Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 10:10   #2101
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej Dziewczyny, muszę się pożalić...
Nie wiem, co się stało, ale ostatnio z braku laku używam tego L'Oreala TM N1, wczoraj też go użyłam i poszłam do pracy. W ciągu dnia spojrzałam na moją twarz i dosłownie zamarłam.... Po prostu ten podkład nie jest w ogóle kompatybilny z moją skórą.... Co za koszmar... Miałam zatkane pory i smugi na twarzy (nie wiem, jak to możliwe), a w miejscach, gdzie jest linia włosów i przy uszach zrobił się pomarańczowy.... Nie nałożyłam rano grubej warstwy, tylko taką, jak zawsze, tylko żeby wyrównać koloryt i cośtam zakryć. Czyli nie mam teraz oprócz minerałów już żadnego podkładu. Moja desperacja jest coraz większa. MUSZĘ kupić coś innego, tylko kurde na razie kasy brak, a jak już będę kupować i to tak będę celować w wyższą półkę. Jestem załamana tym L'Orealem. Zresztą większością ich kosmetyków jestem bardzo zawiedziona. Nigdy więcej nic z L'Oreala!
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:18   #2102
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

O, wlasnie, potrzebuje rady.
Zdecydowalam sie na zakup podkladu Face Atelier - Zero minus (bialy). Chcialabym do niego wziac tez normalny, kolorowy, sek w tym, ze nie wiem ktory...

Tutaj swatche:
http://blog.bentartists.com/face-ate...-and-swatches/
http://rocaille-writes.blogspot.co.u...oundation.html
http://beautyinfozone.com/face-ateli...-face-atelier/
http://www.monroemisfitmakeup.com/20...l#.UU2A5Bw-28o
http://www.solonelyingorgeous.com/20...ier-ultra.html

Nie wiem czy slusznie wydaje mi sie, ze Porcelain moze byc za rozowy? Moze powinnam wziac Ivory?
Pomocy, musze je kupic w ten weekend, bo moich mazidel zostalo mi na kilka uzyc.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:27   #2103
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
O, wlasnie, potrzebuje rady.
Zdecydowalam sie na zakup podkladu Face Atelier - Zero minus (bialy). Chcialabym do niego wziac tez normalny, kolorowy, sek w tym, ze nie wiem ktory...

Tutaj swatche:
http://blog.bentartists.com/face-ate...-and-swatches/
http://rocaille-writes.blogspot.co.u...oundation.html
http://beautyinfozone.com/face-ateli...-face-atelier/
http://www.monroemisfitmakeup.com/20...l#.UU2A5Bw-28o
http://www.solonelyingorgeous.com/20...ier-ultra.html

Nie wiem czy slusznie wydaje mi sie, ze Porcelain moze byc za rozowy? Moze powinnam wziac Ivory?
Pomocy, musze je kupic w ten weekend, bo moich mazidel zostalo mi na kilka uzyc.
Wydaje mi się, że możesz wziąć ivory, jeśli masz ciepły odcień karnacji, jak będzie za ciemny to go po prostu sobie rozjaśnisz tym zero minus, a jak weźmiesz zbyt różowy, to nawet jak go rozjaśnisz to z niego nie "wyciągnie" tej różowości.
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:42   #2104
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

w tym drugim linku jest porównanie tego Porcelain do Ivory z Revlona CS, który jest różowy, i ten Porcelain wydaje się mieć więcej chłodnych, różowych tonów...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:04   #2105
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chcę się z Wami podzielić śmieszną wiadomością. Otóż okazuje się, że zróżowiałam. Nie wiem, jak to jest możliwe, ale dzisiaj nałożyłam na twarz podkład Rimmel Match Perfection o10 i jakoś tak może nie idealnie, ale jako tako pasował. To jest dosyć niemożliwe, bo wg dwóch wizażystek i wg mnie jestem typem kolorystycznym jesień (ale pasują mi kolory wiosny niektóre). Mam złote refleksy we włosach i brązowe oczy, które w słońcu mają złote plamki,mam piegi, chociaż jest ich niewiele, ale mają odcień ciepły. Czyli ewidentnie typ ciepły. Poszłam więc do Bootsa, skąd ostatnio wzięłam na stoisku Estee Lauder próbkę podkładu DW 1N1 i mówię, że mi nie pasuje i jest trochę pomarańczowy. Babka powiedziała, że dla niej moja cera jest porcelanowa.... Zmazała mi z linii żuchwy tego Rimmela i nałożyła UWAGA - DW 1C1 i co? Może nie idealnie, ale pasuje bardziej niż neutralny. Nie wiem, cieszyć się czy płakać? Moja filozofia kolorystyczna legła w gruzach i okazuje się, że staję się świnką różową. W domu wypróbowałam Revlona 110 dla upewnienia się, czy może pasuje, ale nie, jest ZA różowy.... Ale jak będę dalej różowieć to może zacznie pasować....

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2013-03-23 o 14:06
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:07   #2106
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Magic, to nic dziwnego naczynka ci się ujawniły. Zimno jest, naczynka mogą się rozszerzać
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:23   #2107
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

To się ciesz, masz większe ple do popisu..

Cytat:
MAP jest ciut jasniejszy od Siberii i bardziej szaro-oliwkowy
a ja tak się na NARSa czaiłam, dzięki za porównanie :P
Ja bym wzięła Ivory
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 19:25   #2108
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Magic, to nic dziwnego naczynka ci się ujawniły. Zimno jest, naczynka mogą się rozszerzać
Mimo wszystko to jest dla mnie bardzo dziwne, bo zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu, a jednak już żyję trochę Mam jeden kolor podkładu na cały rok, bo w lecie się nie opalam, słonko mnie nie chwyta, więc cały rok moja cera ma ten sam odcień. I przez te wszystkie lata miała.... I zawsze jednak pasowały mi podkłady w odcieniu ciepłym/ neutralnym (pomijam, że niedobrane kolorystycznie z powodu mej bladości, ale jednak pasowały mi ciepłe), a teraz tak nagle różowy? Dodam jeszcze, że od czasu powrotu z miasta dzisiaj i napisania tego wcześniejszego postu byłam w domu, nałożyłam jeszcze raz ten DW 1c1 (bo wcześniej popróbowałam Revlona), siedziałam w ciepłym tyle godzin i wciąż 1c1 pasuje, czyli kwestia naczynek rozszerzonych od zimna chyba odpada Teraz już kompletnie nie będę wiedziała, jakiego podkładu szukać.... Niedość, że w sklepach nie ma nic dla bladolicych, to jeszcze będę miała problem z określeniem, czy ten podkład powinien być z różem, czy neutralny...
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:27   #2109
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Aha - MAP nie jest jakis szczegolnie kryjacy, jest trwaly, ale w moim odczuciu raczej zdecydowanie srednio kryje.
Hmmm, ja używam MAP 1NB i uważam, że dobrze kryje, zdecydowanie lepiej niż moje poprzednie podkłady. Jestem z niego bardzo zadowolona
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 12:05   #2110
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

JA uwielbiam Revlon CV 150, do mieszanej i tłustej!!
u mnie się sprawdza)
ładnie wtapia sie w buzię i jest stosunkowo dopasowany
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 12:07   #2111
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _karolkarz_ Pokaż wiadomość
JA uwielbiam Revlon CV 150, do mieszanej i tłustej!!
u mnie się sprawdza)
ładnie wtapia sie w buzię i jest stosunkowo dopasowany
Ja właśnie go zdradziłam na rzecz Bourois FP 51 Akurat Revlona mam jeszcze na 1-2 użycia, więc zdąży dolecieć do mnie Burżujek
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 15:08   #2112
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Orientujecie się, który odcień podkładu Anffinitone Maybeliine jest teraz najjaśniejszy? Sandbeige 03? Bo zgłupiałam, a u mnie nie ma testerów tych nowych wersji.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:33   #2113
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Orientujecie się, który odcień podkładu Anffinitone Maybeliine jest teraz najjaśniejszy? Sandbeige 03? Bo zgłupiałam, a u mnie nie ma testerów tych nowych wersji.
Tak, ten odcień jest najjaśniejszy
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:20   #2114
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pochwalę się Wam dziewczyny, że wreszcie znalazłam podkład Mój Clinique w kolorze alabaster czy ivory, już nie pamiętam, w końcu się skończył i poszłam szukać czegoś nowego. Już miałam wejść do tego nieszczęsnego Douglasa, ale obok był Inglot. Stwierdziłam, że co mi szkodzi, zajrzę. Pani ekspedientka widząc mnie sięgnęła po odcień typu ivory, a ja od razu poprosiłam o ten najjaśniejszy, bo jak znam życie to też może być ciut za ciemny. Poza tym miałam na twarzy podkład w odcieniu ivory i stąd pani chciała mi podać taki sam kolor. Starłam mokrą chusteczką cały makijaż z lewego policzka i nałożyłam najjaśniejszy odcień, porcelain. IDEALNY. Tak jasny, że prawie biały jak sufit i wreszcie żółtawy, a nie różowawy. Zmartwiłam się tylko, że kryje słabiej niż Clinique, ale wolę mieć słabsze krycie i dopasowany kolor niż maskę na twarzy W domu zrobiłam próbę generalną i pomalowałam buzię tak jak zwykle: krem, korektor i dopiero podkład. Korektor zakrył różne syfki i podkład z Inglota kryje całkiem dobrze I W KOŃCU nie odznacza mi się twarz, w końcu jest w takim samym kolorze jak szyja co mnie ogromnie cieszy Od dzisiaj znowu bez stresu zaczynam nosić koki i kucyki ;D A tutaj to cudo: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html

Edytowane przez 201705121341
Czas edycji: 2013-03-25 o 17:25
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:23   #2115
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja właśnie go zdradziłam na rzecz Bourois FP 51 Akurat Revlona mam jeszcze na 1-2 użycia, więc zdąży dolecieć do mnie Burżujek
A czy mogłabyś porównać go do Healthy Mix pod względem kolorystyki i krycia? Rozumiem, że FP to podkład matujący? Z góry dziękuję
Ja prawdopodobnie muszę odstawić Pharmacerisa bo moja skóra ostatnio się buntuje (jest przesuszona) a ten podkład podkreśla wszystkie mankamenty
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:45   #2116
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam dziewczyny, że wreszcie znalazłam podkład Mój Clinique w kolorze alabaster czy ivory, już nie pamiętam, w końcu się skończył i poszłam szukać czegoś nowego. Już miałam wejść do tego nieszczęsnego Douglasa, ale obok był Inglot. Stwierdziłam, że co mi szkodzi, zajrzę. Pani ekspedientka widząc mnie sięgnęła po odcień typu ivory, a ja od razu poprosiłam o ten najjaśniejszy, bo jak znam życie to też może być ciut za ciemny. Poza tym miałam na twarzy podkład w odcieniu ivory i stąd pani chciała mi podać taki sam kolor. Starłam mokrą chusteczką cały makijaż z lewego policzka i nałożyłam najjaśniejszy odcień, porcelain. IDEALNY. Tak jasny, że prawie biały jak sufit i wreszcie żółtawy, a nie różowawy. Zmartwiłam się tylko, że kryje słabiej niż Clinique, ale wolę mieć słabsze krycie i dopasowany kolor niż maskę na twarzy W domu zrobiłam próbę generalną i pomalowałam buzię tak jak zwykle: krem, korektor i dopiero podkład. Korektor zakrył różne syfki i podkład z Inglota kryje całkiem dobrze I W KOŃCU nie odznacza mi się twarz, w końcu jest w takim samym kolorze jak szyja co mnie ogromnie cieszy Od dzisiaj znowu bez stresu zaczynam nosić koki i kucyki ;D A tutaj to cudo: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html
Chodzi Ci o odcień LW 1oo?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:23   #2117
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o odcień LW 1oo?
Tak, dokładnie ten Już słyszę te komentarze jutro: "Ale ty jesteś blada!" i miny, gdy odpowiem, że taki kolor ma moja twarz, tylko podkład był zawsze za ciemny No nie wierzę, że wreszcie znalazłam coś dla siebie
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:44   #2118
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie ten Już słyszę te komentarze jutro: "Ale ty jesteś blada!" i miny, gdy odpowiem, że taki kolor ma moja twarz, tylko podkład był zawsze za ciemny No nie wierzę, że wreszcie znalazłam coś dla siebie
A, to mam ten odcień, całkiem przyjemny. Lubię rozświetlające podkłady.


No i małe ogłoszenie parafialne:
Mam na wymianę Holika Holika Aqua Petit Jelly #1, użyta kilka razy, więc zużycie znikome. Oryginalne pudełeczko, gąbeczka nietknięta, wszystko cacy.:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6883.jpg (36,4 KB, 10 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 02:10   #2119
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

No dobra, nabylam Zero Minus Face Atelier. Nie wzielam zadnego kolorowego, bo nie bylam pewna kolorow i z opisow wydawalo sie, ze juz porcelain to poziom nc/nw 15, a reszta ciemniejsza. :/

I teraz stoje przed dylematem - potrzebuje czegos co bede mieszac z tym bialym. Rozwazam ponowny zakup armaniego, ale skoro kolor to juz nie taki wielki problem, to zastanawiam sie czy nie celowac w cos innego (moze tez... tanszego?).
Co by wchodzilo w gre? Burzujow chyba nie zaryzykuje, po tym jak HM robil sie u mnie pomaranczowy, ale rozwazam jakis Max Factor, ew. cos z gornopolkowych moze?
Ma byc dosc jasne (nc/nw15) i zoltawe/oliwkowe.
Anyone?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 08:05   #2120
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja właśnie go zdradziłam na rzecz Bourois FP 51 Akurat Revlona mam jeszcze na 1-2 użycia, więc zdąży dolecieć do mnie Burżujek
JA raz zdradziłma revlon dla buurjois 123 perfect!!! silnie matujący, anti-redness!!! mocno krył, ale strasznie podkreślał suche skórki!!! teraz leży, prawie cały i czeka...............ale na oc, sama nie wiem?
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:08   #2121
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _karolkarz_ Pokaż wiadomość
JA raz zdradziłma revlon dla buurjois 123 perfect!!! silnie matujący, anti-redness!!! mocno krył, ale strasznie podkreślał suche skórki!!! teraz leży, prawie cały i czeka...............ale na oc, sama nie wiem?
Od 123 trzymam się z daleka, bo ponoć daje efekt pomarańczki na twarzy a ja jasna jestem
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:15   #2122
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No dobra, nabylam Zero Minus Face Atelier. Nie wzielam zadnego kolorowego, bo nie bylam pewna kolorow i z opisow wydawalo sie, ze juz porcelain to poziom nc/nw 15, a reszta ciemniejsza. :/

I teraz stoje przed dylematem - potrzebuje czegos co bede mieszac z tym bialym. Rozwazam ponowny zakup armaniego, ale skoro kolor to juz nie taki wielki problem, to zastanawiam sie czy nie celowac w cos innego (moze tez... tanszego?).
Co by wchodzilo w gre? Burzujow chyba nie zaryzykuje, po tym jak HM robil sie u mnie pomaranczowy, ale rozwazam jakis Max Factor, ew. cos z gornopolkowych moze?
Ma byc dosc jasne (nc/nw15) i zoltawe/oliwkowe.
Anyone?
Nie wiem, czy miałaś możliwość macać podkład z Benefitu (Hello Oxygen cośtam)? Miałam tester i byłam strasznie z niego zadowolona, ideał po prostu, tylko trochę za ciemny, najjaśniejszy kolor zbliżony (chyba) do HM 51. Jeśli nie macałaś, to polecam przetestować
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:20   #2123
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Od 123 trzymam się z daleka, bo ponoć daje efekt pomarańczki na twarzy a ja jasna jestem
Wiesz, nawet tego nie zauważyłam!! mam odcień dla bladziochów N51.
Nie zauważyłam żeby ciemniał...........ale i tak nie polecam tego podkładu!!
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:08   #2124
brownies
Raczkowanie
 
Avatar brownies
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Od 123 trzymam się z daleka, bo ponoć daje efekt pomarańczki na twarzy a ja jasna jestem
Zupełnie się z tym nie zgadzam. Używam 123 w kolorze 51 i nie jest to odcień pomarańczowy, nie ciemneje też na twarzy. Bardzo lubię ten podkład i odcień tez uważam za fajny dla osób o jasnej karnacji.
brownies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:12   #2125
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez brownies Pokaż wiadomość
Zupełnie się z tym nie zgadzam. Używam 123 w kolorze 51 i nie jest to odcień pomarańczowy, nie ciemneje też na twarzy. Bardzo lubię ten podkład i odcień tez uważam za fajny dla osób o jasnej karnacji.
Dla "jasnej" karnacji może on jest dobry, ale dla prawdziwych bladzioszków niestety nie.
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:07   #2126
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny u kogo kupujecie revlon jeśli chodzi o allegro?
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:11   #2127
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
Dziewczyny u kogo kupujecie revlon jeśli chodzi o allegro?
...
vera shop
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:15   #2128
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez brownies Pokaż wiadomość
Zupełnie się z tym nie zgadzam. Używam 123 w kolorze 51 i nie jest to odcień pomarańczowy, nie ciemneje też na twarzy. Bardzo lubię ten podkład i odcień tez uważam za fajny dla osób o jasnej karnacji.
dla bladziochów fajny, natomiast przesusza i podkreśla niedoskonałości
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:22   #2129
e ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

darko!!! dziekuje

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
darko!!! dziekuje

ale niestety nie widze go na all
e ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:25   #2130
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
darko!!! dziekuje

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------




ale niestety nie widze go na all
........
http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...130768420.html
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.