Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-01, 08:14   #1381
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[quote=schaetzchen;5416101]Och, ja też kompletuję listę zakupów ciągle coś dorzucam i (rzadziej...) wyrzucam, czekam z zamówieniem na lipoderminę. quote]

Tez czekam na lipo.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 07:48   #1382
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja ostatnio miałam mazidłowy post, bo chciałam zużyć jakieś resztki, pozostałości i próbki, których miałam już tyle, że mi się nigdzie nie mieściły. O tym ile bym kupiła w mazidłach, to nawet nie chcę wspominać. Najgorsze jest to, że jak podobają mi się jakieś receptury, to okazuje się, że muszę kupić większą cześć składników. Złośliwość rzeczy martwych!!!
Szczególnie przydałoby mi się jakieś łagodzące serum po stosowaniu kwasów i retinoidów.
Co Wam się takiego łagodzącego przydaje?

A w ogóle, to do czego zużywacie coś takiego, jak Colostrum?

No i też czekam na lipoderminę. Zapach to ma fatalny, ale w serum z wit. C jest fantastyczna!!!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 09:14   #1383
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja używam colostrum właśnie do takiego serum regenującego po peelingach, kwasach itd. Sprawdza się znakomicie. Próbowałam dodawać różnych olejów, ale okazało się, że najlepsze jest własnie z tymi, które są w przepisie.
Przez olej z czarnej porzeczki wygląda jak zielony glut i ten wygląd trochę odrzuca, ale w działaniu jest cudne: świetnie łagodzi i goi.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 09:52   #1384
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja używam colostrum właśnie do takiego serum regenującego po peelingach, kwasach itd. Sprawdza się znakomicie. Próbowałam dodawać różnych olejów, ale okazało się, że najlepsze jest własnie z tymi, które są w przepisie.
Przez olej z czarnej porzeczki wygląda jak zielony glut i ten wygląd trochę odrzuca, ale w działaniu jest cudne: świetnie łagodzi i goi.
Dzięki, spróbuję. Muszę wymyśleć coś ultra łagodzącego i nawilżającego bo wysycham w oczach
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 17:27   #1385
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dry Flo 50g
Olej z orzecha włoskiego 60g - bardzo jestem ciekawa efektu jego działania na moją twarz
Hydrolat oczarowy 100ml
Witamina B3 20g
Gliceryna 62g - na dłonie i inne suche miejsca
Mleczki migdałowe 30g - na dłonie
Buteleczki 10ml i 20ml

+ próbki w takich maleńkich pojemniczkach z czego same pojemniczki bardziej mnie ucieszyły niż ich zawartość, przydadzą się do przechowywania mniejszych ilości.

Generalnie czuję się jak mała czarownica mając te wszystkie cuda.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:46   #1386
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam.. czy olej z nasion czarnej porzeczki jest jadalny? Słyszałam, że zażywanie tego oleju świetnie działa nawilżająco na skórę. Chciałabym potwierdzić te informacje.
Macie wiedzę w tym zakresie?
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 12:39   #1387
perla1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Question tonik BHA z mazidel czy biochemii urody??

witam! ostatanio zainteresowalam sie kwasami wyprobowalam kwasy BHA i AHA te pierwsze dzialaja zbawiennie na moja twarz natomiast te drugie pogarszaja jej stan. chcialam zakupic tonik z kwasami uzywalam lysanel activ oraz la roche poasy effaclar ale one mi nie sluza dlatego chcialam wyprobowac tonic zawierajacy tylko kwasy BHA. czy moglybyscie mi polecic ktory tonik jest waszym zdaniem lepszy czy ten oferowany na stronie mazidel czy biochemii kosmetycznej? a moze jakis inny juz gotowy tylko zeby byly w nim tylko kwasy BHA. z gory dziekuje
perla1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 12:09   #1388
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Tadam!

Przyszło do mnie wczoraj mnóstwo rzeczy z Mazideł Ale fajna paczka

Kupowałam:
- kwas l-mlekowy 80%
- polysorbate 80
- kwas salicylowy
- kwas hialuronowy - roztwór
- jedwab hydrolizowany
- NMF
- olej z orzecha włoskiego
- olej brzozowy
- hydrolat oczarowy
- hydrolat z rumianku rzymskiego
- skrobia dry-flo
- glyceryl cocoate
- owies hydrolizowany

- łyżki miarowe 10ml, 1,25ml, 0,15ml i 0,5ml
- zlewka 25ml
- papierki ph - kilka (wystarczy??)
- buteleczka 20ml + nakrętka
- bagietka borokrzemowa


Dostałam mnóstwo próbek! Wszystko pięknie i dobrze zapakowane.
Zamierzam robić: tonik z kwasami BHA, różne sera ekspresowe i olejek do mycia

Zrobiłam wczoraj hialuronowo-jedwabne serum - podobało mi się, że podczas mieszania z bezbarwnych składników zaczęła się robić emulsja o perłowym zabarwieniu coś tam nawet migotało, jak drobinki, ale po wymieszaniu powstał delikatny żel. Rano cera ładna i gładka. Będę teraz piękna i młoda (żeby tak jeszcze bogata )
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 07:08   #1389
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Tadam!

Dostałam mnóstwo próbek! Wszystko pięknie i dobrze zapakowane.
Zamierzam robić: tonik z kwasami BHA, różne sera ekspresowe i olejek do mycia

Zrobiłam wczoraj hialuronowo-jedwabne serum - podobało mi się, że podczas mieszania z bezbarwnych składników zaczęła się robić emulsja o perłowym zabarwieniu coś tam nawet migotało, jak drobinki, ale po wymieszaniu powstał delikatny żel. Rano cera ładna i gładka. Będę teraz piękna i młoda (żeby tak jeszcze bogata )
Naila, zamówienie godne królowej Aż ci zazdroszczę, bo ja po jesienno-ciuchowych zakupach jestem na trybie oszczędnościowym i jedynym warunkiem zrobienia zakupów w mazidłach jest pojawienie się lipoderminy. Łaknę jej jak kania dżdżu
Może dostanę jakiś spadek od nigdy niewidzianego wujka z Ameryki?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 11:24   #1390
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Utrapienie, dlatego takie, bo nic sobie z ciuchów jeszcze nie kupiłam... poczekam na dopływ gotówki...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 13:03   #1391
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Utrapienie, dlatego takie, bo nic sobie z ciuchów jeszcze nie kupiłam... poczekam na dopływ gotówki...
Nowoczesna Marylin Monroe - ona twierdziła, że ubiera się w Channel nr 5 a my nakładamy serum i grubą warstwę filtra.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:27   #1392
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

mam kofeine w proszku i hydrolat rozmarynowy.Co moge z tym zrobić?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 22:22   #1393
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Widziałyście jak zmienił się wygląd strony? Podoba mi się
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 09:37   #1394
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Też mi się podoba, chociaż tak samo jak w starej wersji produkty które sobie pooglądam automatycznie lądują w mojej przechowalni i nie ma sposobu żeby je stamtąd wyrzucić. Ale to może wina mojej przeglądarki.

Kiedy będzie lipodermina? Czekam ze złożeniem zamówienia...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 12:59   #1395
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Miała być na początku października.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 15:36   #1396
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Też mi się podoba, chociaż tak samo jak w starej wersji produkty które sobie pooglądam automatycznie lądują w mojej przechowalni i nie ma sposobu żeby je stamtąd wyrzucić. Ale to może wina mojej przeglądarki.
W takim razie albo używamy tej samej przeglądarki, albo po prostu Mazidła tak mają. Też mnie to trochę denerwuje - ale trochę.
W sumie strona bardzo fajna, kolorowa, czytelna, a Biblioteka Mazideł to świetny pomysł (widziałyście już?)
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 19:49   #1397
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

szykuje moje pierwsze zamówienie i mam mętlik w głowie,prosze więc o pomoc

będe robiła napewno serum do włosów wiec zamawiam:
-hydrolat rózany
-jedwab hydrolizowany
-ekstensyna-proteiny roślinne

poza tym mam w domu hydrolat rozmarynowy.

co do tego mogłabym dokupić aby wykorzystac te składniki na kilka sposobów?
dodam jeszcze ze fundusze skromne

z góry dziekuje za wskazówki
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:18   #1398
limaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam ,

lipodermina pojawi sie w Mazidłach ok. 8 listopada (czekam na realizację złożonego już zamówienia), a wraz z nią mnóstwo nowych przepisów z jej wykorzystaniem. Jest genialna jako transporter ekstraktów roslinnych zarówno w serach do twarzy jak i serach wzmacniajacych skórę głowy i włosy.
Cieszę się bardzo, że ten składnik spotkał się z tak duzym zainteresowaniem i tak wieloma pozytywnymi opiniami , bo sama należę do jej zagorzałych wielbicielek.

Cieszę się również, że podoba się Wam nowa skóra - w zamierzeniu miało być wesoło i kolorowo, ale bez męczącego baroku.
Po lewej stronie jest panel ze sterownikami dzięki którym można wybrac sobie przyjazny dla oka kolor, wielkość czcionki oraz szerokość ekranu.

Problemy z przechowalnią, to nie wina Waszych przegladarek, tylko niestety oprogramowania sklepu. Staramy się problem zlikwidować, choc przyznaję, ze mamy z tym problemy.

W związku z rozpoczęciem sezonu kwasowo-migdałowo-złuszczajacego, postaram się do końca tygodnia włożyć nowe przepisy na ekspresowe sera do twarzy o działaniu błyskwicznie łagodzącym i kojacym. Szczególnie genialne w tym zakresie jest właśnie colostrum, o czym miałam okazję przekonać wczoraj. Zrobiłam sobie peeling kwasem migdałowym o stężeniu 30%, wytrzymałam kilkanaście minut, a po zmyciu okazało się, ze bez charakteryzacji, z marszu mogłabym zagrać w "Koszmarze z ulicy Wiązów" - cała twarz pokryta pulsującymi, czerwonymi plamami. Lekko się przeraziłam, ale od czego cała lodówka mazideł przeróznych . Spokojnie więc i bez paniki umieszałam ekspresowe serum na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem colostrum, aloesu, owsa hydrolizowanego i oleju. Rano buzia gładka, napięta i bez ani jednej czerwonej plamki. Nie mam wątpliwosci, ze to głównie zasługa colostrum i aloesu.

Lidia Kobyłka
limaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:30   #1399
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez limaria Pokaż wiadomość
Po lewej stronie jest panel ze sterownikami dzięki którym można wybrac sobie przyjazny dla oka kolor, wielkość czcionki oraz szerokość ekranu.
U mnie wielkość czcionki nie chce się zmienić
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:02   #1400
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
szykuje moje pierwsze zamówienie i mam mętlik w głowie,prosze więc o pomoc

będe robiła napewno serum do włosów wiec zamawiam:
-hydrolat rózany
-jedwab hydrolizowany
-ekstensyna-proteiny roślinne

poza tym mam w domu hydrolat rozmarynowy.

co do tego mogłabym dokupić aby wykorzystac te składniki na kilka sposobów?
dodam jeszcze ze fundusze skromne

z góry dziekuje za wskazówki

widze ze kolejene moje pytanie zostało zignorowane
dam sobie wiec spokoj z zakupami i tym forum niestety.

pozdrawiam
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:35   #1401
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ale się cieszę, niedługo bedzie lipodermina tralla tralla !!
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 15:17   #1402
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
widze ze kolejene moje pytanie zostało zignorowane
dam sobie wiec spokoj z zakupami i tym forum niestety.

pozdrawiam
No tak, najłatwiej się obrazić . Po pierwsze: nie jest tak, że odpowiedź Ci się należy. Jeśli któraś z wizażanek ją zna, może, ale nie musi jej udzielić. Po drugie: warunek z pierwszego punktu (wiedza na dany temat) nie zawsze zachodzi. Gdybym wiedziała, co Ci odpowiedzieć, zrobiłabym to. Pisanie postów w stylu "niestety, nie mogę Ci pomóc" ma jednak sens, delikatnie rzecz ujmując, mocno umiarkowany.
Koniec OT.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:38   #1403
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
widze ze kolejene moje pytanie zostało zignorowane
dam sobie wiec spokoj z zakupami i tym forum niestety.

pozdrawiam
Napisz maila do Pani która jest włascicielka mazideł (będziesz mieć profesjonalną odpowiedź). Myślę, że jeśli tylko znajdzie czas to Ci odpowie.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 20:09   #1404
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Też mi się podoba, chociaż tak samo jak w starej wersji produkty które sobie pooglądam automatycznie lądują w mojej przechowalni i nie ma sposobu żeby je stamtąd wyrzucić. Ale to może wina mojej przeglądarki.

Kiedy będzie lipodermina? Czekam ze złożeniem zamówienia...
Ogólnie, to nowa strona jest super i niewątpliwie, o wiele bardziej profesjonalna!! Ale podobne mam spostrzeżenia, co do przeglądarki! Dla mnie ideałem byłoby móc pewne półprodukty zapisać sobie, bo nie ukrywam, że czasami zapominam co mam kupić, a potem pluję sobie w brodę!!!

Cytat:
Ale się cieszę, niedługo bedzie lipodermina tralla tralla !!
Ja też i to bardzo!
Ciekawa jestem swoją drogą, jak będą też wyglądały sera łagodzące i jak w ogóle Limaria przygotowuje receptury, no wiecie, tak od kuchni Wykluczam testy na białych myszkach, ale moja koleżanka - kosmetyczka wszystkie preparaty i nowe urządzenia wypróbowywała na swoim TŻcie: maseczki, peelingi, lasery, złuszczanie, tipsy
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 20:26   #1405
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem swoją drogą, jak będą też wyglądały sera łagodzące i jak w ogóle Limaria przygotowuje receptury, no wiecie, tak od kuchni
Kilka postów temu Limaria uchyliła nieco rąbka tajemnicy...

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Wykluczam testy na białych myszkach, ale moja koleżanka - kosmetyczka wszystkie preparaty i nowe urządzenia wypróbowywała na swoim TŻcie: maseczki, peelingi, lasery, złuszczanie, tipsy
(zwłaszcza a propos tipsów...)

Edit: Mam jeszcze pytanie - zwłaszcza do Limarii (z góry dziękuję za odpowiedź ) Rzecz dotyczy terminu ważności. Otóż w mojej lodówce stoi jeszcze ok. 25 ml oleju konopnego, który ma termin październikowy (rozumiem, że to koniec października). Obawiam się, że nie zdążę go zużyć. Oczywiście pozostaje jeszcze wysmarowanie nim ciała, ale... trochę mi szkoda na to takiego świetnego oleju. Domyślam się, że jest jakaś dopuszczalna, w miarę bezpieczna granica przekroczenia terminu ważności. Czy tak? Jeśli tak, to jaka? Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2007-10-18 o 21:55 Powód: uzupełnienie
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 12:41   #1406
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Limario ja również jestem zachwycona nową stroną pelen profesjonalizm

W jakiej cenie będzie lipodermina?

I mam wieeekla prośbę/postulat- czy przy każdym mazidle prócz fanatycznego opisu, receptur i innego dobra może być też data wazności? Bo trudno żeby zasypywać Cie mailami za każdym razem gdy się chce złożyć zamówienie bo i tak pracy masz w bród a to nam, konsumentom bardzo ułatwiłoby życie

niezamienna_juz_na_nic sadzę, że tak długo jak olej pachnie normalnie można go używać. jeśli posiadasz olej jojoba dodaj do olejku - on przedłuży jego wytrzymalość

utrapienie zwłaszcza testy z tipsami musiały być... efektowne na mnie bedzie ćwiczyć moja współlokatorka już sie ciesze na darmowe tipsy... tylko czy slusznie?

Pozdrawiam!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:20   #1407
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Strona mi sie podoba, dobrze ze uklad jest taki sam, bo ja nie lubie zmian i uczenia sie na nowo obslugi. Lubie jak jest bardziej kolorowo, tylko bola mnie oczy od czytania (a soczewek nie nosze i babcia jeszcze nie jestem, nie moge nic przeczytac na stronie, musze kopiowac i dopiero co jest meczace.
Katarina, a tam chyba sa podane daty waznosci, przynajmniej przy tych co ja czytalam pisalo czy 2 tygodnie czy iles tam miesiecy.

Aha pytanie czy mleczko migdalowe pachnie migdalami?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:26   #1408
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Z tymi tipsami, to była cała akcja, bo w końcu jej TŻ się zainteresował i tak wyspecjalizował, że sam je klientkom nakłada. Na początku, to było trochę obciachu, ale czego się nie robi, żeby szybiej spłacać raty za mieszkanie. Teraz on twierdzi, że naklejanie jakiś ozdóbek i malowanie cienkich precyzyjnych wzorów go wciąga i pozwala się odprężyć. Poza tym ma żyłkę modelarza i coś mu chyba z tego zostało
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:34   #1409
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Z tymi tipsami, to była cała akcja, bo w końcu jej TŻ się zainteresował i tak wyspecjalizował, że sam je klientkom nakłada. Na początku, to było trochę obciachu, ale czego się nie robi, żeby szybiej spłacać raty za mieszkanie. Teraz on twierdzi, że naklejanie jakiś ozdóbek i malowanie cienkich precyzyjnych wzorów go wciąga i pozwala się odprężyć. Poza tym ma żyłkę modelarza i coś mu chyba z tego zostało
Ale jaja, musial miec zmysl artysty i wielka cierpliwosc
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:46   #1410
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
I mam wieeekla prośbę/postulat- czy przy każdym mazidle prócz fanatycznego opisu, receptur i innego dobra może być też data wazności? Bo trudno żeby zasypywać Cie mailami za każdym razem gdy się chce złożyć zamówienie bo i tak pracy masz w bród a to nam, konsumentom bardzo ułatwiłoby życie
Dołączam się, święta racja , daty ważności by się przydały.
Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
niezamienna_juz_na_nic sadzę, że tak długo jak olej pachnie normalnie można go używać. jeśli posiadasz olej jojoba dodaj do olejku - on przedłuży jego wytrzymalość
Dzięki wielkie , nie pomyślałam o jojobie, gdzie ja mam głowę.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.