Plaże nudystów/naturystów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 10:37   #61
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Zgadzam się. Dodatkowo w "miejskiej plaży naturystów" bałabym się nie tyle co tłumów bo ciało, to ciało, cycki mam jak każdy albo i gorsze to się nie ma czym podniecać, ale ciekawskich spacerowiczy. Którzy potraktują to jako atrakcję turystyczną. Na półwyspie jest spokój. Powinny w Sopocie odgrodzić fragment
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:19   #62
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Dodatkowo w "miejskiej plaży naturystów" bałabym się nie tyle co tłumów bo ciało, to ciało, cycki mam jak każdy albo i gorsze to się nie ma czym podniecać, ale ciekawskich spacerowiczy. Którzy potraktują to jako atrakcję turystyczną. Na półwyspie jest spokój. Powinny w Sopocie odgrodzić fragment
Czy ja wiem? Bywałam np. w Niemczech i Hiszpanii na plażach gdzie ludzie w kostiumach leżeli obok tych bez. Nie miałam z tym żadnego problemu. Jak ktoś robi sobie z moich cycków i cipki atrakcję turystyczną - to niech tam. Ja tam widziałam lepsze rzeczy, ale się nie obrażę
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 17:20   #63
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Zapytam tak Was ni z gruchy ni z pietruchy - czy w Polsce są oficjalne nagie plaże? Bo owszem, znaki jakieś widziałam, ale sądzę, że stawiane przez plażowiczów-naturystów. Myślę, że w naszym pięknym kraju po prostu nie ma na to regulacji prawnych
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 11:25   #64
gundula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Słyszałam, że na helu można się opalać nago. I chyba jeszcze Chałupy...Ale to chyba tyle jeśli chodzi o PL. A i tak duża część ludzi przychodzi, żeby się pogapić na innych a tu nie o to chodzi przeciez. Dlatego wole zakryte obiekty sauny itp dla golasów. Tam jest mnie przypadkowych osob ciekawych ludzkich tylków Polecam Terma Białkę w Białce Tatrzańskiej. Kiedyś mogłam sobie pozwolić na bywanie tam czescie ale się przeprowadziłam i niestety bywam ale rzadziej
gundula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 13:01   #65
Laughingman8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez joasiaa89 Pokaż wiadomość
a w okolicach Trójmiasta się takowa znajduje? Czy najbliższa na Półwyspie Helskim?

Gdansk Stogi tyle wiem. Na petli wysiadasz i idziesz w prawo, sadze ze po ludziach na plazy poznasz kiedy zaczyna sie czesc dla natursytow. Inna sprawa ze im dalej tym wiecej facetow bo okazuje sie ze znajduje sie tam plaza natursytow dla gejow, tak blizej juz Gorek zachodnich. Mysmy sie nadziali na wlasnie nagromadzenie panow po 40. Nic po za patrzeniem sie na szczescie nie dzialo.
Na wydmach co prawda jakies osilki i faceci o rysach dresiarskich wygladalo, ale tez nic wielkiego sie nie dzialo. Nie mniej narzeczona jasno powiedziala ze sama nie ma zamiaru tam nigdy zachodzic.
Laughingman8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 14:16   #66
Harry Hole
Raczkowanie
 
Avatar Harry Hole
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: tam, gdzie fiordy z ręki jedzą
Wiadomości: 207
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja w tym roku odwiedziłam plażę w Lubiewie, z facetem i dzieckiem. Jestem częstym gościem na tamtejszej nagusce i nigdy nie miałam temu miejscu nic do zarzucenia. Ludzie leżą od siebie w pewnym oddaleniu tak, że człowiek czuje się swobodnie. Zazwyczaj za parawanami. Kąpiele nago lub w strojach. Generalnie panuje swoboda. Brzegiem od czasu do czasu ktoś przejdzie, ale nie widziałam natrętnych apaczy-spacerowiczów. Woda jest czystsza niż w centrum międzyzdrojskiej plaży.
W tym roku spotkała nas tam jednak niemiła niespodzianka. Niedaleko nas leżały dwie pary - jedna homo (lesbijki) i jedna hetero. Nie naturyści, bo na opalonych ciałach mieli białe ślady po kostiumach. Zachowywali się bardzo hmmm..wyzywająco. Dziewczyny jawnie macały się po bożenkach, sutkach itd. Facet z babką co jakiś czas szli do morza na bzykanko. Wiecie, pruderyjna nie jestem ale to jest plaża nudystów, a nie swingersów. Na dodatek facet mój pierwszy raz na takiej plaży, naobiecywalam mu że jest normalnie, że świetna atmosfera i ludzie nie wchodzą sobie w drogę, a tutaj proszę seks grupowy nam się na kocyku obok trafił.. Dobrze że syn bardziej zajęty był morzem i budowaniem zamków z piasku niż patrzeniem pod wydmy :P
__________________
Jak zwykle było niezwykle.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
"kocha się za nic" w odniesieniu do jakiś daremnych facecików: cwanych w sprawie kasy, małych tyranów, pijusów, zdradzaczo-ruchaczy pospolitych itp. - jest więcej niż śmieszne, jest ... żałosne.
Harry Hole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 23:27   #67
zapalarka
Przyczajenie
 
Avatar zapalarka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 21
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Taak? A czym się Twoim zdaniem różni nagi Polak od nagiego Niemca?

A u mnie naturystyczne wakacje na Krymie zaliczone
Gadali po Niemiecku
__________________
Gorąco zapraszam http://zapalarka.blogspot.com/

"Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości"
- William Shakespeare



zapalarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 11:35   #68
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez zapalarka Pokaż wiadomość
Gadali po Niemiecku
Wszyscy?

Harry Hole - skandal i granda o czym piszesz Ale fajnie, że syn chodzi z Wami, też byłam tak wychowana
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:40   #69
kosteczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Plaża w Piaskach zaliczona w tym roku.W następnym chciała bym się wybrać do Grzybowa.Największym plusem tych plaż jest równa opalenizna.
kosteczka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:44   #70
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez kosteczka78 Pokaż wiadomość
Plaża w Piaskach zaliczona w tym roku.W następnym chciała bym się wybrać do Grzybowa.Największym plusem tych plaż jest równa opalenizna.
W Grzybowie pamiętam miłą, niemal rodzinną atmosferę no i szeroką plażę
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 23:07   #71
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja robiąc wpis na mojego bloga dowiedzialam się, że są specjalne biura podróży dla naturystów!
plaze w Polsce sa w Rowach, Ustroniu Morskim, Międzyzdrojach - Lubiewo, Pogorzelicy, Dębkach, Chałupach.

Chyba coś powstało w WARSZAWIE ale jeszcze nie zlokalizowałam. lol.
pozdrawiam ciepło wyczekując lata
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 13:26   #72
piotrus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ją po raz pierwszy spróbowałem nagiego opalania jakieś 10 lat temu.
Nie ma sie co oszukiwać, było to nieco podniecajace, jednak z czasem stalo się to cczymś normalnym.

Po jakims czasie odkryłem sauny, okazało się że jest jak z plażami, są te tekstylne i gołe
Od jakiegoś czasu jestem żonaty, zaproponowałem żonie wypad na nagą plażę później do sauny. Uprzedzilem że musi sie pozbyc wszystkiego. Bez problemu zazywalismy relaksu na golasa.
Jeśli jest ktos z Poznania i jest zainteresowany wspólnym opalaniem na golasa to niech pisze, zamierzamy się wybrać na jezioro kowalskie, w planach jest również plaża w grzybowie nad polskim morzem.

Wysłane z mojego MT27i przy użyciu Tapatalka
piotrus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 07:05   #73
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Nio chyba pora zacząć sezon
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 18:35   #74
kosteczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Jednak Piaski są dla mnie lepsze niż Grzybowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Śmieszne.jpg (54,7 KB, 92 załadowań)
kosteczka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:39   #75
kosteczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Trzy małżeństwa pojechały na wczasy nad morze. Zaraz po przyjeździe faceci chcieli iść nad morze poopalać się, a kobiety powiedziały, że tylko zrobią zakupy i zaraz do nich dołączą. Po godzinie idą nad morze, patrzą, a tu plaża naturystów. Jak okiem sięgnąć, leżą faceci z fujarami na wierzchu i opalają się, ale prawie wszyscy mają głowy przykryte gazetami, ręcznikami lub kapeluszami.
- Jak my teraz poznamy naszych chłopów - denerwuje się pierwsza z kobiet. - tylko fujary im widać, a jedna do drugiej taka podobna.
- To żaden problem- mówi druga - ja mojego Józka poznam po fujarze nawet za daleka. O, patrz, tam leży mój Józek, poznaję go.
- Co ty opowiadasz? - mówi trzecia - To nie jest twój Józek. Powiem ci więcej, on nie jest nawet z naszego osiedla!
kosteczka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 17:36   #76
kosteczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Wielu ciekawych rzeczy o naturyźmie,saunach,plażac h można dowiedzieć się na <reklama>

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2015-05-09 o 11:27
kosteczka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:23   #77
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja już zainaugurowałam sezon w tym roku, a Wy?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 17:24   #78
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja już zainaugurowałam sezon w tym roku, a Wy?
Polska, zagranica?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:10   #79
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Zagranica. Ale Polskie plaże też są fajne
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 21:49   #80
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Chorwacja? Tam podobno jest na odwrót- na wszystkich plażach można zgodnie z prawem być nago poza specjalnie wydzielonymi tekstylnymi...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 20:41   #81
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja w tym roku wypoczywam z narzeczonym w Bułgarii, w zeszłym roku mieliśmy debiut naturystyczny właśnie w Sozopolu. Ilość podglądaczy raczej w normie, niestety nie da się tego uniknąć
W Warszawie są dwie miejscówki naturystyczne, ale ze względu na częstą obecność różnego elementu szukającego przygód nie korzystamy z tych miejsc. Po prostu nie traktujemy naturyzmu jako preferencji seksualnej. Lubimy się opalać nago i tyle, a czy towarzyszą nam inni ludzie to rzecz drugorzędna.
Marzy nam się wypad na camping naturystyczny w Chorwacji, ale to kiedyś.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 18:34   #82
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja podglądaczy olewam, a co do swingersów na plażach naturystycznych.. jeżeli już, to powinny być wyraźne rozgraniczone plaże z kontekstem seksualnym i bez. Na plażach naturystycznych powinny przecież móc spokojnie wypoczywać całe rodziny z dziećmi.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:38   #83
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Jak bylam w Debkach w zeszlym roku, to byla pelna kulturka. Zadnych dziwnych ludzi, naokolo rodziny z dziecmi.
Zauwazylam raz ze ktos robil zdjecia ze skarp, ale odrazu zainteresowali sie ludzie i go obserwowali.

I uwazam ze plaza z kontekstem seksualnym jak to nazwalas nie powinna istniec. Plaza to miejsce publiczne i nie powinno byc w niej miejsca na takie rzeczy...

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2016-06-18 o 10:39
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:09   #84
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;61912061]I uwazam ze plaza z kontekstem seksualnym jak to nazwalas nie powinna istniec. Plaza to miejsce publiczne i nie powinno byc w niej miejsca na takie rzeczy...[/QUOTE]Jasne, zgadzam się w zupełności. Źle się wyraziłam: mogą moim zdaniem istnieć zamknięte kluby/ośrodki tylko dla dorosłych, gdzie chętni mogliby robić co chcą. A plaża jak najbardziej ma być dla wszystkich (w tym rodzin z dziećmi) miejscem bezpiecznego i swobodnego odpoczynku bez ubrania. I bez przeszkadzających natrętów, podglądaczy i erotomanów.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:21   #85
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jasne, zgadzam się w zupełności. Źle się wyraziłam: mogą moim zdaniem istnieć zamknięte kluby/ośrodki tylko dla dorosłych, gdzie chętni mogliby robić co chcą. A plaża jak najbardziej ma być dla wszystkich (w tym rodzin z dziećmi) miejscem bezpiecznego i swobodnego odpoczynku bez ubrania. I bez przeszkadzających natrętów, podglądaczy i erotomanów.
Tak to jasne, niech kazdy sobie robi za zamknietymi drzwiami co mu sie podoba.
Zawsze mnie nastanawia po co ludzie przychodza i sie gapia, ciala nagiego nie widzieli czy co?
A pewnie to oni uwazaja sie za tych normalnych.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 14:22   #86
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Też byłam w zeszłym roku na wakacjach w Debkach. Codzennie rano chodziłam z kijami plażą. I parę razy przechodziłam przez tą plażę dla naturystów. Czy to było bardzo niekulturalne z mojej strony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 18:12   #87
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Też byłam w zeszłym roku na wakacjach w Debkach. Codzennie rano chodziłam z kijami plażą. I parę razy przechodziłam przez tą plażę dla naturystów. Czy to było bardzo niekulturalne z mojej strony?
Moim zadaniem absolutnie nie. Co innego gdy ktoś przechodzi przez plażę z kijami, biegając lub po prostu spacerując, a co innego gdy facet w kąpielówkach rozkłada się na środku plaży by się pogapić (bo i takie sytuacje widziałam). Chociaż w Niemczech, Chorwacji czy Hiszpanii widziałam plaże gdzie naturyści mieszali się z tekstylnymi i nikt z tego problemów nie robił. Trudno to jednoznacznie określić, ale ja na pierwszy rzut oka widzę kto jest podglądaczem, kto po prostu ma opory przed pełnym rozebraniem się (rodzice z nastolatkami w kostiumach, pary w których tylko jedna osoba jest w pełni naga, itp.), a kto zwyczajnie przechodzi plażą dalej.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 07:41   #88
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 18:00   #89
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Dawno temu na plaży naturystycznej w Grzybowie widziałam przechodzące brzegiem zakonnice, nie wyglądały na podglądaczki
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 23:01   #90
Dudefix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 86
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dawno temu na plaży naturystycznej w Grzybowie widziałam przechodzące brzegiem zakonnice, nie wyglądały na podglądaczki
Skąd wiesz, skąd wiesz...
Dudefix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-23 18:27:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.