Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 15 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Pierwsze maluszki na świecie już mamy 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Witamy na świecie pierwsze maluszki 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Czas zacząć rozpakowywanie 0 0%
Pięć maluszków na świecie już mamy, na kolejne niecierpliwie czekamy. V-VI 2013 cz.15 3 5,36%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 0 0%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.15 1 1,79%
Wielkie brzuszki już widać z dala, lecz jeszcze nie chcemy iść do szpitala. V-VI 2013 1 1,79%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 8 14,29%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.15 5 8,93%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 15 26,79%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 3 5,36%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 06:38   #2371
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Hejka!
Kurna pierdzielony tel!!!! Tyle się napisałam i szlag mi to trafił:-(

VERONIC i KATATE OGROMNE GRATKI!!! Wkońcu maluszki z nami

DIABLI brawo za przeprowadzkę!;-)

BANIECZKO jak tam???:-*

AXELA to teraz czas na Ciebie:-D

ANKAA jak tam sytuacja???

Swoją drogą same chłopaczki nam się pchają pierwsi:-D

VIL nasz pierworodny forumowy cudny:-*



WITAMY Z TYMKIEM W 34 TC
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 06:42   #2372
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gratuluje! duzy chlopak
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 06:54   #2373
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mamy kolejnego maluszka na świecie !!!

Info od Veronic:
"Wojciech Ryszard przyszedł na świat 20 kwietnia o 18:45, 51 cm, 2850g, 10 pkt w skali apgar jest śliczny "

GRATULUJE VERONIC SUPER


Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NO NIE WIERZE ..NIE BYŁO MNIE BO MAM GOŚCI A TU TAKA NIESPODZIANKA..DWÓCH PRZYSTOJNIACZKÓW MAMY

GRATULUJE KATATED UZY CHŁOPCZYK

ANKAA
trzymaj się ..
przede wszystkim kochana nie bój się!!! nie ma czego..

będę zaglądac ..ale na pisanie nie mam czasu za wiele..brat przylecial z Irlandii ..dziś mój Wikula kończy dwa latka..a on jest chrzestnym i taki prezent nam zrobił swoją osobą
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 06:57   #2374
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14

Ada to miłego czasu z rodzinką;-)

Ściągnęłam przed chwilą te aplikacje wizaż na tel.
Mam nadzieję że ułatwi mi to korzystanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:10   #2375
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość



będę zaglądac ..ale na pisanie nie mam czasu za wiele..brat przylecial z Irlandii ..dziś mój Wikula kończy dwa latka..a on jest chrzestnym i taki prezent nam zrobił swoją osobą
Zdrowia i wszystkiego co najlepsze dla Twojego synka!! A wujek super prezent zrobił

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Ada to miłego czasu z rodzinką;-)

Ściągnęłam przed chwilą te aplikacje wizaż na tel.
Mam nadzieję że ułatwi mi to korzystanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Za 34t

Colorku, nie mogę znaleźć tej aplikacji, masz może linka i dasz radę podesłać?
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:12   #2376
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
i po obiadku fajnie tak gotowac razem z mama przypomnialy mi sie stare dobre czasy hehe. tz niedawno wrocil ze szkoly, wiec czas szybko minal.
pol dnia spedzilam segregujac ciuszki...dostalam jakis czas temu od znajomej ubranka (wieksze, tak od roku do nawet 4 lat!) i do teraz nie moge wyjsc z podziwu. mamooo ile tego jest. i same takie nietypowe cuda - mnostwo sukienek, plaszczykow, poncho, torebek. az chcialabym zrobic Wam fotki, ale tego jest tyle, ze nie ogarniam zapakowalam do 3 wielkich podroznych walizek i beda czekac na skonczony roczek...i przedszkole
zrobilam na szybko fotki torebek ja chyba tylu nie mam
trudno! mloda bedzie chodzila po drzewach w sukienkach i z lwem albo koniem pod pacha

Czaderskie torebunie szczegolnie ta kurka z 1 foty i z 2giej bialo czerwony piesek
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:17   #2377
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Hejka!
Kurna pierdzielony tel!!!! Tyle się napisałam i szlag mi to trafił:-(

VERONIC i KATATE OGROMNE GRATKI!!! Wkońcu maluszki z nami

DIABLI brawo za przeprowadzkę!;-)

BANIECZKO jak tam???:-*

AXELA to teraz czas na Ciebie:-D

ANKAA jak tam sytuacja???

Swoją drogą same chłopaczki nam się pchają pierwsi:-D

VIL nasz pierworodny forumowy cudny:-*



WITAMY Z TYMKIEM W 34 TC
aa juz lepiej ...co robic jest ale jest ok
za 34tc
Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aleee duuzyyyy , z wypowiedzi wnioskuje cc - mam nadzieje ze przestanie bolec
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!


Ech. Moja współlokatorka jest naprawde spoko tylko ma jedną giga wadę. Chrapie głośniej niż mój dziadek co jest bardzo dużym wyczynem bo myślałam że już głośniej się nie da
Stopery trochę wyciszaja ale nie do końca...
hmm mam nadzieje ze ja tak nie daje heheh bo sie mezus by nie wysypial heehee a z korkami w uszach ja nie umiem spacc takze wspolczuje
Cytat:
Napisane przez ankaaa26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje!!

U mnie cos sie zaczyna dziac, skurcze, bol plecow i brzucha i kawalki krwi takie skrzepy malutkiey, poki co polozna mowila ze szyjka sie rozwiera, lekarz mnie zbada o 10.
Na ktg skurcze nie wyszly, ale czuje ze na dniach to maly wyjdzie, boje sie
ooo to trzymam kci ukii , nie boj sie i tak musisz toprzejsc i takkk ... wiem wiem łato mowic ... heee tez sie bojee
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 07:18   #2378
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

metropolitan "kolczyki na chrzest" kupowałem, bo TZ będzie ojcem chrzestnym za tydzień i dziewczyny mi doradzily które wybrać

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje!
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:25   #2379
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14

Happy wpisz w wyszukiwarkę google play "wizaz" i ci znajdzie
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:31   #2380
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Ada to miłego czasu z rodzinką;-)

Ściągnęłam przed chwilą te aplikacje wizaż na tel.
Mam nadzieję że ułatwi mi to korzystanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
Zdrowia i wszystkiego co najlepsze dla Twojego synka!! A wujek super prezent zrobił




Za 34t

Colorku, nie mogę znaleźć tej aplikacji, masz może linka i dasz radę podesłać?
jejku ..dziękuję dziewczyny
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:35   #2381
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Katate Veronic GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !!!
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 07:35   #2382
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
mam to samo...a pytałaś o to gina?
U gina brzuszek ok, poza tym ja chodzę na NFZ i czasami to odczuwam ... ale jakby się coś działo poważniej to poszłabym prywatnie, może mała tak się rozpycha że na pina skórę, bo na dole jest ok tylko góra twarda
Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:48   #2383
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Witam witam niedzielnie
widzę że nowe maluszki się pojawiły
zaraz was nadrobię

No i muszę się pochwalić że remont mamy praktycznie skończony! Myślałam że TŻtowi zejdzie z 2 dni żeby to wszystko poskładać i powynosić a on sie uwinął w jedno popołudnie
No i zaczęłam szykować kącik dla małej, niestety ustawienie które wymyśliłam wyglądało okropnie więc siedziałam i myślałam nad czymś innym. I w końcu jest za dużo się na namyśliłam jedynie którą ścianę odstąpić małej no ale najważniejsze że łóżeczko już gotowe jeszcze tylko obrazki powiesić i finito
No ale trochę się napracowałam wczoraj, zwłaszcza dużo się schylałam kucałam itd. TŻ się darł na mnie że mam nic nie robić bo przez to urodzę i kurcze trochę mnie nastraszył bo jak skończyłam to mała brykała chyba z 3 godz non stop i to bardzo mocno. Chyba przez całą ciąże tyle się nie ruszała co wczoraj. Trochę zaczęło mnie to niepokoić i stwierdziłam że jak dziś będzie to samo to dzwonię do gina. No ale dziś rano parę kopniaczków i śpi stwierdziłam że jestem zbyt zmęczona żeby rodzić
Jutro idę do gina, we wtorek dentysta, w środę zawozimy samochód do zmiany butli i odbierzemy dopiero w czwartek. Więc daję małej pozwolenie że od piątku może wychodzić

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
No to na jego urodziny bedziesz mieć zęby bez kamienia
tak tak będzie mnie miał w prezencie

diabli za nowe mieszkanko

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
mi się wydaje że te przeziębianie związane z klimatyzacją wynikają albo z zagrzybionej klimatyzacji albo z różnicy temperatur jak się wychodzi z klimatyzowanego pomieszczenia na upał.
miałam w pracy klimę i mimo że siedziałam tam prawie cały dzień w między czasie nie wychodząc to wiecznie byłam chora.

loney biedny ten Twój TŻ, dużo zdrówka wam życzę

Mysia ja też zrezygnowałam z kranówy. Mamy dzbanek i używam wody tylko z niego, nawet do gotowania.

karota witaj mam nadzieję że ze zdrówkiem już jest ok

Tity nie wiem czy to się zawsze sprawdza ale mamuśki drugich dzieciaczków mi narzekały że w drugiej ciąży to dzieciaczki strasznie ruchliwe i bardzo boleśnie kopią
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce

Edytowane przez sharpnowaja
Czas edycji: 2013-04-21 o 08:12
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:52   #2384
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mamy kolejnego maluszka na świecie !!!

Info od Veronic:
"Wojciech Ryszard przyszedł na świat 20 kwietnia o 18:45, 51 cm, 2850g, 10 pkt w skali apgar jest śliczny "

GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
idziesz do urzędu miasta z odpisem aktu małżeństwa i dowodami osobistymi, a szpital wcześniej wysyła odpowiednie dokumenty. i wsio chyba że w każdym mieście jest inaczej ale wątpię. u nas było tak, a na pesel się czeka ok. 3 tyg i dopiero potem można załatwiać becikowe - to już Wam piszę dodatkowo bo się zdziwiłam że pesel do tego potrzebny.

dzisiejszy Przemuś dla ciotek
coraz wiekszy

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje!!

U mnie cos sie zaczyna dziac, skurcze, bol plecow i brzucha i kawalki krwi takie skrzepy malutkiey, poki co polozna mowila ze szyjka sie rozwiera, lekarz mnie zbada o 10.
Na ktg skurcze nie wyszly, ale czuje ze na dniach to maly wyjdzie, boje sie
powodzenia anka


kurde co tu sie dzieje, szal maluchow
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:55   #2385
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Mam juz wyniki krwii. Dobre wiadomości są takie, że po miesiącu hemoglobina wskoczyła mi na normę ( dolną, ale normę), ale od 3 badań (czyli 3 mies) mam podw. krwinki białe, liczbę neurocytów i liczbę monocytów.
Poza tym w moczu w sumie prawie od początku ciąży mam bakterie...
dobrze że krew się poprawiła i bardzo mnie dziwi że Twoja lekarka nic nie robi z tym moczem. Mój gin to właśnie siuśkami się strasznie przejmuje, po tym jak miałam infekcję to co chwilę każe mi robić badania. Pij herbatkę żurawinową/sok z żurawiny na prawdę to pomaga.

Veronic na razie doczytałam o wodach. Mam nadzieję że będzie coś więcej

diabli za ogarnięcie wszystkiego. Firma, remont, ciąża- jesteś mega
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce

Edytowane przez sharpnowaja
Czas edycji: 2013-04-21 o 08:12
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:59   #2386
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
U gina brzuszek ok, poza tym ja chodzę na NFZ i czasami to odczuwam ... ale jakby się coś działo poważniej to poszłabym prywatnie, może mała tak się rozpycha że na pina skórę, bo na dole jest ok tylko góra twarda
może i masz rację? u mnie też dół ok, tylko ta górna część się napina, ale i tak wyżej niż ma dupkę w moim przypadku. No i mi się to zdarza jak wstaję/ siadam. W czwartek mam pierwsze KTG, ciekawe czy jakieś skurcze wyłapie.

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Happy wpisz w wyszukiwarkę google play "wizaz" i ci znajdzie

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Witam witam niedzielnie
widzę że nowe maluszki się pojawiły
zaraz was nadrobię

No i muszę się pochwalić że remont mamy praktycznie skończony! Myślałam że TŻtowi zejdzie z 2 dni żeby to wszystko poskładać i powynosić a on sie uwinął w jedno popołudnie
No i zaczęłam szykować kącik dla małej, niestety ustawienie które wymyśliłam wyglądało okropnie więc siedziałam i myślałam nad czymś innym. I w końcu jest za dużo się na namyśliłam jedynie którą ścianę odstąpić małej no ale najważniejsze że łóżeczko już gotowe jeszcze tylko obrazki powiesić i finito
No ale trochę się napracowałam wczoraj, zwłaszcza dużo się schylałam kucałam itd. TŻ się darł na mnie że mam nic nie robić bo przez to urodzę i kurcze trochę mnie nastraszył bo jak skończyłam to mała brykała chyba z 3 godz non stop i to bardzo mocno. Chyba przez całą ciąże tyle się nie ruszała co wczoraj. Trochę zaczęło mnie to niepokoić i stwierdziłam że jak dziś będzie to samo to dzwonię do gina. No ale dziś rano parę kopniaczków i śpi stwierdziłam że jestem zbyt zmęczona żeby rodzić
Jutro idę do gina, we wtorek dentysta, w środę zawozimy samochód do zmiany butli i odbierzemy dopiero w czwartek. Więc daję małej pozwolenie że od piątku może wychodzić


tak tak będzie mnie miał w prezencie

diabli za nowe mieszkanko

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------


miałam w pracy klimę i mimo że siedziałam tam prawie cały dzień w między czasie nie wychodząc to wiecznie byłam chora.

loney biedny ten Twój TŻ, dużo zdrówka wam życzę

Mysia ja też zrezygnowałam z kranówy. Mamy dzbanek i używam wody tylko z niego, nawet do gotowania.

karota witaj mam nadzieję że ze zdrówkiem już jest ok

Tity nie wiem czy to się zawsze sprawdza ale mamuśki drugich dzieciaczków mi narzekały że w drugiej ciąży to dzieciaczki strasznie ruchliwe i bardzo boleśnie kopią

za remoncik
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:05   #2387
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Vil- sliczny Przemus
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:06   #2388
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Chyba Ty?
nieeeee, a juz sie nie wyrywam


Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

gratuluję!!



plamienia brak
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:11   #2389
_pola
Rozeznanie
 
Avatar _pola
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 974
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Veronic, Katate moje gratulacje Mamusie!!!!

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość


Sraty pierdaty. Mam chrześnicę Alicję i szlag rodziców trafia jak ktoś mówi do niej Ala. Tylko, że nikt tak do niej nie mówi. Mała już potrafi się sama obronić i jak zdarzy się, że ktoś "nowy" powie do niej Ala, wtedy jej reakcja jest: "Ja jestem Alicja". I naprawdę wszyscy to szanują, więc jeśli będziesz czujna, to nikt Lena nie będzie mówił.
Pocieszyłaś mnie Będę mega czujna I naprawdę będę powtarzała do znudzenia, że to jest Elenka

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
U gina brzuszek ok, poza tym ja chodzę na NFZ i czasami to odczuwam ... ale jakby się coś działo poważniej to poszłabym prywatnie, może mała tak się rozpycha że na pina skórę, bo na dole jest ok tylko góra twarda
A może mała wypina Ci tam dupkę? Bo ja też mam ciągle górę twardą, ale to dlatego, że Eli się tam wpycha

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Witam witam niedzielnie
widzę że nowe maluszki się pojawiły
zaraz was nadrobię

No i muszę się pochwalić że remont mamy praktycznie skończony! Myślałam że TŻtowi zejdzie z 2 dni żeby to wszystko poskładać i powynosić a on sie uwinął w jedno popołudnie
No i zaczęłam szykować kącik dla małej, niestety ustawienie które wymyśliłam wyglądało okropnie więc siedziałam i myślałam nad czymś innym. I w końcu jest za dużo się na namyśliłam jedynie którą ścianę odstąpić małej no ale najważniejsze że łóżeczko już gotowe jeszcze tylko obrazki powiesić i finito
No ale trochę się napracowałam wczoraj, zwłaszcza dużo się schylałam kucałam itd. TŻ się darł na mnie że mam nic nie robić bo przez to urodzę i kurcze trochę mnie nastraszył bo jak skończyłam to mała brykała chyba z 3 godz non stop i to bardzo mocno. Chyba przez całą ciąże tyle się nie ruszała co wczoraj. Trochę zaczęło mnie to niepokoić i stwierdziłam że jak dziś będzie to samo to dzwonię do gina. No ale dziś rano parę kopniaczków i śpi stwierdziłam że jestem zbyt zmęczona żeby rodzić
Jutro idę do gina, we wtorek dentysta, w środę zawozimy samochód do zmiany butli i odbierzemy dopiero w czwartek. Więc daję małej pozwolenie że od piątku może wychodzić
Super, że tak szybko poszło
__________________
Elenka
22 maj 2013

Franek
5 sierpień 2014

I wyciągnęło do mnie malutką rączkę,
I siłę mi dało niespotykaną,
I miłość największą,
bezinteresowną...
Dziecko moje

23 maj 2012 11tc
_pola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 08:11   #2390
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Innocence ja też miałam chwile grozy z różyczką. I dowiedziałam się od znajomego gina (nie swojego) że to nic że byłam szczepiona. Ogólnie to w 8 m-cu ciąży nic nie powinno się stać ani z kobietą ani z dzieckiem ale w 9 m-cu dziecko może się zarazić i przechodzić różyczkę w brzuszku a to ejt bardzo groźne. Mam nadizeję że będzie ok. Zresztą różyczką nie tak łatwo się zarazić.

Meli jeśli możesz to napisz mi jakie są koszty tego aparatu. Też się nad tym zastanawiałam.

Oglądałam w piątek program "położne" i te dziewczyny rodzą tam nawet po 30 parę godz, masakra- ja nie chcę tak cierpieć

salviae śliczne maleństwo. Kurcze martwią mnie te wasze problemy z karmieniem. Ja nie wiem czy sobie psychicznie z czymś takim poradzę, a bardzo chcę karmić.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:12   #2391
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja to zrozumiałam tak (mówili nam na SR), że szpital wysyła to do USC a Wam dają papierek kiedy macie się do USC zgłosić z resztą dokumentów. Ale ręki sobie nie dam uciąć, że tak to działa.
mhm

Veronic gratuluję

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
idziesz do urzędu miasta z odpisem aktu małżeństwa i dowodami osobistymi, a szpital wcześniej wysyła odpowiednie dokumenty. i wsio chyba że w każdym mieście jest inaczej ale wątpię. u nas było tak, a na pesel się czeka ok. 3 tyg i dopiero potem można załatwiać becikowe - to już Wam piszę dodatkowo bo się zdziwiłam że pesel do tego potrzebny.

dzisiejszy Przemuś dla ciotek
dzięki

śliczny
Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gratuluję
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ech. Moja współlokatorka jest naprawde spoko tylko ma jedną giga wadę. Chrapie głośniej niż mój dziadek co jest bardzo dużym wyczynem bo myślałam że już głośniej się nie da
Stopery trochę wyciszaja ale nie do końca...
no ale co się dziwić przy takiej wadze
Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje!!

U mnie cos sie zaczyna dziac, skurcze, bol plecow i brzucha i kawalki krwi takie skrzepy malutkiey, poki co polozna mowila ze szyjka sie rozwiera, lekarz mnie zbada o 10.
Na ktg skurcze nie wyszly, ale czuje ze na dniach to maly wyjdzie, boje sie

trochę się zestresowałam bo masz termin tak jak ja
nie próbują zatrzymać akcji?


kurd4e Mały uwalił mi się chyba na jakiś nerw, bo jak wstałam to siedzieć nie mogłam tak mnie lewa noga rwała na szczęście teraz przeszło ale coś czuję, że teraz zacznie mi dokuczać

Edytowane przez potterka
Czas edycji: 2013-04-21 o 08:14
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:17   #2392
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez _pola Pokaż wiadomość
Gold duży synuś Gratulacje
Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
gold ale maluszek już ma ładną wagę
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ale już duży
ps. śliczny kącik dla Maluszka
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ale duży chłopak i za wizyte

dziękuję no, jest duży... a ja w ciąży przytyłam już 16 kg, ale ostatnio mocno spuchłam więc czuję że to też dużo wody.

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Laseczki ! Wiem , że śpicie, ale napiszę, bo potem nie będę miała jak
Spałam sobie i o 1 nagle odeszły mi wody
mam nadzieję, że niedługo zobaczę mojego dzidziusia i wszystko będzie dobrze
Gratuluję syneczka niech się zdrowo rozwija!

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Danio? Fajna ksywka dla bąbla .
Danio bo będzie Daniel

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Uuuu... Duży synuś
Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Mały całkiem duży sie szykuje.
Zastanawiam się jakie są przesłanki do cc jeżeli chodzi o wagę? nie wiem czemu czasami lekarze bagatelizują dane z usg i twierdzą że kobieta da radę. Mój gin powiedział mi że odbierał poród i niby wiedział ze dziecko jest duze, kobieta się meczyła, ale on nie wierzył że będzie za duzy. Urodziła ponad 5 kg dziecko, a potem on ją przepraszał Chyba nie chcę chcę zeby mój gin miał dyżur jak ja będe rodzić


Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
U mnie cos sie zaczyna dziac, skurcze, bol plecow i brzucha i kawalki krwi takie skrzepy malutkiey, poki co polozna mowila ze szyjka sie rozwiera, lekarz mnie zbada o 10.
Na ktg skurcze nie wyszly, ale czuje ze na dniach to maly wyjdzie, boje sie
nie bój się na pewno będzie wszystko dobrze, nawet jeżeli urodzi się trochę mniejszy trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera..
gratuluję syneczka, niech rosnie zdrowo!

Veronic, Katate czekam już na relacje z Waszych porodów

------

Wczoraj bylismy w szpitalu chyba 3 godziny. Czekalismy na KTG. Podłaczyli mnie i wszystko w porządku ale cisza. Potem miałam mjeszcze szybkie usg i na fotelu. Szyjka nadal zamknieta Przy mnie przyjęli na oddział chyba z 3 dziewczyny. Ogólnie fajnie bo oswoiłam się z otoczeniem izby przyjęć, ale dziwiłam się że np. laska przyjechała , mówi że ma od 3 godzin skurcze co ok.5 minut (nie wygladała jakby coś ją bolało) i czekała na swoją kolej badania chyba ponad godzinę Jutro idę na badanie krwi i moczu. Potem mam dac znać lekarzowi. Ogólnie określił, że teraz już będę ,,krążyć wokół szpitala"

Chyba załąpuje lekkiego doła i to przez tż, bo od początku ciąży gadał że synek urodzi się mu na urodziny i co ... nic. Urodziny tż minęły a ja nadal w dwupaku.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:23   #2393
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.
Katate, moje wielkie gratulacje!!! Odpoczywaj póki możesz i przytul od Ciotek Michasia!

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje!!

U mnie cos sie zaczyna dziac, skurcze, bol plecow i brzucha i kawalki krwi takie skrzepy malutkiey, poki co polozna mowila ze szyjka sie rozwiera, lekarz mnie zbada o 10.
Na ktg skurcze nie wyszly, ale czuje ze na dniach to maly wyjdzie, boje sie
Kochana, trzymam kciuki, żeby jeszcze chwilę zaczekał. A jeśli jednak zechce wychodzić to żeby wszystko było cacy!

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
będę zaglądac ..ale na pisanie nie mam czasu za wiele..brat przylecial z Irlandii ..dziś mój Wikula kończy dwa latka..a on jest chrzestnym i taki prezent nam zrobił swoją osobą
Wszystkiego najlepszego dla Wiko! Super, że brat przyjechał, życzę Was fajnego, rodzinnego czasu

Dzień dobry! Pospałam sobie znów 9h Ach muszę korzystać póki mogę Do łazienki wstasję co ok 2,5-3h. Jeśli z karmieniem będzie podobnie i będę dawała radę zasnąć po od razu to może będzie ok Zobaczymy.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:34   #2394
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Sharp- ja swojej przyzwolenie na wychodzenie tez dalam od piatku choc szczerze powiedziawszy nie czuje zebym miala urodzic za 5 dni, na razie nie mam zadnych przepowiadaczy czy objawow zblizajacego sie porodu jutro wizyta, wiec zobaczymy co powie gin

Nadrobilam z grubsza i uciekam, piekna pogoda u nas, wczoraj przyjechala moja rodzicielka, z ktora nie widzialam sie 10miesiecy, wiec zdazyla zeby zobaczyc mnie z brzuszkiem milej niedzieli
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:34   #2395
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

15 dni do tp
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:34   #2396
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mamy kolejnego maluszka na świecie !!!

Info od Veronic:
"Wojciech Ryszard przyszedł na świat 20 kwietnia o 18:45, 51 cm, 2850g, 10 pkt w skali apgar jest śliczny "
Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
OGROMNE GRATULACJE DLA WAS DZIEWCZYNYklas ki:



Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje!!

U mnie cos sie zaczyna dziac, skurcze, bol plecow i brzucha i kawalki krwi takie skrzepy malutkiey, poki co polozna mowila ze szyjka sie rozwiera, lekarz mnie zbada o 10.
Na ktg skurcze nie wyszly, ale czuje ze na dniach to maly wyjdzie, boje sie
Nie bój się - będziemy mieć kolejnego niuńka na świecie

vil-Przemuś się zmienia z dnia na dzień-coraz bardziej przystojny
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:36   #2397
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Urodzilam o 21.15 syn 3950g i 58 cm. Skonczylo sie cc niestety. Maly jest cudny. Bylam przytomna caly czas. Juz byl na cycu u mnie. Teraz boli jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
GRATULACJE!!! a ból po cc szybko minie, zobaczysz!

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
metropolitan "kolczyki na chrzest" kupowałem, bo TZ będzie ojcem chrzestnym za tydzień i dziewczyny mi doradzily które wybrać
aaa.... kurcze, jednak w ciąży człowiek jest intelektualnie upośledzony...



A u mnie dzisiaj słoneczko
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:36   #2398
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Meli jeśli możesz to napisz mi jakie są koszty tego aparatu. Też się nad tym zastanawiałam.
Jeden łuk metalowy kosztuje 1800 zl a ceramiczny 2500 zl.
Wizyty chyba sa co miesiac i u mnie sobie licza za wizyte kontrolna za jeden łuk od 70 zl. do 150 zl.

Dziewczyny wiecej pisaly kilka stron wczesniej o tych aparatach, ja jeszcze jestem przed wizyta u ortodontki. Wiec lepiej kobity pytaj
Ale mam nadzieje, ze na poczatku maja juz bede miala na zebach aparat
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:37   #2399
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mamy kolejnego maluszka na świecie !!!

Info od Veronic:
"Wojciech Ryszard przyszedł na świat 20 kwietnia o 18:45, 51 cm, 2850g, 10 pkt w skali apgar jest śliczny "
uwielbiam takie wiadomości na dzień dobry wszystkiego dobrego dla całej rodzinki i gratulacje Veronic

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość

dzisiejszy Przemuś dla ciotek
cudny jest
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:40   #2400
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a mam do was pytanko, czy w trakcie ciąży miałyście jakiekolwiek badanie piersi?? USG, albo cokolwiek??
ja nie miałam ani raz

Meli mi sukienka bardzo się podoba i jaka Ty szczuplutka jesteś

Karuzelę do łóżeczka mam, pożyczoną od siostry. W sumie nie wiem czy sama bym kupowała, chociaż jej mały ją uwielbiał i miała przy niej spokój

no i w końcu doczytałam o maluszku Veronic wielkie wielkie gratulacje dla Ciebie i Wojtusia tak a propo to miałyśmy rodzić razem 25.04

vil Przemuś jest cudowny

Katate i kolejny maluszek z nami wielkie gratulacje! mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.