Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 15 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Pierwsze maluszki na świecie już mamy 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Witamy na świecie pierwsze maluszki 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Czas zacząć rozpakowywanie 0 0%
Pięć maluszków na świecie już mamy, na kolejne niecierpliwie czekamy. V-VI 2013 cz.15 3 5,36%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 0 0%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.15 1 1,79%
Wielkie brzuszki już widać z dala, lecz jeszcze nie chcemy iść do szpitala. V-VI 2013 1 1,79%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 8 14,29%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.15 5 8,93%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 15 26,79%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 3 5,36%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 10:49   #4591
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
ja mam taki na rzep zapinany i nie trzeba wiązać


dobra idę się brać za łazienkę, bo woła po pomstę do nieba i może jakieś pranie wstawię... potem jeszcze kuchnia...wstyd się przyznać ale mam od wczoraj po obiedzie jeszcze gary nie zmyte bo poszliśmy tą trampolinę montować..... syf!
Ja też mam w domu taki na rzep ale to były jakieś szpitalne wynalazki, a na tym sznurze był numerek taki jak od szatni plastikowy i mój mały był numerem 13 , a w szpitalu na salach było 28 stopni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (49,5 KB, 63 załadowań)
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:54   #4592
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
no to zapakuję jeszcze 2 bodziaki z długim, bo mam takie nie wkładane przez głowę, a za kaftanikami nie przepadam no ale w sumie jak będzie straszny upał to nie musi dziecko leżeć w rożku, tylko w kocyku.

Marczewka, masaż dzidziusia spoko opcja, a ja polecam osobiście też kangurowanie, czyli leżenie z dzidziusiem na klacie, klatami do siebie, moja małą tak uwielbiała leżeć, i położne bardzo to pochwalały, zwłaszcza, że po cc było mi tak wygodnie, bo nie nosiłam jej na rękach a tak mogłyśmy sobie leżeć i się przytulać. Podobno to bardzo ważne dla dzidziusia taki kontakt, najlepiej to jeszcze skóra do skóry zresztą ja małej chyba ani raz nie odłożyłam do łóżeczka przez cały 8dniowy pobyt w szpitalu bo ciągle spała ze mną na tym szpitalnym jednoosobowym łóżku
no o tym też położna mówiła, ze to ważne dla dzieciaczka, że on wtedy słyszy serduszko i czuje ciepło mamy i się uspokaja..

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
jakiż to jest maluszek
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:54   #4593
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Elusiek Pokaż wiadomość
Byłam już u diabetologa. Adisiek przed wejściem do gabinetu zaczął przewracać się z boku na bok, kopać, aż stare babki dziwnie patrzyły jak mi brzuch sam fikał Lekarka jak mnie zobaczyła od razu wytarmosiła za brzuch, a mały nagle się uspokoił - chyba mu się podobało jak inna kobieta go maca EKG w normie, a najważniejsze że cukry przy mojej cukrzycy ciążowej się uregulowały do dnia porodu muszę jeszcze przestrzegać tej diety, ale już nie tak rygorystycznie jak wcześniej, a po urodzeniu mam tylko uważać na to co jem, jak najmniej złożonych węglowodanów itp. ale to raczej oczywiste i nie muszę już 4 razy dziennie mierzyć krwi

Na 9 dni przed tp, przekroczyłam 70kg czyli już 13 kg na plusie, zaraz jeszcze lecę na USG i odczytanie KTG i można tylko czekać na poród





Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
słodziutkie dziecię
Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Ja też mam w domu taki na rzep ale to były jakieś szpitalne wynalazki, a na tym sznurze był numerek taki jak od szatni plastikowy i mój mały był numerem 13 , a w szpitalu na salach było 28 stopni


ależ piękny!!!!!!!!
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:56   #4594
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
mtko,ważyła z 2kg ?! :P
ślicznotka

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Ja też mam w domu taki na rzep ale to były jakieś szpitalne wynalazki, a na tym sznurze był numerek taki jak od szatni plastikowy i mój mały był numerem 13 , a w szpitalu na salach było 28 stopni

słooodki
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:59   #4595
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

rozważam wyjście na spacer.

mam ochotę na ser, żółty ser. Mogłabym usiąść na kanapie z kostką sera i wciągną calutką
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:01   #4596
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Hej

Głos oddany, niestety nie dam rady teraz nadrobić na bieżąco wątku, ale widzę, że nie urodził się nikt od wczoraj

tak w ogóle to u nas dziś zaczynamy 40 tc
póki co skurczy, czopa, bóli i innych objawów przepowiadających - brak , ale czekam cierpliwie zabieram się za tworzenie katalogu do pracy, obiecałam, że pomogę, później ruszam w miasto, u mnie jest mega gorąco
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:02   #4597
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

A i zapomniałam o najlepszym.. Wychodzimy z tztem wczoraj ze szkoły rodzenia i zobaczyło nas, a wlaściwie TZta takie dwuletnie dziecko i zaczelo do niego biec i krzyczeć tata!! i potem za nim bieglo cały czas i machało ręką i krzyczało tata, tata, tata!!

jeszcze mi się sikać chciało i myślałam ze do kibla już nie zdąrze
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:02   #4598
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
robiła któraś z Was placki ziemniaczane w blenderze/ malakserze?
mam taki http://www.e-d.nl/images/MR570%20Patisserie.jpg i się zastanawiam czego użyć, której części, bo placków nie jadłam chyba rok! a uwielbiam
ja robię w malakserze. są bardziej papkowate niż te ucierane, ale jak mi się nie chce ucierać to wrzucam do maszyny

Cytat:
Napisane przez Elusiek Pokaż wiadomość
Byłam już u diabetologa. Adisiek przed wejściem do gabinetu zaczął przewracać się z boku na bok, kopać, aż stare babki dziwnie patrzyły jak mi brzuch sam fikał Lekarka jak mnie zobaczyła od razu wytarmosiła za brzuch, a mały nagle się uspokoił - chyba mu się podobało jak inna kobieta go maca EKG w normie, a najważniejsze że cukry przy mojej cukrzycy ciążowej się uregulowały do dnia porodu muszę jeszcze przestrzegać tej diety, ale już nie tak rygorystycznie jak wcześniej, a po urodzeniu mam tylko uważać na to co jem, jak najmniej złożonych węglowodanów itp. ale to raczej oczywiste i nie muszę już 4 razy dziennie mierzyć krwi

Na 9 dni przed tp, przekroczyłam 70kg czyli już 13 kg na plusie, zaraz jeszcze lecę na USG i odczytanie KTG i można tylko czekać na poród
za wizytę numer 1 i za usg
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:03   #4599
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

materacyk cudo,ama bym mogła taki mieć
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:05   #4600
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Witam w 40 tc
aaa, Sharp, pierwsza dotarlas do mety nalezy Ci sie medal hehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:06   #4601
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
No i muszę się pochwalić,że wczoraj odpadł pępek więc przyjemność pt. pielęgnacja kikuta spotkała nas 2 razy


Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
ale urocza kruszynka
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:11   #4602
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Hej

Poodkurzane, gary pozmywane, zostały podłogi i prasowanie


Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Witam w 40 tc

lecę was nadrobić
Wow !

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
rekord głupoty snów, oto i one:

Sen nr 1
-urodziłąm Z domu, razem z gromadką czarno-białych kociąt i te koty biegały po caaaaaałym domu,Z ulewała cały czas,non stop bez przerwy a ja siedziałam z płąskim brzuszkiem zadowolona i powtarzałam wszytskim,że poród to pestka

Sen nr 2
-znajduję swoją głowę,odlew z gumy i jakoś mi głupio było,że ktoś zrobił mój gumowy łeb bo na bank sprzadadzą to do se x shopu i to będzie zdrada wobec tż aż ktoś mi tłumaczy że ten łeb to labirynt dla szczurów.. że jak masz szczury i włożysz je w tę głowę to sa mądrzejsze..

nie komentuję..


Fajowe

Mi się dzisiaj śnił jakiś koszmar, że zaczęłam krwawić i poganiałam męża żebyśmy jechali na IP, a on tak się ociągał i mnie tym strasznie wkurzał :Najgorsz e było to, że nie mogłam się na niego wydrzeć w tym śnie, głos mi się blokował ... obudziłam się ciężko sapiąc i postękując

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
wpadłam się pochwalić
kopałam w garderobie szukając czegoś co mogę założyć (z większych ciążowych rozmiarów) natknęłam się na przed-ciążowe dżinsy, z ciekawości założyłam i pasują idealnie, nawet trochę luzu jest więc mogę zacząć chodzić ubrana jak człowiek


Też tak chce !

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość

No i zostało nam... 40 dni do tp
Nam 39 dni

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość


Kolejny Maluch napiera na szyjkę!
za wyniki!
Dzięki Mali napieracze

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość

Trzymajcie się
Będziemy

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
za wizyte
Dzięki

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
a ja dziś znów z doskoku, bo muszę się odrobić przed weekendem

ale mam propozycje nowych tytułów:
1. Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy
2. Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy.
3. Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha.
Trzeci rządzi !

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Florek, Florek! Wciąż mu kibicuję!
Moje ukochane męskie imiona na wątku to Antoś, Ignaś i właśnie Florek jeśli się ostanie Mam do Waszych chłopaków już sentyment!


Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
Kruszyna


----------------
A tak w ogóle lodożercy info dla Was- od wczoraj w Kaufie promocja na Manhattan ( z 12,99 na 8,88)
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2013-04-26 o 11:12
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:12   #4603
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14

i cholera matki pierwsZego kwartału wywalczyły roczny urlop

resztę nadrobie później
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:12   #4604
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Matki pierwszego kwartału dostały urlop roczny. Konferencja prasowa premiera teraz jest.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:12   #4605
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

poscieliłam małej.. do pokoju tego przyniosła ten bujak fp, wszędzie są rzeczy małej....


nie mogę przestać płakać...to już zaraz
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:13   #4606
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i zapomniałam o najlepszym.. Wychodzimy z tztem wczoraj ze szkoły rodzenia i zobaczyło nas, a wlaściwie TZta takie dwuletnie dziecko i zaczelo do niego biec i krzyczeć tata!! i potem za nim bieglo cały czas i machało ręką i krzyczało tata, tata, tata!!

jeszcze mi się sikać chciało i myślałam ze do kibla już nie zdąrze
dobre

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Hej

Głos oddany, niestety nie dam rady teraz nadrobić na bieżąco wątku, ale widzę, że nie urodził się nikt od wczoraj

tak w ogóle to u nas dziś zaczynamy 40 tc
póki co skurczy, czopa, bóli i innych objawów przepowiadających - brak , ale czekam cierpliwie zabieram się za tworzenie katalogu do pracy, obiecałam, że pomogę, później ruszam w miasto, u mnie jest mega gorąco
gratulacje to już w trójkę jesteśmy w 40 tc, ciekawe która pierwsze się rozpakuje
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:14   #4607
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
tak w ogóle to u nas dziś zaczynamy 40 tc
póki co skurczy, czopa, bóli i innych objawów przepowiadających - brak , ale czekam cierpliwie zabieram się za tworzenie katalogu do pracy, obiecałam, że pomogę, później ruszam w miasto, u mnie jest mega gorąco
jejku jak to dumnie i poważnie brzmi za 40t

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i zapomniałam o najlepszym.. Wychodzimy z tztem wczoraj ze szkoły rodzenia i zobaczyło nas, a wlaściwie TZta takie dwuletnie dziecko i zaczelo do niego biec i krzyczeć tata!! i potem za nim bieglo cały czas i machało ręką i krzyczało tata, tata, tata!!

jeszcze mi się sikać chciało i myślałam ze do kibla już nie zdąrze
no to Wojtek ma starsze rodzeństwo - ładnie to rozegraliście
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:17   #4608
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A na jaką to porę roku?? Bo ja się cały czas zastanawiam w co małą ubrac na wyjście i nie wiem
niby początek września ale był bardzo zimny dzień... zresztą ja miałam jakieś halo na początku, żeby się nie przeziębiła

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Ja też mam w domu taki na rzep ale to były jakieś szpitalne wynalazki, a na tym sznurze był numerek taki jak od szatni plastikowy i mój mały był numerem 13 , a w szpitalu na salach było 28 stopni

aaa tak, pamiętam, też takie były w moim szpitalu

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
mtko,ważyła z 2kg ?! :P
ślicznotka
3 kg niecałe i 51 cm. ale powiem ci, że to u nas w rodzinie taki standard. No i bratowa też ostatnio obaliła mit, że duże kobiety rodzą duże dzieci bo ona jest bardzo otyła a synka urodziła 2 i pół kilo w terminie.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i zapomniałam o najlepszym.. Wychodzimy z tztem wczoraj ze szkoły rodzenia i zobaczyło nas, a wlaściwie TZta takie dwuletnie dziecko i zaczelo do iego biec i krzyczeć tata!! i potem za nim bieglo cały czas i machało ręką i krzyczało tata, tata, tata!!

jeszcze mi się sikać chciało i myślałam ze do kibla już nie zdąrze
hahaha nie zarumienił się??
ja to znów się kiedyś uśmiałam, jak moja mała u mojej babci na wsi zobaczyła takiego chłopaka, może z 18 lat, cały wytatuowany, taki zbirowaty w ogóle z wyglądu i też: tata, tata i chciała biec do niego. Gościu się trochę zawstydził a mi się śmiać tak chciało
ty weź lepiej wypytaj tego swojego tża, niech się wyspowiada

salviae, 13 na beciku?? moja teściowa by chyba zeszła, albo by oderwała ale słodziak mały. ej no dobra idę prasować, bo mnie tu zagadujecie a ja w lesie.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:19   #4609
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ale że taką końcówką http://m.ocdn.eu/_m/a2b1e2578b59276b...a1c5,82,57.png ? Surowe ziemniaki? Jakoś na kosteczkę wcześniej kroisz? i co Ci to robi za konsystencję?

dzięki z góry
tak, dokładnie... surowe a jakie nie kroję w kostkę ale takie mniejsze kawałki wychodzi papka jak po tarce na drobnych oczkach

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Taką koncówką to chyba pire prędzej zrobisz (jakkolwiek się to pisze) niż placki.
e tam, fajne placuszki wychodzą kiedyś pracowałam w knajpie i mieli maszynkę do placków - taka sama papka mi wychodzi

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
maluszek


Salviae jaki malusi


----

Dobra, pieluchy, kocyki, ręczniki, pościel i część ciuszków wyprasowana, wpakowana w komodę druga część ciuszków się suszy, więc jutro prasowanko i ostatnie póki co pranie

idę do sklepu upolować coś na obiad
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:19   #4610
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

Ja nie mam żadnego rozstępu smarowałam się oliwką z rossmanna
i super !!!
ja tej oliwki używałam na zmianę z Tołpą i się pojawiły i tak
i to pod sam koniec
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:20   #4611
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i zapomniałam o najlepszym.. Wychodzimy z tztem wczoraj ze szkoły rodzenia i zobaczyło nas, a wlaściwie TZta takie dwuletnie dziecko i zaczelo do niego biec i krzyczeć tata!! i potem za nim bieglo cały czas i machało ręką i krzyczało tata, tata, tata!!

jeszcze mi się sikać chciało i myślałam ze do kibla już nie zdąrze
mojego małża też jakiś dzieciaczek wziął za tatę, wychodzimy ze sklepu, ten chłopczyk siedział z mamą na ławce, zobaczył mojego M. i "ooo, tataaa!!!" babka zawstydzona "to nie jest Twój tata"
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:21   #4612
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Trzeci rządzi !

A tak w ogóle lodożercy info dla Was- od wczoraj w Kaufie promocja na Manhattan ( z 12,99 na 8,88)
3 zainspirowany wyczynami Ignacego w okolicach żeber

i dzięki za info o lodach

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Matki pierwszego kwartału dostały urlop roczny. Konferencja prasowa premiera teraz jest.
ja nie wiem jak oni to chcą zrobić. a to na pewno tak? może premier powiedział że matki pierwszego kwartału będą traktowane na równi z innymi matkami 2013? a będzie to oznaczać że rocznego urlopu nie dostanie nikt nie wierzę im, gadają tylko o tym projekcie, a żadnych kroków w tym kierunku nie widać..
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:24   #4613
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość

nunka, a co to masz za produkcję chusteczek w domu?
Ha jakbyś zgała siedze w domu i sklejam opakowania z chusteczkami
Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
w ogóle wstawię wam fotę z dnia wyjścia ze szpitala z małą. Dla tych, które mają wątpliwości czy jest sens kupować ciuszki na najmniejszy rozmiar
jaka kruszynka Mój TŻ jak się urodził miał 3200 i 52 cm też maluszek
Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Ja też mam w domu taki na rzep ale to były jakieś szpitalne wynalazki, a na tym sznurze był numerek taki jak od szatni plastikowy i mój mały był numerem 13 , a w szpitalu na salach było 28 stopni
Moja ulubiona liczba Jaki słodziak
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
i cholera matki pierwsZego kwartału wywalczyły roczny urlop

resztę nadrobie później
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Matki pierwszego kwartału dostały urlop roczny. Konferencja prasowa premiera teraz jest.
No i dobrze ciesze się razem z nimi i śmieje z głupoty tych które ciąże tak usilnie przenosiły
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:28   #4614
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
3 zainspirowany wyczynami Ignacego w okolicach żeber

i dzięki za info o lodach
Antoś też matki nie oszczędza

Proszę bardzo ! Jedzcie lody na zdrowie



Idę sprzątać dalej
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:30   #4615
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

hump a jak twoja wyprawka??

Maluszki cudne

Kurde zaś wcinam naleśnikiJulcia albo będzie od nich uzależniona, albo je znienawidzi. Pozostali będą mieli ziemniaczki z jajkiem sadzonym i mizerią.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:31   #4616
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

salviae śliczny maluch
Gratuluję wszystkim rozpoczętych nowych tygodni i wizyt
Ja już po fryzjerze, zakupach, nie starczyło mi kasy na aptekę już... Dzisiaj się zważyłam i 19 kg + jest. W poprzedniej ciąży było 16. Mam nadzieję, że już koniec
Piękna dzisiaj pogoda. Jak przyjemnie było bez stresu pochodzić po sklepach i pozałatwiać sobie sprawy A później w planach ogród...kupiłam nawóz, ziemię i borówkę amer. bo mi poprzednia zdechła. Obiad mam w połowie od mamy, więc dużo roboty nie mam
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:32   #4617
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Ooo nieźle z tym macierzyńskim, nie wierzyłam, że im się uda
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:32   #4618
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Metro słodka Kruszynka
Przemek wyglądał podobnie przy wyjściu ze szpitala jeśli chodzi o ciuszki
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:34   #4619
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
mojego małża też jakiś dzieciaczek wziął za tatę, wychodzimy ze sklepu, ten chłopczyk siedział z mamą na ławce, zobaczył mojego M. i "ooo, tataaa!!!" babka zawstydzona "to nie jest Twój tata"


pękam ze śmiechu, właśnie dostałam smsa od męża: "jaką fajną pościel kupiłem na allegro, że też ja nie pamiętam takich rzeczy. tylko dziwne że z jamnikiem, a nie z jakimiś wielorybami"
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:35   #4620
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle lodożercy info dla Was- od wczoraj w Kaufie promocja na Manhattan ( z 12,99 na 8,88)
Moje ulubione dzięki
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.