Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 21:36   #1891
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez InnocentEyes Pokaż wiadomość
Starsmakeup gratulacje! Podziwiam za wytrwałość
Anna1718 nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba prostownicę rzucić w kąt Dasz radę jak każda z nas
A mi kolejny tydzień bez prostowania minął
Chciałabym odstawić w kąt, ale trudno niestety....
ja jutro myje włoski i już od jutra nie będę prostować !
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:00   #1892
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

brzydkie- przez jaki czas prostowałaś? w 3 miesiące chyba nie da się z bardzo zniczszonych włosów zrobić cudów. Ale drobne efekty chyba mogą być.
Mnie się znowu wydaje, że mi włosy nie rosną
starsmakeup- dobra jest ta strona co podałaś z naturalnymi kosmetykami szukam teraz czegoś dla siebie
16
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:27   #1893
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mnie się znowu wydaje, że mi włosy nie rosną 16
Hmmm Też miałam takie wrażenie kiedyś, ale jak odstawiłam prostownicę, to przy najbliższej wizycie u fryzjera poprosiłam,żeby podcięła mi solidnie końcówki - tak z dwa centymetry (chociaż wtedy mogłaby i 15cm ściąć tak były zmasakrowane...)Po jakimś miesiącu zaczęły zgodnie z odrostem rosnąć, a nie jak kiedyś - odrost był, ale długość włosa pozostawała taka sama albo nawet wręcz włosy były coraz krótsze...Najważniejsze ,żeby po odstawieniu prostownicy bardzo zadbać o włosy i jeszcze bardziej o 20% ich końcowej długości - mieszanki olejów, preparaty na końcówki, a u mnie doszło do tego, że jak zobaczę jakieś końcówki uszkodzone to zgodnie z techniką strzyzenia ( dusting ) stosowaną przez prawdziwych mistrzów (piszą o niej również Dziewczyny w innych wątkach) biorę fryzjerskie nożyczki i ciacham ciut powyżej uszkodzenia lub rozdwojenia, ażeby ni szło dalej....Maniaczka ze mnie...Ale działa, mam mniej zniszczonych końcówek...
A ImmortalLover jeśli nie przeszkadza Ci smak Skrzypu polecam pic 3 szklanki dziennie i zażywać do tego 1 tabletkę b complex - u mnie od 09.12 do 09.01 urosły dokładnie 2cm!!!!Raz tylko tak miałam jak kiedyś stosowałam ampułki Radical...

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
starsmakeup- dobra jest ta strona co podałaś z naturalnymi kosmetykami szukam teraz czegoś dla siebie
16
Tak stronka jest świetna...Ja osobiście znalazłam tam moją wygładzająca szałwię, maskę ze śmietany i olejku kokosowego, z awokado i wiele innych ...Polecam , bo tanie i szybko można wykonać, a efekt całkiem , całkiem...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź , jak efekty...
Oj ALatko, ja dzięki Alanowi Basski przeżyłam ostatnią "burzę" i się pozbierałam ...Jego piosenki maja coś w sobie...Świeżego? Niespotykanego i jeszcze ten głos...

368 / 16
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?

Edytowane przez starsmakeup
Czas edycji: 2010-01-16 o 13:29
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 17:14   #1894
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

co do skrzypu- nie 'wysypuje' po nim na buzi?
Chciałam jeszcze pokrzywą płukać włosy ;-)
dziękuję za porady
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 18:23   #1895
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
co do skrzypu- nie 'wysypuje' po nim na buzi?
Chciałam jeszcze pokrzywą płukać włosy ;-)
dziękuję za porady
Nie Szczerze , pierwszy raz słyszę o takiej ewentualności. Nie zauważyłam żadnych negatywnych zmian- wręcz przeciwnie ładna cera, żadnych zmian, mocne paznokcie...
Co do pokrzywy, ja jestem blondynką i nie mogę płukać nią włosków.
Ale słyszałam, że jest dobra.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 18:58   #1896
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
Hmmm Też miałam takie wrażenie kiedyś, ale jak odstawiłam prostownicę, to przy najbliższej wizycie u fryzjera poprosiłam,żeby podcięła mi solidnie końcówki - tak z dwa centymetry (chociaż wtedy mogłaby i 15cm ściąć tak były zmasakrowane...)Po jakimś miesiącu zaczęły zgodnie z odrostem rosnąć, a nie jak kiedyś - odrost był, ale długość włosa pozostawała taka sama albo nawet wręcz włosy były coraz krótsze...Najważniejsze ,żeby po odstawieniu prostownicy bardzo zadbać o włosy i jeszcze bardziej o 20% ich końcowej długości - mieszanki olejów, preparaty na końcówki, a u mnie doszło do tego, że jak zobaczę jakieś końcówki uszkodzone to zgodnie z techniką strzyzenia ( dusting ) stosowaną przez prawdziwych mistrzów (piszą o niej również Dziewczyny w innych wątkach) biorę fryzjerskie nożyczki i ciacham ciut powyżej uszkodzenia lub rozdwojenia, ażeby ni szło dalej....Maniaczka ze mnie...Ale działa, mam mniej zniszczonych końcówek...
A ImmortalLover jeśli nie przeszkadza Ci smak Skrzypu polecam pic 3 szklanki dziennie i zażywać do tego 1 tabletkę b complex - u mnie od 09.12 do 09.01 urosły dokładnie 2cm!!!!Raz tylko tak miałam jak kiedyś stosowałam ampułki Radical...



Tak stronka jest świetna...Ja osobiście znalazłam tam moją wygładzająca szałwię, maskę ze śmietany i olejku kokosowego, z awokado i wiele innych ...Polecam , bo tanie i szybko można wykonać, a efekt całkiem , całkiem...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź , jak efekty...
Oj ALatko, ja dzięki Alanowi Basski przeżyłam ostatnią "burzę" i się pozbierałam ...Jego piosenki maja coś w sobie...Świeżego? Niespotykanego i jeszcze ten głos...

368 / 16
ja własnie zastanawiam się ostatnio nad kupnem tych ampułek Radical (naczytałam się duzo dobrych opinii). Co ile je używałaś? codziennie? i czy wystarczy jedno opakowanie (15 sztuk) żeby było widać efekty czy odrazu lepiej kupić dwa?


Pierwszy dzień bez prostowania
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 20:59   #1897
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
brzydkie- przez jaki czas prostowałaś? w 3 miesiące chyba nie da się z bardzo zniczszonych włosów zrobić cudów. Ale drobne efekty chyba mogą być.

starsmakeup- dobra jest ta strona co podałaś z naturalnymi kosmetykami szukam teraz czegoś dla siebie
16
prostowalam przez rok codziennie na najwyzszej temperaturze dojechalam je. A to jakie zmainy wy widzicicie? jakis odrost zauwazylyscie po odstawiniu prostownicy
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 10:05   #1898
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
ja własnie zastanawiam się ostatnio nad kupnem tych ampułek Radical (naczytałam się duzo dobrych opinii). Co ile je używałaś? codziennie? i czy wystarczy jedno opakowanie (15 sztuk) żeby było widać efekty czy odrazu lepiej kupić dwa?


Pierwszy dzień bez prostowania
Anna1718 ja stosowałam je przez 1,5 miesiąca i nawet ostatnio się zastanawiałam, czy ktoś je stosował dłużej, np. 3m-ce? Ampułki są naprawdę dobre i jak tylko skończę 3 miesięczną terapię skrzypem to zabieram się za Radical. Stosowałam je codziennie do delikatnego masażu głowy. Hmmm...Z tym jednym opakowaniem to bym się zastanawiała - może poużywać przez jeden m-c ...Tak chyba było by lepiej,żeby móc ocenić efekty? Ja po tych 6 tyg byłam bardzo zadowolona z ich działania.
A I POWODZENIA

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
prostowalam przez rok codziennie na najwyzszej temperaturze dojechalam je. A to jakie zmainy wy widzicicie? jakis odrost zauwazylyscie po odstawiniu prostownicy

Zmiany na lepsze Włosy zaczęły szybciej rosnąć - tzn. widoczna ich długość, bo wcześniej był tylko odrost, a długość bez zmian, albo krótsze (bo włosy się wykruszały od prostownicy). Odżyły, nie są już suche, bez życia...Same pozytywy...Najgorsze jest tylko przyzwyczaić się do tego,iż nie będzie efektu wyprostowanych, gładkich włosów...Ale można je wygładzić skutecznie innymi metodami
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 10:30   #1899
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

starsmakeup Dzięki Super, że pomagają, kupię je sobie za jakiś czas, wczoraj kupiłam mgiełkę radical i serum do końcówek. Za dwa tygodnie idę do fryzjera na podcięcie końcówek, więc powinno być pozytywnie. Dobrze, że wreszcie się zdobyłam na porządne zadbanie włosów

2
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...

Edytowane przez anna1718
Czas edycji: 2010-01-17 o 10:32
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 11:37   #1900
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
Anna1718 ja stosowałam je przez 1,5 miesiąca i nawet ostatnio się zastanawiałam, czy ktoś je stosował dłużej, np. 3m-ce? Ampułki są naprawdę dobre i jak tylko skończę 3 miesięczną terapię skrzypem to zabieram się za Radical. Stosowałam je codziennie do delikatnego masażu głowy. Hmmm...Z tym jednym opakowaniem to bym się zastanawiała - może poużywać przez jeden m-c ...Tak chyba było by lepiej,żeby móc ocenić efekty? Ja po tych 6 tyg byłam bardzo zadowolona z ich działania.
A I POWODZENIA

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------




Zmiany na lepsze Włosy zaczęły szybciej rosnąć - tzn. widoczna ich długość, bo wcześniej był tylko odrost, a długość bez zmian, albo krótsze (bo włosy się wykruszały od prostownicy). Odżyły, nie są już suche, bez życia...Same pozytywy...Najgorsze jest tylko przyzwyczaić się do tego,iż nie będzie efektu wyprostowanych, gładkich włosów...Ale można je wygładzić skutecznie innymi metodami
jakimi? mi loton pomaga? denerwuja mnie te wlosy, sa powywijane, porozdwajane .Kupilam WAx , moze on przyspieszy porost.Wczoraj godszine na glowie mialam.Ja przez cza sprostowania nie zauwazylam zadnego cm porostu, nawet krotsze sie staly.
Czego Wy uzywacie? jakies sa dobre odzywki na wygladzenie?;p
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 11:39   #1901
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
a rosna Wam wlosy jak nie prostujecie???zobaczylysc ie jakies radykalne zmiany np .po 3 miesiacach odstawienia prostownicy?;P
Powiem Ci tak, jak przestajesz prostować, to dopóki nie obetniesz zniszczonych włosów, to one nie będą rosły, bo tylko ciągle się kruszą.
Ale zacznij używać jedwab(on "skleja" końcówki). Ja nie prostuje włosów od ok. 20 września, do tej pory urosły z 3-4cm(tzn urosły na pewno więcej, ale połowa się połamała;D), teraz dopiero zaczynają rosnąć(oczywiście wspomagam je WAXAMI, lotionami, herbatkami i takimi). Końcówek nie mam już zniszczonych więc wlosy sie nie kruszą
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 11:47   #1902
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, jak przestajesz prostować, to dopóki nie obetniesz zniszczonych włosów, to one nie będą rosły, bo tylko ciągle się kruszą.
Ale zacznij używać jedwab(on "skleja" końcówki). Ja nie prostuje włosów od ok. 20 września, do tej pory urosły z 3-4cm(tzn urosły na pewno więcej, ale połowa się połamała;D), teraz dopiero zaczynają rosnąć(oczywiście wspomagam je WAXAMI, lotionami, herbatkami i takimi). Końcówek nie mam już zniszczonych więc wlosy sie nie kruszą
jedbawiu zaczelam uzywac bardzo fajny kosmetyk. Wlosy mam i tak za krotkie i zniszczone sa niemal na calej dlugosci , wiec musialabym sciac prawie cale wlosy. Nie stac mnie na taki krok.
nie zauwazylam zeby jedwab sklejal koncowki, sa wlosy ladniejsze, bardziej lsniace, ale ,ze skleja nie zauwazylam
a wax mam z jedwabiem nawet , czekam na jakies zmiany ale narazie nie widze takich.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 12:58   #1903
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Mgiełka Radicala może wysuszyć włosy, więc lepiej stosować ją np. raz w tygodniu. Też ją mam id ziewczyny mi tak poleciły
Po Wax'ie mi strasznie włosy leciały, a czy mi urosły? Nie wiem, za krótko stosowałam.
Napisałam już w liście rzeczy do kupienia 'skrzyp' piłam kiedyś pokrzywę i ładne włoski nawet byly
17
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 13:13   #1904
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mgiełka Radicala może wysuszyć włosy, więc lepiej stosować ją np. raz w tygodniu. Też ją mam id ziewczyny mi tak poleciły
Po Wax'ie mi strasznie włosy leciały, a czy mi urosły? Nie wiem, za krótko stosowałam.
Napisałam już w liście rzeczy do kupienia 'skrzyp' piłam kiedyś pokrzywę i ładne włoski nawet byly
17
a ja chciałam tą mgiełkę używać codziennie też właśnie myślę o kupieniu skrzypu, ale chyba skuszę się na tabletki, a nie na herbatkę, bo nie wiem czy będzie mi smakowała co do mgiełek myślałam nad kupnem mgiełkę Farmony Jantar nawilżająco - ochronna, ale chyba lepiej by się spisywała na lato, bo jest z filtrami UV. Jej, ale mnie napadło z kombinowaniem z tymi kosmetykami...


znalazłam kolejne niby cudeńko:
http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=9547

może któraś z was ją używała? warto kupić?
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...

Edytowane przez anna1718
Czas edycji: 2010-01-17 o 13:25
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:10   #1905
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

50 dni bez prostownicy!!
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:51   #1906
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

5 dni bez prostownicy sukces ale i tak wyprostuje za ok .5 dni mam studia i musze wygladać jak człowiek
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:18   #1907
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

starsmakeup mam jeszcze pytanie co do tych ampułek Radical czyli używałaś je codziennie?ja to bym je używała co trzy dni, bo nie myję codziennie włosów, ale w sumie 50 zł za dwa opakowania to trochę sporo kasy
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:55   #1908
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Własnie też chciałam te ampułki, ale szkoda mi kasy
Kupię sobie chyba żel aloesowy Palomy
18!
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 16:53   #1909
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

3...
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 17:10   #1910
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dwie szklani skrzypu za mna
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:16   #1911
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
dwie szklani skrzypu za mna
gratuluję ja zamierzam kupić dopiero a w smaku jest ok? ;>
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:32   #1912
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hej! a czy liczy się jak powiem, że będe prostowac tylko grzywkę?;P bez tego ani rusz bo sie taka skocznia robi no ale i tak od grudnia juz całości nie prostuje! : D ciągle słysze o tym skrzypie, dziewczyny powiedzcie widac poprawe u was?
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 08:08   #1913
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
gratuluję ja zamierzam kupić dopiero a w smaku jest ok? ;>
Jestem ogólnie fanką ziółek (piłam pokrzywę, bratka, miętę i nadal piję zieloną herbatę) więc mnie smakuje
Jak piłam bratka miałam odruchy, więc zagryzałam coś jakiś chleb czy cokolwiek. Spróbuj, jak będzie źle to możesz coś jeść. Później się przyzwyczaisz.
po jednym dniu picia efektów nie widać
Dziś już 19 dzień bez prostownicy.
Chociaż tak na prawdę to od 21 nie miałam jej w ręcach
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:22   #1914
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

super ja dopiero 4 dzień
zobaczymy czy mi posmakuje skrzyp
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:28   #1915
dzinula890
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 98
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuje już od tygodnia bo prostownica się zepsuła :/
Wyjdzie na zdrowie dla moich włosów
dzinula890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:38   #1916
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

52!
ja wyprostuje wloski w piatek na impreze ale tylko ten zniszczony farbowany dol a odrosciki lsniace zostawie w spokoju bo jak narazie gora sie nie kreci
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:31   #1917
Millanii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Koleżanka mi powiedziała o tym forum i musiałam się zarejestrować Mam nadzieję,że znajdę w was siłę i pocieszenie Muszę odzwyczaić się od prostownicy!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!Moje włosy są jak martwe , bez życia
To moja pierwsza wiadomość na jakimkolwiek forum Proszę o pomoc Przeczytałam kilka stron tego wątku i jestem pod wrażeniem - podpowiedzcie mi proszę , skąd czerpiecie siłęJestem załamana stanem moich włosów - wystrzępione na całej długości , cieńcie i rozjaśniane
Starsmakeup jak Ty to robiszże tyle już dajesz radę ?
Millanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 15:33   #1918
InnocentEyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 231
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Millanii to tylko na początku wydaje się i w sumie jest straszne. Później po prostu widzisz pozytywne efekty i jedziesz dalej Przede wszystkim jednak musisz mieć po prostu dobrą motywację.
Ale na początek możesz sobie spinać włosy, wiązać w kitkę itp. Potem włosy naprawdę wyglądają i układają się lepiej. U siebie osobiście zauważyłam, że jak jednego dnia wyprostuje, a następnego nie, to tego następnego dnia włosy są w dużo gorszej kondycji i nijak nie chcą się układać. A w kolejnych dniach kiedy dalej nie prostuje znów się dobrze układają

U mnie kolejny dzień bez tego 'zua' [czyt. prostownicy]
__________________
Wakacje!

Myśli się materializują!
InnocentEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:36   #1919
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Millanii Pokaż wiadomość
Koleżanka mi powiedziała o tym forum i musiałam się zarejestrować Mam nadzieję,że znajdę w was siłę i pocieszenie Muszę odzwyczaić się od prostownicy!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!Moje włosy są jak martwe , bez życia
To moja pierwsza wiadomość na jakimkolwiek forum Proszę o pomoc Przeczytałam kilka stron tego wątku i jestem pod wrażeniem - podpowiedzcie mi proszę , skąd czerpiecie siłęJestem załamana stanem moich włosów - wystrzępione na całej długości , cieńcie i rozjaśniane
Starsmakeup jak Ty to robiszże tyle już dajesz radę ?
heh tak ja malo osob Cie rozumie;P ja zanim rzucilam prostownice pol roku probowalam , bez jakich kolwiek rezultatow.. Czulam ,ze wygladam okropnie....bo rzeczywiscie wlosy wogole sie nie ukladaly i jedynym wyjsciem byla prostownica. W wyniku tego niszcyly sie i niszczyly az zaczely mi sie lamac wlosy tak ,ze stracilam kilka cm dlugosci a, a ja ciagle prostowalam.OKropne to bylo. Wlosy dlugie , mocne staly sie sianem .nie potrafilam spiac wlosow.Raz na miesiaqc , raz na 2 tygodnie nie prostowalam ..az w koncu coraz rzadziej. Obecnie od okolo 2 miesiecy prostuje tylko okazjonalnie, ale nie czuje ,ze musze. Prostuje , bo chce.
KOcham proste wloski;d widac mozna a mim zdaniem pomogl mi plyn do ukladania wlosow LOTON .na mokre wlosy psikalam ;p lepiej wygladaly, zaczelam uzywac odzywki , gdy prostowalam jeszce robilam przez dlugi nawet czas maseczki z zoltka nafty i olejku rycynoweo, zjadlam 100 tabletek belissy, uzywam jedwabiu.I raz juz uzylam waxu , dzis drugi raz. Kupie sobie teraz cynk i jakos odzywke bez splukiwania. Prostowalma rok dzien w dzien wlosy.na najwyzszej temp , bo chcialam miec idalnie proste. Nie obcinam koncowek , bo mi szkoda. A pewnie by nie odrosly, boi nie rosna wogolei takie sa skutki prostownicy..wiec odradzam prostowanie na dluzsza mete..latwo zniszczyc ,ale odbudowac ciezko...

a tak ogolnie o przestalam prostowac po chorobie, tydzien lezalam w lozku nigdzie nie wychodzilam , wiec i nie prostowalam
Byc moze daltego pozniej lepiej sie ukladaly InnocentEyes. mysle ,ze masz racje,ze to tak jest
jak ja nie prostuje to kazdy moze, ale zanim na nowo poczuje sie atrakcyjna troche czasu minie;(
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2010-01-20 o 17:43
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:51   #1920
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

20 :d:d
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.