Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 09:08   #1141
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

A mój mały w szpitalu dostał takiego uczulenia na chusteczki nawilżane, że na drugi dzień ich używania miał już małe ranki na pupie tydzień pupę smarowałam maścią tormentiol i mu fajnie się wyleczyła, już po 1 dniu było widać super poprawę, teraz wycieram go płatkami kosmetycznymi, a do pupy używamy bepanthenu, może jak już pupcia się bardziej przystosuje do świata to przejdę na coś łagodniejszego , a tych chusteczek to chyba już nigdy nie użyję

Wczoraj mały cały dzień spał, z przerwami na karmienie, a za to w nocy dał sobie czadu 3 godziny marudzenia.
Ważyłam się i mam 12 kg mniej jeszcze 6 kg do wagi sprzed ciąży a najlepiej to 9
niestety moja córa miała to samo, dlatego przez jakieś 2 pierwsze miesiące w ogóle nie używałam chusteczek nawilżanych tylko zmoczone w wodzie przegotowanej duże płatki kosmetyczne. Trochę to upierdliwe jest, ale mała była za delikatna.

KATHERINE, ja też uwielbiam jak mała położy się ze mną "na łyżeczkę", tylko, że ja do niej plecami a ona mnie ręką obejmuje za szyję i mi szepnie do ucha "mamusiu kocham cię". Często tak robi... to jest mały pieszczoch.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:08   #1142
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Aaś, banka ogromne gratulacje dla was dziewczyny dużo dużo zdrówka dla maluszków

lece na ktg ciągle sie obawiam ze cos bedzie nie tak i mnie zatrzymają ale ruchy czuje caly czas i to nawet w nocy co sie przebudze to Kubuś wierzga wiec powinno być ok ale ja tak sie boje szpitali ze szok

Edytowane przez becik_4
Czas edycji: 2013-04-30 o 09:09
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:09   #1143
Meliitele
Zakorzenienie
 
Avatar Meliitele
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 928
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Aas, Banka - gratulacje!!

taaaaaak bardzo sie ciesze, ze juz macie maluszki obok siebie
__________________

What the world needs now is love, sweet love
it's the only thing that there's just too little of




7/40
Meliitele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:14   #1144
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez MamaIzabela Pokaż wiadomość
Wczoraj odeszła mi część czopa śluzowego (podbarwionego brązową krwią) a jestem w 32 tc. To oznacza, że wcześniej urodzę???

Bardzo proszę o odpowiedź
to nie musi nic oznaczać

Katate doczytałam już ile przytyłaś. To dużo już Ci spadło, oby tak dalej

Aaś relacja na żywo z porodówki, nie no jesteś boska

Atena pokoik mi się BARDZO podoba

Ja dziś znów nie spałam. Pobudka o 2 i męczenie się do 6. O 6 zasnęłam jak już TŻ poszedł do pracy i spałam do 8. Kiedy ja się w końcu wyśpię;/
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:19   #1145
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że pupka wyleczona. Napisz jakie miałaś chusteczki. Może ktoś też je ma i będzie bacznie obserwował pupę dziecka. No i za wagę.
To były akurat bambino, mały się budzie leceee
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:20   #1146
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
daj znac jak po wizycie pociesze cie, znajoma też miała wizyte 2 dni przed terminem, zero objawów zbliżającego sie porodu, na wizycie gin ze dziecku sie nieśpieszy a tego samego dnia w nocy urodziła sn bo wody odeszły
to jest jakieś sensowne pocieszenie

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
zostajemy w szpitalu...
ciśnienie za wysokie
odstawiają fenoterol i będą obserwować skurcZe i ciśnienie które może być wysokie od niego...
zryczałam się...
gdybym wiedziala że czekam na maluszka już byłoby mi latwoej


ash trzymam kciuki byscie wyszli już razem





a złote rady dziewczyny obok już mnie tak denerwują że szkoda gadać
bo nie powinnam leżeć na.płasko nosz kura mac
ciśnienie mi na.pewno skacze od coli której uwaga wypilam wczoraj dwa łyki
nie powinnam pić gazowanej wody i jeść słodkiej bo będę miała zgage

co jej kuxwa do tego
poproś grzecznie, żeby Ci dały spokój, kawa podnosi ciśnienie na max 30 min, a 2 łyki coli nie wiem jakim cudem, jedyne co trzeba odraniczyć to sól bo ona w dużych ilościach rzeczywiście może podnieść zatrzymując wodę.
Trzymaj się, już niedługo, pewnie lekarz zdecyduje się wcześniej na rozwiązanie, więc na pewno dasz radę

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość

ogromne gratulacje!! PODWÓJNE SZCZĘŚCIE



no tak zgadzam się, pewnie bym też zniosła, jakoś bym przeżyła, tylko pytanie: po co?? żeby potem mieć o czym opowiadać, jak to bohatersko zniosłam 20 godzin porodu? ja bardzo długo nie mogłam dojść do siebie psychicznie po porodzie, przez to, że była to dla mnie bólowa trauma i uwierz mi nie ma w tym nic bohaterskiego. Uważam, że taki przeciągany poród nie jest dobry ani dla mamy, która potem musi długo dochodzić do siebie fizycznie i psychicznie, ani dla dziecka, dla którego taki poród to też mega stres i mega wyzwanie. Zresztą, niedługo będziesz miała poród za sobą, to sama ocenisz
a co do przerw między skurczami.. ja praktycznie pod koniec porodu miałam już skurcze co chwila, nie miałam nawet chwili oddechu i szczerze mówiąc to cieszę się, że mdlałam, bo mniej pamiętam dzięki temu.

.
nie mówię o bohaterstwie, tylko poprostu u niektórych trwają tyle i musza to przeżyć, jeśli nie postępuje poród no trzeba przeprowadzić cc, ale jeśli postępuje tylko wolno to nie ma wskazań

boję się tylko, że będę wymyślać tam wszystkim.

ma któraś kontakt z Axellą? nie daje mi spokoju czy już nie rodzi
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:21   #1147
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
No i zapomniałam się pochwalić
Zostały nam 3 tygodnie do tp 21 dni


Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
zostajemy w szpitalu...
ciśnienie za wysokie
odstawiają fenoterol i będą obserwować skurcZe i ciśnienie które może być wysokie od niego...
zryczałam się...
gdybym wiedziala że czekam na maluszka już byłoby mi latwoej


ash trzymam kciuki byscie wyszli już razem





a złote rady dziewczyny obok już mnie tak denerwują że szkoda gadać
bo nie powinnam leżeć na.płasko nosz kura mac
ciśnienie mi na.pewno skacze od coli której uwaga wypilam wczoraj dwa łyki
nie powinnam pić gazowanej wody i jeść słodkiej bo będę miała zgage

co jej kuxwa do tego
skoro odstawili fenoterol to może akcja szybko się rozkręci i będziesz miała małą obok
trzymaj się dzielnie, jeszcze troszkę. A durne rady olej, szkoda Twojej energii- zostaw ją sobie na poród

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Już...
Zobaczymy co mi w czwartek gin powie... Chociaż ja osobiście nastawiam się na szpital i zastrzyki na płucka, bo przecież to dopiero 8 miesiąc...
Mógłby mój Kubuś jeszcze przynajmniej ze dwa tygodnie spokojnie w brzuszku posiedzieć...
ajjj.. te nasze niesforne maluszki, jedne się pchają na świat przed czasem inne zbyt długo siedzą w brzuszku.. jeszcze się nie urodziły a już psocą..

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

Wczoraj mały cały dzień spał, z przerwami na karmienie, a za to w nocy dał sobie czadu 3 godziny marudzenia.
Ważyłam się i mam 12 kg mniej jeszcze 6 kg do wagi sprzed ciąży a najlepiej to 9
ładnie waga Ci schodzi
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:22   #1148
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
zostajemy w szpitalu...
ciśnienie za wysokie
odstawiają fenoterol i będą obserwować skurcZe i ciśnienie które może być wysokie od niego...
zryczałam się...
gdybym wiedziala że czekam na maluszka już byłoby mi latwoej


ash trzymam kciuki byscie wyszli już razem





a złote rady dziewczyny obok już mnie tak denerwują że szkoda gadać
bo nie powinnam leżeć na.płasko nosz kura mac
ciśnienie mi na.pewno skacze od coli której uwaga wypilam wczoraj dwa łyki
nie powinnam pić gazowanej wody i jeść słodkiej bo będę miała zgage

co jej kuxwa do tego
olej tą laskę
mam nadzieję że ciśnienie się unormuje i puszczą Cię do domku, niech maluszek jeszcze trochę poczeka
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:22   #1149
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Tak mnie wszystko boli ze nie moge z łóżka wstać :'( masakra jakaś... Nienawidzę byc chora płakać mi sie chce
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:26   #1150
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

a gdzie jest Humpback ? jakoś dawno jej chyba nie widziałam
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:27   #1151
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a gdzie jest Humpback ? jakoś dawno jej chyba nie widziałam
hump wyjechała na wieś. Ma jej nie być do 2 maja chyba
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:28   #1152
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a gdzie jest Humpback ? jakoś dawno jej chyba nie widziałam
nie pojechała przypadkiem na wieś??
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:28   #1153
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Tak mnie wszystko boli ze nie moge z łóżka wstać :'( masakra jakaś... Nienawidzę byc chora płakać mi sie chce
współczuję.. też nienawidzę być chora i jestem wtedy nieznośną marudą
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:29   #1154
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15


Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
5% porodów jest w teminie, część jest przed a część po, póki co wszystkie są przed terminem, któreś z nas w takim razie muszą urodzić po
Jq mogę 2 dni po terminie

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
A u nas rozpoczęły się przygotowania na przyjście Julci
Powyciągałyśmy ciuszki, co podostawałam i mama pierze i je poprasuje, żebym na razie się oszczędzała.

Kurcze, mam cudowną mamę... Taką pomocną. Dość, że robi po 9 godzin z bliźniaczkami to jeszcze wszystko koło domu i nam pomaga....
Ja mam nadzieję, że w czwartek gon mi powie, że cos mogę się ruszyć to się wezmę może za pranie. Tż każę prasować, a co.

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
To takie krótkie info na początek bo jestem na pooperacyjnej a tu nie można tel mieć

Niestety kończyło się cc. Zaraz po tym jak wam wyslalam info że się nudze majka zaczęła mieć spadek. Taki konkretny do 60 aż...zlecieli się lek i położne, podali mi tlen i po minucie było ok. Tylko powiedzieli że jeszcze 1 taki spadek i od razu cc. Było ich potem trochę a tylko do ok 80-90. I to takie krociutkie. Ale przy okazji wyszło że jak zdjęła mi moja dr prowadząca pessar o 8:30 i z 1cm doszło do 3cm to o 14:20 nadal były 3...
Więc mi mówi że ona miała dyżur do 14 ale zostanie i w takim przypadku kieruje mnie na cc i zostanie na nim. No to się zgodzilam.
Napiszę potem jak to wyglądało bo było i śmiesznie i wzruszająco.
Dziewczyny urodziły się 14:53 Ala i 14:54 Majka
A - 2100g i 49cm
M - 1989 i 47cm
M najpierw dostała tylko 3pkt bo miała małe problemy z oddychaniem przez te spadki ale za chwile podwyższyli do 9.
A od razu 9 pkt.
Poleżą w inkubatorach 2-3 dni potem do końca tygodnia w mydelniczkach i jak będzie to pod koniec tyg wypisują!


Są cudne. Obie kudlate czarnule
Było naprawdę bosko! W takiej atmosferze mogę rodzic co tydzień

Pozdrowienia od całej naszej czwórki
Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Uwaga prosze jakos na czerwono zrobic bo nie umiem w tel.
Michas 30.04.2013 00:30- okolo bo za szybko wszystko 37tc 6 dni 3370 gr 53 cm cc blondyno- rudziutki hii jest piekny zobacze go dop. Kolo 10 , 8godzin zakaz podn. Glowy

Gratulacje dziewczyny klask i:

Dochodzcie szybko do siebie

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Nie ma mnie ostatnio bo ciągle nauka i zajecia zaliczam wszystko. Wczoraj byłam u lekarza odstawilismy leki. Tak pomogły że wszystko sie wydłużyło zamknęło o i pupa zaczął mnie straszyć ze przenoszę :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
właśnie się zastanawiałam co z tobą.
A Ty nie miałaś leżeć??Jakie leki brałaś, że tak się poprawiło??


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to witam się w ten piękny wtorkowy poranek

noc upłynęła lajtowo- spałam całą nockę w łóżku z synkiem ostatni raz karmiłam o 6 , więc teraz mam trochę czasu dla siebie

to niesamowite ile człowiek ma w sobie energii po porodzie, naprawdę
w zupełności wystarczają mi jakieś 4 godziny snu, czuję się wyśmienicie

3majcie kciuki za dzisiejszą wizytę w poradni patologii noworodka o 12:30


Uwielbiam Twoje wypowiedzi. Napawają mnie optymizmem.


Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
,as my dalej w szpitalu.
na nocnej zmianie był mój lekarz powiedział że.pewnie wyjde dziś ciśnienie nie jest takie źle ale w nocy talk mnie bolała głową że aż wyemitowałam a oczy to myślałam że mi z orbitę wyjdą. ciśnienie było ok. a teraz rano znów za wysokie ale głową mnie mniej boli także z tym moim wyjściem to różnie może byc
Doczytałam, ze zostajesz w szpitalu. Ciekawe przez co to ciśnienie. Może urodzisz przy tym pobycie...a laską z dobrymi radami się nie przejmuj.


My witamy sie z łóżka nadal. Mała się wierci. A ja jakoś nie ma dzisiaj apetytu wogole.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:30   #1155
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
hump wyjechała na wieś. Ma jej nie być do 2 maja chyba
Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
nie pojechała przypadkiem na wieś??
aaa, no to już wszystko jasne
dzięki dziewczyny
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:34   #1156
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Justyna G mogę Ci dac trochę swojego apetytu
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:34   #1157
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Dzięki dziewczyny kochane jesteście może dziś.jej zrobią cesare i pojdzie sobie...

zzostawili jednak połowe fenoterolu i dodali dopegyt. wypas...


ech leże dalej i Was podczytuje
:-(
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:34   #1158
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
współczuję.. też nienawidzę być chora i jestem wtedy nieznośną marudą
No właśnie ja tez... Całą noc nie spalam teraz tez nic





Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość



Jq mogę 2 dni po terminie



Ja mam nadzieję, że w czwartek gon mi powie, że cos mogę się ruszyć to się wezmę może za




Gratulacje dziewczyny klask i:

Dochodzcie szybko do siebie



właśnie się zastanawiałam co z tobą.
A Ty nie miałaś leżeć??Jakie leki brałaś, że tak się poprawiło??






Uwielbiam Twoje wypowiedzi. Napawają mnie optymizmem.




Doczytałam, ze zostajesz w szpitalu. Ciekawe przez co to ciśnienie. Może urodzisz przy tym pobycie...a laską z dobrymi radami się nie przejmuj.


My witamy sie z łóżka nadal. Mała się wierci. A ja jakoś nie ma dzisiaj apetytu wogole.
Miałam ale ze mam skończone 36 tc to lekarz mi pozwolił Juz w 35 chodzić zaliczać. Brałam pol fenoterol i luteine po tej mojej wizycie w szpitalu. Nigdy nie miałam problemów z szyjka takze lekarz podejrzewał ze to od tego ze nie uważam na siebie i sie nie oszczędzam. Więc zaczęłam uważać leżeć więcej wypoczywać a od wczoraj Juz nie biorę nic. I dobrze bo paskudngd sie po tym czułam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:35   #1159
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Justyna G mogę Ci dac trochę swojego apetytu
Ciekawa jestem jak to się bedzie miało do wagi. Ostatnio po 2 tygodniach leżenia miałam -0,5kg a jadłam normalnie.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:35   #1160
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

barwineczek ja myślę że początkowo pewnie mała się prześpi ze mną nie raz na łóżku. Ale na pewno nie w nocy.

karbie ja nie miałam takiego badania, nie wiem co to.

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jak nie urodzę do czwartku to mogą mi od razu wpisać w kartę pilną konsultację psychiatryczną
ja też ale czas sobie dają do 8 czyli 5 dni po terminie

Happy zazdroszczę takiego porodu

potterka
ja kupiłam do pupy benpathen (od razu może być dla mnie). Jak nie będzie działał to kupię sudocrem (no ale to jest ala antybiotyk więc to już jak coś się dzieje). Mam też zwykły kremik z babydream.


pawie oczko ja tu z niecierpliwością szukam postu o Twojej wizycie a Ty piszesz że masz dopiero dziś czekam na relacje!
Tak na marginesie to masz jakieś objawy? obniżył Ci się brzuch? odpadł czop? masz jakieś przepowiadacze? u mnie dalej cisza
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:38   #1161
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
rodzinny dal skierowanie do chirurga. w jednej przychodni powiedzieli, ze powinnam jechac do szpitala onkolog. w koncu pojechalam do mojej ulubionej endokrynolog. zrobila usg, wymacala i jak dla niej to zapchane pory potowe. wypisala mi skierowanie do chirurga zeby obejrzal (jutro wizyta!), ale to na pewno nie od tarczycy i na pewno nie wezly chlonne
panikara jestem...wiem! ale juz mam tego dosc. naprawde chcialabym miec ciazowe dolegliwosci, a nie wszystko inne
diabli, trzymam mocno, żeby to był pot
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:38   #1162
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość

Miałam ale ze mam skończone 36 tc to lekarz mi pozwolił Juz w 35 chodzić zaliczać. Brałam pol fenoterol i luteine po tej mojej wizycie w szpitalu. Nigdy nie miałam problemów z szyjka takze lekarz podejrzewał ze to od tego ze nie uważam na siebie i sie nie oszczędzam. Więc zaczęłam uważać leżeć więcej wypoczywać a od wczoraj Juz nie biorę nic. I dobrze bo paskudngd sie po tym czułam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No ja mam teraz 35tc ( trwa) ale mi moja gin, nie dała od poczatku żadnych lekó prócz nospy i magnezu, a juz w 28tc kazała leżeć bo mała nisko. Niby się poprawiło od leżenia.

AAA jak wyślesz te chusteczki to daj znać, zebym wiedziała kiedy mniej wiecej spodziewać się listonosza
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:39   #1163
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny kochane jesteście może dziś.jej zrobią cesare i pojdzie sobie...

zzostawili jednak połowe fenoterolu i dodali dopegyt. wypas...


ech leże dalej i Was podczytuje
:-(
jeszcze troszeczkę musisz się pomęczyć, może wyrówna się ciśnienie i wypuszczą Cie do domku

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez... Całą noc nie spalam teraz tez nic

.
współczuję Wam z tym snem, ja spałam wczoraj w dzień dwie godziny, a mimo to zasnęłam bez problemu o 23 i spałam do 6.30 z przerwami na wc
w sumie jakbym sie teraz położyła to też bym zasnęła
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:42   #1164
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha.

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
TZ mówił ze wysłał ale to pewnie w przyszłym tygodniu będą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No na pewno bo przecież długi weekend

Ale mi mała kopie po pęcherzu od wczoraj,...masakra.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:42   #1165
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
No ja mam teraz 35tc ( trwa) ale mi moja gin, nie dała od poczatku żadnych lekó prócz nospy i magnezu, a juz w 28tc kazała leżeć bo mała nisko. Niby się poprawiło od leżenia.

AAA jak wyślesz te chusteczki to daj znać, zebym wiedziała kiedy mniej wiecej spodziewać się listonosza
TZ mówił ze wysłał ale to pewnie w przyszłym tygodniu będą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jeszcze troszeczkę musisz się pomęczyć, może wyrówna się ciśnienie i wypuszczą Cie do domku



współczuję Wam z tym snem, ja spałam wczoraj w dzień dwie godziny, a mimo to zasnęłam bez problemu o 23 i spałam do 6.30 z przerwami na wc
w sumie jakbym sie teraz położyła to też bym zasnęła
Ja tak to tylko na siku wstaje ale dzis rozłożyła mnie grypa i Nie dało rady spać. Babel tez chyba nie lubi mamy bo daje ostro popalic. Aż dziwne, że siniaki sie nie robią...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:42   #1166
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak to się bedzie miało do wagi. Ostatnio po 2 tygodniach leżenia miałam -0,5kg a jadłam normalnie.
U mnie pomimo leżenia waga ciągle w górę... I to sporo... Ale będę zrzucać po porodzie. Taką lipną mam przemianę
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:43   #1167
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
U mnie pomimo leżenia waga ciągle w górę... I to sporo... Ale będę zrzucać po porodzie. Taką lipną mam przemianę

E to nie Jestes sama :p wczoraj u gina waga 83
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:45   #1168
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile koszul zabieracie do szpitala?
2

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
wydzwaniają do mnie wszyscy z pytaniem "i jak?"
ale mnie takie pytanie wkurzają
"i jak rodzisz już?"
"to kiedy Ty masz zamiar rodzić"
"ale urodzisz na weekendzie majowym?"

no rzesz kurna skąd ma wiedzieć

Veronic widzę że u Ciebie piękne uroki macierzyństwa fajnie!
jak tak czytam co piszesz to taki lajcik

Aaś zadziwiasz mnie! brawa za poród i cudowne dziewczyny mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie po cc
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:45   #1169
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Znacie jakieś domowe sposoby których można nam używać na grypę?
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:50   #1170
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
U mnie pomimo leżenia waga ciągle w górę... I to sporo... Ale będę zrzucać po porodzie. Taką lipną mam przemianę
dobrze pamietam, że byłaś na diecie przed ciążą?
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.