Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 15 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Pierwsze maluszki na świecie już mamy 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Witamy na świecie pierwsze maluszki 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Czas zacząć rozpakowywanie 0 0%
Pięć maluszków na świecie już mamy, na kolejne niecierpliwie czekamy. V-VI 2013 cz.15 3 5,36%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 0 0%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.15 1 1,79%
Wielkie brzuszki już widać z dala, lecz jeszcze nie chcemy iść do szpitala. V-VI 2013 1 1,79%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 8 14,29%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.15 5 8,93%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 15 26,79%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 3 5,36%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 11:04   #3181
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
super łóżeczko, sama chciałam takie, ale między moim materacem, a tym łóżeczkiem byłaby przerwa ok 15cm, bo mam skórzane obicie pikowane i bałabym się ze tam wpadnie



jak powiedziałam że po porodzie będzie sam sobie robić bo ja będę odsypiać, to stwierdził, że kobieta po porodzie może spać 3 godz na dobę bo tak hormony pracują że wytrzymuje brak snu- tak mu dziewczyny w pracy naopowiadały oczywiście przedrzeźnia się ze mną
1. no przy takim łóżku jak twoje to byś musiała chyba taką przystawkę na zamówienie robić - wtedy materacyk ma dłuższą przedłużkę (bo standardowa jest 5cm) i te ograniczniki też mogą być przedłużone. oczywiście haki do zaczepienia też trzebaby dopasować... a wtedy już cena może być pokaźniejsza.

2. niechby mój spróbował się tak ze mną droczyć
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:07   #3182
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez vil84
a właśnie, poradzę się Was - chcemy na majówkę jechać z Przemkiem do dziadków męża - 200 km od domu, na dwa dni. jak myślicie, jechać czy za wcześnie? w samochodzie od razu zasypia w foteliku.
zależy jaka droga i ile to czasu wam zajmie. i trzeba uważać żeby przy upałach Przemuś się nie przegrzał, ani nie odwodnił za bardzo. ale jak znam siebie to ja bym pewnie pojechała, zresztą w lipcu chcemy z małym jechać na wieś, tyle że to dla nas niewiele ponad 1h drogi
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:09   #3183
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no to wszystkiego najlepszego dla twojego TŻ z okazji urodzin
dzięki

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Sharp a słyszałas o szamanskim sposobie szczypania brodawek 2xdziennie po 10min?
ale że co

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Sharp zamawiam kawałek ciasta tego co pieczesz na urodziny Tż za miesiace od ślubu
zapraszam piekę Milky Way'a- nuna polecała

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
100 lat i wszystkiego naj... dla Tż
już niebawem pewnie dostanie najwspanialszy prezent urodzinowy
dzięki
może mała chce zrobić prezent babci (teściowej) ma urodziny 26
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:09   #3184
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

już niedługo i ja będę mogła się chwalić łóżeczkami dla małego wczoraj zamówiłam w końcu łóżeczko-przystawkę:
http://www.ebay.de/itm/FabiMax-Beist...item460e8ae7dd
udało mi się urwać trochę cenę warto się handlować fotelik samochodowy kosztował mnie 30 euro w tym tygodniu zostanie wysłany... łóżeczko większe będzie najpóźniej w połowie maja, na materac się czaję... nie mam przewijaka i na razie go nie kupuję - czekam, aż góra domu będzie gotowa.
do skompletowania wyprawki brakują mi już tylko pierdółki typu pieluszki, kosmetyki + chemia do prania, coś do pazurów księciunia i jakaś szczotka/grzebyk.
porównując do waszych list, to u mnie jest bardzo minimalistycznie, ale śmiem twierdzić, że dam radę
za zakupy, super ta dostawka

dziewczyny, szukam odpowiedniej czcionki do literek, wie może któraś jak nazywa się ta:
http://www.google.pl/search?q=literk...tm%3B360%3B240 ??

i jeszcze mam pytanko do łykających olej z wiesiołka, łykacie 3x1 czy 3x2 tabletki dziennie?
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:10   #3185
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


Właśnie wróciłam z zakupów. Piłam kawę z Tż i siedzieliśmy sobie na polku. Odsłoniłam troszkę brzuszek, zeby Laura też dostała słonka i Tż stwierdził, że mi się brzuch obniżył. Ja twierdzę, że nie. Ale jeśli tak to chyba jednak 33tc skończone to za wcześnie.
spokojnie, brzuch może sie opóścić i miesiąc wcześniej

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
No racja
A już najlepiej by było w jakimś salonie samochodowym urodzić...
dobra, to jadę do salonu porsche, może jak tam urodze to małemu furkę dadzą

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
kochana do 16 a nie 10
mnie już wszystko jedno jaka to różnica czy się czeka 10 dni czy 24?
mnie zostało 8 dni, ale jakoś wcale tego nie odczuwam

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale w pewnym momencie mówiłam do niego w myślach "śpij bachorze jeden".Teraz mam wyrzut sumienia
nawet jakbyś na głos powiedziała, to przecież i tak nie zrozumiałby o co chodzi

mój Nikos całą noc wariuje, ale na szczęście mnie to nie przeszkadza, jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie obudził

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Kurcze każdy ma jak lubi, ale nie mogę nie stwierdzić, że go rozpieściłaś
Tylko ze takie rozpieszczenie trudno cofnąc i co on biedny pocznie, jak będzie malutkie dziecko w domu i ono będzie na 1. miejscu?
nie zgodzę się z tym, na pewno będę miała mniej czasu dla męża, ale to on będzie zawsze na 1 miejscu
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:13   #3186
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
już to widzę, jak ci pomagają
a zakaz nie jest bezwzględny - można jakieś pisma wystosować i na własną odpowiedzialność jeszcze pracować, ale właśnie mnie przerażało to, że trzeba się w papierki bawić no i to "na własną odpowiedzialność" to tak głupio brzmi... że co, jak się coś stanie, to sama sobie winna jestem czy ło so chozi??? no i olałam temat. z resztą przyda się ten czas na przeprowadzkę - wczoraj umyłam 3 podwójne okna, w tym 2 takie aż do ziemi dzisiaj odpoczynek... jutro znów coś pomyję i jakoś sobie tam wyporządzę małymi kroczkami
Jeju,Ty nie umiesz usiedzieć na miejscu, co? Ledwo pracować przestałaś a się za okna bierzesz i za chwilę pewno za kolejnych milion rzeczy....aaaaa

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość

Cloche, widziałam że jesteś specem od kosmetyków Co mi możesz powiedzieć o Vichy Aqualia Thermal kontra Vichy Idealia?
I czy znasz coś na przebarwienia skutecznego, wyszły mi w ciazy koło kurna oka takie jakby piegi
Z góry dziekuje za info
Elou, ja nie jestem Cloche, ale odpowiem odnośnie kremu na przebarwienia. Ja zakupiłam Pharmaceris Albucin- Intensive. Poleciła mi go przyjaciółka farmaceutka jak też szukałam dla siebie kremu skutecznego. Póki co jestem zadowolona
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:14   #3187
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Fotki mojego kuchennego parapetu
ale z Ciebie zdolniacha ja też kiedyś sadziłam szczypior na balkonie, ale jakoś teraz mam lenia na takie rzeczy
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 11:14   #3188
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Idę dziewczynki trochę pospacerować, bo mnie od siedzenia w krzyży coś napierdzi...la
Do później
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:15   #3189
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Humpback- z czym robisz naleśniki
bo ja też dziś zaserwuję i nie wiem jakich mi się chce
ale chyba na słodko
ja przez Wasze wczorajsze rozmowy o naleśnikach też nie wytrzymałam i zrobiłam gofry dla mnie mniej roboty bo ciasto szybko i później nie muszę tak pilnować żeby się nie przypaliły
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:16   #3190
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Tak jest

Witam się tak w ogóle zaspanie... Nie spałam cała noc. Siku chodziłam nie przesadzając 10 razy albo i lepiej. C się przekręciłam to mi mały uciskał i musiałam te prę kropel wydusic... Takiego miałam nerwa już o 3.00 nad ranem, ze sie wsćiekłam na to biedne nienarodzone dziecko
a propos niemieckich standardów - nie wiem, czy zajmowałaś się już "papierologią", ale akurat w monachium z niektórymi kwestiami trzeba się spieszyć, bo kolejki długie (jakiś baby boom???) i warto sobie rozplanować wszystko. tutaj znalazłam zwięzłe checklisty: http://www.schwanger-online.de/checklisten; pod "Anmeldungen..." istotne dla nas formalności przed- i poporodowe

mi w nie-sikaniu nocnym pomaga:
- nie pić od godziny przed spaniem
- wysikać się 3 razy przed snem (w ciągu tej godziny właśnie), nawet jak wydaje mi się, że nie chcę
- ułożyć się z rogalem tak, żeby młody nie wierzgał zbytnio (mój akurat w nocy głównie śpi - grzeczny )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:19   #3191
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
spokojnie, brzuch może sie opóścić i miesiąc wcześniej
Wiem, ale ten miesiąc to jakby górna granica i dla mnie to i tak za wcześnie.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 11:20   #3192
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Fotki mojego kuchennego parapetu
wow dużo masz tych cebulek ja mam tylko trzy

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
ale mi się chce KIEŁBASY
jak wczoraj jechaliśmy na wieś do ciotki TŻta to po drodze co chwilę unosił się zapach kiełbaski z grilla. Marzy mi się

vil ja bym spokojnie jechała do rodziców, nie wydaje mi się żeby to było za wcześnie.

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
ja dziś jeszcze nie chce rodzić z resztą gin powiedział, że w ciągu najbliższych 2-3 dni nic nie powinno się dziać my dziś składamy wniosek o kredyt więc muszę być w dwupaku
no ja się obawiam że też tak usłyszę jutro na wizycie. Ale ale moja koleżanka która rodziła w grudniu (miała termin na 3 styczenia). To 19 grudnia była u lekarza i ten jej powiedział że w styczniu to ona urodzi najwcześniej bo nic się nie dzieje, a urodziłam dzień później 20 grudnia
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:20   #3193
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
pawie oczko za wizytę, a małym brzuchem się nie sugeruj bo mojej siostrze ciągle mówili że jak ma mały brzuch to małe dziecko. I mały niby miał mieć 2-3 kg a tu się 4 kg urodził
mam nadzieję, że Nelka jednak pozostanie jakimś małym średniaczkiem... 4 kg raczej nie, bo w 33 tc ważyła 1900 teraz wyszło 3300 ale myślę, że wynik trochę zawyżony, mam nadzieję a jak będzie to zobaczymy
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:22   #3194
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
spokojnie, brzuch może sie opóścić i miesiąc wcześniej



dobra, to jadę do salonu porsche, może jak tam urodze to małemu furkę dadzą



mnie już wszystko jedno jaka to różnica czy się czeka 10 dni czy 24?
mnie zostało 8 dni, ale jakoś wcale tego nie odczuwam


nawet jakbyś na głos powiedziała, to przecież i tak nie zrozumiałby o co chodzi

mój Nikos całą noc wariuje, ale na szczęście mnie to nie przeszkadza, jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie obudził



nie zgodzę się z tym, na pewno będę miała mniej czasu dla męża, ale to on będzie zawsze na 1 miejscu
I co, pójdziesz mu robić kanapki, bo nie da rady sam, a dziecko będzie może też w tym czasie chciało jeść, a ty wybierzesz dorosłego człowieka? Mnie się jednak wydaje, ze przez pewien czas zdrowo jest, kiedy to potrzeby nowonarodzonego dziecka są na pierwszym miejscu, a nie dorosłych ludzi, którzy sami mogą sobie poradzić. Ale każdy ma, jak lubi, widocznie tak lubisz. Mnie by szlag trafił, jakby ode mnie ktos herbatki do łożka wymagał, a nie był chory, że nie wspomnę o śniadaniu. Bo u nas jest równowaga i nikt niczego od drugiej osoby nie wymaga i sie szanujemy. Nie wyobrazam sobie, ze Tż mnie rano budzi, bo nie lubi, jak długo śpię, albo ja budzę jego, bo coś tam. No ludzie, trochę wolności i szacunku Bez obrazy, mnie wasz układ nie interesuje, ale sowje zdanie musiałam wyrazic W ciązy jestem napalona
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:23   #3195
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
mnie już wszystko jedno jaka to różnica czy się czeka 10 dni czy 24?
mnie zostało 8 dni, ale jakoś wcale tego nie odczuwam
a dla mnie to różnica bo trafia mnie coś jak pomyślę że mogę urodzić dopiero 17 maja ja chcę wcześniej.
Właśnie muszę zapytać gina po jakim czasie oni wywyłują poród, po tyg czy dwóch czy może jeszcze inaczej.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:25   #3196
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
może mała chce zrobić prezent babci (teściowej) ma urodziny 26
o to bardzo młoda babcia

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
ja przez Wasze wczorajsze rozmowy o naleśnikach też nie wytrzymałam i zrobiłam gofry dla mnie mniej roboty bo ciasto szybko i później nie muszę tak pilnować żeby się nie przypaliły
ja gofry zamówiłam na weekend, i mąż obiecał że zrobi
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:26   #3197
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ojjj będziesz miała ja mam w nocy straszne kryzysy. dziś przed 1 jak wstawałam to klęłam w myślach, potem przed 3 po godzinie snu myślałam że zakryje głowę poduszką i oleję, ale męża nie chciałam budzić a przed 6 jak wstawałam to tylko z myślą - byle do południa to mąż się zajmie dzieckiem a ja pójdę spać
bardzo kocham synka ale nocne pobudki są dla mnie cholernie ciężkie.
ale chyba mąż przyszły tydzień będzie miał cały wolny to będziemy wstawać na zmianę
a właśnie, poradzę się Was - chcemy na majówkę jechać z Przemkiem do dziadków męża - 200 km od domu, na dwa dni. jak myślicie, jechać czy za wcześnie? w samochodzie od razu zasypia w foteliku.
ja też się obawiam tego wstawania w nocy co chwila teraz mam tak ze jak sie obudze chociaz raz to głowa mnie strasznie boli ( a mam z tym problemy bo czesto mnie boli) i jestem nie do życia nie wiem jak dam rade tak wstawać oby sie organizm szybko przyzwyczaił bo padnę jeszcze na dodatek w nocy nie mam co liczyć na męża bo on raczej bedzie spał w salonie w pracy prowadzi samochód wiec musi być w miarę wyspany. Dzisiaj np wstałam na siku dwa razy i zaras ide sie położyć bo taka jestem nie wyspana no masakra ja zawsze potrzebowałam dużo snu i nawet po pracy spałam godzinkę zebym tylko słyszała jak mały sie budzi bo dzisiaj to nawet telefonu nie słysząłm a leży na szafce nocnej kolo głowy
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:26   #3198
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ojjj będziesz miała ja mam w nocy straszne kryzysy. dziś przed 1 jak wstawałam to klęłam w myślach, potem przed 3 po godzinie snu myślałam że zakryje głowę poduszką i oleję, ale męża nie chciałam budzić a przed 6 jak wstawałam to tylko z myślą - byle do południa to mąż się zajmie dzieckiem a ja pójdę spać
bardzo kocham synka ale nocne pobudki są dla mnie cholernie ciężkie.
ale chyba mąż przyszły tydzień będzie miał cały wolny to będziemy wstawać na zmianę
a właśnie, poradzę się Was - chcemy na majówkę jechać z Przemkiem do dziadków męża - 200 km od domu, na dwa dni. jak myślicie, jechać czy za wcześnie? w samochodzie od razu zasypia w foteliku.
no to mnie pocieszyłaś
w sumie nawet jak dzieć będzie grzeczny, to jeść musi, więc chociaż jedna pobudka w nocy będzie obowiązkowa och no... 30 lat miałam na wyspanie się, teraz muszę jakoś przez to przejść, no!

200 km hmm... zależy jakimi drogami. znaczy się ja bym się obawiała trochę warunków na drogach ewentualnie. a czy dla małego za wcześnie czy nie - to bardzo indywidualne. kurczaki, sama nie wiem... chyba dla świętego spokoju wolałabym zostać w domu ale ja to taki strachacz...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:28   #3199
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
mogą się sączyć, podjedz do gina lub ip i dadzą Ci papierek lakmusowy do sprawdzenia
doczytałam że przestało: ja jakiś czas temu tez tak miałam i to było nietrzymanie moczu, bo sprawdziłam papierkiem, tak mi po nodze kilka kropel pociekło
mocz to nie, bo nie z tej dziurki a co do papierka to już sobie daruję, jak coś się będzie działo, to po prostu na porodówkę pojadę, sama się może zawiozę, daleko nie mam, bo małż dzisiaj i jutro ma szkolenie w warszawie... jakby co to może zdąży... teraz tak około 3 godziny się jedzie, może trochę dłużej
a swoją drogą byłam dzisiaj u siebie na porodówce, bo musiałam moczyk zawieźć... jakaś babka nieźle się darła przy porodzie, aż położne zamknęły drzwi od korytarza, żeby "nie straszyć mnie". Powiedziałam, że mnie nie dziwne, że też tak się przy pierwszym porodzie darłam

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A USG bioderek?
Jak to się załatwia?
z tego co pamiętam, to na wizycie u pediatry lekarz wypisuje skierowanie do poradni preluksacyjnej, dowiadujesz się, w której przychodni można załatwić tą wizytę i tam na wizytę się zapisujesz i jest od razu usg. Aczkolwiek nie jestem pewna, bo możliwe, że już w szpitalu dają skierowanie, ale z tego co pamiętam, to chyba jednak pediatra.. A wizytami i szczepieniami się nie przejmuj, bo ci pediatra wszystko powie, co kiedy i jak.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
bardzo pozytywnie to brzmi, chociaż jak ja będę taką przerywaną "noc" miała, to chyba się zadźgam ale widzę, że znalazłaś dla siebie już jakiś rytm i udało się to jakoś zgrać z mężem i dzieciem, no to chyba będzie już coraz lepiej. brawa za spacer!!!
hehe a myślisz, że nie będziesz miała ???

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ojjj będziesz miała ja mam w nocy straszne kryzysy. dziś przed 1 jak wstawałam to klęłam w myślach, potem przed 3 po godzinie snu myślałam że zakryje głowę poduszką i oleję, ale męża nie chciałam budzić a przed 6 jak wstawałam to tylko z myślą - byle do południa to mąż się zajmie dzieckiem a ja pójdę spać
bardzo kocham synka ale nocne pobudki są dla mnie cholernie ciężkie.
ale chyba mąż przyszły tydzień będzie miał cały wolny to będziemy wstawać na zmianę
a właśnie, poradzę się Was - chcemy na majówkę jechać z Przemkiem do dziadków męża - 200 km od domu, na dwa dni. jak myślicie, jechać czy za wcześnie? w samochodzie od razu zasypia w foteliku.
vil, ja myślę, że łatwiej podróżować z takim maleństwem, bo śpi ja bym jechała a te noce bezsenne... powiem ci, że tak sobie myślę, że fajnie, że już mam takie duże dziecko, że mogę wreszcie normalnie spać i już tak fajnie małą odchowaliśmy.. a teraz jak pomyślę, że znowu się zacznie... ale wiem, że jak zobaczę małego, to będzie mi się nawet wstawać chciało, chociaż teraz mam zamiar sobie WSZYSTKO ułatwiać, nie spinać się aż tak bardzo, jak przy Blance, może ktoś pomyśleć, że to egoistyczne, ale mam zamiar trochę odpuścić, tak, żeby mi było wygodniej i mniej wysiłku. Oczywiście bez krzywdy dla małego

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość



Metro, tyle, że mi wychodzą zawsze bardzo liczne, dość liczne lub liczne, a nie niestety pojedyńcze.
Zgadzam się, że antybiotyku nie trzeba ładować od razu, ale właśnie chyba warto dać skierowanie na przesiew by to sprawdzić, a nie, że ona sobie na oko ocenia, że spoko nic nie musimy robić i 6-ty miesiąc spokojnie z bakteriami się zaprzyjaźniamy.




Uf...dobrze, że Ci przestały kapać, bo z tego co wiem mogą się sączyć wody, ale jak już przestało to pewno nie to.
Kiedy masz kolejną wizytę?
hmmm.... to nie wiem, może faktycznie zmień ją... ja już mam dość tego pęcherza swojego, w ciąży też mam problemy, oj po porodzie mam zamiar zadbać o siebie, bo teraz to już dooopa...

a wizytę mam jutro! ciekawe co powie.... mógłby mnie w sumie przy okazji badania już ciachnąć i wyjąć tego mojego wyczekanego Kubka!

kurcze, dziewczyny, naprawdę, już się nie mogę doczekać, tak bardzo chcę go pocałować przytulić, otulić kocykiem, pomiziać po tych maleńkich stópkach! Kubuch wyłaaaaź!!!!
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 11:30   #3200
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
I co, pójdziesz mu robić kanapki, bo nie da rady sam, a dziecko będzie może też w tym czasie chciało jeść, a ty wybierzesz dorosłego człowieka? Mnie się jednak wydaje, ze przez pewien czas zdrowo jest, kiedy to potrzeby nowonarodzonego dziecka są na pierwszym miejscu, a nie dorosłych ludzi, którzy sami mogą sobie poradzić. Ale każdy ma, jak lubi, widocznie tak lubisz. Mnie by szlag trafił, jakby ode mnie ktos herbatki do łożka wymagał, a nie był chory, że nie wspomnę o śniadaniu. Bo u nas jest równowaga i nikt niczego od drugiej osoby nie wymaga i sie szanujemy. Nie wyobrazam sobie, ze Tż mnie rano budzi, bo nie lubi, jak długo śpię, albo ja budzę jego, bo coś tam. No ludzie, trochę wolności i szacunku Bez obrazy, mnie wasz układ nie interesuje, ale sowje zdanie musiałam wyrazic W ciązy jestem napalona
ja to mojemu tż już powiedziałm jak sie zapytał czy po narodzinach Kuby zejdzie na plan drugi ze tak dla mnie dziecko bedzie najważniejsze juz jest a co dopiero póxniej on jest dorosły poradzi sobie a dziecko ma tylko nas i mam nadzieje ze dla niego tez bedzie dziecko najważniejsze a ja na drugim miejscu co innego jak już dorośnie to wiadomo ze moze sie to zmienić ale jak na razie mały jest dla mnie numer jeden i nie mam zamaru tego zmieniać a mąż nr 2 to też bardzo wysokie miejsce
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:32   #3201
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

obudził mnie kurier.. ehh
ale przyszła mi pościel jest śliczna już łaziłam z rożkiem po domku lulając małego:p
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:32   #3202
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość

no ja się obawiam że też tak usłyszę jutro na wizycie. Ale ale moja koleżanka która rodziła w grudniu (miała termin na 3 styczenia). To 19 grudnia była u lekarza i ten jej powiedział że w styczniu to ona urodzi najwcześniej bo nic się nie dzieje, a urodziłam dzień później 20 grudnia
To ja Wam powiem lepszy numer. Moja koleżanka w swojej pierwszej ciąży gdzies pod koniec ( chyba koło 36-37tc) poszła na wizytę do ginekologa i on ją zbadał, powiedział, że wszystko ok. Ma się umówić na za tydzień czy dwa. Ona mu zeszła z fotela, zrobiła dwa kroki i wody jej odeszły!!!

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
a dla mnie to różnica bo trafia mnie coś jak pomyślę że mogę urodzić dopiero 17 maja ja chcę wcześniej.
Właśnie muszę zapytać gina po jakim czasie oni wywyłują poród, po tyg czy dwóch czy może jeszcze inaczej.
Jeju dziewczyny, do mnie nie dociera jak Wy piszecie, że macie do końca 8,10,17 dni. ja mam jeszcze 61 i to mi się wydaje takie odległe...
Ale nie powiem- trochę się cieszę, że jestem na końcu. Bo w międzyczasie zdążę od Was podczytać co się u Was pojawia, czym się nie martwić etc. i później jak u mnie się coś pojawia to myślę sobie "oho, dziewczyny też tak miały i było spoko"

A w ogóle to od kilku dni obiecałam sobie, że rzucam słodkie i jak na złość kłody pod nogi. Sobota- miałam imieniny, mama nakupiła ciasta i nam wcisnęła do domku, więc na niedzielę było. Poniedziałek - babci z Poznania się przypomniało o imieninach i też wpadła z ciastem.
Dziś, kolega zapowiada się, że wpadnie z sernikiem
Jutro- dwie kumpele chcą się spotkać w kawiarence na ciastku.
No masakra...a jak nie miałam takiego postanowienia to oczywiście nie było takich pokus.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:34   #3203
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

w ogóle zapomniałam wam napisać, jaka ze mnie kaleka już, nawet już dzieckiem się zająć nie umiem. Małż ma szkolenie więc musiałam dzisiaj małą ogarnąć i odwieźć do przedszkola sama.... no i zlazłyśmy po schodach, mała mi wypruła i walnęła na kostkę brukową, zdarła sobie cały nosek i mały palec u ręki... wygląda masakrycznie... a płakała tak, że się aż zapowietrzyła... na rękach musiałam ją wnieść do domu, przemyłam jej to samą wodą, bo nic innego nie miałam... no i zawiozłam ją do tego przedszkola.... ale biedna była... i najlepszy jej tekst, jak jej przemyłam ten nosek wodą : już mi lepiej mamusiu, dziękuję i nie przejmuj się już... dzieciaki są chyba silniejsze od nas
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:34   #3204
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Fotki mojego kuchennego parapetu
ładnie rośnie
kurcze tylko gdzie dorwać takie małe cebulki??
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:37   #3205
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
ja to mojemu tż już powiedziałm jak sie zapytał czy po narodzinach Kuby zejdzie na plan drugi ze tak dla mnie dziecko bedzie najważniejsze juz jest a co dopiero póxniej on jest dorosły poradzi sobie a dziecko ma tylko nas i mam nadzieje ze dla niego tez bedzie dziecko najważniejsze a ja na drugim miejscu co innego jak już dorośnie to wiadomo ze moze sie to zmienić ale jak na razie mały jest dla mnie numer jeden i nie mam zamaru tego zmieniać a mąż nr 2 to też bardzo wysokie miejsce

ojtam, pierwsze, drugie. Moim zdaniem w rodzinie każdy powinien być tak samo ważny. Jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb to wiadomo, że dziecka są jako pierwsze, bo musi być już, a dorosły może czasami poczekać na pewne rzeczy, choćby jedzenie takiego niemowlaka i dorosłego. Natomiast myślenie, że mąż jest na drugim miejscu, to dla mnie nie jest zbyt zdrowe
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:37   #3206
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
już to widzę, jak ci pomagają
a zakaz nie jest bezwzględny - można jakieś pisma wystosować i na własną odpowiedzialność jeszcze pracować, ale właśnie mnie przerażało to, że trzeba się w papierki bawić no i to "na własną odpowiedzialność" to tak głupio brzmi... że co, jak się coś stanie, to sama sobie winna jestem czy ło so chozi??? no i olałam temat. z resztą przyda się ten czas na przeprowadzkę - wczoraj umyłam 3 podwójne okna, w tym 2 takie aż do ziemi dzisiaj odpoczynek... jutro znów coś pomyję i jakoś sobie tam wyporządzę małymi kroczkami
nie przesadzaj tylko z tymi porządkami, bo to sposób żeby na porodówce sie znaleźć

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
I co, pójdziesz mu robić kanapki, bo nie da rady sam, a dziecko będzie może też w tym czasie chciało jeść, a ty wybierzesz dorosłego człowieka? Mnie się jednak wydaje, ze przez pewien czas zdrowo jest, kiedy to potrzeby nowonarodzonego dziecka są na pierwszym miejscu, a nie dorosłych ludzi, którzy sami mogą sobie poradzić. Ale każdy ma, jak lubi, widocznie tak lubisz. Mnie by szlag trafił, jakby ode mnie ktos herbatki do łożka wymagał, a nie był chory, że nie wspomnę o śniadaniu. Bo u nas jest równowaga i nikt niczego od drugiej osoby nie wymaga i sie szanujemy. Nie wyobrazam sobie, ze Tż mnie rano budzi, bo nie lubi, jak długo śpię, albo ja budzę jego, bo coś tam. No ludzie, trochę wolności i szacunku Bez obrazy, mnie wasz układ nie interesuje, ale sowje zdanie musiałam wyrazic W ciązy jestem napalona
zgadzam się że po urodzeniu dziecka to przede wszystkim trzeba się nim zająć, a mąż będzie musiał się zająć sobą. Jedank odniosłam się do radykalnego stwierdzenia, że dziecko będzie na 1 miejscu. Owszem jego potrzeby będą jako pierwsze zaspokajane, będzie baaaaardzo ważny, ale w mojej głowie mąż zawsze będzie na 1 miejscu (tu chodzi o myślenie a nie zaspokajanie potrzeb).
Poza tym nikt od nikogo nic nie wymaga, tylko prosi, a to różnica, bo prośba pozostawia wybór, można ją spełnić lub nie.
Nie widzę braku szacunku w moim małżeństwie, a gdy cos mi się nie podoba to otwarcie o tym mówię
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:39   #3207
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
ja to mojemu tż już powiedziałm jak sie zapytał czy po narodzinach Kuby zejdzie na plan drugi ze tak dla mnie dziecko bedzie najważniejsze juz jest a co dopiero póxniej on jest dorosły poradzi sobie a dziecko ma tylko nas i mam nadzieje ze dla niego tez bedzie dziecko najważniejsze a ja na drugim miejscu co innego jak już dorośnie to wiadomo ze moze sie to zmienić ale jak na razie mały jest dla mnie numer jeden i nie mam zamaru tego zmieniać a mąż nr 2 to też bardzo wysokie miejsce
Ja uważam, że to jest nieporównywalne. Maż zawsze będzie na pierwszym miejscu dla mnie jako mężczyzna mojego życia, ale to wcale nie oznacza, że jak dziecko będzie głodne to je zostawię i pójdę do męża. On jako dorosły człowiek musi zrozumieć potrzeby dziecka, które na swój sposób będzie na pierwszym miejscu dla nas obojga.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
obudził mnie kurier.. ehh
ale przyszła mi pościel jest śliczna już łaziłam z rożkiem po domku lulając małego:p
A ja dalej nie wiem czy miekki czy usztywniany ten rożek kupić
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:39   #3208
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Cloche, widziałam że jesteś specem od kosmetyków Co mi możesz powiedzieć o Vichy Aqualia Thermal kontra Vichy Idealia?
I czy znasz coś na przebarwienia skutecznego, wyszły mi w ciazy koło kurna oka takie jakby piegi
Z góry dziekuje za info
eee, nie zaraz specem
na przebarwienia koło oka to z kwasiorem bym się nie porywała, zostaje witamina c, którą swobodnie można używać latem, w ciąży, podczas karmienia i w ogóle... najlepiej jakieś porządne serum z min. 10% wit c.
co do vichy, to aqualia thermal będzie typowym nawilżaczem. swego czasu mieli wersję z pompką z filtrami UV - ten krem był świetny i świetnie chronił. ale chyba już go nie produkują aaaa, moment, widzę: http://www.vichy.de/feuchtigkeitspfl...mal/p1238.aspx
tylko że to jest jakaś nowa wersja, a nie widzę składu i nie mogę porównać...
z serii idealia widzę bb cream - składu jak zwykle nie ma, ale będzie miał wysoką ochronę przed UVA, co w walce z przebarwieniami jest ważne. do tego SPF 25 też wystarczająco wysoki. no i jakiś idealia pro - ma LHA, to kwas, który mogłabyś stosować na noc spokojnie.
wiele ludzi najeżdża na vichy, ja sama z nimi różne doświadczenia miałam, ale głównie byłam zadowolona i czasem zgrzeszę jeszcze, chociaż ogólnie przerzuciłam się już na naturę
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:40   #3209
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
ojtam, pierwsze, drugie. Moim zdaniem w rodzinie każdy powinien być tak samo ważny. Jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb to wiadomo, że dziecka są jako pierwsze, bo musi być już, a dorosły może czasami poczekać na pewne rzeczy, choćby jedzenie takiego niemowlaka i dorosłego. Natomiast myślenie, że mąż jest na drugim miejscu, to dla mnie nie jest zbyt zdrowe
Dokładnie tak
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:40   #3210
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Czy któraś wie jak zapłacić punktami payback na empik.com ?!?!?!?!?!?!
Ja nie wiem

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
No racja
A już najlepiej by było w jakimś salonie samochodowym urodzić...
http://www.dealers.maserati.com/deal...zen/index.html w tym najlepiej

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A USG bioderek?
Jak to się załatwia?
Ja Zuzi robiłam prywatnie bo jak zobaczyłam kolejkę w szpitalu to mój TŻ od razu nas zawrócił do wyjścia
Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość

Ja byłam taka dobra w poprzednim związku, ale trafiłam na faceta, który mnie tego skutecznie oduczył, bo wcale tego nie doceniał, a jak z jakiegoś powodu nie mogłam zrobić mu tego śniadania czy obiadu ( choroba, jakaś wizyta) to był mega foch i absolutnie nic sam nie zrobił.
Więc mi się odechciało raz na zawsze....
Bo my baby same goopie jesteśmy. Same sobie kręcimy bata na siebie takim zachowaniem - przyzwyczajamy facetów że jesteśmy jakimiś cyborgami i jak mamy chwilkę słabości to już oni po prostu w to uwierzyć nie mogą...
Dlatego teraz najpierw myślę o sobie a potem o TŻcie
Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość

Cloche, widziałam że jesteś specem od kosmetyków Co mi możesz powiedzieć o Vichy Aqualia Thermal kontra Vichy Idealia?
I czy znasz coś na przebarwienia skutecznego, wyszły mi w ciazy koło kurna oka takie jakby piegi
Z góry dziekuje za info
Idealia jest z...sta
Miałam przyjemność ją testować z wizażem i do dziś jej używam (mój TŻ zresztą tez)

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle zapomniałam wam napisać, jaka ze mnie kaleka już, nawet już dzieckiem się zająć nie umiem. Małż ma szkolenie więc musiałam dzisiaj małą ogarnąć i odwieźć do przedszkola sama.... no i zlazłyśmy po schodach, mała mi wypruła i walnęła na kostkę brukową, zdarła sobie cały nosek i mały palec u ręki... wygląda masakrycznie... a płakała tak, że się aż zapowietrzyła... na rękach musiałam ją wnieść do domu, przemyłam jej to samą wodą, bo nic innego nie miałam... no i zawiozłam ją do tego przedszkola.... ale biedna była... i najlepszy jej tekst, jak jej przemyłam ten nosek wodą : już mi lepiej mamusiu, dziękuję i nie przejmuj się już... dzieciaki są chyba silniejsze od nas
ale słodziak.
Ty tak jej nie noś bo urodzisz przed terminem cc
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.