płaszcz na zimę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 13:28   #1
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236

płaszcz na zimę


Mam zamiar w koncu kupic sobie jakis cieply welniainy płaszcz na zime, bo juz mam dosyc wygladania jak cebula w kurtce (tymbardziej kiedy ejszcze ma sie na sobie rurki to w ogole porazka :P). I mam takie pytanie w jakich cenach bede mogla kupic? Patrzylam na allegro, ale tam ciezko odroznic ktore sa grube, a ktore tkie lzejsze bardziej jesienno-wiosenne. WIem, ze pewnie troche ona kosztuje, ale jak myslicie jakis taki standardowy za ile minimalnie mozna kupic?
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:30   #2
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: płaszcz na zimę

swój kupiłam w Reserved w zeszłym roku po ok 200 zł. Jest ciepły, sięga troszkę za plecy

Ceny płaszczy są zróżnicowane, większosc ok 300- 450 zł a później droższe..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:40   #3
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

No to dal mnie za tak ok 200 zl byloby idealnie. W sumie na allegro tez sa tak jakby 3 polki cenowe : okolo 200, 350-450 no i ta najdrozsza. Moja kolezanka kupila tez w zeszlym roku w Carry za cos okolo 200 zl zimowy plaszczyk, wiec moze znajde cos za tą cenę
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:57   #4
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: płaszcz na zimę

kupilam w tym roku w Orsayu sliwkowy za 220 zl, jest przed kolanko. ale nie wiem czy bedzie cieply, chociaz jest welniany
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:03   #5
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: płaszcz na zimę

Ja również myślę że w orsay-u powinnać coś znaleźć do 200 zł Miłych zakupów
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:23   #6
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

W takim razie wybiore sie do Orsay'a Dziękuję Wam bardzo
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:29   #7
martooshka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Miami Beach
Wiadomości: 129
Dot.: płaszcz na zimę

jak myslicie? czy taka kurtka bedzie dobra na zime? nie zmarzne w niej?prosze o opinie

http://allegro.pl/item240528334_zara...a_l.html#photo
martooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 17:49   #8
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez martooshka Pokaż wiadomość
jak myslicie? czy taka kurtka bedzie dobra na zime? nie zmarzne w niej?prosze o opinie

http://allegro.pl/item240528334_zara...a_l.html#photo
śliczna, ale to zależy czy szybko marźniesz i czy musisz długo przebywać na dworzu, czekać na przystankach itp.
osobiście napewno bym zmarzła, chyba żeby nosić ją naprzemian z jakimś cieplejszym dłuższym płaszczykiem


do wątku:
ja swój ciepły wełniany płaszczyk kupiłam za 300zł na stadionie
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:06   #9
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: płaszcz na zimę

Faktycznie w tym roku w Orsayu sa bardzo ładne płaszcze i dłuższe kurtki, duży wybór kolorów - zielenie, czekolada, czerwień, szare, z tego co pamiętam ceny to od 220 do ok 280zł.
Widuję tez na Allego płaszcze z ubiegłorocznej kolekcji Top Secret w cenach ok 100-150zł (dość charakterystyczne były - w dużą kratę, w pasie wiązane paskiem, kolory: róż+czekoladowy brąz, czarno-biały, turkus), mam taki właśnie płaszcz do kolan i kurtkę do pół uda - są świetne i polecam :eham:
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:18   #10
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
Faktycznie w tym roku w Orsayu sa bardzo ładne płaszcze i dłuższe kurtki, duży wybór kolorów - zielenie, czekolada, czerwień, szare, z tego co pamiętam ceny to od 220 do ok 280zł.
Widuję tez na Allego płaszcze z ubiegłorocznej kolekcji Top Secret w cenach ok 100-150zł (dość charakterystyczne były - w dużą kratę, w pasie wiązane paskiem, kolory: róż+czekoladowy brąz, czarno-biały, turkus), mam taki właśnie płaszcz do kolan i kurtkę do pół uda - są świetne i polecam :eham:
Ale kwestia, czy to nie sa przypoadkiem takie jesienne? Bo z tego co pamiętam w top secrecie były takie na jesien-wiosna. A ja musze meic taki, ktory bedzie cieply jak kurtka
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:21   #11
Myeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: płaszcz na zimę

Wydaje mi się, że w ZARZE albo wlasnie Reserved, czy C&A bedzie cos mozna znalezc. chociaz co do tego 1 nie orientuje sie dokladnie jak z ceną.. Moznaby tez zajrzec do H&M

http://www.allegro.pl/item243745582_..._futrem_s.html

Ja tez szukam czegos na zime, jak myslicie czy ta kurtka jest oryginalna? chcialam sobie ją kupić ale tyle sie slyszy o tych podrobkach sprzedawanych na allegro.. I przede wszystkim nie wiem czy będzie ciepła, futerko coprawda jest ale nie jestem przekonana, jak myslicie?
Myeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 18:40   #12
ewula25
Przyczajenie
 
Avatar ewula25
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez Myeczka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w ZARZE albo wlasnie Reserved, czy C&A bedzie cos mozna znalezc. chociaz co do tego 1 nie orientuje sie dokladnie jak z ceną.. Moznaby tez zajrzec do H&M

http://www.allegro.pl/item243745582_..._futrem_s.html

Ja tez szukam czegos na zime, jak myslicie czy ta kurtka jest oryginalna? chcialam sobie ją kupić ale tyle sie slyszy o tych podrobkach sprzedawanych na allegro.. I przede wszystkim nie wiem czy będzie ciepła, futerko coprawda jest ale nie jestem przekonana, jak myslicie?


W zeszłym roku zakupiłam taką samą kurtkę tylko w wersji ciemny brąz kurteczka jest cieplutka tylko rękawy są pozbawione futerka , niestety jest bardzo krótka i jak to bywa w zimie ciągnie po plecach aha kaptur też ma świetny cały w futerku i cieplusi
ewula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:05   #13
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: płaszcz na zimę

a mnie się marzy płaszcz.... z szarego tweedu, lub z granatowej, czy ciemno zielonej alpaki w stylu"ruska księżniczka" ze stujką z foterka króliczego, długi do ziemi, z paskiem, szlafrokowy i cały wyszywany cekinami w ludowe wzory....., taki, że się ludzie by za mną oglądali na ulicy......, widziłam taki na jesiennych pokazach mody u Prady i Max Mary w TV i dosłownie nie mogę przez ten płaszcz spać.....

niestety, cena jest daleko poza moimi mozliwościami, ok 2000 euro: mad:
ale moim zdaniem - lepiej kupiuć coś drozszego.ale oryginalnego, co bedzie widowiskowe przez 2 lub 3 sezony
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:10   #14
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez ehe Pokaż wiadomość
Ale kwestia, czy to nie sa przypoadkiem takie jesienne? Bo z tego co pamiętam w top secrecie były takie na jesien-wiosna. A ja musze meic taki, ktory bedzie cieply jak kurtka
Hm, maja podszewke i grubsza górę, tak jak mój inny płaszcz typowo zimowy. Mi nie było zimno, ale pod spód zawsze zakładałam sweter czy coś z długim rekawem.
Ale może ja po prostu nie jestem zmarźluch
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:49   #15
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
a mnie się marzy płaszcz.... z szarego tweedu, lub z granatowej, czy ciemno zielonej alpaki w stylu"ruska księżniczka" ze stujką z foterka króliczego, długi do ziemi, z paskiem, szlafrokowy i cały wyszywany cekinami w ludowe wzory....., taki, że się ludzie by za mną oglądali na ulicy......, widziłam taki na jesiennych pokazach mody u Prady i Max Mary w TV i dosłownie nie mogę przez ten płaszcz spać.....

niestety, cena jest daleko poza moimi mozliwościami, ok 2000 euro: mad:
ale moim zdaniem - lepiej kupiuć coś drozszego.ale oryginalnego, co bedzie widowiskowe przez 2 lub 3 sezony
No tak.. tylko ja nie chce kupic czegos na dwa, trzy sezony tylko cos standardowego na dlugi czas. A przeciez jakis płaszczy czarny, wiazany najlepiej i ze stojka bedzie modny przez dlugie lata.
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:50   #16
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez Myeczka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w ZARZE albo wlasnie Reserved, czy C&A bedzie cos mozna znalezc. chociaz co do tego 1 nie orientuje sie dokladnie jak z ceną.. Moznaby tez zajrzec do H&M

http://www.allegro.pl/item243745582_..._futrem_s.html

Ja tez szukam czegos na zime, jak myslicie czy ta kurtka jest oryginalna? chcialam sobie ją kupić ale tyle sie slyszy o tych podrobkach sprzedawanych na allegro.. I przede wszystkim nie wiem czy będzie ciepła, futerko coprawda jest ale nie jestem przekonana, jak myslicie?
Ja bym na Twoim miejscu nie przejmowała się,że to podróbka, bo kurtka naprawdę ładniutka, bardzo zgrabna. Choc troche nie w moim stylu i zakrotka jak dla mnie (mama by mnie zabila za krotka kurtke w zimie :P) ALe naprawde ladna.
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:57   #17
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez ehe Pokaż wiadomość
No tak.. tylko ja nie chce kupic czegos na dwa, trzy sezony tylko cos standardowego na dlugi czas. A przeciez jakis płaszczy czarny, wiazany najlepiej i ze stojka bedzie modny przez dlugie lata.
wg. mojej skromnej opinii, to nie da się kupić płaszcza na dłużej niż na 3 sezony, bo po prostu nawet nawet najbardziej klasyczna klasyka może nie wychodzi zupełnie z mody, ale po prostu ulega pewnej "modowej modyfikacji" i po pewnym czasie widać, że jest to ciuszek sprzed paru zezonów....
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:05   #18
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
wg. mojej skromnej opinii, to nie da się kupić płaszcza na dłużej niż na 3 sezony, bo po prostu nawet nawet najbardziej klasyczna klasyka może nie wychodzi zupełnie z mody, ale po prostu ulega pewnej "modowej modyfikacji" i po pewnym czasie widać, że jest to ciuszek sprzed paru zezonów....
Ale mi to nie przeszkadza prawdę mowiac Ja chce miec dobrze skrojony, zwykły płaszczyk, ktory zawsze bede mogla zalozyć. Z pewnością z kazdym kolejnym sezonem dochodza i zmieniaja sie jakies szczegoly, typu kaptur, teraz modne takie jakby dwutorowe guziki :P itd, ale jak kupie standardowy moze nie bedzie on najmodniejszy, ale ja nie podazam jakos strasznie za moda
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:59   #19
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: płaszcz na zimę

No właściwie Masz rację, lepiej jest zainwestoiwać w coś klasycznego, dłużej modnego, niż w "jednosezonowy"ciusze k, ja jednak osobiście nie chciałabym, żeby po mnie widać było "płaszyk kupiony 4 sezony temu", a naprawdę te szczegóły właśnie widać, i to po nich poznaje się, kiedy ciuszek został zakupiony.....
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 21:02   #20
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: płaszcz na zimę

Ojej Az mi milo sie zrobilo jak przyznalas racje :P Ale rozumiem CIebie doskonale i wiem o co Ci chodzi Choc z drugiej strony ja czasami przyzwaczajam siue do ulubionych ciuszkow i mam je przez dlugie lata, az sie zniszcza calkiem. Pozdrawiam serdecznie
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.