Suits "W garniturach" :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 11:04   #31
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Co do wątku o facetach w garniturach - podpisuję się rękami i innymi kończynami pod Waszymi opiniami. Miałam szczęście trafić na TŻta, który uwielbia elegancką, klasyczną stylówę i ilekroć gdzieś z nim wychodzę i widzę, jaki on przystojny w tych swoich koszulach i marynarkach, to jestem Ostatnio nawet oglądamy w sklepach kamizelki garniturowe, Harvey siłą rzeczy je nosi - i już w ogóle jestem porwana tym image'm mojego TŻ

W ogóle przed chwilą przejrzałam Google grafikę pod hasłem Harvey Specter i jest kilka zdjęć, z jakichś oficjalnych przyjęć, na których był Gabriel Macht i przez chwilę zastanawiałam się, dlaczego pod tym wyszukiwanym hasłem wyskakuje mi aktor grający w True Blood Jasona Naprawdę uderzające podobieństwo momentami.

A ja tam nie uważam, żeby związek Harvey + Donna miał być mezaliansem. Halo halo, XIXw. się skończył jakiś czas temu A poza tym Donna dorównuje mu inteligencją i klasą, więc dla mnie - układ idealny. Natomiast co do Mike'a - tak do końca żadna dziewczyna mi do niego nie pasuje. Uważam go za takiego niebieskiego ptaka, który jeszcze sam nie wie, czego chce od życia i trochę szkoda mi tych kobiet, którym złamał i pewnie jeszcze złamie serca
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:15   #32
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Co do wątku o facetach w garniturach - podpisuję się rękami i innymi kończynami pod Waszymi opiniami. Miałam szczęście trafić na TŻta, który uwielbia elegancką, klasyczną stylówę i ilekroć gdzieś z nim wychodzę i widzę, jaki on przystojny w tych swoich koszulach i marynarkach, to jestem Ostatnio nawet oglądamy w sklepach kamizelki garniturowe, Harvey siłą rzeczy je nosi - i już w ogóle jestem porwana tym image'm mojego TŻ

W ogóle przed chwilą przejrzałam Google grafikę pod hasłem Harvey Specter i jest kilka zdjęć, z jakichś oficjalnych przyjęć, na których był Gabriel Macht i przez chwilę zastanawiałam się, dlaczego pod tym wyszukiwanym hasłem wyskakuje mi aktor grający w True Blood Jasona Naprawdę uderzające podobieństwo momentami.
Wg mnie nie ma podobieństwa a Lubisz true blood? ja czekam na kolejny sezon!
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:19   #33
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Ja także nie widzę podobieństwa
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:47   #34
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Na Canal+ leci .
O, ja niestety mam Cyfrowy Polsat

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
I wg mnie pasuje Mike z Rachel, ja ją lubię, jest ładna i mądra i jest w nim zakochana
Głupio wyszło z tamtą mężatką, ale Mike był podłamany po śmierci babci i potrzebował towarzystwa, w normalnej sytuacji by się z nią nie przespał, tak myślę. Szkoda tylko, że Rachel musiała ich zobaczyć nie wiem, czy mogę to normalnie napisać, bo nie wiem czy wszystkie widziały już wszystkie odcinki
Mógł zadzwonić do Rachel, ona by mu zapewniła towarzystwo Lepiej piszmy na biało, bo to ostatni odcinek w sumie był

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Co do wątku o facetach w garniturach - podpisuję się rękami i innymi kończynami pod Waszymi opiniami. Miałam szczęście trafić na TŻta, który uwielbia elegancką, klasyczną stylówę i ilekroć gdzieś z nim wychodzę i widzę, jaki on przystojny w tych swoich koszulach i marynarkach, to jestem Ostatnio nawet oglądamy w sklepach kamizelki garniturowe, Harvey siłą rzeczy je nosi - i już w ogóle jestem porwana tym image'm mojego TŻ

W ogóle przed chwilą przejrzałam Google grafikę pod hasłem Harvey Specter i jest kilka zdjęć, z jakichś oficjalnych przyjęć, na których był Gabriel Macht i przez chwilę zastanawiałam się, dlaczego pod tym wyszukiwanym hasłem wyskakuje mi aktor grający w True Blood Jasona Naprawdę uderzające podobieństwo momentami.

A ja tam nie uważam, żeby związek Harvey + Donna miał być mezaliansem. Halo halo, XIXw. się skończył jakiś czas temu A poza tym Donna dorównuje mu inteligencją i klasą, więc dla mnie - układ idealny. Natomiast co do Mike'a - tak do końca żadna dziewczyna mi do niego nie pasuje. Uważam go za takiego niebieskiego ptaka, który jeszcze sam nie wie, czego chce od życia i trochę szkoda mi tych kobiet, którym złamał i pewnie jeszcze złamie serca
Kate, zazdroszczę Ci TŻta Pochwal się, gdzie można takie okazy spotkać.
Do Jasona? Naprawdę? Moim zdaniem też nie za bardzo podobny Już bardziej jak patrzę na jego buzię i posturę to widzę Marshalla z HIMYM. I jeszcze te pieprzyki... Cały Jason Segel.

Zgadzam się z pogrubionym Donna jest taką damską wersją Harveya

No i co Mike'a, też masz racji nieco On to jeszcze taki podlotek trochę jest, a w pilocie to naprawdę jak 11-latek wyglądał
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:00   #35
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma podobieństwa a Lubisz true blood? ja czekam na kolejny sezon!
Dość lubię, ale niestety pierwszy sezon wciąż jest dla mnie niedościgniony. Straszna tendencja spadkowa True blood w moim rankingu. Rozumiem, że książki Charlaine Harris są naszpikowane magią i różnymi dziwnościami, ale ostatnie dwa sezony serialu to już porażka, zwłaszcza to, co stało się w ostatnim odcinku z Billem

Np. ta miniatura z załącznika mnie zmyliła - jestem przyzwyczajona do image'u Gabriela jak w Suits, więc taki jego wygląd pod godzinach mnie nieco zaskoczył

lyyli, sama nie wiem, jak kogokolwiek nakierować na takiego TŻta jak mój Jakoś tak wyszło, nigdzie go specjalnie nie szukałam, tylko sami na siebie trafiliśmy i jest (już nawet pierścionek - bo mój TŻ= mój narzeczony ). Chociaż w kwestii stylu troszkę go ukształtowałam - on lubił takie ciuchy, ale nie do końca wiedział, jak je nosić, z czym się to je itp. Pomogłam i mam eleganta

Jestem zła, że 3 sezon zaczyna się w połowie stycznia, bo czuję, że przez to moja styczność z sesją i pracą mgr będzie bardzo trudna w tym roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 57632070202486440_nqkyyNAR_c.jpg (35,6 KB, 24 załadowań)
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:41   #36
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
O, ja niestety mam Cyfrowy Polsat



Mógł zadzwonić do Rachel, ona by mu zapewniła towarzystwo Lepiej piszmy na biało, bo to ostatni odcinek w sumie był
Ale z tego co pamiętam to on zaczął ją całować, a ona na to, że nie, że za szybko bla bla, niech poczeka aż mu przejdzie smutek itp itd
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 15:47   #37
zwyklaniezwyczajna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwyczajna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 227
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Hej!
Jakie jeszcze oglądasz? Moje top 4 (3 to za mało ) to: HIMYM, Hart of Dixie, Go On i Suits
Z seriali, które nadal trwają to Suits, Dexter i True Blood Hart of Dixie też lubiłam obejrzeć, taki sympatyczny, lekki serialik na poprawę humoru, ale czasu nie miałam i trochę odcinków mi uciekło.

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ale z tego co pamiętam to on zaczął ją całować, a ona na to, że nie, że za szybko bla bla, niech poczeka aż mu przejdzie smutek itp itd
Jejuuu, strasznie mnie to denerwowało, jak Rachel jęczała, żeby poczekali itp., krzyczałam wtedy do monitora: NA CO TY CHCESZ CZEKAĆ, ZARAZ CI GO JAKAŚ ZABIERZE!! no i masz babo placek
__________________
Mamy żółte serca w których płynie czarna krew, bo to Skra Bełchatów, bo to Skra Bełchatów jest!
Studentka I roku AWFu : )
tumblr

Edytowane przez zwyklaniezwyczajna
Czas edycji: 2012-12-28 o 15:49
zwyklaniezwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 15:48   #38
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Też uwielbiam Suits jak sobie pooglądam to myślę, że może to prawo nie jest takie straszne, ale potem niestety przychodzi rzeczywistość, kodeksy i egzaminy
Ja po prostu uwielbiam Louisa. Na sam jego widok chce mi się śmiać. Moja ulubiona scena: http://www.youtube.com/watch?v=7B-PAoLRSoQ Donna też jest kapitalna, ale ja jej z Harveyem nie widzę zupełnie. W ogóle Harvey jest taki fajny, bo jest cynicznym kawalerem. jak mu znajdą jakąś dziewczynę to na bank będzie się rozklejać i zrobi się nudno i łzawo (tak jak w True Blood gdzie z cudownego Erica zrobili mazgaja w dresie )
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 16:29   #39
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Suits jak sobie pooglądam to myślę, że może to prawo nie jest takie straszne, ale potem niestety przychodzi rzeczywistość, kodeksy i egzaminy
Ja po prostu uwielbiam Louisa. Na sam jego widok chce mi się śmiać. Moja ulubiona scena: http://www.youtube.com/watch?v=7B-PAoLRSoQ Donna też jest kapitalna, ale ja jej z Harveyem nie widzę zupełnie. W ogóle Harvey jest taki fajny, bo jest cynicznym kawalerem. jak mu znajdą jakąś dziewczynę to na bank będzie się rozklejać i zrobi się nudno i łzawo (tak jak w True Blood gdzie z cudownego Erica zrobili mazgaja w dresie )
Ale to dlatego, że stracił pamięć. Jak mu wróciło, to się zmienił, może nie do końca wrócił do swojego dawnego 'ja', ale jednak. W książce on w ogóle nie pamiętał nic; jak mu wrocili pamięć, to nie miał żadnych wspomnien z czasu kiedy tej pamięci nie miał tak więc nie wiedział, co wyprawiał z Sookie

Co do Rachel, to szkoda, że tak wyszło, ale wkurza mnie strasznie ta zamężna laska, ma męża, ale pcha się i mąci w czyimś życiu
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:50   #40
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Np. ta miniatura z załącznika mnie zmyliła - jestem przyzwyczajona do image'u Gabriela jak w Suits, więc taki jego wygląd pod godzinach mnie nieco zaskoczył

lyyli, sama nie wiem, jak kogokolwiek nakierować na takiego TŻta jak mój Jakoś tak wyszło, nigdzie go specjalnie nie szukałam, tylko sami na siebie trafiliśmy i jest (już nawet pierścionek - bo mój TŻ= mój narzeczony ). Chociaż w kwestii stylu troszkę go ukształtowałam - on lubił takie ciuchy, ale nie do końca wiedział, jak je nosić, z czym się to je itp. Pomogłam i mam eleganta

Jestem zła, że 3 sezon zaczyna się w połowie stycznia, bo czuję, że przez to moja styczność z sesją i pracą mgr będzie bardzo trudna w tym roku
Rzeczywiście inaczej się prezentuje, troszkę misiowato

Zainwestowałaś w niego i się opłaciło!

Ale to II połowa 2 sezonu, a nie 3 sezon. Ohoho! Ja radziłabym już zacząć pisać Ja też teraz mam mnóstwo na głowie: testy, prace na konkurs. Doszło do tego, że zrezygnowałam ze zdawania na prawko, bo po prostu nie mam kiedy się przygotować

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ale z tego co pamiętam to on zaczął ją całować, a ona na to, że nie, że za szybko bla bla, niech poczeka aż mu przejdzie smutek itp itd
No taaaaaak, ale i tak Mogła go wspierać jako przyjaciółka.

Cytat:
Napisane przez zwyklaniezwyczajna Pokaż wiadomość
Z seriali, które nadal trwają to Suits, Dexter i True Blood Hart of Dixie też lubiłam obejrzeć, taki sympatyczny, lekki serialik na poprawę humoru, ale czasu nie miałam i trochę odcinków mi uciekło.


Jejuuu, strasznie mnie to denerwowało, jak Rachel jęczała, żeby poczekali itp., krzyczałam wtedy do monitora: NA CO TY CHCESZ CZEKAĆ, ZARAZ CI GO JAKAŚ ZABIERZE!! no i masz babo placek
Dextera obejrzałam chyba pilot i nie podpasowało mi. A "True Blood" oglądałam I sezon, był super, ale później nie miałam jak oglądać, zaniedbałam, a teraz już tyle się podziałało, że... No i i tak już mam parę seriali, które oglądam, nie chcę dokładać więcej, bo tygodniowo nie ogarnę To i tak jeszcze bym sobie "Big Bang Theory" zaczęła oglądać... Lubię sitcomy i seriale komediowe

Morał z tego taki: nie ma co się długo zastanawiać, tylko trzeba korzystać

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Suits jak sobie pooglądam to myślę, że może to prawo nie jest takie straszne, ale potem niestety przychodzi rzeczywistość, kodeksy i egzaminy
Ja po prostu uwielbiam Louisa. Na sam jego widok chce mi się śmiać. Moja ulubiona scena: http://www.youtube.com/watch?v=7B-PAoLRSoQ Donna też jest kapitalna, ale ja jej z Harveyem nie widzę zupełnie. W ogóle Harvey jest taki fajny, bo jest cynicznym kawalerem. jak mu znajdą jakąś dziewczynę to na bank będzie się rozklejać i zrobi się nudno i łzawo (tak jak w True Blood gdzie z cudownego Erica zrobili mazgaja w dresie )
Na którym roku jesteś?

KOCHAM TĄ SCENĘ. Na początku jak to oglądałam i on tak przewijał "who's the man?" "you're the man" to myślałam, że Harvey wejdzie i go zdissuje, ale na szczęście (?) można było się nacieszyć cudowną i jakże mało widzianą, czystą radością Louisa

Albo tak jak w TVD. Dramat. Ale myślę, że jak cali ci kreatorzy wzięli by się za to dobrze, to mogliby stworzyć perełkę

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Co do Rachel, to szkoda, że tak wyszło, ale wkurza mnie strasznie ta zamężna laska, ma męża, ale pcha się i mąci w czyimś życiu
Dokładnie! Po co w ogóle ślub brała...
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:09   #41
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość

Dextera obejrzałam chyba pilot i nie podpasowało mi. A "True Blood" oglądałam I sezon, był super, ale później nie miałam jak oglądać, zaniedbałam, a teraz już tyle się podziałało, że... No i i tak już mam parę seriali, które oglądam, nie chcę dokładać więcej, bo tygodniowo nie ogarnę To i tak jeszcze bym sobie "Big Bang Theory" zaczęła oglądać... Lubię sitcomy i seriale komediowe
Ja oglądam naprawdę fajne, a najlepsze jest to, że nawet jak nie masz czasu. to te 20 minut znajdziesz żeby sobie obejrzeć odcinek
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 19:43   #42
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Lyyli, na II prawa, ale na V drugiego kierunku, więc ogólnie stara jestem Ty też jesteś prawnik in spe?

Ej, a wyobrażacie sobie dziewczynę Louisa? To dopiero musiałby być związek Czy dobrze pamiętam, że Louis miał kota, co mu zdechł i on wtedy mało co w depresję nie wpadł?

Ja Dextera obejrzałam do 3 sezonu, a potem skończyły się wakacje i niestety porzuciłam. Ale serial cudowny Ostatnio oglądam też Revenge. Całkiem dobrze zastępuje mi Gossip, która już pod koniec zrobiła się żenująca.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:57   #43
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Takiego szefa to mogłoby się mieć
No way, nie przepracowałabym ani minuty

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość

A ja tam nie uważam, żeby związek Harvey + Donna miał być mezaliansem. Halo halo, XIXw. się skończył jakiś czas temu A poza tym Donna dorównuje mu inteligencją i klasą, więc dla mnie - układ idealny. Natomiast co do Mike'a - tak do końca żadna dziewczyna mi do niego nie pasuje. Uważam go za takiego niebieskiego ptaka, który jeszcze sam nie wie, czego chce od życia i trochę szkoda mi tych kobiet, którym złamał i pewnie jeszcze złamie serca
Spokojnie, zauważyłam. O ile rozumieją się bez słów, tak głębszej relacji ze strony Harviego?Harveya(jak to odmienić???) nie można sie dopatrzeć, bo bardzo był zaskoczony wyznaniem Donny
No i mimo wszystko przy pełnym uwielbieniu dla Donny byłby to układ "wspólnik - asystentka"
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:14   #44
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja oglądam naprawdę fajne, a najlepsze jest to, że nawet jak nie masz czasu. to te 20 minut znajdziesz żeby sobie obejrzeć odcinek
Niby tak, ale ja lubię tak po kolei sezony oglądać, by być na bieżąco, a nie np. zaczynać od 6. Może kiedyś znajdę czas Na pewno obejrzałam 1 i 2 chyba całe. Potem parę odcinków 3, parę 5... Penny jest super No i shippuję Amy+Sheldon.

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Lyyli, na II prawa, ale na V drugiego kierunku, więc ogólnie stara jestem Ty też jesteś prawnik in spe?

Ej, a wyobrażacie sobie dziewczynę Louisa? To dopiero musiałby być związek Czy dobrze pamiętam, że Louis miał kota, co mu zdechł i on wtedy mało co w depresję nie wpadł?

Ja Dextera obejrzałam do 3 sezonu, a potem skończyły się wakacje i niestety porzuciłam. Ale serial cudowny Ostatnio oglądam też Revenge. Całkiem dobrze zastępuje mi Gossip, która już pod koniec zrobiła się żenująca.
Nie, nie Widzę, że tu przewaga prawniczek, a ja dopiero w tym roku maturę zdaję.

Przecież miał tam jakąś, tylko szybko się skończyło Coś jej powiedział i nagle w kamerach było widać jak go bije Ale to aż dziwne było, non stop się nią chwalił itd. Fajnych też rodziców ma!

Tak Aż szkoda go było!

Plotkara tragiczna. Stoję na 6x07 i jakoś nie mam ochoty dalej, ale muszę się zmobilizować, później nagrywam kumpeli i kasuję, bo miejsce zagraca "Revenge" parę oglądałam, ciekawe, ciekawe Kolega niedługo mi da cały I sezon, to sobie może obejrzę!

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
No way, nie przepracowałabym ani minuty



Spokojnie, zauważyłam. O ile rozumieją się bez słów, tak głębszej relacji ze strony Harviego?Harveya(jak to odmienić???) nie można sie dopatrzeć, bo bardzo był zaskoczony wyznaniem Donny
No i mimo wszystko przy pełnym uwielbieniu dla Donny byłby to układ "wspólnik - asystentka"
Racja

W 2x05 na końcu odcinka widać było jak łezka mu się zakręciła Coś wisi w powietrzu! Czuję to! Może jeszcze nie w sezonie 2, ale 3 czeka!

Znalazłaby inną pracę!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:40   #45
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Znalazłaby inną pracę!
Taaaaaak!!!!!! Nie wpadłam na to!
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:48   #46
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Taaaaaak!!!!!! Nie wpadłam na to!
Madzia!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:52   #47
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Rodziców Louisa pamiętam, ale dziewczyny nie. Chyba sobie odświeżę. To był już drugi sezon?

Lyyli, finał Plotkary był bardzo fajny. Polecam jednak dokończyć, bo ten serial mimo wszystko jest jednak wyjątkowy.

A biuro bez Donny to już nie to samo. Ja bym nie chciała, żeby odeszła do innej pracy.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 10:21   #48
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Rodziców Louisa pamiętam, ale dziewczyny nie. Chyba sobie odświeżę. To był już drugi sezon?

Lyyli, finał Plotkary był bardzo fajny. Polecam jednak dokończyć, bo ten serial mimo wszystko jest jednak wyjątkowy.

A biuro bez Donny to już nie to samo. Ja bym nie chciała, żeby odeszła do innej pracy.
Chyba tak Razem z Harveyem i Jessicą byli oddawać datki na jakąś fundację czy coś.

Obejrzę pomału

Zobaczymy co będzie Czytałam fajne fanficki D/H, które opisywały co się stało "that other time", co Harvey wypominał Donnie jakąś tam romantyczną przeszłość

NIE UWIERZYCIE! Śnił mi się dzisiaj Harvey Ale to był piękny (ale i dziwny) sen Byłam w szkole. Chodziłam korytarzami i nagle jakieś dwie dziewuchy zatrzymały mnie dały jakąś karteczkę z ocenami (coś jak na zebraniu się dostaje) i kazały oddać nauczycielowi (nie powiedziały jakiemu) No to ja okej, wzięłam, zaniosłam to pani dyrektor. No i dalej, akcja parę dni później, znowu mnie te dziewczyny zatrzymały, dały tą samą karteczkę, tylko z innymi ocenami. No i ja tak się przyglądam, patrzę, inne oceny. No i mówię do ludzi z klasy, których odnalazłam, że coś jest nie tak. Że oddawałam już ich kartkę i były inne oceny No i zaczynam iść w stronę pokoju, a nagle jakaś brunetka mówi "jak to zaniesiesz, to pożałujesz" Czym sugerowała mi, że mam tej kartki nie oddawać, ale ja oczywiście poszłam. I kto czekał w pokoju nauczycielskim -HARVEY No i ja taka podekscytowana, wręczam mu ten kwitek i mówię, że coś jest nie tak, że te dziewczyny już oddawały kartkę, że tu jest coś inaczej, że popełniono tutaj fraud! Na co Harvey: jak na to wpadłam, jestem taka mądra, nie mam co się przejmować tamtą brunetką co mi groziła, on mi pomoże I nagle, znajdujemy się w moim już domu i on zaczyna mi dawać jakieś niebieskie długopisy z wymalowanymi postaciami z Suits, niebieski kubek też z Suits Nagle się ogarnęłam i chciałam poprosić o jakieś zdjęcie wspólne, autograf, bo to Harvey przecież, ale nagle wchodzi moja mama i koniec snu
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 10:46   #49
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Haha dobre ja też miałam sen, ale to było kiedyś i już nie pamiętam za bardzo, pamiętam tylko tyle, że ja i Harvey byliśmy parą i na romantycznym spacerze mówił, że mnie kocha i nie zostawi dla żadnej innej

Ja tak mam ogólnie, bo kiedyś też jak oglądałam całymi dniami True Blood to śniło mi się, że jestem z Erikiem
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 16:01   #50
zwyklaniezwyczajna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwyczajna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 227
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Lyyli, finał Plotkary był bardzo fajny. Polecam jednak dokończyć, bo ten serial mimo wszystko jest jednak wyjątkowy.
Też oglądałam Plotkarę, ale przy 5 sezonie już nie dałam rady, nudziły mnie strasznie te odcinki. Chociaż przez te 4 sezony baardzo lubiłam ten serial Ale bardzo mnie ciekawi jak to wszystko się skończyło, streściłabyś króciutko?
__________________
Mamy żółte serca w których płynie czarna krew, bo to Skra Bełchatów, bo to Skra Bełchatów jest!
Studentka I roku AWFu : )
tumblr
zwyklaniezwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 17:57   #51
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Haha dobre ja też miałam sen, ale to było kiedyś i już nie pamiętam za bardzo, pamiętam tylko tyle, że ja i Harvey byliśmy parą i na romantycznym spacerze mówił, że mnie kocha i nie zostawi dla żadnej innej

Ja tak mam ogólnie, bo kiedyś też jak oglądałam całymi dniami True Blood to śniło mi się, że jestem z Erikiem
Ooo, kocham takie sny Eric z TB jest hot! Mi jeszcze kiedyś się śniło, że byłam z Nate'm z "Plotkary" Ach!

Cytat:
Napisane przez zwyklaniezwyczajna Pokaż wiadomość
Też oglądałam Plotkarę, ale przy 5 sezonie już nie dałam rady, nudziły mnie strasznie te odcinki. Chociaż przez te 4 sezony baardzo lubiłam ten serial Ale bardzo mnie ciekawi jak to wszystko się skończyło, streściłabyś króciutko?
Do 4 sezonu wszystko było fajnie Nawet Juliet (ta od mistyfikacji Sereny) była fajna i stworzyła super wątek. Ale dalej to tragedia. Na pewno chcesz spojlery? Bo jest wielki szok
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:45   #52
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Ooo, kocham takie sny Eric z TB jest hot! Mi jeszcze kiedyś się śniło, że byłam z Nate'm z "Plotkary" Ach!



Do 4 sezonu wszystko było fajnie Nawet Juliet (ta od mistyfikacji Sereny) była fajna i stworzyła super wątek. Ale dalej to tragedia. Na pewno chcesz spojlery? Bo jest wielki szok
Nooo eric jest prześwietny! nie mogę się doczekać kolejnego sezonuuu
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 22:35   #53
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Madzia!


Będę siedzieć do rana i wgapiać się w Twojego avka
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 00:08   #54
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez zwyklaniezwyczajna Pokaż wiadomość
Też oglądałam Plotkarę, ale przy 5 sezonie już nie dałam rady, nudziły mnie strasznie te odcinki. Chociaż przez te 4 sezony baardzo lubiłam ten serial Ale bardzo mnie ciekawi jak to wszystko się skończyło, streściłabyś króciutko?
Jesteś pewna, że chcesz streszczenia? Ogólnie happy end, ale nie chcę Ci popsuć niespodzianki

Eric z TB Ja w ogóle uwielbiam ludzi o takiej skandynawskiej urodzie, a aktor grający Erica to już w ogóle ideał. Mam go nawet na tapecie w komórce A propos TB to jeszcze KOCHAM Pam. Ona i Eric tworzą świetny team.

Co oglądacie w przerwie? Bo wszystkie seriale, które oglądam (a jest ich niemało) mają teraz przerwy. Zaczęłabym coś nowego, ale uzależniam się od seriali, a magisterka sama się nie napisze
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 10:41   #55
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Nooo eric jest prześwietny! nie mogę się doczekać kolejnego sezonuuu
W pierwszym jak oglądałam to nawet Jasona uwielbiałam

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość


Będę siedzieć do rana i wgapiać się w Twojego avka
Prawda, że uroczy? Znalazłam całą tabelkę z harveyowskimi ikonkami do wyboru, do koloru!

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Eric z TB Ja w ogóle uwielbiam ludzi o takiej skandynawskiej urodzie, a aktor grający Erica to już w ogóle ideał. Mam go nawet na tapecie w komórce A propos TB to jeszcze KOCHAM Pam. Ona i Eric tworzą świetny team.

Co oglądacie w przerwie? Bo wszystkie seriale, które oglądam (a jest ich niemało) mają teraz przerwy. Zaczęłabym coś nowego, ale uzależniam się od seriali, a magisterka sama się nie napisze
U mnie w szkole (niestety teraz już absolwent) przechadzał się korytarzami taki skandynawski bóg Za każdym razem jak go widziałam, to hoho! Ale nie tylko przystojny był, ale i miły i sympatyczny

U mnie właśnie wszystko ma teraz przerwę, nie mam nic do oglądania. Nowych nie będę zaczynać, bo tak jak ty, jak się wciągnę to ucierpią inne sprawy Powtórki sobie oglądam albo filmiki na youtubie
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 10:56   #56
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że chcesz streszczenia? Ogólnie happy end, ale nie chcę Ci popsuć niespodzianki

Eric z TB Ja w ogóle uwielbiam ludzi o takiej skandynawskiej urodzie, a aktor grający Erica to już w ogóle ideał. Mam go nawet na tapecie w komórce A propos TB to jeszcze KOCHAM Pam. Ona i Eric tworzą świetny team.

Co oglądacie w przerwie? Bo wszystkie seriale, które oglądam (a jest ich niemało) mają teraz przerwy. Zaczęłabym coś nowego, ale uzależniam się od seriali, a magisterka sama się nie napisze
Pam to moja ulubiona postać z TB. A teraz razem z Tarą tworzą wybuchowy duet 4 i 5 sezon oglądałam praktycznie tylko ze względu na te postacie, bo serial to coraz większa słabizna pod innymi względami...

Ja wczoraj oglądałam przez 5 godzin The Walking Dead TŻ mnie wkręcił w ten serial i w końcu przestałam bać się zombie Naprawdę polecam. Serial jest na podstawie serii komiksów i mimo że coraz bardziej te dzieła zaczynają się różnić, to serial trzyma poziom. Jeśli ktoś wie, o co chodzi - to uwielbiam Daryla Mega skonstruowana postać. A co najlepsze, nie występuje w komiksie. Udało im się wprowadzić swietny element do serialu.

Magisterka, ech... Mój pierwszy rozdział poszedł przed świętami do promotora i aż boję się po Nowym Roku do niego iśc i przyjmować ten ochrzan na klatę
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 13:16   #57
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość

Eric z TB Ja w ogóle uwielbiam ludzi o takiej skandynawskiej urodzie, a aktor grający Erica to już w ogóle ideał. Mam go nawet na tapecie w komórce A propos TB to jeszcze KOCHAM Pam. Ona i Eric tworzą świetny team.
Eric jest bardzo przystojny i bardzo wysoki nie podobał mi się w długich włosach, zdecydowanie lepiej w krótkich i był taki kochany jak stracił pamięć, mój ulubiony tekst z tamtego okresu to
- You killed my fairy godmother!
- Sorry... (i ten uśmieszek )

A do zombie chyba nic mnie nie przekona
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 15:46   #58
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Moja ulubiona to ta: http://www.youtube.com/watch?v=aIzaGUmZBCw

Ja już I rozdział mam napisany. Teraz kończę drugi
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 16:30   #59
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

http://youtu.be/tXHMWl_5g1M?t=1m ja lubie to jak Eric szczypie Sookie w tyłek
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:34   #60
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Jasne! Super, coraz nas więcej!

No ale teraz już spokojnie będzie i na bieżąco

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



Racja To jedne z najlepiej utworzonych postaci!

A to leciało kiedyś w tv?
Leciało ale w UK, bodajże na "Dave". Czekam aż puszczą drugi sezon. Czasem korci żeby na pół legalnie obajrzeć, ale mimo wszystko są pewne zalety oglądania Harveya w full HD <3. Już nie długo... dun dun dun
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 14:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.