Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 10:58   #3631
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Owszem, ale jej opis ewidentnie mówi, że tylko 3 produkty się dostanie - '
Kosmetyczka z 3 miniproduktami'
Ja nie borę. Oferta i owszem ciekawa. Jakby był tak jak kiedyś tusz za 29zł czy 39zl to rzuciłabym się a tak nie borę. Będę twarda i nie dam się kuszeniu amyz.
Też nie klikam - nic nie chcę z Estee, a miniatur mam już całą szafę

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Ale w mojej główce i tak pojawiło się pytanko, 'a co jeśli?' ale szminka na zdjęciu jest czerwona, a ilu takich można się pozbywać... nie dam się. W reserved wydałam ponad 400zl, w hm mam zapakowany koszyk na tyle samo. Niet, żadnych kosmetyków.
Pamiętajcie, że jak jest pomyłka to zawsze wysyłają to co w opisie, a nie na zdjęciu.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 10:59   #3632
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

ej no weź, dopiero co dziś dotarł kolejny błyszczol do mnie
wrzucę Wam wieczorem zdjęcie bez olejku i z olejkiem na ustach może Cię to przekona

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
amyz jakie kuszenie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:00   #3633
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wrzucę Wam wieczorem zdjęcie bez olejku i z olejkiem na ustach może Cię to przekona

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------


dobra czekam na kuszenie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:00   #3634
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Estee kusi

Ostatnio sobie myślałam że fajnie by było kupić czwórki Diora bo nie mam, dzisiaj przeglądnelam zapasy i co znalazłam oba idą na wymianę, kolory są z drobinkami nie odpowiada mi to
klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:06   #3635
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Estee kusi

Ostatnio sobie myślałam że fajnie by było kupić czwórki Diora bo nie mam, dzisiaj przeglądnelam zapasy i co znalazłam oba idą na wymianę, kolory są z drobinkami nie odpowiada mi to
Od piątek diora zaczynałam przygode z makijażem oczu w ogóle Potem były szanele też.
Ale to było przez jakis rok-póltora, potem miałam infekcje oka i Dior i Chanel mnei uczulac zaczęły, wiec pozbyłam sie wszystkich i na ma sie przerzuciłam. I wole zdecydowanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:08   #3636
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ale pomysłem się możesz podzielić?
Na wizażu działa coś takiego jak kluby bodajże, jeśli się nie mylę, to słownictwo chyba nie jest kontrolowane i można użyć niecenzuralnych słów na buble. Tylko nie wiem jak z administracją tym i jakimiś działami/wątkami, jak ktoś ma czas może spróbować ogarnąć Aaa i chyba jest , że tylko członkowie czytają/piszą, takie tajniackie

Ładne zamówienia w Estee Ale nie dam się skusić

Czy mi się wydaje, czy dzisiaj do S miały wejść nowe brwiowe rzeczy z Benefitu ? czekam i czekam, ileż można
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:09   #3637
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Użyłam dziś mini różu Clarins i jest miłość Idealnie do mnie pasuje - wyglądam w nim tak świeżo, dziewczęco Jedyne zastrzeżenie mam co do tego, że chyba jakoś ciężko się nabiera na pędzel, bo musiałam kilka razy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 11:10   #3638
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Czy mi się wydaje, czy dzisiaj do S miały wejść nowe brwiowe rzeczy z Benefitu ? czekam i czekam, ileż można

Miały, miały

I tak się zastanawiam... brać tego diora czy nie...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:15   #3639
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:24   #3640
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Nikola, ja używam bare minerals original i matte, bardzo sobie chwalę. Kupuję w S

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Z AA Guerlaina wg mnie najbardziej trwała jest Herba Fresca

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Kusi mnie EL, jak będzie dostępne jak wrócę z pracy to chyba kliknę
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:30   #3641
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Kjd3 dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 11:31   #3642
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

O Hesusie jaka cena:

https://www.galilu.pl/nowosci/the-night-edp
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:33   #3643
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Darmowa próbka płynu do prania, może dojdzie pocztą i nie ukradną jej tam po drodze

Dostałam mini zamówienie z D. i bobik jest taki słodziaszny, że aż szkoda otwierać Za to próbka Black Opium - no cóż, mimo że kartonik nie był uszkodzony to na pewno była psikana, bo tylko połowa atomka i w dodatku nie było oporu przy 1 psiknięciu
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:34   #3644
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kjd3 dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę bardzo .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:36   #3645
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nikola, ja używam bare minerals original i matte, bardzo sobie chwalę. Kupuję w S

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Z AA Guerlaina wg mnie najbardziej trwała jest Herba Fresca

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Kusi mnie EL, jak będzie dostępne jak wrócę z pracy to chyba kliknę

Jaki masz kolor, ten najjaśniejszy?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:39   #3646
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Darmowa próbka płynu do prania, może dojdzie pocztą i nie ukradną jej tam po drodze

Dostałam mini zamówienie z D. i bobik jest taki słodziaszny, że aż szkoda otwierać Za to próbka Black Opium - no cóż, mimo że kartonik nie był uszkodzony to na pewno była psikana, bo tylko połowa atomka i w dodatku nie było oporu przy 1 psiknięciu
Miałam to samo z Black Opium - też mam porządnie używaną próbkę, jeszcze atomizer ubrudzony szminą czerwoną. Myślałam, że tylko ja mam takiego pecha - może dostałyśmy próbki ze zwrotów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:44   #3647
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Miałam to samo z Black Opium - też mam porządnie używaną próbkę, jeszcze atomizer ubrudzony szminą czerwoną. Myślałam, że tylko ja mam takiego pecha - może dostałyśmy próbki ze zwrotów
No szkoda bardzo, bo ja próbki każdego Opium (prócz PI - bo te lubię) oddaję mamie Jej to pewnie nie obejdzie, bo z każdej ilości Opium się cieszy, no ale głupio i tak dawać używaną i używaną w ogóle dostać Ech, mam coś peszka do zakupów ostatnio, więc robimy czary mary i odczyniamy klątwę A gdzie w ogóle można się poskarżyć na takie próbki w D.?

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-06-13 o 11:45
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:45   #3648
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od piątek diora zaczynałam przygode z makijażem oczu w ogóle Potem były szanele też.
Ale to było przez jakis rok-póltora, potem miałam infekcje oka i Dior i Chanel mnei uczulac zaczęły, wiec pozbyłam sie wszystkich i na ma sie przerzuciłam. I wole zdecydowanie

to jak bym czytała o sobie tak samo, od piątek zaczynałam ile jak tych paletek nagromadziłam , potem też czwórki Chanel, później wszystkich się pozbyłam,a teraz głównie MAC i inne i nie mam ani jednej piątki Diora i czwórki Chanela i mieć nie będę... jakościowo tyłka nie urywają
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:54   #3649
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Miałam to samo z Black Opium - też mam porządnie używaną próbkę, jeszcze atomizer ubrudzony szminą czerwoną. Myślałam, że tylko ja mam takiego pecha - może dostałyśmy próbki ze zwrotów

Oj, przykra sprawa
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 11:56   #3650
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Spędzam lunch klikając zamówienie w EL przez telefon i pierwszy raz używam karty debetowej do platności online zajęło mi to wszystko pół godziny ale poszło
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 11:59   #3651
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Spędzam lunch klikając zamówienie w EL przez telefon i pierwszy raz używam karty debetowej do platności online zajęło mi to wszystko pół godziny ale poszło
Dlatego ja nie próbuję :P nie znoszę większych cudów na tel robić
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:01   #3652
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Witajcie po weekendzie, dopiero nadrobiłam Taki zapiernicz mi szef funduje od samego rana
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Owszem, ale jej opis ewidentnie mówi, że tylko 3 produkty się dostanie - '
Kosmetyczka z 3 miniproduktami'
Ja nie borę. Oferta i owszem ciekawa. Jakby był tak jak kiedyś tusz za 29zł czy 39zl to rzuciłabym się a tak nie borę. Będę twarda i nie dam się kuszeniu amyz.
Też się nie daję Zresztą po % w D. mam absolutnego bana na ustowe
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo mam zapiernicz od poniedziałku, jak ta lala

Odebrałam dziś 4 pary z V. i nie żałuję, że się spłukałam są cudowne mam nadzieję, że jutro dostanę ostatnie 2 pary

Miłego


Czekam na foty
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:01   #3653
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor, ten najjaśniejszy?
Chyba nie, wydaje mi się że nazywa się light, sprawdzę po pracy. Idzie w żółty
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:05   #3654
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

to jak bym czytała o sobie tak samo, od piątek zaczynałam ile jak tych paletek nagromadziłam , potem też czwórki Chanel, później wszystkich się pozbyłam,a teraz głównie MAC i inne i nie mam ani jednej piątki Diora i czwórki Chanela i mieć nie będę... jakościowo tyłka nie urywają
Tośmy siostry makijażowe tez nie wrócę do diora i Chanela bo słabo przy Macu wypadają. Nawerpt Too Faced i UD lepsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:10   #3655
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Chyba nie, wydaje mi się że nazywa się light, sprawdzę po pracy. Idzie w żółty

__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:12   #3656
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Czy D. zmienił jakoś umowę z DHL'em ostatnio? Zawsze następnego dnia po mailu o wysyłce paczka do mnie przyjeżdżała, dodatkowo przemiły kurier dzwonił pytając czy w danych godzinach będę w domu. Tym razem w piątek dostałam sms, że paczkę dostarczą. Mamy poniedziałek i ani paczki ani kuriera.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:27   #3657
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tośmy siostry makijażowe tez nie wrócę do diora i Chanela bo słabo przy Macu wypadają. Nawerpt Too Faced i UD lepsze


o tak TF i UD też wolę

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Czy D. zmienił jakoś umowę z DHL'em ostatnio? Zawsze następnego dnia po mailu o wysyłce paczka do mnie przyjeżdżała, dodatkowo przemiły kurier dzwonił pytając czy w danych godzinach będę w domu. Tym razem w piątek dostałam sms, że paczkę dostarczą. Mamy poniedziałek i ani paczki ani kuriera.
a zobacz może po numerze nadania ? u mnie zawsze jest zaznaczone, że dostawa od 10.30 do 15 i tak zazwyczaj się zjawia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:28   #3658
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Czy D. zmienił jakoś umowę z DHL'em ostatnio? Zawsze następnego dnia po mailu o wysyłce paczka do mnie przyjeżdżała, dodatkowo przemiły kurier dzwonił pytając czy w danych godzinach będę w domu. Tym razem w piątek dostałam sms, że paczkę dostarczą. Mamy poniedziałek i ani paczki ani kuriera.

U mnie tak bylo. Przesylka byla pojutrze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:36   #3659
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a zobacz może po numerze nadania ? u mnie zawsze jest zaznaczone, że dostawa od 10.30 do 15 i tak zazwyczaj się zjawia
Gdy sprawdzam sobie gdzie jest moja paczka to widzę: 'Przesyłka dotarła do Terminala DHL Wrocław. Doręczenie jej do Odbiorcy planowane jest dzisiaj lub w umówionym z odbiorcą terminie'.
Ta sama informacja widniała przy piątkowej dacie...
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 12:46   #3660
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Chciałam się rano pomalować mini eyelinerem benefit, ale nie umiem, jak to działa?

W ogóle doszły już Wam Hilfigery gruszkowe? Zastanawiam się.....

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-06-13 o 12:52
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.