji jaka zaszła, a ja np się cieszę że wyszła ta sprawa bo uniknęłam być może problematycznego zakupu
A jak Ci się tak ta wanilia podoba to sobie ją kup, chyba masz swój własny rozum
A przykre to jest że pojawiają się takie osoby jak Ty które nie poczytały nawet wątku i sugerują komuś oszustwo.Co do konkurencji to nie bądź śmieszna, Magda wielokrotnie zachwalała te torebki, wstawiała fotki które np mnie początkowo zachęciły do zakupu. Gdy pojawił się problem opisała to po prostu na forum. Ale najbardziej przykre jest zachowanie Pani SP która kasuje niewygodne komentarze i prosi w mailach dziewczyny by nic nie pisały na forum. Jest to zwyczajnie nie fair i ja skutecznie się wyleczyłam z tych torebek.

Edytowane przez madziunia2
Czas edycji: 2013-06-07 o 12:16
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:24   #3498
indrid
Raczkowanie
 
Avatar indrid
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

wiesz na codzień mam doczynienie z Klientami, którzy zakupują produkty za kilkaset tysięcy, a nie złotych i wiem czego się mozna spodziewać po Konsumencie jak róznież Producencie/sprzedawcy, jak również miała okazję uczestniczyć w róznych żenujących szopkach...a wynikało to głównie z niewiedzy, nie znajomości przepisów, oraz niedokładnym czytaniu umowy...dlatego czasem wystarczy sięgnąc po rozum niż robić żenujące szopki...a co najgorsze samemu się szprycować negatywną energią, a w dodatku innych...szczególnie w tak słoneczny dzień przed weekendem Pani SP jeszcze nie miała okazji poznać tylko jej pracowniczkę, natomiast także korporacja w którejpracuję prowadzi swój fanpage etc. - jak sama nazwa mówi "FANPAGE" - tam nie ma miejsca na obray, bądź negatywy. Takie informacje przesyła się bezpośrednio do osoby będąca stroną umowy, a nie robić bubliczną szopkę przez swoją niewiedzę. Pewne zachowania w pewnym wieku po prostu nie pasują patrz. kindersztuba...to tyle mojej dygresji!
indrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:28   #3499
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
wiesz na codzień mam doczynienie z Klientami, którzy zakupują produkty za kilkaset tysięcy, a nie złotych i wiem czego się mozna spodziewać po Konsumencie jak róznież Producencie/sprzedawcy, jak również miała okazję uczestniczyć w róznych żenujących szopkach...a wynikało to głównie z niewiedzy, nie znajomości przepisów, oraz niedokładnym czytaniu umowy...dlatego czasem wystarczy sięgnąc po rozum niż robić żenujące szopki...a co najgorsze samemu się szprycować negatywną energią, a w dodatku innych...szczególnie w tak słoneczny dzień przed weekendem Pani SP jeszcze nie miała okazji poznać tylko jej pracowniczkę, natomiast także korporacja w którejpracuję prowadzi swój fanpage etc. - jak sama nazwa mówi "FANPAGE" - tam nie ma miejsca na obray, bądź negatywy. Takie informacje przesyła się bezpośrednio do osoby będąca stroną umowy, a nie robić bubliczną szopkę przez swoją niewiedzę. Pewne zachowania w pewnym wieku po prostu nie pasują patrz. kindersztuba...to tyle mojej dygresji!
Przepraszam, ale rozbawiłaś mnie do łez - mam zatem rozumieć, że do umieszczania jakichkolwiek niepochlebnych opinii nt produktu firmy tworzą specjalne HATEpage'e, skoro na tego typu uwagi nie ma miejsca na FANpage'ach
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 12:28   #3500
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
wiesz na codzień mam doczynienie z Klientami, którzy zakupują produkty za kilkaset tysięcy, a nie złotych i wiem czego się mozna spodziewać po Konsumencie jak róznież Producencie/sprzedawcy, jak również miała okazję uczestniczyć w róznych żenujących szopkach...a wynikało to głównie z niewiedzy, nie znajomości przepisów, oraz niedokładnym czytaniu umowy...dlatego czasem wystarczy sięgnąc po rozum niż robić żenujące szopki...a co najgorsze samemu się szprycować negatywną energią, a w dodatku innych...szczególnie w tak słoneczny dzień przed weekendem Pani SP jeszcze nie miała okazji poznać tylko jej pracowniczkę, natomiast także korporacja w którejpracuję prowadzi swój fanpage etc. - jak sama nazwa mówi "FANPAGE" - tam nie ma miejsca na obray, bądź negatywy. Takie informacje przesyła się bezpośrednio do osoby będąca stroną umowy, a nie robić bubliczną szopkę przez swoją niewiedzę. Pewne zachowania w pewnym wieku po prostu nie pasują patrz. kindersztuba...to tyle mojej dygresji!
Przepraszam a od kiedy to wątek dotyczący torebek SP na Wizażu jest Fanpagem? Z tego co ja zdążyłam się zorientować to wyrażamy tutaj swoje opinie:pozytywne bądź negatywne.
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:30   #3501
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale rozbawiłaś mnie do łez - mam zatem rozumieć, że do umieszczania jakichkolwiek niepochlebnych opinii nt produktu firmy tworzą specjalne HATEpage'e, skoro na tego typu uwagi nie ma miejsca na FANpage'ach

HATEpage boskieeeeee
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:33   #3502
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
Przykre jest to, że wystraszyłaś nas wszystkie, szczególnie dziewczyny, które już zakupiły jasne torby, a ja prawie nakręciłam męża na wanilię:/
Napisałam dziś do SP w obawie o swoją torbę i najprzykrzejsze jest to, że chyba nas oszukałaś mówić, że SP zasugerowała, że jasnych toreb nie nosi się do ciemnych ubrań, że niby Włosi ją uświadomili - czy to działanie konkurencji??? boshee gdyby to była prawda to bym zwątpiła w nasz naród

PS. zachowałaś kopię paragonu i certyfikatu?
Kiedy w ogóle dokładnie kupiłaś torbę? minęło 10 dni?
Chyba powinnaś się cieszyć, że nie będziesz ryzykować kupienia torebki z być może felernej partii. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Dlaczego piszesz, że Magda nas oszukała? Jeśli rozmawiałaś z p. Pilewicz i zaprzeczyła, że coś takiego powiedziała, to masz tylko słowo przeciwko słowu.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:35   #3503
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
wiesz na codzień mam doczynienie z Klientami, którzy zakupują produkty za kilkaset tysięcy, a nie złotych i wiem czego się mozna spodziewać po Konsumencie jak róznież Producencie/sprzedawcy, jak również miała okazję uczestniczyć w róznych żenujących szopkach...a wynikało to głównie z niewiedzy, nie znajomości przepisów, oraz niedokładnym czytaniu umowy...dlatego czasem wystarczy sięgnąc po rozum niż robić żenujące szopki...a co najgorsze samemu się szprycować negatywną energią, a w dodatku innych...szczególnie w tak słoneczny dzień przed weekendem Pani SP jeszcze nie miała okazji poznać tylko jej pracowniczkę, natomiast także korporacja w którejpracuję prowadzi swój fanpage etc. - jak sama nazwa mówi "FANPAGE" - tam nie ma miejsca na obray, bądź negatywy. Takie informacje przesyła się bezpośrednio do osoby będąca stroną umowy, a nie robić bubliczną szopkę przez swoją niewiedzę. Pewne zachowania w pewnym wieku po prostu nie pasują patrz. kindersztuba...to tyle mojej dygresji!
To sięgnij po ten rozum do głowy jak radzisz i zauważ "delikatną" różnicę pomiędzy fanpagem na fb a publicznym forum gdzie każdy może wyrazić swoją opinię, także negatywną.
Na wątkach dotyczących wielu marek dziewczyny piszą o reklamacjach i odczuciach związanych z użytkowaniem towarów zarówno negatywnych jak i pozytywnych i jakoś dziwnie nie ma takich "wojowniczek pokoju" jak Ty tutaj bo każdy rozumie po co jest forum.
Chyba nie tylko ja zauważyłam że jakoś strasznie się emocjonujesz tą sprawą mimo że podobno nie jesteś stroną w konflikcie

Edytowane przez madziunia2
Czas edycji: 2013-06-07 o 12:36
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:36   #3504
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Chyba powinnaś się cieszyć, że nie będziesz ryzykować kupienia torebki z być może felernej partii. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Dlaczego piszesz, że Magda nas oszukała? Jeśli rozmawiałaś z p. Pilewicz i zaprzeczyła, że coś takiego powiedziała, to masz tylko słowo przeciwko słowu.
Nie jest tak jeśli SP traktuje się jako wyrocznię... wówczas to słowo szarego człowieka przeciw guru...
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:38   #3505
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Indrid nie rozumiem Cię.. widocznie nie byłaś w takiej sytuacji i nie rozumiesz co czuje i myśli ktoś kto zamiast cieszyć się nowym nabytkiem, smuci się i zastanawia co będzie z towarem za który dał niemało kasy. To zrozumiałe że kazdy chce się podzielić nie tylko dobrymi, ale też tymi negatywnymi spostrzeżeniami.

Uwielbiam modenę. Jak dla mnie to najlepsza torebka jaką miałam. Z Panią Sabriną bardzo dobrze mi się rozmawiało, załatwiało i kupno i późniejszą reklamację.

ALE po ponad półrocznym oczekiwaniu na lychee w końcu ją kupiłam i po kilku dniach zauważyłam zniszczenia. Reklamacja została przyjęta. Musiałam wybrać inny kolor (nawet nie rozważałam zwrotu pieniędzy). W końcu zdecydowałam się na morski granat i mam. Niestety po dwóch tygodniach i ona zaczęła się przecierać. Zabezpieczyłam ją i dalej noszę. Jednak otarcia sa duże, szczególnie gdy porównuję je z torebką siostry Soriny która wygląda jak nowa. Nie wiem od czego to zależy ale ja trafiłam już na drugą wadliwą skórę i nie wiem co dalej

i myślę że takie osoby jak ja mają prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat.
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:51   #3506
indrid
Raczkowanie
 
Avatar indrid
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

temat dotyczył usuwania komentarzy na fanpage, a na wizażu chyba komentarzy się nie usuwa :P hahaha
indrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:53   #3507
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Ingrid co jak co ale to ty tutaj zarabiasz na marketingu szeptanym a nie Magda dla konkurencji, ja swojego zdania na ten temat nie zmienię, mieszasz się w swoich wypowiedziach.....zal
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:55   #3508
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Przepraszam za małą dygresję, ale widzę sporo starych truskawkowych znajomych Cześć dziołchy i od razu: czy Indrid z nikim Wam się nie kojarzy ?
Droga Indrid, bez urazy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:57   #3509
indrid
Raczkowanie
 
Avatar indrid
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Dziewczyny ja Was doskonale rozumiem, myślłę że każda z nas miała kiedyś taką przykrą sytuację, natomiast jestem zdania, że takie sprawy trzeba na spokojnie załatwiać, bez nerwów...dziś rano jak zobaczyła tą konwersację to poprostu byłam przerażona agresją jaka tu powstała a nigdy w zyciu czegoś takiego jeszcze nie widziała, jest to dla mnie po prostu szok
indrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 12:58   #3510
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez indrid Pokaż wiadomość
wiesz na codzień mam doczynienie z Klientami, którzy zakupują produkty za kilkaset tysięcy, a nie złotych i wiem czego się mozna spodziewać po Konsumencie jak róznież Producencie/sprzedawcy, jak również miała okazję uczestniczyć w róznych żenujących szopkach...a wynikało to głównie z niewiedzy, nie znajomości przepisów, oraz niedokładnym czytaniu umowy...dlatego czasem wystarczy sięgnąc po rozum niż robić żenujące szopki...a co najgorsze samemu się szprycować negatywną energią, a w dodatku innych...szczególnie w tak słoneczny dzień przed weekendem Pani SP jeszcze nie miała okazji poznać tylko jej pracowniczkę, natomiast także korporacja w którejpracuję prowadzi swój fanpage etc. - jak sama nazwa mówi "FANPAGE" - tam nie ma miejsca na obray, bądź negatywy. Takie informacje przesyła się bezpośrednio do osoby będąca stroną umowy, a nie robić bubliczną szopkę przez swoją niewiedzę. Pewne zachowania w pewnym wieku po prostu nie pasują patrz. kindersztuba...to tyle mojej dygresji!
Po 1 opisuje proces związany z reklamacją i jej przebiegiem.
Nie było ani słowa,że została ona rozpatrzona negatywnie. Opisuje jak to wygląda i żeby każdy wiedział.
Chcesz KUPUJ TOREBKĘ nikt Ci nie zabrania!
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 19:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.