Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 13:47   #1321
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Zobaczcie gdzie najlepiej pomieścić gondole przed narodzinami w kawalerce
A stelaż gdzie upchnęłaś?
Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Uffffffffffffff, ogranęłam się. To chyba było ostatnie samodzielne golenie przed porodem. Pomijając to, że nic kompletnie nie widzę, to już nawet gdzieniegdzie nie sięgam. Jak Wy to robicie w 9tym miesiącu?
Ja się goliłam sama ale golarką elektryczną taką z depilatora, zwykłą maszynką bym się pocięła a tą mogłam "na macajewa"
jak powiedziałam mężowi, że ma mnie ogolić TAM to zrobił minę więc stwierdziłam, że najpierw pokombinuję sama, bo jeszcze by było
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
byłam na ktg wyszło ok, tętno Małego spoko, ruchy spoko, skurczy - brak
Posiedzimy tu sobie chyba razem do terminu ... moja też się nigdzie nie wybiera.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:49   #1322
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość

rozmawiałam z kolegą i mówił, żebym się przygotowała na zmiany. Odkąd urodził mu sie sym, to dla jego rodziców tylko wnuk jest ważny. Przykład rozmowy (michał- syn, maciek-wnuk):
"-No cześć Michał. Jak tam Maciuś?
- No wszystko dobrze. Jest zdrowy, ładnie przybiera itp.
- Acha, to super, no to trzymaj się.
-A jak to tato? Nie zapytasz co u mnie?
- No skoro odebrałeś telefon i ze mną rozmawiasz to chyba wszystko dobrze"
no u mnie jest to samo. musze ci się przyznać, że czasem teraz specjalnie zaczynam jej marudzić, że się źle czuję, ale ona nawet nie podejmuje tematu, bo zaraz jest tekst: ano wiesz...ciąża... dasz radę. A jak Blaneczka?
nie mówiąc już o tym, że po przedszkolu czasem dzwoni i mi się o wszystko pyta, czy byli na spacerze, co było na obiadek, jak długo spała itp. I normalnie nie wiem, czy ona myśli, że jak małą odbieram to sie pani pytam o takie rzeczy? chyba by mnie uznali w tym przedszkolu za jakąś nadopiekuńczą wariatkę...

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość

no starzeją się Ci nasi rodzice, mnie tylko przeraża fakt, że moja matka się coraz bardziej upodabnia do babci a z babcią już wogóle rozmawia się jak z dupą w nocy czyli nijak. Czy to oznacza że ja tez kiedyś taka bedę ? o nieeeeeee
ło boże, z moją jest tosamo, nawet z wyglądu się upodobniły bardzo ostatnio. Ja na szczęście mogę mieć nadzieję, że taka nie b ędę bo raczej nie mam chrarkteru po mamie i mamy kompletnie inne podejście do życia.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
barwineczek - od 4500 cc robią z automatu-chyba, że się nie zgodzisz i chcesz spróbować sn.
Ja już mam sierowanie bo młody jeszcze urosnie a dodatkowym u mnie wskazaniem jest to, że pierwszy poródmiałam zabiegowy (vacum) prz wadze dziecka 3860... wiec moja gin nie chce mnie meczyc
kurcze dawniej kobitki to chyba rzeczywiście twardsze były, bo moja babcia urodziła mojego tatę prawie 5 kilo w domu na żywca. no ale mi też mówiła, jaką traumę miała i chyba po tym porodzie miała niezłego baby bluesa...

Cytat:
Napisane przez katherine271 Pokaż wiadomość
dobre i to że chociaż córka Twoja jest dla mamy ważna. moja mama to się wnuczką interesuje o tyle o ile, może jej nie widzieć dwa trzy tygodnie (choć mieszkamy jednym domu ale dwa oddzielne mieszkania) i jej to nie przszkadza czy wnuczka zdrowa, chora, czy w ogóle co się z wnuczką dzieje,nie mówiąc już o tym że czasu z nią spędziła jak na lekarstwo przez te wszystkie lata a jak osttanio czasem córa do niej idzie to i tak kończy się po chwili tym że mapuszczone bajki i tyle przebywania wspólnego. A teraz w terminie mojego porodu wyjeżdza na ponad miesiąc do sanatorium, ja rozumiem że sanatorium jak dają tak jest ale jakoś dziwnym trafem 6 lat temu kilka dni po narodzinach mojej pierwszej córy mama akurat miała sanatorium i teraz też akurat ta k wypadło. Już nie liczę na pomoc jakąkolwiek z jej strony, trudno. Moja mama nie pracuje, siedzi w domu itd ale jak ostatnio robiłam pranie ciuszków i nastawiałam akurat pralkę w godzinach innych niż tańszy prąd i mama coś się mnie czepiła a ja do niej mówię że robię kiedy mam siłe i kiedy mogę a różnie może być i źle się często czuję a w razie czego kto za mnie to zrobi, popierze, poprasuje, poskłada?? to od razu spuściła z tonu i zmieniła temat ale prpopozycja w stylu "ja Ci pomogę" nie padłaby nigdy w życiu

Ash- przy cukrzcy ciążowej to ja rozumiem, ale mi chodziło o bezpodstawne przejmowanie się że dzidzius sobie zdrowo rośnie bo jak tu go urodzić, jakoś się rodzą te kolosy tak jak i maluszki i o to mi chodziło,że dziwnie jakoś mi się czyta a bardzo często to czytam jak to rękami i nogami się dziewczyny bronią przed większym dzeckiem, jak to wcześniej chcą rodzić jeśli już jest duże, zadaję sobie wtedy pytanie o co kaman? dajmy rosnąc dzieciom jak chcą a natura pomoże wydać j na świat a jak nie natura to cc, po co panika w 20 tc jakiej wielkości będzie dziecko?
a przy cukrzycy to co innego, trzeba wtedy uważać i lepiej jak dziecko nie nabierze dużej masy ale 4 kilo to nie jest jeszcze niezdrowa masa i nie oznacza że będzie mieć kłopoty w przyszłości. Moja córka ważaca 4430 przy porodzie jest chudzinką w tej chwili
jeśli chodzi o mamę, to masz masakrę jakąś! to ja w takim razie muszę przestać narzekać, że moja mi dużo nie pomaga, bo w sumie pomaga, tylko musze jej powiedzieć wprost, chodzi bardziej o to, że się sama nie domyśli. Ja też mieszkam w jednym domu z teściami, ale też są jakby dwa osobne mieszkania, nie musimy się widywać, chociaż właśnie mamy wspólne liczniki, ale z tym akurat prpblemu nigdy nie ma..

co do wagi dziecka to zgadzam się, że takie 4kilowe dziecko i tak jest mega malusieńkie i zgadzam się, że nic nie ma waga urodzeniowa do późniejszej wagi, na przykład moja mała urodziła się 2900, a teraz jest najgrubsza w swojej grupie w przedszkolu, waży 14 kilo, więc trochę za dużo. Nie przejmuję się tym aż tak bardzo, tylko staram się pewne produkty ograniczać, niestety babcie robią swoje... bo ja też byłam grubym dzieckiem, a od 2 klasy podstawówki byłam już szczapką i tak mi do dziś zostało.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
A ja siedzę w ikeii i waals podczytuje
Widziałam lonely ze pytalas gdzie jestem.Bard,o mi sie zrobilo milo
Czekam na Suzie az sie skonczy basic na kulkach I pojdziemy zjeść klopsiki a potem do reala na zakupy.
Wiecie co jak dostałam papirer na cc to chyba wylizowalam bo spalam cala noc z 1 przerwa na siku.Za to mój TZ się strasznie boi... Tłumacze mu ze to opcja bardziej bezpieczna dla mnie i młodego ale do niego nie dociera.Chodzi strasznie zeatresowany:[
no pewnie, dasz radę z tą cesarką. A najważniejsze jest wasze bezpieczeństwo.

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
eeee to mojemu oberwałoby się za takie gadanie

co prawda zauważył moje rozstępy na biodrach i na piersiach, ale jak sam stwierdził "trudno, przecież smarowałaś"
o kurde, mój to by mi też nigdy nie powiedział czegoś takiego. On w ogóle nigdy w życiu mi nigdy nie powiedział nic niemiłego nt mojego wyglądu, wręcz uważam, że jest we mnie zbyt fanatycznie zapatrzony. Ale tak powinno być


kurde zanjomi idą na parasolki.... iść..nie iść....? kiepsko się czuję, ale może skoczę....
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:51   #1323
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Xal a tu stoi sobie

Docelowo ma leżeć pod łożeczkiem ale są tam torby do szpitala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1367326229731.jpg (59,7 KB, 59 załadowań)
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:53   #1324
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

A moja teściowa dzwoni i pyta "jak się czujecie" i wcale nie chodzi jej o syna tylko o mnie i małą
Dzisiaj dzwoniła, że jedzie do rodziny i pewnie wróci dalej niż w niedzielę, ale stwierdziła, że może chyba tyle zostać bo jak wróci to my nadal we 2 będziemy Babcia chyba ma przecieki, że się wnuczka na świat nie będzie pchała.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:55   #1325
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
a może są jakieś super zabiegi, koszty nie grają roli, liczy się żeby były skuteczne



Ja się nie znam, ale zapytałam męża bo to jego branża. Mówi, że mało wymagająca jest wiśnia, pięknie kwitnie, a odmiana Pandy 103 ma smaczne owoce



yyyyyyyyy, no to co Ty Nuna narzekasz, nie masz na co, myślałam, że co najmniej 20 kg przytyłaś, a tak to pięknie w normie się mieścisz
nie no już mam 13,5 Źle nie ma Tylko człowiek w szoku, jak się zaokrągla Jeszcze tak z 4 kg obstawiam
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:58   #1326
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Xal a tu stoi sobie

Docelowo ma leżeć pod łożeczkiem ale są tam torby do szpitala
Ty wiesz, masz to lepiej upchane i uporządkowane w kawalerce niż ja w 4 pokojach
Ale ja mam teraz podział:
1. remontowany
2. wypoczynkowy chwilowo (TV, stół, kanapa, fotele i więcej nie wlezie)
3. graciarnia (szafa męża, rowery, meble do remontowanego pokoju i narzędzia)
4. sypialnia (standardowe sypialniane + poupychane wszędzie rzeczy młodej, wózek w pudle, a na pudle stelaż, rozkręcone łóżeczko, wanienka)

Mieliśmy skręcać meble do pokoju w ten weekend, ale się okazało, że za mało podkładu mamy pod panelami i jak się staje to się dziura robi w 1 miejscu i maż ma zdecydować czy jutro nie układamy na nowo
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:59   #1327
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
nie no już mam 13,5 Źle nie ma Tylko człowiek w szoku, jak się zaokrągla Jeszcze tak z 4 kg obstawiam
Ja bym chciała jeszcze 2 ale ile będzie to się okaże.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 13:59   #1328
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Posiedzimy tu sobie chyba razem do terminu ... moja też się nigdzie nie wybiera.
Do terminu spoko, 2 dni po terminie spoko, byle nie siedział tydzień po terminie
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:02   #1329
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Jakaś zmęczona jestem i nic mi się nie chce.
Wypiłam kawę, zjadłam loda, ale stwierdziłam, że się zdrzemnę ... najpierw młoda dawała czadu kopytkami pod żebra, później zaczęła się zgaga, a na koniec zachciało mi się sikać. Ehhhh idę robić obiad, drzemka mi dzisiaj nie dana.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:05   #1330
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 20

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ty wiesz, masz to lepiej upchane i uporządkowane w kawalerce niż ja w 4 pokojach
Ale ja mam teraz podział:
1. remontowany
2. wypoczynkowy chwilowo (TV, stół, kanapa, fotele i więcej nie wlezie)
3. graciarnia (szafa męża, rowery, meble do remontowanego pokoju i narzędzia)
4. sypialnia (standardowe sypialniane + poupychane wszędzie rzeczy młodej, wózek w pudle, a na pudle stelaż, rozkręcone łóżeczko, wanienka)

Mieliśmy skręcać meble do pokoju w ten weekend, ale się okazało, że za mało podkładu mamy pod panelami i jak się staje to się dziura robi w 1 miejscu i maż ma zdecydować czy jutro nie układamy na nowo
Hi hi dzięki wiesz co wydaje ni sie ze to kwestia tego, że bez zorganizowania nie dałoby sie funkcjonować normalnie. Dlatego jak cos kupujemy to od razu myślimy co i gdzie.

Najgorzej, że macie remont co dużo utrudnia no bo nie wiesz w sumie co gdzie postawić a i sensu nie ma bo zaraz bedziesz musiała przestawiać
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:09   #1331
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Hi hi dzięki wiesz co wydaje ni sie ze to kwestia tego, że bez zorganizowania nie dałoby sie funkcjonować normalnie. Dlatego jak cos kupujemy to od razu myślimy co i gdzie.

Najgorzej, że macie remont co dużo utrudnia no bo nie wiesz w sumie co gdzie postawić a i sensu nie ma bo zaraz bedziesz musiała przestawiać
Pewnie tak. Ostatnio co nowego było kupowane to stare bardziej kompresowane "do ściany" czy "do konta" a następne dostawiane.
Z tym remontem "bo zaraz się skończy" to ja już mam takie myślenie od grudnia, bo zaczął się w październiku, więc wyobraź sobie jak to w mieszkaniu wygląda ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 14:14   #1332
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

bylam na spacerku w lidlu zjadlam ulubionego loda i leze
wczesniej pomylam podlogi na kolankach i co?
i nic
widocznie Z czeka na ciepelko
no to ja poczekam

pogoda do i brak planow na dlugi weekend
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:16   #1333
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Jenny wpiszesz mi wyzyte następna na 20 maja ???
A ja mam wtedy termin
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:17   #1334
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
jaaaaaki świety
Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Ja czasem wstaję co godzina a czasem i co 3h. Nie wiem od czego to zależy ale podejrzewam, że od ułożenia Julki.

Leżaczek cudaśny
Dzięki

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
karolina też się zastanawiałam nad tym leżaczkiem ale stwierdziłam że jest za drogi. W końcu kupiłam ten http://allegro.pl/bright-starts-leza...187694002.html tylko używany i cieszę się że nie nowy bo na prawdę te rzeczy nie są tyle warte. No ale dziecięce rzeczy to niezły interes.
Drogi, ale jedyny z opcją leżenia praktycznie na płasko


Właśnie skończyłam go składać, niby wszytko takie proste a godzinę nad nim siedziałam Teraz tylko muszę dokupić baterię i będzie testowanie
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:17   #1335
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
bylam na spacerku w lidlu zjadlam ulubionego loda i leze
wczesniej pomylam podlogi na kolankach i co?
i nic
widocznie Z czeka na ciepelko
no to ja poczekam

pogoda do i brak planow na dlugi weekend
A Ty zamiast zbierać siły na poród to robisz wszytsko, a
Zu uparciuszek pokaże mamie, ze ona postawi na swoim i wyjdzie kiedy ona będzie chciała.

Co do weekendu to znajomi chcą do nas w sobote przyjechać a w niedziele komunie...ciekawe czy Pani doktor pozwoli mi choc na obiad iść bo do kościoła nie ma mowy.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:19   #1336
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
bylam na spacerku w lidlu zjadlam ulubionego loda i leze
wczesniej pomylam podlogi na kolankach i co?
i nic
widocznie Z czeka na ciepelko
no to ja poczekam

pogoda do i brak planow na dlugi weekend

Nadrabiam, pare osób myślało, że juz rodzisz, bo Cię nie było i się zastanawiałam, że może faktycznie A tu kiszki Na kiedy masz/miałaś termin?
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:20   #1337
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Michas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130430_125736.jpg (94,2 KB, 97 załadowań)
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:20   #1338
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Ostatnio co nowego było kupowane to stare bardziej kompresowane "do ściany" czy "do konta" a następne dostawiane.
Z tym remontem "bo zaraz się skończy" to ja już mam takie myślenie od grudnia, bo zaczął się w październiku, więc wyobraź sobie jak to w mieszkaniu wygląda ...
No podejrzewam że może byc ciekawie


wydaje mi sie, że ciężko jest to ogarnąć, mieszkać w mieszkaniu mieć remont do tego ciągle dokupywać coś nowego. No ale Napewno w koncu to ogarniecie


Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
bylam na spacerku w lidlu zjadlam ulubionego loda i leze
wczesniej pomylam podlogi na kolankach i co?
i nic
widocznie Z czeka na ciepelko
no to ja poczekam

pogoda do i brak planow na dlugi weekend
Hi hi dziewczyny dobrze stawiały że gdzieś poszłas albo sprzątasz a tu jedno i drugie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:20   #1339
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Michas
Kolejny śliczniak
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 14:20   #1340
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Michas
Juhuu mały słodziaczek

Jak się czujesz Banka?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:21   #1341
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała jeszcze 2 ale ile będzie to się okaże.
Ja też, ale czuję, że będzie więcej to jednak jeszcze 7 tyg z haczykiem.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:22   #1342
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A Ty zamiast zbierać siły na poród to robisz wszytsko, a
Zu uparciuszek pokaże mamie, ze ona postawi na swoim i wyjdzie kiedy ona będzie chciała.

Co do weekendu to znajomi chcą do nas w sobote przyjechać a w niedziele komunie...ciekawe czy Pani doktor pozwoli mi choc na obiad iść bo do kościoła nie ma mowy.
mi już wisi
niech wychodzi kiedy chce. dwescie siedemdziesiat pare dni dalam rade to jeszcze troche wytrzymam
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:22   #1343
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Michas
uroczy!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:22   #1344
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
A ja mam wtedy termin
Cos nas łączy

Aż sie zwloke z łóżka żeby Michasia zobaczyć
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:22   #1345
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Michas
Śpiący cudaczek
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:23   #1346
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Michas
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:24   #1347
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Cos nas łączy
Zdecydowanie, Ty będziesz na wizycie, a ja będę jęczeć na porodówce
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:24   #1348
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Ja też, ale czuję, że będzie więcej to jednak jeszcze 7 tyg z haczykiem.
No ja mam 5t6d. Chciałam się zmieścić w 1okg (takie marzenie moje ) ale marnie to widze bo ostatnio było 9kg czyli w 3 tygodnie przytyłam 2kg
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:26   #1349
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
czereśnie jak będziesz kupowała drzewka owocowe, to kup takie co już owocują, bo czasami trzeba czekać ładnych parę lat zanim da jakikolwiek owoc
boję się, że czereśnia mi za wielka wyrośnie no i okropnie dużo szpaków się potem tam rozwala... ale jeśli chodzi o owoce, to owszem - pychotka!
Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
cloche, mogę spytać czym Ty się na co dzień zajmujesz? Mądra babka z Ciebie.
oj tam na codzień aktualnie to siedzę na wizażu
a tak normalnie to risk controlling w banku ale chemia mnie bawiła od zawsze, w niemczech na lekcji chemii nawet mydło produkowaliśmy i tak powoli się wkręcam w kosmetyki. właściwie to przez to, że mnie dermatolodzy dotychczas po prostu wkur...li a problemów ze skórą to ja już miałam że hoho!
Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
a może są jakieś super zabiegi, koszty nie grają roli, liczy się żeby były skuteczne

Ja się nie znam, ale zapytałam męża bo to jego branża. Mówi, że mało wymagająca jest wiśnia, pięknie kwitnie, a odmiana Pandy 103 ma smaczne owoce
aż tak to w temacie nie grzebałam, ale zabiegi na każdy problem się znajdą pytanie tylko, czy pomogą... myślę, że w porządnym gabinecie dobiorą odpowiedni rodzaj peelingu dla twojej skóry. może taki porządniejszy, bardziej dogłębny, będzie dobrym początkiem. i potem czymś mocno nawilżającym i lekko złuszczającym w codziennej pielęgnacji dasz radę utrzymać efekty na dłużej.

o, dzięki! o wiśni właśnie myślałam, tylko tyle jest rodzajów, że ja już nie wiem która do czego i po co zapisałam sobie tą odmianę i poszukam wisienki chętnie zjem, a z pestek dobry trunek przyrządzę
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:26   #1350
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Wczoraj obkupiłam Jureczka w kosmetyki z Nivea. Dostałam znowu zniżkę, więc zamiast 100zł zapłaciłam mniej niż 80zł Malutki ma chyba już wszystko.

Aha, w Rossmannie, jak się kupi paczkę Pampersów, to za złotówkę chusteczki nawilżane Pampers. - coś takiego na ulotce widziałam
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.