Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 10:35   #1
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645

Schudnij z Jillian Michaels - czesc II


Zapraszam do 2 czesci watku o cwiczeniach z Jillian Michaels

Krotki opis najpopularniejszych zestawow od Jillian

Programy ćwiczeniowe:


30 day shred – program cwiczen na 30 dni, skladajacy sie z 3 filmikow, kazdy filmik powinien byc cwiczony po 10 dni. Kazdy filmik trwa ok 30 minut i sklada sie z kilkuminutowej rozgrzewki, trzech ok 6 minutowych ukladow cwiczen (3 minuty silowe, 2 minuty cardio i 1 minuta miesnie brzucha) oraz cooldown. Uznany przez nas za najłatwiejszy i najodpowiedniejszy na początek dla osób które wcześniej nie ćwiczyły

Ripped in 30 – program cwiczen na 30 dni, skladajacy sie z 4 filmikow, kazdy filmik powinien byc cwiczony ok 6 dni, Jillian zaleca robienie przerw pomiedzy cyklami. Kazdy filmik trwa ok 30 minut, sklada sie z rozgrzewki, trzech ok 6 minutowych ukladow cwiczen oraz cooldown.

6 weeks 6 pack – sześciotygodniowy program ćwiczeń skupiający się głównie na mięśniach brzucha. Program składa się z 2 filmików, każdy z nich trwa ok 35 minut. Każdy filmik ćwiczymy 3 tygodnie.

Killer buns and tights – program składający się z trzech ok 40-45 minutowych filmików, skupiających się na dolnych partiach ciała. Nie ma konkretnego zalecenia, po jakim czasie należy zmienić level 1 na 2 i 2 na 3- chyba najlepiej wtedy kiedy jesteśmy na to gotowe

Killer ABS – program składający się z trzech ok 30 minutowych filmików - jak to mówi Jillian - są 3 levele: hard, harder i awful , a wszystkie skupiają się na mięśniach brzucha. Nie ma konkretnego zalecenia, po jakim czasie należy zmienić level 1 na 2 i 2 na 3 - chyba najlepiej wtedy kiedy jesteśmy na to gotowe.

Body Revolution – program na 12 tygodni, składający się z 12 workoutów (filmików z ćwiczeniami siłowymi przeplatanymi krótkim cardio) oraz 3 filmików cardio. Program jest podzielony na 3 fazy, a każda faza na dwie dwutygodniowe części, podczas których ćwiczymy jak następuje, każdego dnia po jedym filmiku:
tydzień 1: workout 1 / workout 2 / cardio 1 / workout 1 / workout 2 / cardio 1 / rest day
tydzień 2: workout 1 / workout 2 / cardio 1 / workout 1 / workout 2 / cardio 1 / rest day
tydzień 3: workout 3 / workout 4 / cardio 1 / workout 3 / workout 4 / cardio 1 / rest day
tydzień 4: workout 3 / workout 4 / cardio 1 / workout 3 / workout 4 / cardio 1 / rest day
tydzień 5: workout 5 / workout 6 / cardio 2 / workout 5 / workout 6 / cardio 2 / rest day
tydzień 6: workout 5 / workout 6 / cardio 2 / workout 5 / workout 6 / cardio 2 / rest day
tydzień 7: workout 7 / workout 8 / cardio 2 / workout 7 / workout 8 / cardio 2 / rest day
itd...
Do tego programu powstała również dieta ułożona przez Jillian.


Pojedyncze zestawy ćwiczeń:


No More Trouble Zones (NMTZ) – pojedynczy zestaw cwiczen, trwający prawie godzinę, skladajacy sie z rozgrzewki, a nastepnie z kilku setow cwiczen na wszystkie partie ciala. Cwiczymy glownie z ciezarkami, skupiajac sie na pracy miesni a nie na cardio. Nie jest to cykl filmikow, a wiec cwiczyc mozna dowolnie.

Banish Fat Boost Metabolism (BFBM) – pojedynczy zestaw cwiczen trwajacy prawie godzinę, skladajacy sie z kilku setow cwiczen bardziej skupiajacych sie na cardio ale zawiera również inne ćwiczenia. Nie jest to cykl filmikow, a wiec cwiczyc mozna dowolnie.

Yoga Meltdown – 2 pojedyncze zestawy asan jogi trwajace troszkę ponad pół godziny. Nie jest to cykl filmikow do wykonywania w jakimś określonym harmonogramie, a wiec cwiczyc mozna dowolnie.




Link do I części przygód z Jillian: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336613

Edytowane przez fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Czas edycji: 2012-12-23 o 19:53
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:27   #2
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1344361956 a to motywacja dla wszystkich
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:35   #3
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
można? MOŻNA! haha sexy dziadek

Witajcie koleżanki w nowym wątku
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:24   #4
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

To oficjalnie zaczynamy w NOWYM WĄTKU!
Melduje się
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:02   #5
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

melduję się!
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:07   #6
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie dziewczyny !

A to dla tych, którym się jeszcze dziś nie chciało ćwiczyć https://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU

Do roboty dziewuszki
__________________

Edytowane przez Mags1983
Czas edycji: 2012-12-06 o 13:09
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:28   #7
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !

A to dla tych, którym się jeszcze dziś nie chciało ćwiczyć https://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU

Do roboty dziewuszki
hahaha dobre to ja na miejscu tej osoby, która boksuje w rękawicach najpierw strzeliłabym Jillian a potem wróciła do treningu ale za to ją lubię. Że się nie patyczkuje i nie jest słodko-pierdząca jak co niektóre trenerki....
Jak bym dziś nie ćwiczyła to po obejrzeniu tego pewnie bym sobie pomyślała "wybacz Jillian! już się poprawiam i w biegu do salonu zakładałabym stanik sportowy"
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 13:34   #8
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję się i ja!

Wprawdzie jutro kończę Shreda, ale od poniedziałku planuję zacząć coś nowego, może BR, bo narobiłyście mi smaku. Także ćwiczę dalej z wami!
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:40   #9
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

heya! ja dzis rano pierwszy raz zrobilam sherda 3 i umieralam, dal mi w kosc kurcze nie moge sie zmobilizowac i nie robie codzien tylko 3-4 razy w tyg moze dlatego ze pracuje na nogach caly dzien i mi sie po prostu nie chce....
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:02   #10
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !

A to dla tych, którym się jeszcze dziś nie chciało ćwiczyć https://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU

Do roboty dziewuszki
OMG!!! Ona jest niesamowita!!!
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:29   #11
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
I ja


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 15:04   #12
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !

A to dla tych, którym się jeszcze dziś nie chciało ćwiczyć https://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU

Do roboty dziewuszki
moja reakcja-rany...boskie.....
Jillian czasami mnie przeraża
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:13   #13
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję się i ja
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:16   #14
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

OMG to już II część!

Filmik genialny
Tak w ogóle to chciałabym mieć taką Jillian nad sobą.
Ona jest rewelacyjna! I śmieszy mnie, ze ktoś się ekscytuje drewnianą Ewą Ch. za darmo bym jej filmików nie wzięła

Wczoraj zapodałam sobie Banish'a... eeeeeee, nic specjalnego. Po 30 minutach wyłączyłam, bo mi się nudziło
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:33   #15
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
OMG to już II część!

Filmik genialny
Tak w ogóle to chciałabym mieć taką Jillian nad sobą.
Ona jest rewelacyjna! I śmieszy mnie, ze ktoś się ekscytuje drewnianą Ewą Ch. za darmo bym jej filmików nie wzięła

Wczoraj zapodałam sobie Banish'a... eeeeeee, nic specjalnego. Po 30 minutach wyłączyłam, bo mi się nudziło
dokładnie TAK! mam takie samo zdanie jak Ty. Też E.Ch. jest dla mnie mega sztuczna, a jak byłam kiedys na jej "fanpejdżu" i zobaczyłam te wszystkie słoneczka, serduszka, duszyczki i endorfinki to mi się odechciało. No nie przemawia to do mnie w ogóle.
Nie to co nasza pogromczyni Jillian po jej ćwiczeniach czuję się przyjemnie zbesztana
a z Banishem mnie zmartwiłaś, robiłam dzisiaj NMTZ i mega mi się podobało a na jutro przewidziałam sobie właśnie Banisha żeby obadać. No nic, pewnie i tak zrobie zobaczyć tylko. Ale bez ekscytacji skoro nic specjalnego
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:38   #16
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
dokładnie TAK! mam takie samo zdanie jak Ty. Też E.Ch. jest dla mnie mega sztuczna, a jak byłam kiedys na jej "fanpejdżu" i zobaczyłam te wszystkie słoneczka, serduszka, duszyczki i endorfinki to mi się odechciało. No nie przemawia to do mnie w ogóle.
Nie to co nasza pogromczyni Jillian po jej ćwiczeniach czuję się przyjemnie zbesztana
a z Banishem mnie zmartwiłaś, robiłam dzisiaj NMTZ i mega mi się podobało a na jutro przewidziałam sobie właśnie Banisha żeby obadać. No nic, pewnie i tak zrobie zobaczyć tylko. Ale bez ekscytacji skoro nic specjalnego

dla mnie jest taki monotonny. I wcale nie trudny do zrobienia.
Ćwiczenia niektóre się powtarzają, nic odkrywczego. Nie zniosłabym tego filmiku codziennie. Ale można sobie zapodać jako urozmaicenie do innych filmików
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:39   #17
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dla mnie jest taki monotonny. I wcale nie trudny do zrobienia.
Ćwiczenia niektóre się powtarzają, nic odkrywczego. Nie zniosłabym tego filmiku codziennie. Ale można sobie zapodać jako urozmaicenie do innych filmików
dzięki za info w takim razie zapodam sobie jutro, ale chyba tylko w celu obadania i przetestowania
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:32   #18
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie miłe słowa! :wstydnis:Mia łam dziś sobie odpuścić, ale teraz nie mogę

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
dokładnie TAK! mam takie samo zdanie jak Ty. Też E.Ch. jest dla mnie mega sztuczna, a jak byłam kiedys na jej "fanpejdżu" i zobaczyłam te wszystkie słoneczka, serduszka, duszyczki i endorfinki to mi się odechciało. No nie przemawia to do mnie w ogóle.
Nie to co nasza pogromczyni Jillian po jej ćwiczeniach czuję się przyjemnie zbesztana
Też do mnie nie przemawia Ewa. "Wytrzymaj jeszcze trochę"? Bardziej mnie motywuje jillianowe: I see you, you can't give up. W ogóle jej krzyki na mnie działają
Fanpejdż jest na maxa słodki
__________________


Edytowane przez rudo
Czas edycji: 2012-12-06 o 18:34
rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:44   #19
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie miłe słowa! :wstydnis:Mia łam dziś sobie odpuścić, ale teraz nie mogę



Też do mnie nie przemawia Ewa. "Wytrzymaj jeszcze trochę"? Bardziej mnie motywuje jillianowe: I see you, you can't give up. W ogóle jej krzyki na mnie działają
Fanpejdż jest na maxa słodki
haha ja raz byłam, spędziłam tam chyba 5 min. z czego nie dowierzałam ile endorfinek się tam wydziela
Robiłam dzisiaj na spokojnie workout 7 i faktycznie jak się ćwiczy dokładnie i przykłada to jest wycisk. Te pompki, pompeczki, down dogi z głową do ziemi dobrze, że nie ma tyle skakania bo ostatnio coś czuję kolana. Ból to nie jest ale czuję je np. jak wstaje. Też tak miałyście?
Haha a tak apropo workoutu 7, jaka Mimi jest w nim pocieszna. Jillian wymienia wszystkie zalety ćwiczeń a ta "I believe you! I believe you!" haha albo akcja z ciężarkami jak wzięła sobie za lekkie, Jillian zaczyna krzyczeć kto jeszcze takie wziął a tu się okazuje, że pół sali

Edytowane przez Rzeczka
Czas edycji: 2012-12-06 o 18:47
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 18:51   #20
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość

Też do mnie nie przemawia Ewa. "Wytrzymaj jeszcze trochę"? Bardziej mnie motywuje jillianowe: I see you, you can't give up. W ogóle jej krzyki na mnie działają
Fanpejdż jest na maxa słodki

łe błeże Ewa ćwiczy jakby miała kołek w tyłku
Mam wrażenie, ze nie lubi tego co robi

Ja ćwicze 34 tydzień ripped i Jillian tam gada:" będziesz płakać? będziesz płakać? myślisz, ze to zrobi na mnie jakiekolwiek wrażenie?!" albo :" myślisz, że zaraz umrzesz? nie, nie umrzesz! skoro ja nie umarłam, to ty też"

Kocham Jillian
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:07   #21
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dziewczyny uzupełniłam 1 post, jak znacie jeszcze coś od Jillian czego nie wymieniłam albo zrobiłam gdzies pomyłkę to napiszcie
to wszystko co ja znam i chociaż raz cwiczyłam
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:30   #22
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3800522 9]dziewczyny uzupełniłam 1 post, jak znacie jeszcze coś od Jillian czego nie wymieniłam albo zrobiłam gdzies pomyłkę to napiszcie
to wszystko co ja znam i chociaż raz cwiczyłam [/QUOTE]

jest jeszcze Killer abs (najnowszy program, wyszedł kilka mcy temu). jego targetem jest brzuch i boczki. Ma trzy levele, które ćwiczy się tak długo jak się chce. Jillian mówi, że do kolejnego levelu powinniśmy przejść gdy czujemy się na to gotowi. Każda część trwa ok. 30 min. Ćwiczenia są bardzo różne, jednak Jillian odchodzi od typowych "brzuszków".
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:38   #23
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
jest jeszcze Killer abs (najnowszy program, wyszedł kilka mcy temu). jego targetem jest brzuch i boczki. Ma trzy levele, które ćwiczy się tak długo jak się chce. Jillian mówi, że do kolejnego levelu powinniśmy przejść gdy czujemy się na to gotowi. Każda część trwa ok. 30 min. Ćwiczenia są bardzo różne, jednak Jillian odchodzi od typowych "brzuszków".
no, to wiem ale ja jeszcze go nie ćwiczyłam, nie mam doświadczenia nie mogę go nigdzie znaleźć, pamiętam że jedna z was podawała mi namiar ale nie udało mi się stamtąd... no i nie wiem co dokładnie o nim napisać
wiem tez że jest jeszcze jakiś kicboxing i tbw shape up backside i front side ale najpierw chcę je wypróbować
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:48   #24
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3800579 5]
wiem tez że jest jeszcze jakiś kicboxing i tbw shape up backside i front side ale najpierw chcę je wypróbować [/QUOTE]


oooooooooooooooo a co to za ćwiczenia?? nigdy o takich nie słyszałam!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:19   #25
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

O jaaa Nowy wątek! Melduje się Nareszcie informacje umieszczone i będzie można odsyłac nówki"do początku" aby sobie poczytały

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
dokładnie TAK! mam takie samo zdanie jak Ty. Też E.Ch. jest dla mnie mega sztuczna, a jak byłam kiedys na jej "fanpejdżu" i zobaczyłam te wszystkie słoneczka, serduszka, duszyczki i endorfinki to mi się odechciało. No nie przemawia to do mnie w ogóle.
Nie to co nasza pogromczyni Jillian po jej ćwiczeniach czuję się przyjemnie zbesztana
Dokladnie! Ja nie mogę znieść osoby Ewy Ch. wszystko jest nakręcone przez media, fejsbuk,ale słodkość Ewy mnie dobija Uwielbiam jak Jillian pastwi się nade mną i mówi "To Twoje 30 minut więc nie poddawaj się"

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3800579 5]
wiem tez że jest jeszcze jakiś kicboxing i tbw shape up backside i front side ale najpierw chcę je wypróbować [/QUOTE]

Też pierwsze słysze? To coś nowego czy bardzo starego ? Jeju Jillian ma miliony tego a ja nie ćwiczę jak trzeba :P
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:22   #26
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

mam je na dysku - Jillian tam ma ekipę kilkorga ludzi, chyba też z któregoś z tych jej programow jak The biggest looser chyba gdzieś na chomikach wyczaiłam oczywiście nie ma tam nic czego by nie było juz w shredzie / rippedzie / br / nmtz ale to taki "skumulowany atak" na te partie ciała.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 06:58   #27
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
hahaha dobre to ja na miejscu tej osoby, która boksuje w rękawicach najpierw strzeliłabym Jillian a potem wróciła do treningu ale za to ją lubię. Że się nie patyczkuje i nie jest słodko-pierdząca jak co niektóre trenerki....
Jak bym dziś nie ćwiczyła to po obejrzeniu tego pewnie bym sobie pomyślała "wybacz Jillian! już się poprawiam i w biegu do salonu zakładałabym stanik sportowy"
Zrobiłam wczoraj właśnie tak Myślałam sobie, że poćwiczę za godzinkę, ale gdy obejrzałam ten filmik od razu wskoczyłam w szorty, adidasy i stanik sportowy. I nie żałuję

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
OMG!!! Ona jest niesamowita!!!
Też tak myślę!!

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
moja reakcja-rany...boskie.....
Jillian czasami mnie przeraża
Troszkę mniej straszna jest na naszych filmach, chociaż też potrafi zmotywować. Nigdy nie doprowadźmy jej do takiej szewskiej pasji

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
OMG to już II część!

Filmik genialny
Tak w ogóle to chciałabym mieć taką Jillian nad sobą.
Ona jest rewelacyjna! I śmieszy mnie, ze ktoś się ekscytuje drewnianą Ewą Ch. za darmo bym jej filmików nie wzięła

Wczoraj zapodałam sobie Banish'a... eeeeeee, nic specjalnego. Po 30 minutach wyłączyłam, bo mi się nudziło
Mnie także Ewa nie odpowiada... Pod każdym względem. Niestety czasami trzeba takie zdanie trzymać dla siebie bo jej "fanki" potrafią jej tak zawzięcie bronić, że strach się bać

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
dokładnie TAK! mam takie samo zdanie jak Ty. Też E.Ch. jest dla mnie mega sztuczna, a jak byłam kiedys na jej "fanpejdżu" i zobaczyłam te wszystkie słoneczka, serduszka, duszyczki i endorfinki to mi się odechciało. No nie przemawia to do mnie w ogóle.
Nie to co nasza pogromczyni Jillian po jej ćwiczeniach czuję się przyjemnie zbesztana
a z Banishem mnie zmartwiłaś, robiłam dzisiaj NMTZ i mega mi się podobało a na jutro przewidziałam sobie właśnie Banisha żeby obadać. No nic, pewnie i tak zrobie zobaczyć tylko. Ale bez ekscytacji skoro nic specjalnego
Nie ma endorfinek po Banishu? Zobaczę jak mi dziś on pójdzie i jak go ocenię. Może moich mięśni nie będzie nudził?

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie miłe słowa! :wstydnis:Mia łam dziś sobie odpuścić, ale teraz nie mogę



Też do mnie nie przemawia Ewa. "Wytrzymaj jeszcze trochę"? Bardziej mnie motywuje jillianowe: I see you, you can't give up. W ogóle jej krzyki na mnie działają
Fanpejdż jest na maxa słodki
Nie odpuszczaj, to tylko 30min, nie warto


Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
jest jeszcze Killer abs (najnowszy program, wyszedł kilka mcy temu). jego targetem jest brzuch i boczki. Ma trzy levele, które ćwiczy się tak długo jak się chce. Jillian mówi, że do kolejnego levelu powinniśmy przejść gdy czujemy się na to gotowi. Każda część trwa ok. 30 min. Ćwiczenia są bardzo różne, jednak Jillian odchodzi od typowych "brzuszków".
To by było coś dla mnie! Boczki są moją zmorą. Nogi też wprawdzie ale wolę ćwiczenia na brzuch, nie lubię wykroków etc. Chyba bardziej muszę zapoznać się z tematem

Zaraz śniadanko, kawka, a godzinę później ćwiczenia Jestem chora, coś mnie bierze, ale póki nie umieram mogę ćwiczyć

Mam pytanie odnośnie Killer buns and tights . Ile czasu powtarzamy dany level?
__________________

Edytowane przez Mags1983
Czas edycji: 2012-12-07 o 07:07
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:03   #28
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Nie ma endorfinek po Banishu? Zobaczę jak mi dziś on pójdzie i jak go ocenię. Może moich mięśni nie będzie nudził?
Hahaha nie mogę, śmiałam się z pięć minut z tego Nie, no endorfinki są jak najbardziej ale czy po banishu to nie wiem bo nie robiłam jeszcze. Też mam dopiero zamiar spróbować także dam znać

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie Killer buns and tights . Ile czasu powtarzamy dany level?
generalnie nie ma zasady. Jak czujesz się na siłach to przechodzisz. Jedynka moim zdaniem daje w kość nieźle. Robiłam kilka razy ale jeszcze nie przeszłam na level Myślę sobie mam czas. Skończę BR i wtedy zacznę pełnoetatowo killer buns & tights, killer abs i NMTZ (od wczoraj jestem fanką).
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:09   #29
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ŁOMATKO. Dziewczyny, skończyłam Shreda! *fanfary* Na razie ociekam potem (tłumaczę sobie, że to tłuszcz płacze ), ale jutro obiecuję podać wyniki, jeśli chcecie, bo zmierzyłam się dokładnie przed rozpoczęciem. W weekend robię sobie przerwę, a od poniedziałku, hmm, Ripped czy BR? Co polecacie?

Dodam, że może będzie ze mną ćwiczyć mama, więc musi się nadawać dla 50-tki.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:28   #30
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Hahaha nie

generalnie nie ma zasady. Jak czujesz się na siłach to przechodzisz. Jedynka moim zdaniem daje w kość nieźle. Robiłam kilka razy ale jeszcze nie przeszłam na level Myślę sobie mam czas. Skończę BR i wtedy zacznę pełnoetatowo killer buns & tights, killer abs i NMTZ (od wczoraj jestem fanką).
ciesze sie ze komus jeszcze podoba sie NMTZ, ja to uwielbiam ale jestem zalamana bo nie moge znalezc killer abs

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
ŁOMATKO. Dziewczyny, skończyłam Shreda! *fanfary* Na razie ociekam potem (tłumaczę sobie, że to tłuszcz płacze ), ale jutro obiecuję podać wyniki, jeśli chcecie, bo zmierzyłam się dokładnie przed rozpoczęciem. W weekend robię sobie przerwę, a od poniedziałku, hmm, Ripped czy BR? Co polecacie?

Dodam, że może będzie ze mną ćwiczyć mama, więc musi się nadawać dla 50-tki.
no raczej mamie nie polecam BR zwlaszcza jak nie cwiczyla wczesniej moze niech zacznie Ripped albo tez zrobi shreda na poczatek?
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.