Essence cz. VI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 11:04   #2251
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja mam ten z Go Snow i powiem Ci, że jak dla mnie to on nie jest mega brzoskwiniowy To brzoskwinka ale z różem, tak mi się zdaje. Ja najbardziej lubię używać róży w kolorach takich jak CaH, ogólnie takie naprawdę różowe. O ile ten z Go Snow nawet mi pasuje (chociaż wolę inne) to z tym różem jest coś takiego, ma taki odcień, że łatwo o efekt mocnych rumieńców i właśnie takiej świnki wpadającej w odcień brzoskwiniowy właśnie nawet jak się go mało nałoży. Także myślę, że możesz popróbować z innymi brzoskwinkami z innych firm np.

To może jednak skuszę się na jakiś różyk essence Myślę o tym który jest na dole z lewej:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-40069-opis-Essence-Silky-Touch-Blush-Jedwabisty-roz.htm
Ale i tak muszę najpierw dorwać testerki żeby sprawdzić jak on wygląda na skórze. A może ma go któraś z Was i mogłaby wrzucić swacze albo linka do nich?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oglądałam ostatnio w Naturze skośne pędzle Elite bodajże i myślę, że moga być niezłą alternatywą dla Essencowych z tej limitki. I cena podobna jak aukcyjna [po doliczeniu wysyłki wychodzi na to samo].
O to coś ciekawego.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Kosmetyczka na wyjazd 1/2024




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:48   #2252
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
wiem ,że natura jest (bynajmniej rok temu była) w Teofilku , bo tam kupowałam róże essence ...
może tam by była szafa Kobo ?
ogólnie to bida w tej naszej Łodzi ....
Natury w Teofilku już nie ma od dawna.I wydaje mi się, że nie ma jej tam już ponad rok, coś koło 2 lat, jak ją zlikwidowali. Kobo będzie ale w GŁ i jak na razie chyba tylko tam, bo tylko tam jest miejsce na szafę.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:56   #2253
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VI

Macie może ten pędzel do różu? Fajny jest?
Powiem, wam że teraz jak w Douglasie są te dwie szary i nowości to wolę tam kupować Essence
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:07   #2254
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Essence cz. VI

powienien ktos poprawic w 1 poscie ze w douglasie w Galeri Krakowskiej nie ma juz essence a dzisiaj specjalnnie sie wybralam buu..
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:13   #2255
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

SexiChic - Ishikawa ma ten róż chyba w każdym razie rzuciła swatche na swatchowy essence. To właśnie ten co ci pisałam, że jest brzoskwiniowy ale bez różu. Tu link do posta: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=87
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:18   #2256
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
SexiChic - Ishikawa ma ten róż chyba w każdym razie rzuciła swatche na swatchowy essence. To właśnie ten co ci pisałam, że jest brzoskwiniowy ale bez różu. Tu link do posta: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=87
Dzięki
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Kosmetyczka na wyjazd 1/2024




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:19   #2257
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Essence cz. VI

W Niemczech jest ju seria Metallics - kupilam 2 lakiery, nothing else metals i metall battle plus magnes. Na tym pierwszym widac lekko efekt, a na tym ciemnym w ogole; jestem rozczarowana.
Z serii Show Off zostaly marne resytki w postaci rozowego cienia i blyszczyka; duzo przecenionego DenimWanted.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 15:27   #2258
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Essence cz. VI

wprowadzili u mnie te nowości. jestem zawiedziona nude błyszczykami, zwykłe jasne błyszczydła z brokatem za to jestem b. ciekawa nowych pomadek
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:30   #2259
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Niemczech jest ju seria Metallics - kupilam 2 lakiery, nothing else metals i metall battle plus magnes. Na tym pierwszym widac lekko efekt, a na tym ciemnym w ogole; jestem rozczarowana.
Z serii Show Off zostaly marne resytki w postaci rozowego cienia i blyszczyka; duzo przecenionego DenimWanted.
A możesz wrzucić swacze?
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Kosmetyczka na wyjazd 1/2024




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:31   #2260
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

Estella, wrzucisz fotki na paznokciach?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:40   #2261
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Niemczech jest ju seria Metallics - kupilam 2 lakiery, nothing else metals i metall battle plus magnes. Na tym pierwszym widac lekko efekt, a na tym ciemnym w ogole; jestem rozczarowana.
Z serii Show Off zostaly marne resytki w postaci rozowego cienia i blyszczyka; duzo przecenionego DenimWanted.
dobra wiadomość, poszukam jutro we włoskich źródłach
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:25   #2262
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. VI

A jest jeszcze gdzieś czarny eyeliner DW w stolicy?
Albo ew. ktoś mógłby mi kupić?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:47   #2263
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Essence cz. VI

Chetnie wrzuce jak wroce z Berlina
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:49   #2264
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

offtopuję: KOBO dostępne w Naturach
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:58   #2265
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
wprowadzili u mnie te nowości. jestem zawiedziona nude błyszczykami, zwykłe jasne błyszczydła z brokatem za to jestem b. ciekawa nowych pomadek
O ja mam podobnie(może prócz tych pomadek) . Myślałam, że ta seria nude będzie taka mleczna a tu podchodzę do szafy i aż przetarłam oczy bo myślałam, ze to ta stara seria - jakieś drobiny, błyszczyk prawie przezroczysty... hm... zawiedzionam!
edit: Axaxax - ładniutka ta szafa w Poznaniu jeszcze nie ma

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-10-25 o 17:00
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:09   #2266
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Jakie są dostępne pędzelki Essence? Bo kupiłam dziś do różu i jest super!
Chciałam też kupić Multi Action ale był ten false lashes tylko a zwykły podobno lepszy... Który daje silniejszy efekt i jest trwalszy?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:24   #2267
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Teraz są dostępne chyba tylko te do różu i chyba jakiś mały zestawik z poket beauty, ktoś mnie tu kiedyś o tym mówił. W kolekcji niedawno minionej Show off(tylko w niemczech) był skośny do różu(możesz szukac na allegro) a w zimowej zeszłorocznej kolekcji był pędzel do rozświetlacza(trochę grubszy niż ten do różu a tak to takisamiutki, już nigdzie niedostępny). A jeszcze kiedyś był pędzel do pudru mineralnego który jest drapakiem(mam tego bydlaka i nie lubię oj nie lubię).
Modlimy się coby jakieś nowe wprowadzili na stałę.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:33   #2268
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
O ja mam podobnie(może prócz tych pomadek) . Myślałam, że ta seria nude będzie taka mleczna a tu podchodzę do szafy i aż przetarłam oczy bo myślałam, ze to ta stara seria - jakieś drobiny, błyszczyk prawie przezroczysty... hm... zawiedzionam!
edit: Axaxax - ładniutka ta szafa w Poznaniu jeszcze nie ma
E mi też się średnio podobają, chciałam kupić 4, ale jak je zobaczyłam na żywo to wzięłam 1 tylko i to i tak średnio na jeża.
Daje efekt lekko mlecznych ust i nie wielkich drobin, ale to jeszcze nie jakiś super efekt.
A szkoda, bo mogłoby być cudeńko z takim odcieniem.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:39   #2269
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Teraz są dostępne chyba tylko te do różu i chyba jakiś mały zestawik z poket beauty, ktoś mnie tu kiedyś o tym mówił. W kolekcji niedawno minionej Show off(tylko w niemczech) był skośny do różu(możesz szukac na allegro) a w zimowej zeszłorocznej kolekcji był pędzel do rozświetlacza(trochę grubszy niż ten do różu a tak to takisamiutki, już nigdzie niedostępny). A jeszcze kiedyś był pędzel do pudru mineralnego który jest drapakiem(mam tego bydlaka i nie lubię oj nie lubię).
Modlimy się coby jakieś nowe wprowadzili na stałę.
A ten drapak to takie kabuki czy ten z 50's Fever
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Kosmetyczka na wyjazd 1/2024




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 17:55   #2270
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Już nie mogę doczekać się kolejnej limitki
Czy Wy też tak macie że gdy widzicie nową limitowankę na stronie Essence, to nie możecie się doczekać i macie ochotę kupić wiele rzeczy, a potem w sklepie rezygnujecie?? o.O


Edytowane przez Badzynka
Czas edycji: 2010-10-25 o 17:57
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:17   #2271
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
wiem ,że natura jest (bynajmniej rok temu była) w Teofilku , bo tam kupowałam róże essence ...
może tam by była szafa Kobo ?
ogólnie to bida w tej naszej Łodzi ....
są nawet dwie na Teofilowie
ale szczerze mówiąc nie wiem, jakie tam mają szafy, bo to jest huuuu... daaalekkkoo ode mnie.. ale może inne Wizażanki coś wiedzą

super by było gdyby np w GŁ wstawili KObo, a na teofilowie Catrice.
.
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:20   #2272
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Już nie mogę doczekać się kolejnej limitki
Czy Wy też tak macie że gdy widzicie nową limitowankę na stronie Essence, to nie możecie się doczekać i macie ochotę kupić wiele rzeczy, a potem w sklepie rezygnujecie?? o.O


Dokładnie! Z DW nie kupiłam NIC, czaiłam się na eyeliner, ale chyba zainwestuje w inglota, lakiery mnie nie powaliły, reszta wydała się megakiczowata. Za to eclipse, z której - zarzekałam się - miałam nic nie kupić, zawędrowała do mojej kolekcji w liczbie sztuk 7
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:24   #2273
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Niemczech jest ju seria Metallics - kupilam 2 lakiery, nothing else metals i metall battle plus magnes. Na tym pierwszym widac lekko efekt, a na tym ciemnym w ogole; jestem rozczarowana.
Z serii Show Off zostaly marne resytki w postaci rozowego cienia i blyszczyka; duzo przecenionego DenimWanted.
Czyli ta płytka to bubel? Bo sam opis bardzo mis ie podobał i chciałam... ale skoro nei działa, to przynajmniej zaoszczędzę a jak reszta kolekcji? Bo we Wrocławiu nawet DW jeszcze nie było...


AA, a jak szminki?

Edytowane przez barwy_wojenne
Czas edycji: 2010-10-25 o 18:29
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:35   #2274
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dokładnie! Z DW nie kupiłam NIC, czaiłam się na eyeliner, ale chyba zainwestuje w inglota, lakiery mnie nie powaliły, reszta wydała się megakiczowata. Za to eclipse, z której - zarzekałam się - miałam nic nie kupić, zawędrowała do mojej kolekcji w liczbie sztuk 7
z tego co słyszałam, to ten eyeliner z inglota jest beznadziejny, bo strasznie szybko zasycha... sprawdź lepiej opinie, bo on trochę kosztuje a szkoda marnować tyle kasy.

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Już nie mogę doczekać się kolejnej limitki
Czy Wy też tak macie że gdy widzicie nową limitowankę na stronie Essence, to nie możecie się doczekać i macie ochotę kupić wiele rzeczy, a potem w sklepie rezygnujecie?? o.O


też tak mam albo mówie, że czegoś nie chce i potem zmieniam zdanie ale to już rzadziej często po prostu zdjęcia nie oddają kolorów, albo coś się wydaje fajne ale jest marnej jakości lepiej pomacać i spr
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:37   #2275
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Essence cz. VI

przyjrzalam sie lakierom i na jednym jest naklejka z efektem jaki daje plytka, a na drugim nie ma - czyli sa dwa rodzaje lakierow :/ szkoda, ze sie nie zorientowalam wczesniej
na jednym lakierze rzeczywiscie widac efekt, jest calkiem fajny, ale myslalam, ze bedzie mocniejszy; raczej taki gadzet

Reszta kolekcji mnie nie interesowala, wiec sie nie przyjrzalam, ale jak bede znowu w dm to moge obejrzec
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:39   #2276
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Tak Sexi Ten drapak to taki kabuki. Mega szturcha po twarzy - takie ma szorstkie włosie. Brrrr.
No ja też zawsze planuje wielkie zakupy a potem jak widzę kolor w rzeczywistości to połowa odpada. Jednak na necie fotki trochę inaczej wyglądają - no i swatche robią swoje. Dlatego lubię je oglądać bo co z tego że kolor w opakowaniu ładny jak na oku niewidoczny(czy na ustach).
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:40   #2277
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
z tego co słyszałam, to ten eyeliner z inglota jest beznadziejny, bo strasznie szybko zasycha... sprawdź lepiej opinie, bo on trochę kosztuje a szkoda marnować tyle kasy.



MOim zdaniem jest przeciwnie, tylko trzeba o niego "dbać" - to jest zamykać wieczko, a przy uzywaniu stawiać do góry dnem (wtedy nei wysycha). Jest świetny jako sam liner,a le też i baza pod cienie. Ja mam kilkanaście i nei narzekam
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:02   #2278
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
MOim zdaniem jest przeciwnie, tylko trzeba o niego "dbać" - to jest zamykać wieczko, a przy uzywaniu stawiać do góry dnem (wtedy nei wysycha). Jest świetny jako sam liner,a le też i baza pod cienie. Ja mam kilkanaście i nei narzekam
Ja też nie narzekam na Inglota mam ten liner już 1,5 roku i wciąż działa, a Essence kupiłam na zapas
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:07   #2279
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Jakie są dostępne pędzelki Essence? Bo kupiłam dziś do różu i jest super!
Chciałam też kupić Multi Action ale był ten false lashes tylko a zwykły podobno lepszy... Który daje silniejszy efekt i jest trwalszy?

Multi Action różowy jest na tym forum baaardzo zachwalany, śmiem twierdzić, ze jest to święty graal niektórych dziewczyn, co do zielonego, to nie jest polecany ze względu na słabe właściwości pogrubiające i wydłużające, no a główną wadą wg mnie jest też to, że bardzo szybko gęstnieje i staje się suchy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:21   #2280
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Natury w Teofilku już nie ma od dawna.I wydaje mi się, że nie ma jej tam już ponad rok, coś koło 2 lat, jak ją zlikwidowali. Kobo będzie ale w GŁ i jak na razie chyba tylko tam, bo tylko tam jest miejsce na szafę.
Oj tak już dawno nie ma dlatego, że otworzyli na Plantowej.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
są nawet dwie na Teofilowie
ale szczerze mówiąc nie wiem, jakie tam mają szafy, bo to jest huuuu... daaalekkkoo ode mnie.. ale może inne Wizażanki coś wiedzą

super by było gdyby np w GŁ wstawili KObo, a na teofilowie Catrice.
.
I na Plantowej i na Rydzowej (Teofilów) jest po jednej nowej szafie.Czyli matty, paskowe róże, shimmerki i takie tam.Bez sekcji pazurkowej. A KOBO to chyba, ani tu ani tu nie będzie, bo nie mają gdzie wstawić.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.