Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 19:43   #3751
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Mam tomme tippe i najlepiej sie spisuje AVent leci jak szalony po nim najbardziej sie dlawi i za chwile bede probowala butelke Mam baby podobno jest super taka z odkrecanym dnem ... Dam cynk jak poszlo jak ksiaze sie obudzi , jutro jade rejestrowac mlodego do urzedu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To ci tygrysek
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:46   #3752
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Kochane, skonczylo sie cesarka. Mialam 2h pelne rozwarcie ale Sofcia, zle sie wstawiala w kanal rodny
Moja krolewna urodzila sie o 13.10, 55cm, 3320g.
Mam nadzieje dostac ja niedlugo do karmienia. Nie moge zasnac, mimo, ze nie spie od wczoraj od 6 rano... T Z nie mogl z nami zostac, ale od jutra moze byc caly czas.
Najważniejsze, że to już za Tobą i maleńka zdrowa Gratuluję

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Dopiero wróciłam do domu i padam , ale mamy te panele do sypialni i kupiliśmy gres do kuchni i przedpokoju Zaraz idę zgrywać nowe foty, a potem zjeść truskawki , a wcześniej jadłam rożki malinowe - w końcu mieli nową dostawę w lewiatanie
Gratuluję zakupów. Rożków zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
byla moja familia ale jako,ze ja na pooperacyjnej to lipa i byli momencik.. tz byl dluzej,przywiozl Zuzinka w mydelniczce..boze,jakie to szczescie..jak ona sie miescila w brzuchu moim?!
ma oczy tz..identyczne..platki uszu moje..i rude rzesy czyli bedzie rudzinek Zuzinek
ma male slodkie ustka,nosek..taka pyzunia
karmia ja mm jestem troche zla bo po cc nie daja tu dziecka nawet na cyca i niby jutro/pojutrze moge zaczac ja przystawiac ale wiem,ze najwazniejsze te pierwsze chwile
niewiem co bedzie..
siedzielismy i patrzylismy z tz na to malenstwo..i wiem,jestem pewna,ze bedzie dobrze..
moze to hormony czy co ale placze z ogromu milosci..milosci do czlowieka wazacego niespelna 5kg..

rana boli,ale co chwila zmuszam sie by usiasc i przejsc choc kilka krokow.. nawet przed odwiedzinami wlosy zrobilam i makeup xxD wszyscy ze mnie lali,"kapiel"w zlewie,szpitalna koszula,zgieta w pol i z tuszem do rzes w reku
chce juz jutro i by mnie przeniesli gdzies gdzie bede miec Z ze soba..

dziecko to najwiekszy skarb swiata,gratuluje wszystkim nowo rozpakowanym,i tym ktorych wielki dzien nadchodzi

kupa bolu,krwi i obcych paluchow miedzy nogami ale to nieistotne..
w czasie skurczy mowilam sobie"dobrze ze skurcz bo zaraz przerwa" i wylamywalam tz palce przypadkiem:p zaraz opisze jakos sensownie wszystko bo poki co same ochy i achy nad malutka:p
No to Ty niezła jesteś Szybko wstałaś Super

banka uroczy maluch
humpback miałaś rację z mieszaniem mąki, chałka wyszła super wypaśna Zjadłam na raz pół keksówki, mąż też zachwycony
Chyba idę po jeszcze....
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:46   #3753
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
zaciśnięte
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:46   #3754
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

banka cudny maluszek
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:48   #3755
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Dopiero wróciłam do domu i padam , ale mamy te panele do sypialni i kupiliśmy gres do kuchni i przedpokoju
za panele i gres

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam 3 paczki a potem będę jechać na zwykłych, ale większych podpaskach
Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
Hump ja mam 3 paczki
Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość


ja zamówiłam 5 paczek po 10 sztuk bella mama
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mam 4 paczki bella mama po 10 szt., do szpitala biorę 2-3 paczki. A co dalej to nie wiem
dziękuję wszystkim za wskazówki : roza:

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
mocno zaciśnięte
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:49   #3756
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Mam tomme tippe i najlepiej sie spisuje AVent leci jak szalony po nim najbardziej sie dlawi i za chwile bede probowala butelke Mam baby podobno jest super taka z odkrecanym dnem ... Dam cynk jak poszlo jak ksiaze sie obudzi , jutro jade rejestrowac mlodego do urzedu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jaki śliczny ojej A tatuś jaki zakochany.

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
mocne
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:49   #3757
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
Za wizytę
Podobno przed porodem jest spadek wagi do 1,5kg około, moze to TO?
może może oby!

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Mam tomme tippe i najlepiej sie spisuje AVent leci jak szalony po nim najbardziej sie dlawi i za chwile bede probowala butelke Mam baby podobno jest super taka z odkrecanym dnem ... Dam cynk jak poszlo jak ksiaze sie obudzi , jutro jade rejestrowac mlodego do urzedu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o jaki słodziak, blondasek

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
przekaż ze kciuki mocno zaciśnięte.. biedula straszna!!
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:50   #3758
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Kochane, skonczylo sie cesarka. Mialam 2h pelne rozwarcie ale Sofcia, zle sie wstawiala w kanal rodny
Moja krolewna urodzila sie o 13.10, 55cm, 3320g.
Mam nadzieje dostac ja niedlugo do karmienia. Nie moge zasnac, mimo, ze nie spie od wczoraj od 6 rano... T Z nie mogl z nami zostac, ale od jutra moze byc caly czas.

Opis porodu wstawie chyba jak wszystkie porodzicie bo to byla rzeznia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
och Ash, co oni ci zrobili w tym szpitalu, cholery jedne??? najważniejsze, że to się skończyło i będziesz w końcu mogła tulić swoją Sofcię. a poród opisz w wolnej chwili ku przestrodze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:50   #3759
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1367952239143.jpg (78,0 KB, 79 załadowań)
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:51   #3760
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
humpback miałaś rację z mieszaniem mąki, chałka wyszła super wypaśna Zjadłam na raz pół keksówki, mąż też zachwycony
Chyba idę po jeszcze....
niech wam wyjdzie na zdrowie

banka Michaś uroczy

axella podziwiam twoją energię, i wzrusza mnie niesamowicie twoja relacja pełna emocji
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:53   #3761
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Mam tomme tippe i najlepiej sie spisuje AVent leci jak szalony po nim najbardziej sie dlawi i za chwile bede probowala butelke Mam baby podobno jest super taka z odkrecanym dnem ... Dam cynk jak poszlo jak ksiaze sie obudzi , jutro jade rejestrowac mlodego do urzedu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale śliczny ten Twój synek
Na serio avent tak szybko leci ?? ja też mam i dziurka wydaje mi się mikroskopijna...

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
3mam kciuki za Dzidziusia

==
wyłączam kompa ,bo zasypiam..... jutro znowu idę na długi spacer do moich rodziców

DOBREJ NOCKI

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2013-05-07 o 19:56
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:54   #3762
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
mam pytanie - ile tak szacunkowo zamawiałyście tych podpasek poporodowych? do szpitala chcę 2 paczki, ale co potem? zupełnie nie wiem jak oszacować tą ilość..
ja miałam 3 paczki, tak się ze mnie lało pierwsze dwa dni że mąż dokupił dwie kolejne - ale nie zużyłam ich, po wyjściu ze szpitala używałam podpasek bella nova maxi ze skrzydełkami. tych poszło z 5 paczek, teraz od tygodnia wkładki tylko ale po wyjściu ze szpitala miałam już maleńkie krwawienie, bardziej plamienia, podpaski były bardziej profilaktycznie.

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
rana boli,ale co chwila zmuszam sie by usiasc i przejsc choc kilka krokow.. nawet przed odwiedzinami wlosy zrobilam i makeup xxD wszyscy ze mnie lali,"kapiel"w zlewie,szpitalna koszula,zgieta w pol i z tuszem do rzes w reku
wariatka
dobrze że wstajesz, ale uważaj, nie szalej za bardzo bo skończysz jak ja - tydzień po cc się ponaciągałąm i nie mogłam dwa dni wstawać

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
w szpitalu w toruniu też jest super pod tym względem, po porodzie dają dzidzię na brzuch do tatusia, a potem mama na pooperacyjną i po kilku godzinach może być już na normalnej sali z dzieckiem (jeśli się dobrze czuje)
u nas w szpitalu od razu po cc się dostaje malucha wywieźli mnie z sali oeracyjnej i od razu przewieźli na "moją" na oddział a mąż już czekał z Przemkiem, dopiero po 18 go odwiózł na noworodki bo ja nie dawałam się rady ruszać jeszcze i nie zajęłabym się nim.
dziwne że w niektórych szpitalach dostaje się dzieciaczka dużo później
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:04   #3763
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o rety chyba zapomnialam jak maleńki i kruchy jest taki noworodek
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:05   #3764
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

hej dziewczyny, nie mam czasu czytać was, ale gratuluję mamom nowych dzieciaczków!

u nas wszystko super, mały jest cudowny i bardzo grzeczny. Jak będziemy mieli trochę więcej czasu to coś skrobniemy więcej. pa!
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:07   #3765
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

My już po wizycie na szczęście Tż gina nie pobił
Widzę, że podzielacie moje zdanie
Trzeba jednak wybaczyć mojemu Tż, bo On bidulek się nie zna.. wie, że ciąża po skończonym 36tygodniem jest ciążą donoszoną i bardzo już by chciał tulić synka..
A jeszcze ten gin do którego jeździliśmy na USG (Itrymestru, połówkowe i IIItrymestru) ostatnio mu powiedział, że od 10maja mogę rodzić to już całkiem się podjarał i był pewny, że do 10 urodzę No, ale do sedna:
Relacja z wizyty:
Gin mnie przywitał z uśmiechem i powiedział, że faktycznie mam duuuży brzuch ale widać, że wyglądam promiennie i chyba dobrze się czuję
Weszłam najpierw sama i nakreśliłam mu powód naszego wcześniejszego przyjścia, powiedział że porozmawia sobie z Tż.
Pobrał mi wymaz z odbytu i z pochwy, jutro muszę to zawieźć do laboratorium. Badając mnie na fotelu już myślał, że mam szyjkę zgładzoną, ale jednak nie.. jeszcze jest i trzyma, chociaż niby miękka i się szykuje.
Potem przyszedł już Tż i poszliśmy na USG. Cytuję gina:
"brzuszek spory zaraz sobie maluszka obmierzymy, bo coś mi się wydaje, że może być duży... (..)
a nie.. jednak nie jest źle, teraz szacowana waga to 3kg, czyli do porodu byłoby tak 3700g - ładna waga "
Gin porozmawiał sobie z moim Tż i ostudził troszkę jego niecierpliwość...
Powiedział mu, że oczywiście jest możliwość wywołania/przyśpieszenia porodu, ale przedstawił w ogólnym skrócie jakie są konsekwencje wcześniactwa (często też jest wcześniactwo opóźnione, jeśli ciąża przebiega prawidłowo)
Tż z pokorą przyjął do wiadomości, że musi jeszcze poczekać.. troszkę jest niepocieszony, ale chyba zrozumiał.
W przyszłym tygodniu (15-16) gin powiedział żebyśmy przyszli do niego do szpitala to zrobi mi ktg
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:09   #3766
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
oczywiście, że zaciskam i to bardzo mocno
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:11   #3767
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Lonely, ale ten Twój TŻ narwany dobrze, ze go gin na ziemię sprowadził

Mój ma zupełnie odwrotnie... chyba sobie myśli, że jak ma być 12 maja to wcześniej nie wyjdzie i do niego niedociera ze to może być nawet dzisiaj..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:12   #3768
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

hej ho,to znow ja:p
dostalam morfine(bezsensu bo paracetamol starczal) i zaraz znow bede lezec nacpana.
zrobilam mala wojenke i jutro trafiam na "normalna"sale by karmic Z i miec ja ciagle obok tylko na noce kaza oddawac i brac tab na sen by sie wyspac xD teraz modle sie o pokarm
zostalam sama w 4os sali i nudno tak,ze szok..
zeszly mi juz 3posciele,3koszule,2paki podkladow poporodowych.leci ciagle fu
ale ciesze sie ze dostane Z jutro bedzie ciezko ale nie po to czekalam na nia 281dni by teraz miec ja godzinke dziennie.
jakie minki robi dziubkiem,szok chce miec ja juz w domciu,kapac,tulac,miziac aaah...male stopki,maly nosek..
zakochalam sie jak glupia

w ogole mega manewr-majty te poporodowe sie nie przydadza,trzeba manewrowac z sama ta wkladka wielka..
nuda nuda nuda!
moze sie wezme za opis porodziaka.ale najpierw sprobuje sie polozyc wygodnie:p
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:13   #3769
joooasia
Raczkowanie
 
Avatar joooasia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 430
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

SHARP
__________________
Mężczyzna Mojego Życia - Jaś ur. 02.07.2013

Jaś
joooasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 20:18   #3770
_pola
Rozeznanie
 
Avatar _pola
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 974
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Kochane, skonczylo sie cesarka. Mialam 2h pelne rozwarcie ale Sofcia, zle sie wstawiala w kanal rodny
Moja krolewna urodzila sie o 13.10, 55cm, 3320g.
Mam nadzieje dostac ja niedlugo do karmienia. Nie moge zasnac, mimo, ze nie spie od wczoraj od 6 rano... T Z nie mogl z nami zostac, ale od jutra moze byc caly czas.

Opis porodu wstawie chyba jak wszystkie porodzicie bo to byla rzeznia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ash gratulacje Szkoda tylko, że tyle czasu Cię wymęczyli :/ No ale najważniejsze, że masz już Sofcię przy sobie

[/QUOTE]
__________________
Elenka
22 maj 2013

Franek
5 sierpień 2014

I wyciągnęło do mnie malutką rączkę,
I siłę mi dało niespotykaną,
I miłość największą,
bezinteresowną...
Dziecko moje

23 maj 2012 11tc
_pola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:19   #3771
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

as ogromne gratulacje.i brawa że wytrwalas !!!!


zazdroszczę już Wam tych słodziakow przy sobie
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:26   #3772
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Mam tomme tippe i najlepiej sie spisuje AVent leci jak szalony po nim najbardziej sie dlawi i za chwile bede probowala butelke Mam baby podobno jest super taka z odkrecanym dnem ... Dam cynk jak poszlo jak ksiaze sie obudzi , jutro jade rejestrowac mlodego do urzedu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Banka ślicznego macie synka!

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził


---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów. Rożków zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
za panele i gres


Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ja miałam 3 paczki, tak się ze mnie lało pierwsze dwa dni że mąż dokupił dwie kolejne - ale nie zużyłam ich, po wyjściu ze szpitala używałam podpasek bella nova maxi ze skrzydełkami. tych poszło z 5 paczek, teraz od tygodnia wkładki tylko ale po wyjściu ze szpitala miałam już maleńkie krwawienie, bardziej plamienia, podpaski były bardziej profilaktycznie.
Dzięki za info
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:26   #3773
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:27   #3774
joooasia
Raczkowanie
 
Avatar joooasia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 430
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Banka, synek cudowny!!

Juz nie mogę się doczekać na Jasia...
__________________
Mężczyzna Mojego Życia - Jaś ur. 02.07.2013

Jaś
joooasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:27   #3775
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
My już po wizycie na szczęście Tż gina nie pobił
Widzę, że podzielacie moje zdanie
Trzeba jednak wybaczyć mojemu Tż, bo On bidulek się nie zna.. wie, że ciąża po skończonym 36tygodniem jest ciążą donoszoną i bardzo już by chciał tulić synka..
A jeszcze ten gin do którego jeździliśmy na USG (Itrymestru, połówkowe i IIItrymestru) ostatnio mu powiedział, że od 10maja mogę rodzić to już całkiem się podjarał i był pewny, że do 10 urodzę No, ale do sedna:
Relacja z wizyty:
Gin mnie przywitał z uśmiechem i powiedział, że faktycznie mam duuuży brzuch ale widać, że wyglądam promiennie i chyba dobrze się czuję
Weszłam najpierw sama i nakreśliłam mu powód naszego wcześniejszego przyjścia, powiedział że porozmawia sobie z Tż.
Pobrał mi wymaz z odbytu i z pochwy, jutro muszę to zawieźć do laboratorium. Badając mnie na fotelu już myślał, że mam szyjkę zgładzoną, ale jednak nie.. jeszcze jest i trzyma, chociaż niby miękka i się szykuje.
Potem przyszedł już Tż i poszliśmy na USG. Cytuję gina:
"brzuszek spory zaraz sobie maluszka obmierzymy, bo coś mi się wydaje, że może być duży... (..)
a nie.. jednak nie jest źle, teraz szacowana waga to 3kg, czyli do porodu byłoby tak 3700g - ładna waga "
Gin porozmawiał sobie z moim Tż i ostudził troszkę jego niecierpliwość...
Powiedział mu, że oczywiście jest możliwość wywołania/przyśpieszenia porodu, ale przedstawił w ogólnym skrócie jakie są konsekwencje wcześniactwa (często też jest wcześniactwo opóźnione, jeśli ciąża przebiega prawidłowo)
Tż z pokorą przyjął do wiadomości, że musi jeszcze poczekać.. troszkę jest niepocieszony, ale chyba zrozumiał.
W przyszłym tygodniu (15-16) gin powiedział żebyśmy przyszli do niego do szpitala to zrobi mi ktg
Dobrze, że gin przegadał trochę Twojemu mężowi
dla Wiktorka - rośnie kawaler no i trzymam za paciora
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:28   #3776
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Banka- Michaś jest ślicznym blondaskiem.. a zdjęcie z tatusiem

Hump- ja mam tylko 2 opakowania bella mama do szpitala, ale jak coś to Tż mi dowiezie.. później może uda mi się przerzucić na podpaski.. zobaczymy jak to będzie

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Z doświadczenia pierwszego porodu: KOBIETO lepiej czekaj na rozwój akcji! Ja na wywoływanie bym się już w życiu nie zgodziła, no chyba że gruuuuubo po terminie. Oksy to dwukrotnie większy ból,serio. Tym razem pojechałam z bólami,podpięli oksy na koniec, ale bez porównania.
wiem o tym, chociaż i tak ważniejsza dla mnie jest gotowość dziecka.. dla niego każdy dzień w brzuszku jest bardzo ważny

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
przeraża mnie ilość cesarek u nas:/ wychodiz na to, że sn to rzadkość
no właśnie też sobie o tym pomyślałam..

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Wróciłam od gina..
Ruchy jak czuć mocno i wyraźnie - ok bo maluszek już duży i sie wstawił..
Głowa nisko coraz niżej.. Szyjka miększa, ale jeszcze się nie rozwiera.. Na razie trzyma.. Ale gin powiedziała, że równie dobrze może zacząć się rozwierać jak będzie już akcja porodowa.. Mam w poniedziałek jak nie urodze zgłosić się do szpitala na KTG, a jak mnie nie przyjmą to przyjsć do Medicoveru..

A i news, schudłam jakies 2,5 kg od ostatniej wizyty - tzn przez tydzien i jakies 1 kg od tej dwa tygodnie temu . hmmm wszyscy zdziwienie i połozna, i gin, ale stwierdziłam, ze na ostatnim ważeniu dużo zdjadłam i moze było zawyżone... ale w sumie dzisiaj rano jak się ważyłam to też miałam mniej niż zwykle.. mnie tam to cieszy

Z mężem się poklóciłam i humor mam średni.. poprosiłam go zeby mi porobił zdjęcia.. to pocykal od niechcenia kilka zdjęc i stwierdzil, że już mu się nie chce.. a potem stwierdził, że jeżeli to była prośba to on ma prawo mi odmówić..a ja nie powinnam się denerwować, a jak się denerwuje to znaczy ze to nie prośba tylko nakaz.. wrrr
za wizytę i za wagę- nie wiem jak tego dokonałaś
a Twojemu Mężowi należy się
nie denerwuj się

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe, moj tz wczoraj dostal wyklad od gina, o obkurczaniu sie macicy, o tym, ze naturalnie to wszystko musi pojsc zeby nie bylo problemu z krwotokiem, z odchodami plodowymi (goraczka itd.) no i jak wysluchal to juz mu przeszlo "poganianie" moze Twojemu tez takie kazanie pomoze i zadziala jak kubel zimnej wody.
mój dostał wykład w kontekście konsekwencji dla dziecka.. to pewnie bardziej go ruszyło

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
daj znac czy lekarz szybciutko poskromil meza swoja droga niemozliwy jest...zeby Ci cc za plecami nie zalatwil
a wiesz, że tą cc to on mi właśnie chciał załatwić..
bratowa jak rodziła i go poprosiła o pomoc to jej załatwił..

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam kochane za gratulacje i slowa wsparcia.
Jestem bardzo szczesliwa i wiem, ze szybko o trudacj porodu zapomne. Troszke sie boje jutra, ale potem juz bedzie z gorki
Moze przywioza mi Sofinke na pierwsze karmienie po 7. Niech chociaz ona zje kolacje
za karmienie
wracaj szybko do formy



Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
byla moja familia ale jako,ze ja na pooperacyjnej to lipa i byli momencik.. tz byl dluzej,przywiozl Zuzinka w mydelniczce..boze,jakie to szczescie..jak ona sie miescila w brzuchu moim?!
ma oczy tz..identyczne..platki uszu moje..i rude rzesy czyli bedzie rudzinek Zuzinek
ma male slodkie ustka,nosek..taka pyzunia
karmia ja mm jestem troche zla bo po cc nie daja tu dziecka nawet na cyca i niby jutro/pojutrze moge zaczac ja przystawiac ale wiem,ze najwazniejsze te pierwsze chwile
niewiem co bedzie..
siedzielismy i patrzylismy z tz na to malenstwo..i wiem,jestem pewna,ze bedzie dobrze..
moze to hormony czy co ale placze z ogromu milosci..milosci do czlowieka wazacego niespelna 5kg..

rana boli,ale co chwila zmuszam sie by usiasc i przejsc choc kilka krokow.. nawet przed odwiedzinami wlosy zrobilam i makeup xxD wszyscy ze mnie lali,"kapiel"w zlewie,szpitalna koszula,zgieta w pol i z tuszem do rzes w reku
chce juz jutro i by mnie przeniesli gdzies gdzie bede miec Z ze soba..

dziecko to najwiekszy skarb swiata,gratuluje wszystkim nowo rozpakowanym,i tym ktorych wielki dzien nadchodzi

kupa bolu,krwi i obcych paluchow miedzy nogami ale to nieistotne..
w czasie skurczy mowilam sobie"dobrze ze skurcz bo zaraz przerwa" i wylamywalam tz palce przypadkiem:p zaraz opisze jakos sensownie wszystko bo poki co same ochy i achy nad malutka:p
czekamy na dalsze relacje i foto Zuzinki
za karmienie i Twój powrót do formy. Tylko nie forsuj się tak bardzo, bo to za wcześnie

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Przed kąpielą znowu wysadziłam na nocnik Wojtusia i znowu zrobił siusiu cudnie
takie zwykłe siki a cieszą
no to Wojtuś ładną ma musztrę
jestem pod wrażeniem
pochwal się jak tego dokonałaś

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził


Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Lonely, ale ten Twój TŻ narwany dobrze, ze go gin na ziemię sprowadził

Mój ma zupełnie odwrotnie... chyba sobie myśli, że jak ma być 12 maja to wcześniej nie wyjdzie i do niego niedociera ze to może być nawet dzisiaj..
i tak źle i tak niedobrze
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:29   #3777
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Przed kąpielą znowu wysadziłam na nocnik Wojtusia i znowu zrobił siusiu cudnie
takie zwykłe siki a cieszą


Jak to zrobiłaś ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:46   #3778
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Kochane, skonczylo sie cesarka. Mialam 2h pelne rozwarcie ale Sofcia, zle sie wstawiala w kanal rodny
Moja krolewna urodzila sie o 13.10, 55cm, 3320g.
Mam nadzieje dostac ja niedlugo do karmienia. Nie moge zasnac, mimo, ze nie spie od wczoraj od 6 rano... T Z nie mogl z nami zostac, ale od jutra moze byc caly czas.

Opis porodu wstawie chyba jak wszystkie porodzicie bo to byla rzeznia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale się dzisiaj rozkręciło
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
a pamiętacie jak pisałam kiedyś o "bezpieluszkowym wychowaniu dzieci" ?? wyśmiałyście mnie wtedy

ale dzisiaj rozpoczęłam całą procedurę
no i co ?? Wojtuś pierwszy raz zrobił siku na nocnik a jaki był potem szczęśliwy a jaka mamusia była szczęśliwa
Taki malutki i na nocniku?

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Sharp:

Ona czuje się fizycznie o niebo lepiej. Mała ma paciorkowca. Czakają na wyniki moczu bo mała ma paciorkowca i jak są bakterie, to zostają tydzień w szpitalu. Prosi o kciuki...Pytała kto urodził
szkoda mi tej malutkiej
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:51   #3779
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Zmykam, do usłyszenia
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:54   #3780
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Lonely za wizytę Dobrze, że gin ostudził zapał Tż;* Maluszek widocznie potrzebuje czasu

Axell to korzystaj z nocki A jutro już Zu będzie przy Tobie
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.