Dobre studio piercing'u - zapytaj tutaj - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 10:03   #31
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Talking Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

czesc nie wtracam sie wymienianie pogladow na temat profesjonalnosci nie ktorych osob.Mam tylko takie zapytanie poniewaz w poniedzialek ide zalozyc kolczyk w pepku w poznanskim salonie na ul Głogowskiej 83B to jest od rynku łazarskiego.Interesuje mnie czy to dobry salon moze ktos robil tam kolczyk?Jesli chodzi o higiene wydaje mi sie byc ok czysto sterylnie ale chce wiedziec czy tam dobrze przekolwaja?i jakie znieczulenie jest najlepsze?bo chce przyjsc juz "znieczulona" na zabieg mascia emla ktora oni rowniez stosuja ale czytalam ze by krem dobrze zadziall trzeba odczekac ok 40 min a oni pewnie dadza na to najwyzej 10 tak mysle.chce ograniczyc bol do minimum czy jezeli posmaruje miejsce kolczykowania odpowiednio przed czasem zabiegu da mi to konfort w trakcie jego wykonywania?czekam na odpowiedz z gory b dziekuje ps.zapomnialam dodac ze jestem szczupla i brakuje mi tluszczyku na brzuszku czy to moze stanowic problem? mam nadzieje ze mimo mojej drobnej sylwetki bede mogla miec kolczyk?Czy jest cos na co szczegolnie powinnam zwrocic uwage pod czas zabiegu?wiem ze musi byc wzieta odpowiednia ilosc skory ale chyba sama nie zauwaze czy to w sam raz gdy ta osoba bedzie sie za mnie brac...
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:06   #32
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

czy to studio to titty twister? bo juz jakies na glogowskiej bylo wyzej opisywane. jezeli titty twister, to uciekaj stamtad jak najdalej.

edit: nie, to nie titty - ale jakas kosmetyczka. daj sobie na spokoj z kosmetyczkami, masz w poznaniu na dlugiej bomba studio.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:16   #33
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
czy to studio to titty twister? bo juz jakies na glogowskiej bylo wyzej opisywane. jezeli titty twister, to uciekaj stamtad jak najdalej.

edit: nie, to nie titty - ale jakas kosmetyczka. daj sobie na spokoj z kosmetyczkami, masz w poznaniu na dlugiej bomba studio.
Nie nie to jest w przeciwnym kierunku wczoraj rowniez znalazlam ten adres w sieci ale gdy zobaczylam bilbordy "sex shop" to ucieklam tak ze sie za mna kurzylo^^MELINA a ja chce byc profesjonalnie obsluzona place to wymagam po za tym to moje cialo ktore chce upiekszyc nie oszpecic...
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:21   #34
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

no to na dlugiej. tylko i wylacznie.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:22   #35
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

no tak tyle ze tam gdzie ide na glogowskiej jest salon fryzjerski kosmetyczny tatuazu i percingu w jednym chcial bym tylko wiedziec czy robil tam ktos kolczyk poznac jakas opinie na temat tego salonu? nie mam mozliwosci biegac po poznaniu i szukac salonow zalezy mi na czasie.Prosze nie myslec ze to pochopna decyzja wrecz przeciwnie rozwazalam za i przeciw 2lata wiem ze to dlugo ale taka inwestycja w siebie to nie byle co ogladalam filmiki pytalam zastanawialam sie czy moge miec kolczyk poniewaz na stal chirurgiczna mam alergie ale mysle ze tytan bedzie ok...jestem w stanie duzo zaplacic za fachowa obsluge
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:28   #36
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

hmmm tzn ze z tego musiala bym zrezygnowac a nie wiem czy to bedzie takie proste.jednak wstrzymam sie jeszcze chwile i zaczekam na opinie osob ktore korzystaly z uslug percingu tego salonu....
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:03   #37
sensesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Nie nie to jest w przeciwnym kierunku wczoraj rowniez znalazlam ten adres w sieci ale gdy zobaczylam bilbordy "sex shop" to ucieklam tak ze sie za mna kurzylo^^MELINA a ja chce byc profesjonalnie obsluzona place to wymagam po za tym to moje cialo ktore chce upiekszyc nie oszpecic...

ja nadal polecam na Fredry
w bramie tam gdzie stoi taki smoczek z klocków :P
reklama zawieszona nad brama.
sensesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 11:49   #38
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

znaczy powiem tak: nie sadze, zebys znalazla tutaj kogos, kto tam byl, ale bede nadal namawiac na salon na dlugiej - a odradzac miejsce, gdzie laczony jest salon kosmetczny ze studiem piercingu, ze wzgledu na to, ze zwykle wykonywane tam uslugi sa na naprade niskim poziomie, 'piercerzy' to dziewuchy z jednodniowym kursem, nieumiejące poslugiwac sie klemami, sprowadzajace kolczyki z niepewnych zrodel i bez dostepu do autoklawu. jezeli chcesz, mozesz sie tam przejsc - z miejsca zapytaj o autoklaw, popros, zeby pokazali Ci wysterylizowane kolczyki - powinny byc zapakowane w takie niebieskie, plastikowe torebeczki z czarnym wskaznikiem w srodku. to samo tyczy sie szczypiec, rekawiczki powinny byc jałowe, pakowane parami a nie po 100 sztuk.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 22:08   #39
monicca_sin
Przyczajenie
 
Avatar monicca_sin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
GG do monicca_sin
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Ja polecam studio na ul. Dąbrowskiego 62 'Art line' przekłułam tam sobie nos i jestem bardzo zadowolona, na początku trochę się bałam bólu i w ogóle../ ale pełna profeska ten salon ma wzięcie, przede mną był facet później przyszło jeszcze troje ludzi też do kłucia, jakieś małżeństwo do tatuażu się umówić itd.. heh a tak wogóle to miła obsługa
__________________
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą !
monicca_sin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:24   #40
artline tattoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Uuuuuuuu migracja , a to asa wyciągnęłaś z rękawa hehehe Juz dwa lata są te bioplasty w karku "profesjonalistko ze słyszenia" i nie dopadła ich ani migracja ani odrzucenie... Nie widze sensu sprzeczania sie juz tu wiec darujmy juz sobie, ja wiem swoje Ty również i koniec tematu ...
Pozdrawiam
link usuniety prze moderatora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-08-26 o 21:43 Powód: nieopłacona reklama
artline tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 19:58   #41
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez artline tattoo Pokaż wiadomość
ani migracja ani odrzucenie...
Hmm...
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 16:51   #42
aga29_12
Przyczajenie
 
Avatar aga29_12
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
GG do aga29_12 Send a message via Skype™ to aga29_12
Question Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Znacie moze jakis dobry salon piercingu w Lublinie ?? Pzdr
aga29_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:10   #43
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

z tego co pamietam to Blacha był kiedys gościnnie zapraszany do Lublina do Maniac Tattoo-odezwij się na pw to dam ci na niego namiary jakieś
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 13:04   #44
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Czy znacie salon w poznaniu ktory mi przekluje jezyk bez zgody?mialam zgode na [pepek na jezyk juz nie.Nie pode do kosmetyczki wiem ze w poznaniu jest koles ktorzy przeklowa nosy pepki jezyki itd widzialam kilka osob ktore u niego sie kluly wszystko ladnie zagojone no i sterylnie czy ktos zna lokalizacje owego salonu?A jesli nie to jakiegos innego...?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:51   #45
monicca_sin
Przyczajenie
 
Avatar monicca_sin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
GG do monicca_sin
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Jako starsza i bardziej doświadczona koleżanka radzę Ci żebyś poczekała, aż osiągniesz pełnoletność! Przekłucie ciała to nie jest decyzja, którą można podjąć w 5 minut. Wiele młodych i niedoświadczonych osób tak właśnie podchodzi do tej sprawy : och wszyscy będą mnie podziwiać, a gdy mi się znudzi to przecież wyjmę kolczyk. Trzeba wziąć za to pełną odpowiedzialność, a do tego zdolność prawną mają tylko ludzie, którzy ukończyli 18 rok życia! Fakt, że wśród nich zdarzają się jeszcze "dzieci", ale to już ich prywatna sprawa a tak na marginesie.. do osiemnastki może Ci się odmieni i co? będziesz miała dziurę
__________________
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą !
monicca_sin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:07   #46
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

to jest przemyslana decyzja brakuje mi rok do18 nad pepkiem tez myslalam dlugo i go mam nie robie kolczyka zeby mnie podziwiano nie chce tym sie dowartosciowac;/ robie go dla siebie
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 22:34   #47
marcysia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Ja nie powiedzialabym ze studio na Dlugiej jest dobrym studiem. Po I nie ma tam jakiegos duzego wyboru, po II jak slyszalam studio powinno dawac poczucie bezpieczenstwa i zaufania od poczatku, a ja dzis z kolezanka mialysmy wrazenie jak by mial mnie ktos gdzies wciagnac i podziurkowac. Po III sprzedajacy w zadnym wypadku nie powinien dac do reki, a co dopiero przymierzac kolczyka kupujacemu. W Belfascie, czyli tam gdzie ja sie dziurkuje moge dostac kolczyk przez torebeczke foliowa, a w zadnym wypadku nie moge przymierzac, mimo ze w studio mam znajomego. Kolezanka pytala sie ile kosztuja kolczyki do normalnych dziurek w uszach, pan zademonstrowal ze koleczko z kuleczka kosztuje 40zl, a jak sie pozniej okazalo chodzilo o jednen.... czyli 2 po 80zl. Mam zamiar wyslac mojej kolezance z Belfastu, bo mamy tam 3-4sklepy wypelnione od pierwszej polki do ostatniej. W jednym sklepie jest ponad 1000 wzorow kolczykow. Ja mialam nadzieje ze przylatujac to do Polski wroce z pewna iloscia nowych kolczykow a tu nici!!!! Pozdrawiam!!
marcysia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:52   #48
draga89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
no to na dlugiej. tylko i wylacznie.

Mam tragusa z Długiej.. szybko się zagoił.. trochę się "paprał", ale to moja wina, bo kto ze świeżym kolczykiem idzie w kocioł na koncercie i dostaje z glana akurat w przekłute miejsce.. tylko mnie mogło to spotkać..

Pozdrawiam
draga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 01:32   #49
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Też staję przed wyborem studia, bo w końcu zdecydowałam się na industrial Powoli szala zwycięstwa przechyla się w stronę Monster Tattoo, bo atmosfera w studio na Długiej kompletnie mi nie pasuje [reszta odpadła w przedbiegach]. Może i robią super profesjonalnie, ale jak byłam tam z koleżanką dobre 5 lat temu omawiać jej tatuaż, to pracownicy zachowywali się, jakby robili nam łaskę, że w ogóle z nami rozmawiają i pozwalają nam przebywać w ich boskim studio. No i jeszcze na widok mojego tatuażu stwierdzili, że ogólnie spoko motyw, ale jest zrobiony w lustrzanym odbiciu [chińska litera]. Jakby MUSIELI się do czegoś przyczepić. Może ktoś ma pozytywne doświadczenia z tym miejscem, to chociaż zaryzykuję zajrzenie tam, bo jednak najbardziej zależy mi, żeby przekłucie było zrobione fachowo, a ewentualnie ich gadki jakoś przeboleję...
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 19:57   #50
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Witam czy znacie jakies dobre studio piercingu w Bielsku?Chce zrobic sobie tragusa i poszukuje sprawdzonego studia.
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:29   #51
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Nikt nie pomoze???
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:00   #52
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

polecam www.google.pl
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:51   #53
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Post Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

polecam po pierwsze google.

Ale tak czy tak pomogę . Salon Dragoon Tattoo, ul. 3 maja 2 [ chyba 2] naprzeciwko dworca pkp. Sama tam przebijałam pępek. Bardzo porządny salon.

Tryton - nie wiem gdzie sie miesci ale słyszłałam ze tez bdb salon .
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:55   #54
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Szukałam w google ale nie zbalazłam nic na temat salonów własnie w Bielsku.Dlatego założyłam tan temat bo myślałam że tu mi ktoś pomoże.
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:04   #55
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Wink Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Wpisując w google:
PIERCING BIELSKO BIAŁA
znajduje mi setki stron ;]
Ale tak czy tak polecam dragona
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:50   #56
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Dobre studio piercingu w Bielsku-Białej

Tak stron z adresami a nie z opiniami o danym salonie.A po adresie nie dowiem sie czy dany salon jest dobry.Chciałam porady i temu tu napisałam
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:43   #57
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dobre studia percingu w Wawie!!

up up
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 22:35   #58
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Dobre studia percingu w Wawie!!

ja mogę wypowiedzieć się jedynie na temat Blackstar Studio, bo tylko z ich usług :P korzystałam, porównania więc nie mam. ale jakbym miała robić na pewno bym uderzała do nich. kolczykuje Paweł- świetny gość, najpierw wszystko objaśni, pokaże, doradzi, powie jak pielęgnować itd. ja jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić
malusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:16   #59
TheBlackYear
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Polecam studio Tattoo Monster na Grunwaldzkiej 41a. ;]
Robiłam tam dzisiaj kolczyk i jestem bardzo zadowolona!
Piercer zaje. z dobrym podejściem,wszystko zrobil delikatnie,wiec jak najbardziej polecam. ;]
TheBlackYear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:49   #60
alice83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dobre studio piercingu we Wrocławi

Witam

Chciałabym się zapytać o jakieś dobre studio piercingu we Wrocławiu. Chciałabym sobie przebić pępek (wiem, że to nic skomplikowanego ) i szukam czegoś profesjonalnego.

Z góry dzięki!
alice83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 12:19:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.