Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 18:26   #511
Zulak_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Zulak, ktoś ostatnio (przepraszam, nie pamiętam kto) polecił kanał worqshop, jest meeeeeeega Piękne miejsca, fajny montaż, oglądam z uśmiechem na twarzy

https://www.youtube.com/channel/UCt_...AmmG2h769DpYlw
Wow! Rzeczywiscie swietne filmy!
Zulak_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:28   #512
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Bamboszki sama kiedyś takie miałam ale zwykle długo nie wytrzymywały W moim mieście jest taki sklep Chata góralska i są rękawiczki w stylu góralskim tylko gładkie, czapki, kurtki, kożuchy, bambosze, laczki.Oczywiście wszystko z wełny, skóry lub kożucha a ceny zawrotne. Fakt faktem, że to wszystko made in poland bez żadnych sztucznych materiałów.
Dlatego spokojnie machnę nawet 50 zł na jedną parę (podobno od tylu stoją).
le ja mam lekkie zboczenie na punkcie miejsca mojego urodzenia, i choć z góralami nie ma prawie nic wspólnego to w owczo-góralskie akcesoria zaopatruję się tylko tam. Specjalnie stamtąd mama mi przywiozła moje tegoroczne papucie, mimo że mogłam po nie podejść w 3 minuty na gdyńską halę targową. Tak się dziwnie u mnie objawia lokalny patrityzm Co z tego, że może w Tatrach wszystko to produkowane, ja i tak stanowczo będę mówić, że z x, to jednak z x (w sensie, że jak z mojego miasta rodzinnego to lepsze niż z gdyńskiej hali czy nawet samego Zakopanem ).
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:30   #513
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

z urodowych naszą gabcie kochaną
https://www.youtube.com/channel/UC5i...l4p9G71R6fJryA


tak pacze po subach, ale z małych kanałów mam juz tylko właśnie dailylifebym i dzis zasubowałam izabele niemiec[COLOR="Silver"]

Ja od siebie dorzucę Karolinę

Wrzucałam wczoraj, ale przeszła bez echa, ze względu na burzeee :P
Byłam dzisiaj u dentysty... Leczenie kanałowe welcome to! Ząb mnie już nie boli, zatruwa się obecnie, ale dziura po igle od znieczulenia większa od mojego oka

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2015-12-17 o 18:31
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:31   #514
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV


Najświeższa Lisa Eldridge - uwielbiam tę serię filmików, gdzie objaśnia techniki, triki makijażowe na przykładzie gwiazd kina
Kilka razy byłam w szoku
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:31   #515
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mentalnosc Kaligo. Kali ukrasc dobrze, Kaliemu ukrasc zle
"Ale o co wam chodzi?! Jestem sobą i się nie zmienię!!!"
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:32   #516
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Obejrzałam właśnie dzisiejszy vlog Nissi i podoba mi się jak o wszystkim opowiada, bez dramy, bez spiny, bez zarzucania komukolwiek czegokolwiek. Bardzo lubię jej słuchać, ma bardzo uspakajający głos.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:32   #517
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zulak_89 Pokaż wiadomość
Hej Obserwuje to forum od dluzszego czasu, ale dopiero dzisiaj postanowilam sie zarejestrowac i cos napisac Ogladam duzo filmow na youtube, ale te duze kanaly mnie nudza... Pojawiaja sie same filmy sponsorowane i konkursy :/ Szukam kanalow, ktore maja malo subskrypcji, albo sa po prostu nowe, a ciekawe Polecicie?
Sama moge polecic DailylifebyM (widze, ze juz ogladacie ), Izabela Niemiec i VlogLola Pozdrawiam!
Nie wiem w co celujesz ale z tego co czasem oglądam z mniejsza ilością subów to: Dziewczyna z kwiatkiem, CallmeKat, IlonaLulu, Karolina Baszak, Ola [dawna AlexThere], ThePinkRook i ostatnio wciągneły mnie vlogi LifeManagerki

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Ja od siebie dorzucę Karolinę

Wrzucałam wczoraj, ale przeszła bez echa, ze względu na burzeee :P
ja obejrzałam 2/3 ale strasznie mnie "męczy" jakość dzwięku, nawet na kompie. No trudno choć, opowiadała całkiem przyjemnie.

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-12-17 o 18:36
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 18:33   #518
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
Najświeższa Lisa Eldridge - uwielbiam tę serię filmików, gdzie objaśnia techniki, triki makijażowe na przykładzie gwiazd kina
Kilka razy byłam w szoku
Nie oglądałam tej serii. Czy mogłabyś w skrócie wyjaśnić, co cię zaskoczyło w niektórych makijażach?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:33   #519
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA
https://www.instagram.com/p/_ZXFw9JZug/
CZY KTOS WIE O CO CHODZI?
Wcześniej Olimpia wstawila na Insta fotkę jakiejś laski i przekleila prywatną wiadomość od niej w której owa laska wyzywA ją od głupich dzi..... Itd. Potem fotkę usunęła twierdząc że laska ją przeprosił i sobie wszystko wyjasnily 👌😀

Wysłane z mojego D5103
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:37   #520
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dlatego spokojnie machnę nawet 50 zł na jedną parę (podobno od tylu stoją).
le ja mam lekkie zboczenie na punkcie miejsca mojego urodzenia, i choć z góralami nie ma prawie nic wspólnego to w owczo-góralskie akcesoria zaopatruję się tylko tam. Specjalnie stamtąd mama mi przywiozła moje tegoroczne papucie, mimo że mogłam po nie podejść w 3 minuty na gdyńską halę targową. Tak się dziwnie u mnie objawia lokalny patrityzm Co z tego, że może w Tatrach wszystko to produkowane, ja i tak stanowczo będę mówić, że z x, to jednak z x (w sensie, że jak z mojego miasta rodzinnego to lepsze niż z gdyńskiej hali czy nawet samego Zakopanem ).
Dobrze cię rozumiem sama mam sentyment do mojego małego miasteczka mimo, że nie mam tutaj żadnych perspektyw. Góralskie akcesoria też lubię podobnie jak ser owczy w Zakopanem byłam jako dziecko ale mimo to wspominam. Poszliśmy wtedy w góry i o mały włos żmija by mnie nie ukąsiła.

Nie ogarniam Pana Olimpii to co wyczynia to czysty śmiech na sali.

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2015-12-17 o 18:40
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:37   #521
Zulak_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość

Ja od siebie dorzucę Karolinę

Wrzucałam wczoraj, ale przeszła bez echa, ze względu na burzeee :P
Byłam dzisiaj u dentysty... Leczenie kanałowe welcome to! Ząb mnie już nie boli, zatruwa się obecnie, ale dziura po igle od znieczulenia większa od mojego oka
Dziekuje, juz zasubskrybowalam
Zulak_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 18:38   #522
reignbeau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ja jeszcze rozumiem ideę płacenia za markę. Gdzieś to logo jakby czasami usprawiedliwia wygórowane ceny. Ale być nowym na rynku, używać sztucznych włókien i wołać sobie 100 zł? Już nawet rozumiem prostotę projektu, nie każdy musi mieć buźkę pandy na głowie, ale jakoś ta cena wciąż mnie dziwi.
Ja pracuję w pasmanterii i mam wgląd w faktury i wiem jakie są ceny włóczek. W hurcie motek 40% wełny i 60% akrylu można kupić za 5-10 zł. - zależy od firmy. Na czapkę jeden motek wystarczy. Rozumiem, że jeszcze za robociznę trzeba zapłacić. No ale 100 zł? Moja przyszła teściowa sprzedaje czapki, które sama ręcznie robi po 30 zł. Sierota Powiem jej żeby się lepiej ceniła!
reignbeau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:38   #523
Zulak_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Nie wiem w co celujesz ale z tego co czasem oglądam z mniejsza ilością subów to: Dziewczyna z kwiatkiem, CallmeKat, IlonaLulu, Karolina Baszak, Ola [dawna AlexThere], ThePinkRook i ostatnio wciągneły mnie vlogi LifeManagerki


ja obejrzałam 2/3 ale strasznie mnie "męczy" jakość dzwięku, nawet na kompie. No trudno choć, opowiadała całkiem przyjemnie.
Dziekuje! Teraz juz na pewno bede miala co ogladac
Zulak_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:43   #524
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zulak_89 Pokaż wiadomość
Dziekuje! Teraz juz na pewno bede miala co ogladac
Cieszę się! Daj znać czy coś Ci podpasowało czy może masz inne gusta
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:44   #525
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nie oglądałam tej serii. Czy mogłabyś w skrócie wyjaśnić, co cię zaskoczyło w niektórych makijażach?
W tym może nie ma zbyt wielu odkrywczych treści, ale w innych można spotkać ciekawostki. Ten poniżej jest moim ulubionym filmikiem (i chyba jednym z lepiej zrobionych) z tej serii: tu zaskoczył mnie makijaż oczu, a mianowicie dorysowanie cienia górnych rzęs, nigdy nie zwracałam na to uwagi, bo myślałam, że to prawdziwy cień, a teraz jak oglądam zdjęcia Marylin to zauważam własnie tę domalowaną kreskę Ciekawy był też makijaż ust. Często czegoś ciekawego można się dowiedzieć o makijażu retro. Fajna seria też z makijażami marki Biba, zdaję sobie sprawę, że pewnie sponsorowane, ale nie zmienia to faktu że szalenie ciekawe, szczególnie że marka kultowa, a Barbara Hulanicki jest z pochodzenia Polką. Podobał mi się też makijaż a'la Tippi Hedren, bo pokazała, że były czasy, że błękitny cień mógł być wyjątkowo twarzowym i eleganckim elementem makijażu.
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:45   #526
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
A jakby tak normalnie, wprost i kulturalnie powiedzieć - mam termin złożenia pracy magisterskiej taki i taki, co zrobimy, żeby wspólnie termin ten dotrzymać?
Nie obraź się, ale opis sytuacji robi na mnie konkretne wrażenie: nie odzywam się, bo boję się odezwać, ale dziwię się, że nic konkretnego się nie dzieje. Nie namawiam do postawy roszczeniowej, ale asertywności podszytej dbałością o własne interesy. Weź sprawy w swoje ręce, bez zbędnego "przepraszam, że śmiem przeszkadzać". Każdy z Was ma obowiązek do wykonania.

Nie obrażę się bo masz rację . W tym też dużo mojej winy, bo tak jak mówisz bałam się cokolwiek powiedzieć. Miałam dużo sytuacji na tej uczelni, kiedy odezwaliśmy się razem, bądź ja sama bo coś konkretnie nie pasowało i ktoś sobie leciał w kulki i potem mieliśmy przerąbane. Jeden facet mścił się na naszym kierunku(30 osob) na ostatnim semestrze, dodam, że nie byliśmy chamscy, sprawę próbowaliśmy normalnie, pokojowo załatwić. Takich sytuacji było kilka. Z tego powodu i z innych przyczyn, o których nie chcę mówić, sytuacja wygląda jak wygląda. Pewnie jakbym dzwoniła co chwilę, dopytywała się, prosiła żeby konkretnie coś poradził, to wyglądało to by lepiej.

Chociaż u niego jest tak, że ja dopytywałam to i tak odpowiedział tak, że nie wiedziałam o co chodzi.

Studiuję zaocznie, może to zmienia postać rzeczy? Uwalili najzdolniejszego kolesia na roku, bo na ostatnim roku pojawiła się porąbana baba z ekonometrii, która uczyła nas niestworzonych rzeczy. Większośc ludzi jakoś przeszła bo nei wychylali się, no a on chciał czegoś więcej i tak to się skończylo. Przez te 3 lata może 2 wykładowców było normalnych i z pasją. Reszta, wydawała mi się typowymi karierowiczami, którzy gdzieś mieli studentów. Robili egzaminy w środku tygodnia twierdząc, że to zerówki( a to przecież studia zaoczne) lub konsultacje w poniedziałki o 8 rano, kiedy wszyscy byli w pracy.

Nie pomagały podania, skargi, rozmowy, prośby. Przez te 3 lata czułam się jak kukiełka, która niczego nie może powiedzieć, sprzeciwić się, czegoś zmienić. Wiele osób przez to, jak wyglądaja studia na tej uczelni, w ogóle ich nie skonczyło. Dużo osób zrezygnowało, albo przepisało się na inną specjalizację.

Wydaje mi się, że jest tak chyba zwłaszcza na naszej specjalizacji która jest nowa, dosyć trudna i idzie na nią mało osób. Na rachunkowości dziewcyzny obroniły się w czerwcu i nie słyszałam, żeby miały jakieś problemy.

Przed chwilą do niego dzowniłam i go docisnęłam, sam zapytał co z tym terminem złożenia pracy. Olśniło go nagle chyba... Powiedział, że "coś z tym zrobimy", nie przeczytał całej pracy, ale jutro ma mi wysłać maila i napisać co jest do poprawki. Będę więc jutro znow dzownic wieczorem i zapytam co w takim razie z tym upływającym terminem i ile znów będę musiała poprawiać prace, żeby konkretnie zaznaczył co jest dobre a co do poprawy i dlaczego, bo tego nigdy nie robił.

Jeśli chodzi o to jaki jest problem z tym podaniem o przywrocenie na czas obrony to chodzi tutaj o kasę, bo jakby mialo być inaczej Baba w dziekanacie stiwerdziła, ze sytuacja ta jest beznadziejna i potrzebne jest powtarzanie semestr. Dlaczego? Skoro mam zaliczony? no bo to kasa. Ale na tej uczelni w dziekanacie nigdy nie dowiadywaliśmy się niczego sensownego , ogolnie nikt niczego nie wiedzial, albo źle informował.

Ale i tak w sobote ide popytac, potem zamierzam napisac to podanie i docisnac promotora zeby na tym podaniu sam cos od siebei napisal, wtedy bede miala wieksze szanse.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:47   #527
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

http://www.edinburghnews.scotsman.co...olen-1-3978170

ktoś się nie bał i za*ebał. Wszystkie torebki Lujego Vitą w moim mieście poszłyyyy
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:49   #528
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez reignbeau Pokaż wiadomość
Ja pracuję w pasmanterii i mam wgląd w faktury i wiem jakie są ceny włóczek. W hurcie motek 40% wełny i 60% akrylu można kupić za 5-10 zł. - zależy od firmy. Na czapkę jeden motek wystarczy. Rozumiem, że jeszcze za robociznę trzeba zapłacić. No ale 100 zł? Moja przyszła teściowa sprzedaje czapki, które sama ręcznie robi po 30 zł. Sierota Powiem jej żeby się lepiej ceniła!
Pytanie jeszcze, czy teściowa odprowadza podatki?

Ale coś w tym jest skoro w sieciówkach akrylowe, często bardzo ozdobne czapy można dorwać do 30 zł.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:50   #529
Zulak_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Na kanale Izabela Niemiec najbardziej podobal mi sie film o pozbywaniu wypryskow. Prawie wszystko dotad robilam zle :p



Vlogmas tez fajny, tylko jakosc troche slaba... Mimo wszystko milo sie slucha
Zulak_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 18:51   #530
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez reignbeau Pokaż wiadomość
Ja pracuję w pasmanterii i mam wgląd w faktury i wiem jakie są ceny włóczek. W hurcie motek 40% wełny i 60% akrylu można kupić za 5-10 zł. - zależy od firmy. Na czapkę jeden motek wystarczy. Rozumiem, że jeszcze za robociznę trzeba zapłacić. No ale 100 zł? Moja przyszła teściowa sprzedaje czapki, które sama ręcznie robi po 30 zł. Sierota Powiem jej żeby się lepiej ceniła!
Właśnie miałam sama to napisać. Robię na drutach i orientuję się w cenach. Dlatego były dla mnie zaskoczeniem. Myślałam, że to 100% wełna(ale nie polska...bo ta jest tania i gryzie, nie ma opcji żeby nie gryzła, przynajmniej z tego co się orientuję) i wtedy z ceną mogłabym się zgodzić( bo robocizna).

Jakby to była czapka z wełny alpaki albo merynoskiej, to wtedy można pisać, że jest niegryząca.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:51   #531
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
W tym może nie ma zbyt wielu odkrywczych treści, ale w innych można spotkać ciekawostki. Ten poniżej jest moim ulubionym filmikiem (i chyba jednym z lepiej zrobionych) z tej serii: tu zaskoczył mnie makijaż oczu, a mianowicie dorysowanie cienia górnych rzęs, nigdy nie zwracałam na to uwagi, bo myślałam, że to prawdziwy cień, a teraz jak oglądam zdjęcia Marylin to zauważam własnie tę domalowaną kreskę Ciekawy był też makijaż ust. Często czegoś ciekawego można się dowiedzieć o makijażu retro. Fajna seria też z makijażami marki Biba, zdaję sobie sprawę, że pewnie sponsorowane, ale nie zmienia to faktu że szalenie ciekawe, szczególnie że marka kultowa, a Barbara Hulanicki jest z pochodzenia Polką. Podobał mi się też makijaż a'la Tippi Hedren, bo pokazała, że były czasy, że błękitny cień mógł być wyjątkowo twarzowym i eleganckim elementem makijażu.
Przekonałaś mnie do zapoznania się z serią
Jka na razie powaliło mnie, że do roli Liz Taylor nie wybrała jakiejść brunetki tylko nieoczywistą blondynkę. Super jej to wyszło. Przez moment nim wytuszowała rzęsy nawet zalatywała mi Angeliną Jolie
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:54   #532
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Palcami Twoimi to brzmi szyderczo, ale biorę za komplement, bo co mi szkodzi
dlaczego?
bez szydery było...


Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Za dżamaję ręczę, że nie wszystko, co pisze, jest szyderą. Większość, ale jednak nie wszystko xD
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:55   #533
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie do zapoznania się z serią
Jka na razie powaliło mnie, że do roli Liz Taylor nie wybrała jakiejść brunetki tylko nieoczywistą blondynkę. Super jej to wyszło. Przez moment nim wytuszowała rzęsy nawet zalatywała mi Angeliną Jolie
Świetne jest to jak robi "kreski" linerem, jak modeluje rysy twarzy, widać, że dużo pracy zostało włożone żeby zaobserwować długość, kształt, szerokość, nawet jeśli pokazuje kilka makijaży z podobnego przedziału czasowego, to te kreski są zupełnie inne, nadają innego charakteru. Widać że nie chodzi tylko o kolor czy teksturę wybranego kosmetyku, ale o całokształt i harmonię. Bardzo lubię
Też mi się spodobało, że wybrała blondynkę
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:56   #534
Zulak_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Cieszę się! Daj znać czy coś Ci podpasowało czy może masz inne gusta
Ogladalam Karoline Baszak i ThePinkRock i bardzo je lubie Teraz zabieram sie za pozostale
Zulak_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:01   #535
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

No nie, przespałam tą całą akcję z Olimpią Nie wybaczę sobie tego. Niestety padłam zmęczona po próbnej maturce z polskiego, oj wymęczyło mnie to, wymęczyło. Już nawet wypracowanie pisałam na leżąco . Jutro za to matma...
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:08   #536
reignbeau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Pytanie jeszcze, czy teściowa odprowadza podatki?

Ale coś w tym jest skoro w sieciówkach akrylowe, często bardzo ozdobne czapy można dorwać do 30 zł.
Za czapki pewnie nie odprowadza. Tylko jej nie wydajcie :P
Szusz nawet przy odprowadzaniu podatków ma ceny ogromne. Tym bardziej, że w składzie podała, że jest wełna, zwykła wełna, nie jakaś z merynosa, czy czego tam innego - najzwyklejsza wełna i akryl. Nic nadzwyczajnego.
reignbeau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:09   #537
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
dlaczego?
bez szydery było...

Bo jesteś moją królową szydery (w komplemenciarskim znaczeniu tego słowa)

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
No nie, przespałam tą całą akcję z Olimpią Nie wybaczę sobie tego. Niestety padłam zmęczona po próbnej maturce z polskiego, oj wymęczyło mnie to, wymęczyło. Już nawet wypracowanie pisałam na leżąco . Jutro za to matma...
Matura? #matkoicórko!
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:10   #538
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Melissa Alatorre świąteczny makijaż
Piękna dziewczyna i piękny makijaż. Pękam z zazdrości

Swoją drogą, jakaś nowa technika by nakładać rozświetlacz pod fluid?
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:10   #539
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się Wam wyżalić.
(...)
Tak bardzo przypomniała mi się historia mojej zeszłorocznej obrony pracy licencjackiej... Na tydzień przed zaplanowaną obroną przyniosłam panu promotorowi gotową pracę. Ten przejrzał ją jednym okiem, drugim rozpływał się nad czymś na ekranie swojego laptopa. Powiedział tylko: To co pani Justyno, bronimy się za tydzień? O jaka byłam szczęśliwa, że moje starania nie poszły na marne. Mieszkałam wtedy tuż obok uczelni, nie minęło 10 minut zanim wróciłam do domu. Na skrzynce czekała na mnie wiadomość: Praca wymaga kompletnego przeredagowania. Proszę zgłosić się u mnie za dwa dni. Zalały mnie wtedy siódme poty, do spotkania z promotorem nie mogłam spać i panikowałam. Od spotkania z promotorem miałam więc 1, j e d e n dzień na poprawki. Poszłam. Wróciłam z nowym planem. Tu trzeba skasować, tam dopisać. Zmienić kontekst, przepisać, ulepszyć. Miałam tylko dobę i 60 stron pracy. Siedziałam nad tym od 12w południe do 8 rano dnia następnego. O 9 zjawiłam się u promotora. Spędził ze mną chwilę i poprawił jeszcze to, co jego zdaniem poprawki wymagało. W ten sam dzień pracę złożyłam. Kilka dni później miałam to za sobą.

Dałam radę. Chociaż był to horror i do tej pory nie rozumiem pobudek promotora do tego, żebym zmieniła cokolwiek w tej pracy, skoro przez półtora roku wszystko było cacy.
Ty też dasz radę, trzymam kciuki. Zrób to, czego chce promotor - wielu toczyło walki na tym etapie, ale chyba nie warto Lepiej poświęcić kilka dni, potem odespać porządnie i mieć święty spokój. Powodzenia
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:13   #540
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Bo jesteś moją królową szydery (w komplemenciarskim znaczeniu tego słowa)



Matura? #matkoicórko!
Ja z perspektywy czasu maturę wspominam bardzo dobrze
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.