Oleje i olejki do włosów część VII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 13:10   #2251
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Mogę już co nieco napisać o oleju z nasion bawełny: włosy po nim mam mięciutkie jak u małego dziecka, są lekko błyszczące i nabrały objetości. Olej jest z tych szybko schnących i wciąż miałam wrażenie, że za małą ilość nałożyłam na włosy, ale powstrzymałam się przed dołożeniem jego porcji
Wyjątkowo nie użyłam suszarki, ale musiałam wspomóc się trochę obrotową Rowentą; mam włosy dwa cm poniżej brody i lubię je trochę podwinąć do wewn. Jestem zadowolona z efektu, choć na początku były trochę spuszone na potylicy, jednak wystarczyło je rozczesać.

Mój 6-letni syn stwierdził wczoraj, że ślicznie wyglądam z olejem na twarzy i na włosach i poprosił o to samo Posmarowałam mu buzię olejem ze słodkich migdałów; na etykiecie jest informacja, że nadaje się do skóry małych dzieci.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 13:19   #2252
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy z olejami...
Ja też kiedyś nakupowałam, bo ten dobry i tamten dobry, teraz mam kilka olei i bladego pojęcia nie mam, co z nimi zrobić.
Możesz je oddać w dobre ręce

a tak na serio, nie myslalas, żeby któreś np. zmieszac albo dodać do maski ?
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 14:36   #2253
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

xxxCoCoxxx i zakupiłam nawet nie było ze mną tak źle od razu wpadł mi w ręce olejek i nim przeczytałam Twoją rade żeby brać ten z pompką to tak mi intuicja podpowiadała,że będzie wygodniejsza
Kusi mnie strasznie żeby go już nakładać tylko boje się że na wyjście wieczorem po zmyciu troszkę obciąży włosy po pierwszym użyciu.
Jak to z tym jest?
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 15:50   #2254
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
xxxCoCoxxx i zakupiłam nawet nie było ze mną tak źle od razu wpadł mi w ręce olejek i nim przeczytałam Twoją rade żeby brać ten z pompką to tak mi intuicja podpowiadała,że będzie wygodniejsza
Kusi mnie strasznie żeby go już nakładać tylko boje się że na wyjście wieczorem po zmyciu troszkę obciąży włosy po pierwszym użyciu.
Jak to z tym jest?
Ja go za pierwszym razem odrazu na całą noc wzięłam. na wszelki wypadek tylko zrezygnowałam ze skalpu i położyłam go od wysokości szyi w dół.

nie zauważyłam obciążenia, a leżał ponad 12h
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:06   #2255
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

A to zaryzykuje i go nakładam na godz.

I tak na marginesie to nie mogę oderwać wzroku od Twojego avatara xxxCoCoxxx Jest taki słodki
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 17:22   #2256
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
I tak na marginesie to nie mogę oderwać wzroku od Twojego avatara xxxCoCoxxx Jest taki słodki
Dzięki
Uwielbiam ten obrazek, a koty to już w ogóle


---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
A to zaryzykuje i go nakładam na godz.
Daj znać jaki efekt
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl

Edytowane przez xxxCoCoxxx
Czas edycji: 2014-01-24 o 16:25
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 17:35   #2257
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Stosowała któraś z was olejek kokosowy firmy Parachute ? . Apropo ostatnio znalazłam na stronce helfy.pl mydło kokosowe przeznaczone do mycia włosów , twarzy , rąk co o tym myślicie ?
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 18:11   #2258
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Dzięki
Uwielbiam ten obrazek, a koty to już w ogóle


---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------



Daj znać jaki efekt
Jestem zadowolona Pierwsze wrażenie na plus przede wszystkim ze względu na dobre układanie włosów

Kicia jest przeuroczy Ja koty również uwielbiam wręcz można powiedzieć kocham te moje trzy psoty
Mój Bobiu, Bejbulka i Dudii rodzynek bo to jeden kocurek na dwie kotki

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z was olejek kokosowy firmy Parachute ? . Apropo ostatnio znalazłam na stronce helfy.pl mydło kokosowe przeznaczone do mycia włosów , twarzy , rąk co o tym myślicie ?
z Helfy zamawiałam dawniej olej kokosowy KTC Coconut Oil,a tego z Parachute akurat nie miałam ale zdaje się być w miarę w porządku z opinii dziewczyn które go stosowały.
Co do mydełka kokosowego to mimo wszytko mydło to mydło więc trzeba z nim ostrożnie. Ja się zraziłam po mydełku laurowym.
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:43   #2259
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona Pierwsze wrażenie na plus przede wszystkim ze względu na dobre układanie włosów

Kicia jest przeuroczy Ja koty również uwielbiam wręcz można powiedzieć kocham te moje trzy psoty
Mój Bobiu, Bejbulka i Dudii rodzynek bo to jeden kocurek na dwie kotki

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------


z Helfy zamawiałam dawniej olej kokosowy KTC Coconut Oil,a tego z Parachute akurat nie miałam ale zdaje się być w miarę w porządku z opinii dziewczyn które go stosowały.
Co do mydełka kokosowego to mimo wszytko mydło to mydło więc trzeba z nim ostrożnie. Ja się zraziłam po mydełku laurowym.
Same kociary na wątku Ja też mam trójkę, ale dwa kocury i kotkę
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 19:24   #2260
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Same kociary na wątku Ja też mam trójkę, ale dwa kocury i kotkę
Przecież ja za kotami to jak dziecko za cukierkiem
Jak zwiesz te swoje kocurki i kotkę ? Twoje też są rodzeństwem? Bo moja trójka to brat i siostra,a druga siostra jest przyrodnia
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 20:45   #2261
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

nie tylko kociary na wątku
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 20:58   #2262
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Przecież ja za kotami to jak dziecko za cukierkiem
Jak zwiesz te swoje kocurki i kotkę ? Twoje też są rodzeństwem? Bo moja trójka to brat i siostra,a druga siostra jest przyrodnia
Moje nie są spokrewnione, dla nas idealna liczba kotów to dwa, ale znaleźliśmy taką małą wyrzuconą bidę i mamy trójkę
Kot z avatara to Bazyl, mówimy do niego "kocie" (skrót od "kocham cię" ) i na to reaguje, po obejrzeniu "Frankieweenie" nazywamy go Pusiaczkiem
Kotka to "kociczka", a znajda "mały kotek" (ma 1,5 roku już :P) ewentualnie do męża mówię "Twój kotek", bo są bardzo zżyci.
Także ten... moje nie mają imion
Mój najkochańszy kotek, też znajda, którego miałam kilka miesięcy i niestety wpadł pod samochód nazywał się Skarpeta, bo kradł nam skarpetki i biegał z nimi po całym domu słodko gruchając do siebie

A żeby nie było offtopu, to nawiążę jeszcze do tytułu wątku pytaniem: ciekawe, co koty myślą, gdy widzą, jak nakładamy sobie olejki na włosy
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:25   #2263
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Przecież ja za kotami to jak dziecko za cukierkiem
Jak zwiesz te swoje kocurki i kotkę ? Twoje też są rodzeństwem? Bo moja trójka to brat i siostra,a druga siostra jest przyrodnia
Ja za kotami szaleje od małego Rozmawiasz z prawdziwą 100% kociarą !!!
Teraz mam dwa : Mrumru i Czarnulke niestety już nie u siebie, bo mieszkanie wynajmowane Nie mogę się doczekać, bo w przyszłym tygodniu do nich jadę

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona Pierwsze wrażenie na plus przede wszystkim ze względu na dobre układanie włosów
Cieszę się

Zapomniałam dodać, że po kilku godzinach włosy wyglądały jeszcze lepiej niż odrazu po wyschnięciu
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl

Edytowane przez xxxCoCoxxx
Czas edycji: 2014-01-24 o 21:40
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:37   #2264
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Możesz je oddać w dobre ręce

a tak na serio, nie myslalas, żeby któreś np. zmieszac albo dodać do maski ?
Nie, uważam, że dodawanie oleju do maski jest trochę bez sensu. Zmywam olej, by spowrotem go kłaść i obawiać się, że nie spłucze się dokładnie z maską?
Poza tym to niezbyt "ratuje", bo raptem dodaje się kilka kropli, podczas gdy ja mam 6 olejków, które idą, jak krew z nosa. Chociaż dla kilku znalazłam już "zastępcze zastosowania", więc mam nadzieję, że jakoś zejdą.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:45   #2265
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z was olejek kokosowy firmy Parachute ? . Apropo ostatnio znalazłam na stronce helfy.pl mydło kokosowe przeznaczone do mycia włosów , twarzy , rąk co o tym myślicie ?

Ja stosowałam olej Parachute - przepięknie pachnie! Jeśli używałaś kiedyś oleju kokosowego to Parachute będzie działał tak samo Na moich włosach spisuje się świetnie, ale ja mam niskoporowate i ogólnie lubią kokosa

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
nie tylko kociary na wątku

Ja jestem psiarą Ale koty też lubię
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:30   #2266
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Moje nie są spokrewnione, dla nas idealna liczba kotów to dwa, ale znaleźliśmy taką małą wyrzuconą bidę i mamy trójkę
Kot z avatara to Bazyl, mówimy do niego "kocie" (skrót od "kocham cię" ) i na to reaguje, po obejrzeniu "Frankieweenie" nazywamy go Pusiaczkiem
Kotka to "kociczka", a znajda "mały kotek" (ma 1,5 roku już :P) ewentualnie do męża mówię "Twój kotek", bo są bardzo zżyci.
Także ten... moje nie mają imion
Mój najkochańszy kotek, też znajda, którego miałam kilka miesięcy i niestety wpadł pod samochód nazywał się Skarpeta, bo kradł nam skarpetki i biegał z nimi po całym domu słodko gruchając do siebie

A żeby nie było offtopu, to nawiążę jeszcze do tytułu wątku pytaniem: ciekawe, co koty myślą, gdy widzą, jak nakładamy sobie olejki na włosy
Ten z avatara to jest prze kochany
Ojej szkoda tej Twojej Skarpety moją Modelkę też niestety potrącił samochód,a to był taki kotek,że uwielbiał stawać na dwóch łapkach dlatego też wołaliśmy na nią modelka

Moje koty jak nakładam olejki i różne cuda wianki na włosy to siedzą ze mną w łazience i patrzą a kiedy zamykam drzwi do łazienki to koczują przed zresztą te łobuzy uwielbiają spać we wannie na koszu na ubrania łazienka to coś to sobie ostatnio upodobały

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Ja za kotami szaleje od małego Rozmawiasz z prawdziwą 100% kociarą !!!
Teraz mam dwa : Mrumru i Czarnulke niestety już nie u siebie, bo mieszkanie wynajmowane Nie mogę się doczekać, bo w przyszłym tygodniu do nich jadę



Cieszę się

Zapomniałam dodać, że po kilku godzinach włosy wyglądały jeszcze lepiej niż odrazu po wyschnięciu
aaa to się i Mrumru i Czarnulka ucieszy jak Cię zobaczą kociaki są strasznie wdzięczne
Możesz pogłaskać je ode mnie

Jak wróciłam do domu to byłam naprawdę w szoku,że włosy wyglądają tak dobrze że też wcześniej nie słyszałam o tym olejku.
Dziękować Tobie bardzo
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:35   #2267
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Dziewczyny mam olejek green pharmacy chyba z wyciągiem ze skrzypu. I mam takie pytanie, mogę go nałożyć przed farbowaniem? Farbuję metodą na olej i nie wiem czy to jakoś nie wejdzie w reakcję?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:51   #2268
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam olejek green pharmacy chyba z wyciągiem ze skrzypu. I mam takie pytanie, mogę go nałożyć przed farbowaniem? Farbuję metodą na olej i nie wiem czy to jakoś nie wejdzie w reakcję?
Fryzjerem nie jestem ale uważałabym jaka to farba.
Tu dziewczynka się fajnie wypowiada na temat Twojej metody:


http://www.youtube.com/watch?v=8xyAf...re=c4-overview
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 12:28   #2269
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Generalnie to nie zależy mi na kolorze, rozjaśniam 2-3 tony farbą garnier (z anią przybylską) i nakładam hennę, a najważniejsze jest zminimalizowanie szkód po rozjaśnieniu
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 12:54   #2270
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam olejek green pharmacy chyba z wyciągiem ze skrzypu. I mam takie pytanie, mogę go nałożyć przed farbowaniem? Farbuję metodą na olej i nie wiem czy to jakoś nie wejdzie w reakcję?
Lepiej się w to nie bawić, normalnie nałożyć farbę na "gołe" włosy i tyle. Nie wiadomo czy kolor wyjdzie dobry.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 12:56   #2271
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Lepiej się w to nie bawić, normalnie nałożyć farbę na "gołe" włosy i tyle. Nie wiadomo czy kolor wyjdzie dobry.
przecież napisałam - nie zależy mi na kolorze tylko na delikatnym rozjaśnieniu (max 3 tony) bo potem i tak nakładam na to kolor docelowy - hennę.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 13:58   #2272
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość

Czasami się zastanawiam czy olejowanie w ogóle ma sens.... Owszem, poprawa od początku jest ogromna, jednak kilka razy włosów nie naolejować, umyć zwykłym szamponem i znowu wszystko wraca do poprzedniego stanu, jakby oleje nic nie dawały.
Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że moje włosy lepsze już nie będą i jedyne co mogę, to zafarbować i zapuścić do wymarzonej długości.
olejuję włosy od minimum 2 miesięcy regularnie co 2 dni czyli tak jak myje głowę. Też wydaje mi się że efektów nie widać. Jedyne co mi się wydaje, to że włosy mi szybciej rosną, ale moje włosy są cienkie, rzadkie i dość suche i mi bardzo te oleje obciążają włosy, nie wiem czy efekt, który daje olejowanie (czyli włosy "dociążone", jak to pięknie dziewczyny nazywają są dla moich włosów pożądanym efektem...raczej nie... trochę jestem zniechęcona, ale będę walczyć dalej, chyba tylko rzadziej będę olejować.

jakie polecacie oleje do takich właśnie cienkich i rzadkich włosków?

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Gdybyś miała go jeść, to ok, ale nakładasz go na włosy.
Moim ulubionym olejem (obok kokosowego) jest rafinowany winogronowy z biedronki (i NIGDY nie nakładałam go na całą noc, jedynie na maks 3 godz., często krócej, maks 2 razy w tyg., efekty są widoczne - galeria w skaczącym stworku w podpisie - dowód, że rafinowane oleje działają )
masz piękne włosy

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mogę już co nieco napisać o oleju z nasion bawełny: włosy po nim mam mięciutkie jak u małego dziecka, są lekko błyszczące i nabrały objetości. Olej jest z tych szybko schnących i wciąż miałam wrażenie, że za małą ilość nałożyłam na włosy, ale powstrzymałam się przed dołożeniem jego porcji
Wyjątkowo nie użyłam suszarki, ale musiałam wspomóc się trochę obrotową Rowentą; mam włosy dwa cm poniżej brody i lubię je trochę podwinąć do wewn. Jestem zadowolona z efektu, choć na początku były trochę spuszone na potylicy, jednak wystarczyło je rozczesać.

Mój 6-letni syn stwierdził wczoraj, że ślicznie wyglądam z olejem na twarzy i na włosach i poprosił o to samo Posmarowałam mu buzię olejem ze słodkich migdałów; na etykiecie jest informacja, że nadaje się do skóry małych dzieci.
ja naolejowałam mojej córeczce włoski i bardzo jej się podobało, ma 3 lata, a jakie miała piękne po vatice kokosowej, nawet foty zrobiłam, a ona mówiła, że ma włoski jak Roszpunka

Edytowane przez metropolitan
Czas edycji: 2014-01-25 o 14:00
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 14:57   #2273
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
nie tylko kociary na wątku
Otóż to Osobiście bardzo nie lubię kotów

Się trochę zapuściłam z olejowaniem. Ale sesja za mną, 3 tygodnie wolnego to się ostro wezmę za pielęgnację
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:26   #2274
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość


ja naolejowałam mojej córeczce włoski i bardzo jej się podobało, ma 3 lata, a jakie miała piękne po vatice kokosowej, nawet foty zrobiłam, a ona mówiła, że ma włoski jak Roszpunka
Dlatego muszę mieć córeczkę kiedyś, bo synka już mam

Dla cienkich i rzadkich włosów - może coś lżejzego typu jojoba, olej z pestek dyni, konopny, krokosz
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:41   #2275
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Koty, tylko koty!

Ja dzisiaj siedze ze zwyklym slonecznikowym, ale nierafinowanym. Zobaczymy, jak efekty. Konce mam znowu mega sianowate :/
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:04   #2276
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Talking Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Koty, tylko koty!
jak najbardziej!!!

mój ulubiony cytat:
"Ludzie dzielą się na inteligentnych i tych co nie lubią kotów"
Bernard Shaw
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:08   #2277
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Ja dzisiaj siedzę z ryżowym po raz pierwszy, niestety rafinowany. Mimo to wysmarowałam sobie nim też twarz. Zaraz pójdę go zmyć i jak włosy wyschną opiszę jak wrażenia. Nie znam się zbytnio na olejach, ale musi być to schnący albo moje włosy wypiły jakieś 3 łyżki stołowe.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:30   #2278
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
jak najbardziej!!!

mój ulubiony cytat:
"Ludzie dzielą się na inteligentnych i tych co nie lubią kotów"
Bernard Shaw
Dobre dobre

Dziś pasuje. Żadnego olejku żadnego mycia. Zwiewnie rozpuszczone
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:55   #2279
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

No już po myciu Alterrą papaja i bambus. Wydają się dość tempe w dotyku, ale może to takie pierwsze wrażenie. Mam taki plus kupując oleje spożywcze, że jak nie będzie odpowiadał to go zjem.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 18:05   #2280
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
No już po myciu Alterrą papaja i bambus. Wydają się dość tempe w dotyku, ale może to takie pierwsze wrażenie. Mam taki plus kupując oleje spożywcze, że jak nie będzie odpowiadał to go zjem.
Tak dostarczyłam mamie olej kokosowy do smażenia
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 23:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.