Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 15 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Pierwsze maluszki na świecie już mamy 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Witamy na świecie pierwsze maluszki 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Czas zacząć rozpakowywanie 0 0%
Pięć maluszków na świecie już mamy, na kolejne niecierpliwie czekamy. V-VI 2013 cz.15 3 5,36%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 0 0%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.15 1 1,79%
Wielkie brzuszki już widać z dala, lecz jeszcze nie chcemy iść do szpitala. V-VI 2013 1 1,79%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 8 14,29%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.15 5 8,93%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 15 26,79%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 3 5,36%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 10:29   #2731
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hej,
Piszę w imieniu Weronisi (jestem tż).
Żonka leży z dzidzią w szpitalu, ma problemy z karmieniem, mały mało je i pewnie jeszcze ich potrzymają w szpitalu.
Pozdrawiam
dla Veronic i dla synka
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:29   #2732
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Chyba dzis wychodze
trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
k

Barwineczek musisz sobie dac jakis zapas, 10 dni max po terminie wiec faktycznie 3 tyg, to Twoje ostateczne slowo hehe. glowa do gory, jeszcze troszke! pozno pojawilas sie na forum, wiec dotrzymaj nam teraz towarzystwa

DZIEN DOBRY!
już się wyluzowałam, korzystam z ostatnich dni wolności, znajduję różne rzeczy do roboty, w sumie to nawet na rękę mi to

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ja na początku też się dziwilam że lezenie i spanie może męczyć a jednak
:
mój mąż też doszedł do takiego wniosku i obudził mnie o 5.30

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Czuje to samo. Ostatnio na grillu teść siostry Tzta stwierdził ze duzo przytyłam, a nie znam człowieka, ze 2 razy w życiu go wcześniej widziałam i w ogóle po co mi takie rzeczy gada. On chudy jak pies, wiec ja przy nim kolumbryna, już na końcu języka miałąm "a pan jest zasuszony jak śliwka", ale dałam se spokój. Mi nawet w sklepie mówia, ze duzy brzuch,I wtedy właśnie sobie myśle, a jaki ma być kurna?
ile ludzi tyle opini. Babcia męża uważa że jestem gruba i duzo przytyłam, a byłam dzisiaj w pracy u męża i jego wspólnik stwierdził, że wyglądam jakbym piłkę połknęła i poza tym nic nie widać więc jakby człowiek chciał się przejmowac to by od euforii po depresję przechodził co chwilę

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Do pielęgnacji pępka będziecie mieć ocenisept czy takie już pakowane nasączone gaziki? Nie wiem czy zamawiać.
octanisept

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
świetne
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:30   #2733
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cześć

u mnie 11 dni do TP

uciekam na wizytę, bo na 12:00, zobaczymy co powie gin

Miłego dnia
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:31   #2734
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dziewczyna z charakterem - widocznie woli zabawy z kolegami hehe. tez wczoraj zastanawialam sie co to bedzie, skoro mala ma tyyyyle sukienek...juz widze jak w nich smiga po drzewach

no tylko babcie nie mogą przeżyc tego i kupują lalki, i efekt taki, że całe pudło lalek stoi i się kurzy ma to po mnie, bo ja też wolałam autkami śmigać i szczerze mówiąc mi to pasuje, że Blanka tak ma, bo wolę z nią w jakieś wyścigi się bawić niż lalkami. A sukienusie to inna bajka, na co dzień ją ubieram bardzo wygodnie, zwłaszcza do przedszkola, ale wyjściowych sukienusi ma masę, uwielbiam ją w takim delikatnym wydaniu. Polecam wam sukienusie w tk maxx, są śliczne wyjściowe, a przy tym bawełniane a nie jakiś nieprzepuszczalny szitowy materiał i często są w kompletach z pasującymi majtusiami i opaseczkami. Jeju, jak super mieć córeczkę!!!
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:31   #2735
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
n

do tp zostało 9 dni, ale nabijam się z męża że urodzę za 3 tygodnie
oo to już bliziutko finału u nas do tp zostało 33 dni
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:33   #2736
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Elusiek
Jak ja lubię TAKIE wizyty u mojej lekarki. O 7.30 byłam już pod gabinetem, a tam kartka że ma urlop i dopiero jutro się pojawi więc dziś nici z usg, badań i wyspania się Zapewne jutro to już ostatnia wizyta przed porodem. Kręgosłup coraz mocniej mnie boli, pisałyście ostatnio o basenie. Takie pytanko mam czy pod koniec ciąży można się jeszcze spokojnie przejść na basen? choć bardziej mi chodzi o jakiś brodzik czy jakuzy? czy to pomaga? Nie wytrzymuję już z tym bólem pleców, a zauważyłam że dłuższa kąpiel w wannie dobrze na mnie wpływa, ale na krótko pomaga
co za babka jak nie masz żadnych przeciwskazań od lekarza, to spokojnie możesz iść na basen, ale taki wypad najlepiej z nim skonsultować
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:34   #2737
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Chyba dzis wychodze
to dobrze
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:34   #2738
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Do pielęgnacji pępka będziecie mieć ocenisept czy takie już pakowane nasączone gaziki? Nie wiem czy zamawiać.
ja kupiłam jałowe pakowane i dostałam od koleżanki octenisept
na sr mówili żeby psiknąć i przetrzeć jałowym
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:34   #2739
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1




Nadrabiać będę jak wyślę męża do pracy. Chciałam wam powiedzieć, że dostaliśmy list z policji i wszczęli śledztwo jeśli chodzi o ten wózek i zajmuje się tym prokuratura wiec mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy

Urodził ktoś albo rodzi??
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:35   #2740
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Do pielęgnacji pępka będziecie mieć ocenisept czy takie już pakowane nasączone gaziki? Nie wiem czy zamawiać.
ja tylko octanisept
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:36   #2741
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

nie wiem czy to dobrze, ale złapałam wiatr w żagle, latam jak kot z pęcherzem, nie poznaję siebie , jeszcze 2 tygodnie temu płakałam wieczorami, że mam dość a teraz jest mi bardzo dobrze, im bliżej końca tym bardziej odległe jest to wszsytko moze się wezmę za obcinanie bukszpanów

Edytowane przez barwineczek
Czas edycji: 2013-04-22 o 10:37
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:39   #2742
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013

dzień dobry
u nas tż piękne słonko, czekam aż pralka skończy pranie
no i udało mi się nadrobić

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Mam pytanie o basen. Postanowiłam się nieco rozruszać bo coś mi za dużo kg przybywa w tym III trymestrze i mimo, że do końca mam 8 tygodni to do wagi wymarzonej brakuje mi tylko 2 kg.
A muszę uczciwie przyznać, że ostatnio objadam się słodyczami więc postanowiłam zacząć rozsądnie się żywić i nieco ruszać.
W związku z tym padł pomysł na basen...ale powiedzcie mi dziewczyny co i ile można na tym basenie?
Bo rozumiem, że przepłynięcie żabką 10 długości nie jest za bardzo wskazane.
Ja na początku szalałam z wagą, teraz chyba troszkę przystopowałam ( na szczęście) Mam 16kg na plusie.
Basen to super pomysł, śmiało możesz pływać nawet i po 20 długości. Tylko tak relaksacyjnie, nie na wyścigi. Zależy jaką masz kondycję. Ja pływam żabką 30 minut praktycznie bez przerwy, potem odpoczywam i dalej pływam

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hej,
Piszę w imieniu Weronisi (jestem tż).
Żonka leży z dzidzią w szpitalu, ma problemy z karmieniem, mały mało je i pewnie jeszcze ich potrzymają w szpitalu.
Pozdrawiam
dziękujemy za informacje
Trzymamy za karmienie i niech Twoje Skarby szybko wracają do domciu

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Ubieram się i spadam na wizytę. Oczywiście na krzywego ryja, bo nie jestem zapisana, więc mam nadzieję, że mnie przyjmie!
Trzymać kciuki!


pawie_oczko, xal, ankaaa206, colorblue, banka26 za Was też trzymam mocno

Sharp- a to łobuz z gina, że przełożył wizytę.. ciekawe czy do tego czasu nie urodzisz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Chyba dzis wychodze


Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj teście przywieźli Kubusiową brykę i oboje z Mężem jesteśmy mega zadowoleni (mimo, że kupno w ciemno, przez allegro, nie oglądając na żywo osobiście). Mężu dumnie wczoraj złożył wersję z gondolką i śmigał po całej chacie, najpierw na pusto, później z misiem Nie dał mi się dopchać do wózka
Generalnie wózek wygląda jak nowy, zero zabrudzeń, otarć itp! Muszę tylko kupić parasolkę, bo mi się zamarzyło ją mieć
SUPER


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
my byliśmy wczoraj u moich rodziców i oprócz załatwionego łóżeczka, mama już skombinowała materacyk (gryka-kokos, nieużywany za 50 zł, bo synek jej koleżanki nie śpi w łóżeczku tylko z rodzicami), ochraniacz, jakieś kołderki do wózka, prześcieradła, pościel.. i chodzi po lumpach i wynajduje małe ubranka.. normalnie szaleństwo, zanim ja się zbiorę do kompletowania wyprawki to się okaże że moja mama połowę roboty już odwaliła "a bo taka okazja była"
ale fajna Mamuśka
dla niej

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Do pielęgnacji pępka będziecie mieć ocenisept czy takie już pakowane nasączone gaziki? Nie wiem czy zamawiać.
ja kupiłam w aptece octenisept. Wzięłam też jałowe gaziki i patyczki

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Hejka w ten słoneczny dzień!!!:-D

My po wizycie już.

34 tydzień, 12kg na plusie.
Przyplątała się drożdżyca:-(
zrobiła mi wyjątkowo usg,żeby sprawdzić ułożenie:-D
Dalej główka w dole. Waga jakieś 2200g. Termin z usg wychodzi na 4-5 czerwca.

JENNY KOLEJNA WIZYTA 13 MAJA
Zapisz jak możesz:-*

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za wizytę, Tymek ładnie rośnie
i życzę szybkiego rozprawienia się z grzybkami
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:39   #2743
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
nie wiem czy to dobrze, ale złapałam wiatr w żagle, latam jak kot z pęcherzem, nie poznaję siebie , jeszcze 2 tygodnie temu płakałam wieczorami, że mam dość a teraz jest mi bardzo dobrze, im bliżej końca tym bardziej odległe jest to wszsytko moze się wezmę za obcinanie bukszpanów
coś się szykuje?



pranko,zmywanko,kąpanka za mna.
czas na naleśniki i dziś mam randkę z tż
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:42   #2744
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Jakby któraś chciała się zaopatrzyć w chodzik lub jeździk ze smyka to tu jest 10% rabatu ważne 3 dni http://www.tanio.co/nowe-rabaty
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:43   #2745
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
najlepsza jest moja mała. Słodką torebeczke zarzuca na bakier, ktoś by pomyślał, że taka damulka, a w środku... same autka chłopaczysko normalnie


a ja od rana włóżku leżę i nie chce mi sie wstawać... mam juz dość
moja siostra też taka była, w przedszkolu to niebawiła się z dzieczynkami lalkai tylko z chłopcami resorakami i innymi autkami, zreszta w domu też tak było ze ja miałam lalki a ona te swoje auta kazdy mówił,że widać dobry kierowca z niej bedzie, ale jakoś do tej pory zdać prawka niemoże
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:46   #2746
pearl87
Raczkowanie
 
Avatar pearl87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 342
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

dzień dobry

nie mam jakoś weny, obudziłam się rano pełna życia i planów - czego to dziś nie zrobię - a potem mnie ścięło, zdrzemnęłam się i.. ledwo żyję. Ale to pewnie przez to, że nie pamiętam kiedy spałam dłużej niż 2 godziny ciągiem w ciągu nocy no nic, zmobilizuję się i pójdę coś ogarniać w domu

wczoraj też byliśmy na przyokazyjnych lodach w Lidlu (tych magnum style) wyjątkowo (w sensie mini odstępstwa dietowego) i ogólnie weekend miło nam z mężem minął - trzeba korzystać z ostatnich chwil wolności

jutro nam się zacznie 38 tc
oby mała szybko zawitała, bo już 106 cm w brzuszku mi się na bólu pleców nieźle odbija

a - i przypomniałyście mi, żeby wyczyścić parasolkę do Jedo - chyba od tego zacznę dziś działania

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

ja zgodnie z radami na sr na razie nie kupuję nic specjalnego do pępka tylko stawiam na waciki i wodę a jak coś to aptek w okolicy nie brakuje
my też tak na razie planujemy

Cytat:
Napisane przez Elusiek Pokaż wiadomość
Witam w taki słoneczny dzień

Jak ja lubię TAKIE wizyty u mojej lekarki. O 7.30 byłam już pod gabinetem, a tam kartka że ma urlop i dopiero jutro się pojawi więc dziś nici z usg, badań i wyspania się Zapewne jutro to już ostatnia wizyta przed porodem. Kręgosłup coraz mocniej mnie boli, pisałyście ostatnio o basenie. Takie pytanko mam czy pod koniec ciąży można się jeszcze spokojnie przejść na basen? choć bardziej mi chodzi o jakiś brodzik czy jakuzy? czy to pomaga? Nie wytrzymuję już z tym bólem pleców, a zauważyłam że dłuższa kąpiel w wannie dobrze na mnie wpływa, ale na krótko pomaga
oj, to nieciekawie Cię urządziła do mnie przynajmniej dzwonią, jak coś takiego się dzieje (mimo, że na NFZ)

co do pleców, to najbardziej pomaga mi piłka do ćwiczeń i masaże mężowe wieczorne (przy moich dodatkowych 15 kilogramach nie ma się co dziwić, że się plecy buntują )
pearl87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:50   #2747
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Elusiek Pokaż wiadomość
Jakby któraś chciała się zaopatrzyć w chodzik lub jeździk ze smyka to tu jest 10% rabatu ważne 3 dni http://www.tanio.co/nowe-rabaty
właśnie miałam pisać są przeceny też na fisherprice i łóżeczka turystyczne

zastanawiam sie nad tym http://www.smyk.com/babyono-lozeczko...t-niemowlaka-p

do teściowej bym kupiła jak będzie mały u niej zostawał

u nas na razie będzie leżaczek i huśtawka a potem kupię młodemu kojec
o taki może
http://allegro.pl/kojec-quadra-caret...170964516.html
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:52   #2748
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez justyna_g4
Nadrabiać będę jak wyślę męża do pracy. Chciałam wam powiedzieć, że dostaliśmy list z policji i wszczęli śledztwo jeśli chodzi o ten wózek i zajmuje się tym prokuratura wiec mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy
zaciskam kciuki żebyście odzyskali kasę
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:52   #2749
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
U nas 61, także take it easy. Jeszcze mam kupe czasu.
no jeszcze miesiąc i mozesz się powoli pakować
Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Metro, nie piję do Twoich rodziców, ale to moje przemyślenia z obserwacji. Chyba najmniej zrozumienia potrafią okazać osoby "ustawione", albo pracujące na państwowych stanowiskach. Ciotkę mojego tż (praca biurowa w jakiejś dużej firmie przemysłowej na kujawach) zwalniają średnio co 3 miesiące od kilku lat. W międzyczasie pracę straciła mama tż-a, oraz brat nawet nikomu zbytnio nie wspominając, a ta ciągle pracuje i wiecznie narzeka.

Siostra tż-a (państwowa praca, urząd) cały dzień siedzi w necie w robocie, nie narzeka na pracę, ale rozwaliła mi system przed sylwestrem stwierdzając, że... ona musi siedzieć do 15 w pracy w sylwestra!!! Argumentem było to, że nawet sklepiki są otwarte do 13. Jestem ciekawa które. Pracując w markecie siedziałam w sylwka do 18 w robocie, a sąsiadka w tym roku pracowała do 23 (Żabka). Tż stwierdził, że jakby w urzędach odłączyli internet, to połowa osób by się sama zwolniła - z nudów.

Ale najwięcej agresji wzbudzają we mnie górnicy (oczywiście są też normalne przypadki), którym się wszystko należy, bo takie jest prawo. Jasne, że mam 26 dni urlopu i to mój urlop. Ale nie wszędzie (jak na kopalni) dzwonię sobie dzień wcześniej, albo w tym samym dniu i mówię, że proszę o urlop, bo mnie dzisiaj nie będzie. Oczywiście, mam urlop na żądanie - czasami niestety tylko teoretycznie. Jasne, że mąż może wziąć L4 na żonę w połogu nawet 2 tygodnie, później 2 tygodnie ojcowskiego i 2 tygodnie urlopu. Tylko, że może się okazać, że później będzie miał jeszcze więcej czasu dla żony i dziecka jak pracodawcy się tak zachce. Kolejna sprawa, to wykorzystanie urlopu do końca września nast. roku. Świetnie, ale przychodzi dyrektor, nakazuje wybrać wszystkie urlopy do końca roku i oświadcza, że nikt nie ma mieć żadnych zaległych urlopów i wszyscy tak robią, bo co mają zrobić? No wg kilku znajomych górników powinni się zebrać i protestować. Niestety mamy takie czasy jakie mamy i pracuje się tam gdzie jest praca. No, jeszcze można unieść się dumą i nie pracować za 1200/m-c i... głodować.
kurde to jak zwykle mój D. na kopalni trafił ciulato bo jeśli chciałby urlop to musi min. tydzień wcześniej zgłosić a też wszędzie słyszę, że z dnia na dzień mogą brać
Do tego ma umowę na okres próbny do końca kwietnia i kazali mu wybrać caaaały urlop, który za przepracowany czas mu przysługiwał co mi akurat tym razem nie jest na rękę

ale wcześniej jak pracował w pryw. firmie to w ogóle nie miał urlopu.. tzn miał ale bezpłatny :/a na umowie o prace w3ięc teraz to i tak luksus
Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość



Nadrabiać będę jak wyślę męża do pracy. Chciałam wam powiedzieć, że dostaliśmy list z policji i wszczęli śledztwo jeśli chodzi o ten wózek i zajmuje się tym prokuratura wiec mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy

Urodził ktoś albo rodzi??

Edytowane przez potterka
Czas edycji: 2013-04-22 o 10:56
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:54   #2750
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

co do komentarzy ludzi w stylu: ale duży brzuch, to mnie cieszą Dziś się zmierzyłam i mamy w 31 tyg 3 dniu 106 cm. że jestem gruba, za dużo przytyłam nikt mi nie powiedział. Tylko raczej w stylu: ale duży brzuch albo: szykują się bliźniaki??
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:58   #2751
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Byłam w lidlu i dronce

W lidlu kupiłam piżamkę, a w dronce śliczne szklanki i super lody

dorwałam sorbety produkcji zielonej budki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-22 10.41.17.jpg (46,5 KB, 65 załadowań)
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:58   #2752
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Co z grubsza nadrobiłam

Week szybko zleciał, moi rodzice byli u nas na weekendzie, puierwszy raz nocowali wiec tak dziwnie mi było z poczatku bo w sumie to on byli u nas w gościach a nie my u nich

Pogadaliśmy, pośmialiśmy się, pospacerowaliśmy, pogotowaliśmy wspólnie....

Rodzice nam newsa przywieźli, że mojej kuzynki córka (w sierpniu 18 lat skończy) zaliczyła wpadke, i rodzi w sierpniu Aż mnie zatkała ta informacja, bo ja miałam 9 lat jak ją pilnowałam, bo mieszka ona kilka domów dalej niż moi rodzice....teraz ja rodze i ona po mnie.....jej rodzice rozwiedli się miesiac temu, ona sama zaczem poszła do liceum była zakopleksiona kujonką, mówiła,że nigdy niepopełni takiego błedu jak jej matka, która zaliczyła wpadke też mając 18 lat i skończywszy tylko zawodówke....a tu zmieniła otoczenie , zaczeła dojerzadżać do innego miasta do liceum, rodzice na dużo pozwalali....i liceum nieskńczyła a ciąża jest.....niby od przyszłego roku, w klasie maturalnej ma mieć indywiduwalny tok nauczania, ale wydaje mi się ze cieżko bedzie pogodzić opieke nad dzieckiem, nauke i przygotowania do matury.....i ciekawe jak jej się dalej z ycie ułoży, bo z tym chłopakiem co wapdke zaliczyła to niewiem czy bedzie, bo to w sumie bardzo krótka znajomość....
Mój tata mówi, że na pierwszą wnuczke musiał czekać prawie do 50 tki, a jego siostrzenica (matka tej co wapdke zaliczyła) zostanie babcią niemając 40 lat.....


Poprałam już dziś troszke, ide ogarnąć troszke mieszkanie i odgrzać pierożki od mamy z kapusta i grzybami

Edytowane przez Atena564
Czas edycji: 2013-04-22 o 11:01
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:02   #2753
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Co z grubsza nadrobiłam

Week szybko zleciał, moi rodzice byli u nas na weekendzie, puierwszy raz nocowali wiec tak dziwnie mi było z poczatku bo w sumie to on byli u nas w gościach a nie my u nich

Pogadaliśmy, pośmialiśmy się, pospacerowaliśmy, pogotowaliśmy wspólnie....

Rodzice nam newsa przywieźli, że mojej kuzynki córka (w sierpniu 18 lat skończy) zaliczyła wpadke, i rodzi w sierpniu Aż mnie zatkała ta informacja, bo ja miałam 9 lat jak ją pilnowałam, bo mieszka ona kilka domów dalej niż moi rodzice....teraz ja rodze i ona po mnie.....jej rodzice rozwiedli się miesiac temu, ona sama zaczem poszła do liceum była zakopleksiona kujonką, mówiła,że nigdy niepopełni takiego błedu jak jej matka, która zaliczyła wpadke też mając 18 lat i skończywszy tylko zawodówke....a tu zmieniła otoczenie , zaczeła dojerzadżać do innego miasta do liceum, rodzice na dużo pozwalali....i liceum nieskńczyła a ciąża jest.....niby od przyszłego roku, w klasie maturalnej ma mieć indywiduwalny tok nauczania, ale wydaje mi się ze cieżko bedzie pogodzić opieke nad dzieckiem, nauke i przygotowania do matury.....i ciekawe jak jej się dalej z ycie ułoży, bo z tym chłopakiem co wapdke zaliczyła to niewiem czy bedzie, bo to w sumie bardzo krótka znajomość....


Poprałam już dziś troszke, ide ogarnąć troszke mieszkanie i odgrzać pierożki od mamy z kapusta i grzybami
da radę
dziecko będzie motywacja..
znam pare babek które jako nieletnie jeszcze dzieci sę dorobiły i dzięki temu wyszły na ludzi

mam góóórę naleśników :żarłok:
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:02   #2754
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość

pranko,zmywanko,kąpanka za mna.
czas na naleśniki i dziś mam randkę z tż
A jak tam w ogole Twoj tż?
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:07   #2755
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Atena564
niby od przyszłego roku, w klasie maturalnej ma mieć indywiduwalny tok nauczania, ale wydaje mi się ze cieżko bedzie pogodzić opieke nad dzieckiem, nauke i przygotowania do matury.....i ciekawe jak jej się dalej z ycie ułoży, bo z tym chłopakiem co wapdke zaliczyła to niewiem czy bedzie, bo to w sumie bardzo krótka znajomość....
życzę jej szczęścia, bo jak będzie chciałą to spokojnie sobie poradzi u mnie w liceum koleżanka urodziła w 2 klasie, nie wyszła za ojca dziecka, rodzice jej pomogli, ona skończyła liceum, studia zaoczne, poznała obecnego męża i w tamtym roku urodziła 3 synka
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:11   #2756
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
A jak tam w ogole Twoj tż?
dziś się z nim widzę..
rozmawiamy...

takie zawieszenie między związkiem a jego brakiem

laski, niektóre z nas obchodzą w tym roku swój pierwszy dzień mamy

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
życzę jej szczęścia, bo jak będzie chciałą to spokojnie sobie poradzi u mnie w liceum koleżanka urodziła w 2 klasie, nie wyszła za ojca dziecka, rodzice jej pomogli, ona skończyła liceum, studia zaoczne, poznała obecnego męża i w tamtym roku urodziła 3 synka
moja kuzynka urodzila w wieku 15lat, jej mama (babcia małej) musiała adoptować na początku młode bo kuzynka sama byłą za młoda..
skończyłą szkołę,znalazła pracę za granicą-dobrą, ma męża/dom/psa i jakiś miesiąc temu urodziła 3cie dziecko
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:13   #2757
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

pranie rozwieszone, kwiatki podlane. Mieszkanko posprzątane... tylko podłóg nie pomyłam i tak rozważam czy zrobić to dzisiaj czy jutro
dzisiaj mam wolny dzionek, nawet obiadku nie muszę gotować bo mamy z niedzieli od teściowej
uwielbiam tą moją teściową
dobrze, że chociaż teście mi się fajni trafili.. to taka mała rekompensata, że moja mamusia, cała rodzinka i znajomi są na drugim końcu PL
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:16   #2758
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
dziś się z nim widzę..
rozmawiamy...

takie zawieszenie między związkiem a jego brakiem

laski, niektóre z nas obchodzą w tym roku swój pierwszy dzień mamy

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------
A on chce wrócić?

Noooo, dzień mamy
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:16   #2759
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
życzę jej szczęścia, bo jak będzie chciałą to spokojnie sobie poradzi u mnie w liceum koleżanka urodziła w 2 klasie, nie wyszła za ojca dziecka, rodzice jej pomogli, ona skończyła liceum, studia zaoczne, poznała obecnego męża i w tamtym roku urodziła 3 synka
dużo jest takich przypadków, dziecko potrafi fajnie zmotywować do działania.. i czasem takie nieletnie mamy super na tym wychodzą
szczerze mówiąc to chciałabym teraz już mieć jedno takie odchowane dziecko
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:17   #2760
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Mysia świetne szklanki, po ile
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.