Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 19:11   #2491
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Te, które preferują mniejsze biusty, niech robią mniejsze biusty, te, które chcą większe, niech robią większe. Ot, cała filozofia, nie wiem o co tu się spierać? . Dla mnie zerowa/mała wyjściówka i implant poniżej 350cc, to bardzo skromny biust, ale to moje postrzeganie, a każdy ma je inne.
Myślę że to świetna płenta tematu. Jak już coś będzie nie po naszej myśli to chyba lepiej sobie zarzucić, że się kogoś nie posłuchało i lipa niż,że lipa bo się kogoś posłuchało .
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:30   #2492
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Te, które preferują mniejsze biusty, niech robią mniejsze biusty, te, które chcą większe, niech robią większe. Ot, cała filozofia, nie wiem o co tu się spierać? . Dla mnie zerowa/mała wyjściówka i implant poniżej 350cc, to bardzo skromny biust, ale to moje postrzeganie, a każdy ma je inne.
Spór, a raczej dyskusja, wynika z bardzo prostej przyczyny Żadna z nas, tak naprawdę, NIE WIE JAKI BĘDZIE EFEKT PO OP. i tu jest pies pogrzebany stąd spekulacje, porównywania, wątpliwości, przeliczania i.. strach, bo jak widać nieraz efektem jest... żal i rozczarowanie..
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)

Edytowane przez palmitis
Czas edycji: 2015-10-02 o 19:32
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:38   #2493
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Mam newsa
Napisałam mejla do DF Czechy. Robi cycki niedaleko Ostrawy. Odpisał

Ciesze się, bo podobno nie każdemu odpisuje.
Kazał napisać wymiary, stan zdrowia, ciąże itd. I wstępnie coś ustalimy.
W prawdzie będę się zapisywać dopiero na styczeń ale chciała bym już znać datę i zacząć odliczanie


---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Spór, a raczej dyskusja, wynika z bardzo prostej przyczyny Żadna z nas, tak naprawdę, NIE WIE JAKI BĘDZIE EFEKT PO OP. i tu jest pies pogrzebany stąd spekulacje, porównywania, wątpliwości, przeliczania i.. strach, bo jak widać nieraz efektem jest... żal i rozczarowanie..
Masz rację, ale wyrażanie swojego zdania to nie narzucanie go. Ja np. nie zrobiła bym sobie anatomów, jestem zwolennikiem okrągłych. Mimo to nie piszę Ci, że piszesz bzdury zachwalając anatomy. Każdy ma swoje zdanie
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:54   #2494
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Lili co się wścieksz? Czytam Twoje posty i wiem o co się starasz, tylko ze ten Twój poprzedni post zabrzmiał wręcz desperacko. Nie pisałam konkretnie, że to CIEBIE doktor oszpeci tylko, że niektórzy chirurdzy gustuja w pewnych rozmiarach i dlatego może powiedzieć tak a nie inaczej.
I następnym razem przeczytaj dwa razy i z dystansem zanim z wściekłościa odpiszesz na wyimaginowane zarzuty.
O raju do wściekania to mi jeszcze baaardzo daleko minusem pisania jest to,że nie można do końca rozpoznać co kto miał na myśli pisząc konkretne słowa bo nie można temu dodać "tonu". dla mnie poprzedni mój post był śmiechem żartem Ale , że Ty odebrałaś to jako "desperacja" to już nie mój problem Także zgadzam się z tym co napisałaś , ze każda jest inna itd ale w odniesieniu do mnie nie ma to przełożenia . Twoje zdrowie i bez nerwów bo nie po to tu jesteśmy żeby się wykłócać

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Małe jest piękne
sama mam 172cm wzrostu, ale nie powiem, ze nie chcialabym być niższa
Też nie chciałabym być niższa

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
Hej laski!
Mialam wczoraj operacje u R.M. w Krakowie. Polecam!
Lekarz dobrał mi implant Eurosilicone 325cc Extra Hight Profile
To był max jaki bylam w stanie pomiescic na chwile obecna. Wąska klatka, mało skóry.
Mam 158 cm wzrostu i 44 kg wagi. Przed opercja mialam 70 pod biustem i 79 w biuscie. Dzis mierze 86 w biuscie. Wiem, ze ulegnie to zmianie. Piersi są sliczne, bez ani jednego siniaka.

Nie mialam zakladanych drenów, pancernika. Jestem tylko obwiazana bandazem i mam pas.
Prosze doradźcie czy kupowac stanik pooperacyjny czy sportowy z triumfa.
No to gratulacje ! Jak samopoczucie ?? Ja bym kupiła jeden i drugi !
__________________
24.07.15 215/225 Allergan Natrelle
07.2016 lub wcześniej - wymiana na większe
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:55   #2495
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Mam newsa
Napisałam mejla do DF Czechy. Robi cycki niedaleko Ostrawy. Odpisał

Ciesze się, bo podobno nie każdemu odpisuje.
Kazał napisać wymiary, stan zdrowia, ciąże itd. I wstępnie coś ustalimy.
W prawdzie będę się zapisywać dopiero na styczeń ale chciała bym już znać datę i zacząć odliczanie


---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------


Masz rację, ale wyrażanie swojego zdania to nie narzucanie go. Ja np. nie zrobiła bym sobie anatomów, jestem zwolennikiem okrągłych. Mimo to nie piszę Ci, że piszesz bzdury zachwalając anatomy. Każdy ma swoje zdanie
Myślę, że żadna z dziewczyn nie miała takiej intencji, choć rzeczywiście trochę emocji tu dziś było zobacz, Ty też się teraz zagalopowałaś pisząc, że zachwalam anatomy, podczas gdy ANI SŁOWA na ten temat nie napisałam
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 19:56   #2496
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Lili876 Pokaż wiadomość
Roxi , a ja się zupełnie nie zgodzę z tym co napisałaś. Widać,że w ogóle nie czytasz moich postów.
Po pierwsze w moim przypadku mówimy o małych implantach. Po drugie piszesz, że trzeba się poddać co najmniej 2 operacjom żeby uzyskać jakiś tam wymarzony efekt no i właśnie chcę się poddać drugiej. Kolejna rzecz to taka, że ja sama zdecydowałam się na mniejszy implant niż dr mi proponował dlatego teraz czuję taki niedosyt. Poza tym nie mówimy o implancie większym niż 450 więc o co w ogóle tyle gdakania ?! nie chce monstrum i uważam , że np 390 ml nie jest w stanie mnie jak piszesz"oszpecić" no i ostatnia rzecz, prosząc o pomoc piszę do dziewczyn, które mają duże doświadczenie, dużo widziały i mogą popisać się wiedzą z szerokości, projekcji itd w przeciwieństwie do mnie , widzą też jak wyglądają moje piersi bo w galerii mam zdjęcia a kończąc temat nie zamierzam upierać się przy tym co zostanie mi ( o ile w ogóle zostanie) zaproponowane na forum !! Mam trochę oleju w głowie i jeśli dziewczyny napiszą weź 500 , i 7 projekcji to nie polecę do dr i nie powiem "panie zrób mi pan takie bo koleżanka powiedziała, że będą pasowały" błaaaagam !


Także pomocy z Twojej strony żadnej a tylko niepotrzebny komentarz bo gdybyś poczytała wcześniej o czym pisałam nie byłoby w ogóle tematu.

Obiecujesz, bedziesz błagać


Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
No dziwne jakby sie komus podbały posiniaczone plaszczaki nie kazdy ma to szczescie, ze wychodzi z operacji z biustem juz na pokaz. Za to teraz juz po miesiącu są cudowne, dopasowane do figury i jak od linijki, właśnie na ten efekt czekałam
gdybym miała 300 - 350 teraz bym ryczała z rozpaczy, dobrze że jestem po operacji bo gdybym była przed i zobaczyła to wyzej wstawione zdjęcie z podpisem że po to po 400 ml uciekłabym przerazona To mnie własnie oburza.


Pozekaj jeszcze chwile, teraz sama wiem ze tydzien czasu to duzy progres dla piersi One sie pozniej zaokraglają
Ja już uprzedziłam mojego meza, zeby na poczatku spodziewał się dwóch cegiel a nie cycków
A potem moze cos sie z tego wykluje


Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Siwa pragnę tylko przypomnieć, znając Twoje preferencje, z tego co pisałaś od razu rzuciłam 400cc Toś mnie wyśmiała - dużo się nie machnęlam dopiero na konsultacji zobaczyłaś biorąc do ręki o co chodzi w tych wymiarach tak naprawdę. Jakże duże było zdziwienie że wybrałaś taki duży implant pamiętam

Jak ktoś chce małe, nierzucające się w oczy piersi, dla siebie samej, czy jak Mortycja, wypełnić piersi nie powiększając ich znacząco, no to nie ma co namawiac, ale jesli ktoś jest po konsultacji i miał w ręce implanty, zna swoje wymiary i wymiary zaproponowanych implantów, i coś mu nie pasuje bo są za małe przykładowo, to właśnie od tego jesteśmy my, żeby pomóc, doradzić.

Jak ostatnio była przecież dziewczyna coś koło 70pod biustem i pisała że 13.5 szeroki implant kto to to był? Nie pamiętam, ale od razu było gadki a gadki że na bank to nie to

Szann to co, brać 480cc czy wiecej ??? Znawco Ty !




A mi się podobają dużę i okrągłe jak piłki. I niech wyglądają ze sztuczne, a co mi tam. Nie chce po operacji nosić push up. Chce założyć koronkowy stanik a nie jakie stwarde usztywniacze zebywypchac je do gory. A wrecz chce w podkoszulku na ramiączmach wygladac tak jakbym miala mega push up....bez stanika ! Panicznie wrecz sie boje ze beda za male. Boje sie ze te 480 beda male albo... nie zmieszcza sie.
Moj cyc to skora i gruczol, tkanka tluszczowa ??? Yyyy malusio.
Chce wypchane bimbały od góry. Ale nie chce 600-700 bo u mnie podeszloby to do gardła, ale chce powiekszyc je i miec cyca. Nie zalowac ze za maly.
No to tyle ode mnie
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:18   #2497
AgataSelin
Raczkowanie
 
Avatar AgataSelin
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 244
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Dziewczyny dodałam fotki do albumu tzn wyjsciowke i zaraz po operacji i tak patrzę to faktycznie nie były one małe u gruczoł tez nie czy ja się mylę
AgataSelin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 20:29   #2498
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Hej Kochana!
Jak się czujesz? coś szybko na forum weszlas
To zupełnie jak u mnie, mało skóry, gruczol malutki, jakby co, zawsze za parę lat można powiększyć
ale Ty masz UHP to pewnie będą ślicznie odsrawac-już Ci zazdroszcZę
Ja Ci nie pomogę co do stanika, ale nie możesz się chirurga po prostu zapytać? On będzie najlepiej wiedział, co potrzeba teraz Twoim cycuszkom

Boli bardzo?
Czuje ucisk i ciagniecie, ale da się wytrzymac. Coś a'la zakwas po ćwiczeniach.
Masz racje w sprawie stanika. W środę ide na sciagniecie szwów to spytam doktorka jaki bedzie odpowiedni.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 20:56   #2499
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Dziewczyny, dokładnie, każda z nas ma inną wizję siebie. Niektóre lubią sztuczność, cyce jak piłki w stylu V. Beckham, a inne szukają naturalności bardziej w stylu Krupy...

Dlatego każda będzie miała inne oczekiwania wobec swoich piersi.

Ja osobiście nie chcę piłek, chcę efektu takiego, żeby były dość duże i zwracały uwagę, ale tylko w pewnych sytuacjach np. na wakacjach w bikini, ale na tyle naturalnych, żeby ktoś mógł zastanawiać się, czy są naturalne... a nie, że od razu się patrzy i "oo. ale ma silikony..."

Chociaż to co teraz napisałam, zaprzecza mojemu swiatopoglądowi, bo przecież mam w doopie to, co myślą o mnie inni kobieta to jednak skomplikowana istota jest

A tak z innej beczki... Szukam ładnej rozpinanej piżamki... macie jakiś namiar ???
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:09   #2500
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dokładnie, każda z nas ma inną wizję siebie. Niektóre lubią sztuczność, cyce jak piłki w stylu V. Beckham, a inne szukają naturalności bardziej w stylu Krupy...

Dlatego każda będzie miała inne oczekiwania wobec swoich piersi.

Ja osobiście nie chcę piłek, chcę efektu takiego, żeby były dość duże i zwracały uwagę, ale tylko w pewnych sytuacjach np. na wakacjach w bikini, ale na tyle naturalnych, żeby ktoś mógł zastanawiać się, czy są naturalne... a nie, że od razu się patrzy i "oo. ale ma silikony..."

Chociaż to co teraz napisałam, zaprzecza mojemu swiatopoglądowi, bo przecież mam w doopie to, co myślą o mnie inni kobieta to jednak skomplikowana istota jest

A tak z innej beczki... Szukam ładnej rozpinanej piżamki... macie jakiś namiar ???
He, też szukałam fajnej rozpinanej piżamki, przekopałam całe Allegro (bo ja z tych, co wolą kopać po necie niż łazić po galeriach ) i niestety NIC nie znalazłam.. Ostatecznie stwierdziłam, że zabiorę do kliniki koszulę - mam taką fajną, mięciutką, długą z małymi kapselkami na całej długości, więc będzie mi wygodnie
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:13   #2501
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dokładnie, każda z nas ma inną wizję siebie. Niektóre lubią sztuczność, cyce jak piłki w stylu V. Beckham, a inne szukają naturalności bardziej w stylu Krupy...

Dlatego każda będzie miała inne oczekiwania wobec swoich piersi.

Ja osobiście nie chcę piłek, chcę efektu takiego, żeby były dość duże i zwracały uwagę, ale tylko w pewnych sytuacjach np. na wakacjach w bikini, ale na tyle naturalnych, żeby ktoś mógł zastanawiać się, czy są naturalne... a nie, że od razu się patrzy i "oo. ale ma silikony..."

Chociaż to co teraz napisałam, zaprzecza mojemu swiatopoglądowi, bo przecież mam w doopie to, co myślą o mnie inni kobieta to jednak skomplikowana istota jest

A tak z innej beczki... Szukam ładnej rozpinanej piżamki... macie jakiś namiar ???
Szafa męża, koszula
Ja spie tylko w koszulkach na ramiaczkach, bede je pewnie sciagac od dolu a raczej maz to bedzie robic. Nie chce kupowac tylko "na chwile" jakiejs zapinanej bo a w takich nie lubie spac, ja lubie czuc sie gola



Dziewczyny, napiszcie z wlasnego doswiadczenia co zabierałyście do szpitala ???
Dziewczyny od L.P., podpowiedzie cos co do niego warto zabrac ? No zielona jestem.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 21:14   #2502
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dokładnie, każda z nas ma inną wizję siebie. Niektóre lubią sztuczność, cyce jak piłki w stylu V. Beckham, a inne szukają naturalności bardziej w stylu Krupy...

Dlatego każda będzie miała inne oczekiwania wobec swoich piersi.

Ja osobiście nie chcę piłek, chcę efektu takiego, żeby były dość duże i zwracały uwagę, ale tylko w pewnych sytuacjach np. na wakacjach w bikini, ale na tyle naturalnych, żeby ktoś mógł zastanawiać się, czy są naturalne... a nie, że od razu się patrzy i "oo. ale ma silikony..."

Chociaż to co teraz napisałam, zaprzecza mojemu swiatopoglądowi, bo przecież mam w doopie to, co myślą o mnie inni kobieta to jednak skomplikowana istota jest

A tak z innej beczki... Szukam ładnej rozpinanej piżamki... macie jakiś namiar ???
To bierz moje cyce w całości :d za 20tys oddam jak nic ..

Laleczki, ja nie wyczulam dzisiaj żadnych kłótni :p to była prosta wymiana zdań, poglądów. Ostatni raz napiszę. Każda z Nas ma swój wymarzony efekt. Gwarantuje Wam, że jak po operacji będziecie kupować pushupy to raczej nie będziecie zadowolone.
Kolejna rzecz, wymiary i sylwetka pełni najistotniejszą rolę w doborze implantów - w sumie, jeszcze gdzieś po środku jest Chirurg, bo dziwnym trafem tej samej osobie można zaproponować anatomy 250 i okrągłe 400
nie ma dwóch identycznych biustow.
Niech żadna z Was nie myśli sobie - pokaże takie zdjęcie i takie będą, bo nie będą, inny odcień skóry, ładne sterczace sutki, ustawienie się do zdjęcia, wybranie najlepszego ujęcia, długie blond/czarne włosy, bajeczna figura - ooo, to, to ma chyba największe znaczenie. Jak jest wysportowana, szczupła dziewczyna, a my, mamy żyjące swoim życiem uda i oponki na brzuchu, nie wiem, zwisajace ramiona i cokolwiek, to patrząc w dół nigdy się nie widzi tego, co widzi ktoś na przeciwko, czy nawet lustro przeklamuje, więc nie jesteśmy w stanie racjonalnie ocenić efektu!
Dla jednej będzie ekstra wielki, mega, mega cyc a druga powie, o boże. .. a to co.. i wchodzi taka do albumu i nawet nie skomentuje, a co wejdziesz to jest pierwsza na liście odwiedzających osób
Także pozdrawiam serdecznie wszystkie podglądające mnie Panie, nie zostawiające śladu po sobie, zero komentarza a zapisujące moje zdjęcia i mówiące że takich nigdy by nie chciały
Edit: szczególnie jedną.
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez szann
Czas edycji: 2015-10-03 o 07:03
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:25   #2503
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

W sumie z koszulą męża spoko pomysł...
Znalazłam na all tylko jedną fajną piżamę..

W ogóle, mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły omen.. Ale dziewczyny, to co pani w labie zrobiła mi dziś z ręką..,...
Młoda uczyła się, wbiła się i krew nie poleciała, spanikowała, stwierdziła, że chyba mi przebiła żyłę! Na co ja zbladłam, zwłaszcza, że wylazła mi gula momentalnie wielkości kasztana! potem druga, bo postanowiła spróbować jeszcze raz... Ręki nie mogę wyprostować, samochodem wracała trzymając kierownicę jedną reką.... niezła masakra, a siniora mam na pół łapy w kolorze bordowo-fioletowym
Jakby było mało, pani się pomyliła (w tej samej placówce) co do godziny usg piersi i nie zrobiła dzisiaj tego usg!!!! no kuźwa.... dobrze, że nie jestem przesądna, bo normalnie... jakiś dzień świstaka, czuję się zgwałcona normalnie po tym pobraniu.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:25   #2504
takasobieja22
Raczkowanie
 
Avatar takasobieja22
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

W odpowiedzi na dyskusje osobiscie uwazam ze rozmiar implantow powinien byc dobierany przez lekarza a nie przez nasze widzi mi sie.
Polecam isc do kilku aby skonfrontowac propozycje i w razie czego upewnic sie ze to jest dobry wybor.

Jak u was z miesiaczkami po operacjach? Ja piersza po operacji dostalam przed terminem natomiast kolejny cykl z opoznieniem poki co ani widu ani slychu o okresie, to juz kilka dni po terminie albo 2 tyg opoznienia kierujac sie data ostatniej przedwczesnej miesiaczki.
__________________
3.08.2015 dr. Kuna 265ml wysoki profil
takasobieja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:31   #2505
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

[QUOTE=Lili876;52972709]Z wagą podobnie jak z cyckami- nie ma co porównywać wartości Jedne kobietki są "zbite" albo mają cięższe gnatki i waga pokazuje więcej a "wizualnie " wyglądają na kilka kg mniej a inne są same w sobie chudziutkie, drobniutkie i leciutkie i dlatego wychodzi powiedzmy 43kg Ja np mam prawie 170 cm a ważę przeważnie 56-58 kg . Jak waga pokazuje <55 kg to już wyglądam źle bo kości miedniczne wystają , żebra są jeszcze bardziej widoczne, ramiona chude a przede wszystkim buzia robi się jak u szczura

JA MAM TAK SAMO LILI DLATEGO KILKA KG W LEWO CZY W PRAWO U MNIE ROBI DUŻĄ RÓŻNICE

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Bianeczka, przecież 49 kg przy 164 cm to chudzina. Ważyłaś 46? To chyba Cię nie było widać
Ja wazę 52-53kg przy 167 cm i nie chciałabym mniej, bo by mi kości było widać.

Właśnie.... ja też wolałabym czuć trochę niedosyt niż przesyt po operacji. Zwłaszcza, że większy implant większe ryzyko.
Nie chciałabym wyglądać śmiesznie i nieproporcjonalnie.
No i zdecydowanie anatomy mi się najbardziej podobają, ale czemu kurde nie mogą być miękkie jak okrągłe
No właśnie?! Muszę poczytać na ten temat. Może dlatego tak anatomicznym jest trudniej się usadowić w jednym miejscu i ta twardsza struktura jakoś w tym pomaga?! hah nie mam pojęcia..

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez JoasiaMelasa Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze nie stać na cycki, ale pracowicie zbieram. Życzę Wam powodzenia .
Mam nadzieję, że czas Ci szybko minie, a kasa jeszcze szybciej na konto wpłynie
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:32   #2506
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
W sumie z koszulą męża spoko pomysł...
Znalazłam na all tylko jedną fajną piżamę..

W ogóle, mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły omen.. Ale dziewczyny, to co pani w labie zrobiła mi dziś z ręką..,...
Młoda uczyła się, wbiła się i krew nie poleciała, spanikowała, stwierdziła, że chyba mi przebiła żyłę! Na co ja zbladłam, zwłaszcza, że wylazła mi gula momentalnie wielkości kasztana! potem druga, bo postanowiła spróbować jeszcze raz... Ręki nie mogę wyprostować, samochodem wracała trzymając kierownicę jedną reką.... niezła masakra, a siniora mam na pół łapy w kolorze bordowo-fioletowym
Jakby było mało, pani się pomyliła (w tej samej placówce) co do godziny usg piersi i nie zrobiła dzisiaj tego usg!!!! no kuźwa.... dobrze, że nie jestem przesądna, bo normalnie... jakiś dzień świstaka, czuję się zgwałcona normalnie po tym pobraniu.
Mhmmm zgwałcona, dawaj adres !


Mnie po wczorajszym pobraniu troche boli reka, ale nie mam zadnego sladu. Wyniki bardzo dobre
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:34   #2507
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Myślę, że faceci mysla innymi kategoriami - usłyszy jeden taki, że jego kobieta chce sobie zrobić implanty... CHRYSTE PANIE BĘDZIE MIAŁ PORNOGWIAZDE, WSZYSCY ZOBACZĄ, ALE WSTYD, ŻE NIENATURALNE, SZTUCZNE, WIELKIE RODEM PAMELI, NO CO ONA ZWARIOWAŁA!? przecież ma super cycki albo ich brak i mu to kompletnie nie robi różnicy - jasne, dopiero jak już się oswoi, pomaca, pobawi się, to zaczyna myśleć że to była super decyzja i całkowicie zapomina o tym co mówił albo sobie myślał
Takie jest moje zdanie
--> zgadzam się z Twoim tokiem myślenia chyba większość tak reaguje, ale wiem że są takie wyjątki, które nie lubią ani makijażu, ani innej nienaturalnej zmiany ;/ współczuję takim kobietkom
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:40   #2508
AgataSelin
Raczkowanie
 
Avatar AgataSelin
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 244
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Lili ty masz 170 i ważysz 58 kg matko nie widać po tobie ja też mam tyle
AgataSelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:41   #2509
blaskszminki182
Przyczajenie
 
Avatar blaskszminki182
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Witam kobiety Ja juz 26 operacja ...I dziś wracając z pracy zgubiłam dowód taki ze mnie trzepak niosłam pełno papierów zakupy i wcieło go...I teraz panika czy zdąze wyrobić nowy
Aktualnie nie jestem zbytnio zadowolona ze swojej wagi. Nigdy nie byłam jakaś otyła ani też filigranowa krągła figure odziedziczyłam po babci Portugalka wiec wiadomo jak to jest. Mam 168 cm wzrosu w pasie 70 pod biustem 85 w biodrach 100. Ale mam długie nogi i miałam fajny biust no ale wykarmiłam mojego aniołka i pozniej chudłam tyłam i aktualnie zwis ale nie mocny jakos.
Do mojej figury dobrze wygladac bedą spore i takie lubie . Bede gadac z doktorekiem o 600 650 .nie mniejsze napewno i wieksze tez nie.
Ale przykładowo jesli schudne bo teraz od miesiaca jem warzywa na parze ryba plywanie i beda kg leciec to co z tym biustem czy naprawde bedzie zle wygladało to?Nie jestem jakas tłusta bardziej zbita no ale fakt faktem chce zejsc jakos 7 kg tylko boje sie czy warto wydawac pieniadze bedzie chwile fajnie a pozniej schudne i co jakas masakra wizualna?
Boje się narkozy najbardziej i podrózy bo mam daleko przesiadki itp skomplikowane to troche .
Bólu o dziwo sie nie boje chyba dam rade mam sporą odporność .
Czy któras z Was ma może taki termin jak ja ?
blaskszminki182 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 21:42   #2510
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
No tak, z tymi facetami to roznie. Moj dla przykladu ma gleboko we du*ie co ludzie powiedza. Jesli chodzi o rozmiar - nie chce bym karykaturalnie wygladala ale proporcjonalnie, bo wtedy chyba by sie lekko wstydzil, ze ma kobiete bez wyczucia gustu I smaku. Jednak od poczatku zelkowej historii obawial sie tylko jednego - nie, ze za duze, nie ze sztuczne ale ze od niego odejde. Dziwne? Ze poczuje sie bardziej pewna siebie, ze wpadnie mi do glowy, iz ''no teraz to ja zasluguje na lepsze ciacho'' I sobie pojde. Kompletnie nie jestem takim typem kobiety ale co poradzisz na meskie przemyslenia, I chocbym nie wiem jak zapewniala go o swojej milosci, wiernosci itp. I ze mam najlepsze ciacho pod sloncem
Nie wiem, chyba za duzo holywood'zkich pudelkow sie naczytal

ROXI mój były myślał tak samo jak Twój, ale to do tego stopnia, że musiałam go zostawić - jemu się nawet wydawało, że ja po to chciałam cycki, żeby je zrobić i odejść --> chore! Zostawiłam tego Pana i jestem sama już dłuugi czas, a on chyba dopiero zaczyna pojmować co zrobił.
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:46   #2511
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
ROXI mój były myślał tak samo jak Twój, ale to do tego stopnia, że musiałam go zostawić - jemu się nawet wydawało, że ja po to chciałam cycki, żeby je zrobić i odejść --> chore! Zostawiłam tego Pana i jestem sama już dłuugi czas, a on chyba dopiero zaczyna pojmować co zrobił.

O jezu.... w ogóle zazdrość jest dla mnie w związku najgorszym co może być... ja w ogóle jakoś nie mam tej cechy i mój małż na szczęście też nie...

A co do cycków... to mój ma nawet deske snowboardową z wyj.... zdjęciem Pameli Anderson, więc chyba nie muszę tego komentować
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:51   #2512
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
O jezu.... w ogóle zazdrość jest dla mnie w związku najgorszym co może być... ja w ogóle jakoś nie mam tej cechy i mój małż na szczęście też nie...

A co do cycków... to mój ma nawet deske snowboardową z wyj.... zdjęciem Pameli Anderson, więc chyba nie muszę tego komentować
To chyba lubi duze
Ja na swojej desce mam czaszki

Cytat:
Napisane przez blaskszminki182 Pokaż wiadomość
Witam kobiety Ja juz 26 operacja ...I dziś wracając z pracy zgubiłam dowód taki ze mnie trzepak niosłam pełno papierów zakupy i wcieło go...I teraz panika czy zdąze wyrobić nowy
Aktualnie nie jestem zbytnio zadowolona ze swojej wagi. Nigdy nie byłam jakaś otyła ani też filigranowa krągła figure odziedziczyłam po babci Portugalka wiec wiadomo jak to jest. Mam 168 cm wzrosu w pasie 70 pod biustem 85 w biodrach 100. Ale mam długie nogi i miałam fajny biust no ale wykarmiłam mojego aniołka i pozniej chudłam tyłam i aktualnie zwis ale nie mocny jakos.
Do mojej figury dobrze wygladac bedą spore i takie lubie . Bede gadac z doktorekiem o 600 650 .nie mniejsze napewno i wieksze tez nie.
Ale przykładowo jesli schudne bo teraz od miesiaca jem warzywa na parze ryba plywanie i beda kg leciec to co z tym biustem czy naprawde bedzie zle wygladało to?Nie jestem jakas tłusta bardziej zbita no ale fakt faktem chce zejsc jakos 7 kg tylko boje sie czy warto wydawac pieniadze bedzie chwile fajnie a pozniej schudne i co jakas masakra wizualna?
Boje się narkozy najbardziej i podrózy bo mam daleko przesiadki itp skomplikowane to troche .
Bólu o dziwo sie nie boje chyba dam rade mam sporą odporność .
Czy któras z Was ma może taki termin jak ja ?
U kogo robisz operacje i gdzie i ... skad jedziesz ?


Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
W sumie z koszulą męża spoko pomysł...
Znalazłam na all tylko jedną fajną piżamę..

W ogóle, mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły omen.. Ale dziewczyny, to co pani w labie zrobiła mi dziś z ręką..,...
Młoda uczyła się, wbiła się i krew nie poleciała, spanikowała, stwierdziła, że chyba mi przebiła żyłę! Na co ja zbladłam, zwłaszcza, że wylazła mi gula momentalnie wielkości kasztana! potem druga, bo postanowiła spróbować jeszcze raz... Ręki nie mogę wyprostować, samochodem wracała trzymając kierownicę jedną reką.... niezła masakra, a siniora mam na pół łapy w kolorze bordowo-fioletowym
Jakby było mało, pani się pomyliła (w tej samej placówce) co do godziny usg piersi i nie zrobiła dzisiaj tego usg!!!! no kuźwa.... dobrze, że nie jestem przesądna, bo normalnie... jakiś dzień świstaka, czuję się zgwałcona normalnie po tym pobraniu.
Tu fajna koszulka, nie wyglada brzydko, a wrezc... ulalalaaaa http://www. kontri . pl/nocna-koszul...0,1,pl-PL.html

Zeby adres wszedl musicie usunac spacje w nazwie strony
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:53   #2513
blaskszminki182
Przyczajenie
 
Avatar blaskszminki182
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

do L.P. Ostrava
blaskszminki182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:56   #2514
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Siwa pragnę tylko przypomnieć, znając Twoje preferencje, z tego co pisałaś od razu rzuciłam 400cc Toś mnie wyśmiała - dużo się nie machnęlam dopiero na konsultacji zobaczyłaś biorąc do ręki o co chodzi w tych wymiarach tak naprawdę. Jakże duże było zdziwienie że wybrałaś taki duży implant pamiętam

Jak ktoś chce małe, nierzucające się w oczy piersi, dla siebie samej, czy jak Mortycja, wypełnić piersi nie powiększając ich znacząco, no to nie ma co namawiac, ale jesli ktoś jest po konsultacji i miał w ręce implanty, zna swoje wymiary i wymiary zaproponowanych implantów, i coś mu nie pasuje bo są za małe przykładowo, to właśnie od tego jesteśmy my, żeby pomóc, doradzić.

Jak ostatnio była przecież dziewczyna coś koło 70pod biustem i pisała że 13.5 szeroki implant kto to to był? Nie pamiętam, ale od razu było gadki a gadki że na bank to nie to
wiem szann wiem i pokłony Ci za to, gdybys mi jeszcze krzyczała, że Super Wysoki Profil to bym teraz jechała do Ciebie z bombonierka i szampanem Pamietam te komentarze w stylu, że przy mojej figurze to 400 kaleke ze mnie zrobi

Cytat:
Napisane przez AgataSelin Pokaż wiadomość
Siwa a widziałaś moje w galerii ? One są okragle ale brakuje projekcji

Cytat:
Napisane przez AgataSelin Pokaż wiadomość
Lili no ja tak samo na kontrolę jadę i będzie omawiamy temat moich nowych implantów za rok bo chce żeby mi powiedział na 100 %xzy wejdź 450 a nie ze może wejdzie a ja się napale

Siwa wiesz ja wiem ze i tak nie bede zadowolona w 100% ja wiem ze nie wiele sie zmeini nie wybija mi az do tego co chcialabym miec tego przed operacja sie bałam a dodam tez ze doktor stwiedził przed ze miałam duzą pierś ale po ciazy na gorze nie było objetosci wiec sobie pmyslalam ze moj groczoł plus ten implant to bedzie cyc a nie ma
Moje tez projekcją nie grzeszą jakos szczególnie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2015-10-02 o 21:57
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:58   #2515
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez blaskszminki182 Pokaż wiadomość
do L.P. Ostrava
To bedziesz miala operacje z Anita1303 Ona ma chyba o 11 konsultacje, a Ty ?
Ja na ten dzien mam wyznaczoną kontrole ALe jeszcze nie wiem o ktorej godzinie.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 21:58   #2516
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

[QUOTE=R0SA;52981430]
Cytat:
Napisane przez Lili876 Pokaż wiadomość
Z wagą podobnie jak z cyckami- nie ma co porównywać wartości Jedne kobietki są "zbite" albo mają cięższe gnatki i waga pokazuje więcej a "wizualnie " wyglądają na kilka kg mniej a inne są same w sobie chudziutkie, drobniutkie i leciutkie i dlatego wychodzi powiedzmy 43kg Ja np mam prawie 170 cm a ważę przeważnie 56-58 kg . Jak waga pokazuje <55 kg to już wyglądam źle bo kości miedniczne wystają , żebra są jeszcze bardziej widoczne, ramiona chude a przede wszystkim buzia robi się jak u szczura

JA MAM TAK SAMO LILI DLATEGO KILKA KG W LEWO CZY W PRAWO U MNIE ROBI DUŻĄ RÓŻNICE

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



No właśnie?! Muszę poczytać na ten temat. Może dlatego tak anatomicznym jest trudniej się usadowić w jednym miejscu i ta twardsza struktura jakoś w tym pomaga?! hah nie mam pojęcia..

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Mam nadzieję, że czas Ci szybko minie, a kasa jeszcze szybciej na konto wpłynie
Są twardsze, bo muszą trzymać kształt..

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Mhmmm zgwałcona, dawaj adres !


Mnie po wczorajszym pobraniu troche boli reka, ale nie mam zadnego sladu. Wyniki bardzo dobre
Bianeczka, gratuluję! ja w poniedziałek idę na powtórne badania krwi po infekcji i trochę się boję.. :/
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:02   #2517
blaskszminki182
Przyczajenie
 
Avatar blaskszminki182
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

nie napisał mi lekarz na jaka godzine tylko,ze 26 mam byc i wszystko ogarnie kurcze bede do niego pisac konkretnie.
bede dzien przed juz w jakim hotelu sie zatrzymam najgrosze,że jade pociagiem .
blaskszminki182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:04   #2518
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Myślę, że żadna z dziewczyn nie miała takiej intencji, choć rzeczywiście trochę emocji tu dziś było zobacz, Ty też się teraz zagalopowałaś pisząc, że zachwalam anatomy, podczas gdy ANI SŁOWA na ten temat nie napisałam
To był tylko przykład sytuacji, zobaczyłam, że w stopce masz anatomy
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:10   #2519
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
W sumie z koszulą męża spoko pomysł...
Znalazłam na all tylko jedną fajną piżamę..

W ogóle, mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły omen.. Ale dziewczyny, to co pani w labie zrobiła mi dziś z ręką..,...
Młoda uczyła się, wbiła się i krew nie poleciała, spanikowała, stwierdziła, że chyba mi przebiła żyłę! Na co ja zbladłam, zwłaszcza, że wylazła mi gula momentalnie wielkości kasztana! potem druga, bo postanowiła spróbować jeszcze raz... Ręki nie mogę wyprostować, samochodem wracała trzymając kierownicę jedną reką.... niezła masakra, a siniora mam na pół łapy w kolorze bordowo-fioletowym
Jakby było mało, pani się pomyliła (w tej samej placówce) co do godziny usg piersi i nie zrobiła dzisiaj tego usg!!!! no kuźwa.... dobrze, że nie jestem przesądna, bo normalnie... jakiś dzień świstaka, czuję się zgwałcona normalnie po tym pobraniu.


Massakra jakaś! Jutro też robią to usg??
Mnie ostatnio 'profesjonalistka' pobierała krew i aż czułam jak mi żyłe dźga od środka,a ja przy szczepionce wymiękam...słabo mi się robiło. Ta kólka znikła na drugi dzień, ale rękę siną miałam przez tydzień!!! strasznie wyglądało i krew mi leciała..

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
O jezu.... w ogóle zazdrość jest dla mnie w związku najgorszym co może być... ja w ogóle jakoś nie mam tej cechy i mój małż na szczęście też nie...

A co do cycków... to mój ma nawet deske snowboardową z wyj.... zdjęciem Pameli Anderson, więc chyba nie muszę tego komentować
Ja też nie cierpię zazdrości i sama nie jestem - to pierwszy krok do zabicia szczęścia..

haha ale mnie rozbawiłaś z tą deską Twój TŻ pewnie nie może się doczekać tej operacji tak samo jak Ty fajnie..
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 22:22   #2520
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Mhmmm zgwałcona, dawaj adres !


Mnie po wczorajszym pobraniu troche boli reka, ale nie mam zadnego sladu. Wyniki bardzo dobre
Bianeczka, jak lubisz takie extrema to dam Ci numer do gastrologa, który na pierwszej wizycie chciał mi włożyć palec w dupkę . Nie zgodziłam się na badanie ale może Ty skorzystasz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

A męska koszula jest nawet sexy
Ja w domu śpię tylko w majtkach, nie lubię nic na górze. Mam tak małe cycki, że nikomu nie przeszkadzają
Ale jak znajdziecie fajną pidżamkę to dajcie namiar
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-31 11:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.