Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 14:11   #121
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
sól nie pomoże niestety, będą go dalej piekły, aj wczoraj kupiłam cromohexal i to biorę, ale jak nie byłam w ciąży to mi alergolog lepsze przepisywała ten rok dla alergików ma być ciężki i zgadzam się, bo po 4 latach odczulania nie miewałam taki ataków jak teraz:/
Ja tam czuję jak co roku, a odczulać odczulałam się na trawę i jajko i coś jeszcze, ale nie pamiętam. skutecznie. Kiedyś jak tata kosił trawę to mi leciało z oczu i z nosa, mdliło, prawie i po odczulaniu komputerowym przeszło i nie wróciło od 2000 roku
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:12   #122
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cześć

witam się w nowej części, swoją drogą tytuł mi się nie podoba, trzeba ją szybko wykończyć (bez obrazy dla tej, która wymyśliła )

idę kończyć obiad i Was nadrobię
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:19   #123
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Cześć

witam się w nowej części, swoją drogą tytuł mi się nie podoba, trzeba ją szybko wykończyć (bez obrazy dla tej, która wymyśliła )

idę kończyć obiad i Was nadrobię
Hump jest autorką
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:26   #124
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dobra, my się zbieramy na wieś będę dopiero 1 lub 2 maja, także do miłego
Przyjemnej kwietniowej majówki zatem!

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Cześć

witam się w nowej części, swoją drogą tytuł mi się nie podoba, trzeba ją szybko wykończyć (bez obrazy dla tej, która wymyśliła )

idę kończyć obiad i Was nadrobię
Hump zwiała więc pewnie nie przeczyta Mi się za to mega podoba ten tyluł Co nie zmienia faktu, że pewnie ta część szybiutko przejdzie do historii. Rozpakowywać zaczniemy się na potęgę więc będzie się dużo działo
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:34   #125
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

jakoś leniwie tu dzisiaj, coś mało piszecie
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:35   #126
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

mnie tytuł też się bardzo podoba
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:36   #127
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość

Hump zwiała więc pewnie nie przeczyta Mi się za to mega podoba ten tyluł Co nie zmienia faktu, że pewnie ta część szybiutko przejdzie do historii. Rozpakowywać zaczniemy się na potęgę więc będzie się dużo działo
Mi też się podoba Wczoraj w nocy tak się umęczyłam, że jak dla mnie tytuł adekwatny do rzeczywistości



Jakie kupujecie staniki do karmienia ? Z fiszbinami czy bez? Jakieś linki może
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2013-04-27 o 14:39
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 14:41   #128
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jakoś leniwie tu dzisiaj, coś mało piszecie
Może to ta pogoda - u mnie szaro/buro/zimno (tylko 10C) i jakoś tak prztygnebiająco Czas więc na lody i leżakowanie
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:53   #129
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

pomalowałam właśnie paznokcie i jestem dumna z mojego french'a
zjadłabym loda, ale obiecałam sobie, że nie będę jadła słodyczy, ani podjadała między posiłkami
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:53   #130
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Poważnie u was tyle Julek?? U nas póki co z koleżanek i znajomych co porodziły, żadna nie ma Julii. Może zależy od rejonu??
od kilku lat biegają same Julki
Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
aaa i kolejny mój sen ciążowy (chyba nerwy odreagowuje we śnie). Śniło mi się, że chciałam zostać TOP MODEL (masakra). Poszłam na casting i stwierdziłam, że mam największe szanse, bo jako jedyna jestem w ciąży i nikt nie ma takiego ogromnego brzucha. Nawet się dostałam dalej, ale był problem bo wszystkie sukienki były za małe i pasowało na mnie tylko bikini. Jak już wyszłam na wybieg i bylam strasznie z siebie dumna to odeszły mi wody i się obudziłam. Potem spanikowana sprawdzałam czy łóżko suche, ale na szczęście wszystko ok. Mój mąż twierdzi, że kiedyś przez te sny rzeczywiście urodze. Ostatnio jak mi się śnila ta położna z batutą to podobno naprawdę się spinałam i nie umiał mnie wybudzić
leję

Cytat:
Napisane przez karbie1984 Pokaż wiadomość
witam,
śledzę wątek ,ale się nie udzielam
chciałam zapytać jakie macie termometry dla maluszków ?
zamierzam kupić bezdotykowy, ale strasznie dużo tego jest
możecie cos polecić, dzięki
Microlife nc100 - polecam
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Info od Happy z ostatniej chwili:

"Urodziła się o 11:15 sn. Brak mi słów by opisać Nasze szczęście. Ssie jak szalona!!"

i dla Helenki i jej rodziców!
Serdeczne gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Przez te skurcze to przynajmniej wiesz, ze coś się święci - u mnie NIC. Trochę ponad 3 tyg do TP i NIC. Herbatę z liści piję, chyba zaczne też wiesiołka, umówiłam się na akupunkturę, ale ja nie wiem, czy Wojciech zechce sam wyjść
u mnie też trochę ponad 3 tygodnie i nie czuję, żebym miała niebawem rodzić herbata i wiesiołek nie przyspieszają porodu

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hump jest autorką
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Hump zwiała więc pewnie nie przeczyta Mi się za to mega podoba ten tyluł Co nie zmienia faktu, że pewnie ta część szybiutko przejdzie do historii. Rozpakowywać zaczniemy się na potęgę więc będzie się dużo działo
To może Hupm mnie nie zbije

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mnie tytuł też się bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mi też się podoba Wczoraj w nocy tak się umęczyłam, że jak dla mnie tytuł adekwatny do rzeczywistości \
Wierzę, że Wam się podoba skoro wygrał


----
Obiad zjedzony, deser też (truskawki z jogurtem ), ogarnę trochę i za 2 godzinki spadam na końcówkę meczu małżowego i idziemy na chwilę do znajomych
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:57   #131
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
aaa i kolejny mój sen ciążowy (chyba nerwy odreagowuje we śnie). Śniło mi się, że chciałam zostać TOP MODEL (masakra). Poszłam na casting i stwierdziłam, że mam największe szanse, bo jako jedyna jestem w ciąży i nikt nie ma takiego ogromnego brzucha. Nawet się dostałam dalej, ale był problem bo wszystkie sukienki były za małe i pasowało na mnie tylko bikini. Jak już wyszłam na wybieg i bylam strasznie z siebie dumna to odeszły mi wody i się obudziłam. Potem spanikowana sprawdzałam czy łóżko suche, ale na szczęście wszystko ok. Mój mąż twierdzi, że kiedyś przez te sny rzeczywiście urodze. Ostatnio jak mi się śnila ta położna z batutą to podobno naprawdę się spinałam i nie umiał mnie wybudzić
nie wytrzymam nie tylko ja miewam jakieś dziwne sny
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 14:58   #132
maja rosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 61
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie, że będe chodzić do 16 maja, a potem dziecko się wchłonie, nawet małż miał więcej entuzjazmu trzy tygodnie temu

Kochana!!! Daje Ci 1000% że się nie wchłonie ale się uśmiałam z tego. Urodzisz w piękny majowy dzień tak jak i ja, a te nasze dzieciaczki jeszcze dadzą nam w kość
maja rosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:04   #133
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Info od Happy z ostatniej chwili:

"Urodziła się o 11:15 sn. Brak mi słów by opisać Nasze szczęście. Ssie jak szalona!!"

i dla Helenki i jej rodziców!
GRATULACJE. WITAMY NASZĄ PIERWSZĄ KSIĘŻNICZKĘ. GRATULACJE DLA RODZICÓW

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dobra, my się zbieramy na wieś będę dopiero 1 lub 2 maja, także do miłego
Wypoczywaj kochana i bezpiecznej podróży
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:05   #134
maja rosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 61
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Może to ta pogoda - u mnie szaro/buro/zimno (tylko 10C) i jakoś tak prztygnebiająco Czas więc na lody i leżakowanie
U mnie to samo tylko leże i lody (swoją drogą 20 kg na + i już myślę o nadchodzącej diecie
maja rosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:08   #135
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Może to ta pogoda - u mnie szaro/buro/zimno (tylko 10C) i jakoś tak prztygnebiająco Czas więc na lody i leżakowanie

ech tu przy weekendzie to normalka ...
A mi się dziś tak nudzi, że szok.
Brzuchol twardy, młoda leniwa to i na siedząco mi się poprasować nie chce...
a chłop w pracy i tak będę się nudzić i wymyślać głupoty...
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:15   #136
maja rosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 61
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
ech tu przy weekendzie to normalka ...
A mi się dziś tak nudzi, że szok.
Brzuchol twardy, młoda leniwa to i na siedząco mi się poprasować nie chce...
a chłop w pracy i tak będę się nudzić i wymyślać głupoty...
mi też wyjątkowo dziś się nudzi, a mojego męża nie widziałam od 3 tygodni bo na obczyźnie pracuje, nawet go nie będzie jak się zacznie.....już to przerobiłam i odchorowałam. Takie życie.
maja rosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:18   #137
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość

Nie było mnie 2 dni bo pojechałam do szpitala byłam umówiona wieczorem na ktg, ale jak połozna i lekarka zobaczyły wykres to stwierdziły że zostaję. Mały się prawie nie ruszał Szybka akcja zeby tż mi przywiózł torbę. W miedzyczasie mnie zbadali. 1-1,5 cm rozwarcia. Jak mi badała szyjkę + mały ,,masażyk" to myślałam że będe wyć Powiedzieli ze jak coś to z rana dostanę żel z prostaglandynami lub oxy. Potem jeszcze parę razy mi robili ktg, ale rano przyszedł lekarz i zdziwiony że wogóle leżę w szpitalu. Nic się nie zmieniło przez noc, lekko plamiłam po tym badaniu szyjki, zrobili mi jeszcze raz badanie moczu (bo w poniedziałek miałam białko) i po południu wyszłam. W szpitalu prawie wcale nie spałam, ale widziałam noworodki
Już wracając złapały mnie mega bóle i myślałam że nie potrzebnie wyszłam. Ale położyłam się do łózka i przeszło. Wieczorem znowu ból w krzyżu i stwierdziałam, że mam dość i biorę Panadol. Od przynajmniej 2 tyg. ,mam bóle, skurcze, które się nie rozwijają to po co się męczyć. Panadol i tak nie pomoże jak zacznie się poród, ale do tego czasu mam zamiar go sporadycznie brać. Dobrze ze wyszłam bo nadal nic się nie dzieje a przynajmniej dzisiaj we własnym łózku się wyspałam, z przerwami ale do 11!
No to niezłych wrażeń Ci dostarczono! Ale tak jak piszesz, lepiej chyba czekać w domu niż bezczynnie leżeć w szpitalu... (o ile nic złego się nie dzieje)

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Info od Happy z ostatniej chwili:

"Urodziła się o 11:15 sn. Brak mi słów by opisać Nasze szczęście. Ssie jak szalona!!"

i dla Helenki i jej rodziców!
HAPPY- GRATULACJE!

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dobra, my się zbieramy na wieś będę dopiero 1 lub 2 maja, także do miłego
Przyjemnego odpoczynku
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:19   #138
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maja rosee Pokaż wiadomość
U mnie to samo tylko leże i lody (swoją drogą 20 kg na + i już myślę o nadchodzącej diecie
ja mam 19 i już postanowiłam rozpocząć dietę, albo bardziej bym powiedziała racjonalne odzywianie,
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:19   #139
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Info od Happy z ostatniej chwili:

"Urodziła się o 11:15 sn. Brak mi słów by opisać Nasze szczęście. Ssie jak szalona!!"

i dla Helenki i jej rodziców!
Gratulacje!!!
no i wreszcie dziewczynka



a ja mam wrażenie, że już chyba nigdy nie urodzę.... skurczy coraz mniej...tylko szyjka kłuje jak cholera, ale to o niczym nie świadczy bo mnie tak kłuje już od 2 miesięcy, tyle że teraz częściej... ciekawe, czy mnie w końcu potną w poniedziałek ....
z jednej strony bardzo bym chciała, ale trochę strach mnie oblatuje... Mam jednak nadzieję, że w poniedziałek bedę mogła wysłać info o nowym maluszku na wątku...
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 15:23   #140
maja rosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 61
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!
no i wreszcie dziewczynka



a ja mam wrażenie, że już chyba nigdy nie urodzę.... skurczy coraz mniej...tylko szyjka kłuje jak cholera, ale to o niczym nie świadczy bo mnie tak kłuje już od 2 miesięcy, tyle że teraz częściej... ciekawe, czy mnie w końcu potną w poniedziałek ....
z jednej strony bardzo bym chciała, ale trochę strach mnie oblatuje... Mam jednak nadzieję, że w poniedziałek bedę mogła wysłać info o nowym maluszku na wątku...
Trzymam kciuki za Was oboje. i czekamy na wieści o Kubusiu.



PS. niech mnie ktoś zabierze z tych zaginionych

Edytowane przez maja rosee
Czas edycji: 2013-04-27 o 15:25
maja rosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:25   #141
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Może to ta pogoda - u mnie szaro/buro/zimno (tylko 10C) i jakoś tak prztygnebiająco Czas więc na lody i leżakowanie
U mnie +26 stopni.Bezchmurnie nie jest, ale słońce przebija. Nawet myślą coś o grillu, bo ciepło. Tzn chyba zrobią tak naprawdę kiełbaski, bo robią z drewnem więc im zejdzie do wieczora.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:27   #142
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maja rosee Pokaż wiadomość
mi też wyjątkowo dziś się nudzi, a mojego męża nie widziałam od 3 tygodni bo na obczyźnie pracuje, nawet go nie będzie jak się zacznie.....już to przerobiłam i odchorowałam. Takie życie.

Łooo to Ty już w ogóle Współczuję, ale domyślam się, że w jakimś stopniu można się "przyzwyczaić"
Mam nadzieję, że jednak ma kto Ci pomóc jak się zacznie
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:31   #143
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

też chcę grilla ale niestety nie mamy gdzie zrobić

w ogóle cały dzień mogłabym jeść i jeść i jeść
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:32   #144
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
pomalowałam właśnie paznokcie i jestem dumna z mojego french'a
zjadłabym loda, ale obiecałam sobie, że nie będę jadła słodyczy, ani podjadała między posiłkami
O za to ja jak najbardziej Męzowi zrobiłam szejka,a ja sobie zrobiłam prawdziwy deser lodzik z bananami, borówkami, truskawkami, winogronem i polewą malinową
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:33   #145
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Też chcę grilla ale to może jutro jak nie będzie padało
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:37   #146
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
też chcę grilla ale niestety nie mamy gdzie zrobić

w ogóle cały dzień mogłabym jeść i jeść i jeść
Też mam takie wrażenie

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
O za to ja jak najbardziej Męzowi zrobiłam szejka,a ja sobie zrobiłam prawdziwy deser lodzik z bananami, borówkami, truskawkami, winogronem i polewą malinową
aaaa pycha
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:38   #147
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maja rosee Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Was oboje. i czekamy na wieści o Kubusiu.



PS. niech mnie ktoś zabierze z tych zaginionych
do biura mamuś znalezionych
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:41   #148
maja rosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 61
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Łooo to Ty już w ogóle Współczuję, ale domyślam się, że w jakimś stopniu można się "przyzwyczaić"
Troszkę można ale atak tęsknoty jest straszny.

Mam nadzieję, że jednak ma kto Ci pomóc jak się zacznie

Tak. Nie jestem sama. Ale jakoś całą ciąże daje sobie rade. Wszystkie USG, teraz KTG jeżdże sama samochodem. Mąż tylko czeka na znak i przylatuje.
maja rosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:51   #149
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
ech tu przy weekendzie to normalka ...
A mi się dziś tak nudzi, że szok.
Brzuchol twardy, młoda leniwa to i na siedząco mi się poprasować nie chce...
a chłop w pracy i tak będę się nudzić i wymyślać głupoty...
Ja też mam jakiś taki nudny dzień. Jeszcze mi się czytnik rozładował a chciałam ksiażkę poczytać. Ale znajomi z krk do nas wpadną.

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
U mnie +26 stopni.Bezchmurnie nie jest, ale słońce przebija. Nawet myślą coś o grillu, bo ciepło. Tzn chyba zrobią tak naprawdę kiełbaski, bo robią z drewnem więc im zejdzie do wieczora.
U nas tez ciepło i świeci słoneczko. Tż będzie grila palił z kolegą, a ja z koleżanką poplotkuję ale nie będę się z łóżka ruszać bo się boję iść posiedzieć na taras.

Kurde jak mnie ta bezradnośc irytuje. Mówię Tż że ma zrobić sos, wodę z cytryną na stół i parę rzeczy ale ten jak zwykle ma czas
Najchętniej sama bym to zrobiła...wstałam i zaczęłam z tym sosem to mi mówi przecież zrobię. Jak mnie coś takiego wnerwia jak ktoś zawsze ma czas zamiast zrobić od razu co ma zrobić.


Cytat:
Napisane przez maja rosee Pokaż wiadomość
Tak. Nie jestem sama. Ale jakoś całą ciąże daje sobie rade. Wszystkie USG, teraz KTG jeżdże sama samochodem. Mąż tylko czeka na znak i przylatuje.
Ja też jeżdżę samochodem dalej i dużo razy byłam sama u lekarza. Ale mój Tż jak tylko nie jest w pracy to sam chce ze mna jechać. No 2 maja sama mu powiedziałam ze musi jechać bo boję sie ze jednak mnie wyśle do szpitala, a że panicznie się boję szpitali to mogę nie być w stanie prowadzić auta.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 16:06   #150
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Justyna G ja też poczekam w łóżku na kiełbaskę Powtarzaj sobie, że to tylko facet
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.